>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy Franciszek Smuda założy krawat na mecz Polska - Rumunia?

Status
Zamknięty.
lynx 0

lynx

Użytkownik
Dziwny zaklad w Tobet, lecz zawarlem go, na TAK, ale nadal nie otrzymalem rozwiazania kuponu..
Chcialem sie dowiedziec, czy ktokolwiek ma ten sam problem?
Smuda wystapil w szaliku, lecz spodnie mial od garniturku, wiec krawat pewnie tez mial ????

Dziwi mnie tak dlugie oczekiwanie, poniewaz chce stawiac, a nie mam za co ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Takie dziwne zakładziki zawsze tak długo rozliczają.
W Betsafe dzisiaj np. można było stawiać na wyścigi gokartów, którymi ścigali się pracownicy polskiego supportu. Była masa zakładów, zwycięzca, h2h itp. a kursy wystawione na podstawie opowiadań ????
 
mou 0

mou

Użytkownik
no wydaje mi się że jednak Franz nie założył krawatu. Był moment kiedy szaliczek mu się na chwilę obsunął to było widać białą koszulę tam gdzie powinien być krawat.
ale tobet jeszcze tego nie rozliczył
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Ogladalem caluski mecz, co do gry polakow, to masakra..niektore podania byly do nieznajomych odbiorcow, ale w sumie moglismy prowadzic w koncowce 2;1, no ale coz ????

A co do samego typu to hmm, ciezko cokolwiek powiedziec, bo nie bylo widac tego krawatu ^_^&#39;, nie podejrzewalbym, ze wyjdzie w taaaakim szaliku :p
Ale nie jest takze wykluczone, ze pod nim nie mial maluskiego krawatu, jestem ciekawe jak to rozlicza ;)
 
D 0

damian545

Użytkownik
Przecież pan jest przesądny i nienawidzi prowadzić zespołów w garniturze!
- Jestem przesądny i wolę ten garnitur roboczy, czyli dres (śmiech). Żona mnie jednak przekonała, żebym tym razem założył strój galowy. Powiedziała mi, że to wielka sprawa prowadzić reprezentację narodową i trzeba prezentować się z klasą. Posłuchałem jej. Ale krawata nie założę. Uważam, że marynarka i koszula w zupełności wystarczą.

Kilka godzin przed meczem ukazał sie ten tekst i sporo osób obstawiło że krawatu jednak nie bedzie ????
 
F 0

flashek

Użytkownik
A ja mam cytat jeszcze z innej gazety:
&quot;W sobotę przy Łazienkowskiej nowy selekcjoner, zamiast zwyczajowego dresu, założy koszulę, krawat, garnitur i płaszcz.&quot;

Też czekam na rozliczenie tego typu...
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Ale zakład nie brzmiał: Założy krawat - tak / nie, tylko czy krawat czy dres... jak wiemy dresu nie miał. Skoro nie miał też krawata, to może zrobią zwrot ? :-?:-?:-?
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
No wlasnie, chodzilo oto, ze Franek ZAWSZE byl ubrany w dres, i czy zmieni sie to w meczu Polska - Rumunia, i jak widac byl ubrany w garniak i mysle, ze mial tam jednak krawat ;) ????
Kazdy daje inne cyctaty, ale zobaczymy jak to rozlicza..
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ale zakład nie brzmiał: Założy krawat - tak / nie, tylko czy krawat czy dres... jak wiemy dresu nie miał. Skoro nie miał też krawata, to może zrobią zwrot ? :-?:-?:-?
Skąd pomysł z tym dresem :| ?
Skoro grałeś to powinieneś wiedzieć, że treśc zakładu wyglądała tak:
Franciszek Smuda (Czy Franciszek Smuda założy krawat na mecz Polska - Rumunia?)
Krawat był? Nie!
Powinni rozliczyć, że nie było:jezora:
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Nie wiesz w 100% czy nie bylo krawatu, wiec po co piszesz NIE?
Sorry ale nie bylo az takiej widocznosci, zeby to stwierdzic ogladajac to w TV ;)
----
Dziwi mnie oczekiwanie na rozstrzygniecie tego zakladu, nie czaje takich eventow..
P.S No mozliwe, ze raczej krawatu nie mial ;) Ale nie jest wykluczone, ze przed wyjsciem na murawe go nie zalozyl hahah ;)
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Wlasnie. Ten link co dał ktoś wyżej, to jest z konferencji i mogl go zdjąć. Liczy się mecz, a tam nikt go nie widział. Powinnien być zwrot, bo nie ma 100% pewności.

Nie moźna się sugerować wywiadem przedmeczowym. Mówić można wszystko przecież...
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
michalchojnice Polac Mu ???? ???? ????
Ja jestem takiego samego zdania, powinni zwrocic stawke, no chyba, ze ktos z poslannikow po meczu odchylil mu ta chuste zeby sie upewnic w 100% ????
My jednak tego nie wiemy, moze mial moze nie, ale &#39;moze&#39; nie powinno decydowac o rozstrzygnieciu zakladu.
Powinni zwrocic stawke ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Franciszek Smuda (Czy Franciszek Smuda założy krawat na mecz Polska - Rumunia?)
wiec tutaj link do konferencji nic nie wyjaśnia.
Był moment kiedy szaliczek mu się na chwilę obsunął to było widać białą koszulę tam gdzie powinien być krawat.
dokładna minuta meczu, zrobic screen i wysłać do Tobet.

Ewentualnie poszukać na stronach zdjęć z meczu.

Ja zanim mecz się zaczął mówiłem, żę będą zwroty 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom