>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Czy dałbyś 15 zł za oglądanie Ekstraklasy ?

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Jeśli chodzi o hity, czyli chyba 5 meczy w sezonie, które są pokazywane na otwartych kanałach ( to co pokazywała tvp do tej pory) to podobno nie jest jeszcze rozstrzygnięte kto to pokaże.
Tak tylko nie 5 meczy tylko 4, ale z tego co kojarze to tvp pokazala chyba 2 w tym sezonie tak? Poza tym prawa do tych paru meczy sa bardzo drogie, wiec ciezko ebdzie znalezc kogos kto to pokaze. Jedno jest jasne hity zobaczymy na Canal + Sport.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Czy dałbym 15 zł za oglądanie Ekstraklasy pewnie że nie jesli proponują 5zeta to to jeszcze ujdzie,po pierwsze poziom naszej piłki jest bajecznie niski po drugie nie mam na to czasu, po trzecie komentatorzy czasami ostro dają popalic swoim komentarzami.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Lubię oglądać ekstraklasę - oglądam każdy mecz na żywo w Canal + Sport. - Świetne transmisje, komentarze. Canal + robi to najlepiej. Jednak jeśli, Canal + by nie transmitował ekstraklasy to oczywiście zapłacił bym te 15zł.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ja mam C+ i N, oglądam w HD Primera, Premiership i Ligę Mistrzów i jest cudownie. Piłka na najwyższym poziomie. Kiedy czasami przerzucając kanały natrafię na naszą ligę, gdzie poziom odbiega zdecydowanie od akceptowalnego, gdzie na trybunach są głównie bandyci, a boiska wyglądają jak pastwiska, stwierdzam, że mogę dawać 15 zł, jeśli nie będę musiał tego oglądać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak tylko nie 5 meczy tylko 4, ale z tego co kojarze to tvp pokazala chyba 2 w tym sezonie tak? Poza tym prawa do tych paru meczy sa bardzo drogie, wiec ciezko ebdzie znalezc kogos kto to pokaze. Jedno jest jasne hity zobaczymy na Canal + Sport.
W tamtym sezonie TVP pokazała 4 mecze. Widzew - Lech, Legia - Jaga, Lech - Legia oraz Legia - Wisła.
Pakiet dla otwartych TV na najbliższe 3 lata wciąż przez nikogo niewykupiony.
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
walałbym zapłacić 10x więcej żeby oglądać cala ligę hiszpańska niż ligę polska gdzie poziom pozostaje wiele do życzenia, a i nic nie wskazuję aby ten poziom podnieśli
 
P 0

pompon

Użytkownik
Witam. Osobiście jestem zdania i chyba jak większość osób, które zabrały głos w tym temacie, że to bardzo zły pomysł. Nie po to ludzie wykupują drogie abonamenty cyfrowego polsatu czy cyfry by teraz zrobić ich w konia i kazać płacić dodatkowo 15 zł. Może to nie jest jakaś powalającą suma ale liczy się jednak przywiązanie widza do danej platformy. Gdyby to wprowadzono te kilka lat temu jak zrobiła to Holandia to może...
 
Do góry Bottom