>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy Da Się Tak Zarobić ??

tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Nie Wiem Czy Było Ale Co Sądzicie O Takim Graniu??

1 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
2 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
3 kupon za 4 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 8 zł
i analogicznie w dół , czy grając tak można się dorobić ?? a może jakieś poprawki ?? Proszę O Opinię
 
S 0

szyjka_66

Użytkownik
Moim zdaniem juz lepsza jest normalna progresja. Po pierwsze gdzie zamierzasz zaprzestac, po drugie zalozmy , ze nie wejda trzy pierwsze mecze i teraz zobacz jak trudno odrobic. Lepiej nie kombinowac i grac normalna progresja albo normalnie grasz single albo kombinacyjne, a stawke obliczasz ze wzory na stawkowanie ????
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
zobacze jak to wyjdzie !! obecnie przeszedłem pomyslnie stawke 2 zł , na jutro śle coś za 4 zł ???? a zaprzestanę najchętniej jak bym doszedł do 512 , ale to tylko marzenie .
 
S 0

szyjka_66

Użytkownik
No zobaczymy co z ego wyjdzie, ale wg. mnie jest to po prostu wyrzucanie pieniezy w bloto, no chyba, ze masz dobra skutecznosc ????
 
K 0

kecaj65

Użytkownik
progresja
ja gram tak: wybieram 1 druzyne i gram progresja na remis. oczywiscie zaczynam z poczatkiem ligi...oczywiscie wybieram 3-4 zespoły-przemyslane najczesciej z ligi włoskiej2 ifrancuskiej2...koncze pod koniec ligi...gram juz tak 7 lat i konsekwentnie nawet jest pewny faworyt gram remis(niespodzianki to tylko plus dla mnie)nie kombinuje i gram konsekwentnie i na koniec sezonu zawsze jestem na plus...JEST TO METODA DLA CIERPLIWYCH I WYTRWAŁYCH GRACZY!!!!!!
 
T 0

titustitus

Użytkownik
tez zamierzalem grac normalan progresja ale nie wiem bo wszedzie ktos pisze ze wkocnu zostaje sie bankrutem wiec musze to przemyslec :d
 
E 6

esqlap

Użytkownik
na progresje na remisy trzeba miec duzo kasy, a jak ktos ma duzo kasy to po co sie bawic w bukmacherke? :p i kolo sie zamyka :p
 
K 0

kecaj65

Użytkownik
hehe mysle ze okolo 2000 PLN na 1 druzyne wystarczy
hehe...gram juz pare ładnych lat i jeszcze nigdy nie zagrałem za wiecaj jak za 512PLN...a szkoda bo im wiekszy poziom tym wygrana {zysk} wieksza...juz teraz czekam na poczatek ligi2francja i 2 włoska...po odliczeniu wkładu czysty zysk moze nie jest oszałamiajacy ale...jest.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
ale chodzi o to ze wygrana w stosunku do wkladu jest bardzo mala, i tak ktos inwestuje powiedzmy 2000zł dla wygrania powiedzmy 100zł (niewiem dokladnie ale wiem ze o wiele mniej) i teraz jak ja mialbym 2tys zł na taka gre i moglbym sobie pozwolic na strate tej kasy (bo ryzyko zawsze jest) to takie 100 czy 200 zł wcale by mnie nie satysfakcjonowalo i tak jest... jesli ktos gra za 200 zł to wygranie paru zł tez nie cieszy. a dana druzyna moze remisowac powiedzmy raz na miesiac, to tez zarobek 200-300 zł przy wkladnie 10 razy wiekszym na miesiac tez nie cieszy, a przegrac mozna o wiele wiecej. no niewiem takie jest moje zdanie.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
ale chodzi o to ze wygrana w stosunku do wkladu jest bardzo mala, i tak ktos inwestuje powiedzmy 2000zł dla wygrania powiedzmy 100zł (niewiem dokladnie ale wiem ze o wiele mniej) i teraz jak ja mialbym 2tys zł na taka gre i moglbym sobie pozwolic na strate tej kasy (bo ryzyko zawsze jest) to takie 100 czy 200 zł wcale by mnie nie satysfakcjonowalo i tak jest... jesli ktos gra za 200 zł to wygranie paru zł tez nie cieszy. a dana druzyna moze remisowac powiedzmy raz na miesiac, to tez zarobek 200-300 zł przy wkladnie 10 razy wiekszym na miesiac tez nie cieszy, a przegrac mozna o wiele wiecej. no niewiem takie jest moje zdanie.
W sumie racja, nerwy i stresik przy włożeniu dużej sumy pieniędzy dla paru złociszy według mnie nie jest za bardzo opłacalny ????
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ale przecież przy wkładzie na progresję wygrywa się połowę tego zazwyczaj ile wynosił ostatni stawiany stopień.. Więc ładnie.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Ale przecież przy wkładzie na progresję wygrywa się połowę tego zazwyczaj ile wynosił ostatni stawiany stopień.. Więc ładnie.
A nie lepiej postawić np 100-200zł na singla lub doubla i zrobić z tego od razu co najmniej 100zł? ????
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
właśnie najlepiej stawiać singielki . Gram ładnych parę lat i nie raz zdarzało sie że na kuponie wchodził mecz z kursem 2.20 a kupon zawalał niby pewniak z kursem 1.35 ;/ . Single gram za 50 do 100 zł i różnie to bywa ale przeważnie na takim singlu zarabiam 70 - 80 zł. Na początku nic nie zabierałem z puli wygranych kupowanych zostawiając wszystko w tzw. &quot;puli na bukmachera&quot; wiadomo na początku jest ryzyko ale z 50 zł zrobiło mi sie już chyba z 800 . I jak czasem nie wejdzie to sie nie zrażam zawsze odrobię. Gdy już wypracowałem sobie zaplecze finansowe to zabieram polowe z kuponu którego wszedł na własne wydatki a druga idzie do tej puli na bukmachera ;). Przy regularnej grze i stawianiu 2 singli równocześnie naprawdę można zarobić . pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ja właśnie singli nie lubię, bo są niepewne. Można trafić za 1.35 kurs i mieć zysk taki sobie a może być inaczej i wtedy...wtedy trafia ale szlag. Poza tym może być remis jeszcze. Zresztą zobaczę jak będzie. Zacznę też z 2fr i chyba 2 hiszp.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Czy ktoś mówi, żeby grać single po kursie 1,35, do tego samą piłkę nożną, gdzie są remisy? :-D Przy dobrym doborze zdarzeń jest się na dużym plusie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie Wiem Czy Było Ale Co Sądzicie O Takim Graniu??

1 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
2 kupon za 2 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 4 zł
3 kupon za 4 zł kurs: ~2 do wygrania ok. 8 zł
i analogicznie w dół , czy grając tak można się dorobić ?? a może jakieś poprawki ?? Proszę O Opinię
Co do tego typu systemów to proponuję zagrać przez jakiś czas tradycyjnie kupony (bez progresji na stawkę) z AKO~2.0 i potem sprawdzisz jaką masz skuteczność i wtedy sam dojdziesz do wniosku, że na tym to kokosów nie będzie. Fajnie to wygląda na papierze jak ktoś rozpisze i każdy widzi, że z kapitałem rzędu 2zł nagle dochodzisz do setek, ale to tyko teoria.
 
Do góry Bottom