>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Zaczynamy play off. Kasujemy większość sezonowych statystyk. Tutaj już są inne zależności. Przede wszystkim forma, zaangarzowanie, team spirit, taktyka, tempo,doświadczenie, jakość, no i brakmarze!
Ja dzisiaj postawiłem undery w obu meczach i to był dobry kierunek ;)
Jutro rewanże w domowych meczach wyżej rozstawionych i ja to widzę tak:
Vitkovice - Sparta / x @ 1.78 ⛔
Co do meczu w Ostravie to było bardzo wyrównanie. Bartosak utrzymał win Vitków, ale Sparta cisneła i wyglądała dobrze. Myślę,że są w stanie jutro zagrać mecz co najmniej na remis / Rousek gol ✅ / Blain / Lev
Mlada Boleslav - Berani Zlin @ 2.00 ⛔
Piszę to przed 3 tercją. Jest 2-0 dla Mladej i 24-8 w strzałach. Widać dużą różnicę w tempie i koncepcji gry. I mimo,że brakuje Vondrki i rozbity jest pierszy atak, to Mlada dominuje. Kasik trzyma w bramce, dlatego Berani jeszcze są w grze...Jutro raczej podobny scenariusz...edit: Ostatecznie 3-1, pod koniec zawrzało,ale ogólnie Mlada dominowała. Nie wiem co z Vondrka, (jak ktoś ma info to bedę wdzięczny),bo to jednak kluczowy garcz. Jeśli wróci to jeszcze pociągnie ekipę. Pamiętam jego mecze za Piratów...forma na korzyść MB i tutaj w ciągu 20 h nie wiele się powinno zmisnić. Zohorna/ Vondrka, hehe i Kasik ;)
Jeszcze co do play out, to ja stawiam,że zostaną KV i Litvinov.
Pardubice (over 1,5) @ 1.44 ✅
Jednak w jutrzejszym meczu Pardubice mogą powalczyć. W derby z HK wyglądali nieżle. Przyzwyczaili się już do pozycji w lidze i mogą tylko zlepszyć swoją grę. Mają nową szanse. Wygląda to wręcz niemożliwie z perspektywy tabeli, ale ekipa z doświadczeniem. Jest Straka, Rolinek, Eklund, Marosz...do tego Hovorka, Ihnacak...wygląda to niezle. No a Litvinov rozczarowany z przewagą punktową i musi się otrząsnąć.
KV (bez remisu) - Chomotov @ 1.57 ✅
Tutaj jednak KV ma większy potencjał. Nie wiem kiedy wróci Flek, ale jak wróci to jeszcze da sporo ofensywie. Ogólnie ostatnie mecze bardzo przyzwoite pomimo przegranych. Piraci wyglądają słabiej w tym zestawieniu. Jutro w wyjazdowym meczu na początku rundy... raczej nie ogarną

Pozdrawiam ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Zaczynamy play off. Kasujemy większość sezonowych statystyk. Tutaj już są inne zależności. Przede wszystkim forma, zaangarzowanie, team spirit, taktyka, tempo, no i brakmarze!
Vitkovice - Sparta / x @ 1.78
Co do meczu w Ostravie to było bardzo wyrównanie. Bartosak utrzymał win Vitków, ale Sparta cisneła i wyglądała dobrze. Myślę,że są w stanie jutro zagrać mecz co najmniej na remis / Rousek / Blain / Lev
Mlada Boleslav - Berani Zlin @
Piszę to przed 3 tercją. Jest 2-0 dla Mladej i 24-8 w strzałach. Widać dużą różnicę w tempie i koncepcji gry. I mimo,że brakuje Vondrki i rozbity jest pierszy atak, to Mlada dominuje. Kasik trzyma w bramce, dlatego Berani jeszcze są w grze...Jutro raczej podobny scenariusz.
Ja postawiłem undery w obu meczach i to był dobry kierunek ;)
Pozdrawiam ????
Hejka ????
Ja dzis poszedłem w kierunku gospodarzy Vitki win i Mlada z x, ale o Vitki drżałem do samego końca i żałowałem że nie zrobiłem odwrotnie Mlada win i Vitki z x bo było by mniej nerwowo, do tego Naszą Cracowie plus 1,5 dołozyłem i Nitre z x . Po bólach mam to. Fajnie ze piszesz o tych meczach bo jutro nie gram na Vitki bo mimo bardzo dobrej gry u siebie w RS Sparta pewnie jutro przyciśnie i nie wiem czy Bartosak znów bedzie tak skuteczny( dzieki za link do najlepszych zawodników,wygrzebałem tez artykuł o bramkarzach, bo tak sie składa ze to moi ulubieni gracze a było o czym poczytać;)) ale podobnie jak Ty obieram kierunek na Stołecznych i Mlady nie wiem jeszcze w jakiej kombinacji musze to przemyslec, ale pewnie Mlada ml i Sparta plus 1,5 do tego cos z innych lig dorzuce ????
Co do bramek to mam pecha i raczej nie gram tych opcji lub baaardzo rzadko.
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Berani Zlin - Mlada Boleslav @ 2.18
Ostatnio Zlin mnie zadziwił, albo inaczej, Mlada zawiodła. Jak może się zmienić oblicze teamu w ciągu 24 h!? Jak ważna jest atmosfera w ekipie, wiara w win, walka, motywacja, taktyka... Zlin wyciągnął wnioski, narzucił swój styl i zasłużenie wygrał! Mlada z kolei jak by nie ten zespół. Chaos w rozegraniu, straty krążka, słaby forcheck. Trzepali portami i przegrali. Bardzo brakuje Vondrki! Jak macie jakiś info to wrzucajcie, bo od tego gracza może zależeć być albo nie być dla MB.Klepis bez niego też traci połowe wartości. Myślę,że Zlin udowodnił ,że potrafi znalezc sposób na Mladą, zawodnicy podbudowani, waleczni... w Zlinie bardzo trudny teren dla gości. W tym sezonie Berani dwa razy wyrażnie ograli już Mladą u siebie...No i bramkarz Libor Kasik! Na tego gościa trzeba zwrócić szczególną uwagę, bo jak pisałem już jakiś czas temu Zlin to jego podwórko. Ostatnio na zero.../Honejsek / Stastny
Vitki u siebie standardowo ogarnęły temat, jeednak po ciasnych zapasach. Swoją drogą to u siebie w tym sezonie na 28 meczy przegrali 3! Jutro jednak Sparta nóż na gardle i okaże się czy mają charakter. Sparta staty u siebie fatalne,ale tak jak już pisałem, to play off i większość statów bierze w łeb. Grają o życie. Tutaj też szczególną uwagę trzeba zwrócić na bramkarza. Bartosak mocno trzyma! Fajnie,że przyszły sezon zagra w Trincu / Blain / Lev.
Pozdrawiam ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Hej, takie pytanie do fachowców od Extraligi, czy coś się dzieje z Vervą, że taki wysoki kurs dziś na nich Chomutovem? Czy to wyłącznie kwestia tego, że Chomutov gra jeszcze o wyrwanie się z PlayOut?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Dziwne te play out. Litvinov i Pardubice grają o nic.
pepo1990 ostatnio miał nosa na win Litvinova z Piratami. Kurs był godny
Teoretycznie Chomotov i KV powinny teraz wygrać✅ :sarcastic: Ale czy na pewno? Kursy znowu bardzo ciekawe! :drunk:
Litvinov (bez remisu) - KV @ 2.29 ⛔;) 3-6
Litvinov ogrywa team i ostatnio u Piratów bardzo dobrze to wyglądało. Bez ciśnienia, młodzi chcieli się pokazać,było tempo, bez kalkulacji. KV bez Fleka i jakoś nie wyraznie. W Pardubicach przegrali zdecydowanie, mimo,że mecz był dla nich bardzo ważny...Hanzl kb ✅✅ / Mysak kb ✅ / Gryger / gol ✅
Pardubice (bez remisu) - Chomotov @ 2.19 ⛔;) 4-7
Pardubice u siebie zawsze grozne, a Piraci nie błyszczą formą . Jutro niedziela i kibice raczej nie zawiodą. Myślę,że będzie dobra atmosfera i Dynamo zagra dobry mecz dla kibiców. Tutaj podobnie myślę,że warto spróbować na gospodarzy po niezłym kursie. Ihnacak kb ✅ / V. Ruzicka kb+✅ gol
Mlada Boleslav awans - Berani Zlin @ 1.68 ✅
W pojedynkaach tych ekip decydowały detale, szczęście i bramkarze. Mamy remis i decydujący mecz...Raczej nie zobaczymy otwartego spotkania,co potwierdzają buki w kursach under/over. Ostatecznie jednak bardziej cenię ekipę Mladej i uważam,że mają lepszy team. Przede wszystkim mają wyraznych liderów Vondrka kb ✅/ Kleps/ Zejdl ✅ gol i to oni powinni przechylić szalę awansu na stronę Mladej ✅ Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hejka :hokej:
Dziwne te play out. Litvinov i Pardubice grają o nic.
pepo1990 ostatnio miał nosa na win Litvinova z Piratami. Kurs był godny
Teoretycznie Chomotov i KV powinny teraz wygrać. Ale czy na pewno? Kursy znowu bardzo ciekawe!
Litvinov (bez remisu) - KV @ 2.29
Litvinov ogrywa team i ostatnio u Piratów bardzo dobrze to wyglądało. Bez ciśnienia, młodzi chcieli się pokazać,było tempo, bez kalkulacji. KV bez Fleka i jakoś nie wyraznie. W Pardubicach przegrali zdecydowanie, mimo,że mecz był dla nich bardzo ważny...Hanzl / Mysak / Gryger
Pardubice (bez remisu) - Chomotov @ 2.19
Pardubice u siebie zawsze grozne, a Piraci nie błyszczą formą . Jutro niedziela i kibice raczej nie zawiodą. Myślę,że będzie dobra atmosfera i Dynamo zagra dobry mecz dla kibiców. Tutaj podobnie myślę,że warto spróbować na gospodarzy po niezłym kursie. Ihnacak / V. Ruzicka kb+
Mlada Boleslav awans - Berani Zlin @ 1.68
W pojedynkaach tych ekip decydowały detale, szczęście i bramkarze. Mamy remis i decydujący mecz...Raczej nie zobaczymy otwartego spotkania,co potwierdzają buki w kursach under/over. Ostatecznie jednak bardziej cenię ekipę Mladej i uważam,że mają lepszy team. Przede wszystkim mają wyraznych liderów Vondrka/ Kleps/ Zejdl i to oni powinni przechylić szalę awansu na stronę Mladej. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Pozdrawiam ????
W zasadzie popieram typy kolegi,win w RT Mlady B. z tym że w meczach Pardubic i Litvinova typuję overki 5.5 po 2.2 kursiki.
Widzę że jedni i drudzy co o nic już nie walczą grają radosny hokej i pada dużo bramek a że kursy są ok to taki tripel spróbuje zagrać.
Powodzenia,aha moje inne hokejowe typy w innym dziale.
Zapraszam do odzwiedzin,grać , wygrywać i niczego nie żałować,biada musi pofolgować.
Tripel wszedł gładko,szkoda że tak rzadko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Baraże dograne,mamy pełny skład Play Off.
Oj co to będą za rywalizacje ????
Derby Trinec - Vitkovice, derby Liberec - Mlada Boleslav, klasyk Hradec - Kometa, a w ostatniej parze Olomouc wcale nie stoi na przegranej pozycji z Pilznem bo ucierał im nosa w sezonie.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Ciężkie mecze dzisiaj do grania - próbuję dubla:
HK - Kometa
1 dnb
kurs 1,65 ⛔⛔
sts
Hradec na koniec sezonu zasadniczego wyraźnie zwolnił, przygotowywał się do PO, a Kometa musiała walczyć praktycznie do końca. Moim zdaniem to się dzisiaj może na Brnie odbić, ale zabezpieczę się remisem.
Pilzno - Ołumuniec
1 z handicapem 1,5 ✅✅
kurs 1,85
sts
Wiem, że w tym sezonie goście Skodzie nie leżą, ale czuję, że Pilzno chce zacząć PO z przytupem, dlatego idę w ich win w RT z handicapem.
ako 3,05
powodzenia
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka ????
Kolega ocelovyfanda dobrze zasugerowal ze mozemy spodziewać sie bardzo wyrównanej rywalizacji na tym etapie. Wiadomo derby to derby a jeszcze na etapie PO to juz w ogóle bajka i mecze moga byc na styki, w pierwszych dwóch parach postawił bym mimo wszystko na Trzyniec i Liberec, choc przyznam ze Vitki z Bartosakiem miedzy słupkami i obrona bardzo mi imponuja. Vitki i Mlada beda w rytmie meczowym choc zobaczymy jak fizycznie to bedzie wygladac, wiec pierwsze mecze moga byc rozne. bo jednak kilka dni przerwy mieli Ocelari i Liberec
Dzis natomiast zaczynaja pary., które odpoczywały :
Pilzno , którem jak juz wyzej koledzy zaznaczyli nie bardzo leza koguty to jednak mysle ze w ekipie Skody jest duzo wiece jakosci i po prostu daja rade wygrac, czy bedzie dominacja tego nie wiem, nie spodzieaam sie, jestem ciekawy w jakiej formie bedzie Jan Lukas ale mysle ze przynajmniej jedna bramke wiecej strzelą
Pilzno RT kurs 1,58✅✅✅ Miazga
No druga para wg mnie najbardziej wyrównana z całej czwórki, jeden i drugi zespół w trakcie sezonu wzmocniony , są liderzy i dobra jakość w formacjach , niby HK maja patent w tym sezonie na Komete, ale to PO i gra sie inaczej, ten perwszy mecz pojde w kierunku gospodarzy z podporką bo mysle ze w RT tez mozemy nie doczekac sie rozstrzygniecia a co pźniej to nie mam pojecie, wszystko moze być
Edit: Dzis była promocja i mogłem sporo poogladac tego meczu, dobre tempo ale HK marmowali okazji duzo , swoje zrobił Ciliak, który jak to na PO super przygotowany, i te kary HK tez odbiły sie czkawką
HK z x kurs 1,49⛔⛔⛔
To tak na dzień dobry, mysle ze specjalisci od ligi czeskiej ocelovyfanda i rybarz tez rzucą jakieś światło na te rywalizacje.
Pozdrawiam;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
HK - Kometa (under 4,5 / 60min) @ 2.07 ✅
Pierwszy mecz i ja spodziewam się zachowawczej gry. Nikt nie będzie raczej ryzykował błędów i w związku z tym nie zobaczamy wielu bramek.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Liberec - Mlada Boleslav @ 1.55 ✅ / Kvapil ⛔ jutro ponawiamy
Mecz za chwilę,więc krótko. Liberec wypoczęty, zwycięzca sezonu regularnego,grają w pełnym składzie,jest Will. Bily Tigry niezwykle mocni u siebie. Szczególnie w power play. W tym sezonie to właśnie w tym elemencie dominowali nad Mladą. Kvapil przeciwko Mladej w tym sezonie zaliczył 8 punktów i pokazał,że lubi i umie na nich grać. MB z kolei po ciężkiej seri ze Zlinem, kontuzjowani Pabiska, Dlapa...Myślę,że Liberec pierwszy mecz wygra pewnie 5-1 ✅
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Wczoraj zgodnie z przewidywaniami wielu - 2 zwycięstwa gospodarzy.
Dzisiaj idę tylko w Liberec - z handicapem -1,5
kurs 1,80
STS
meczu Trzyńca nie ruszam - wczoraj niby zdominowali Vitki, ale jakoś dzisiaj pachnie mi remisem, a nawet wygraną gości - zobaczymy.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ja ponawiam wczorajsze typy:
Liberec - Mlada Boleslav @ 1.46 ✅ / Kvapil kb+ ✅✅ @ 1.43
Ocelai Trinec - Vitkovice (under 5,5) @ 1.60 ✅ / Werek kb+ @ 2.00 edit: :fubar: miał być Ruzicka...
Pozdrawiam ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Kurcze chwila wahania i po ptakach. Ledwo przeczytałem o epidemii zatrucia salmonella w ekipie Chomutova i w momencie kurs poleciał z 2,25 na 1,46. Nie chciało się robić przelewu na granie od razu i teraz już lipa
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kurcze chwila wahania i po ptakach. Ledwo przeczytałem o epidemii zatrucia salmonella w ekipie Chomutova i w momencie kurs poleciał z 2,25 na 1,46. Nie chciało się robić przelewu na granie od razu i teraz już lipa
Nie ma co żałować,bo może się okazać że dobrze zrobiłeś nie grając tego,bo teraz poleci masówka,każdy dołoży sobie ten mecz bo niby pewniak a w hokeju różnie bywa.
Ja takie okazje omijam z daleka,ale grającym to będę kibicował,bo wszyscy mamy jednego wroga i jeden cel.
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Nie ma co żałować,bo może się okazać że dobrze zrobiłeś nie grając tego,bo teraz poleci masówka,każdy dołoży sobie ten mecz bo niby pewniak a w hokeju różnie bywa.
Ja takie okazje omijam z daleka,ale grającym to będę kibicował,bo wszyscy mamy jednego wroga i jeden cel.
Też prawda w sumie tam i tak grają o pietruszkę już, no jedynie właśnie Chomutov i Pardubice na zasadzie rozegrania się i zlapania formy na walkę w barazu z drugoligowcami. Lepiej patrzeć na na mistrzowska drabinke. Myślę że Kometa potwierdzi wyższość nad HK. W Olomuncu zaś Koguty mogą coś powalczyć że Škodovka.
Może Smolenak coś strzeli bo na razie tylko gada
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja myślę, że dziś Pilzno będzie chciało odzyskać przewagę lodu. W pierwszym meczu pokazali siłę ofensywną i również myślę, że pokazali kto tutaj powinien dominować. Zamiast kontrolować drugi mecz to głupio stracili prowadzenie i potem dogrywka to jednak trochę loterii. Wiadomo, że trudno im się gra akurat z tym przeciwnikiem co już w RS było widać, no ale motywacji nie powinno dziś brakować, a kurs wygląda sensownie więc próbuję zagrać w kierunku gości. Jeśli goście zagrają swój hokej mogą całkowicie zdominować gospodarzy i wygrać kilkoma bramkami. Dużo zależeć będzie pewnie od formy bramkarza gospodarzy, którzy może spodziewać się potężnego ostrzału w dniu dzisiejszym.
Pilzno RT @2,21⛔
Pilzno ML @1,68 ⛔
Pilzno -1,5 @3 ⛔
Pilzno/+4,5 @3,05⛔
Pilzno -2,5 @5,2⛔
wszystko z fortuny
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Kometa Brno - HK (under 5,5) @ 1.53 ✅
Kometa pewnie wygrała oba spotkania w grodzie królowej. Prowadzi w serii i dzisiaj będzie raczej chciała zagrać kontrolowany mecz bez błędów . Ciliak w formie. Nie spodziewam się żeby ekipy rzuciły się na siebie. HK musi grać skuteczniej w ofensywie, ale defens Komety pokazał,że potrafi im to skutecznie utrudniać.Raczej nie spodziewam się strzelaniny
Pardubice / remis - Litvinov @ 1.52 ⛔
Litvinov gra przedostatni mecz sezonu. Grają totalnie o pietruszkę i do tego na wyjezdzie. Ostatni mecz tego sezonu grają u siebie z Chomotovem, i raczej na ten mecz będą się koncentrować,żeby wygrać i pożegnać się z kibicami. No a dzisiaj mecz formalność i pewnie czołowi gracze nie będą się jakoś przesadnie angażować. Co innego Pardubice. Grają przed własnymi kibicami i muszą mocno ogrywać zespół na baraże. Co za tym idzie nie powinni się oszczędzać. Ostatnio wygrana w dobrym stylu nad Chmotovem, więc ja tutaj widzę większe szanse w typie na Dynamo.
Jihlava win - Kladno @ 1.87 ⛔
Stan seri 1-3. Jihlava dzisiaj musi wygrać. Myślę,że będą mocno naładowani na ten mecz. Jihlava wygrała sezon zasadniczy i ma ambicje na awans. Myślę,że dzisiaj postawią trudne warunki rycerzą. Z zawodników stawiam na superstrzelca Jihlavy Pekr@ 2.80 i kapitana Cachotskieho
Co do zawodników na dzisiaj to Jergl gol ✅, Gulas, Mueller 2 gole ✅, Eberle, Machala
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Lepiej patrzeć na na mistrzowska drabinke.
No właśnie! Ja się rozstrzeliłem niepotrzebnie na niższe szczebelki i to był błąd. Litvinov młodzieżą opykał Dynamo, pokazali się znowu Hanzl i Mysak, których typowałem ostatnio...W Chance lidze liczyłem,że Dukla dzisiaj jeszcze powalczy...Jednak o ELH będzie grało Kladno, które dzisiaj pokazało,że ma siłę. Myślę,że jest to śmiało ekipa by walczyć w ELH. Klub dobrze budowany z kapitałem Jagra, Plekanca, klub z tradycjami..Nawet Jarda Jagr sobie dzisiaj bramę strzelił ! Jest motywacja i świadomość celu. Ogólnie Rytiri wyglądają niezle na te baraże i mają spore szanse na awans.
Kometa tak jak myślałem, ciasny underowy mecz, po mistrzowsku rozegrany. Mueller 2 gole...
Olomouc - Pilzno @ 2.25 ✅✅✅
Co do meczu w Olomoucu, to był to kawał dobrego hokeja. Co jednak trzeba stwierdzić, to to,że Olomouc gra pod maxa, a Pilzno coś nie może się rozpędzić. Różnica potencjału graczy i umiejętności indywidualnych jest spora. Wierzę,że jutro się obudzi siła pp Pilzna Gulas z Kovarem. Ten pierwszy dziś był bardzo aktywny, szczególnie na koniec. Myślę,że jutro Pilzno lepiej wejdzie w mecz i będzie łatwiej im się rozpędzić. Jeszcze nie mają noża na gardle,ale juz jutro muszą wrzucić wyższy bieg. Myślę,że stać ich na to
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom