>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy Da Się Tak Zarobić ??

tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Nie Wiem Czy Było Ale Co Sądzicie O Takim Graniu??

1 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
2 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
3 kupon za 4 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 8 zł
i analogicznie w dół , czy grając tak można się dorobić ?? a może jakieś poprawki ?? Proszę O Opinię
 
S 0

szyjka_66

Użytkownik
Moim zdaniem juz lepsza jest normalna progresja. Po pierwsze gdzie zamierzasz zaprzestac, po drugie zalozmy , ze nie wejda trzy pierwsze mecze i teraz zobacz jak trudno odrobic. Lepiej nie kombinowac i grac normalna progresja albo normalnie grasz single albo kombinacyjne, a stawke obliczasz ze wzory na stawkowanie ????
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
zobacze jak to wyjdzie !! obecnie przeszedłem pomyslnie stawke 2 zł , na jutro śle coś za 4 zł ???? a zaprzestanę najchętniej jak bym doszedł do 512 , ale to tylko marzenie .
 
S 0

szyjka_66

Użytkownik
No zobaczymy co z ego wyjdzie, ale wg. mnie jest to po prostu wyrzucanie pieniezy w bloto, no chyba, ze masz dobra skutecznosc ????
 
K 0

kecaj65

Użytkownik
progresja
ja gram tak: wybieram 1 druzyne i gram progresja na remis. oczywiscie zaczynam z poczatkiem ligi...oczywiscie wybieram 3-4 zespoły-przemyslane najczesciej z ligi włoskiej2 ifrancuskiej2...koncze pod koniec ligi...gram juz tak 7 lat i konsekwentnie nawet jest pewny faworyt gram remis(niespodzianki to tylko plus dla mnie)nie kombinuje i gram konsekwentnie i na koniec sezonu zawsze jestem na plus...JEST TO METODA DLA CIERPLIWYCH I WYTRWAŁYCH GRACZY!!!!!!
 
T 0

titustitus

Użytkownik
tez zamierzalem grac normalan progresja ale nie wiem bo wszedzie ktos pisze ze wkocnu zostaje sie bankrutem wiec musze to przemyslec :d
 
E 6

esqlap

Użytkownik
na progresje na remisy trzeba miec duzo kasy, a jak ktos ma duzo kasy to po co sie bawic w bukmacherke? :p i kolo sie zamyka :p
 
K 0

kecaj65

Użytkownik
hehe mysle ze okolo 2000 PLN na 1 druzyne wystarczy
hehe...gram juz pare ładnych lat i jeszcze nigdy nie zagrałem za wiecaj jak za 512PLN...a szkoda bo im wiekszy poziom tym wygrana {zysk} wieksza...juz teraz czekam na poczatek ligi2francja i 2 włoska...po odliczeniu wkładu czysty zysk moze nie jest oszałamiajacy ale...jest.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
ale chodzi o to ze wygrana w stosunku do wkladu jest bardzo mala, i tak ktos inwestuje powiedzmy 2000zł dla wygrania powiedzmy 100zł (niewiem dokladnie ale wiem ze o wiele mniej) i teraz jak ja mialbym 2tys zł na taka gre i moglbym sobie pozwolic na strate tej kasy (bo ryzyko zawsze jest) to takie 100 czy 200 zł wcale by mnie nie satysfakcjonowalo i tak jest... jesli ktos gra za 200 zł to wygranie paru zł tez nie cieszy. a dana druzyna moze remisowac powiedzmy raz na miesiac, to tez zarobek 200-300 zł przy wkladnie 10 razy wiekszym na miesiac tez nie cieszy, a przegrac mozna o wiele wiecej. no niewiem takie jest moje zdanie.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
ale chodzi o to ze wygrana w stosunku do wkladu jest bardzo mala, i tak ktos inwestuje powiedzmy 2000zł dla wygrania powiedzmy 100zł (niewiem dokladnie ale wiem ze o wiele mniej) i teraz jak ja mialbym 2tys zł na taka gre i moglbym sobie pozwolic na strate tej kasy (bo ryzyko zawsze jest) to takie 100 czy 200 zł wcale by mnie nie satysfakcjonowalo i tak jest... jesli ktos gra za 200 zł to wygranie paru zł tez nie cieszy. a dana druzyna moze remisowac powiedzmy raz na miesiac, to tez zarobek 200-300 zł przy wkladnie 10 razy wiekszym na miesiac tez nie cieszy, a przegrac mozna o wiele wiecej. no niewiem takie jest moje zdanie.
W sumie racja, nerwy i stresik przy włożeniu dużej sumy pieniędzy dla paru złociszy według mnie nie jest za bardzo opłacalny ????
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ale przecież przy wkładzie na progresję wygrywa się połowę tego zazwyczaj ile wynosił ostatni stawiany stopień.. Więc ładnie.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Ale przecież przy wkładzie na progresję wygrywa się połowę tego zazwyczaj ile wynosił ostatni stawiany stopień.. Więc ładnie.
A nie lepiej postawić np 100-200zł na singla lub doubla i zrobić z tego od razu co najmniej 100zł? ????
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
właśnie najlepiej stawiać singielki . Gram ładnych parę lat i nie raz zdarzało sie że na kuponie wchodził mecz z kursem 2.20 a kupon zawalał niby pewniak z kursem 1.35 ;/ . Single gram za 50 do 100 zł i różnie to bywa ale przeważnie na takim singlu zarabiam 70 - 80 zł. Na początku nic nie zabierałem z puli wygranych kupowanych zostawiając wszystko w tzw. &quot;puli na bukmachera&quot; wiadomo na początku jest ryzyko ale z 50 zł zrobiło mi sie już chyba z 800 . I jak czasem nie wejdzie to sie nie zrażam zawsze odrobię. Gdy już wypracowałem sobie zaplecze finansowe to zabieram polowe z kuponu którego wszedł na własne wydatki a druga idzie do tej puli na bukmachera ;). Przy regularnej grze i stawianiu 2 singli równocześnie naprawdę można zarobić . pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ja właśnie singli nie lubię, bo są niepewne. Można trafić za 1.35 kurs i mieć zysk taki sobie a może być inaczej i wtedy...wtedy trafia ale szlag. Poza tym może być remis jeszcze. Zresztą zobaczę jak będzie. Zacznę też z 2fr i chyba 2 hiszp.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Czy ktoś mówi, żeby grać single po kursie 1,35, do tego samą piłkę nożną, gdzie są remisy? :-D Przy dobrym doborze zdarzeń jest się na dużym plusie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie Wiem Czy Było Ale Co Sądzicie O Takim Graniu??

1 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
2 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
3 kupon za 4 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 8 zł
i analogicznie w dół , czy grając tak można się dorobić ?? a może jakieś poprawki ?? Proszę O Opinię
Co do tego typu systemów to proponuję zagrać przez jakiś czas tradycyjnie kupony (bez progresji na stawkę) z AKO~2.0 i potem sprawdzisz jaką masz skuteczność i wtedy sam dojdziesz do wniosku, że na tym to kokosów nie będzie. Fajnie to wygląda na papierze jak ktoś rozpisze i każdy widzi, że z kapitałem rzędu 2zł nagle dochodzisz do setek, ale to tyko teoria.
 
Do góry Bottom