>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Darmowa kasa w BETSAFE

tomek5 0

tomek5

Użytkownik
Odbierz swoje DARMOWE pieniądze teraz!
W Betsafe.com Mikołaj przyszedł wcześniej w tym roku. Twoje konto gracza jest bardzo szczęśliwe, a to oznacza, że otrzymałeś całkowicie darmowe pieniądze na zawarcie zakładów. Nie jest wymagany depozyt! Możesz otrzymać aż do 400 złotych za darmo, a jedyne co musisz zrobić, to zalogować się do swojego konta gracza i wykorzystać kod vouchera, który został przypisany do Twojego konta gracza. Kiedy zgłosisz się po swój voucher nasz system automatycznie umieści na twoim koncie gracza losowo wygenerowaną kwotę pieniędzy. Maksymalna kwota, to 400 złotych a minimalna to również całkiem pokaźna kwota na zakłady w wysokości 40 złotych. Jak otrzymać darmowe pieniądze:
# Zaloguj się do swojego konta Betsafe.com z http://www.betsafe.com.
# Kliknij w przycisk „Depozyt” w prawym górnym rogu ekranu.
# Przewiń stronę do samego dołu i wybierz z opcji depozytu „Gift Voucher”.
# Wprowadź kod MONEYX w polu Kod Vouchera i kliknij w przycisk „Depozyt”. Darmowe pieniądze są teraz dostępne na Twoim koncie gracza i jesteś gotów do zagrania swojego zakładu(ów). itt konto och du är redo att lägga gratis spel.
KOD VOUCHERA: MONEYX
# Bonus jest dostępny wyłącznie dla tych klientów, którzy otrzymali tą ofertę drogą e-mailową, lub poprzez SMS
ja dostałem 40 zł
 
D 0

dziczyzna

Użytkownik
O rany o rany działa dopisało 40 pln, łzy mi ze szczęścia popłynły a akurat nie miałem za co grać w weekend. Dziekuje autorze tematu I love You!!!!
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
napisałeś że kazdy dostaje inny kod vouchera, kod jest jeden &quot;MONEYX&quot;. Po prostu jednym działa innym nie, promocja dla wybranych
 
R 125

roger12

Użytkownik
To jest losowo buk wylosował kilka osób i dal kasę z tego co wiem to jest to do 60zł nikt jeszcze nie dostał 400zl wynika to z wypowiedzi na innych forach
 
Do góry Bottom