>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czym zagryzacie, przepijacie wódeczkę?

jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
To się forum tematu doczekało...
Jeśli chodzi o zagryzkę to generalnie to co znajduję się obecnie na stole (szyneczka, ogórek...)
Przepijać nie przepijam, jeśli jednak już wódeczka &quot;nie wchodzi&quot; to Red Bull, Tiger itp.
No i chory nawyk - po każdym kieliszku fajka. :;/:
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Obecnie rzuciłem picie wódki, ale jak już to czym popadnie się przepijało różnymi napojami lub w ogóle, w zimę jak na dworzu piłem to bez przepojki tylko ewentualnie pod cukierek . Polecam herbatą lekko schłodzoną typu ICE TEA czy Nestii.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wódka bez zapicia ? No way ????
Pod zapojke to jakaś mirinda zazwyczaj lub inny jakiś kolorowy napój. Czyli standardowo. Choć zdarzało się pić bimber pod kranówkę ????
Pod zagryzkę ? To też jak na jakimś weselu to to co jest na stole. A jak się pije w mniej kulturalnym miejscu to paluszki wystarczają albo chipsy :]
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Do zapojki wszystko dobre co mokre.A zagryzac najlepiej sledziem&lt;mniam&gt; albo czyms ogólnie co komu smakuje-nie chlebem,no way.Ale po co zapijać jak można smakową wódkę kupić i na zapojce sie zaoszczędzi.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Jeśli wódka jest zimna, to najlepiej niczym nie zapijać, bo robi się sobie bajzel w żołądku. Jeśli chodzi zaś o zagryzanie to nic nie przebija koreczków śledziowych ????
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
tylko że śledzie drogie :p
jak mam akurat to pieczarki marynowane a tak to ogórek, sok,kanapka piwo, herbata, wszystko co pod reka
na pole często jabłko biore
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
Popijać najbardziej lubię czymś niegazowanym, najlepiej jakiś dobry sok(byle nie costa, bo wtedy to popita jest gorsza od wódki). Przegryzać co kieliszek nie lubię, ale oszamać coś konkretnego już po skończonej butelce(lub kilku:razz ???? jest ok.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Co do zagrychy to coś tłustego,np.boczek...Jak jest gruba imprezka to człowiek dłużej wytrzyma;).po imprezie,przed połozeniem się spać warto wypić dużo wody niegazowanej,rano człowiek się o wiele lepiej czuje;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co do zagryzania to nie mam zwyczaju zawsze mieć ogórka czy grzybków na stole, ale jak są to zje się, nie ma problemu.

Co do zapity to lubię herbatą bo jak zapijam jakąś colą, sokami czy inną chemią to z każdym kieliszkiem coraz bardziej mi ta zapita nie smakuje i robi mi się nie dobrze.

Zawsze moje towarzystwo mi zarzuca, że zapijam duża ilością popity, a ja inaczej nie umiem.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Często zagryzam sobie ogórkiem, lecz nie zawsze są one pod ręką. czasem są też grzybki marynowane, śledzi &quot;nie zniesę&quot; ????
Co do zapity to kiedyś zdarzyło mi się kupić superświetny sok z czarnej porzeczki marki FORTUNA - był świetny do wódeczki. Rano nic, bo dużo wit C zrobiło swoje ???? tylko cena nie ta, bo prawie 7zł kosztuje 2l karton
 
J 19

jajo

Użytkownik
Najbardziej preferuję wódkę już z czymś zmieszaną. Najczęściej z jakimiś energetykami. Faworyt cena/jakoś to truck. Na tigera też się szarpnę, ale ostatnio pozytywnie zaskoczył vulcan z tesco.
Ostatnio, ale znajoma zrobiła mi dobry bajer. Wódka 1/3, Sok z kaktusa trochę wiecej niż 1/3 i sprite, trochę mniej niż 1/3. Zależy od podniebienia, ale ja w tym ustrojstwie w ogóle wódki nie czuję, co oprócz zalet ma też taką wadę, że jest bardzo podstępne.
Jak już taki temat, to moje pytanie brzmi: będzie zimowy zlot?
 
Do góry Bottom