>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czechy - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Karlovy Vary-Ceske Budejovice
Typ: X2
Kurs: 1.69
Analiza: Hm... miałem nie grać już czeskiego hokeja, lecz zaciekawił mnie teraz ten typ. Ostatnio przegrałem całą kasę na Ceskich Budejovicach którzy nie potrafili sobie poradzić ze słabiutką Mladą Boleslav przegrywając 2-4. Przez nich muszę teraz typować w STS
Ale przejdźmy dalej. Jak to bywa w hokeju... dzisiaj przegrywam u siebie z ostatnią drużyną ligi, jutro wygrywam na wyjeździe z drużyną z górnej części tabeli. Moim zdaniem będzie tak dzisiaj. Karlovy Vary zajmują siódme miejsce w tabeli. Zdobyli u siebie 35 punktów a łącznie 55. Są zmęczeni po Pucharze Spenglera, który rozegrali w szwajcarskim mieście Davos. Nie zagrali tam dużo meczów, ale nie są ani wypoczęci ani zadowoleni, ponieważ odpadli już w fazie grupowej. Ceske Budejovice to drużyna która łapie przed ostatnie miejsce w tabeli. Na wyjeździe zdobyli tylko 15 punktów. Jest to słaby wynik i czas to zmienić. W dotychczasowych spotkaniach tych drużyn, siedem zwycięstw możemy dopisać dla Karlovy Vary a sześć dla Ceskich Budejovic. Widać, że grając ze sobą grają jak równy z równym. Tak powinno być i dzisiaj. Karlovy Vary wygrali ostatnie dwa spotkania ligowe i na tym powinni zakończyć swoją dobrą passę
Ceske Budejovice nie wygrali już od 6 spotkań. Napewno są głodni zwycięstwa. Przed serią tych porażek spisywali się całkiem nieźle. Wygrane ze Slavią Praga po dogrywce 4-3, z Kladno 4-1, Litvinov sensacja aż 5-1 i Znojmo 3-2. Stawiam na X2.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Hc Sparta Prague - HC Plzen (0-1) ⛔ 4:5 (0-2)(2-2)(2-1)
Typ : Hc Sparta Prague -1
Kurs : 1,90
Buk.: Bwin
Analiza : Na jutro wybałem spotkanie w ramach Extraligi Hokeja na lodzie w Czechach . HC Sparta Prague będzie podejmować u siebie HC Plzen . Sparta aktualnie w lidze zajmuje 4 miejsce i ma na soim końcie 70 pk . Ma strate 3 oczek do lidera Slavi , ale mają własnie jedno spotkanie mniej rozegrane , a wiec jak jutro wygrają mogą objąć pozycje lidera . Sparta u siebie ma bardzo dobry bilans na 20 spotkań , wygrali 15 i tylko 5 razy schodzili z włąsnej tafli jako przegrani . U siebie mają bilans bramkowy 65-44 , a wiec widać , że bardzo dobrze sie czują na własnej tafli .
Sparta swoją wysoką pozycje może zawdzienczać ostatnim dobrymi wynikami . Pokonali na wyjeździe po dogrywce 1-2 Ceske Budejovice , Wygrali na wyjeździe 1-3 z Mlodą Boleslav , przegrali na wyjeździe 3-0 z bardzo mocnymi w tym sezonie Vitkovicami , Pokonali 4-2 u siebie HC Zilin , pokonali 5-4 u siebie bardzo mocne HC Litvinov , oraz 2 dni temu przegrali 7-1 na wyjeździe z HC Liberec . Ale ta przegrana o nieczym nie świadczy ponieważ Sparta po prostu wysłała na to spotkanie do Liberca rezerwowy zespół , ponieważ nie mozna grać najmocniejszym zespołem przez tyle dni , a grali dokładnie ostatnio co 2 dni , a wiedzieli że mają w zanadżu bardzo ważne spotkanie z HC Plzen . A wiec jutro można sie spodziewać , że Sparta wystą w najmocnijeszym składzie przed własną publicznością i napewno bedą chceli wygrać to spotkanie zdecydowanie i objąć pozycje lidera Extraligi . HC Plzen jest to typowy średniak ligi . Aktualnie w lidze zajmują 7 pozycje i mają na swoim końcie 61 oczek . Natomiast ich bilans na wyjeździe na 21 spotkań wynosi tylko 6 zwycięstw i aż 15 porazek , natmiast w bramkach 51-69 , a wiec widać po tym bilansie kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania . Dodają jeszcze do tego słabą dyspozycje zespołu Plzen , to szykuje nam sie jednostronne spotkanie . Plzen z ostatnich 5 spotakń w lidze wygrał 1 i aż 5 przegrał . Zaczeło się od porazki 3-2 ze słabym HC Znojmo na wyjeździe . Potem pokonali 5-2 u siebie HC Treniec , przegrali 5-2 z Pardubicami , przegrali 3-0 ze słabą Zilin , oraz ostatnio przegrali 0-3 i to jeszcze u siebie ze słabą Mlodą Boleslav . Jak widać jutro szykuje nam sie jednostronne spotkanie , dlatego gram na Sparte Prague z Handicapem !
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: HC Sparta Prague - HC Plzen
Typ: 2
Kurs: 4,05
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Wybrałem mecz z Extraligi czeskiej pomiędzy Spartą a Plznem. Jest to bardzo ciekawe spotkanie, gdyż jeszcze niedawno goście byli liderem w tabeli. Obecnie zajmują 7 lokatę, a ich forma sportowa znacznie odbiega od tej jaka prezentowali wcześniej. Sparta też nie jest rewelacyjna, gra w kratkę, ale jakoś trzyma się ścisłej czołówki. Typuje dzisiaj zwycięstwo gości tylko dlatego, że mają oni serię trzech porażek. Liczę na to,że przełamią się dzisiaj z silnym rywalem, którego potrafią ograć, jak pokazali już wielokrotnie. Ostatnie trzy spotkania między obiema drużynami przemawiają za zwycięstwem gości:
17/10-08 Extraliga HC Sparta Prague vs. HC Plzen 2:4
08/01-08 Extraliga HC Sparta Prague vs. HC Plzen 4:4 4:5 (OT)
19/10-07 Extraliga HC Sparta Prague vs. HC Plzen 1:3
Plzen potrzebuje punktów, aby wrócić na miejsce premiowane bezpośrednim udziałem w play - off. Muszą wykorzystać ostatnie mecze sezonu zasadniczego, po co grać dodatkowe baraże,przecież rozegranych spotkań i tak było już dużo.
 
G 0

gustav

Użytkownik
Spotkanie: HC Energie Karlovy Vary - HC Vitkovice Steel

Typ: HC Energie Karlovy Vary -1

Kurs: 2.60
Bukmacher: Bwin​

Taki kurs na handi to kpina ????

Vitkovice z miana najlepszej ekipy czeskiej Ekstraligi stały się już tylko jej piątą siłą. I jak będą grać tak jak do tej pory to będą miały ciężko wejść bezpośrednio do play-offów. A dlaczego grają tak słabo?

Kontuzje, kontuzje, kontuzje. Kuboš, Trnka, Petrovický, Varaďa, Treille i Svačina. Szczególnie ekipie Vitkovic od kilku spotkań doskwiera brak Petrovickiego i Svaciny którzy są ich podporą w ataku. Dlatego strzelają tak mało bramek. Kubos i Varada to podstawowi obrońcy.
Przetrzebiony skład na maksa.

Byłem na ostatnim spotkaniu Vitkovic z Ceskimi Budejovicami i poziom tego spotkania był żałosny. Gospodarze nie potrafili sklecić normalnej akcji, popełniali mnóstwo błędów w obronie, co skrzętnie potrafiła wykorzystać nawet ostatnia ekipa z Budejovic. A uwierzcie, ze ci również grali żałośnie.

Dzisiaj w Karlovych, Vitkovice nie mają nic do szukania.
Gospodarze grają w pełnym zestawieniu. W ostatnich spotkaniach się co prawda strasznie męczyli, nie wykorzystując licznych gier w przewadze co później kończyło się dogrywkami. Josef Paleček w wywiadzie mówił o tym, że postarają się poprawić właśnie PowerPlay i powinno być ok.

Jak ktoś gra ostrożniej można grać samą jedynkę. Też z całkiem przyzwoitym kursem.

Ja gram handi.

Pozdrówka.
 
H 0

haif

Użytkownik
Spotkanie: HC Trinec - HC Kladno
Typ: X
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza: Na dziś wybrałem dość ciekawie zapowiadające się spotkanie Czeskiej Extraligi hokeja w którym zespół HC Trinec podejmie HC Kladno. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli, odpowiednio 10 i 9 miejsce, a ich dorobek punktowy różni się tylko jednym oczkiem: odpowiednio 57pkt-58pkt. Do zaryzykowania postawienia remisu skusiły mnie statystyki, które mówią, że obie drużyny dość często lubią grac dogrywkę ze swoimi przeciwnikami. Dodatkowo na ostatnie 5 spotkań tych drużyn między sobą, padały aż 4 remisy. Również układ w tabeli sugeruje, że obie drużyny prezentują wyrównaną formę. Dlatego dla mnie jest to typ warty ryzyka, a stawka bardzo zachęca do grania.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#3 HC Geus Okna Kladno - HC Mountfield Ceske Budejovice 1 (2,25)

Trzeci mecz wzięty pod moją lupę z ligi czeskiej w tym roku i po raz kolejny mecz z udziałem zespołu Kladna. Tak jak już nie raz pisałem zespół ze środka Czech jest bardzo ciekawą drużyną. Jest to ekipa zdecydowanie własnego lodu. O takie miano zadbali sami odnosząc wręcz fenomenalną serię 11 kolejnych zwycięstw na własnym lodzie! Ostatnią porażkę u siebie zanotowali 2 listopada w mecz z Spartą Praga. Aż dziw bierze, że ta ekipa zajmuje obecnie dopiero 11 pozycje w czeskiej lidze. Niestety forma w meczach domowych nie idzie z formą meczów wyjazdowych. O ile pod względem punktów zdobytych u siebie Kladno jest na miejsce 3 ustępując miejsca tylko Pardubicom i Żlinowi, o tyle w meczach wyjazdowych są na miejscu ostatnim. Zaledwie 4 wygrane na 21 spotkań. Obie ekipy w tym sezonie na lodzie Kladna spotkały się już raz. Było to pod koniec października, kiedy Kladno pokonał Ceske Budejovice 5-2. Cóż jeszcze determinuje zespół gospodarzy do odniesienia dziś zwycięstwa? Do końca sezonu zasadniczego pozostało 8 spotkań. Z 8 spotkań tylko 3 Kladno zagra u siebie. Jeżeli chce uniknąć walki o utrzymanie musi te spotkanie wygrać. Ich dzisiejsi konkurenci tracą do nich 4 punkty, więc nie trudno się domyślić, że wygraną gospodarze zrobią duży krok ku wygranej walce o pozostanie w elicie. Co natomiast słychać u rywali. Ceske Budejovice jak już wspomniałem są na 12 miejscu w lidze. Z 22 spotkań wyjazdowych udało im się wygrać tylko 7. Ostatnio udało im się pokonać na wyjeździe Vitkovice i Litvinov. Mimo, że obie ekipy są z czołówki ligi, obie obecnie grają poniżej oczekiwań. W ogólnym rozrachunku goście wygrali kolejno 4 spotkania co pozwoliło im zacząć myśleć o spokojnym utrzymaniu. Mimo wszystko tragiczny sezon pozostawia znamię, bo do bezpiecznego miejsca goście nadal tracą, aż 6 punktów. Aż dziw bierze, że ta ekipa w tamtym sezonie wygrała sezon zasadniczy! W tym sezonie grała w premierowym sezonie hokejowej Ligi Mistrzów. Jednak wiele tam nie zdziałała i szybko odpadła. Obie ekipy są bardzo wyrównane. Myślę jednak, że magia własnego lodu i myśl o tym, że to jeden z najważniejszych spotkań w tym sezonie dla Kladna spowoduje, że gospodarze zaliczą 12 zwycięstwo z rzędu u siebie, a goście powalczą o utrzymanie w następnych 7 kolejkach.

Kurs z: Bet365
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Ja mam tu całkiem inne zdanie na temat tego spotkania , wedłóg mnie dzisiaj wygra zespół Ceske Budejovice. Tak jak już pisałeś wczesniej seozn zasdniczy dobiego powoli do końca , a taki zespół jak Ceske nie powinny być w strefe spadkowej . Ostatnio widać że właczyli najwyższy bieg . Zwycięstwo na wyjeździe 1:3 z Vitkovicami , 2:1 u siebie ze znojmo , 1:3 na wyjeździe z Litvinovem , oraz 2 dni temu pogrom u siebie 6:1 Plzen gdzie już po 8 min prowazili 4:0 . A wiec jak dla mnie tu może być czysta 2 !
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
HC Kometa Brno - HC Chomutov​

Spotkanie na szczycie zaplecza Extraligi powinno byc jednostronnym widowiskiem. Mimo iz Kometa Brno to obecnie 3ci zespol ligi a Chomutov to wicelider mecz zapowiada sie pod dyktando gospodarzy. W 3 dotychczaowych spotkaniach wygrali 3: 04.10.2008 4:1 u siebie, 17.11.2008 3:2 i 03.01.2009 5:4 po karnych na wyjazdach. U siebie spisuja sie bardzo dobrze wygrali 17 z 21 spotkan na wlasnej tafli wszystkie w reg. czasie! Przegrali tylko 4 spotkania w tym az 3 po dogrywce lub karnych. Strzelili przy tym najwiecej bramek u siebie bo az 92 tracac zaledwie 42. Chomutov na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze przegrali na obcych taflach zaledwie 5 spotkan z czego 2 po dogrywce tracac 53 gole strzelajac az 92. Sprawa jest prosta, kto dzis wygra zostanie wiceliderem. W zespole gsopodarzy nie ma oslabien i wszyscy sa do dyspozycji trenera, tak wiec mozemy liczyc na kolejne trafienia najkuteczniejszego zawodnika zespolu Milana Kostoureka (21+15) czy Michala Černeho (15+21) i Kamila Brabeneca (13+21). W zespole gosci nie zagra tylko filar defensywy Marko Toivonen (8+9) ktory nie gra juz od dluzszego czasu. Zagraja Michal Jeslínek (17+26) czy Stanislav Mikšovic (17+25) wiec emocji na pewno nie zabraknie. Mysle jednak ze gospodarze po raz 4ty w sezonie pokonaja zespol Chomutova, spotkanie na szczycie zawsze jest czyms szczegolnym a jesli dodamy do tego fakt iz do konca rundy zasadniczej pozostaly juz tylko 2 spotkania z pewnoscia nikt nie bedzie sie oszczedzal.

HC Kometa Brno - HC Chomutov 1 1,75
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Spotkanie : HK Kometa Group Brno - KLH Chomutov
Typ : Brno
Kurs : 1.75 [TipSport]
Analiza :
Spotkanie zaplecza czeskiej ekstraligi, pomiędzy drugim i trzecim zespołem w ligowej tabeli. Obie drużyny są w bardzo dobrej formie i dla obu zespołów celem jest awans do czeskiej ekstraligi. Ekipa z Brna aby osiągnąć swój cel sięgnęła po kilku bardzo dobrych zawodników m.in z dwójką bardzo dobrych napastników Liščák i Korhoň oraz Radkiem Dlouhy (poprzednio Neuchatel, a jeszcze wcześniej Slavia Praga), ostatnimi nabytkami Komety był napastnik Pucher oraz defensor Koma z Pardubic. Mimo tego w ostatnim spotkaniu ekipa z Brna uległa z Hrdacem 2:4.
Kadra meczowa Komety Brno na dzisiejsze spotkanie : Hylák - Zubíček, Lhotský, Morava, Křetínský, Houdek, Dawida, Kantor, Kempny - Polodna, Padělek, Vondráček, Klimt, Liščák, Sedlák, Brabenec, Kostourek, Černý, DLOUHÝ, Švagrovský, Haluza.
Chomutov to równie dobra drużyna, jednak w dzisiejszym spotkaniu o korzystny wynik będzie im niezwykle ciężko, ze względu na wirus grypy panujący w szeregach tejże drużyny. Jak donosi oficjalna strona zespołu w zespole panuje epidemia grypy, trener drużyny na ostatnich zajęciach miał do dyspozycji ledwie 16 zdrowych zawodników, pozostali hokeiści pozostali w domach z wysoką temperaturą. Jest praktycznie przesądzone, że w dzisiejszym spotkaniu zabraknie conajmniej jednej podstawowej formacji zespołu Chomutova - najprawdopodobniej zawodnikami, którzy nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu na 100% są : Hasek, Malat, Nikolov i Toivonen. Pozostali zawodnicy czują się lepiej, jednak cały czas odczuwają skutki grypy czyli są osłabieni etc. Jednak największą bolączką dla gości występ Johna Lundella, który jest podstawowym bramkarzem Chomutova. Szefostwo zespołu zaczęło szybko szukać, alternatywny dla chorych zawodników i wpadli na pomysł, aby ściągnąć na to spotkanie, wypożyczonych zawodników z klubu Kadań. Jednak jak wczoraj poinformował rzecznik prasowy klubu - David Dinde, zawodnicy Ci nie mogą wrócić do zespołu na dzisiejszy mecz. Był to prawdziwy cios w plecy dla ekipy Chomutova.
Skład z ostaniego spotkanie Chomutova przeciwko Vrchabli, które wygrali 6:0.
KLH Chomutov: Lundell (Cikánek) - Tupa, Grof, Nikolov, Bombic, Pulpán, Trefný, Všetečka - DOMIN, Eiselt, Hlinka, Mika, Mikšovic, Tauš, Jíra, Malát, Hašek, Jeslínek, Fabry&#39;ego, Skořepa
Wynik 5:0 ✅
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Ceske Budejovic - HC Pardubice
Typ : 1
Kurs : 2,00
Buk.: Bwin
Analiza : Spotkanie w ramach rozgrywek Extraligi hokeja na lodzie w Czechach. W jutrzejszym spotkaniu Ceske Budejovice , bedą podejmować u sievbie HC Pardubice. Aktualnie w tabeli ligowej Ceske Budejovice zajmują dopiero jak na taki zespół 12 pozycje i po 45 rozegranych spotkniach zgromadzili zaledwie 60 pk . Przypomnijmy,że w poprzednim sezonie ten zespół był na pierwszym miejscu po sezonie zadniczym , a wiec ich pozycja w tym sezonie jest bardzo dużą niespodzianką . 12 pozycja daje im tylko prawo o gre w brażach o utrzymnie sie w lidze , a napewno to nie jest ich celem na ten sezon . Do 10 w tabeli Trnieca tracą tylko 6 pk , a to miejsce dało by im już szanse na gre w barażach do Playoof . Natmiast do miejsca gwarantowanego grą w playoof czyli 6 w tabeli HC Liberec tracą tylko 8 pk , a wiec nadchodzące tygodnie będą bardzo zapracowane dla zawodników Ceske Budejovice jeżeli chcą coś jeszcze osiągnąc w tym sezonie . U siebie aktualnie maja bilans 12 zwycięstw i 10 porażek , natmiast w bramkach 62-54. A wiec jak widać nie jest aż tak tragicznie , ale co jest najważniejsze to nagły wzrost formy wygrywają naprawde mecz za meczem . Po pogomie 11 stycznia u siebie ze Slavią Praga gdzie przegrali aż 0:7 , odnotowali 5 zwycięstw z rzędu . Pokonali na wyjeździe 1:3 mocne w tym sezonie Vitkovice , u siebie pokonali 2:1 HC Znojmo , pokokonali i to nawyjeździe bardzo mocne w tym sezonie HC Litvinov i to 1:3 , pokonali także silne Hc Plzen u siebie i to az 6:1 gdzie po 8 min prowadzili juz 4:0 , oraz ostatnio pokonali 3:4 na wyjeździe HC Kladno , kladno jest jednym z najlepszych zespołów w lidze grających na własnej tafli , a mimo tego Ceske ich ograli , jak widać forma Ceske jest coraz większ i myśle , że teraz beda wygrywać spotkanie z spotkaniem w lidze i piąć sie coraz wyżej w ligowej tabeli. Ich przeciwnicy to także cone w tym sezonie HC Pardubice , które aktualnie w lidze zajmują wysoką 2 pozycje i mogą być praktycznie pewni gry w Playoof zgromadzil jak narazie na swoim końcie 78 pk . Ale co jest w tej statystyce najważniejsze to ,że Pardubice grają bardzo słabo w spotkaniach wyjazdowych gdzie na 22 spotkania tylko 8 wygrali i aż 14 przegrali , a ich bilans bramkowy wynosi 60:72 , a wiec jak widać nie są mocni na wyjeździe i to jest wilka okazja dla Ceske . OStatnio w lidze HC Pardubice przegrali 5:3 na wyjeździe z Trniecem , w obecniej chwili uważam że Trniec jest o wiele słabszym zespołem od Ceske , więc jutro nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo Ceske Budejovice . Historia spotkań między tymi zespołami również przmawia na kożyść Ceske , którzy 8 razy byli górą a tylko 4 razy wygrało Pardubice .
 
M 0

matgym

Użytkownik
Witam! Co myslicie na temat spotkania HC Vitkovice - HC Liberec?

W generalce rozni ich jedynie jeden punkt na korzysc Liberca,

6. Liberec 68 pkt
8. Vitkovice 67 pkt

O zadnym z tych dwoch zespol nie mozna powiedziec ze sa mocni na wyjazdach badz na wlasnej tafli, bowiem Vitkovice u siebie posiadaja dosc niekorzystny bilans 13-9, a Liberec na wyjazdach legitymuje sie 6 zwyciestwami i az 15 porazkami. Co mnie sklonilo do zainteresowania sie tym meczem? A to, ze Liberec w przeciagu zaledwie 5 kolejek zdolal sie wyrwac ze spadkowej strefy i wskoczyc na miejce gwarantowane gra w play-off! Hokeisci z Liberca nie bede teraz juz odpuszczac, a forma jaka prezentuja ostatnio Vitkovice wola o pomste do nieba! (ost. 10 kolejek 3-7) Tendencje wyrazne spadkowa, zupelne przeciwienstwo druzyny z Liberca. Mysle ze kurs ok. 2.50 wyglada dosc zachecajaco ????

A moze ktos ma jakies informacji na temat kontuzji w obu zespolach? Ktos posiada jakas ciekawa stronke?
 
xael 83

xael

Użytkownik
Sparta Praha - HC Kladno ✅
1 @ 1,65 ✅

Jedna z czołowych drużyn Czeskiej o2 Extraligi. Ostatnie mecze tej drużyny to jednym słowem porażka. Przegrała 6 spotkań z rzędu (4 away , 2 home). Teraz żeby celowac jeszcze w TOP 3 i zapewnic sobie lepsze miejsce na faze Play-OFF, musi dzis koniecznie wygrac. Slavii już chyba nie przegoni bo zostalo 7 kolejek do konca a strata wynosi 10pkt. Ich przeciwnikiem jest Kladno ,które też walczy o baraże do PLay-OFF. Dzisiaj jednak myśle że Kladno nie wywiezie żadnego punktu ze stolicy Czech. Te drużyny spotkały się już w tym sezonie 3 razy i w każdym spotkaniu lepsza była drużyna z Pragi . Padały kolejno wyniki : 1:4 . 1:3 , 4:3 OT . Liczę na przełamanie i pełna mobilizacje ze strony gospodarzy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
HC Chrudim - HC Benatky Nad Jizerou​
1 liga 03.02. 18:00​

Typ: 1 Kurs: 1,45​

Gospodarze grają dobrze u siebie, 16 zwycięstw w 23 spotkaniach wygląda nieźle (3 dog./karne), ogólnie 47 pkt u siebie, bramki 83:57 wygląda na solidny zespól. Benatky na wyjazdach słabiutko - 18 porażek (2 po dog./karnych) w 23 spotkaniach, zaledwie 15 wywalczonych pkt i bramki 37:83. Bardzo słaby wynik. To są już play offy, drugi mecz u siebie Chrudimia z Benatky, wczoraj przegrali 2:3 po karnych choć 2x obejmowali prowadzenie w tym meczu, na drugą porażkę nie mogą sobie pozwolić, nie z tak beznadziejnym zespołem. Trochę martwi brak Martineca (14+23) błysnął za to Malinský. Gospodarze muszą się dziś zrewanżować ekipie z Benatków. Tym bardziej że gra się do 3 zwycięstw, dotychczasowe spotkania po miedzy tymi zespołami: 10.09 HC Benátky - Chrudim 5:2, 22.10 Chrudim - HC Benátky 5:1 i 2.02 Chrudim - HC Benátky 2:3 sn.

Składy z wczorajszego meczu:
HC Chrudim: Němec (Šrámek) - Toužimský, Fejgl, Vyskočil, Suchý, Malinský, Šafařík, Šeda M., Lojek - Beránek, Klejna, Zadina, Valko, Bělohlávek, Semorád, Žák, Král, Stavenský, Šeda J., Zohorna, Bláha.
HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Micka) - Kolafa, Pavlů, Cunik, Kolmann, Tondr, Müller, Špaček, Dušek, Vantuch, Pabiška, Bárta, Nevyhoštěný, Jech, Skořepa, Weiss, Kopic, Urban, Konečný.

Zespół gości miał w tym sezonie walczyć o utrzymanie i już osiągneli sukces, Chrudim na wyjazdy ze stanem 0:2 chyba nie chce jechać a do poprawy jest dużo o czym sam trener otwarcie mówił po meczu: Tak zápas z naší strany nebyl dobrý, hráli jsme hrozně nervózně, nebyli jsme schopni si přihrát na tři metry a puky nám odskakovaly a z toho vyplynul celý ten průběh. Vůbec jsme se nedostali do zápasu, bylo tam spousta vyloučených. Byl to zápas, kdy to tempo bylo takové střídavé, nedostali jsme se prostě vůbec do hry, byli jsme zbytečně nervózní, nedokázali jsme se prosadit přes dobře bránícího soupeře Martin Hosták nie może skorzystać z Martineca (14+23), goście wystąpią bez Procházki (5+12), Víšeka (2+11), Lukáča (3+8 ), Drábka (4+6) i Havla (5+4).
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Ceske Budejovic - HC Zlin
Typ : Ceske Budejovic-1
Kurs : 2,20
Buk.: Bwin
Analiza : Na jutro wygrałem spotkanie w ramach rozgrywek Extraligi , czyli pierwszej ligi Hokeja Na Lodzie w Czechach . Gospodarzami spotkania bedą zawodnicy Ceske Budejovic , którzy u siebie bedą podejmować HC Zlin . MOże zaczne pisać od sytuacji jaka jest w tabeli rundy zasadniczej . Jutro aktualnie będzie zogrywana 49 kolejka , na 52 , a wiec sezon zasadniczy dobiega wielkimi krokami ku końcowi . Zespoły z mijesc 1-6 bedą mieli zagwaranotwaną gra w Playoof , zespoły z mijesc 7-10 bedą walczyć w brażach o playoof , oraz zespoły z miejsc 11-14 bedą walczyć w barażach o utrzymanie sie w lidze ! Dzisijesi Gospodarze w poprzednim sezonie w rundzie zasadniczej zajeli pierwsze mijesce ! A w tym sezonie zajmują aktualnie dopiero 11 pozycje i mają na swoim końcie zaledwie 64 pk . Jak wiadomo 11 pozycja to gra w brażach Playoof o utrzymianie sie w lidze , a gdzie taki zespół Jak Ceske by mieli walczyć o utrzymanie . ICh głównym celem w ostatnich tygodniach jest awans na mijesce dają gre w Barażach o Playoof . Aktualnie do 10 w tabeli HC Trniec tracą tylko 4 pk . A wiec przed nimi jakze ważne tygodnie ! Ceske Budejowic na własnej tafli mają bilans 12 zwycięstw i 11 porażek , natmiast w bramkach 64:57 , a wiec średnio to wygląda. Ale ostatnio są naprawde w bardzo dobrej formie już od miesiąca grają naprawde na bardzo wysokim poziomie na ostatnie 8 rozegranych spotkań aż 6 razy wygrywali i tylko 2 razy schodzili jako przegani . Zaczeło sie dokładnie miesiąc temu gdzie na wyjeździe pokonali 1:3 Vitkovice , i potem była seria zwycięstw 2:1 u siebie ze Znojmo , 1:3 na wyjździe z Litvinovem , 6:1 u siebie Z Plzenem , 3:4 na wyjeździe z Kladno , następnie przegrali u sibie tylko 2:3 z wiceliderem Pardubice , pokonali 1:6 na wyjeździe Treniec , oraz 2 sni temu przegrali na wyjeździe po bardzo zacięstej walce ze Spartą Praga 3:2 po dogrywce , mimo ze do 56 min przegrywali 2:0 , a wiec jak widać są naprawde w bradzo wysokiej formie , i widać , że naprawde chcą wywalczyć miesce w brażach o playoof . Ich przeciwnicy to 7 w tabeli HC Zlin . Aktulanie na swoim końcie mają 74 pk , i do 6 w tabli Plzen traca tylko 1 pk , a wiec też bedą walczyc . Ale oni mają jesne bardzo poważny problem , w spotkaniach wyjazdowym ten zespół praktycznie nie istnieje , na 24 rozegrane spotania 7 wygrali i aż 17 przegrali , a ich bilans bramkowy wynosi 51:86 , a wiec także cięzko im idzie nawet zdobywanie bramek . Jest to typowy zespół Własnej Hali , i to własnie tylko dzięki spotkaniom na własnej tafli mogą zawdzięczać tak wysoką pozycje w lidze ! Ostatnio w lidze Zlin radzi sobie całkiem dobrze pokonali na wyjeździe po karnych 1:2 Karlovy Vary , pokonali u siebie 4:2 Hc Litvinov , pokonali u siebie dopiero po karnych słabe Znojmo 3:2 , zostali rozjechani na wyjeździe 6:0 przez Liberec , pokonali na wyjeździe 4:6 Vitkovice , pokonali po karnych 4:3 lidera Slavie Parege , przegrali po dogrywce 3:2 na wyjeździe ze słabym Kladon , oraz dwa dni temu pokonali u siebie ledwo 2:1 słaby Hc Treniec . Myśle , że jutro spokojnie i pewnie wygra zespół Ceske Budejovic , który jest w takiej formie , że potrafi teraz już do końca wygrać każde spotanie . Historia spotkań również przeamawia za BUdejovicami , które 7 razy było górą , 2 razy padł remis , oraz 2 razy tylko zwycięzył Zlin . Ostatnie 3 spotkania zakończyły sie wynikami odpowiednio 6:1 , 4:2 , 3:0 . Dlatego dzisiaj też stawiam , że Ceske wygrają spokojnie 2 golami dlatego gram na nich z Handicapem !
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#4 BK Mlada Boleslav - HC Okna Zlin 2 (2,30) ⛔ (3-4) po dogrywce

Do końca sezonu zasadniczego w Czechach pozostały dwie kolejki. Czwórkę zespołów walczących o utrzymanie już znamy i raczej ona się nie zmieni. Natomiast ciekawa sytuacja jest w pierwszej 10 zespołów. Z pierwszych 10 zespołów pierwsze 6 zapewni sobie automatycznie awans do ćwierćfinału PO. A zespoły z miejsc 7-10 rozegrają między sobą pojedynki pojedynki do dwa ostatnie wolne miejsca. Ekipy Zlinu oraz Vitkovic walczą o 6 ostatnie bezpieczne miejsce pozwalające na bezpośredni awans do ćwierćfinału. Na chwilę obecną Zlin jest 6 i ma przewagę 1 pkt nad Vitkovicami. Cichym rozjemcą tego spotkania będzie zespół Sparty Praga, który w tej kolejce zagra u siebie z Vitkovicami, a w następnej na wyjeździe ze Zlinem. Patrząc realnie Vitkovice będą miały bardzo ciężkie zadanie i nie będzie im łatwo zdobyć punkty w stolicy. Natomiast Zlin ma znacznie łatwiejszego rywala, gdyż grać będzie z ostatnią ekipą ligi czyli Mladą Boleslav. Zlin na wyjazdach spisuje się słabo, lecz nie widzę tutaj większego powiązania jeżeli jest to mecz o stawkę. Stawka jest duża, gdyż gdyby Zlin pokonał Mladę to przy równoczesnej porażce Vitkovic w Pradze zapewni sobie awans do ćwierćfinału. W tym sezonie w Boleslavcu obie ekipy spotkały się raz. W listopadzie górą byli gospodarze, którzy wygrali 7:2. Jednak tak jak wspominałem takimi statystykami można kierować się w sezonie zasadniczym, ale w jego środku. Teraz kiedy następują najważniejsze mecze w sezonie trzeba brać pod uwagę tylko i wyłącznie możliwości obu ekip i cele jakie mają przed sobą. Zlin ostatnio ostro wziął się do pracy, gdyż wygrał 3 mecze z rzędu. Ta passa pozwala im myśleć o szybkim awansie do PO. Mlada natomiast ostatnio pokonała u siebie Ceske Budejovice. Niby mała niespodzianka, ale chyba ubiegłoroczni zwycięzcy sezonu zasadniczego troszkę za późno się zorientowali i w tym roku powalczą tylko o utrzymanie. Mam nadzieję, że Zlin dziś zagra tak jak gra ostatnie mecz i pokona nie walczących już o nic outsiderów.

Kurs z: Bwin
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : HC Mountfield Ceske Budejovic - HC Energie Karlovy Vary
Typ : 1
Kurs : 2,00
Buk.: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie 51 kolejki Extraligi , czyli pierwszej ligi Hokeja na lodzie w Czechach . Będzie to już przedostatnia kolejka w rundzie zasadniczej . Wybrałem spotkanie gdzie Ceske BUdejovic , bedą podejmować u siebie HC Karlovy Vary . Będzie to mecz bardzo zacięty .
Ceske BUdejovic wciaż mają szanse wywalczyć miejsce w barażach o Playoof , natmiast Karlovy wciąż zajmują miejsce gwarantowane grą w Playoof bez zadnych dodatkowych baraży . A więc zaczniejmi od gospodarzy , Ceske aktualnie w lidze zajmuja 11 pozycje i mają na swoim końcie 65 pk , ta pozycja daje im gre w brażach o utrzymanie w Extralidze . Żeby sie wydostać z tej trefy to tracją do 10 w tabeli HC Trenic 4 pk , a wiec przy dwóch zwycięstwach moga zagranąć pule 6 pk , i mogą w osttniej chwili wskoczyć na miejsce gwarantowane grą w brażach o playoof . Tym baradziej zdaje sie to realne ponieważ HC Trniec ostatnie dwa spotkania mają bardzo trudne , a jak widomo ten zespół nie jest jakoś nadzywczajnie mocny . Ceske grają 2 spotakania u siebie , ostatnie spotkanie grają z HC Libercem , a wiec też zespołem do ogrania , a wiec w tych dwóch spotkniach Ceske grają o wszystko , a wiec na bank bedą grać na 100% swoich mozliwości . Ceske ostatnio przegrali u siebie bardzo ważne spotkanie 1:2 po dogrywce z HC Zlin , było to bardzo pechwe spotkanie dla zespołu Ceske ponieważ mieli taką gigantyczną przewage , że powini to spotkanie spokojnie wygrać 4:1 , tylko zabrakło skuteczności w strzałach na bramke , oraz ostatnio przegrali an wyjeździe 5:3 z Mlodą Bolesław mimo , że w pewnym momencie w 2 tercli prowadzili już 1:3 , a wiec jak widać Ceske potrafią grać ale brakuje im troche szczęscia . Dzisiejsi goście to zespół HC Karlovy Vary , który aktualnie w lidze zajmuje 5 pozycje i ma na swoim końcie 80 pk , ta pozycja daje im garantowaną gre w Playoof . Ale już 7 w tabli Vitkovice tracą do nich tylko 2 pk , a wiec mają Karlovy o co walczyć , ale oni mają tak pewną pozycje ponieważ ostanią kolejke grają u siebie z najsłabszym zespołem w lidze czyli Molodą Boleslav , czyli praktycznie są to pewne 3 pk , a wiec jeżeli dzisiaj nawet by przegrali to nic takiego strasdzneo by sie nie stało . Stawiam dzisiaj na minimlane zwycięstwo zespołu ceske Budejovic .
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Litvinov - Kladno

Dzisiaj o godzinie 17:30 na jednej z Czeskich tafli będziemy mogli byś świadkami pojedynku pomiędzy zespołem Chemopetrol Litvinov a drużyną HC GEUS Kladno. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze i na nich postanowiłem grać. Dlaczego .... Zobaczcie sami ???? Chemopetrol Litvinov to obecnie trzeci zespół czeskiej O2 EXTRALIGA. Na własnym lodowisku grają oni naprawdę dobrze. Oto ich wyniki ( 15 - 4 - 6 ) bramki 85 : 59. Natomiast przyjezdni prezentują się z całkiem odmiennej strony. Plasują się na trzynastej, przed ostatniej lokacie.ich gran na wyjazdach jest tragiczna. Obecnie są oni najgorszym zespołem wyjazdowym w lidze !!! Ich bilans meczów rozgrywanych w roli przyjezdnych prezentuje się następująco: ( 3 - 6 - 16 ) bramki 51 : 93. Dodatkowo znajdują oni się w kryzysie i ich forma jest fatalna. Na ostatnie sześć spotkań wygrali ...... zaledwie jedno, przy aż pięciu porażkach. Ostatnie zwycięstwo w meczu wyjazdowym drużyna Kladno odniosła 26/12-08, czyli uwaga 10 meczy wyjazdowych temu !!! Czy dzisiaj się przełamią ? Nie sądzę. Dodatkowo również historia pojedynków między tymi dwoma klubami przemawia za gospodarzem, którzy wygrali siedem raz, raz zremisowali i tylko trzy razy przegrali. Myślę, ze jest to jeden z pewniejszych typów na dzisiaj .

Typ: Chemopetrol Litvinov 1.60
Buk: Sportingbet
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jest to ostatnia kolejka więc warto chyba bliżej przyjrzeć się spotkaniom pod kątem tabeli ligowej.

HC Chemopetrol Litvinov - HC Kladno
Kolega wyzej juz opisal spotkanie, dla gosci to mecz o nic bo swojej sytuacji w tabeli juz raczej nie zmienia, gospodarze przy dobrych dla siebie wynikach innych spotkan maja szanse na 3 miejsce po sezonie zasadniczym

HC Mountfield Ceske Budejovice - HC Liberec
Bardzo ciekawe spotkanie, Liberec juz o nic nie gra, sa skazani na gre w rundzie eleminacyjnej play off z 8 zespolem ligi, ich sytuacja po tym meczu na pewno sie nie zmieni wiec teoretycznie moga ten mecz odpuscic i odpoczac przed kolejnymi spotkaniami. Dla Mountfieldu to arcy wazne spotkanie, jesli wygra a Trzyniec zgubi pkt na Vitkowicach - co jest bardzo prawdopodobne - wystapia w play off. Problemw tym ze gospodarze nei wygrali u siebie z Libercem w reg. czasie od 2006r. a tylko komplet pkt pozwala im myslec o play offach.

HC Karlovy Vary - BK Mlada Boleslav
Sytuacja podobna jak wyzej, dla gosci mecz o nic, dla gospodarzy mecz o pozostanie w najlepszej 6 sezonu i kilka dni wiecej odpoczynku i treningow przed play off

HC Plzen - HC Pardubice
Dla gosci mecz o pietruszke, dla Plzna o czolowa 6stke. W spotkaniu ktore bedzie interesowac gospdoarzy (HC Karlovy Vary - BK Mlada Boleslav) upatrywalbym niespodzianki i jesli ma wskazac na kogos z pary Karlove Vary - Plilzno do 6 miejsca to postawilbym jednak na Pilzno.

HC Vitkovice - HC Trinec
Oba zespoly maja o co grac, bardzo trudne sptkanie do wytypowania bowiem nikt nie moze sobie pozwolic na porazke. Jesli Vitkovice przegraja nie wejda do czolowej 6, jesli zas przegra Trinec moze pozegnac sie runda el. PO

HC Zlin - HC Sparta Prague
Podobnie jw, Sparta po tym meczu moze stracic 3 miejsce w lidze co bedzie dla tego zespolu tragedia, Zlin zas PO nie ma zapewnionych wiec oba zespoly z pewnoscia nie odpusza. H2H wyrownane, forma w ostatnich spotkaniach rowniez, biorac pod uwage ze nikt nie bedzie chcial przegrac i kazdy pkt sie przyda upatrywalbym tutaj underu lub nawet czystego remisu w spotkaniu.

HC Znojmo - HC Slavia Prague
Mecz o nic dla obu zespolow. Slavia wygrala sezon zasadniczy, ostatnie mecze jednak zagrala bardzo slabo. Dla Znojma ostatni mecz w sezonie gdzie moga &#39;zlac&#39; potentata ligi. Mysle ze zagraja dla kibicow ktorych w tym sezonie nie rozpieszczali a historia bezposrednich spotkan pokazuje, ze z Slavia grac potrafia. Goscie chyba ten mecz odpuszcza bo nie widze powodu by mieli sie forsowac... no chyba z dla przyjemnosci.

Sytuacja miedzy zaintereoswanymi druzynami do poszczegolnych miejsc w tabeli:

o 3 miejsce: HC Sparta Praha - HC Litvínov: 5:3, 3:4, 1:4, 5:4 - pkt 6/6 (gole 14:15)

o 6 miejsce: RI OKNA Zlín - HC Energie Karlovy Vary 2:0, 1:3, 5:0, 2:1 sn - pkt 8/4 (gole10:4)
RI OKNA Zlín - HC Lasselsberger Plzeň: 2:6, 4:3, 2:1 pp, 3:0 - pkt 8/4 (gole 11:10)
RI OKNA Zlín - HC Vítkovice Steel: 4:3, 2:3, 1:6, 6:4 - pkt 6/6 (gole 13:16)

HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň: 0:3, 4:2, 2:1 sn, 4:2 - pkt 8/4 (gole 10:8 )
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel: 2:1 sn, 5:0, 4:2, 3:4 sn - pkt 9/3 (gole 14:7)

HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel: 1:4, 2:3, 3:4 sn, 3:1 - pkt 4/8 (gole 9:12)

o 10 miejsce: HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD České Budějovice: 2:6, 6:1, 4:0, 1:6 - pkt 6/6 (gole 13:13),

Minitabele:

Między Zlínem, Karlovými Varami, Plznem i Vítkovicami:

1. Energie Karlovy Vary 12 5 2 2 3 28:25 21
2. RI Okna Zlín 12 6 2 0 4 34:30 20
3. Vítkovice Steel 12 4 2 1 5 35:36 17
4. Lasselsberger Plzeň 12 3 0 3 6 27:33 12

Między Zlínem, Karlovými Varami i Plznem:

1. RI Okna Zlín 8 4 2 0 2 21:14 16
2. Energie Karlovy Vary 8 3 1 1 3 14:18 12
3. Lasselsberger Plzeň 8 2 0 2 4 18:21 8

Między Zlínem, Plznem i Vítkovicemi:

1. Vítkovice Steel 8 4 1 0 3 28:22 14
2. RI Okna Zlín 8 4 1 0 3 24:26 14
3. Lasselsberger Plzeň 8 2 0 2 4 19:23 8

Między Zlínem, Karlovými Varami i Vítkovicami:


1. Energie Karlovy Vary 8 3 1 2 2 18:17 17
2. RI Okna Zlín 8 4 1 0 3 23:20 14
3. Vítkovice Steel 8 2 1 1 4 23:27 9

Między Karlovými Varami, Vítkovicami i Plznem:

1. Energie Karlovy Vary 8 4 2 1 1 24:15 17
2. Vítkovice Steel 8 2 2 1 3 19:23 11
3. Lasselsberger Plzeň 8 2 0 2 4 17:22 8
 
shen 408

shen

Użytkownik
HC Mountfield Ceske Budejovice - HC Liberec
Bardzo ciekawe spotkanie, Liberec juz o nic nie gra, sa skazani na gre w rundzie eleminacyjnej play off z 8 zespolem ligi, ich sytuacja po tym meczu na pewno sie nie zmieni wiec teoretycznie moga ten mecz odpuscic i odpoczac przed kolejnymi spotkaniami. Dla Mountfieldu to arcy wazne spotkanie, jesli wygra a Trzyniec zgubi pkt na Vitkowicach - co jest bardzo prawdopodobne - wystapia w play off. Problemów tym ze gospodarze nei wygrali u siebie z Libercem w reg. czasie od 2006r. a tylko komplet pkt pozwala im myslec o play offach.
Jak dla mnie arcypewna 1.Gospodarze ostatnio zdecydowanie lepiej,tak jak napisał Grzecho goście mogą odpuścić ale nawet jeśli nie odpuszczą to wystarczy porównać formę obu zespołów by zobaczyć kto jest faworytem.✅
HC Vitkovice - HC Trinec
Oba zespoly maja o co grac, bardzo trudne sptkanie do wytypowania bowiem nikt nie moze sobie pozwolic na porazke. Jesli Vitkovice przegraja nie wejda do czolowej 6, jesli zas przegra Trinec moze pozegnac sie runda el. PO
Cytuje za hokej.net &quot;Tymczasem w Trzyńcu, miejscowi ponieśli piątą porażkę z rzędu, tym razem 2:3 i mocno skomplikowali sobie awans do fazy wstępnej play-off. Przegrana ta kosztowała posady trenerskie Antonín Stavjaňa, Jiří Juřík i kierownika drużyny Aleša Macha. W ostatnim meczu Trzyniec w derbach z Vítkovicami poprowadzi dotychczasowy dyrektor sportowy Pavel Marek, który jako trener nie miał wielkich osiągnięć&quot;⛔ML na gospodarzy tu postawiłem,0-1 po dogrywce przegrali.:kwasny4565:
HC Zlin - HC Sparta Prague
Podobnie jw, Sparta po tym meczu moze stracic 3 miejsce w lidze co bedzie dla tego zespolu tragedia, Zlin zas PO nie ma zapewnionych wiec oba zespoly z pewnoscia nie odpusza. H2H wyrownane, forma w ostatnich spotkaniach rowniez, biorac pod uwage ze nikt nie bedzie chcial przegrac i kazdy pkt sie przyda upatrywalbym tutaj underu lub nawet czystego remisu w spotkaniu.
Zgadzam się ,chyba pewny under tutaj jest ,raczej będzie to mecz którego żaden team nie będzie chciał przegrać ,choć Zlin u siebie jest bardzo mocny.✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom