>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy na obstawianiu da się zarobić??

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f98/czy-z-bukmacherki-da-sie-zyc-14348-92.html#post2922321
Smiesza mnie te posty. KAzdy chce skanow, a jak wrzucilem z wygranych 100k euro w bodajze 3 tygodnie czy miesiac to i tak nikt nie uwierzyl i mowil ze fake albo ze nie moje.
Takze nie mecz sie Szef elity ze skanami bo nie ma po co...
http://forum.bukmacherskie.com/f57/ile-meczy-na-kuponie-81508.html#post3061985
http://forum.bukmacherskie.com/f57/ile-meczy-na-kuponie-81508.html#post3061921
szakalowi widocznie wczoraj tata podłączył neostradę i jeszcze się nie nauczył co to jest prowokacja
Prowokacja to jest ten cały użytkownik dragao19. Już nie jeden na forum przewinął się ile to on nie wygrywa, a później okazało się to co zwykle...
 
Q 30

qtas

Użytkownik
szakalowi widocznie wczoraj tata podłączył neostradę i jeszcze się nie nauczył co to jest prowokacja
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
hehe, śmieszny ten temat ???? co prawda, widzę, że jeszcze nikt z góry go nie dostrzegł, bo byłby już dawno zamknięty, tak jak inne podobne, no ale trzeba przyznać, że jednak nikt nie wie tyle o Tobie, co forum ????
ja np.dowiedziałem się, że gram wirtualnie, pomimo tego, że stawki w moim temacie nie są wcale jakieś duże, bo choć dla Was (większości) to może i sporo, to jednak &quot;są tacy, to nie żart...&quot; ????
jak już taki napinacz jak kuerten coś próbuje insynuować, to miej odwagę i ośmiesz się publicznie, chociażby rzucając te oskarżenia w moim temacie, a wówczas z chęcią Ciebie zgaszę screenami, a nie próbujesz być mądrzejszy od tych mądrych i oczerniasz ich w jakimś podrzędnym temacie w dziale dla początkujących. A(M)en.
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
kuerten co chcesz osiągnąć swoimi postami. Zarzucasz innym że nie grają za realne stawki tylko prowadzą tematy żeby zaistnieć na forum. Jakim prawem żądasz screenów kuponów? Kim ty jesteś żeby oceniać kto gra realnie a kto nie. Denerwują mnie twoje głupie posty. Jeżeli denerwuje cię to że niektórzy tu na forum wygrywają to omijaj ich tematy a nie żądaj screenów i nie zarzucaj im że ich stawki są nie realne.
 
H 0

hide999

Użytkownik
Przecież stawka i wygrana to indywidualna sprawa każdego gracza. Ja zapoznaję się z typami graczy, którzy potrafią dokładnie analizować i czasem dzięki nim udaje mi się wygrać.
Chyba idea forum to dzielenie się typami i dyskusja na temat bukmacherki, a nie pytania ile kto zarobił.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kuerten co chcesz osiągnąć swoimi postami. Zarzucasz innym że nie grają za realne stawki tylko prowadzą tematy żeby zaistnieć na forum. Jakim prawem żądasz screenów kuponów? Kim ty jesteś żeby oceniać kto gra realnie a kto nie. Denerwują mnie twoje głupie posty. Jeżeli denerwuje cię to że niektórzy tu na forum wygrywają to omijaj ich tematy a nie żądaj screenów i nie zarzucaj im że ich stawki są nie realne.
a moze przeczytaj od poczatku a nie od konca kto wyskoczyl ze screenami kuponow
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Pisałeś przecież o wklejaniu kuponów przed meczami. Nie wiem dlaczego tak boli cię to że inni wygrywają. Twierdzisz że na bukmacherce nie da się zarobić,masz tu na forum żywe przykłady na to że można a ty i tak swoje że nikt nie widział ich kuponów że nie możliwe że takie stawki że limity itp.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Denerwują mnie twoje głupie posty.

jak melisa nie pomaga to moze czas na wizyte u doktora ?

kazdy wie jak teraz wyglada gra Polakow w Bwin i jak jest z wyplatami a jednak wciaz sa typy z Bwin a wyplaty sa ??
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Pisałeś przecież o wklejaniu kuponów przed meczami. Nie wiem dlaczego tak boli cię to że inni wygrywają. Twierdzisz że na bukmacherce nie da się zarobić,masz tu na forum żywe przykłady na to że można a ty i tak swoje że nikt nie widział ich kuponów że nie możliwe że takie stawki że limity itp.
to teraz pytanie i prosze o szczera odpowiedz nie lizusowanie

widziales zagrane kupony albo realne wyplaty z buka?? Pewnie NIE!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Chcesz szczerej odpowiedzi proszę bardzo. Nie widziałem kuponów ale to nie jest powód by zarzucać grającym kłamstwo. Nikt nie ma obowiązku wklejać kuponów czy screenów z wypłat i jeżeli tego nie robią nie znaczy że nie wygrywają. Nie chcesz to nie wież ale nie zarzucaj nikomu bezpodstawnie oszustwa.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Chcesz szczerej odpowiedzi proszę bardzo. Nie widziałem kuponów ale to nie jest powód by zarzucać grającym kłamstwo. Nikt nie ma obowiązku wklejać kuponów czy screenów z wypłat i jeżeli tego nie robią nie znaczy że nie wygrywają. Nie chcesz to nie wież ale nie zarzucaj nikomu bezpodstawnie oszustwa.
opanuj sie, nie zarzucam klamstwa , poczytaj spokojnie, pomysl to nie boli
i nie wyskakuj z tymi screenami co chwile
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyskusja z tobą nie ma sensu. Wiesz wszystko najlepiej, piszesz że myślenie nie boli więc dlaczego nie myślisz? Czyżby problemy ze zdrowiem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom