>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO MLG Columbus 2016

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Turniej: MLG Columbus 2016
Gra: Counter-Strike: Global Offensive
Rodzaj: LAN
Data: 29.03.-3.04.br
Miejsce: Columbus, Stany Zjednoczone
Pula nagród: 1.000.000 $ / zwycięzca zgarnia 500.000 $
Polski stream: https://www.twitch.tv/izakooo

Drużyny biorące udział:
Fnatic
Astralis
Natus Vincere
NiP
FaZe
Virtus.Pro
Luminosity
EnVyUs
mousesports
Splyce
G2
CLG
Cloud9
FlipSid3
Gambit
Liquid
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typereks 866

typereks

Użytkownik
Od dzisiaj zaczyna się Major(odpowiednik Mistrzostw Świata w piłce nożnej) Columbus w którym pula wygranych wynosi 1.000.000 $. Zwycięzca tego majora dostaje statuetkę oraz 500.000 $.
Mój typ na tego majora to jest Fnatic @1.66 Bet365 ⛔ , można wjechać dość grubo bo wątpię by były niespodzianki odnośnie tego typu.Kurs kuszący jak dla mnie i chętny do zagrania. Fnatic jest jak Barcelona, ciężko tą drużynę pokonać, ale jeśli się pokonuje ich to rzadko i nawet top 2, nie jest w stanie z Nimi wygrać. To jest taka drużyna, która może za dużo ilością rund nie wygra, ale potrafi pokazać pazur. Mają klasowych zawodników, którzy na scenie esportu są bardziej szanowani bądź mniej, ale jednak nie patrząc ich doświadczenie robi swoje. Wypłaty z organizacji do której należą oraz wygrane z różnych eventów, pozwalają się skupić na trenowaniu oraz graniu w Counter Strike:Global Offensive. Każdy gracz powie, że może EnVyUs dogoni lub VP(zazwyczaj fanatyczni fani), ale jestem realistą i na pewno Fnatic będzie chciało wygrać ten turniej za wszelką cenę.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Zakłady na grupy:
Luminosity @1.80 Bet365 ✅
Fnatic @1.14 Bet365 ⛔ WIELKIE ZASKOCZENIE :O
EnVyUs @2.50 Bet365 ⛔
Zakłady na dzisiejsze mecze:
NiP-FlipSid3 @3.25 Bet365 ⛔
30-40% szans powodzenia, NiP z grającym trenerem, czyli tak jakby grali 4 zamiast 5. Trener bardziej będzie skupiał się od strony taktycznej rozpracować drużynę niż skupiał się na typowym fragowaniu.
Lumonisity-Mousesports @1.33 Bet365 ✅
Tutaj nie szaleć mocno ze stawką bo kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Wszystko zależy od tego jaka mapa będzie &quot;zaserwowana&quot; i to zazwyczaj układa mecz. Obie drużyny bardziej zgrane, lecz ta pierwsza aimowo i skillowo wygląda lepiej od drużyny mouz.
Fnatic-Splyce @1.030 Bet365 ✅ / Fnatic ugra 1 rundę Egamingbets @1.476 ✅
Astralis-Gambit @5.50 Bet365 ⛔ Opór był, jednak brakło tego czegoś ????
Tutaj typowo za drobne, może sprawić niespodziankę, a kursy nie adekwatne do ryzyka szczególnie przy pojedynku Best Of 1.
Virtus.Pro-G2 @2 Bet365 ✅
Idę w stronę polaków, jeśli mapa będzie pod Nich oraz bootcamp coś dał to powinno coś ruszyć. Jednak nie nastawiałbym się na granie za coś więcej. Jedna i druga drużyna ma coś do udowodnienia..
 
luckyriver 0

luckyriver

Użytkownik
NiP-FlipSid3 @3.25 ⛔ so close, zbyt dużo błędów
Szanse oceniam na 30% do 70% w stronę FlipSid3. W meczach przed turniejem obie drużyny pokazały że są w formie. Lecz do USA NIP przyjechało bez jednego zawodnika (pyth, problemy z wizą) którego zastąpi trener. Wiadomo że trener nie da drużynie tyle co zawodnik co wpływa na korzyść dla FlipSid3. Spotkanie zostanie rozegrane w formacie BO1 (1 mapa), zatem większa wariancja również działa na korzyść &quot;teoretycznie&quot; słabszej drużyny.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Zakłady na grupy:
Luminosity @1.80 Bet365
Fnatic @1.14 Bet365
EnVyUs @2.50 Bet365

Zakłady na dzisiejsze mecze:

NiP-FlipSid3 @3.25 Bet365
30-40% szans powodzenia, NiP z grającym trenerem, czyli tak jakby grali 4 zamiast 5. Trener bardziej będzie skupiał się od strony taktycznej rozpracować drużynę niż skupiał się na typowym fragowaniu.

Lumonisity-Mousesports @1.33 Bet365
Tutaj nie szaleć mocno ze stawką bo kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Wszystko zależy od tego jaka mapa będzie &quot;zaserwowana&quot; i to zazwyczaj układa mecz. Obie drużyny bardziej zgrane, lecz ta pierwsza aimowo i skillowo wygląda lepiej od drużyny mouz.

Fnatic-Splyce @1.030 Bet365 / Fnatic ugra 1 rundę Egamingbets @1.476

Astralis-Gambit @5.50 Bet365
Tutaj typowo za drobne, może sprawić niespodziankę, a kursy nie adekwatne do ryzyka szczególnie przy pojedynku Best Of 1.

Virtus.Pro-G2 @2 Bet365
Idę w stronę polaków, jeśli mapa będzie pod Nich oraz bootcamp coś dał to powinno coś ruszyć. Jednak nie nastawiałbym się na granie za coś więcej. Jedna i druga drużyna ma coś do udowodnienia..
oceniasz tak wysoko szanse EnVyUs ? a niby dlaczego ? ich ostatnia gra jest tragiczna tak słaba jak Virtusów a nawet i słabsza uważam że grupy nie wygraja
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
oceniasz tak wysoko szanse EnVyUs ? a niby dlaczego ? ich ostatnia gra jest tragiczna tak słaba jak Virtusów a nawet i słabsza uważam że grupy nie wygraja
To jest typ na wygranie grupy, ale pisałem na dwóch grupach facebookowych, że mają szansę 30-40%. Bez bootcampa, ale mam nadzieję, że ostro trenowali bo ich pajacerka to niezłe widowisko ostatnimi czasami. Myślę, że zmobilizują się, pula nie byle jaka i pierwsza tak duża na scenie CS:Go to myślę, że zepną tyłki i zagrają na 100% swoich możliwości.

@luckyriver

Nie dawałbym takich percentage na FlipSid3 z prostego powodu, że oni układają grę pod jednego zawodnika WorldEdita i to zależnie od Jego formy jest szansa na wygranie spotkania, a poza tym format Best of 1, czyli NiP będzie się starało chociaż utrudnić grę FlipSid3, wybierając mapę mam nadzieję trudną dla snajperów, gdzie WorldEdit będzie musiał się nieźle napracować by wyccerować drużynę.
 
K 16

kobyla

Użytkownik
FaZe - Liquid @2.25 ✅
Godzina: 18:20
IMO mecz 40%/60 zależy jak pójdzie veto. Ja jednak skłaniałbym się ku grze na Liquid. Maikelele i Fox bez formy, jednynie czego się obawiam to dzień konia duetu z Norwegii. Overall, Team play Amerykanów powinien wyglądać znacznie lepiej, po za tym gracz S1mple jest jednym z najlepszych graczy na świecie, nie ma zbyt dużych osiągnięć lecz to tylko przez swoje wcześniejsze toksyczne zachowanie oraz zespoły w których grał nie był na topowym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
To jest typ na wygranie grupy, ale pisałem na dwóch grupach facebookowych, że mają szansę 30-40%. Bez bootcampa, ale mam nadzieję, że ostro trenowali bo ich pajacerka to niezłe widowisko ostatnimi czasami. Myślę, że zmobilizują się, pula nie byle jaka i pierwsza tak duża na scenie CS:Go to myślę, że zepną tyłki i zagrają na 100% swoich możliwości.

@luckyriver

Nie dawałbym takich percentage na FlipSid3 z prostego powodu, że oni układają grę pod jednego zawodnika WorldEdita i to zależnie od Jego formy jest szansa na wygranie spotkania, a poza tym format Best of 1, czyli NiP będzie się starało chociaż utrudnić grę FlipSid3, wybierając mapę mam nadzieję trudną dla snajperów, gdzie WorldEdit będzie musiał się nieźle napracować by wyccerować drużynę.
Miałem racje to co gra KennyS to jest porażka dużo słabsi niż byli rok temu pare klas
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Wystarczyło oglądać mecze w tym roku, żeby wiedzieć na co stać EnVyUs a dziś tylko potwierdzili swoją formę.
Dlatego tego typu byłem pewny że nie wejdzie typ na zwycięstwo grupy ale uważałem że i dzisiaj moga popłynąć i się nie pomyliłem ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Myślałem, że zaskoczą, a jednak się myliłem. Jednak Gambit mnie zaskakuje pozytywnie z Astralis, nie wiedziałem na jakim poziomie stoi Dosia oraz hooch, dlatego ten typ to był za takie typowe drobne. 10 zł poszło na single, może się uda ????
 
D 0

darylosu

Użytkownik
ja myślę, że Gambit może coś ugrać, bo Envy słabo gra, CLG z Astralis może mieć ciężej, ale C9 myślę, że ugra G2 bo też się wczoraj nie popisali. Navi myślę ze wygra z VP, chociaż kibicuję VP ????
Ogolnie to tak to dzisiaj widzę
Mouse&gt;f3
Faze&gt;Splyce
Gambit&gt;Envy
C9&gt;G2
LG&gt;NiP
Fnatic&gt;Liquid
Astralis&gt;CLG
Navi&gt;VP
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
FlipSid3 - Mousesports @1.44 Bet365 ✅ 28:31, najwięcej dogrywek chyba w majorze. Emocje spore, także Ci co oglądali mogli dostać kilka razy zawały serca.
FlipSid3: WorldEdit, B1ad3, Markeloff, Bondik, Shara
Mousesports: chrisJ, nex, NiKo, Spiidi, denis
Patrząc na ten mecz przychodzi mi jedno do głowy, wygrana mousesports z drabinki wczorajszych przegranych. Wczoraj FlipSid3, nie zdało wielkiego egzaminu przeciwko NiP, gdyż mieli tak naprawdę przewagę jednego zawodnika. THREAT, nie jest to żaden aimer bądź co bądź, posiada jakieś skille, które umożliwiają mu grę na takim poziomie, ale zrobił co mógł. Ugrał 2-3 rundy i to tyle. FlipSid3, miało masę błędów w tym meczu, nie potrafili sobie radzić z dobrze ustawiającym się NiP, banalne podsadzki, po prostu nie dostosowali się do warunków, jakie dyktuje NiP. Odnośnie mousesports, bardzo dobry mecz NiKo, który &quot;ciągnął&quot; grę popularnych mysz, jeśli będzie mapa pod myszy oraz będą grali jak wczoraj, jestem pewien, że ugrają z FlipSid3, pokusiłbym się o handicap na rundy, ale patrząc jaka linia została podana wolę odpuścić.

FaZe - Splyce Typ: Splyce +6.5 rundy @1.80 Bet365 ⛔ Jednak są noobami i przypadkiem chyba na tym majorze się znaleźli..
FaZe: aizy, fox, Maikelele, rain, jkaem
Splyce: jasonR, arya, abE, Professor_Chaos, DAVEY
Zastanawiam się skąd taki kurs na Splyce i wysoki lineup rundowy, cóż biorę w ciemno z prostego powodu. Wywarli na mnie dobre wrażenie na wczorajszym meczu z Fnatic, gdzie chodź i tak przegrali, zdołali ugrać 5 rund na obecne TOP1 Tieru 1, czyli krótko mówiąc &quot;Mistrzów Świata w CS:GO&quot;. Wczoraj wszyscy z FaZe byli pod kreską, im LAN&#39;y chyba zdecydowanie nie wychodzą, online z tego co widziałem po ich grze lepiej im idzie. Jkaem bardzo słaby mecz, Maikelele średni mecz tego zawodnika.. Myślę, że Splyce jeśli przygotowało jakieś fajne taktyki na tego LAN&#39;a to chociaż myślę, że pokażą, że nie są takimi noobami oraz na straconej pozycji oraz, że chcą zaskoczyć amerykańską publiczność.
EnVyUs-Gambit Typ: Gambit +4.5 rundy @1.80 Bet365 ✅
EnVyUs: NBK, kennyS, Happy, DEVIL, apeX
Gambit: Dosia, hooch, AdreN, mou, wayLander
Kieruję typ +4.5 rundy w stronę Gambitu z prostych przyczyn. Osiągali dość sporo na tierze 1, ale w innych banderach teamów. Każdy był z Nich był znany, niektórzy z reprezentacji, a niektórzy z organizacji. Forma EnVyUs jest zdecydowanie pod kreską, masa błędów, nie coverowanie partnera, czy też kilka fail shoot. To nie jest te EnVyUs, co po transferach z ex-Titan, stawiali na równi koło Fnatic i tych, którzy mogą im pokrzyżować plany. Myślę, że Gambit będzie dzisiaj w stanie wykorzystać grę błędów EnVyUs i zdobędzie 12 rund, by handicap się pokrył.
NiP-Luminosity Typ: Luminosity -3.5 rundy @1.80 Bet365 5:16 ✅ Trener grający to nie jest to, analiza sprawdzona, NiP jutro z mouse w BO3..
NiP: GeT_RiGhT, Xizt, f0rest, friberg, THREAT(stand in+trener)
Luminosity: coldzera, fnx, FalleN, fer, TACO
Co tu dużo mówić o tym meczu, dla mnie NiP w tym meczu jest pewnym przegranym, a odnośnie tego handicapu myślę, że pokryje się z palcem w dupie, szczególnie patrząc na ostatniego gracza w zespole NiP. Grający trener, z powodu, że pyth ma problemy z wizą do Stanów Zjednoczonych, z przymusu musi grać. Według mnie nie jest to żaden dobry zawodnik, po prostu taki średni gracz z globala. Gra za plecami kolegów ze zespołu, co mu daje jakąś szansę na zabicie, taki typowy Support, rzucić smoke potrafi, jednak by zabić kogoś to o wiele ciężej. Wczoraj fakt ugrał z 2-3 rundy dla NiP, ale to z powodu albo kolega zajmował przeciwnika albo przeciwnik nie sprawdził Jego miejscówki. A Lumonisity, mądra gra taktyczna, bardzo aimowi i skillowi gracze.. Powinni się uporać z NiP dość szybko i to też zależne od jakiej strony zaczną.
Fnatic-Liquid Typ: Liquid +6.5 rundy @1.80 Bet365 ✅
Fnatic: JW, olofmeister, dennis, flusha, KRIMZ
Liquid: adreN, EliGe, Hiko, nitr0, s1mple
Cóż tu można napisać o meczu. TOP1 oraz jakieś TOP20 tieru 1, odbędzie zmaganie w grupie, które wyłoni, kto awansuje dalej, a kto zagra z wygranym z meczu przegranych poprzedniego dnia. Myślę, że handicap team Liquid pokryje bez przeszkód, ze względu, że mają naprawdę dobrą mocną paczkę, s1mple, Hiko, adreN czy nitr0 to naprawdę utalentowani gracze i mają coś do udowodnienia. Trzymają swój fason, Fnatic może albo szybko się z Nimi rozprawić, albo też mocno pomęczyć. To jest major, gdzie każdy będzie chciał za wszelką cenę wygrać z prostego względu - milion dolarów w puli, im dalej się zajdzie tym większe pieniądze otrzymają zawodnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
NiP - Luminosity 2 @1.40 Bet365 ✅ ✅ ✅ Izzi 16:5 ;)
Jak dla mnie to to jest &quot;pewniak&quot;. Największy turniej w historii Counter Strike&#39;a, rozgrywany w Ameryce - LG jeden z faworytów do zwycięstwa, największa nadzieja gospodarzy turnieju, NiP nie jest w złej formie, jednak na turniej nie pojechał jeden z ich zawodników pyth i zastępuje go ich trener, który wczoraj wypadł bardzo przeciętnie. 4vs5 przeciwko LG - daje bardzo małe szanse drużynie NiP, jedyne czego się boje - jest to pojedynek w grupie do jednej wygranej mapy, czyli najkrótszy z dystansów a co za tym idzie najtrudniejszy do obstawienia. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
FlipSid3 +3,5 @ 1,80 Bet365 ✅

Może być tutaj wyrównany mecz.FlipSid3 nie zagrało wczoraj tak źle,Threat nie ten poziom co Pyth ale swoje postrzelał (tyle samo fragów co Friberg).Cały wózek pociągnął forest z get rajtem,którzy byli wczoraj w genialnej dyspozycji.Moim zdaniem FlipSid3 ma możliwości.Ostatnio oglądałem ich mecz z Fnatic w ESL Pro League i na obu mapach zadecydowały końcówki ale grali na prawdę bardzo dobrze.Świetna forma Bondika w ostatnim czasie,do tego Shara zanotował olbrzymi progres o czym wspominał wczoraj nawet Izak podczas meczu z Nipem.
Mous też nic takiego nie pokazuje obecnie.Niko i ChrisJ ciągną całą grę,wczoraj NiKo 3 piękne hs na pistolach po stronie ct co jeszcze dało im możliwość powrotu do spotkania bo zapowiadało się na easy win LG ale reszta ekipy słabo.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
FlipSid3 +3,5 @ 1,80 Bet365

Może być tutaj wyrównany mecz.FlipSid3 nie zagrało wczoraj tak źle,Threat nie ten poziom co Pyth ale swoje postrzelał (tyle samo fragów co Friberg).Cały wózek pociągnął forest z get rajtem,którzy byli wczoraj w genialnej dyspozycji.Moim zdaniem FlipSid3 ma możliwości.Ostatnio oglądałem ich mecz z Fnatic w ESL Pro League i na obu mapach zadecydowały końcówki ale grali na prawdę bardzo dobrze.Świetna forma Bondika w ostatnim czasie,do tego Shara zanotował olbrzymi progres o czym wspominał wczoraj nawet Izak podczas meczu z Nipem.
Mous też nic takiego nie pokazuje obecnie.Niko i ChrisJ ciągną całą grę,wczoraj NiKo 3 piękne hs na pistolach po stronie ct co jeszcze dało im możliwość powrotu do spotkania bo zapowiadało się na easy win LG ale reszta ekipy słabo.
I wczorajsza cała masa błędów FlipSid3 ;)
 
K 16

kobyla

Użytkownik
EnVyUs - Gambit @1,4
Niby Envy nic nie gra, ale nie wyobrażam sobie żeby odpali z grupy w takim turnieju z taką pulą. Gambit coś tam gra, ale IMO to za mało, hooch, adren i mou nie przekonuja mnie zbytnio. Jak Envy wystarczająco się zmotywuje lekko powinno zjechać Gambit.
Cloud9 - G2 @1,8
Był okres gdy C9 było w gazie i jechali wszystkich po kolei (troche w inny składzie), ale teraz kompletna lipa. Szkoda mi troche skadoodle&#39;a bo IMO to najlepszy gracz amerykański, ale sam nic nie ugra, shroud daleko od swojej optymalnej formy, n0thing to kaszana straszna, aczkolwiek zdążają mu się czasami przebłyski, stewie i freak nigdy mnie nie przekonywali. Myślę, że G2 będzie dużo lepiej grać taktycznie, do tego mają lepszych indywidualistów i powinni to ogarnąć.
NIP - Luminosity @ 1,4
Luminosity w gazie, NIP to zawsze NIP ale na tym poziomie, gra ze standin&#39;em (coachem) który gra piach szanse na wygrane są mierne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom