>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Długa seria z kursami 1,01

D 0

damian_mks

Użytkownik
Już na 47-stopniu. Tyle, że ja gram kursami do 1,09, skrajnie nawet 1,12. Dzięki temu co napisałem powyżej, udało mi się mimo porażki Brazylii zachować plus.
A jaką kwotą grasz?
A ile stopni miałeś nabite przed porażką? Rozumiem, że zrobiłeś tak:

Wygrana x raz
Zachowanie stawki i od nowa
47 wygranych i porażka
Od nowa

Tak robisz?
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Nie do końca.
Obecnie gram stawkami w wysokości 20% budżetu.
Na ten przykład:
20zł x 1.05 = 21zł
21zł x 1.07 = 22.47zł
22.47 x 1.03 = 23.14zł
I tak dalej, aż do osiągnięcia podwojenia początkowej stawki (w tym przypadku do 40zł) lub wtopy. I wtedy znowu od początku zaczynam od 20zł jak powyżej.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Nie do końca.

Obecnie gram stawkami w wysokości 20% budżetu.

Na ten przykład:
20zł x 1.05 = 21zł
21zł x 1.07 = 22.47zł
22.47 x 1.03 = 23.14zł

I tak dalej, aż do osiągnięcia podwojenia początkowej stawki (w tym przypadku do 40zł) lub wtopy. I wtedy znowu od początku zaczynam od 20zł jak powyżej.
Ale wtedy to passa przerwana ???? Jak od nowa zaczynasz ????
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Przerywasz kiedy osiągasz założony zysk lub kiedy przegrywasz. Wg mnie tylko w taki sposób można na tym sposobie zarobić. Takie niespodzianki, jak wczorajsza Brazylia, czy też ostatni mecz Polaków w siatkę, zdarzały się i zdarzać się będą. Trzeba zawsze mieć jakieś zabezpieczenie na takie okazje.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
4/374
Mecz: Hlavackova A./Hradecka L. vs Chuang C-J/Hsieh S-W.????
Zakład: Kto wygra mecz? (przy wyniku 4:2)
Typ: H/H
Kurs: 1,01
Stawka: 5,3 zł
Wynik: H/H
Wygrana: 5,35 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
6/374
Mecz: Azarenka V. (Blr) vs Kerber A. (Ger)????
Zakład: Kto wygra 2 set? (przy wyniku 6:5)
Typ: Vika
Kurs: 1,03
Stawka: 5,40 zł
Wynik: Vika
Wygrana: 5,56 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
7/374
Mecz: Williams S. (Usa) vs Wozniacki C. (Den)????
Zakład: Kto wygra 1 set? (przy wyniku 2:0)
Typ: Serena
Kurs: 1,05
Stawka: 5,56 zł
Wynik: Serena
Wygrana: 5,84 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
8/374
Mecz: Williams S. (Usa) vs Wozniacki C. (Den)????
Zakład: Kto wygra 2 set? (przy wyniku 1:0)
Typ: Serena
Kurs: 1,03
Stawka: 5,84 zł
Wynik: Serena
Wygrana: 6,02 zł
✅
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Widząc jak dobrze Ci szło, wczoraj zacząłem grać tak samo tyle, że grubą stawką i już w trzecim becie o mało co zawału nie dostałem. Federer wygrywał 3:0 w secie to postawiłem under 12,5 gema, a po chwili się zrobiło 5:5 ale na szczęście fartownie udało mu się przełamać i było 7:5. Odpuszczam takie granie, ryzyko nieadykwatnie wysokie do kursu. Prawie nie ma szans, żeby 100 betów z rzędu weszło.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Widząc jak dobrze Ci szło, wczoraj zacząłem grać tak samo tyle, że grubą stawką i już w trzecim becie o mało co zawału nie dostałem. Federer wygrywał 3:0 w secie to postawiłem under 12,5 gema, a po chwili się zrobiło 5:5 ale na szczęście fartownie udało mu się przełamać i było 7:5. Odpuszczam takie granie, ryzyko nieadykwatnie wysokie do kursu. Prawie nie ma szans, żeby 100 betów z rzędu weszło.

Już mówiłem, że to nie łatwa sprawa, dlatego gram tylko za piątaka ???? . Jak się teraz nie powiedzie, to rezygnuje.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Podsumowanie
Po ostatnim meczu Hiszpanii, która grała z najsłabszą ekipą na IO, myślę że takie granie nie ma sensu. Nawet gdyby ktoś grał, ktoś sposobem jak kolega wyżej pisał, by co jakiś czas zaczynać od nowa, to nic z tego nie wyniknie. Niezależnie od stawki, jest to mało opłacalna sprawa. Nawet najlepsza analiza nie pozwoli nam określić kiedy kurs 1,01 akurat nie wejdzie. Łatwiej już będzie trafić raz kurs &gt;3, niż 100 razy kurs 1,02.
Zamykam temat i wracam do normalnego grania ????
 
A 1

amrason

Użytkownik
Dzisiaj również postanowiłem spróbować sił grając tą metodą. Rozpocząłem od 10zł, po kilku godzinach miałem już ponad 43zł. Nie tak dawno zaczął się mecz siatkarek Chiny-Korea Płd. Przy stanie 18-12 jak dobrze pamiętam dla Korei, zagrałem po kursie 1.05 na zwycięstwo w pierwszym secie Koreanek za 43zł. Dobrze że mecz obserwowałem i gdy zrobiło się już 20-18 dla Korei, to zagrałem za 20zł na Chiny po kursie 4.5. Dobrze że tak zagrałem, bo Chiny wygrały 1 seta, mimo, że przegrywały prawie przez cały set, i to dużą różnicą punktów. Ten system jednak nie jest na moje nerwy ???? .
 
Do góry Bottom