>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy na obstawianiu da się zarobić??

Status
Zamknięty.
cock 756

cock

Użytkownik
Kuerten, a Ty dużo jesteś w plecy? Co Ci przyświeca, że dalej grasz? Zaczniesz wygrywać, to Cię zlimitują...
 
F 26

facepalm

Użytkownik
podales fajne przyklady , ale czy tak naprawde widziales ich kupony , nie typy tylko postawione kupony?!
buki szczegolnie netowe limituja, nie zastanowilo Cie to troche jak goscie podaja typy gdzie sa najwieksze kursy, czasami jest to BWIN wiec zapraszam do tematu o tym buku co robi z polskimi graczami
Sbobet,188,Pinnacle limituja ? A nie potrzebuje widziec ich kuponow bo sam mam sporo z bukmacherki i wiem ze mozna.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Sbobet,188,Pinnacle limituja ? A nie potrzebuje widziec ich kuponow bo sam mam sporo z bukmacherki i wiem ze mozna.
kazdy moze sie przekonac ile masz z bukmacherki i jakie to proste , okres miesieczny, wklejasz kupon wyslany u buka przed meczem , zobaczymy ile masz :grin:
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Mi nie zalezy na tym zeby komus cos udowodnic a juz na pewno nie na otwartym forum.
Temat nie jest o tym czy ja cos mam z bukmacherki tylko czy mozna zarobic.
Jesli jestes cymbalem i nie potrafisz to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
A jeszcze co do limitow to sa tacy co nie graja u azjatow i w pinnku bo jest duzo ciezej wygrac, ale kombinuja z kontami. Mozliwosci jest wiele, znajomi, rodzina a w dalszej kolejnosci skupowanie kont.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Mi nie zalezy na tym zeby komus cos udowodnic a juz na pewno nie na otwartym forum.
Temat nie jest o tym czy ja cos mam z bukmacherki tylko czy mozna zarobic.
Jesli jestes cymbalem i nie potrafisz to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
wlasnie takich cwaniaczkow jak ty jest cala masa, moze jak dorosniesz to zrozumiesz
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
A jeszcze co do limitow to sa tacy co nie graja u azjatow i w pinnku bo jest duzo ciezej wygrac, ale kombinuja z kontami. Mozliwosci jest wiele, znajomi, rodzina a w dalszej kolejnosci skupowanie kont.
a pozniej przerobki dokumentow i placz na forum jaki to buk zly , ze mnie okradl bo nie chce wyplacic ????
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Co masz mi do zarzucenia ? Bo nie bardzo rozumiem tu moje cwaniactwo.
Jakby buki nie dawaly limitow albo limity rozsadne to by ludzie nie zakladali kolejnych kont. Wiec smieszy mnie jak niektorzy cisna od oszustow tym co maja multi.
 
Q 30

qtas

Użytkownik
kuerten ,masz konto założone w 2005 roku, a widać jesteś totalny amator i nie w temacie, szkoda twoich pieniędzy, daj sobie spokój z bukmacherką
jakbyś dostał kiedyś limity to byś inaczej śpiewał ,tak samo jak cała reszta która topi u buka i płaczą że ludzie zakładają wiele kont, a tacy nieudacznicy jak ty mają przez to mniej bonusów po 100zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsk 184

bsk

Użytkownik
Generalnie też patrzyłem z góry na tych co mają multikonta, ale potem jak dostałem limity, nie za żadne surebety, to mi przeszło. Też mi się wydawało, że różne płacze po anulowanych kuponach i zwrotach, to oszustwa. No cóż, teraz jestem mądrzejszy. Teraz mam limity w Marathonie, Unibecie i Expekcie, więc gra się dla mnie kończy powoli. A nie jestem na tyle dobry w tym wszystkim, żeby wygrywać z azjatami czy Pinnacle.
Generalnie teraz gram za dużo mniejsze stawki i nie śledzę tematu, a tak nie można wygrywać. Zmierzam jednak do prostej konkluzji.
Pomyśl - operator rozściełacza asfaltu zarabia 15 tysięcy na rękę (to niesamowicie skomplikowany sprzęt, który programuje się jak komputer i jeszcze w totalnym upale i wyziewach, a każdy błąd po kieszeni kilkadziesiąt tysięcy), neurochirurg podobnie. Pomyśl, ile ci ludzie trenowali, uczyli się i jak ciężko pracował, żeby to wszystko miało sens.
Teraz pomyśl, czy jest możliwe mieć coś za darmo? Jeżeli chcesz ogrywać buków (chociaż wypadało by rozumieć skoro 2005 roku, że nie grasz przeciwko bukowi, tylko przeciwko innym grającym), no to musisz trenować jak neurochirurg. Bez wytchnienia, bez alkoholu i bez idiotycznych kuponów z trzema czy więcej zdarzeniami, bo tak robią tylko poszukiwacze adrenaliny.
Ile przeczytałeś książek z rachunku prawdopodobieństwa? A ile o bukmacherce? Co to jest rozkład Poissona i czym się różni od rozkładu Gaussa? Jaki model statystyczny stosuje bukmacher, gdzie jest jego słabość informacyjna? Inaczej musisz znać dogłębnie jakąś dyscyplinę, do tego stopnia że wiesz o której w nocy zawodnik z trzeciej ligi rumuńskiej bierze psa na spacer, bo nie może spać przed meczem.
Nie znasz odpowiedzi, nie graj.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
i to jest niestety bolesna , ale prawdziwa odpowiedz
kto wygrywa ? NIKT zawsze tam komus siadzie jakis kupon ale tak ogolnie to kazdy do tylu
na punkcie byl taki gosc co to pokazywal wygrane kupony a jeden gosc mu powiedzial - sluchaj pokaz te przegrane i co ? Juz z nim nie gadal!
ogolnie na dluga mete kazdy jest do tylu
choc cwaniakow nigdzie nie brakuje co powiedza jak to ogrywaja buka
kolego nie zrozumiales mojej ironii, a mianowicie chodzilo mi ze takie tematy na forum jak wlasnie obserwatora, sa najlepszym namacalnym (no &quot;naocznym&quot; xd), dowodem na to ze mozna na zakladach regularnie wygrywac. to ze w tematach duzo ludzi jest na minus + masa innych ludzi tematow nie prowadzi nie oznacza ze wszysycy przegrywaja bo to nieprawda, na forum jest masa ludzi ktorzy regularnie na tym zyskuja.
jednakze aby do tego dojsc potrzeba kuuupe czasu, mi to zajelo jakos 2,5 roku zeby zaczac regularnie wychdozic na plus (czyli kupa czasu), obserwatora temat tez pokazuje ze keidys grał po 10-20 zł (co mozna samemu sprawdzic wlasnie w tym temacie, w starszych latach). sadze ze zdecydowana wiekszosc zaczynala od 10-20 zł by pozniej gdy sie odnajdzie swoj styl ktory przynosi efekty, zwiekszac stawki. obserwator gra szukajac value, czyli zawyżonych kursów co wg mnie jest zdecydowanie najlepszym sposobem, jednakze potrzeba wiedzy aby wiedziec co jestvalue a co nie. sam tez gram value. obserwator grywa na bukach ktory czesto wychylaja sie pierwsze z oferta przez co sa bardzo narażone na wystawienie blednych kursow i obserwator na tym korzysta dosc czesto. oczywiscie grywa rowneiz inne dziwne rzewczy o ktorych nie mam pojecia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
dobrze wiesz, ze buki netowe szybko limituja
pewnie wiesz a moze i nie co sie dzieje teraz w Bwin
miedzy realnym graniem a podaniem typu na forum jest ogromna roznica, przeciez kazdy kto choc troche siedzi w bukmacherce wie jak buki szybko zlimituja konto za granie po takich stawkach i jak piszesz szybko wystawionych meczach z dobrym kursem dodatkowo gdy konto jest wygrywajace, teraz zobacz z jakich bukow Obserwator podaje typy i wyciagnij wnioski czy w tak dlugim okresie czasu jakim gra nie mial by limitow
sytuacja mialby sie zupenie inaczej gdyby wszystkie typy byly np z Betfair czy Pinaccle w innych bukach zagrasz kilka razy grubiej zawyzony kurs i juz po graniu, taka rzeczywistosc wiec trzeba spojrzec objektywnie i wyciagnac wnioski samemu
w dodatku te typy live i nie tylko z Bwin ktory to sie wycofuje z polskiego rynku , potrafi anulowac trafione kupony wlasnie z live a i z wyplatami coraz gorzej u nich
gosc typy ma dobre nie mowie , ze nie ale co z tego jak ich realnie zagrac nie mozna no moze tylko na samym poczatku po zalozeniu konta , chodzi o niektore buki
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
pewnie wies
z a moze i nie co sie dzieje teraz w Bwin
bwin to shit, zktorego nie korzystam.oszusci tak najlatwiej ich opisac.
co do limitowania to na b365 na tym forum graja ludzie ktorzy graja po pare-parenascie tysiecy pln na jeden zaklad i jakos graja tak wiec problemow nie maja ???? , ja sobie z ciekawosic zobaczylem jaki mam bilans na b365 no i ostatnei 6 miesiecy to jakos 3k do przodu przy 50k obrotu jakos. grac mozna.
pinnacle to dobrty buk? moze na popularne sporty tak, na bardziej niszowe juz srednio, ostatnoi u nich z siatkowka w złą strone zmierza.
miedzy realnym graniem a podaniem typu na forum jest ogromna roznica, przeciez kazdy kto choc troche siedzi w bukmacherce wie jak buki szybko zlimituja konto za granie po takich stawkach i jak piszesz szybko wystawionych meczach z dobrym kursem dodatkowo gdy konto jest wygrywajace, teraz zobacz z jakich bukow Obserwator podaje typy i wyciagnij wnioski czy w tak dlugim okresie czasu jakim gra nie mial by limitow
limity zalezy jaki buk co i gdzue, wiadomo ze beticty/marathon czy dafabety czy inne takie szybciej zlimituja. ale ja grajac na amratonie stawkami 150-200pln na singla od jakos 8-9 miesiecy nei mam zadnych limitow. a obserwator gra jakos takimi stawkami chyba, czasem grubiej jakies single czy duble da po 300-500,tak mi sie kojarzy.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
O ile kojarzę, to tych najlepszych z tego forum (nie wymieniam, którzy konkretnie, ale ktoś tu się pultał, że niemożliwe), limitują regularnie, ale zakładają kolejne konta w Marathonie na wujków, dziadków, ziomali itp. Sam pamiętam dyskusję ze dwa miesiące temu w HP, kiedy się licytowali na ilu kontach ich zlimitowali. Jeden z tych typerów, który był w forum VIP twierdził, że na 11.
Generalnie każdy buk ma dział ryzyka, który szuka graczy podejrzanych. Podejrzane działania:
1. Granie surebetów.
2. Granie jeżeli kurs w danym buku jest najwyższy.
3. Granie po limicie stawki, powodując ruchy kursów.
4. Granie niszowych zdarzeń grubo - przy czym żużel, siatkówka, piłka ręczna to niszowe dyscypliny.
5. Granie kursów w których bukmacher się pomylił.
Niestety te same rzeczy to droga do wygrywania, stąd taki ogólny pogląd, że wygrywanie=limity.
Jak ktoś gra np. NBA, Ligę Mistrzów, Premier League czy MŚ w piłce nożnej nawet za dziesiątki tysięcy, to limit nie grozi. Problem w tym, że zarobić na tym najtrudniej ze wszystkich dyscyplin, bo kursy są efektywne informacyjnie w sensie silnym jeżeli kogoś hipotezy rynku efektywnego interesują.
Wbrew pozorom jak bukmacher widzi, że ktoś gra progresją, to jest wniebowzięty i nie zlimituje, z oczywistych względów. Prędzej czy później taki ktoś mega wtopi, po czym będzie się próbował odegrać i przegra jeszcze więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
podales fajne przyklady , ale czy tak naprawde widziales ich kupony , nie typy tylko postawione kupony?!

buki szczegolnie netowe limituja, nie zastanowilo Cie to troche jak goscie podaja typy gdzie sa najwieksze kursy, czasami jest to BWIN wiec zapraszam do tematu o tym buku co robi z polskimi graczami
chcesz to Ci mogę wrzucić, jak będę miał czas :spokodfhgfh:

btw. na obstawianiu da się zarobić ;-)
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Denerwuje mnie na forum to że gdy ktoś przegrywa to inni się z tego cieszą, a gdy ktoś zaczyna wygrywać to zarzucają że stawki nie realne, żądają skanów kuponów itd.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
chcesz to Ci mogę wrzucić, jak będę miał czas :spokodfhgfh:
btw. na obstawianiu da się zarobić ;-)
17. GKS Bełchatów - Termalica over 2,5
Kurs: 1,83 / Buk: Bet365 / Stawka: 4000zł / Z: 3333zł
__________________
wrzuc zobaczymy i jeszcze cos z bwin
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Ludzie musicie udawać takich mądrych ? Mogę się założyć, że większość z was nie widziała na oczy stawki &gt;1000 zł ( nie twierdze, że ja widziałem ) więc proszę was przestańcie rozpoczynać jakieś dochodzenia. Moim zdaniem nie liczą się stawki tylko skuteczność i trafiane kursy. Według mnie samym wyczynem jest regularnie trafiać, nie ważne za jaką stawkę bo jest to pojęcie względne, jednego interesuje 4000 zł a drugiego 40 zł.
Denerwuje mnie na forum to że gdy ktoś przegrywa to inni się z tego cieszą, a gdy ktoś zaczyna wygrywać to zarzucają że stawki nie realne, żądają skanów kuponów itd.
Bardzo mądre słowa, 100% racji
I tak znajdzie się kilką &quot;mądrych&quot; co zaraz będą chcieli podważyć wiarygodność innych zamiast zająć się sobą echhhh ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom