>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CS:GO Inter Extreme Master 2022 Katowice [15-27.02.2022]

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Nie był top 1 ale też nie zamykał, oczywiście oczekiwania od NiKo są takie że w kazdym meczu będzie mial +30killi, ale to nie realne tak się nie da. Nie zagrał źle nie zagrał wspaniale - zagrał poprawnie jak i całe G2
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
to chyba oglądaliśmy inny mecz :) w mojej ocenie zdobywał sporo ważnych fragow :) i na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zrobil spory progres
Myślę ze ten sam :) zaczął klikać dopiero na anciencie bo na mirage zrobił 23 fragi na aż 47 rundn więc jest to słaby wynik wiadomo że nie można oczekiwać że w każdym meczu będzie robił po 30 fragów no ale tylko 23 fragi na tyle rund jak na takiego klasowego zawodnika to mało :) tak jak pisałem w analizie zrobił najgorszy rating w tym roku.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Panowie co sądzicie o zwycięstwie FaZe w finale ? Widziałem ich z Gambit i dzisiaj z Heroic i naprawdę wyglądają znakomicie, są pewni siebie i nie pękają w trudnych momentach. Wiem, że G2 też rozgrywa świetny turniej, ale jednak na FaZe kurs jest bardzo ciekawy.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
FInałów się nie obstawia, finały się ogląda. tutaj na prawdę 50 na 50 może z leciutką przewagą G2. Poczekam do rana będzie szersza oferta, raczej nie będę szukał zwycięscy. Cięzko powiedzieć zobaczymy co buk zaoferuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Siemanko, finał IEM Katowice przed nami, meczy imo 50/50, obie ekipy świeżutko grają, obie mają mocne indywidualności, co wczoraj Broky grał to nie mam pytań. Ja sobie tutaj próbuję +4,5 mapy po 2.60 (totalbet) i poboczny bet w meczu padnie ACE po 2.50 ✅✅✅ również totalbet. W odstawkę pójdzie Ancient i Overpass na reszte map obie eikpy są na tyle przygotowane że może iść wymiana mapa za mapę aż do decydującej. :) Pozdrówki miłego finału.

Edit: pierwsza mapa 30 runda Godz zamyka ACE :)
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Faze - G2
Wygrana 1 mapa FaZe @ 2.08 Betfan

FaZe na początku może mieć pomoc publiczności, mają mocny mapool, karrigan znowu w kapeluszu co spowoduje, że publika będzie grała na korzyść FaZe. FaZe dobrze rozpoczynają spotkania, a natomisat G2 często pokazuję ze potrafią wtopić pierwszą mape by później odbijać na 2:1. Broky wczoraj fenomealny mecz, karrigan nuke również. Nie potrafię znaleźć tutaj faworyta. Obydwie drużyny bardzo lubię. Oby było 5 map i każda niech się kończy dogrywką, spodek niech dziś grzeje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Faze - G2
Monsey poniżej 39.5 fragów (1 i 2 mapa) @1.85 Betfan

Liczę dzisiaj na pewno na dobre widowisko i dużo stresu ze strony młodego zawodnika G2 który ma naprawdę spory talent i zagrał wczoraj fenomenalnie, myślę jednak że musi nadejść jakiś gorszy moment w jego w grze i wydaje mi się że może to być w wielkim finale, wczoraj po świetnym meczu w dwóch pierwszych mapach udało mu się zdobyć 41 elminacji czyli tylko o dwie elminacje więcej niż może zdobyć dziś a liczę ze Faze sie postawi bardziej niż wczoraj Navi które grało bez pomysłu.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1 mapa faze wygra obie pistoletowki @3.75 totalbet
Faze ma to do siebie że ugrywa sporo pistoletowek, karrigan prowadzi ma dobre taktyki na pierwsze rundy. Za drobne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Faze - G2
Wygrana 1 mapa FaZe @ 2.08 Betfan

FaZe na początku może mieć pomoc publiczności, mają mocny mapool, karrigan znowu w kapeluszu co spowoduje, że publika będzie grała na korzyść FaZe. FaZe dobrze rozpoczynają spotkania, a natomisat G2 często pokazuję ze potrafią wtopić pierwszą mape by później odbijać na 2:1. Broky wczoraj fenomealny mecz, karrigan nuke również. Nie potrafię znaleźć tutaj faworyta. Obydwie drużyny bardzo lubię. Oby było 5 map i każda niech się kończy dogrywką, spodek niech dziś grzeje.
Izi pieniądze :D

Ja dałem +3,5 mapy po 1,45 i cieszyłem się z gry G2, że wygra pierwszą mapę. Teraz mam wątpliwości czy nie będzie 3:0.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Rozpoczynamy 4 dogrywkę na drugiej mapie ale widowisko.

Na inferno też zwycięzca wyłoniony po dogrywce. Takim tempem jakby mieli grać 5 map to może w ciągu 7-8 godzin zdążą
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Jeden z lepszych finałów jakie widziałem, brawo Fazę, brawo karrigan!!!
Dogrywki i rollercoaster na mirażu przejdą do historii :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom