>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy dałbyś 15 zł za oglądanie Ekstraklasy ?

M 0

mazine

Użytkownik
Zapłaciłbym w ostateczności, ale Canal+ naprawdę świetnie pokazuje Ekstraklase, nie chciałbym żeby stracili do niej prawa, zresztą jeśli przegrają przetarg stracą mnóstwo klientów razem ze mną.
 
S 3

skolim1916

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma sensu bilety na mecz kosztuja np. na Legi na Żylete 28zl wiec dokladam te 13 zl i Jade sobie na Legie obejrzec na żywo
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dla kogoś kto interesuje się Ekstraklasą taki wydatek to raczej nie jest wielki problem. 15 złociszy to kwestia zaoszczędzenia złotówki na dwa dni, także o czym my mówimy? Chociaż zamiast tego wolałbym sobie kupić karnet na Wisłę. Na tą rundę dałem 145 PLN, czyli jakieś 16 PLN za mecz. Z drugiej strony jednak jeden woli oglądać mecz z wysokości trybun a inny sprzed telewizora.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem czy wy dobrze to rozumiecie ale 15 zł to oczywiście niewiele, ale nikt nie kupuje platformy czy kablówki dla jednego kanału, ja płacę 48 za TV, gdybym dodał 15 to 63 jeśli ktoś płaci w tradycyjny sposób to ma jeszcze 2 zł w okienku na poczcie, więc według mnie nie jest tak tanio. Zwłaszcza że pakiet sportowy w n kosztuje 17, a pakiet canal+ sportowy 20 wiec jeśli chcecie porównywać ekstraklasa TV za 15 no to nie mamy o czym dyskutować. W praktyce mimo waszych wypowiedzi za sądzę że mniej ludzi oglądało by Ekstraklasę na tym nowo stworzonym kanale niż robi to obecnie na C+ czy OS.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
15 zł miesięcznie za kanał transmitujący marny futbol raptem przez 30 weekendów w roku? Błagam was... Wolę płacić 30 zł za Canal+ nawet (a może zwłaszcza?) bez ekstraklasy...
 
N 0

nowylogin

Użytkownik
15 zł miesięcznie to zwyczajnie za drogo za mecze, w których czasami przez 90 minut nie ma nawet strzału na bramkę. Oczywiście pasjonaci zapłacą, ale osobiście wolę iść za 5 zł 4 ligę oglądać, niż naszą ekstraklasę.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
15 zł miesięcznie to zwyczajnie za drogo za mecze, w których czasami przez 90 minut nie ma nawet strzału na bramkę. Oczywiście pasjonaci zapłacą, ale osobiście wolę iść za 5 zł 4 ligę oglądać, niż naszą ekstraklasę.
n/c..
Ja mam cały pakiet wykupiony z C+. +wszystkie sportowe programy. Bo tylko to u mnie leci.. ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
SportoweFakty:
Koniec spekulacji, gdzie będzie można przez najbliższe trzy sezony oglądać piłkarską ekstraklasę. Pełny pakiet kupił Canal Plus, który pokaże wszystkie mecze na żywo! Oznacza to, że godziny spotkań nie będą się nakładać, a kibice będą mogli obejrzeć aż 240 pojedynków ekstraklasy. Canal Plus transmisjami podzieli się z Polsatem i Eurosportem 2. Będą to równoległe transmisje. Dzięki takiemu podziałowi naszą ligę zobaczy o wiele więcej telewidzów.
Polsat na swoich sportowych kanałach ma pokazywać na żywo cztery mecze każdej kolejki (Gazeta Wyborcza donosi, że Polsat ma także transmitować co kolejkę mecz Śląska Wrocław, gdyż właściciel telewizji jest także właścicielem tego klubu), z tym że to Canal Plus będzie miał prawo do wybrania 1, 2 i 3 meczu na wyłączność. 5, 6, 7 i 8 pojedynek danej rundy wybierze Polsat i pokaże go równolegle z Canal Plus. 4 mecz kolejki transmitowany będzie przez Eurosport 2.
Dodajmy, że od nowego sezonu nasza ekstraklasa będzie rozgrywała jedną kolejkę w cztery dni - piątek 2 mecze, sobota 3, niedziela 2 i poniedziałek 1. Nie wiadomo jeszcze, która telewizji wykupi cztery hitowe mecze sezonu. Na razie transmituje je TVP, ale do walki chce się włączyć TVN i Polsat - chodzi o mecze pokazywane na otwartej antenie.
Oto jak przykładowo wyglądałyby transmisje z ostatniej kolejki ekstraklasy:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4. wybór - Canal Plus i Eurosport 2 (Polsat ma pokazywać wszystkie mecze Śląska)
Widzew Łódź - PGE GKS Bełchatów 5. wybór - Canal Plus i Polsat
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2. wybór - Canal Plus (wyłączność)
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 6. wybór - Canal Plus i Polsat
Wisła Kraków - Lech Poznań 1. wybór - Canal Plus (wyłączność)
Polonia Bytom - Cracovia Kraków 7. wybór - Canal Plus i Polsat
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 8. wybór - Canal Plus i Polsat
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3. wybór - Canal Plus (wyłączność)
Źródło: Przegląd Sportowy.

Zobaczymy, który kanał Polsatu będzie pokazywał Ekstraklasę. Terminarz meczów: piątek 18 i 20, sobota 14, 16 i 18, niedziela 15 i 17 oraz poniedziałek 18:30.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Polsat Sport bedzie pokazywal E-Klase. Na pewno nie bedzie to otwarty Polsat gdyz pakiet ktory zakupil Polsat od Canal + (bo C+ kupil E-klase a Eurosport i Polsat im zaplacil za sublicencje swoja droga niemale pieniadze) nie obejmuja pakietu dla tzw otwartych stacji.
Z umowy wynika ze hity i tak beda na wylacznosc w Canal + a ESP i PS dostana ochlapy typu Arka - Bytom czy Bytom - Slask. ???? O meczach Wisla - Legia, Lech - Polonia czy Jaga - Wisla PS i ESP moze zapomniec.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Jeśli chodzi o hity, czyli chyba 5 meczy w sezonie, które są pokazywane na otwartych kanałach ( to co pokazywała tvp do tej pory) to podobno nie jest jeszcze rozstrzygnięte kto to pokaże.
 
Do góry Bottom