>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy (Tipsport Extraliga) / Słowacja (Tipsport Extraliga) / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Olomouc - Plzen
26.12.2015 - 17:00
Typ: Olomouc HA 0,0
Kurs: 1,83
Buk: pinnacle
Stawka: 4/10⛔


Mecz szóstej z czwartą drużyną tabeli.Dzieli je tylko różnica jednego punktu.Obie drużyny przegrały swoje ostatnie mecze.W tym sezonie grali ze sobą już dwa spotkania i oba padły łupem Olomouca.W tamtym sezonie też Olomouc nie przegrał w regulaminowym czasie z Pilznem ani jednego meczu.U gospodarzy zabraknie Pavel Skrbek ( 16 - 3 - 9 ) oraz Alex Rasner ( 17 - 1 - 2 ) który pojechał na mistrzostwa juniorów.Natomiast znaczne większe problemy mają goście u kórych zabraknie dwóch najlepszych strzelców Dominik Kubalík ( 28 - 17 - 9 ) i Nick Johnson ( 24 - 14 - 6 ) a także Petr Kadlec ( 20 - 0 - 9 ) , Jan Schleiss ( 27 - 1 - 5 ) , Ryan Hollweg ( 12 - 0 - 0 ) a na mistrzostwa świata juniorów pojechał David Sklenicka ( 28 - 3 - 1 ).Świąteczny dzień więc hala powinna być pełna i niesieni dopingiem swoich kibiców gospodarze powinni wygrać to spotkanie umacniając swoją pozycje w pierwszej szóstce .
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pardubice - Liberec 2 @ 2,15 ✅ 2:3 ...2 gole w PP gości czyli tak jak myślałem, gra Pardubic w ataku i PP to dramat
Fajne spotkanie zapowiada się w CEZ Arenie gdzie mogący liczyć na fanatyczny doping swoich kibiców miejscowi podejmować będą grający kosmiczny hokej Liberec. Mimo fatalnej postawy w tym sezonie trzeba oddać że poziom dopingu na trybunach w Pardubicach to absolutna czołówka ligi, ale do tego chyba już wszyscy śledzący tą ligę zdążyli się przyzwyczaić. W Pardubicach próbuje się ratować sezon, nędzę w ataku mają ratować ściągnięty w Popradu Rapac (10+18 w 32 spotkaniach) ale póki co zagrał w 6 spotkaniach i nie zapunktował ani razu, Orsava z Trzyńca, Jiri Cetkovsky czy Matous Venkrbec którzy jak do tej pory rozgrywali świetny sezon na zapleczu Ekstraklasy. Na wypożyczeniach przebywają już Tomasek oraz Svoboda, a wiec zawodnicy nr 8 i 9 w pkt kanadyjskiej tego sezonu, co ciekawe Svoboda w Karlovych w 6 spotkaniach strzelił już 4 gole czyli tyle ile od początku sezonu w Pardubicach. Nie zagra dziś kapitan gospodarzy Rolinek który w ostatnim spotkaniu z Ołomuńcem doznał kontuzji i nawet spotkania nie dokończył. Zresztą ściągnięty Rapac też dziś tylko na trybunach. W ofensywie ta gra od kilku spotkań wygląda nie co lepiej, zawodnicy stwarzają sobie sytuacje i co ważne zaczynają je w końcu wykorzystywać i średnio te 3 bramki wpadają ale co z tego jak obrona dalej wygląda słabo. W ostatnim meczu prowadzenie 3:0 nie dało zwycięstwa w Ołomuńcu a więc z rywalem będącym absolutnie w zasięgu. Nie rozumiem też jaki sens ma stawianie na Maxwella w bramce, moim zdaniem Kristan bije go umiejętnościami i doświadczeniem. Dziś w bramce Liberca Lasak (2,10 GAA) no i tutaj zdecydowanie lepiej ta obsada wygląda. W ofensywie braków kadrowych dzisiaj nie ma, w formacji obronnej nowa twarz od nie dawna w postaci Tomasa Mojzisa, który powinien dać jeszcze więcej jakości. Szybki, kombinacyjny, agresywny hokej jaki w tym sezonie prezentują zawodnicy z Liberca ogląda się z wielką przyjemnością. Wydaje się że w tej chwili są poza zasięgiem kogokolwiek w lidze, no ale zobaczymy czy taką formę podtrzymają w PO. Ważna sprawa która rzuca mi się w oczy przed dzisiejszym spotkaniem który może rozstrzygnąć wynik. Liberec z 38 golami strzelonymi podczas PP jest najskuteczniejszym zespołem ligi, jednocześnie 557 minut jakie do tej pory spędzili zawodnicy na ławce kar również jest &quot;najlepszym&quot; wynikiem. Drugie miejsce z 502 minutami zajmują dzisiejsi gospodarze jednak ich skuteczność w PP już nie jest tak imponująca i tutaj widzę ogromną przewagę przyjezdnych. Grając tak szybki hokej kilka kar powinno się posypać dla Pardubic co otworzy drogę do poprawy tej statystyki. Od poprzedniego sezonu Liberec wygrał tutaj kolejne 3 spotkania. Trochę zaskakująca jest ostatnia porażka z Spartą i to aż 2:5 gdzie długimi fragmentami Liberec gniótł rywala niesamowicie a Sparta stworzyła kilka klarownych okazji. Zresztą statystyka strzałów mówi sama za siebie - 22:41 dla Liberca. Podsumowując braki kadrowe, forma, ostatnie nie tyle wyniki co styl gry, wszystko to przemawia za przyjezdnymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sparta Prague - Trinec 1 @ 1,70 ✅ 4:3 fuuura szczęścia ????
Analizując ostatnie spotkania Liberca tak się zastanawiałem kto może im zaszkodzić, kto może na równi powalczyć z nimi o mistrzostwo i wyszło na to, że na chwilę obecną jedynym takim zespołem jest Sparta Praga choć na chwilę obecną ta walka i tak byłaby nie równa. Groźną bronią Sparty na pewno jest własna hala w której biorąc pod uwagę również rozgrywki Ligi Mistrzów w tym sezonie na 20 rozegranych spotkań wygrali aż 13 spotkań w regulaminowym czasie i 16 spotkań ogółem, co jest świetnym wynikiem. Nie dał rady tutaj ani razu Liberec przegrywając oba spotkania czy inne mocne zespoły tak ligi (Mountfield, Plzen) jak i Ligi Mistrzów (Karpat, Zurich). Z dzisiejszym rywalem bilans bezpośrednich spotkań Prażanie mają bardzo dobry, ostatni mecz w O2 Arenie bardzo emocjonujący z dużą ilością bramek. Ostatni ligowy mecz im co prawda nie wyszedł z Plznem ale ja bym powiedział że oddali to co zyskali z Libercem, gdzie to lider miał ogromną przewagą a punktowali zawodnicy Sparty, z Plznem zaś to Sparta dominowała a przyjezdni punktowali. W dwie porażki z rzędu jednak nie wierzę. Do bramki po rocznym pobycie w Soczi wrócił Tomas Pöpperle i mimo że nie prezentuje już takiej formy jak w sezonie 2013/14 to jest mocnym punktem drużyny. Obrońcy mimo stosunkowo młodego wieku mają na swoim koncie już zarówno grę w reprezentacji jak i już sporą ilość rozegranych spotkań na wysokim poziomie, Mikus, Polasek, Hrbas, Eminger, Cajkovsky większość z nich nie skończyła 24 lat więc są głodni sukcesu i choć czasem widać jeszcze taką młodzieńczą fantazję w poczynaniach na lodzie to jednak szczególnie w spotkaniach domowych stanowią mur trudny do sforsowania. A przecież nie można zapominać o takich zawodnikach jak chociażby Barinka czy Glenn który podobał mi się kiedy grał w SM Liidze a doświadczeniem wprowadzali spokój. Jest w kim wybierać w zestawieniu. Josef Jandač najwięcej bogactwa ma jednak z przodu. Hlinka ogromne doświadczenie, Pech nie mal całe życie związane z Karlovymi Varami &quot;dopiero&quot; 4-5 lat temu wskoczył na wysoki poziom, Kumstat podobnie, Netik sporo czasu spędził w KHL, a do tego wszystkiego wkomponowani młodzi Pribyl, Buchetele czy Kudrna. Można się rozpływać nad tym składem długo ale myślę że jest to najlepiej zbilansowana drużyna względem ilości zawodników do ich jakości a każda formacja ma swoje gwiazdy. Kadrowo zespół kompletny do poprawy trochę gra w defensywie na wyjazdach ale dziś tego nie rozpatrujemy.

Trzyniec walczy o PO ale tutaj jeszcze Pardubice i Vitkovice na pewno nie złożyły broni Kometa już chyba poza zasięgiem, także jeśli chłopaki się sprężą to na rundę przedwstępną do play off się załapią. Ale by tak się stało musza poprawić grę na wyjazdach a na to się nie zanosi. Ledwo 4 wygrane i aż 11 porażek w 17 spotkaniach, słaba gra w obronie aż 56 straconych bramek sprawia, że z zespołu który zaliczył tak udany RS w zeszłym sezonie i zagrał w finale pozostał tylko cień. Polansky zatracił skuteczność, Plihal nawet nie w połowie takiej formy jak w zeszłym sezonie. Nie wiem z czego wynika ta niemoc, Irgl czy Kopecky z takim doświadczeniem reprezentacyjnym, tyloma spotkaniami w NHL, KHL powinni prowadzić zespół do przodu a gra tak naprawdę leży. Z ofensywnych przetasowań odstrzelono Orsave (Pardubice) który bardzo dobrze punktował w zeszłej kampanii (20+19 w RS) a w tym kompletnie się pogubił (4+1 w 15 spotkaniach), Klepisa (Mlada, 1+11), Hrne (Plzen, 3+8 w 24 spotkaniach) który też w niczym nie przypomina napastnika z zeszłego sezonu (16+15 w RS i 7+6 w PO). Z realnych wzmocnień które miały coś wnieść do zespołu miał być mały zaciąg z Plzna w postaci Marcela Hossy (8+8 w 20 spotkaniach) i Sykora (5+6 w 27 spotkaniach) ale Słowak już zwinął żagle. Ciężko o realnych wzmocnieniach myśleć w kontekście Luki czy Meidla którzy do tej pory grali w 3 lidze... w dalszym ciągu kontuzjowany jest Kreps i jego brak na pewno jest odczuwalny. Formacja obronna w postaci Linharta, Noska, Klesli czyli bardzo doświadczonych obrońców popełnia masę prostych błędów, młody Doudera trzyma fajnie się rozwija i generalnie utrzymuje dobrą równą formę, przyszedł w połowie rundy jeszcze Roth z Sibiru a mimo to poczynania defensorów potrafią załamać ręce trenerowi. W bramce na zmianę póki co oglądaliśmy dwójkę Hrubec i Hamerlik ale obaj nie zachwycają, zresztą ten bardziej doświadczony Hamerlik nigdy nie był jakimś wirtuozem jeśli chodzi o swoją pozycję. Gdzie tkwi problem Trzyńca? w dużej mierze w rozegraniu i skuteczności pod bramką. Zaliczyli w tym sezonie masę spotkań gdzie męczyli się niemiłosiernie z rozegraniem, wyprowadzeniem ataku, drużyna zatraciła polot i łatwość w strzelaniu bramek. Do tego dochodzą proste błędy obrońców i niepewna postawa Hamerlika bo chyba o nim możemy mówić jako o tym bramkarzu pierwszego wyboru. Jiří Dopita ma duży problem i już nie wiele czasu by go rozwiązać a z przekroju tego co do tej pory zobaczyliśmy w wykonaniu tego zespołu jego ewentualny brak w fazie PO nie powinien być większym zaskoczeniem.
To co zwróciło moją uwagę przy poprzednim spotkaniu czyli gra w PP dziś może również wpłynąć na wynik spotkania i to na korzyść gospodarzy, którzy wykorzystują niemal co czwartą taką grę (23,08 %) co przy słabej dyspozycji rywala (17,78 %) powinno dać dziś jakąś bramkę. Ale. No właśnie, jak zawsze jest jakieś ale, Trzyniec w osłabieniu dobrze broni (88,59 %) a przy tym aż 7 goli strzelili będąc właśnie w osłabieniu! Przyjezdni mają nóż na gardle, rozumieją że muszą wygrywać w każdym spotkaniu i nie mają już miejsca na straty pkt o czym ostatnio mówił Nosek „V naší současné situaci je klíčové zvládnout každý zápas. Soustředili jsme se jak na zápas v Litvínově, tak na Kometu, oba jsme bohužel prohráli. Bylo to proti týmům, které jsou v tabulce okolo nás. Na Spartu jedeme s cílem vyhrát, pro nás je teď klíčový každý zápas do konce sezony,“ ale czy uda im się wygrać na trudnym obiekcie Sparty? szczerze wątpię. Prażanie dziś co prawda bez Hlinki (8+14) ale w tym zespole jest tyle jakości że spokojnie ma go kto zastąpić a zagrożenie płynie z każdej piątki. Trzyniec zaś w bramce z Hrubecem (2,59 GAA, 90,15% bronionych strzałów), bez Polanskiego (9+14, 2gi najskuteczniejszy zawodnik) i z naszym Aaronem Chmielewskim (2+2) w składzie. Trzyniec kadrowo dziś wygląda mocno przeciętnie, w normalny przypadku nasz rodak nie miałby szans na załapanie się do składu, zresztą bodaj ledwo 10 występów w tym sezonie mówi za siebie. Do tego dochodzi tragiczna forma na wyjazdach. Sparta tak jak pisałem wcześniej jest zespołem trudnym do powstrzymania u siebie, grająca non stop do przodu a co najważniejsze skutecznie. Trzyniec musi się wspiąć na wyżyny jeśli marzy o pkt dziś ale ja w nie szczerze wątpię. Sparta jak siądzie na nich od samego początku to już w pierwszej tercji może sobie ułożyć spotkanie by je dalej już tylko kontrolować. Jest mocnym faworytem ale nie ma się co dziwić, wyniki, forma, skład, bilans bezpośrednich spotkań, wszystko przemawia dziś za pewnym zwycięstwem gospodarzy. Średnio w O2 Arenie mamy 6765 widzów ale z tego co poczytałem to dziś w przepięknej hali w Libeniu może zasiąść nawet dwa razy tylu widzów. Mobilizacja kibiców raczej normalna bo z kim jak z kim ale z Trzyńcem to oni się nie lubią. Egzekucja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kilka ciekawych spotkań dziś u naszych zachodnich sąsiadów, ja wybrałem dwa. Postaram się chociaż jedno krótko opisać bo spotkanie za parę chwil. Mam na myśli pojedynek w hali Ludka Cajky gdzie miejscowy Żlin podejmie Kometę. Kometa strasznie obniżyła loty ostatnio porażki z grającymi nędzę Pardubicami czy pogrom w Pradze. Żlin lepiej czuje się na wyjazdach niż we własnej hali ale i tutaj ostatnio prezentują się dobrze, dwa ostatnie mecze bardzo dobre ograne ekipy z Plzna i Liberca i to naprawdę w dobrym stylu. 7 kolejnych zwycięstw u siebie wygląda zacnie, ostatnia porażka na początku grudnia a potem już tylko wygrane. A były tutaj przecież z wizytą Sparta czy Plzen. Nie zagra Kubis (5+9) i Kotvan (6+5) więc braki w obronie i z przodu. Generalnie widać brak Cajanka, to było to serce zespołu, ogrom doświadczenia i umiejętności. Szkoda że już skończył bo oglądanie go było przyjemnością. Kometa ostatnio gra słabo, ciężko wychodzi im wyprowadzenie krążka, o zawiązaniu konkretnej akcji już nie wspominam. Z tego co widzę dużo braków w składzie dziś, z różnych powodów ma zabraknąć takich zawodników jak Nemec (12+18), Kovacik (4+18), Cermak (8+7), Ostrizek (8+9), Burian (7+3), Hanzlik (0+6). Wszyscy są bardzo ważnymi zawodnikami a ich brak na pewno będzie miał wpływ na grę zespołu. Podsumowując ostatnia dobra forma gospodarzy + duże braki kadrowe gości każe oczekiwać jednostronnego spotkania.
PSG Żlin @ 2,10 ✅ 4:1
i taka mała perełka Żlin wygra i w meczu padnie mniej niż 6 goli @ 3,55 ✅
Drugie spotkanie na które zwróciłem uwagę odbędzie się w SD Arenie gdzie Piraci podejmować będą Plzen. Chomutov to przede wszystkim Roman Cervenka (15+29), nazwiska nie trzeba przedstawiać - 4 genialne sezony w KHL najpierw w Omsku później w SKA, do tego etatowy reprezentant kraju, nie wiem jakim cudem przekonali go do podpisania kontraktu i skąd znaleźli pieniądze na zawodnika tego kalibru. Kilka nowych twarzy które mają ratować sezon od nie dawna w zespole, bramkarz Kristan (3ci wybór w Pardubicach w tym sezonie, 3,44 GAA), obrońcy Valach z Slovana i Trefny oraz napastnicy Kubincak z Mostu i przede wszystkim Stach z Kladna (22+55, KOSMOS!). Młody Stach ciekawa opcja, Kristan w sumie też może odpalić, ale ogólnie to i tak wygląda słabo. Co by mówić Chomutov to mocno przeciętna ekipa z słabym PP (12,21%). Plzen to trochę zaskoczenie dla mnie in plus tego sezonu, spodziewałem się środka tabeli raczej a ocierają się o top 3 ligi. Kubalik ładnie odpalił, Kracik wrócił na stare śmieci i pokazuje się z dobrej strony, są Lev czy Indrak. Mecz z natury 50/50 jednak faworytem powinni być przyjezdni bowiem jest w nich dużo więcej jakości. Nie zagrają co prawda Hossa i Johnson ale to moim zdaniem nie wiele zmienia. Trochę lepsza skuteczność w PP a przede wszystkim potencjał w ofensywie, lepsze rozprowadzenie krążka, szybsza wymiana pozycji.
Plzen @ 2,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sporo fajnego jutro do pogrania w czeskiej Extralidze, Liberec raczej formalność bo to co wyczynia Kometa to jest dramat. Ostatni mecz Żlin pograł na stojąco nie forsując tempa, pierwszy gol w banalny sposób w sytuacji 5 na 3, gol Hruski na remis po ładnej akcji trzeba przyznać, ładnie poklepali ale później... 2:1 to efekt fatalnego zachowania Ciliaka któremu uciekł krążek między parkanami, ten po drodze płakał a i tak wpadł do bramki, 3:1 chyba samobój jak dobrze widziałem Dujsika zapisany jako gol Bukartsa no i w końcy 4:1 i znowu w roli głównej Ciliak. Liberec takie błędy wykorzysta na pewno trzeba poczekać na składy ale i tak nie ma się co rozwodzić nad tym spotkaniem, Kometa musi dostać oklep. Ja idę konsekwentnie w stronę Żlinu. Litvinov nie wygrał tutaj od 6 lat w między czasie tylko 3 razy urywając punkty gospodarzom. Nawet w zeszłym tak udanym RS dostali tutaj oklep. Żlin na fali wznoszącej, Litvinov 15 porażek w 20 spotkaniach wyjazdowych. Przy odrobinie szczęścia i dobrej gry gospodarze mogą załapać się nawet do top 6 a patrząc na ich grę nie jest to takie nierealne. Może nie grają jakoś z polotem, ale solidnie, to się nawet da oglądać a są przy tym do bólu skuteczni. Litvinov wysoko nie przegrywa spotkań, 1-2 bramki najczęściej ale jutro zagrają z zespołem który potrafi grać cierpliwie, konsekwentnie, nie podpala się jak nie idzie się wstrzelić. Szkoda Janusa uwija się w bramce jak może ale koledzy nie ułatwiają zadania. Parę fajnych nazwisk Lukes, Hubl, ale tu nie ma jakości. To wszystko jest bardzo schematyczne, akcje w wolnym tempie. Z tego co wyczytałem to Hubl ma nawet jutro nie zagrać, trzeba by poczekać do ogłoszenia składów jutro ale on już nie grał w ostatnim meczu więc ta kontuzja może go jeszcze na chwilę wykluczyć. Po stronie kontuzjowanych wciąż Kubis i Zizka w Żlinie, ale wraca Kotvan więc tak naprawdę tylko jedno osłabienie z przodu. Jedno zdanie które mówi wszystko &quot;Musíme se propracovat postupnými kroky, abychom play off uhráli&quot; i wiadomo że jest duża motywacja w zespole za którą idą wyniki. Kurs dobry, faworyt wyraźny.
PSG Żlin @ 1,75 ✅ 4:1
edyta//sorry ekipa za powtarzanie ze to mecz z Vitkovicami, ofkors z Litvinovem ale kto przejrzał mecz i składy załapał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
W dwóch zdaniach bo do meczu minuty. Skupiam się na Havirovie, grają solidnie na wyjazdach ograli już Kadań, Slavie, Jihlave, dużo wcześniej Ceskie Budejovice a więc bardzo mocne ekipy u siebie więc na pewno potencjał mają. Grają bezkompromisowo na wyjazdach albo wygrana albo porażka bez dodatkowego czasu. Kladno mocne u siebie ale ciężko gra im się z zespołami z dołu tabeli Most czy Benatky napsuły im sporo krwi, Litomarice i Slavia wygrały. Obrona nie jest nie do ruszenia. Bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Kladna ale ja aż takiego faworyta w nich nie widzę by wystawiać takie kursy.
Havirov @ 5,00
edyta// hm... szybkie 0:4 bedzie niezly gwalt
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Účastník Tipsport ligy 2015/2016 HK 36 Skalica má existenčné problémy a hrozí mu, že sa bude musieť odhlásiť z najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Stojí za tým zlá finančná situácia.

HK Skalica prawdopodobnie nie dogra sezonu do końca. Zespołowi grozi wycofanie z rozgrywek z powodu tragicznej sytuacji finansowej klubu.

całość:
http://hk36.tipsportextraliga.sk/novinky/aktualne-v-klube/situacia-v-skalici-vazna-hrozi-odstupenie-z-tipsport-ligy.html
http://hk36.tipsportextraliga.sk/novinky/aktualne-v-klube/skalica-nenastupi-v-kosiciach-a-v-piestanoch.html

HK 36 Skalica – słowacki klub hokejowy z siedzibą w Skalicy. Został założony w 1936 roku, zaś w słowackiej ekstraklasie występuje nieprzerwanie od 1997 roku. Od 2012 do 2014 klub pełnił rolę zespołu farmerskiego wobec Slovana Bratysława występującego w rozgrywkach KHL. Największymi sukcesami klubu są vice-mistrzostwo wywalczone w 2009r oraz 3cie miejsce w 1999r. oraz 2008r.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Mlada Boleslav - Karlove Vary Typ: 1 (-1.5 AH) @ 2.00 Betsson
Oczywista oczywistość. Mlada Boleslav jest obecnie jedną z najlepiej spisujących się drużyn w Extralidze. Aktualnie z 72 pkt zajmują bezpieczną piątą lokatę gwarantującą start w głównej części play-offów. Tym niemniej drużyna z miasta Skody nie ustaje w wysiłkach poprawienia tej lokaty i uzyskania rozstawienie wraz z przewagą własnego lodu. Przybliżyć gospodarzy do tego może dzisiejsza wygrana nad ostatnią w tabeli drużyną z Karlowych Var. W zespole gości już od dłuższego czasu nie dzieje się dobrze. Zarówno przed sezonem, jak i w trakcie w niezbyt przyjemnych okolicznościach rozstano się z kilkoma doświadczonymi zawodnikami stanowiącymi trzon zespołu, jak choćby David Hruska czy Radek Duda. Obecne wyniki są potwierdzeniem złych decyzji, gdyż Karlove Vary niedość, że przegrywają (6 porażek w ostatnich siedmiu starciach), to w dodatku w słabym stylu (bramki w ostatnich siedmiu meczach 10-27). Mlada Boleslav w domu jest bardzo trudna do pokonania (tylko sześć porażek w 22 starciach, przy czym tylko trzy w regulaminowym czasie gry). Mają dobry duet bramkarz Rittich-Ruzicka, zaś w ataku mieszankę młodości: Lenc, Jarusek, Hyka z doświadczeniem: Vyborny, Pabiska etc. Spodziewam się tu pewnej wygranej gospodarzy.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mlada Boleslav - Plzen
Sytuacja wygląda tak, że jeśli goście ten mecz wygrają, a forma może na to wskazywać to już zapewnią sobie awans do PO, więc myślę, że walka będzie na całego. Na przeciw staje ekipa, która też chce ten awans wywalczyć bez konieczności grania dodatkowej rundy. Jest jedna różnica, Plzen w dobrej formie, świetna skuteczność i w ostatnim czasie spora ilość strzelonych bramek i tutaj mają przewagę. W obronie obie ekipy na podobnym poziomie, ale zastanawia mnie trochę dyspozycja gospodarzy. Ostatnie 4 na 5 meczów to dogrywki, męki ze słabszymi ekipami, a walka z mocniejszymi, także ciężko określić ich dyspozycję. Nie mniej jednak myślę, że szansa zapewnienia awansu przez gości będzie ogromną motywacją, a ich gra do przodu pokazuje, że będą tu bardzo groźni. Jak dla mnie w stronę Pilzna można grać, ale do tego dołożyć over.
Plzen @ 2,25 2/10
over 5,5 @ 2,15 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
HC Kosice - Poprad Typ: HC Kosice -1.5AH @ 1.81 Pinnacle 7:1 ✅

Poprad choć wciąż walczy o 5 lokatę w tabeli to musi zmagać się z plagą kontuzji jaka dopadła kluczowych zawodników zespołu. Z powyższych przyczyn w ostatnich dwóch wysoko przegranych spotkaniach z Nitrą i Bańską Bystrzycą nie zagrali Krotak, Bartecko, Rapac a Kostur. Tych zawodników najpewniej nie zobaczymy również w dzisiejszym starciu, co należy odczytywać jako duża szansa na wysokie efektywne zwycięstwo Koszyczan w ramach tzw. vychodniarskich derbów. Gospodarze grają ostatnio wybornie - 4 wygrane z rzędu i pewnie przewodzą Słowackiej Tipsport Extralidze. Dzisiejszym zwycięstwem miejscowi mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu tj. pokonać odwiecznego rywala i zagwarantować sobie pierwszą pozycję po fazie zasadniczej, dającą przewagę własnego lodu aż do końca play-off.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
nie mają już szans.
Dlaczego?
Jeśli Trinec przegra to będą mieli po 68 pkt? Będzie liczył się bilans bramek, tak? Różnica jest niewielka, Trinec aktualnie -2, Vitkovice -5, Vitkovice wygrywają 2ma bramkami, Trinec 2ma przegrywa i mamy Vitkovice w play-offach?
Oczywiście Trinec nie musi przegrać i i tak nie awansują ale pytam bardziej w kontekscie motywacji do gry Vitkovic, bo handi -1.5 @ 4.75 w takiej sytuacji to wg mnie value
Ja myślę, że dziś Vitkovice, Mountfield HK, Plzno, Olomouc - w tych drużynach należy upatrywać dobrych betów, aczkolwiek dwa ostatnie może być różnie, Plzno nie ma formy ostatnio i mogą przegrać na co wlasnie powinni liczyć chłopaki z Ołomuńca, aby wskoczyć na wyższe miejsce. W skrócie Vitkovice walczą o awans, a pozostałe trzy drużyny o miejsca 3-4 i rozpoczęcie play-off&#39;ów na własnej tafli. Szczególnie upatruję szans druzyny z Hradec Kralove, która powinna swoją wygraną zakotwiczyć się na 3-ciej pozycji.
 
S 13

shpongled

Użytkownik
na xscores(kwestią pozostaje wiarygodność) jest że po pierwsze liczą się mecze bezpośrednie a tu lepszy jest Trinec
 
psm 921

psm

Użytkownik
Sparta Praga -Plzen 1929
typy;
X2 2,65 , 2DNB 3.80
⛔4-3 (blisko)
bet365
Szybko bo nie ma czasu...Wczoraj pierwszy mecz półfinałowy w Pradze i 3-7 dla gości.Na przestrzeni sezonu zasadniczego;
Sparta-Plzen 5-4 po dogr.
Plzen-Sparta 2-4
Sparta-Plzen 1-2
Plzen-Sparta 3-4 po dogr.
Tylko jeden czysty win Sparty i wczorajszy wynik to nie powód zeby stawiać ich w roli faworyta po 1,40,bez jaj.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Przed nami spotkanie finałowe nr 3 stan rywalizacji 1-1 spotykają się absolutnie dwie najlepsze ekipy tego sezonu, Sparta przełamała rywala na wyjeździe i ma teraz dobrą pozycję do atakowania. W mojej opinii Sparta tak w ćwierćfinale jak i półfinale miała dużo trudniejszego rywala, Żlin złapał dobrą formę w końcówce walki o PO później Plzeń czyli duża niespodzianka in plus tego sezonu. Liberec wszystko po 4-0 ale Chomutov do tylko Cervenka i zero jakości oprócz niego a Mlada dla mnie ugrała miejsce lepsze niż ta gra wyglądała. Sparta moim zdaniem jest zespołem nieco lepiej poukładanym taktycznie, popełniającym mniej błędów. To co zawsze mi się rzuca w oczy przy okazji gry Liberca i w finale nie jest inaczej to dużo kar, dużo głupich fauli i dużo okazji dla rywala do gry w przewadze. Tutaj muszą zaatakować, odrobić stratę z własnej tafli. Zdecydują detale dzis, bowiem każda formacja w tych ekipach posiada zawodników którzy są w stanie porwać grę. Bramkarze z przeszłością w KHL, obrona potrafiąca zagrać ofensywnie no i mega ofensywa w ataku. Liberec w pełnym zestawieniu, Sparta bez Pribyla i to na pewno duże osłabienie ale w tym finale już grali bez niego i dali radę. Dla mnie Sparta w przekroju całego sezonu zagrała dojrzalszy hokej, poukładany, konsekwentny, bez podpalania się, mają chłodniejsze głowy i potrafią utrzymać nerwy na wodzy. Myślę że stać ich dziś na wyjście na prowadzenie w rywalizacji.

Sparta @ 2,05 ✅ 4:1 na luzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś nie pozostaje nic innego jak ponownie iść w stronę Sparty, która swoje. Wczoraj wyczekała cierpliwie, stworzyła sobie mnóstwo klarownych okazji, Liberec przegrał przez głupie kary i gole tracone przy przewadze Sparty, dziś nie powinno być inaczej, Liberec pewnie z większymi nerwami bo dziś jak przegrają będzie 3:1 i będzie bardzo trudno wrócić do rywalizacji. Sparta gra mądrze, dojrzale i to dziś zaowocuje.

Sparta @ 2,00 ⛔ 1:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom