>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Post automatycznie złączony:


W wolnym kraju?

Polska nie jest wolna nawet w 0.000000001%...Nawet Morawiecki to powiedział w wywiadzie że należymy do kogoś z zewnątrz, czyli on pracuje dla prywatnego układu a nie dla Polski czy Polaków. Polski nie ma a jedynie polaczki myślą że są wolni bo nawet samodzielnie myśleć nie potrafią

A takie media jak Internet po to powstały i zostały "cudownie podarowane" ludzim aby dawały złudzenie wolności, a co gorsza ludzie tu mają podejmowac urojoną walkę z systemem który jest w pełni kreowany przez prywatne ręce, a na drugi dzień wstać i z uśmiechem na twarzy wykonywać systemowe polecenia...

Jakke to jest "piękne" ;)

Mój każdy post wiele wnosi i przedstawia prawdę, problem jest w tym że Ty żadnego nie rozumiesz. Nie każdy nadaje na poziomie odbiornika TV. Nie będę Ci pisał tego co chcesz usłyszeć...
Proszę pisać w temacie czyi: "CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !"
a nie spamować. Temat dotyczy bohaterstwa ludzi którzy zginęli w Powstaniu Warszawskim.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Proszę pisać w temacie czyi: "CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !"
a nie spamować. Temat dotyczy bohaterstwa ludzi którzy zginęli w Powstaniu Warszawskim.
Moje posty są pośrednio a nawet bezpośrednio związane z tą tematyką...


Jak reagować jak motloch na internetach pisze ze jest wolny i może podjąć walkę w internecie (we własnych urojeniach) dzięki walce tych Żołnierzy, wstyd i Hańba!
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Moje posty są pośrednio a nawet bezpośrednio związane z tą tematyką...


Jak reagować jak motloch na internetach pisze ze jest wolny i może podjąć walkę w internecie (we własnych urojeniach) dzięki walce tych Żołnierzy, wstyd i Hańba!

Wstydem i hańbą była cała polska polityka, która doprowadziła nas do drugiej wojny. Beck pięknie mówił o honorze a w czasie próby uciekł za granicę. Nie wiem co się z nim tak naprawdę stało, ale zasługiwał na karę śmierci bo zadawalała swoje przerośnięte ego a nie martwił się o obywateli RP. To samo można powiedzieć o tych któ¶zy są odpowiedzialni za tragedię PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom