>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO MLG Columbus 2016

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
THREAT zabijał, ale grał mega niepewnie niekiedy i często zaliczał pierwszy zgon po wychyleniu lub pojedynku 1 vs 1. Ogólnie gdyby nie niko myszy by przegrały w dwie mapy. Jednak Navi to iny pozom jak kolega wspomniał wyżej. Już szybciej widziałbym Astralis win, ale to wie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Astralis handicap +1,5 @1,66
Ninjas in Pyjamas handicap +1,5 @2,10

Astralis zawsze miało jako jedyne sposób na Fnatic liczę że przy obecnej grze Szwedów wygrają przynajmniej jedną mapę.
Jeśli chodzi o NiP to dziwią mnie tak wysokie kursy po wczorajszej fantastycznej dyspozycji THREATA, który jak wiadomo gra jako stand-in za pytha. Jeśli NiP spickuje Cobbla to mogą być pewni wygranej na tej mapie. Widać było we wczorajszym meczu z mouz że akurat tę mapę mają taktycznie przygotowaną bardzo dobrze. Miejmy nadzieję że NaVi nie jej nie zbanuje.
Jakbyś trochę miał pojęcia o scenie to byś wiedział że Navi ZAWSZE, ale to ZAWSZE banuje Cache. Stawiam Nerkę, że zbanują CACHE. Typ: Navi zbanuje Cache, kurs 1.01 izi✅✅✅

Reszty nie będe komentował bo to zwykłe brednie...
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ok w końcu czas na wypowiedź eksperta w tym temacie ????
Astralis - Na Vi
Oczywiście podstawą przy analizie meczów w CS:GO jest wiedza na temat poszczególnych map lubianych/nielubianych przez drużyny. Navi zawsze banuje Cache - nie pamiętam żebym ich widział w jakimś meczu na tej mapie. Z drugiej strony Astralis zazwyczaj odrzuca Cobblestone. W związku z tym jakie mapy możemy obejrzeć? Duńczycy pewnie wybiorą Inferno i tutaj powinni izi ogarnąć, Ukraińcy raczej powinni wybrać Traina i tam wygrać. Na 3 mapę zostanie wylosowane Dust 2, Mirage lub Overpass. Obie drużyny lubią grać na tych mapach i tutaj ciężko wytypować zwycięzcę.
Całoroczny ma ofertę na live, ja na pewno pogram, że Astralis wygra wybraną przez siebie mapę (raczej inferno, kurs będzie oscylował w okolicy 2.00)
Dobrze będzie jeśli pierwszą graną mapą w tym meczu będzie wybór Ukraińców, bo wtedy będzie świetny kurs na win w całym meczu Duńczyków.
Luminosity Gaming - Virtus Pro
Nasi będą na 99% banować Inferno, w związku z tym Brazylijczycy powinni wybrać Dust 2, której Virtusi za bardzo nie potrafią grać. LG powinni zbanować Traina albo Cache (mała szansa), chociaż z 2 strony nie wierzę, że Polacy by wybrali tutaj mapę Cache za którą nie przepadają. W związku z tym powinniśmy ujrzeć Dust 2, Mirage (Brazylijczycy wymiatają na Mirage więc może się skończyć na szybkim 2-0). Jeśli chodzi o 3 mapę to na CObblu i Overpassie zdecydowanie większe szanse mają gracze LG, jeśli byłby Cache to wtedy lekka przewaga naszych.
Podsumowując, jeśli LG zbanuje Traina to raczej nie zovaczymy w tym meczu mapy na której VP będzie faworytem (chyba, że 3 mapą będzie Cache).
Co do umiejętności aimowych to nie ma za bardzo sensu pisać. Gracze, jeśli widzą przeciwnika to celują mu na ogół w głowę ????.
Chciałbym, żeby Jarek Pasza pokarał Fawelę na Mirage (swoją drogą co robi Fallen z AWP na tej mapie to poezja...).
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - CS:GO, Major MLG Columbus
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luminosity - Virtus.Pro
Typ: Luminosity - 1 mapa zwycięzca 2-drogowo
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lineups drużyn.
Luminosity: coldzera, fnx, FalleN, fer, TACO
Virtus.Pro: Snax, NEO, TaZ, byali, pashaBiceps
Stream polski: www.twitch.tv/izakooo
W dzisiejszym meczu w esporcie na majorze MLG Columbus wybrałem typ, że pierwszą mapę ugra Luminosity. Przeważnie czy to na większych czy mniejszych turniejach, pierwsza drużyna wypisana na hltv.org(strona z informacjami o CS:GO, hot match etc.), zawsze pickuje pierwszą mapę. Myślę, że Luminosity wybierze swoją najsilniejszą mapę, gdzie odniosą zwycięstwo na Niej z Virtus.Pro. Jakby nie patrząc na pewno przez Virtus.Pro mapa de_dust2 zostanie usunięta, a przez Luminosity myślę, że zbanują traina z prostego powodu - to jest jedna z najmocniejszych map Virtus.Pro. Luminosity doszło do finału pokonując osłabione NiP(grali z trenerem THREAT), gdzie wygrali bardzo pewnie 16-5 oraz również na miragu z mousesports 16-13(trochę ciężej). Od strony Luminosity będzie ciężko stwierdzić co usuną z prostego powodu, że drużyna brazylijska z organizacją amerykańską, poza słabym trainem, gdzie im nie idzie, nie mają raczej takie mapy, która by szła im bardzo źle. Myślę, że Luminosity wybierze mapę, którą przygotowało i awansuje do pary półfinałowej, dołączając do zespołu Liquid, gdzie czeka na Nich walka i to jeszcze tego samego wieczoru bo o 21 zwycięstwa z meczu Luminosity Gaming, a Virtus.Pro zmierzy się z graczami formacji amerykańskiej.

Natus Vincere - Astralis
Typ: Astralis wygra minimum 1 mapę? Tak @1.40 Bet365
Typ: Astralis druga mapa handicap +2.5 rundy @1.83 Bet365
Lineups drużyn

Natus Vincere:
seized, Edward, Zeus, flamie, GuardiaN
Astralis: device, dupreeh, karrigan, cajunb, Xyp9x
W dzisiejszym meczu między NaVi, a Astralis będzie to bardzo ciekawe jak dla mnie spotkanie. NaVi na bank zbanuje cache, a zapewne Astralis zbanuje traina, czyli każdy pozbędzie się najmocniejszej mapy danej drużyny. Myślę, że dzisiaj Astralis powinno bez problemu ugrać swoją mapę, która jest drugą mapą i powinni pokryć bez problemu ten handicap. Astralis wczoraj obnażyło Fnatic ze wszystkich błędów oraz pokazali, że są w stanie wygrywać z najlepszymi. Dzisiaj te spotkanie jest bardzo wyrównane bo zagrają ze sobą obie drużyny z TOP10 tieru 1. Można zaryzykować, że będzie powyżej 2.5 mapy w tym meczu, lecz nie byłbym taki pewien odnośnie przygotowania NaVi oraz Astralis od strony taktycznej z wjazdami.
Powodzenia ????
 
R 0

renegades

Użytkownik
A ja nie zgodzę się co do map. Uważam tak jak kolega dwa posty wyżej, że Virtusi zbanują tutaj inferno. LG ma dobry map pool i poleci pewnie po najlepszej mapie Virtusów tj. Train.
Co do drugiego meczu to uważam, że Astralis zbanuje Cobla, a nie Cache. Typy jak najbardziej okej, z tym, że lepiej jest pograć win mapy wybranej przez Astralis po 2.0 niż na to, że ugra minimum jedną.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
A ja nie zgodzę się co do map. Uważam tak jak kolega dwa posty wyżej, że Virtusi zbanują tutaj inferno. LG ma dobry map pool i poleci pewnie po najlepszej mapie Virtusów tj. Train.

Co do drugiego meczu to uważam, że Astralis zbanuje Cobla, a nie Cache. Typy jak najbardziej okej, z tym, że lepiej jest pograć win mapy wybranej przez Astralis po 2.0 niż na to, że ugra minimum jedną.
NaVi banuje cache zawsze, także ;) Dla mnie Astralis zbanuje traina, ponieważ jest ich to, że tak powiem pięta Achillesowa. A odnośnie Virtus.Pro jednak jestem myślą, że zbanują dust2, a jak nie to Luminosity ich może na Niej pocisnąć. Dla mnie LG zbanuje na 60% około traina z powodu, że to jest jedna z najmocniejszych map Virtus.Pro. Po co mają ułatwiać zadanie przeciwnikowi?
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
NaVi - Astralis 2 (+1,5) @1.40 Bet365
I tutaj wydaje mi się, że mamy kolejnego &quot;pewniaczka&quot;. Nie chce powielać tego co koledzy pisali wyżej o tym meczu, więc po prostu odsyłam do przeczytania tego co jest nad moim postem. To będzie bardzo wyrównany pojedynek. Każda wtopa będzie wykorzystywana przez przeciwników. Pojedynek over 2.5 jak najbardziej możliwy ????
 
M 0

majczalek

Użytkownik
NaVi banuje cache zawsze, także ;) Dla mnie Astralis zbanuje traina, ponieważ jest ich to, że tak powiem pięta Achillesowa. A odnośnie Virtus.Pro jednak jestem myślą, że zbanują dust2, a jak nie to Luminosity ich może na Niej pocisnąć. Dla mnie LG zbanuje na 60% około traina z powodu, że to jest jedna z najmocniejszych map Virtus.Pro. Po co mają ułatwiać zadanie przeciwnikowi?
Astralis 100% zbanuje cbble, oni nigdy tej mapy nie grają, na trainie Navi pewnie mocniejsze, ale Astralis już tą mapkę grało na MLG z Gambit i wygrali chyba 16:10, więc coś tam potrenowali pociągi.
Co do banów VP z LG, zależy kto będzie pierwszy banował. Obydwa zespoły wiedzą, że są stosunkowo słabe na dust2, więc podejrzewam, że pierwsza drużyna zbanuje inną mapę, żeby druga musiała wyrzucić dust2 (chyba, że obydwie zrobią bany na inne mapy). Imo do bana będzie szło dust2 (nie wiem od kogo), inferno (od VP jeśli nie zbanują dust2) lub cache (od LG jeśli nie zbanują dust2). Train na pewno nie poleci, bo LG też tam mocne, mirage obydwie mocne i overpass raczej przewaga po stronie LG. Możliwe, że skończy się na tym, że dust2 zostanie jako trzecia mapa i będzie ciekawie ????

Co do typów to ja zagrałem VP + 1,5 @1,75 i Navi @1,64 czyli ako daje @2,8
Navi ma imo lepszy map pool niż Astralis. Train i mirage powinien być zdecydowanie dla nich. Dust2 i inferno może być różnie (powiedziałbym, że 50/50). Na overpass Navi też mocne, ale podobno Astralis jest najlepszym zespołem na świecie na tej mapce.
Edit: Mapy na VP z LG już są i chyba idealnie dla VP... Może trzecia mapka mogłaby być train zamiast overpassa, ale mają szansę chłopaki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom