>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO IEM Katowice 2018

Status
Zamknięty.
A 63

adachno

Użytkownik
ogólnie VP po stronie CT przegrało praktycznie wszystkie &quot;bardzo bliskie&quot; rundy. Już nie pamiętam ale takich rund, było z 4/5 i chyba wszystkie padły na rzecz G2 przez co VP cały czas musiało gonić i ugrywać rundy pistoletami. Zresztą nawet analityk Chad Burchill stwierdził to samo.
w meczu z Heroic myślę ze wybiorą 3 mapy z tych 4-ech train/mirage/cobble/nuke. Uważam, że mapy wskazują na VP i 2:0 jak ktoś powyżej typował brzmi równie dobrze.
a w tym konkursie to typowalismy tylko pierwsze mecze i to juz koniec? ;)
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Heroic - Virtus Pro Typ: 2 @ 2.25 STS
Wiadomo VP ostatnio bardzo cieniowali. Jednak po dodaniu MICHU do składu coś jakby drgnęło. Michał dokłada sporo fragów, zaś reszta drużyny jakby dostała nowego impulsu. Wczoraj VP co prawda przegrali, ale po dobrym spotkaniu z G2. Co więcej w końcu dobrze zagrał pasha, który był najlepszy w całej drużynie. Dzisiaj z Heroic widzę spore szanse na win i to nie tylko z okazji, że Virtusi grają przed swoją publicznością. Duńczycy co prawda prowadzą w bezpośrednich starciach 6:2, ale w listopadzie w Szanghaju Polacy wygrali obie mapy z młodą duńską drużyną, co pokazuje że stawianie VP dziśw roli underdogów nie jest do końca przemyślanym pomysłem. Szerszy map pool, doświadczenie, MICHU i koniec końców własna publiczność, to wszystko przemawia za VP.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Szerszy map pool, doświadczenie, MICHU i koniec końców własna publiczność
Jeśli mnie pamięć nie myli to publiczność dopiero od 1/4. Teraz grają bez publiczności, w studiu ESL w Katowicach chyba. O map poolu naprawdę ciężko coś powiedzieć na 100% ale wygląda na to że nie jest rewelacyjny akurat pod Heroic Inferno, Train, Nuke, Mirage grają w miarę regularnie. Na cache i cobble Polakom ostatnie mecze mocno nie wyszły a overpasss wygąda na ich stałego bana w tym momencie. No i te pistoletówki...
Gdyby to Heroic było dogiem to spróbowanie na nich byłoby wręcz obowiązkiem. Naprawdę IMHO patrząc na ostatnią formę VP to nie musi być tak kolorowo (nie twierdzę jednak że na pewno nie będzie), w Kijowie też zagrali dobrą pierwszą mapę (na cobble na myszy) a potem było jak było. Kwestią jest na ile dobra forma pashy, czy micha (on akurat wygląda najstabilniej) będzie powtarzalna. No i niestety wydaje mi się, że o ile ktoś może odstawać to raczej NEO który jest tam IGL a nie byali.
Tak naprawdę więcej o formie VP będzie można powiedzieć dopiero po dzisiejszym BO3, ja też wcale nie szaleję ze stawką w kierunku Duńczyków.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Faze vs North
Godzina: 15:30
Duńczycy mają skillowych graczy i sa w stanie powalczyć na Faze które ostatnio może być trochę zmęczone ciągłymi turniejami. Zespół karrigana posiada mega gwiazdy ale wiemy, że w CS&#39;ie to nie wszystko. North na pewno jest przygotowane pod Faze, sporo się ich obserwowali. Moim Zdaniem mają szansę zaskoczyć Faze a z takimi zawodnikami jak Kjarbye i valde ugranie mapy jest bardzo realne i na pewno w ich zasięgu.
North handicap (+1,5) @1.85 LVBet
⛔
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Tragicznie się oglada teraz mecze Virtusów, kiedy pojawia się jakaś nadzieja na ugranie mapy poprzez wyzerowanie strony ct, virtusi szybko przekuwają tą bańkę. Przykre to jest, ale na tą chwilę dla micha chyba lepszą opcją będzie zostanie w kinguin.
 
D 25

docencik

Użytkownik
Faze vs North
Godzina 15:30
Według mnie bez sensu jest gra na faze po kursie @1.23 wiec szukam czegoś na czym da sie zarobić. Według mnie North moze powalczyć, ale nie na tyle żeby wygrać mapę. Typuje w tym spotkaniu 2:0 Faze @2 Fortuna
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co do VP - dziwi mnie wybór map - cobble i train (to akurat wybór Heroic) to akurat dwie mapy gdzie zwyczajnie kluczowe jest posiadanie przynajmniej jednego dobrego snajpera a w Virtusach ciężko wskazać takowego, nie mówiąc o tym, żeby był w formie. To się tak skończyć musiało. Przespali moment na zmiany po Krakowie i teraz albo odpuszczają slot w majorze albo będą mogli zrobić jeszcze maksymalnie jedną zmianę aż do majora w Londynie

G2 – fnatic
Mecz o awans do play-offów turnieju w Katowicach. G2 podejmuje fnatic. Francuzi wczoraj nie bez problemu pokonali Virtus Pro, które jak się okazuje zagrało (bo już ich nie ma) kolejny fatalny turniej. Przyglądałem się wczorajszym statystykom meczu i Francuzi wygrali wszystkie rundy w których zdobyli entry. Do tego dwie łatwo wygrane pistoletówki więc naprawdę ciężko przegrać takie spotkanie. Nie zamierzam jednak przykładać do niego jakiejś wielkiej wagi bo moim zdaniem Francuzi wybrali mapę której ostatnio nie grali i wyglądało to bardzo mixowo. Ale już jakieś drobne braki aimowe na tle Polaków widać było. Ciężko ocenić na ile było to spowodowane mapą a na ile zmęczeniem w związku z udziałem w ostatnich turniejach.
Szwedom natomiast wybitnie nie wyszedł turniej w Kijowie – pożegnali się z nim już po trzech meczach nie prezentując niczego ciekawego, jednak wczoraj poradzili sobie z Heroic. Dodatkowo mają świetne H2H z Francuzami – w połowie lutego wygrali z nimi 2:0 w ramach ESL Pro League (a na 7 rozgrywanych map od listopada wygrywali aż 6 razy).
Francuzi wyrzucą traina jako ich stały ban, Szwedzi prawdopodobnie nie będą chcieli grać overpasas lub cache. W przypadku fnatic spodziewam się picku mirage (ewentualnie interno). Francuzi wezmą cache lub overpass (zależy co zostanie), wtedy wybór Francuzów to wg mnie właśnie cache. Deciderem może być cobblestone.
Na Inferno fnatic przegrali z TyLoo w Kijowie, wcześniej wygranez Gambit, G2, NiP, porażka z HR, wygrana z SK, VP, przegrana z NaVi. Na mirage ostatnio dwie przegrane z rzędu: z mousesports i Renegades wcześniej także z SK. W tym roku wygrywali tam z Gambit i Astralis oraz Singularirty.
G2 na mirage ostatnio nie zachwyca (bilans 7 ostatnich map 1-1-5 – jedyna wygrana z REnegades, porażki z mousesports (dwukrotnie), Cloud9, Faze (dwukrotnie), remis z North). Na swojej mapie powinni być faworytem (zwłaszcza na overpassie fnatic nie gra rewelacyjnie, na cache także sporo porażek chociaż ostatnio z G2 wygrali).
Deciderem powinno być cobblestone (druga opcja jaką ewentualnie widzę to inferno). Na cobolu 60/40 dla G2 na inferno IMHO w okolicach 50/50.
Ja przy oferowanych kursach wybiorę chyba fnatic +1,5. Over 2.5 też chyba do gry
fnatic +1,5 @1.53 LVBET ✅ 1:2 - no i mamy &quot;niespodziankę&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
D 25

docencik

Użytkownik
G2 vs Fnatic
Godzina 16:20
Mało czasu do rozpoczęcia meczu wiec szybko pisze moj typ. Według mnie fnatic nie poradzi sobie z G2 w składzie z Goldenem. We wczorajszym meczu G2 widac było pomysł na grę wykorzystując błędy VP. Osobiście gram G2 @1.5 Fortuna
SK vs Gambit
Godzina 17:30
Bardzo ważny mecz dla obydwu drużyn. SK w takich sytuacjach lubi się odpalać i szybko wygrać swój mecz. Co do gambit-Nie są oni tak doświadczeni od Brazylijczyków i według mnie nie dadzą rady wygrać nawet jednej mapy. Typ: SK 2:0 @2 Fortuna
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ninjas in Pyjamas – G2
Przegrywający odpada z Katowic. Interesujące zestawienie w tej fazie turnieju. Jednej z tych (a może obu) zabraknie w katowickim Spodku w decydującej fazie IEMA. Dla Francuzów to na razie nie jest udany turniej – najpierw nie łatwa wygrana z Virtus Pro a później zaskakująca (przynajmniej teoretycznie) porażka z fnatic. Moim zdaniem już w meczu z Virtusami widać było że coś jest nie do końca OK z przygotowaniem Francuzów do tego turnieju. Z VP wygrali ale jeżeli wygrywasz obie pistoletówki i wszystkie rundy ze zdobytym entry fragiem to ciężko przegrać mapę. A mimo tego oddali przeciwnikom aż 12 rund.
W meczu półfinałowym wszystko zaczęło się zgodnie z planem – najpierw w miarę łatwo wygrany cache a później przegrana mapa mirage na której fnatic są naprawdę groźni. Niestety decider w postaci cobblestone także trafił na konto Szwedów i Francuzi zamiast grać z FaZe o awans do półfinału podejmą NiP w meczu o pozostanie w turnieju.
O NiP ciężko coś powiedzieć – w pierwszym meczu przegrali z North a w drugim musieli ograć i ograli bardzo wysoko australijskie ORDER które było tutaj tylko tłem dla rywali. Nie było ich także na finałach Starladdera w Kijowie i na ostatnim majorze. Tak naprawdę więc NiP rozegrało w tym roku jedynie dwa poważne starcia - na turnieju cs_summit przegrali dwukrotnie 1:2 z Liquid i Heroic. W międzyczasie przegrali dwie mapy z fnatic w ramach ESL Pro League i wygrali dwie mapy ze Space Soldiers w ramach tych samych rozgrywek. Więc widać z tego, że ani nie osiągali specjalnie dobrych wyników ani nie grali specjalnie dużo. 13 oficjalnych map w dwa pierwsze miesiące 2018 roku.
G2 w tym roku to mistrzowie faz grupowych – przez obie fazy majora przeszli bez porażki (3-0 i 3-0) żeby nie ugrać nawet pojedynczej mapy w ćwierćfinale z Cloud9 (których ograli w ramach fazy grupowej. Sytuacja powtórzyła się w Kijowie – świetna faza grupowa – 2:0 z Renegades, 2:1 z zawsze groźnymi Astralis i 2:1 z rewelacją turnieju w Kijowie – mousesports. A w ćwierćfinale na ten sam zespół myszy przegrywają 2:0. W międzyczasie porażki z FaZe i fnatic w ESL Pro League oraz wygrana z polskim AGO Esports.
Francuzi mają stałego Bana w postaci Traina i to na pewno będzie ich pierwszy ban. To przy okazji pozbawia NiP możliwości wyboru jednej z ich najlepszych map. W ostatnich meczach NiP wyrzucało mirage lub nuke ale zakładam, że tutaj będzie inaczej i nie będą chcieli grać cobblestone’a z Francuzami. Dalej robi się ciekawie – bo mapami może być cache, inferno i overpass. Te 3 mapy należą do najczęściej granych przez obie ekipy. I myślę że tak będzie bo niezależnie od kolejności wyboru – bo myślę że każda z ekip będzie wolała te 3 niż mirage lub nuke które ewentualnie zostają do wyboru. Nie wydaje mi się, żeby NiP w BO3 był w stanie sprawić niespodziankę – w przeciwieństwie do meczu z fnatic nie wskażę tutaj mapy na której rywal Francuzów byłby zdecydowanym faworytem. Może wobec słabszej ostatnio postawy Francuzów mapę będą w stanie urwać ale raczej nic więcej.
G2 @1.49 Fortuna ⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
North - Heroic; Heroic win @2.25 óni
Dwa duńskie zespoły spotykają się po raz kolejny w niedługim odstępie czasu. Do tej pory North mierzyło się z Nipem który ograli i Faze gdzie nie mieli już nic do powiedzenia, Heroic z kolei uległo na cbble Fnatic i bez najmniejszych trudów wyeliminowali VP. Dwa poprzednie spotkania które również były bo3 skończyły się na korzyść Heroic. To co warte do odnotowania to to że poprzednie dwa mecze były bez RUBINO w składzie, który wydaje się pasować rolą do drużyny, momentami błyszczy momentami jest w cieniu, ale ogólnie Heroic tworzy pozytywne wrażenie, nie mogę tego powiedzieć o North, wywalili cajuna co z pewnością było dobrym posunięciem ale strata konfiga na rzecz kjerbiego już nie jest moim zdaniem tak optymistyczna. Mieli szczęście że trafili na szwedzkie NIP które jest bardzo przeciętną drużyną która zapewne odpali w IEM Oakland za pare miesięcy, dodatkowo dość niespodziewanie niedawno odszedł xizt na rzecz dennisa, zmiana na razie trudna do ocenienia, na pewno może dać to dużo jakości w dłuższym czasie, ale teraz tego nie widać jeszcze i właśnie gdyby nie to że to oni grali z North to myślę że duńskiej drużyny już byśmy na turnieju nie widzieli. Uważam że kursy powinny być bardziej wyrównane, w zasadzie powinny być w moim odczuciu równe. Heroic najzwyczajniej w świecie prezentuje się po prostu lepiej, zostawia po sobie lepsze wrażenie a i Jugi jest moim zdaniem nieoceniony kogoś takiego brakuje w drużynie North. Po takim kursie i to w dodatku systemie bo3 spodziewam się zwycięstwa Heroic, może nie być ono tak łatwe jak z vp ale ostatecznie nie spodziewam się żeby mieli pętle na szyję.
 
D 3

dudson

Użytkownik
Nip-G2
Nip po porażce z North z ktorym nic nie pokazali oraz wygranej z Order ktore widocznie odstawalo poziomem od reszty stawki na IEM&#39;ie podejmuje G2. North z nowym graczem jakims jest dennis, ktory ponoc jest obecnie prowadzacym w zepole jakos mnie nie przkonuje, sam mecz z order wydawal sie dla nich spacerkiem, patrzac nawet na miny graczy ktorzy chyba w pewnym momencie byli wrecz pewni wygranej. Z drugiej strony G2 po wygranej z VP w obecnej formie, czego moze nie nalezy komentowac. Natomiast porazka z fnatic mysle po czesci jest powodem złego banowania map. Cobble i mirage to mocne strony fnatic i mozna bylo sie spodziewac ze bedzie im ciezko ugrac. Inna sprawa shox ktory ma odejsc z druzyny na jakis czas z powodu operacji nadgarstka napewno bedzie chcial sie pokazac. Chlopaki napewno wspolnie trenowali przed iemem, wiadomo ze dojdzie do jakiejs zmiany w skladzie, jednak mysle ze apetyty na sukces w kato maja niemale. Patrzac na gre obu zespolów stawialbym tutaj G2. Wprowadzenie nowego gracza do druzyny trwa dlugo i nie wyobrazam sobie jakiejs dobrej gry ze strony Nipu. G2 w stareries pokazali sie z bardzo dobrej strony prowadzac wyrownane pojedynki z druzynami z czolowki ktorych graczom Nip napewno brakuje. Odpadli z mouse ktore ostatecznie wygralo caly turniej. Osobiscie stawiam 2:0 dla G2
G2 2:0 @2.5
Astralis-Liquid

Liquid w mega gazie, graja naprawde solidnego csa, zmiany w skladzie okazaly sie strzalem w 10. Naf czesto jest top fragerem dobrze czuje sie w druzynie. Astralis rowniez mocne jednak jakos tak nie przekonuje, widac ze device wraca do optymalnej formy po problemach zdrowotnych. WYgrana Astralis z SK moze i zasluzona jednak dosyc rowne obie mapy. Forma Sk pozostawia jednak wiele do zyczenia chocby dlatego ze dzis dali sobie urwac mape Gambitom ktorzy bo odejsciu Zeusa graja poprostu slabo, Z drugiej Strony barykady Liquid ktore moim zdaniem jest faworytem do wygrana tego turnieju, maja fajny map pool bałbym sie overpassa tutaj jednak patrzac na ich gre mysle ze forma zrobi swoje i nie ma meczu ktorego nie beda w stanie wygrac. Ide jednak w strone grubszego kursu i typu na Liquidy -1.5.
Liquid 2:0 @ 3.6

Typuje sporo csa, pierwsza analiza tutaj na pw przyjme konstruktywna krytyke, witam i pozdrawiam!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
SK Gaming vs Cloud9
Godzina: 15:30

Zapowiada się wyrównane spotkanie. Obie drużyny prezentuja aktualnie podobny poziom. Kilka dni temu na starladerze w Kijowie odpadli na tym samym etapie, to znaczy w ćwierćfinale. Najpierw Cloud9 przegrali z mousesports czyli zwycięzca jak się później okazało całego lana w Kijowie. Moim zdaniem zrobili błąd w wyborze map ponieważ pick Amerykanów był mirage czyli jedna z lepszych map myszek. A Brazylijczycy przegrali z Liquid po fenomenalnymcomebacku liquid na cobblestonie.
Teraz w Katowicach mają po jednejporażce. Ale odnosze wrażenie, ze to Cloud9 się trochę lepiej prezentuje a kursy są takt wysokie przez to, że SK wygrali z nimi starladerze. Teraz przyszedł czas na rewanż i uważam że wygrają go zawodnicyże Stanów Zjednoczonych. A o mapach nic nie wspominam bo tutaj większość jest 50/50
C9 win @2.30 forBet
✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak na szybko o Heroic - North
Dwie duńskie ekipy, obie próbujące wyjść z dołka (zwłaszcza North). Bany - tutaj w pierwszej turze wylecą zapewne cache i nuke. Heroic zapewne picknie traina którego powinni w miarę łatwo wygrać bo North przegrało 6 ostatnich &quot;pociągów&quot;. Z kolei North powinno wygrać Inferno na którym ostatnio byli w stanie ograć choćby Natus Vincere. Nieco większy problem mam z deciderem - zostają 3 mapy - mirage, cobblestone i overpass z których trzeba będzie wybrać jedną. North na pewno z takiej trójki wolałoby mirage. Natomiast Heroic pewnie cobblestone, wychodzi więc na to że w przypadku wyniku 1-1 w mapach sprawa rozstrzygać się będzie na overpassie i na tej mapie minimalną (ale jednak) przewagę ma wg mnie North. Wygrali 3 mecze w obecnym składzie (z NaVi, AGO i HR - zwłaszcza na tych ostatnich to niezły wynik, overpass to chyba ich najlepsza mapa). Heroic 3 mapy overpass - 3 porażki (NaVi, Astralis, Cloud9). Oczywiście należy wziąć poprawkę że obie ekipy w obecnych składach grają od niedawna i preferencje map mogły się nieco zmienić, ale tak to widzę .
Heroic +1.5 @1.43 LVBET ⛔
Over 2.5 @ 1.84 Fortuna ⛔
DW: 1:2 @3.45 LVBET ⛔
Kompletnie nie wierze że na Inferno powalczą z North. Brawo dla North za inteligentne banowanie jednak - wyrzucili na &quot;dzień dobry&quot; Traina jako jedyną mapę na której mieliby z Heroic problemy i powinni to wziąć łatwo 2:0 teraz
Typy uszeregowane od tych moim zdaniem &quot;najpewniejszych&quot; do &quot;najmniej pewnych&quot;. Oczywiście może nie wejść nic ale to niestety &quot;ryzyko zawodowe&quot;
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Cloud 9 wczoraj ładnie weszło. Mega mocne terro na inferno mają chłopaki ????
Dzisiaj faze vs C9 odpuszczę bo nie wiem co się po tym meczu spodziewać, może wy macie jakieś propozycje?
Zdecydowanie bardziej jestem przekonany co do drugiego ćwierćfinału
Godzina: 16:50
Spotkanie: NIP vs Liquid
Typ: wygrana Liquid
Kurs: 1.71
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Na IEM&#39;ie w Katowicach zaczynają się play-offy. Wybrałem mecz liquid vs NIP ponieważ uważam, że Amerykanie powinni sobie poradzić ze Szwedami. Przede wszystkim Liquid ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje. Dochodzą onibardzo daleko w turniejach. Ostatnie dobre wyniki są dzięki zmianom, które zaszły w składzie. Są oni tutaj słusznie faworytem ponieważ NIP długo się nie pokazywał na większych turniejach i nie są oni w ciągu meczowym.
Atutem liquid jest na pewno również ich trener zews, który ma ogromne pojęcie o grze i o swojej roli.
Ostatni ich pojedynek był na cs_summit wygranym przez Liquid 2:1. Dzisiaj również spodziewam się wygranej Amerykanów.
✅????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z tym rytmem meczowym to bym nie przesadzał. Liquid od 17 lutego niemalże codziennie gra oficjalny mecz, a do tego trzeba doliczyć przecież przelot z Kijowa do Katowic. Tego czasu na trening i poprawę błędów nie mieli dużo. C9 już narzekało na natłok turniejów i zmęczenie ciągłym graniem. Liquid od początku lutego zagrało 19 meczów oficjalnych, zdecydowana większość w BO3. NiP zagrało w Katowicach już 12 map , wcześniej grali 4 w ramach ESL PL. Brak rytmu meczowego mógł być (podkreślam mógł) ewentualnie przyczyną takiego a nie innego występu w cs_summit gdzie mapę Liquid urwali. Myślę, że możemy zobaczyć traina (Liquid wyrzuci pewnie cache, NiP mirage? Wtedy Liquid powinno sobie wybrać inferno. W kolejnej turze banów mamy wyrzucone nuke i cobble i deciderem będzie overpass. Mapę myślę NiP urwie spokojnie a przy takich mapach jak wezmą całe spotkanie też nie będę specjalnie zszkowany
NiP +1,5 @1.36 Forbet ✅
NiP @2.12 LVBet ⛔
Ps. w Forbecie masz 1.67 na Liquid ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ps. w Forbecie masz 1.67 na Liquid ;)
Rozumiem ale co to za różnica?
Kurcze NIP mnie coś nie przejmuje. Nawet z dennisem.
Get right i Forest skillowo słabo. A w Liquid raczej ciężko znaleźć kogoś kto odstaje od reszty. Może jedynie twistzz.
No w każdym razie zobaczymy ???? z pewnością będzie to ciekawy mecz. W sumie jak każdy na tym etapie hehe
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Rozumiem ale co to za różnica?
Kurcze NIP mnie coś nie przejmuje. Nawet z dennisem.
Get right i Forest skillowo słabo. A w Liquid raczej ciężko znaleźć kogoś kto odstaje od reszty. Może jedynie twistzz.
No w każdym razie zobaczymy ???? z pewnością będzie to ciekawy mecz. W sumie jak każdy na tym etapie hehe
Forest skillowo słaby? To ja nw co ty oglądasz
 
uzytkownik-24118 2,1K
To na pewno będą świetne mecze. Trochę szkoda że nie ma pełnych ćwierćfinałów, bo poziom CSa jest ostatnio tak równy że nawet przy 8 drużynach mielibyśmy pewnie 4 świetne mecze zamiast dwóch. W drugim meczu nie tykam - wydaje mi się że mimo wszystko FaZe wygra ale jedni i drudzy pod formą więc nie stawiam, zwłaszcza że będzie na nich gigantyczna presja żeby wobec słabej postawy SK wreszcie coś wygrać.
PS. Żartując - G2 w ostatnich dwóch turniejach odpadało ze zwycięzcą więc może warto zagrać na NiP po @10 że wygra cały turniej ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Widziałem Foresta w meczu z North i jak dla mnie nie wyglądał najlepiej. Takie jest moje zdanie.
mikael_14 właśnie przed chwilą pograłem za 1j że liquid wygra cały turniej po @7.50 więc może coś w tym jest, że zwycięzca tego meczu podniesienie trofeum w niedzielę :p
Ciekawostka jest taka że zdecydowana większość podala w konkursie że SK i Faze wyjdą z grupy bez porażki a jednak faworyci zawiedli ???? gratulacje dla Astralis i Fnatic za awans do polfinałow ale uważam, że żadna z tych drużyn nie pogra w finale. Lecz jak będzie to musimy poczekać, kogo dostaną za przeciwnika
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom