>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Inter Extreme Master 2022 Katowice [15-27.02.2022]

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
15-27 lutego! IEM Katowice to historyczne wydarzenie w każdym kalendarzu. Spodek ponownie będzie gospodarzem jednego z najbardziej konkurencyjnych i wyczekiwanych turniejów. Do zgarnięcia ogromna pula nagród, kolejny punkt w Intel Grand Slam, ale przede wszystkim serca polskich fanów CS, największa nagroda ze wszystkich.

Runda wstępna (14-15 luty)

1644354475732.png


Zespoły oczekujące na główną fazę IEM'a (17-28 luty)

1644354515832.png



Rozgrywka
  • 16 drużynowa podwójna eliminacja
  • Mecze otwarcia Bo1
  • Wszystkie inne mecze Bo3
  • 8 drużyn awansuje do turnieju głównego

Faza grupowa
  • Podwójna eliminacja drużyn 2 x 8
  • Top 3 z każdej grupy do Playoffs
  • Wszystkie mecze Bo3

PlayOffy
  • 2 drużyny bezpośrednio do półfinałów
  • 4 drużyny do ćwierćfinałów
  • Wszystkie mecze Bo3
  • Wielki Finał Bo5

TERMINARZ

(15-17 LUTY)

1644354128318.png

Do turnieju równo został tydzień, zapraszam wszystkich do aktywności w tym temacie.
Dalsze informacje w komentarzach tutaj tylko zarys organizacyjny turnieju.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +602
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1. GODSENT - MOUZ
Win GODENT BETFAN @ 2.35

No to zaczynamy IEMA'a, BO1 wiemy jakimi prawami się rządzi. Idę w stronę doga, mianowicie:
myszy bo przebudowie odszedł lider ropz, nie widzę myszy nawet na imie w tym skladzie, frozen to nie ten frozen co za starych czasów, bymas coś tam klika, ale dexter? Nie przemawia. Jest NBK ale pewno nie jest w stanie zastapić ropza. Natomiast GODSENT mieszanka doświadczenia i świeżej krwi czyli felps, taco i młodsi dumau, lato, b4t1n. Brazole myślę że są w stanie namieszać, lato bardzo fajny killer, nie grali dużo officiali i na pewno nie z drużynami z tej półki. Ale granie dla mnie na myszy z GODSENT w bo1 po kursie 1.47 jest nie zrozumiałe. Pamiętajmy to bo1 czasu na comebacki nie będzie, szanowanie ekonomi bo mecz się może szybko skończyć.

2. COPENHAGEN - FNATIC
Win FNATIC BETFAN @ 1.47
Szukałem szukałem i ta oferta z pierwszego dnia nie przemawia do mnie, ale tutaj idę w wygraną fnatic. O copenhagen pisałem, z tydzień temu w typach dnia, nie widzę żeby nagle się obudzili, brakuje im skilla i to widać, gdy grali z drużynami z 'zaplecza", a mają się zmierzyć z Fnatic czyli"brolan, mezzi, krimz, smooya, alex. Długo czekamy na odpalanie fnatic, bo na papierze to na prawdę fajny zespół, może trzeba jeszcze im czasu, ale ja tutaj uważam że fnatic może coś namieszać na iemie wysoko nie, ale krwi tym "lepszym" mogą napsuć. Tutaj również bo1 nie widzę duńców. Fnatic dla mnie lepsze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
NIP - Wisła Kraków
Typ: 1 mapa wynik - NIP wygra
Kurs: 1.50 Betfan

Kurs na Wisłe spada Ale według mnie jest to bardzo mylne, poprostu wydaje mi się że Idzie na nich dość duża masowka dlatego iż turniej jest rozgrywany w Katowicach. Jak dla mnie to te drużyny dzieli dość duży poziom, Wisła jeśli nawet wygrywa to popelnia bardzo dużo błędów, potrafią bardzo głupio przegrywać rundy, myślę że drużyna ze Szwecji powinna sobie niestety poradzić dość łatwo z Wisłą. A kurs 1.50 do dość dobra okazja.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
OG - Heroic @ 1.90 Win OG BETFAN
VP - Copenhagen @ 1.44 Win VP BETFAN

Dla mnie OG po przejściu nexy czarny koń turnieju, kibicuje im, jest w tym składzie wszystko co trzeba polski dobry snajper, valde, nexa, flamez. Heroic drużyna która gra dobrze na turniejach ale ostatnio zawodzili, OG wygląda bardzo fajnie oglądałem ich mecze i uważam że mogą namieszać.
VP jeśli głowy zagrają dobrze widzę ich w top5 IEMA, drużyna inna niż wszystkie, najbardziej statyczny cs jaki można zobaczyć w cs'ie. Cieżko się ich ogląda, ale potencjał jest, VP porównałbym do Chelsea i autobusu :). Copenhagen zaskoczenie bo słabych bardzo słabych ostatnich 2 miesiącach, podnieśli się i wyrwali dwa spotkania dość łatwo. Pamiętamy co robili na majorze czy się to powtórzy ? Nie sądzę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +884
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina:
Spotkanie:
Virtus Pro - Copenhagen Flames
Typ: Virtus Pro win 2:0 @ 2.24 totalbet

Typ trochę szalony, bo nie wiadomo co można się ze stron duńskiej formacji. Ostatnie pół roku praktycznie wszystko w plecy, gierka się nie klei, dostają od drużyn 50+,a tu nagle pojawiają się na IEMIE i robią show, między innymi wygrana z fnatic na bo1 do 7 i rozjechanie NIP'u w bo3 2:0 (nuke bardzo mocna strona terro 12:3, i na mapie rywala piękne ct 12;3 na mirku) NIP spał a duńczycy grali. Meczu z fnatic nie oglądałem, ale fnatic ma to do siebie, że na turniejach na początku oddają inicjatywę by stworzyć później sobie lepszą drabinke, i tak stało się tym razem. Do rzeczy, wiem co się działo na majorze z drużyną Copenhagen, to był ich turniej i z rankingu +40 mierzyli się z topką i walczyli jak równy z równym, mocna mapa vertigo została mi w pamięci gdzie jechali Liquid czy walczyli mocno z NAVI, ale to był tylko ten jeden turniej. Niedźwiedzie bardzo powolny i ostrożny cs, ciężki dla oka, z dobrymi indywidualnościami jaki mocnym teamplayem. CS nieprzewidywalny, nie ciekawy dla oka, bardzo statyczny i wyczekiwany, długie mecze, wyczekiwanie do ostatniej sekundy, ale można powiedzieć że skuteczny. Virtusi 4 w ranking hltv, teraz są w gazie, oglądałem ich mecz na Hiszpanów ostatnio właśnie rozjechali ich na Anciet a to właśnie uważam, że będzie ich mapa na tym turnieju, idealna na statyczną i długą wyczekiwaną gre.
Virtusi mają wiele do udowodnienia w tym składzie nie wygrali nic poważnego, dla mnie w tym turnieju mogą powalczyć, ba i czuję w kościach że tego iema nie wygra już NAVI. 2:0 dla VP na otwarcie dla nich IEMA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +387
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
OG - Heroic
Typ: OG wygra Niestety Nexa i Mantuu zawalili mecz
Kurs: @1.94 Betfan

Patrząc na ostatnie mecze obu drużyn ten kurs to jest nieporozumienie. Heroic na ostatnie 12 map zdołało wygrać zaledwie jedną, więc nie można przejść koło takiego kursu obojętnie, tym bardziej że OG jest w dość dobrej formie i ich gre się dobrze ogląda co już napisał kns_esport kns_esport . Wiadomo że jest do dość duży turniej grany na Lanie więc Heroic powinno się dużo bardziej starać o wygraną jednak mam nadzieję że nie uda im się to dziś i polegną dość szybko nawet wynikiem 2:0. Dlatego też próbuję za drobne wynik 2:0 dla OG po kursie @3.60 na Betfanie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
FaZe Clan - Fnatic
1. mapa - handicap rundowy +2.5 (z dogrywką) Fnatic @ 1.73 BETFAN
over 2.5 map @ 1.90 BETFAN


Fnatic idzie jak burza i mocno zaskoczyło fanów w ostatnim spotkaniu, gdy to wypunktowali G2 Sports. Kurs w tamtym meczu na wygraną Fnatic wynosił ponad 3.30, a biorąc pod uwage, że w poprzednich meczach zazwyczaj wygrywały faworyzowane ekipy z kursami ok 1.40 - 1.50, to pokazuje to tylko skalę sukcesu. Rywalizacja z Faze Clan nie będzie łatwa i Fnatic po raz kolejny startują z roli niefaworyta. Z drugiej strony Faze clan w dwoch ostatnich meczach przegrywał przynajmniej raz mapę, tak więc i oni mimo sporego potencjału mają chwile słabości. Sam typ zakłada, że na pierwszej mapie będzie wyrównany bój - licze na zwycięstwo Fnatic, chociaż daje im zapas 2.5 rund, co na tym poziomie powinno być wystarczające. Przy okazji spodziewam się kolejnego spotkania, które się nieco przedłuży, dlatego over 2.5 także ma na papierze sens.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Spotkanie : Fnatic - Astralis
Typ:
2
Kurs: 2.17 Betfan
Tak wiem wiem, Astralis nic nie gra, fnatic też super csa nie zagral na tym IEMIE, ide w strone dogaa, typ typowo na czutkę, liczę że w lepszej dyspozycjnosći bedza zawodnicy z Astralis, wczorajsza wygrana na ENCE może lekko podbudować, fnatic tez gra w kratkę i cięzko cokolwiek o nich powiedzieć, w ogole ten iem jest specyficzny. Powodem zmiany składów. Co do meczu myślę ze blameF odpali skilowo i zagra, konfing wezmie awp w swoje rece i pogra swoje, dla mnie mecz typu 50/50ide w astralis nie czuje fnatic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1108
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jak widzicie dzisiejsze spotkania ?
Jak na razie Astralis gryzie fnatic ciekawe czy dociągną drugą mapę bo na 3 to już bardziej na fnatic moim zdaniem. G2 raczej szybkie 2;:0.
Dalej mamy dzisiaj:
- GAMBIT - NIP
- VP - Heroic
- NAVI - FACE

NIP trochę w gazie Gambit "pewnie, niepewnie" poszedłbym +1,5 dla NIPU @ 1.71 betfan
Ja nadal za VP i typuje 2:0 chociaż Heroic mają bardzo dobry tydzień. @ 3.0 betfan
Navi czy wygra 2;0 ? Nie sądze, widzę lekką zadyszkę i to nie ten sam cs co w 2k21. @ 1. mapa - Każda drużyna powyżej 1 rundy wygranej przez wybuch bomby (bez dogrywki) TAK 1.90 betfan


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +579
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj już bez typów, ale ciekawy mecz FAZE vs NAVI. Faze może ugryźć s1mpla i spółkę. To ostatnie spotkanie i widzimy się dopiero z Iemem w piątek i tam już spodek będzie gorący. ropz niech odpali i potwierdzi to że jest graczem, który może pociągnąć FAZE i karrigan niech poprowadzi te spotkanie tak by navi dzis było na deskach po cichu liczę na Faze kurs @ 2.9 lvbet
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
IEM KATOWICE [25,26,27 Luty] - faza pucharowa.


Vitrus Pro
- buster, Qikert, Jame, FL1T, YEKINDAR
G2 - huNter-, NiKo, JACKZ, Aleksib, m0NESY
Gambit - interz, sh1ro, nafany, Ax1Le, HObbit
FaZe - rain, Twistz, broky, ropz, karrigan
Natus Vincere -Boombl4, electroNic, Perfecto, s1mple, b1t
Heroic - sjuush, stavn, refrezh, cadiaN, TeSeS

Finał NIEDZIELA BO5 GODZINA 17.00
1645643696358.png

Jakie są wasze typy na dalszą fazę IEM'a ?
Kto Waszym zdaniem znajdzie się w finale ?
Czu NaVi sięgnie po kolejny tytuł ?

Zapraszam do analizowania i podawania predykcji.
Więcej typów z IEM'a możecie znaleźć w konkursie : 11111111111111.png

Ja osobiście postaram się coś wrzucić w czwartek, mam kilka propozycji ale nadal się nad nimi zastanawiam.
Ten weekend w spodku będzie gorący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +595
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
G2 to win @1,57 unibet
G2 Esports to win 2-1 @3,6 unibet

Gambit to win @1,68 unibet
Gambit Esports to win 2-1 @3,6


Tak to widzę. Atakuje na faworytów ale po bojach, więc do rzeczy.
G2 jeszcze nie zaskoczyło na poziom na którym powinni moim zdaniem być. Owszem wygrane z FURIĄ czy Astralis ale po 3 mapach. Fakt że sposób wygrywania deciderów dość pewny pokazuje jaki wachlarz możliwości oni posiadają. Niesamowite statsy NiKo - często musi ciągnąć swój zespół do lepszej gry. mONESY coś tam strzela, wygra jakiś fajny clutch. Generalnie fajnie to wygląda naprawdę.
Po drugiej stronie VP które zrobiło fajny wstęp ogrywając i NiP i Copenhagen Flames, przejechało się po FURII czy Complexity ale... no właśnie ale. Przyszło co do czego to Heroic ich zbiło 2:0 (bo jak inaczej nazwać wygraną do 5 i 10). Odnoszę wrażenie że bardzo dużo wahań formy jest w tej drużynie i nie ma stabilizacji na grę w najwyższym poziomie przy dłuższym okresie czasu, jednocześnie pokazując że gdzieś jest sufit którego przebić nie mogą. Co do map, będzie zapewnię ban na Nuke po stronie VP i overpass po G2. Pozostawia to pole do tego by VP spokojnie ugrało mapę wybierając coś z swoich ulubionych map typu vertigo czy dobry ostatnio d2. Całościowo wydaje mi się że G2 to weźmie bo jest bardziej wszechstronnym i stabilniejszym teamem.

Drugie spotkanie to podobnie jak wyżej wygrana faworyta oraz pick na 2-1. Najpierw o FaZe. Genialny transfer ropza wydaje mi się że wprowadził tą drużyne na wyższy lvl. Co prawda w wcześniejszej fazie turnieju nie mogli z Niego skorzystać ale w zwycięstwie z Fnatic pomógł bardzo. Bez niego drużyna też radziła sobie nieźle i mogła nawet lepiej. Ostatni mecz z NaVi również w deciderze był pod ich dyktando, gdzie było już 15-10 dla ekipy FaZe, ale powróciły stare demony, a może to NaVi weszło na wyższy poziom i skończyło się 17:19 dla s1mple'a. Na pewno szykuje się świetne spotkanie i nie wydaje mi się żebyśmy zakończyli po 2 mapach. Inferno moim zdaniem na korzyść FaZe, całość na konto Gambit które rozkręcało się powoli (nawet wtopili z NiP) ale powoli wchodzą na właściwe tory. Wygrana 2:0 z Vitality pokazała że nadal ten zespół ma niesamowity potencjał i są wstanie wygrać z każdym. Po banach na vertigo ze strony FaZe i Nuke po Gambit zostaje do wyboru większość map które gambit spokojnie powinno przechylić na swoją stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +592
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Świętujmy Dożynki! (1).png

1. Karrigan powyżej 28.5 eliminacji (1. i 2. mapa) @ 2.0 Betfan
2. G2 wygra @ 1.59 Betfan

Karrigan no właśnie, porwadzący drużyne FaZe, mega doświadczenie taktyczne, timeouty pod jego dyktando, charyzmatyczna osoba. W ostatnim spotkaniu z navi nawalił bodajrze 9 fragów po 30 rundach i dwóch dogrywkach, dramat, w jednej rundzie ugrał pięknego klacza i udało się zdobyć 4 eliminacje, po za tym słabiutko bardzo. Tego wieczoru w katowickim spodku drużyny zagrają już z publicznością, a jak wiemy karrigana Polacy lubią, mianowicie na ostatnim IEMIE karrigan wyszedł w polskim kapeluszu czy szaliku, kibice bardzo mocno wspomagali faze. Drugą rzecz za która przemawia zagranie tego to typu w stronę karrigana to sytuacja która mi została w pamięci. Był kiedyś taki turniej gdzie karrigan nawalił, nie grał nic, można powiedzieć przegrał mecz, bardzo to przeżył nie podniosł się z krzesła, ale uwaga następny dzień gdy grali kolejny mecz karrigan podniósł się i błyszczał, wyciągnął konsekwencje i grał. 29 killi do zrobienia, biorąc pod uwagę żę uważam że mecz będzie zacięty, nie widzę tutaj jednostronności gambit, im więcej rund tym więcej szans na killa. Nie ukrywam że FaZe nie jest skreślony i gdy zamykam oczy widzę ich w finale

Idę w stronę G2, po prostu nie widzę tutaj rosjan. Francuzi na papierze lepsi, brakuje zgrania, ale wiemy że Niko jest w gazie i może podciągnąć grę, młody moonesy gra poprawnie dobrze się wpasował w zespoł, hunter jest również w gazie i często jest za plecami NiKO w końcu to kuzyn. G2 potkneło się na fnatic. Pozostałe mecze ze stratą mapy. Po porażce VP z Heroic ten typ umocnił się w stronę G2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1383
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
G2-NaVi
1 mapa każda drużyna powżej 1 wybuchu bomby @ 1.8 Betfan
Heroic - FaZe
Wygrana FaZe @ 1.84 Betfan

FaZe zagrało wczoraj bardzo dobry mecz, mimo covid raina, godnie zastąpił go jks, broky wspaniałe inferno, gambit wczoraj nie miało nic do powiedzenia przegrali na swojej mapie d2, gdzie są bardzo mocni, na d2 w ogóle nie istnieli przegrana do 5 po stronie ttero nie wygrali rundy, FaZe zdominowało, ropz idealny transfer doskonale wkąmponowal się w zespół. Ja widzę FaZe mistrzem Iema @ kurs 7.0 w sts'ie.
Heroic nie wiadoma, obudzone na IEMIE, wcześniej totalny piach, nie chcę wierzyć w przegraną FaZe po wczorajszym meczu z Gambit.
Kursy lecą w dół na FaZe.


Drugi typ typowo statystyczny, ale nie do końca, tutaj w przypadku wejścia szybkiego na bs przez TT, CT będzie chowało broń na następpną runde, tutaj nie będzie takiego ryzyka i próby odbijania, bo walczą o finał, będą szanować ekonomię
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +658
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
G2 ESPORTS - NAVI VINCERE - G2 WIN @2.20

Idę dziś w kierunku drużyny G2 wczoraj rozegrali bardzo dobry mecz po zaciętym mirage łatwa wygrana na mapie ancient i piękny pokaz umiejętności nowego nabytku G2, Monesey młody gracz zrobił na pierwszej mapie 45 fragow a cały mecz skończył z ratingiem 1.39. Dziś na ich drodze staje Navi drużyna złożona z ukraińsko-rosyjskich graczy przez wszystkich tak faworyzowana a w tym sezonie jak na razie są tłem drużyny poprzedniego sezonu męczarnie niedawno z Faze i gdyby nie jakieś zacięcie to dziś właśnie oglądali byśmy mecz G2 VS FAZE ale mając 15:10 nie potrafili dowieźć spotkania do końca i po teoretycznie łatwiejszej stronie(ct) przegrali 5 rund z rzędu a później doznali porażki w dogrywce. Pojedynek liderów swoim drużyn Simple i Niko zapowiada się emocjonująco mimo ze Niko wczoraj zrobił rating 0.90 i był to najgorszy wynik tego gracza w tym roku, myślę ze był to tylko wypadek przy pracy i dziś pokaże swoje najlepsze oblicze. Warto również wspomnieć ze G2 musi grać bez swojego trenera zza pleców ponieważ posiada pozytywny wynik testu COVID. I na koniec tak naprawdę najważniejsza kwestia czy drużyna Navi wytrzyma trudu tego spotkania mentalnie wiedząc co dzieje się za nasza wschodnia granica drużyna składająca się z ukraińskich i rosyjskich graczy myślę ze gdzieś z tylu głowy na pewno ma to co się dzieje sam S1mpel powiedział ze "plącze myśląc o mojej rodzinie i przyjaciołach w Kijowie" Wiec na pewno gdzieś zawodnicy będą myślami z tym co się dzieje w Ukrainie bo nie oszukujmy się nie da się tak odciąć od wszystkiego w jednym momencie. Tak samo we wczorajszym spotkaniu Gambit możemy teraz spekulować czy też maja w głowach to co się dzieje na Ukrainie ale widać było mimo tego ze Faze grało z Standinem to Gambit było w tym spotkaniu tłem swojej drużyny moim zdaniem po prostu nie wytrzymali mentalnie z tym co się dzieje w ich kraju jak i na Ukrainie. Idę dziś w kierunku G2 i mam nadzieje ze po fajnym widowisku drużyna g2 wygra mecz. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Powodzenia i Zielonosci :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1140
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
G2 - Navi
Typ: Navi wygra @1.65 Superbet

Według mnie mimo trochę gorszych meczy ze strony drużny Navi to nadal oni są najlepsi na świecie i mam nadzieję że to dzisiaj udowodnią, Simple gdy się rozkręci jest nie do zatrzymania i myślę że dziś G2 go nie zatrzyma. Co do tego co pisał kolega wyżej że Navi może przegrać ten mecz w głowie to według mnie są to profesjonaliści, zapewne mają dostęp do psychologów i myślę że są wstanie odrzucić wszystkie złe myśli podczas spotkania. Co do G2 to Monsey tak jak kolega wyżej pisze jest dośc dużym zaskoczeniem turnieju, jak dotąd idzie mu fenomenalnie ale warto pamiętać że z Navi jeszcze nie grał a to własnie drużyna najlepsza na świecie. Myślę że kurs który dostaliśmy na Navi jest dość opłacalny i ja wierzę w to że znajdą się w finale i sięgną po puchar.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
  • Najlepsze analizy lutego 2022 (3. miejsce)
  • #17
G2 - Navi
Typ: G2 wygra @2,30
G2 wygra 2:0 @4.50 unibet

Jeśli chodzi o umiejętności, to wszystko zostało napisane już wyżej, bez wątpienia Navi jest lepszą drużyną, ale dla mnie najważniejszy będzie dzisiaj aspekt psychologiczny. CS to gra, która wymaga ogromnego skupienia, a tego może dzisiaj zabraknąć. Zawodnicy są ewidentnie rozbici, zresztą jak nie być? Nieprzespane noce, na twitterze s1mpla i b1ta widać było aktywności w nocy, gdzie było duże zagrożenie atakami. Życie rodziny i przyjaciół cały czas jest zagrożone - niezależnie jak ogromne wsparcie psychologiczne otrzymają, o czymś takim po prostu nie da się zapomnieć.

Jak wpłynęło to na grę Gambit, można było zauważyć wczoraj

Oczywiście również może być tak, że Navi zagra jak gdyby nigdy nic i zmiecie G2 z planszy, ale prawdopodobniejszy wydaje mi się scenariusz, gdzie jednak będą mocno odczuwali obecną sytuację.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1593
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Tez się skłaniam bardziej ku g2, Navi jest najsłabsze od dłuższego czasu, a to co wczoraj klikali monesy oraz niko może wystarczyć na Navi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom