>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Długa seria z kursami 1,01

D 0

damian_mks

Użytkownik
40/200
Mecz: A. Mukhametova vs T. Bizhukova????
Zakład: Kto wygra 2 set? (przy stanie 1:3)
Typ: Bizhukova
Kurs: 1,02
Stawka: 11,16 zł
Wynik: Bizhukova
Wygrana: 11,38 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
42/200
Mecz: H. Melander vs S. M. Jurakova????
Zakład: Kto wygra 6 gem?
Typ: Melander
Kurs: 1,03
Stawka: 11,49 zł
Wynik: Melander
Wygrana: 11,76 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
43/200
Mecz: Azarenka V. (Blr) vs Begu I. (Rou)????
Zakład: Kto wygra 1 set?
Typ: Vika
Kurs: 1,08
Stawka: 11,76 zł
Wynik: Vika
Wygrana: 12,70 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
44/200
Mecz: Azarenka V. (Blr) vs Begu I. (Rou)????
Zakład: Kto wygra mecz? (przy stanie 1:0)
Typ: Vika
Kurs: 1,01
Stawka: 12,70 zł
Wynik: Vika
Wygrana: 12,83 zł
✅
Były emocje ????
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Generalnie mało opłacalny system. Gdybyś miał grać tylko kursy 1,01, 200 razy, zaczynając od 5zł to końcowy wynik wyniósłby tylko 36,58zł. Jednak nie są to tylko 1,01 z tego co zauważyłem. Podwojenie stawki wyszło Ci po 34 kuponach, czyli jeśli będziesz grał z taką samą tendencją wygrana po ostatniej stawce wyniesie 294,94zł, a więc robi wrażenie, wiedząc, że została zrobiona z 5zł ???? Powodzenia
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Generalnie mało opłacalny system. Gdybyś miał grać tylko kursy 1,01, 200 razy, zaczynając od 5zł to końcowy wynik wyniósłby tylko 36,58zł. Jednak nie są to tylko 1,01 z tego co zauważyłem. Podwojenie stawki wyszło Ci po 34 kuponach, czyli jeśli będziesz grał z taką samą tendencją wygrana po ostatniej stawce wyniesie 294,94zł, a więc robi wrażenie, wiedząc, że została zrobiona z 5zł ???? Powodzenia
Brałem pod uwagę, że kursy będą lekko wyższe. Moim założeniem było, że po 200 typach osiągnę mniej, więcej +200 zł. Czy się uda? Zobaczymy ????
Dzięki za wsparcie.
45/200
Mecz: Wlk. Brytania vs Rosja :ręczna:
Zakład: Kto wygra 1 połowę?
Typ: Rosja
Kurs: 1,01
Stawka: 12,83 zł
Wynik: Rosja
Wygrana: 12,96 zł
✅
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Generalnie mało opłacalny system. Gdybyś miał grać tylko kursy 1,01, 200 razy, zaczynając od 5zł to końcowy wynik wyniósłby tylko 36,58zł. Jednak nie są to tylko 1,01 z tego co zauważyłem. Podwojenie stawki wyszło Ci po 34 kuponach, czyli jeśli będziesz grał z taką samą tendencją wygrana po ostatniej stawce wyniesie 294,94zł, a więc robi wrażenie, wiedząc, że została zrobiona z 5zł ???? Powodzenia

-hej, masz jakiś sposób na szybkie obliczenie tego systemu? Bo chciałbym popodstawiać inne wartości i obliczać.
Aha, no i skąd wyszło ci te 294,94zł? Bo nie zrozumiałem z kontekstu.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
-hej, masz jakiś sposób na szybkie obliczenie tego systemu? Bo chciałbym popodstawiać inne wartości i obliczać.
Aha, no i skąd wyszło ci te 294,94zł? Bo nie zrozumiałem z kontekstu.
Możesz spróbować tak:
x^y*z
x- kurs jaki będziesz grał
y- ilość trafień tego kursu
z- stawka od której zaczynasz
W moim przypadku:
1,01^200*5
Możesz to wpisać w google i Ci policzy ????

46/200
Mecz: Serbia vs Tunezja:siata:
Zakład: Kto wygra mecz?
Typ: Serbia
Kurs: 1,01
Stawka: 12,96 zł
Wynik: Rosja
Wygrana: 13,08 zł
✅
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Też pomyslalem o takiej kalkulacji w pierwszej chwili, ale nie jest ona poprawna. Przy tym dzialaniu liczysz jakby gral zawsze stawka 5zeta * ako wszystkich kuponow. Tu jest zadanie dla matematyka ????
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Też pomyslalem o takiej kalkulacji w pierwszej chwili, ale nie jest ona poprawna. Przy tym dzialaniu liczysz jakby gral zawsze stawka 5zeta * ako wszystkich kuponow. Tu jest zadanie dla matematyka ????
Damian dobrze to napisał, mnożenie jest przemienne. Na to samo wyjdzie ;)
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
po 200 kuponie wychodzi 36,58zl zaczynajac od 5zl i grajac caly czas va bank 1,01, latwo to zobaczyc w excelu.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Też pomyslalem o takiej kalkulacji w pierwszej chwili, ale nie jest ona poprawna. Przy tym dzialaniu liczysz jakby gral zawsze stawka 5zeta * ako wszystkich kuponow. Tu jest zadanie dla matematyka ????
Dobrze napisałem ????

po 200 kuponie wychodzi 36,58zl zaczynajac od 5zl i grajac caly czas va bank 1,01, latwo to zobaczyc w excelu.
Excel albo google jakby ktoś nie miał ????
47/200
Mecz: Australia vs Hiszpania????
Zakład: Kto wygra mecz?
Typ: Hiszpania
Kurs: 1,09
Stawka: 13,09 zł
Wynik: Hiszpania
Wygrana: 14,27 zł
✅
 
F 20

fazer.

Użytkownik
jakby tak z 5-ciu zl grac przez 4 miesiace dziennie po 5 spotkan z kursem 1.01 wychodzi nam niecale 2tysie, a gdyby zarzadzac tymi 2ma tysiacami tak dalej to mozna niezle sie dorobic, bo ciezko jest przegrac kurs 1.01...
ale na to potrzeba duzo czasu ;d
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
bo ciezko jest przegrac kurs 1.01...
Oj nie tak ciężko. Trzeba naprawdę dobrze wybierać spotkania i nie podpalać się. Sam autor tematu napisał, że 2 razy był już naprawdę bliski przegrania. Więc 1,01 to wcale nie jest 100% wygrana ;)
 
suarez 0

suarez

Użytkownik
W sumie to nic w sporcie nie wiadomo... odradzam częstego grania tenisa.Bo na tym najbardziej można wtopić.Ale życzę powodzenia i dalszych sukcesów ????
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Dokładnie jak pisze dawczan. Wbrew pozorom to nie jest łatwe. 2 razy miałem bardzo duże szczęście. Poniosło mnie by zagrać cokolwiek, nieprzeanalizowane i niewiele brakowało.
Do tego dodam, że jak tak śledziłem mecze, to dużo niskich kursów nie wchodziło.
Trzeba mieć zimną krew przede wszystkim i realizować plan. Powoli do celu, gdzie powoli to kluczowe słowo.
48/200
Mecz: Włochy vs Argentyna:siata:
Zakład: Kto wygra mecz?
Typ: Włochy
Kurs: 1,09
Stawka: 14,27 zł
Wynik: Włochy
Wygrana: 15,55 zł
✅
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Wystarczy poszperać troszkę w historii tego forum. Było już parę tematów odnośnie identycznej gry i można na spokojnie luknąć jak szło autorom (zazwyczaj kończyło się wtopą, raz szybciej raz później). Warto przeanalizować jakie typy grali i się przekonać, że nawet na kursie 1.01 można paść na zawał. Nie będę się rozpisywał, autor sam się dowie. Dla zabawy ok, ale coś poważniejszego ? Nic tak nie boli jak wtopa na &lt;1.05. 80 minuta 0-0, gramy under 2.5 a tu bach, 2-1 się kończy. 5-1 w secie, kończy się 5-7. 16-8 w siatkę ? 22-25... Pisze się tutaj o selekcji, analizie typów, ale tutaj nie ma ona znaczenia. Wiadomo, że prawdopodobieństwo porażki na takim becie jest małe, ale to wciąż jest tylko sport, a o zwroty akcji o 180 stopni wcale nie trudno, tym bardziej w przypadku kobiet. Życzę autorowi tematu jak najdłuższej zabawy i powodzenia w dobieraniu spotkań. Jeden kolega już tutaj grał, zaczynał od 5 dolarów, uzbierał ponad 200 i niestety skończyło się jak się skończyło, a grał dobrych kilka miesięcy. Niby zaczynamy od drobnej kwoty, ale nawet już przy kilkudziesięciu złotych serducho mocniej zabije przy wyborze jakiekolwiek typu. Pamiętajmy, sport to sport, jest nieprzewidywalny, na tym polega jego piękno i na tym przecież zarabiają buki. Jestem sceptykiem odnośnie końcowego Twojego sukcesu, ale proszę, zaskocz mnie ; ) Pozdrawiam.
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
Wystarczy poszperać troszkę w historii tego forum. Było już parę tematów odnośnie identycznej gry i można na spokojnie luknąć jak szło autorom (zazwyczaj kończyło się wtopą, raz szybciej raz później). Warto przeanalizować jakie typy grali i się przekonać, że nawet na kursie 1.01 można paść na zawał. Nie będę się rozpisywał, autor sam się dowie. Dla zabawy ok, ale coś poważniejszego ? Nic tak nie boli jak wtopa na &lt;1.05. 80 minuta 0-0, gramy under 2.5 a tu bach, 2-1 się kończy. 5-1 w secie, kończy się 5-7. 16-8 w siatkę ? 22-25... Pisze się tutaj o selekcji, analizie typów, ale tutaj nie ma ona znaczenia. Wiadomo, że prawdopodobieństwo porażki na takim becie jest małe, ale to wciąż jest tylko sport, a o zwroty akcji o 180 stopni wcale nie trudno, tym bardziej w przypadku kobiet. Życzę autorowi tematu jak najdłuższej zabawy i powodzenia w dobieraniu spotkań. Jeden kolega już tutaj grał, zaczynał od 5 dolarów, uzbierał ponad 200 i niestety skończyło się jak się skończyło, a grał dobrych kilka miesięcy. Niby zaczynamy od drobnej kwoty, ale nawet już przy kilkudziesięciu złotych serducho mocniej zabije przy wyborze jakiekolwiek typu. Pamiętajmy, sport to sport, jest nieprzewidywalny, na tym polega jego piękno i na tym przecież zarabiają buki. Jestem sceptykiem odnośnie końcowego Twojego sukcesu, ale proszę, zaskocz mnie ; ) Pozdrawiam.
Wiadomo, że wszystkie wyniki są możliwe. Wszystko zależy od tego co wybierzesz.
Chętnie Cię zaskoczę.

49/200
Mecz: M. Kirilenko vs H. Watson????
Zakład: Ile gemów 1 set? (przy stanie 1:1)
Typ: Over 7,5
Kurs: 1,02
Stawka: 15,55 zł
Wynik: 2-2
Wygrana: 15,86 zł
✅
 
D 0

damian_mks

Użytkownik
W sumie to nic w sporcie nie wiadomo... odradzam częstego grania tenisa.Bo na tym najbardziej można wtopić.Ale życzę powodzenia i dalszych sukcesów ????
Trzeba uważać, przede wszystkim tam, gdzie za krecz nie ma zwrotu. Między innymi na bwin.

50/200
Mecz: Azarenka V. (Blr) vs Martinez Sanchez M. J. (Esp)????
Zakład: Kto wygra gem? (przy stanie 40:15)
Typ: Vika
Kurs: 1,01
Stawka: 15,86 zł
Wynik: Vika
Wygrana: 16,02 zł
✅
 
Do góry Bottom