>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam wszystkich ????
Nareszcie nowy sezon :hokej:
Pierwsza kolejka to zawsze sporo niewiadomych,ja jednak śledziłem uważnie zmiany w kadrach, mecze przedsezonowe i LM. Spróbuje więc coś puścić
Skoda Pilzno - Bily Tigri Liberec @ 1.97 fortuna ✅
Pilzno ma w mojej opini najsilniejszy skład na ten sezon. Wprawdzie odeszli Svoboda,Mertl i Kubalik,ale szeregi Pilzna wzmocnili Eberle, Nedorost,Straka, Novotny,Ellen,Milchakov...dla mnie wow! Zawodnicy z Pilzna pokazali już swoją siłe w LM. Zespół jest zgrany i dobrze poukładany.Grają szybko,ofensywnie. Podwójne wygrane z mocnymi przeciwnikami Jyva (6-2,4-2) oraz z Lugano potwierdzają wysoki poziom tej ekipy.
Liberec z kolei to chyba najbardziej osłabiona ekipa. Odeszli najważniejsi gracze Pyrochta,Bakos,Fillipi,Stransky,Bartovič, Bližňák...jedynym znaczącym wzmocnieniem jest Hudáček. W przedsezonie przegrane mecze z Lussanne, Friburgiem czy Novokuznieckiem. Poza tym pamiętam najgorszy bilans w extralidze meczów wyjazdowych Liberca z zeszłego sezonu.
Uważam,że rozpędzona już Skoda nie da szans Białym Tygrysą i wyraznie wygra spotkanie na otwarcie sezonu przed własnymi kibicami.
Nedorost @ 3.40
Pirati Chomotov - Kometa Brno (bez remisu) @ 1.74 fortuna ✅
Nie wiem jak to możliwe,ale Piraci oddali do Mladej ich najmocniejsze ogniwo i gracza nieprzeciętnego, kapitana i dobrego ducha drużyny Michała Vondrke. Uważam,że będzie to nieodwracalna strata dla Chomotova. No ale to tylko moja opinia. Nie znam kulis tego transferu. Odeszli też Smejkal, Slovak, Poletin..Ze znaczących wzmocnień to właściwie przyszedł tylko Jank z Trinca. Nie widzę jakości w składzie Piratów na ten sezon i obawiam się,że będą pałętać się w dolnej części tabeli.
Kometa jest mistrzem i co za tym idzie najbogatszym i najbardziej stabilnym teamem extraligi. Przed sezonem w zespole sporo rotacji. Odeszli bardzo ważni gracze M. Čilijak, H. Zohorna, M. Nečas, T. Vincour, M. Hasčák . Na ich miejsce przyszli jednak równie mocni gracze B. Köhler, L. Kašpar, L. Nahodil, P. Mueller, J. Mikuš. Można by się zastanowić,czy ekipa szybko się zgra po takich rotacjach. Wydaje się,że tak o czym świadczą trzy wygrane z rzędu w Lidze Mistrzów. Skład na ten sezon bardzo silny. Co tu dużo pisać,potencjał w składzie i ogranie przedsezonowe przemawia za Kometą.
Horky @ 3.80
Zachęcam do udziału w temacie. Pozdrawiam Mark1973 i wszystkich fanów hokeja. Następny sezon przed nami ???? :dance:
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam wszystkich ????
Nareszcie nowy sezon :hokej:
Pierwsza kolejka to zawsze sporo niewiadomych,ja jednak śledziłem uważnie zmiany w kadrach, mecze przedsezonowe i LM. Spróbuje więc coś puścić
Skoda Pilzno - Bily Tigri Liberec @ 1.97 fortuna
Pilzno ma w mojej opini najsilniejszy skład na ten sezon. Wprawdzie odeszli Svoboda,Mertl i Kubalik,ale szeregi Pilzna wzmocnili Eberle, Nedorost,Straka, Novotny,Ellen,Milchakov...dla mnie wow! Zawodnicy z Pilzna pokazali już swoją siłe w LM. Zespół jest zgrany i dobrze poukładany.Grają szybko,ofensywnie. Podwójne wygrane z mocnymi przeciwnikami Jyva (6-2,4-2) oraz z Lugano potwierdzają wysoki poziom tej ekipy.
Liberec z kolei to chyba najbardziej osłabiona ekipa. Odeszli najważniejsi gracze Pyrochta,Bakos,Fillipi,Stransky,Bartovič, Bližňák...jedynym znaczącym wzmocnieniem jest Hudáček. W przedsezonie przegrane mecze z Lussanne, Friburgiem czy Novokuznieckiem. Poza tym pamiętam najgorszy bilans w extralidze meczów wyjazdowych Liberca z zeszłego sezonu.
Uważam,że rozpędzona już Skoda nie da szans Białym Tygrysą i wyraznie wygra spotkanie na otwarcie sezonu przed własnymi kibicami.
Pirati Chomotov - Kometa Brno (bez remisu) @ 1.74 fortuna
Nie wiem jak to możliwe,ale Piraci oddali do Mladej ich najmocniejsze ogniwo i gracza nieprzeciętnego, kapitana i dobrego ducha drużyny Michała Vondrke. Uważam,że będzie to nieodwracalna strata dla Chomotova. No ale to tylko moja opinia. Nie znam kulis tego transferu. Odeszli też Smejkal, Slovak, Poletin..Ze znaczących wzmocnień to właściwie przyszedł tylko Jank z Trinca. Nie widzę jakości w składzie Piratów na ten sezon i obawiam się,że będą pałętać się w dolnej części tabeli.
Kometa jest mistrzem i co za tym idzie najbogatszym i najbardziej stabilnym teamem extraligi. Przed sezonem w zespole sporo rotacji. Odeszli bardzo ważni gracze M. Čilijak, H. Zohorna, M. Nečas, T. Vincour, M. Hasčák . Na ich miejsce przyszli jednak równie mocni gracze B. Köhler, L. Kašpar, L. Nahodil, P. Mueller, J. Mikuš. Można by się zastanowić,czy ekipa szybko się zgra po takich rotacjach. Wydaje się,że tak o czym świadczą trzy wygrane z rzędu w Lidze Mistrzów. Skład na ten sezon bardzo silny. Co tu dużo pisać,potencjał w składzie i ogranie przedsezonowe przemawia za Kometą.
Zachęcam do udziału w temacie. Pozdrawiam Mark1973 i wszystkich fanów hokeja. Następny sezon przed nami ???? :dance:
Witaj Rybarz, super że już Jesteś aktywny postaram sie tez brac czynny udział w tej zakładce , bo od jakiegoś czasu sie przygladam naszym południowym sąsiadom. Pozdrawiam
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja proponuje takie dwa mecze

Sparta Praga – Hradec Kralove

Typ Sparta win (Ml, OT) kurs 1,53 (4-0)✅

Zacznę może od gości. Zespół Hradeca już rozegrał kilka meczy o stawke w lidze mistrzów, 3 z nich przegrał ( 2 x Nurnberg , Rouen) i raz wygrał ( z Rouen). W offsezon zespół dość aktywny. W bramce miejsce Patrika Rybara ( odejście do Detroit) zajał Kanadyjczyk Maxwell, z kluczowych graczy odeszli Dzerins, Smolenak, Kohler, Latal, Cerveny. Z dobrych wzmocnien widze, Linharta , Piche , Bicevskisa, Vincour, zespół przebudowany , taka mieszanka doswiadcenia i młodosci , w zespole zostali Cibulskis, Zamorsky, , Nedomlel, Cingel, Koukal, Rakos. Będę obserwował Jaroslawa Dvoraka.
Zespól gospodarzy po nieudanym sezonie chce wrócic na salony Extraligi. W Sparcie również sporo zmian, przyszedł ciekawy golie Matej Machowski W obronie sa Kanadyjczycy Blain, Delisla, , Słowwniec Gregorc, Voracek, Pavelka, Dvorak w ataku, Pech, Buchtele, Vrana, Kudrna, , Kumstrad, , Pribil, Zespół ze stolicy Czech wg mnie dokonał ciekawych wzmocnien. W meczach towarzyskich prezentował się dobrze ale jak to na początku sezonu jeszcze elementy całości trzeba ułożyć.Niemniej jednak jutro więcej szans daje gospodarzom

Tak bez analizy ale z przemyśleniem
Mlada Bolesław ml kurs 1,58 (3-4)⛔ Na pierwsze 11 strzałów 4 w sieci.
Spoglądam jeszcze na mecz Trzynca w Żlinie i tutaj mysle, ze Stalownicy nie przegraja w regulaminowym czasie. Skład tez maja mocny ale wiadomo, i chyba juz złapali formae po falstarcie w lidze mistrzów, ostatnie dwa dobre mecze.
EDIT: Dzieki Rybarz za sugestie odnośnie Ocelari. Oni w Żlinie nie umieja grac, mimo, ze mieli okazje wyrównać.
Rybarz jestem ciekawy Twojej opinii na temat tych dwóch spotkań.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ja proponuje takie dwa mecze


Rybarz jestem ciekawy Twojej opinii na temat tych dwóch spotkań.
Hejka :)
Co do meczu Sparty z HK,to nie ruszam,bo może się wszystko zdarzyć, zakręcić koło remisu,lub niewielkiej przewagi którejś z ekip. Sparta niby wzmocniona z ambicjami,ale pamiętamy jak to wyglądało w zeszłym sezonie...HK się rozegrało już w LM i to spotkanie to dla mnie niewiadoma,jednak ze wszkazaniem na Spata/remis.
Co do Trinca to cieszą wzmocnienia,szczególnie cieszy przyjscie niezwykle produktywnego Bukartsa,który moim zdaniem bedzie w tym sezonie walczył z Gulasem o miano najlepiej punktującego.Trinec niby mocny,ale...no właśnie. Trinec nie potrafi grać ze Zlinem. Pamiętam mecze z zeszłego sezonu i wygrane Beranów u siebie 4-0,a potem w Trincu 1-0 i był to chyba najgorszy i najnudnieszy mecz jaki widziałem na żywo. Co do Mladej to byłem przekonany o ich dzisiejszym zwycięstwie,bo kadra i wyniki przedsezonowe napawają optymizmem,do tego przyszedł Vondrka...jednak jak zgłębiłem temat Litvinova to mój zapał zelżał. Z Litvinowa nikt nie odszedł,są wzmocnienia,a i sztab trenerski solidny,także tutaj też mam mieszane odczucia co do wyniku
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Ja również zatrzymam się przy spotkaniu Pilzno - Liberec z tą różnicą,że patrze w kierunku strzelców
W sumie mam typy i zastanawiam sie który wybrać?! Rybarz mark jakieś spostrzeżenia?
Gulas M- kurs: 2.70 ⛔
Nemec V - Kurs: 2.80 ✅
Obaj panowie w dotychczasowych meczach trafiają w miare regularnie.
Gulasz w zeszłym sezonie miał świetne statystyki. Gorzej to wygląda u Nemca ale on rozegrał tylko 18 spotkań.W tym sezonie obaj panowie świetnie.Jak przychodzi do gry w przewadze to oni póki co sobie pogrywają i na zmianie trafiają więc napewno są szanse na powodzenie.
Gulas to zawodnik pierwszej piątki więc i większe szanse na trafienie z gry.
W sumie nie moge się na któregoś zdecydować więc chyba po trochu pójdzie na każdego.
Grają u siebie więc może i obu snajperom uda się coś ustrzelić
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja również zatrzymam się przy spotkaniu Pilzno - Liberec z tą różnicą,że patrze w kierunku strzelców
W sumie mam typy i zastanawiam sie który wybrać?! Rybarz mark jakieś spostrzeżenia?
Gulas M- kurs: 2.70
Nemec V - Kurs: 2.80
Obaj panowie w dotychczasowych meczach trafiają w miare regularnie.
Gulasz w zeszłym sezonie miał świetne statystyki. Gorzej to wygląda u Nemca ale on rozegrał tylko 18 spotkań.W tym sezonie obaj panowie świetnie.Jak przychodzi do gry w przewadze to oni póki co sobie pogrywają i na zmianie trafiają więc napewno są szanse na powodzenie.
Gulas to zawodnik pierwszej piątki więc i większe szanse na trafienie z gry.
W sumie nie moge się na któregoś zdecydować więc chyba po trochu pójdzie na każdego.
Grają u siebie więc może i obu snajperom uda się coś ustrzelić
Co do strzelów to ja zwórciłem uwage na młodego Indraka, chłopak na 23 lata , świetny ubiegły sezon, w lidze mistrzów strzelał i ounktował i coś w jego kierunku po dobrym kursie bym dał, wymienieni przez Ciebie gracze to rutyna juz i tez sa spore szanse ale jak dla mnie wiecej zamieszania zrobi Gulas.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam ????
Myślałem,że kursy spadną,jednak nic takiego się nie stało. Kometa wygrała z Piratami i wszystko zostało bez zmian.
Kometa Brno - Skoda Pilzno (bez remisu) @ 2.67 fortuna ⛔ / bardzo dobry wyrównany mecz
Przede wszystkim to w mojej opini Pilzno poprostu prezentuje się lepiej na ten czas i kurs na ich wygraną z opcją zwrotu kusi. Pilzno wcale nie miało tak łatwo z Libercem, bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz Frodl. Bardzo dobrze pokazały się formacje zarówno ofensywne, jak i obronne. Zespół wygląda pewnie,są zgrani i grają świetny hokej. Co potwierdzają wyniki.
Kometa nie wygląda już tak pewnie. Niby też dzisiaj wygrała,jednak przeciwnik słabszy,a i tak dali sobie wbić 2 gole doprowadzając do nerwowej końcówki. Dodatkowo grają dzień po dniu z koniecznością kilku godzin w drodze busem. To na pewno nie pomoże. Do tego mamy tutaj jeszcze podtekst w postaci chęci pokazania się Pilzna w tym sezonie na tle mistrza,bo pamiętamy,że odpadli z Kometą w półfinale zeszłego sezonu. Jedyną niepodważalną przewagą Komety jest ich lodowisko i publiczność,która zapewne zrobi w niedzielne popołudnie spory hałas na trybunach. Myślę,że kurs wart grania
Verva Litvinov (bez remisu) - Berani Zlin @ 1.58 ✅
Verva pokazała w meczu z Mladą,że ma mocną i zgraną drużynę. Myślę,że powalczą w tym sezonie. Fakt,że mecz był dość dziwny,ale i tak Verva osiągneła swój cel. Jest skład z zeszłego sezonu,do którego wkomponował się Petruzalek, tempo i taktyka zadowalające.Grają pierszwy mecz przed własnymi kibicami co bedzie dodatkową mobilizacją.
No a Berani mimo wygranej nad Ocelari szału nie robą,mecz bliski remisu,Hrubec nie pomagał. Pamiętajmy,że Zlin to zupełnie inna drużyna u siebie i na wyjazdach. Dla mnie ta wygrana z mocnymi Ocelari o niczym nie świadczy i uważam,że jutro przegrają z Litvinovem,który ma mistrzowskie tradycje,a obecny skład i myśl szkoleniowa napawają optymizmem.
Co do puntacji kanadyjskiej to Hudacek⛔, Bukarts✅, Petruzalek✅, Gulas✅ ;)
Myślę,że warto też zagrać coś w stronę Liberca i Ocelari Trinec. Mecz w Ostravie coś mi zajeżdza remisem. Do tego na Słowacji Bańska powinna się odkuć po ostatniej porażce u siebie,a i Nowe Zamki nie są bez szans z Nitrą.
Pozdrawiam ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Witam witam i o zdrowie pytam ???? Może u Was nieco lepsze ;)
Pół roku zleciało i wracamy na lód.
Pierwszą kolejkę opusciłem, lecz już zabieram się zakolejkę nr 2. Jednak bez większych analiz, bo na początku można równie dobrze z fusów wywróżyć ????
Liberec - Pardubice
Myślę, ze Tygrysy na własnej tafli sobie poradzą, o dziwo jeszcze przed startem sezonu wg Fortuny byli na równi faworytem obok Trzyńca na wygranie sezonu zasadniczego. Pardubice po dobrym poprzednim sezonie, mogą znów popaść w logową mizerię, aczkolwiek w te wakacje nie było już chyba takiej transferowej karuzeli jak w poprzednich latach. Stawiam po prostu na solidnosć gospodarzy prowadzonych dalej przez Pesana.
Trzyniec - Ołomuniec
No cóż, porażki w Zlinie byłem niemal pewny - ah ten Zlin.... Niestety z &quot;Olmikiem&quot; obawiam sie również potkniecia. Koguty prezentują dosyć podobny styl do Beranów, ułożony, zorganizowany, defensywny z groźnymi wypadami, a to na ogół nie leży Stalownikom i zazwyczaj z Ołomuńcem się męczą niemiłosiernie. Dodatkowo widać, że mimo niewielu roszad, pod Javorovym coś nie gra. O ile sparingi wygrane w cuglach (poza właśnie Ołomuńcem) to LM bezlitośnie obnażyła wicemistrza. Dwa tęgie lania i to u siebie, bilans 3:14 pewnie do dziś chyba lekko dźwieczy w głowach graczy. Ewidentnie trzeba poskłądać obronę, o ile napad w sparingach efektywny i jest myślę kwestią znalezienia optymalnych trójek to z tyłu chaos. Odszedł doświadczony i waleczny Linhart i Jank, który też coś zawsze wnosił. wskoczył młody Haman. Dodatkowo posypał się znowu najlepszy obrońca Roth, na szybko ściągnieto Gernata. Hrubec w bramce na razie dosyć niepewny, myślę, że jutro powinien wyjść pewny i doświadczony Hamerlik. Obawiam się jednak, ze goście zapunktują.
Karlowe Wary - Mlada Bolesław
Beniaminek chcąc zapewnić sobie utrzymanie musi na pewno punktować u siebie, zwłaszcza ze średniakami&gt; Mlada ponownie na papierze wyglada dosyć imponująco, jednak rok temu papier nie przełożył się na taflę i sezon spisany na straty. Skłaniam się lekko ku gospodarzom, którzy bedą chcieli wejsć udanie w sezon przed własną publicznością.
Hradec K. - Chomutov
Piraci pewnie będą nieco na ciężkich nogach po dzieisjszym meczu z mistrzem, plus od razu podróż na północ kraju. Gospodarze powinni sobie poradzić, są po silnych przetarciach w LM. Chociaż tam porażka we Francji chluby im nie przyniosła. na Chomutov powinno jutro wystarczyć.
Kometa - Pilzno
Hmmm jak by to ugryźć. Z jednej strony Pilzno idzie jak burza, w LM komplet zwycięstw, &quot;klobouk dolu&quot; jak mawiają Czesi, jednak jak wiadomo każda seria musi się skończyć, a gdzie jak nie w zamku urzędujacego króla? Pytanie jednak jak na mistrzu odbije się dzisiejszy mecz w Chomutovie. Mimo prestiżu meczu chyba jednak bym go nie tykał. Jeśli już to skłaniam się ku....gościom. Wzorem roku poprzedniego i szaleńczej jazdy Skody na początku i niemrawego startu mistrza
Litvinov - Zlin
Niemal co roku ligowi średniacy, jak nie gorzej. Tym razem &quot;Chemicy&quot; z najwyższym chyba w historii budżetem, nową energią, kilkoma powrotami. W piątek pokazali siłę, Zlin nikdy &quot;wyjazdowy&quot; nie był, choć zdarzały im się serie. Myślę, że gospodarze zapunktują.
Vitkovice - Sparta
Jeśli Sparta w trakcie Dni NATO dobije się do stadionu ???? to zapowiada się pewnie ciekawe widowisko. Starcia tych ekip zawsze obfitują w bramki. Sparta jak co roku totalne przemeblowanie i kolejny, kolejny, kolejny atak na tytuł, bo ileż można czekać.... Niemniej Prażanom na czeskich krańcach źle się wiedzie czy to w Ostravie, czy w Trzyńcu. Myślę, że są w stanie jutro przełamać tą niemoc.
A tak troszkę na marginesie tematu....
Co sądzicie o wejściu konkurencyjnej telewizji do czeskiej ligi (O2 Sport) a przez to rozbiciu kolejek na niemal cały tydzień dla praw telewizyjnych, zaburzenie znanego wszystkim rytmu wtorek-piątek-niedziela? Dodatkowo wymuszenie na Hokejka.cz wprowadzenia opłat za oglądanie ich transmisji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam witam i o zdrowie pytam ???? Może u Was nieco lepsze ;)
Pół roku zleciało i wracamy na lód.
Pierwszą kolejkę opusciłem, lecz już zabieram się zakolejkę nr 2. Jednak bez większych analiz, bo na początku można równie dobrze z fusów wywróżyć ????
Liberec - Pardubice
Myślę, ze Tygrysy na własnej tafli sobie poradzą, o dziwo jeszcze przed startem sezonu wg Fortuny byli na równi faworytem obok Trzyńca na wygranie sezonu zasadniczego. Pardubice po dobrym poprzednim sezonie, mogą znów popaść w logową mizerię, aczkolwiek w te wakacje nie było już chyba takiej transferowej karuzeli jak w poprzednich latach. Stawiam po prostu na solidnosć gospodarzy prowadzonych dalej przez Pesana.
Trzyniec - Ołomuniec
No cóż, porażki w Zlinie byłem niemal pewny - ah ten Zlin.... Niestety z &quot;Olmikiem&quot; obawiam sie również potkniecia. Koguty prezentują dosyć podobny styl do Beranów, ułożony, zorganizowany, defensywny z groźnymi wypadami, a to na ogół nie leży Stalownikom i zazwyczaj z Ołomuńcem się męczą niemiłosiernie. Dodatkowo widać, że mimo niewielu roszad, pod Javorovym coś nie gra. O ile sparingi wygrane w cuglach (poza właśnie Ołomuńcem) to LM bezlitośnie obnażyła wicemistrza. Dwa tęgie lania i to u siebie, bilans 3:14 pewnie do dziś chyba lekko dźwieczy w głowach graczy. Ewidentnie trzeba poskłądać obronę, o ile napad w sparingach efektywny i jest myślę kwestią znalezienia optymalnych trójek to z tyłu chaos. Odszedł doświadczony i waleczny Linhart i Jank, który też coś zawsze wnosił. wskoczył młody Haman. Dodatkowo posypał się znowu najlepszy obrońca Roth, na szybko ściągnieto Gernata. Hrubec w bramce na razie dosyć niepewny, myślę, że jutro powinien wyjść pewny i doświadczony Hamerlik. Obawiam się jednak, ze goście zapunktują.
Karlowe Wary - Mlada Bolesław
Beniaminek chcąc zapewnić sobie utrzymanie musi na pewno punktować u siebie, zwłaszcza ze średniakami&gt; Mlada ponownie na papierze wyglada dosyć imponująco, jednak rok temu papier nie przełożył się na taflę i sezon spisany na straty. Skłaniam się lekko ku gospodarzom, którzy bedą chcieli wejsć udanie w sezon przed własną publicznością.
Hradec K. - Chomutov
Piraci pewnie będą nieco na ciężkich nogach po dzieisjszym meczu z mistrzem, plus od razu podróż na północ kraju. Gospodarze powinni sobie poradzić, są po silnych przetarciach w LM. Chociaż tam porażka we Francji chluby im nie przyniosła. na Chomutov powinno jutro wystarczyć.
Kometa - Pilzno
Hmmm jak by to ugryźć. Z jednej strony Pilzno idzie jak burza, w LM komplet zwycięstw, &quot;klobouk dolu&quot; jak mawiają Czesi, jednak jak wiadomo każda seria musi się skończyć, a gdzie jak nie w zamku urzędujacego króla? Pytanie jednak jak na mistrzu odbije się dzisiejszy mecz w Chomutovie. Mimo prestiżu meczu chyba jednak bym go nie tykał. Jeśli już to skłaniam się ku....gościom. Wzorem roku poprzedniego i szaleńczej jazdy Skody na początku i niemrawego startu mistrza
Litvinov - Zlin
Niemal co roku ligowi średniacy, jak nie gorzej. Tym razem &quot;Chemicy&quot; z najwyższym chyba w historii budżetem, nową energią, kilkoma powrotami. W piątek pokazali siłę, Zlin nikdy &quot;wyjazdowy&quot; nie był, choć zdarzały im się serie. Myślę, że gospodarze zapunktują.
Vitkovice - Sparta
Jeśli Sparta w trakcie Dni NATO dobije się do stadionu ???? to zapowiada się pewnie ciekawe widowisko. Starcia tych ekip zawsze obfitują w bramki. Sparta jak co roku totalne przemeblowanie i kolejny, kolejny, kolejny atak na tytuł, bo ileż można czekać.... Niemniej Prażanom na czeskich krańcach źle się wiedzie czy to w Ostravie, czy w Trzyńcu. Myślę, że są w stanie jutro przełamać tą niemoc.
A tak troszkę na marginesie tematu....
Co sądzicie o wejściu konkurencyjnej telewizji do czeskiej ligi (O2 Sport) a przez to rozbiciu kolejek na niemal cały tydzień dla praw telewizyjnych, zaburzenie znanego wszystkim rytmu wtorek-piątek-niedziela? Dodatkowo wymuszenie na Hokejka.cz wprowadzenia opłat za oglądanie ich transmisji?
Witaj OcelovyFanda. Super ze sie pokazałeś, liczyłem na Ciebie i Rybarza, ze bedziecie aktywni w tej zakładce. Ja tez postaram sie swoje trzy grosze tutaj wrzucic
Pozdrawiam
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do meczy to dobrze zostały skomentowane przez kolegów .
Dorzucam swoje trzy grosze
Kometa Brno - Skoda Pilzno
Jak koledzy wyzej zanaczyli Skoda w gazie, czy sie zatrzymaja jutro trudno przewidzieć bo druzyna solidnie wzmociona i moze stawic czoło mistrzowi , który ma h2h( nie koniecznie moze miec to decydujacy wpływ), pewnie gdyby nie to to było no bet. Chec rewanzu za półfinał poprzedniego sezonu tez trzeba troche wziać pod uwagę. Ja po namysle bede próbował takich typów
Pilzno X2 kurs 1,9⛔ meczu nie widziałem ale szkoda tej kary i przez to bramka na 3-2
1 tercja over 1,5 kurs 1,92✅
Pilzno over 2,5 kurs 2,18⛔
Pilzno plus 1,5 kurs 1,49✅
wszystkie Fortuna

Liberec - Pardubice
W Libercu wg mnie wiecej jakosci w kadrze Kvapil, Hudacek, Sevc, Doherty, Smid, Bilir, Jelinek, Ordos, obiecujacy Hanousek do tego własna hala, chec zrehabilitowania sie z porazke mocnym Pilznem
Liberec win kurs 1,37⛔
Ogladałem mecz Mlady i powiem szczerze ze gdyby nie fatalny poczatek meczu i po 11 strzałach gosci 4 gole stracone to debiut wypadł by okazale. Mam wrazenie ze z beniamunikiem stac ich na zdobycie choćby punktu. Jak koledzy wyzej zauwazyli Mlada na papierze mocna ale czy to sie przełozy na wynik zobaczymy dla mnie
Mlada Bolesław x2 kurs 1,47 Fortuna⛔
EDIT : To sie Liberec, Trzyniec i Mlada popisały a ja razem z nimi
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Czyli poza Libercem w zasadzie wszystko wyszło tak jak w moich przemyśleniach, bo co do Komety pierwsza myśl była że przerwie serie Pilzna. Oby tak co kolejkę :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam ????
Apropos nowej formuły rozgrywania meczy i transmisji ,to jestem konsterwatywny raczej w takich tematach...no ale cóż,pozostaje się pogodzić :]
Co do następnej kolejki to ja wchodzę w dwa spotkania:
Berani Zlin (bez remisu) - Hradec Kralove @ 1.81 fortuna (1-2) ⛔
Zimní stadion Luďka Čajky to zawsze trudny teren dla rywala. Specyfika gry, atomsfera hali oraz niedomrożony lód :dntlck: sprawiają,że przyjezdnym gra się bardzo ciężko. W pierwszej kolejce poległ tam faworyzowany w tym sezonie Triniec. Drużyna Zlina wygląda bardzo solidnie. Odszedł Bukarts,ale przyszli Kudla,Sedlacek, Herman, Poletin. Poza tym skład raczej utrzymany bez większych ubytków, no poza rewelacyjnym w zeszłym sezonie bramkarzem Kasikiem. Ostatnio przegrana na wyjezdzie z Litvinovem,ale i tak rozegrali w mojej opini niezły mecz.
W Hradcu skończyła się pewna era. Odeszła większość graczy będącymi filarami tej drużyny. Bednar, Rybar, Dzerins, Gregorc, Cerveny, Smolenak...Zespół jest budowany właściwie na nowo, w większości z młodych graczy. Kontuzjowani są Nedomlel,Rakos którzy mieli wzmocnić drużynę. Słabe wyniki w Lidze Mistrzów,przegrana w pierwszej kolejce ze Spartą (4-0), no i wreszcie ostatnio wymęczona wygrana u siebie (3-2) ze słabym Chomotovem. No nic moc bym rzekł o_O
Myślę,że Berani u siebie z nie najmocniejszym przeciwnikiem powinni sobie poradzić.
Karlove Vary - Ocelari Trinec (bez remisu) @ 1.67 (0-2) ✅ fortuna
Ocelari po dwóch porażkach powinni wygrać z beniaminkiem .Potencjał w składzie jest i muszą się zabrać za dobrą grę. Tym bardziej,że Karlove Vary im leżą. Argumentów za Ocelari jest sporo,ale przede wszystkim jakość graczy i motywacja po stronie Trinca.
Tyle na dzisiaj ;)
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :highhive:
Dzisiaj niestety typ na Zlin chybiony. Meczu nie widziałem,wynik zdziwił! No cóż...
Ciągle wierzę,że Ocelari nie przegrają ;)
Do tego powinno paść sporo bramek w Pilzie.
Pilzno over 2,5 @ 1.62 (2-2) ⛔
Mlada z Vitkami to dla mnie loteria. Nie szanuję Kyhosa jako trenera. Drużyna Mladej wygląda niezle kadrowo,ale po ostatnich wybrykach ciężko coś stwierdzić. Tam trzeba zmienić trenera. Mogą wypalić,a mogą równie dobrze przegrać z kretesem. Vitkovice pokazały w meczach z Pardubicami i Spartą,że mają poukładaną,stabilną ekipę i potrafią walczyć o wynik. (1-3)
Litvinov to w mojej opini czarny koń tego sezonu. Mają dwie wygrane i szykuje się wyjazd do Pardubic na ciężki i toporny teren. Hmmm.. Raczej obie drużyny podejdą do siebie z respektem i zakręci się koło niskiego i wyrównanego wyniku ze wskazaniem raczej na Litvinov. (2-6)
Kometa pokazała mistrzowską klasę w meczu z rozpędzonym Pilznem. Świetny to był mecz,który śledziłem od początku do końca z wielkimi emocjami. Po meczu mimo straconych kilku złotych ;) byłem mega zadowolony z widowiska i poziomu meczu. Teraz wyjazd do Olomouca i Kometa powinna potwierdzić swoją jakość...choć nie koniecznie w regulaminowym czasie, hehe (1-2 po karnych)
Piraci i Liberec to narazie czerwone latarnie tego sezonu. Mimo bardzo przeciętnej kadry gracze z Chomotova prezentują się jednak lepiej. Przede wszystkim pod kątem waleczności i zgrania. Liberec ma potencjał w składzie,ale jeszcze w tym sezonie extraligi nie strzelili bramki ! Niby jutro byłby czas na przełamanie, Spodziewam się raczej otwartego overovego meczu,ale ciągle mam w głowie marnote wyjazdową Liberca. Czy jutro się przełamią? trudno powiedzieć
(1-3)
W puktacja kanadyjskiej dobrze wyglądają kursy na Chmielewski @ 2.11✅,Troncinsky @ 2.15✅ V. Nemec @ 1.80⛔

Jak Wy to widzicie? Może razem uda się oskubać buka :bandit:
Pozdrawiam ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :highhive:
Dzisiaj niestety typ na Zlin chybiony. Meczu nie widziałem,wynik zdziwił! No cóż...
Ciągle wierzę,że Ocelari nie przegrają ;)
Do tego powinno paść sporo bramek w Pilzie.
Pilzno over 2,5 @ 1.62
Mlada z Vitkami to dla mnie loteria. Nie szanuję Kyhosa jako trenera. Drużyna Mladej wygląda niezle kadrowo,ale po ostatnich wybrykach ciężko coś stwierdzić. Tam trzeba zmienić trenera. Mogą wypalić,a mogą równie dobrze przegrać z kretesem. Vitkovice pokazały w meczach z Pardubicami i Spartą,że mają poukładaną,stabilną ekipę i potrafią walczyć o wynik.
Litvinov to w mojej opini czarny koń tego sezonu. Mają dwie wygrane i szykuje się wyjazd do Pardubic na ciężki i toporny teren. Hmmm.. Raczej obie drużyny podejdą do siebie z respektem i zakręci się koło niskiego i wyrównanego wyniku ze wskazaniem raczej na Litvinov.
Kometa pokazała mistrzowską klasę w meczu z rozpędzonym Pilznem. Świetny to był mecz,który śledziłem od początku do końca z wielkimi emocjami. Po meczu mimo straconych kilku złotych ;) byłem mega zadowolony z widowiska i poziomu meczu. Teraz wyjazd do Olomouca i Kometa powinna potwierdzić swoją jakość...choć nie koniecznie w regulaminowym czasie, hehe
Piraci i Liberec to narazie czerwone latarnie tego sezonu. Mimo bardzo przeciętnej kadry gracze z Chomotova prezentują się jednak lepiej. Przede wszystkim pod kątem waleczności i zgrania. Liberec ma potencjał w składzie,ale jeszcze w tym sezonie extraligi nie strzelili bramki ! Niby jutro byłby czas na przełamanie, Spodziewam się raczej otwartego overovego meczu,ale ciągle mam w głowie marnote wyjazdową Liberca. Czy jutro się przełamią? trudno powiedzieć
Jak Wy to widzicie? Może razem uda się oskubać buka :bandit:
Pozdrawiam ????
Z pierwszych obserwacji po dwóch kolejkach tutaj bym grał Trzyniec win, bo tak jak piszesz potencjał duzo wiekszy i w koncu trzeba zaskoczyć i zaczac wygrywac, tylko te wyjazdy ale Karlove to dobry teren do przełamania.✅
Klasa mistrza z Brna wg mnie wezmie góre nad zawsze groznym u siebie Olomuncem ale jest jedno ale, teren w Olomuncu nie lezy za bardzo Komecie i tutaj dałbym Kometa z podpórką.✅
I jeszcze mecz w Pilznie na który patrze pod katem bramkowym, mysle ze gracze Skody nie przegraja tego w regulaminowym czasie. Skład maja bardzo dobry, doswiadczony i po porazce beda chcieli wygrać. Sparta jak co roku chce walczyc o mistrza, jest nowy trener i ciekawe wmocnienia , spodziewam sie meczu na styku ze wskazaniem na gospodarzy jednak mysle ze z podpórka do pogrania.✅ Chociaz rzadko to gram to tutaj tez widze over bramkowy i te 4,5 powinno być⛔
EDIT: A w Czechach dzis same zwyciestwa gości
Mozna by z tych trzech meczy złozyć ako✅
Reszty nie tykam bo osobiście nie czuje tych meczy. To tyle co ode mnie.
Pozdrawiam
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Litvinov- Chomutov
Typ: Litvinov ML/OT✅
Brać póki kurs jeszcze nie spadł poniżej 1,5. Jak dla mnie największy pewniak jutrzejszej oferty jednak wiadomo to bulmacherka i nic nie dzieje sie na 100%...
Litvionv gra fajny hokej, 3 na 3 wygrane od poczatku sezonu, bardzo duzo strzelaja bo az 15 goli w 3 meczach. Chomutov 3 na 3 przegrane i 10 straconych goli...
Vitkovice- Pilzno
Typ: Pilzno ML/OT✅✅✅????
Bardzo ciężki mecz do typowania ale ja takie lubie najbardziej. o potencjale Pilzna pisalismy juz wczesniej, ostatnio jednak przytrafily im sie 2 porazki z rzedu po bardzo zacietych meczach z mocnymi rywalami. W obu tych spotkaniach mimo wszystko prezentowali sie dobrze i pechowo tracili zwyciestwa w ostatniej minucie i w dogrywce w obu przypadkach grajac w oslabieniu. Vitkovice to bardzo mocny rywal ale 3 porażka z rzędu Pilzna to chyba za wiele. Jutro idę w ich stronę. Kurs zachęcajacy do probowania.
Sorry za pisownie... zagraniczny telefon...
Dziś Czeska na dużym plusie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Sparta Praga - Pardubice
typ Sparta 60&#39; kurs 1,58 fortuna (4-1)✅
Zespól gospodarzy po nieudanym sezonie chce wrócic na salony Extraligi. W Sparcie również sporo zmian, przyszedł ciekawy golie Matej Machowski W obronie sa Kanadyjczycy Blain, Delisla, , Słowwniec Gregorc, Voracek, Pavelka, Dvorak w ataku, Pech, Buchtele, Vrana, Kudrna, , Kumstrad, , Pribil, Zespół ze stolicy Czech wg mnie dokonał ciekawych wzmocnien. W ostatniej kolejce bardzo dobry mecz z silnym Pilznem na wyjezdzie . Pardubice dwia porazki z Vitowicami i Litwinowem i win z Libercem na wyjedzie. Sparta czesto mnie zawodziła ale tym razem stawiam ze wygraja w regulanimowym czasie.
Litvinow - Chomutow
Litwinow 60&#39; kurs 1,85 fortuna (4-1)✅
Koledzy wyzej skreslili pare zdan na temat. Cytując kolege Rybarza. &quot;Z Litvinowa nikt nie odszedł,są wzmocnienia,a i sztab trenerski solidny, Piraci oddali do Mladej ich najmocniejsze ogniwo i gracza nieprzeciętnego, kapitana i dobrego ducha drużyny Michała Vondrke. Uważam,że będzie to nieodwracalna strata dla Chomotova. No ale to tylko moja opinia. Nie znam kulis tego transferu. Odeszli też Smejkal, Slovak, Poletin..Ze znaczących wzmocnień to właściwie przyszedł tylko Jank z Trinca. Nie widzę jakości w składzie Piratów na ten sezon i obawiam się,że będą pałętać się w dolnej części tabeli.&quot; Litwonow do tej pory niepokonany a Piraci bez wygranej. Mysle ze ta tendencja jutro sie nie zmieni.
Z pozostałych meczy poszedłbym w kierunku Vitkowic (1-2) po dogrywce⛔ i Hradec Kralove✅
Jestem ciekaw opinii kolegi Rybarza i OcelovyFanda
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Mark1973 ciekaw mojej opinii? Proszę bardzo, jedziemy z tym ;)
Piszę to jeszcze przed pierwszą kawą, proszę wziać na to poprawkę ????
Skończyłem się już kajać i wstydzić za piątkowe niedocenienie Liberca i szukanie numeru idąc w stronę Chomutova i aż zal, bo byłyby pięknie trafione trzy &quot;dwójeczki&quot; (obok Vitkovic i Litvinova0 wszystkie na kursach ponad 2.... No cóż.
No właśnie i tak jak w piątek mieliśmy kolejkę &quot;dwójek&quot; tak dziś na pierwszy rzut oka wygląda to na kolejkę &quot;jedynek&quot;. Tylko Vitkovice-Pilzno jest dla mnie najmniej oczywiste, bo tam w zasadzie każdego wyniku się spodziewam, aczkolwiek jedynka możliwa jak najbardziej. Nie ruszam tego raczej. Może jedynie na bramki lub strzelca coś stąd wybiorę. Statystyki H2H również w dużym stopniu potwierdzają teorię &quot;jedynkowej kolejki&quot;. A co nam szkodzi puścić &quot;wariata&quot; z 1 z góry na dół? ????
Sparta-Pardubice
Lokalne trochę derby, starcie drużyn z historią. Prażanie po zdobyciu Pilzna nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z Pardubicami, byłby to wstyd dla drużyny. która po ciekawych wzmocnieniach, prowadzona przez doswiadczonego Niemca z Pucharem Stanleya w gablocie mierzy w przynajmniej powrót do ścisłej czołówki. Goście na razie po prostu nic moc.
Karlove Vary - Zlin.
Powtórzę się z wpisu sprzed tygodnia - jeśli Energia chce się utrzymać, musi u siebie drużyny pokroju Zlina ogrywać, innej opcjii nie widzę. Mimo porażki z Trzyńcem w piątek wstydu nie zrobili, Zlin na wyjazdach wiemy wszyscy jak to wygląda. Nie wykluczam tu jednak jakiegoś remisu, Zlin jeśli wygrywał na zachodzie kraju to zazwyczaj po remisie w regulaminowym czasie gry.
Liberec - Trzyniec
Tygrysy w końcu pokazały pazur, Smoki też wreszcie zwycięskie.Obie ekipy ograły jednak kandydatów do walki o utrzymanie cieżko więc oceniać dzisiejszych rywali z tej perspektywy. Idę w stronę gospodarzy ponieważ - Liberec to zawsze niewygodny teren dla Ocelari, Tygrysy chcą iść za ciosem i tworzyć serię zwycięstw, zwłaszcza u siebie po nieudanej premierze z Dynamem i blamażu w Pilznie. Ocelari nadal trochę zagadka, obrona myślę cały czas do poprawki. Bramkarze hmmm w niedziele bronił Hamerlik za niepewnego Hrubca i podarował darmowego gola Ołomuńcowi, aczkolwiek reszta meczu bronił świetnie, teraz znów Hrubec czyste konto, nie wiadomo kto dzisiaj. Generalnie dla Trzyńca teraz seria 5 wyjazdów, wiec trzeba też na to brać poprawkę. Myślę, że u Stalowników ciągle coś nie trybi w mentalu, bo umiejętnosci i jakość są cały czas. Fajnie że nasz Aron ciągnie tą ekipę w tym sezonie ????
Kometa - Mlada Boleslav
Co tu dużo mówić, mistrz musi golić takich gości u siebie i tyle.
Hradec Kralove - Olomouc
Goście na pewno niewygodny i nieprzewidywalny rywal, dlatego dwójka tutaj też wchodzi w grę. Ja jednak sdziś sugeruję się H2H które przemawia bardziej za gospodarzami. Dodatkowo pozytywnym psychologicznym impulsem będzie fakt że Radek Smolenak wraca do HK. Jednak czy było to takie realne wzmocnienie w ubiegłym sezonie, zwłaszcza w decydującej fazie rozgrywek.....każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Niemniej na pewno przyjście zawodnika z doswiadczeniem w KHL czy reprezentacji to na pewno pozytywny zastrzyk.
Litvinov - Chomutov
Kursy u bukmacherów, wyniki i ich rozmiary bezlitośnie wskazują na godpodarzy. Pewnie tak właśnie będzie. Niemniej nie robiłbym już z Chemików czarnego konia ponieważ, na razie tak naprawdę nikt poważny nie sprawdził tej ekipy, poczekajmy na starcia z Kometą, Pilznem, Trzyńcem. Póki co jednak warto korzystać ???? Tak gwoli ostrzeżenia przypominam jednak ze są to derby ;)
Tym razem w Szwecji się nieszczęśliwie nie powiodło, echhh Vaxjo....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NjY1NTI0MDUwMDr%2BB8q5dhf8RiQui5w%3D&amp;amp;kind=MAIN
A tak apropos Słowacji, która współdzieli ten wątek forum - taka przestroga
&quot;A mówili nie graj kursów 1,2 to ja dałem na &quot;podbicie&quot; pewniaczka....
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM4NjY0NjIzNDEwMDo6jY%2BVpLgr2L1wyno%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom