>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik
HC Mountfield Ceske Budejovice - HC Liberec 1 1,5


Dla gospodarzy to mecz ostatniej szansy,dzis przed nami ostatnia kolejka i kilka niewiadomych jedna z nich jest kto zagra w PO,o miejsce ubiegaja sie dwa zespoly Trincu ktory jest obecnie 10 ale ma zaledwie punkt przewagi nad Budejovicami.Gospodarze nie maja innego wyjscia jak tylko pokonac Liberec ktory juz jest pewny dziewiatego miejsca i nie gra o nic,dodatkowo zapewne przed PO beda sie oszczedzac by nie zlapac zadnej niepotrzebnej kontuzji,ponadto w ostatnich meczach spisuja sie slabo dlatego walczacy o PO gospodarze nie powinni miec z nimi wiekszych problemow.

HC Vitkovice - HC Trinec 1 2,1


Ciezki mecz ale zaryzkujemy na gospodarzy ktorzy walcza o TOP6,goscie natomiast ostatnio graja tragicznie nie potrafia wygrac od pieciu kolejek,trener zostal zwolniony dzis zespol poprowadzi dyrektor sportowy,ostatnie wydarzenia nie sluza klubowi dlatego dzis powinni przegrac a tym samym nie awansowac do PO(oczywiscie jesli Budejki wygraja :p)
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co do meczu Vitkovice -Trinec 0-1 po dogrywce -to oba teamy się ze sobą dogadały a bramkę w dogrywce padła bo goście potrzebowali punktów by awansować na 10 pozycje.Cytuje za hokej.net&quot;Nic więc dziwnego, że w regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 0:0. Kiedy na hali podano końcowy wynik z Czeskich Budziejowic było wiadomo, że goście z Trzyńca muszą ten mecz wygrać.&quot;Jak widać można grać beznadziejnie ale derby zawsze rządzą się swoimi prawami:kwasny4565:
 
B 0

bekier

Użytkownik
witam , nie wiem czy ktos z Was czytał moje posty w zakladce Typy Dnia, ale w ostanich meczach extraliga jest bardzo przewidywalna a wedlug mnie bukmacherzy dają nam prezenty w wysokości wysokich kursów, np Vitki z Libercem 2,05 na Vitki przez profesjonal był dla mnie szczytem głupoty, no ale cóż ???? Co myslicie jutro o Znojmie? Mysle ze ten mecz jest pewniejszy niz Budziejowice z Bolesławem. a kurs 1,9 chyba wart uwagi. Co wy myslicie na ten temat? bo ja uwazam ze Znojmo jutro pokona ( niekoniecznie łatwo ) Kladno. Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
witam , nie wiem czy ktos z Was czytał moje posty w zakladce Typy Dnia, ale w ostanich meczach extraliga jest bardzo przewidywalna a wedlug mnie bukmacherzy dają nam prezenty w wysokości wysokich kursów, np Vitki z Libercem 2,05 na Vitki przez profesjonal był dla mnie szczytem głupoty, no ale cóż ???? Co myslicie jutro o Znojmie? Mysle ze ten mecz jest pewniejszy niz Budziejowice z Bolesławem. a kurs 1,9 chyba wart uwagi. Co wy myslicie na ten temat? bo ja uwazam ze Znojmo jutro pokona ( niekoniecznie łatwo ) Kladno. Pozdrawiam
Witam ;)
Szczerze mówiąc nie czytałem Twoich przemyśleń w Typach Dnia.
A jest to spowodowane tym, że jak mam mniej czasu to przeglądam tylko ten dział. Gdy jest trochę więcej czasu to przeglądam TD w poszukiwaniu ciekawych analiz hokejowych.
Dlatego rada/prośba wklejaj tutaj też. To wtedy Ci co przeglądają wyłącznie dział hokej też będą czytali na pewno.
Co do przewidywalności tej ligi... to moje zdanie jest takie, że jest to jedna z trudniejszych lig do przewidywania.
Dla mnie nie ma żadnych prezentów w Czechach ;)
Kurs wysoki na Vitki z Libercem może i był. H2h średni. Liberec słabiej sobie radzi na wyjazdach. Ale pod koniec stycznia przyszedł do nich z Mlady Radim Vrbata. Co na pewno jest wzmocnieniem ekipy.
A co do jutrzejszych meczów.
Pewniejsze wydaje Ci się pewniejsze Znojmo od Mlady jak zerkasz na h2h. Wybitnie samo h2h wskazuje, że Znojmo potafi grać z Kladnem u siebie. Z kolei Budziejowice słabiej wypadają z Mladą. Zwłaszcza, że grali w tym sezonie ze sobą w sumei 4 razy i Mlada wygrywała 3 razy.
Ale co do szacowania kursów na ten mecz. Ceskie to trochę rozczarowanie w tym sezonie. A kursy na beniaminka zawsze są mniej szacowane. Mlada miała spory kryzys po nowym roku. W połowie stycznia przyszedł nowy trener. Ale i tak chłopaki grają w kratkę. Ceskie w ostatnim miesciącu sie trochę przebudziło. Lepiej grają. Stąd moim zdaniem takie a nie inne kursy.
Co nie zmienia faktu, że póki co nie było niespodzianek. Jutro też &quot;powinni&quot; wygrać gospodarze. Chociaż ja zawsze biorę poprawkę, że to są Czechy ;)
Witam Ciebie kolego na forum do udzielania się także tutaj w temacie. Tutaj można podyskutować. W Typach Dnia nikt nie będzie z Tobą dyskutował...
 
B 0

bekier

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszego meczu, tj. Pilzno - Trzyniec, mysle ze gospodarze powinni ten mecz wygrac. Jest to ostatni mecz miedzy tymi zespolami, a zwyciestwo w dniu dzisiejszym zadecyduje, kto przejdzie do rundy gównej play-off.
H2H miedyz tymi zespolami w tym sezonie na korzysc Pilzna, poza tym gdy Pilzno gra z Trzyńcem na swojej tafli zawsze pada duzo bramek (over 5,5 )
wiec mysle, ze oprocz typu na zwyciestwo ( 1,70 BWIN ) mozna pokusic sie tez na +7 goli kurs 3,00 prof, lub chociaz over 5,5 za 1,8
Straka i Vlasak napewno poprowadza do zwyciestwa swój zespół, a w nastepnej rundzie zagraja jeszcze lepiej i pokazą, że są wartościowym zespołem. Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam ponownie ;)
Mam takie samo zdanie co do tego meczu. Ja już dzisiaj rano zagrałem ten mecz. Myślę, że powinni sobie poradzić. Widać, że w tej rywalizacji ekipy wygrywają na własnej tafli. A ostatni mecz w na wyjeździe Plzen był bliski wygrania.
Kurs nadal w bwinie się trzyma na poziomie @1.70 a myślałem, że będzie spadał. Taki kurs jest do przyjęcia i można spróbować. W końcu gra tam Martin Straka ;)
Pozdrawiam
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

HC Plzen - HC Trinec 1 1,7
✅✅✅

Gospodarze po dwoch wygranych na wlasnej tafli w dobrych humorach jechali do Trinca jednak hokeisci Trinca nie okazali sie goscinni i wygrali dwa mecze pierwszy 3-0 drugi rozstrzygli dopiero na swoja korzysc w dogrywce i tak o awansie zadecyduje dzisiejszy piaty mecz rozegrany na tafli Plzen.Faworytem sa oczywiscie gospodarze ktorzy pierwsze dwa mecze PO wygrali na wlasnej tafli bardzo pewnie 4-2 i 6-1 a w sezonie zasadniczym 5-2 i 7-3 w doskonalej formie jest Martin Straka ktory dzis poniesie do zwyciestwa graczy Plzenu ktorych dodatkowym atutem bedzie licznie zgromadzona publicznosc dlatego mysle ze dzis wygraja tym samym awansujac do dalszej fazy PO.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : RI Okna Zlin - HC Sparta Parga
Typ : 1
Kurs : 2,40
Buk.: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie Czeskiej Extraligi Hokeja na lodzie , gdzie w fazie Playoof w spotkaniu ćwiećfinałowym zespół Zlin , będzie podejmować na własnej tafli zespół Sparty Praga . Będzie to już 3 spotkanie ćwiećfinałowe , poprzednie 2 spotkania pewnie na własnej tafli wtgrała Sparta odpowiednio 4:2 i 4:0 . W rundzie zasadniczej dzisiejsi Gospodarze czyli Zlin uplasował sie na 5 pozycji i dostali sie do fazy playoof bez konieczności zrogrywania dodatkowych spotkań ! Zgromadzili na swoim końcie 84 pk . Jest to zespół własnej tafli . W rundzie zasadnczej na 26 rozegranych spotakn na własnej tafli aż 21 wygrali i tylko 5 razy przegrali , co daje im najlepszy wynik sposród wszystkich zespołów we własnej hali , a wiec widać , że to jest ich głównym atutem . Bilans bramkowy wyniósł 88:61 , a wiec bardzo dobry . Zilin przed spotkaniami Playoof ze Spartą pokonali 5:1 u siebie Pardubice , oraz dokładnie w ostatniej kolejce rundy zasdniczej własnie we własnej hali pokonali swojego przeciwnika Sparte 3:1 . A wiec są w stanie nawiązać z nimi równorzędną walke . Sparta w rundzie zasadniczej zajeła 4 pozycje i zgromadzili na swoim koncie 86 pk , a wiec tylko 2 więcj od Zlin . Ale ich gra na wyjeździe już nie wygląda tak dobrze na 26 rozgranych spotkań tylko 10 wygrali i aż 16 raz schodzili z Obcej tafli jako przegrani , a ich bilans bramkowy wyniósł 61:77 , a wiec jak widać bardzo słabo . Nie wiem czemu bukmacherzy wystawili na Zlin tak wysoki kurs . Ale ja jestem przekonany , że jutro pewnie wygrają Gospodarze i bedą dalej wlaczyć o awans do półfinału , bo po rundzie zasdniczej napewno na to zasłuzyli !
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
Vitkovice Steel - Slavia Praga​
O2 Extraliga 09.03. 17:00​

Typ: (ML) 1 Kurs: 1,75​

Pierwsze spotkanie które zwróciło dziś moją uwagę. Vitkovice w tym sezonie zagrały już 6 spotkań z Slavia (3:2, 1:5, 1:3, 6:3, 4:3, 2:3d.). Bilans więc na remis ale najważniejsze było spotkanie z 5 marca, porażka 1:5 Slavii we własnej hali w 1 meczu play off stawia Vitkovice w bardzo dobrej sytuacji. W drugim spotkaniu w Pradze mecz ustawiły 2 bramki zdobyte przez Slavię w pierwszych 3 minutach chociaż ambicji Vitkovicom odmówić nie można. H2H gospodarze maja bardzo niekorzystne, dopiero w ostatnich latach zespół Steel jest wstanie nawiązać walkę z Slavią. Dla gospodarzy ten sezon i tak jest bardzo udany, bowiem po 2 latach przerwy znów grają w play off i już pokazali że są wstanie powalczyć. W rundzie kwalifikacyjnej bez problemów odprawili zespół Liberca (3:0), teraz po 2 meczach remisują z Slavią a najbliższe 2 spotkania rozegrają u siebie. Slavia gra ostatnio bardzo słabo (delikatnie mówiąc) i potwierdzają to spotkania z Libercem, Trzyncem, Kladno czy Znojmo. W jakąś wielką metamorfozę tego zespołu trudno mi uwierzyć i te play offy moim zdaniem będą wielką męczarnią dla tego zespołu. W zespole gości większych kontuzji nie ma i Vladimír Ružička będzie miał do dyspozycji optymalny skład. Z perspektywy czasu nie zawaham się stwierdzić, że oddanie przed sezonem Igora Rataja do Koszyc było ogromnym błędem. W bramce powinien zagrać ponownie Dominik Furch, który jednak nie pokazuje niczego nadzwyczajnego (91,60%). Zastanawiam sie czy ten chłopak wytrzyma presję, bowiem ma on zaledwie 18 lat i już ciąży na nim taka wielka odpowiedzialność. O klasie zawodników pokroju Jaroslava Bednářa (26+42), Romana Červenki (28+31) czy Petra Kadleca (3+27) chyba nie muszę specjalnie przypominać. Vitkovice nie dysponują zawodnikami tej klasy co Slavia, jednak zespół nie ma nic do stracenia i hokeiści gospodarzy na pewno myślą o sprawieniu chociażby takiej niespodzianki jaką sprawił zespół Kladna eliminując z play off Litvinov. Jiří Burger (22+15), Viktor Ujčík (16+13) na pewno postarają się zagrać tak jak w 1 meczu w Pradze, gdzie z bardzo dobrej strony pokazał się Jakub Štěpánek, który niczym ściana odbijał strzały zawodników Slavii (93.65% w sezonie). Myślę, że Vitkovice nie pozwolą sobie dziś na 2 porażkę z rzędu z Slavią Praga i obejmą dziś prowadzenie w play off.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-11 17:00, Extraliga - Playoff, Czechy
HC Moeller Pardubice ( - 1.5 ) - HC Lasselsberger Plzen
Typ: 1
Kurs: 1.95
Buk: bwin
O godzinie 17.00 dojdzie do 5 meczu PO ligi Czeskiej Hokeja na Lodzie pomiędzy Pardubicami i Plzen. Faworytem tego meczu jak i tych PO są gospodarze którzy po rundzie zasadniczej zajęli wysokie 2 miejsce a Plzen był 7. W PO jest 2-2. Mój typ to że Pardubice wygrają to co najmniej 2 bramkami. Dla Pardubic jest to bardzo ważny mecz ponieważ jeżeli dzisiaj nie wygrają Plzen stanie na własnej tafli przed szansą. Dlatego dzisiaj Pardubice muszą zagrać bardzo ofensywnie. Jeśli chodzi o mecze PO to w każdym z tych PO Pardubice grały o wiele lepiej jednak mieli sporego pecha, najpierw w 1 meczu PO u Siebie przegrali po karnych 1-2. Później u Siebie zagrali swietnie i wygrali łatwo 3-1. W trzecim meczu to na tafli Plzen Pardubice przy stanie 0-1 mieli sporo szans na remis jednak starcili gola na 1-2 i w końcówce strzelili tylko na 1-2. W czwartym meczu w Plzen Pardubice wiedzieli że MUSZĄ i rozjechali Plzen już w pierwszej tercji gdzie prowadzili 3-0, ostatecznie skończyło się na 4-3 bo przy stanie 4-1 zaczeli grać za luźno. Ogólnie w tym sezonie Pardubice u Siebie na lodzie nie mieli problemów z Plzen i wygrywali (8-5 i 5-2 ) czyli 3 golami. Dzisiaj w PO i w ważnym meczu u Siebie powinni rozjechać Plzen z 4-1.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
HC Pardubice - HC Plzen
Typ: 1 ( 1 tercja)
Kurs: 2,20
Bukmacher:Expekt
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17.00 dojdzie juz do 5 meczu pomiedzy tymi druyzynami. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze, ktorzy zajmuja po rundzie zasadniczej 2 miejsce w tabeli. Natomiast Plzen zajal 7 miejsce w tabeli. W poprzednich meczach 2 razy gora byl Plzen, a 2 razy pardubice,ale w kazdym meczu Pardubice gralo lepiej tylko nie potrafili wykorzystac tej przewagi.W ostatnim 4 meczu Pardubice prowadzilo az 3:0 po 1 tercji i odrazu grali bardzo ofensywnie dlatego mysle,ze dzisiaj obejma prowadzenie juz po 1 tercji.Trzeba dodac, ze we wczesniejszych meczach w ekstralidze Pardubice radzila sobie bardzo dobrze na wlasnym terenie pokonujac wysoko Plzen.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#5 HC Slavia Prague - HC Vitkovice 1 (1,86) ✅ (5-3)

Dziś 5 mecz ćwierćfinałowy w fazie PO rozegrają zespoły Slavii i Viktovic. Jak do tej pory rywalizację przebiega dość sensacyjnie. Goście, którzy do ćwierćfinałów dostali się przez rudną wstępną PO prowadzą 3-1. Zacznę jednak od gospodarzy dzisiejszego spotkania. Slavia Praga to tegoroczny zwycięzca fazy zasadniczej oraz obrońca tytułu z zeszłego roku. Mimo dobrej postawy Slavia jest zespołem dość chimerycznym. Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje, ponieważ mają wszystko co dobra drużyna mieć powinna. Bardzo dobrych zawodników, fanatycznych kibiców, ładną halę czy spokojną sytuację finansową. Wszystko jak najbardziej na plus, a jednak nie zawsze idzie to wraz z wynikami. Pierwszy mecz ćwierćfinałów pokazał tą negatywną stronę zespołu ze stolicy Czech. Porażka na własnych lodzie 1-5 jest bardzo wstydliwa i nawet wygrana w drugim meczu 3-2 nie zamazała tego złego obrazu, bo Slavia wygrała, lecz często biła głową w mur. Kompletnie nie radzili sobie w ataku, a Vitkovice potrafiły szybko skontrować. Mecz w Vitkovicach bez historii, a przede wszystkim drugi mecz wygrany przez gospodarzy 7-2. Taki rozkład wyników spowodował, że zawodnicy z Pragi są pod ścianą. W rywalizacji do 4 zwycięstw przegrywają 1-3. Muszą dziś wygrać i tu nie ma dwóch zdań. Zwycięstwo jest im potrzebna jak woda, ponieważ przywróci nadzieję do walki. Na pewno nie zawiedzie dziś publika, która swoim głośnym dopingiem zagrzeje do boju swoich ulubieńców. Mam nadzieję, że również gospodarze zaprezentują swój optymalny poziom, bo z taką kadrą, przed własną publiczności powinni wysoko oraz pewnie wygrać. I oby dziś tak się właśnie stało!

Kurs z: Bet365
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-12 17:00, Extraliga - Playoff, Czechy
HC Slavia Praha ( -1.5 ) - HC Vitkovice Steel
Typ: 1
Kurs: 2.20
Buk: Bwin


Dzisiaj o godzinie 17.00 dojdzie do bardzo ciekawego meczu PO Ligi Czeskiej Hokeja na lodzie. W Pradze zagra stołeczna drużyna z Vitkovicami. W PO jest wielka sensacja i prowadzą Vitkovice 3-1. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Slavi co najmniej 2 golami. Hokeiści z Pragi wygrali rundę zasadniczą, więc trafili na 8 ekipę rundy Vitkovice. Faworytem wydawała się Slavia jednak zagrała bardzo słabo dwa mecze na wyjeździe i przegrywają. Jednak Slavia jest to najlepsza drużyna Czech. Potrafią zagrać fantastyczny mecz u Siebie na lodzie co pokazują niektóre mecze w tym sezonie: ( 6-2 Zlin, 4-1 Orli, 6-1 Litvinov, 5-1 Kladno czy 7-3 z Karlovymi Varami. Ogólnie Slavia w tym sezonie u Siebie wygrała 19 meczy i 6 przegrała. Bardzo dobry bilans. Vitkovie na wyjazdach wygrali 11 i 14 przegrali. Dzisiaj goście mogą zagrać za luźno bo mają sporą zaliczke. Slavia to musi wykorzystać i walczyć do końca. Powinna dzisiaj ich rozjechać 5-1.
 
F 0

fighter_01

Użytkownik
Spotkanie: Hokej Czechy HC Slavia Prague vs. HC Vitkovice ilosc bramek
Typowyzej 5.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Być albo nie być i to dla obydwu zespołów w półfinale rozgrywek o mistrzostwo czeskiej Extraligi hokeja a dlaczego? Otóż dlatego że w rywalizacji do 4 zwycięstw jest remis 3-3 i to nie wątpliwe wielki sukces dzisiejszych gości bo jak nazwać fakt że byli o krok od sensacji którą było by wyeliminowanie graczy z Pragi zespół najlepszy w tej lidze zespół broniący mistrzostwa prowadząc już 3-1 w rywalizacji. Tak się jednak nie stało i jak na mistrzów przystało Slavia wyrównała stan rywalizacji i o wejście do półfinału w ostatnim meczu powalczą mając wielki atut a mianowicie własną tafle. Jak będzie przebiegał ten mecz ? Ja myślę że nie inaczej niż dotychczas a mianowicie: 7-3, 5-3, 2-7, 1-2, 3-2, 1-5. Jak widać padało w większosci mnóstwo bramek a jutro bedzie tak samo bo Slavia pod presją duzo traci ale tez duzo strzela. A co do tego ze aktualni mistrzowie bedą na poczatku pod presją zwyciestwa to nie ulega dyskusji bo to oni sa murowanym faworytem i po to przyjda kibice by swiętować awans do półfinału. To wszystko spowoduje nerwowe pierwsze kilka minut w których niespodziewani moga objac prowadzenie gości bo oni podejrzewam maja swiadomosc tego ze i tak wielkim sukcesem jest to ze ograli gospodarzy 3 razy i w tym ostatnim meczu nie maja nic do stracenia a więc atak atak i jeszcze raz atak co powinno dac im szybko bramke a to podziała jak zimny prysznic na gospodarzy i spowoduje że sie otworza i zaczną sporo strzelać a do zwyciestwa myslę ze będą potrzebowali jutro minimum 4 bramek bo Vitkovice ze 3 napewno strzeli
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-18 17:00, Extraliga - Playoff, Czechy
HC Sparta Praga ( -1.5 AH ) - HC Energie Karlovy Vary
Typ: 1
Kurs: 2.15
Buk: bwin
Jako drugi mecz proponuje Wam grać mecz2 rundy Play off Hokeja na lodzie liga Czeska. W Pradze zespół Sparty podejmować będzie kipę Karlove Vary. Jest to pierwszy mecz tych ekip w PO. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy co najmniej 2 golami. Faworytem tego meczu jak i PO są hokeiści Sparty którzy rundę zasadniczą zakończyli na 4 miejscu a ekipa Karlove Vary zakończyli na 6 miejscu. Tak więc dwie pozycje wyżej. W Pierwszej rundzie PO Karlove zagrali bardzo dobrze i wygrali z Litvinov w PO 4-0. Tak więc ładnie. Jednak Sparta w cale nie gorzej wygrali 4-1 z Zlin. Jednak zwycięstwa Sparty były bardzo pewne 4-2, 4-0 i 6-1. Pewnie wygrywali. Sparta u Siebie wygrali ostatnie 7 meczy. Są w formie. Ten mecz jest bardzo ważny ponieważ otwiera te PO a zwyciestwa stanie w dobrej sytuacji. Sparta ma lepszą ekipę i świetną publikę. W tym sezonie wygrała 2 z 4 meczy z Karlovymi w stosunku 3-0 i 4-2 a przegrali 2-4 i 1-2 po dogrywce. Tak więc H2H też lepsze dla Sparty. Karlove Vary w tym sezonie na wyjeździe wygrali 10 meczy a aż 16 przegrali a Sparta u Siebie wygrała 19 i 6 przegrała. Dzisiaj w pierwszym meczu powinni pokazać kto jest lepszy i wygrać 3-4 golami.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie: HC Sparta Praha - HC Karlovy Vary
Typ: 1 (1 tercja 1)
kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu sa gospodarze. Zagraja przed wlasna publicznoscia, a jak wiemy Sparta Parha ma znakomitych kibicow i bardzo dobrze gra na wlasnym terenie. Juz od 8 spotkan nikt ich nie zdolal na swoim terenie pokonac. Sparta Praha prezentuje ostatnio bardzo dobra forme. W ostatnich 6 spotkaniach wygrali 5 spotkan tylko 1 przegrali. Karlovy vary wygral tyle samo meczy w ostatnich 6 spotkaniach,ale gral ze slabszymy rywalami. We wczorajszym meczu pomiedzy tymi druzynami padl wynik 5:2 dla Sparty i bylo 2:1 po 1 tercji. Mysle,ze gospodarze wykorzystuja atut wlasnego bioska i beda prowadzic juz po 1 tercji.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzen
Typ : Slavia Praha
Kurs : 1,55
Buk.: Bwin
Analiza : Na jutro wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Czeskiej Extraligi Hokeja na lodzie . Gospodarzami spotkania będą obrońcy tytułu mistrzowskiego sprzed roku czyli Slavia , która u siebie będzie podejmować Plzen . Będzie to już spotkanie półfinałowe . W ćwierćfinale Slavia dość nieoczekiwanie męczyła się z HC Vitkovicami wygrywając bilansem 4:3 ! W tych spotkaniach bardzo Slavi skomplikowała sprawę pierwsze spotkanie , które Slavia przegrała na własnej tafli aż 1:5 , ale za to już następnego dnia wygrali 3:2 . Następnie nadeszły dwa spotkania wyjazdowe i obydwa Slavia przegrała odpowiednio 2:1 i 7:2 . I już wtedy był bilans 1:3 na korzyść Vitkovic i byli o krok od sprawienia wielkiej niespodzianki i awansu do półfinału . No ale jak wiemy tak się nie stało . Slavia pewnie kolejne spotkanie wygrała u siebie 5:3 . Oraz najważniejsze spotkanie na wyjeździe 3:7 . I już w ostatnim decydującym spotkaniu pokonali u siebie 2:1 i awansowali do Półfinału Playoff . Myślę , że teraz już Slavia nie będzie sobie tak utrudniać sprawy jak z Vitkovicami i pewnie wygrają pierwsze dwa spotkania . Dzisiejsi goście czyli Plzen dopiero po barażach do playoff dostali się do spotkania ćwierćfinałowego . W barażach pokonali bilansem 3:2 Hc Trniec . W ćwierćfinale grali już z bardzo wymagającymi Hc Pradubice i wygrali ćwierćfinał bilansem 3:4 ! Stawiam jutro na zdecydowane zwycięstwo Slavi Praha i polecam grać ten typ ! Ponieważ Slavia jest u siebie bardzo mocna , natomiast Plzen nie jest aż tak mocnym zespołem , żeby poradzić sobie ze Slavią i to jeszcze na ich terenie . Ich wielkim sukcesem jest już gra w półfinale !
 
6 1

666marcin

Użytkownik
HC Slavia Praha - HC Plzen
Typ: 1 (1tercja)
Kurs: 2.05
Buk: Expekt

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze. Zagraja oni na wlasnym boisku a jak wiemy to zawsze pomaga. Slavia Praha jest ostatnio w bardzo dobrej formie w ostatnich 6 spotkaniach wygrali 4 mecze i 2 przegrali. Hc Plzen w ostatnich 6 spotkaniach wygral 3 spotkania i 3 przegral.Mysle,ze w 1 meczu slavia bedzie chiala pokazac, ze jest druzyna lepsza i bedzie chciala wykorzystac atut wlasengo boiska. Daltego zdecydowalem sie zagrac na slavie, ze bedzie prowadzila juz po 1 tercji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom