>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Chwilę pogadałem z nimi na czacie(wersja azjatycka), zrzucą odpowiedzialność na gracza ;)
&quot;Regarding that, we are aware of certain regulatory changes made in Poland which govern online gaming laws. Therefore we would advise it is very important that you should check and comply with any and all national and local laws relating to online gambling.&quot;
&quot;It is the individual’s responsibility to ensure they follow these laws as directed by the authorities, either in their country of residence or the location from where they are attempting to carry out online gambling activity.&quot;
&quot;I understand, your account will remain open, however, it is player&#39;s responsibility to ensure they follow laws as directed by the authorities, either in their country of residence or the location from where they are attempting to carry out online gambling activity.&quot;
 
X 5

xzol

Użytkownik
ktos pyka u nich dalej? z tych bukow ktore zostaly to mam tylko tam konto
za pierwszym razem wyplacilem na konto bankowe 400pln (wtedy jeszcze gunwo o ustawie wiedzialem i ogolnie o tym wyplacaniu na konto), teraz mam konto neteller i chcialbym cos tam pograc
i mam kilka pytanek. mozna tam normalnie bez problemu grac posredniczac przez neteller? poki jeszcze nie blokuja w zaden sposob tych stron? czy to jest tak ze jak pierwsza wyplate zlecilem na konto to juz kazda taka bedzie?
moze cos ktos odpowiedziec? bede wdzieczny
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
ktos pyka u nich dalej? z tych bukow ktore zostaly to mam tylko tam konto
za pierwszym razem wyplacilem na konto bankowe 400pln (wtedy jeszcze gunwo o ustawie wiedzialem i ogolnie o tym wyplacaniu na konto), teraz mam konto neteller i chcialbym cos tam pograc
i mam kilka pytanek. mozna tam normalnie bez problemu grac posredniczac przez neteller? poki jeszcze nie blokuja w zaden sposob tych stron? czy to jest tak ze jak pierwsza wyplate zlecilem na konto to juz kazda taka bedzie?
moze cos ktos odpowiedziec? bede wdzieczny
Myslę, że jak zapytasz na czacie to Ci odpowiedzą, dafa to bardzo porządna firma i pewnie nie będą robić problemów z takimi rzeczami jak wypłata.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oni o stalych porach je zlecaja, tylko niepamietam jak to bylo, jakos przed 20 zlecona byla juz o 8 rano
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ile idzie w praktyce wypłata na Skrill
Ostrzegam przed tym &quot;bukmacherem&quot;. Kiedyś u nich grałem i na kasę czekałem bardzo długo. Konto potwierdzone!
Teraz z konieczności zagrałem, wygrałem większą sumę i od soboty wieczór cisza. Nie ma wypłaty na Skril, na odpowiedź email czekam ponad 24 godziny, a live czat to pic na wodę fotomontaż! Na dole strony klikam Pomoc, potem live czat i nic się nie dzieje, żaden czat się nawet nie zapala
Jedyne co mogę polecić, to omijać szerokim łukiem tego pseudobuka!
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Ostrzegam przed tym &quot;bukmacherem&quot;. Kiedyś u nich grałem i na kasę czekałem bardzo długo. Konto potwierdzone!

Teraz z konieczności zagrałem, wygrałem większą sumę i od soboty wieczór cisza. Nie ma wypłaty na Skril, na odpowiedź email czekam ponad 24 godziny, a live czat to pic na wodę fotomontaż! Na dole strony klikam Pomoc, potem live czat i nic się nie dzieje, żaden czat się nawet nie zapala

Jedyne co mogę polecić, to omijać szerokim łukiem tego pseudobuka!
A może zamiast panikować poczekaj aż się skończy weekend?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Ostrzegam przed tym &quot;bukmacherem&quot;. Kiedyś u nich grałem i na kasę czekałem bardzo długo. Konto potwierdzone!
Teraz z konieczności zagrałem, wygrałem większą sumę i od soboty wieczór cisza. Nie ma wypłaty na Skril, na odpowiedź email czekam ponad 24 godziny, a live czat to pic na wodę fotomontaż! Na dole strony klikam Pomoc, potem live czat i nic się nie dzieje, żaden czat się nawet nie zapala
Jedyne co mogę polecić, to omijać szerokim łukiem tego pseudobuka!
Określ się w której wersji grasz EU czy ASIA. Zmień z prawej strony wersje językową, wtedy pojawia się czat, ja jakoś z nimi nigdy nie miałem problemu.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wypłaciłem 2 dni temu z dafa EU na skrill? Ile się czeka praktycznie?
Wiem, że są święta, itp, więc cierpliwie poczekam do jutra, rozumiem, że w weekendy nie wypłacają?
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Wypłaciłem 2 dni temu z dafa EU na skrill? Ile się czeka praktycznie?
Wiem, że są święta, itp, więc cierpliwie poczekam do jutra, rozumiem, że w weekendy nie wypłacają?
Nie pamiętam dokładnie, ale weekendy chyba bez wypłat, głowy za to nie dam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom