>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
I tym sposobem ostatni mecz jutrzejszy jest planowo 23:00. Obym się mylił ale to oznacza, że znowu mogą kończyć w środku nocy i zmęczenie może być czynnikiem który trzeba będzie brać pod uwagę przy obstawianiu końcówki jutrzejszego dnia
 
K 11

kanonier23

Użytkownik
Z tego co widzę to na jutro śmiało do gry można proponować Liquid z handi oraz BIG z handi. Liquid pokazało moc w starciu z Optic, a BIG rozniosło w pył Renegades. Mam nadzieję, że STS wystawi na oba zespoły linie -3,5 przy kursach 1.7-1.8. Taki dubelek będzie jutro bardzo prawdopodobny.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj wbrew pozorom mało meczów na które warto obstawić niestety. Te kursy w systemie BO1 wyglądają bardzo kiepsko.
Fajnie by było obstawić na NIP no ale @1.40? Pozostaje jedynie jakieś handicapy ale z tym może być różnie bo TyLoo może zaskoczyć i nie przegrają wysoko.
BIG z Vega @1.20 na Niemców to śmiech na sali. Boje sie grać handi, które jest tutaj bardzo prawdopodobne ale widzieliśmy wczoraj, że Ruskie są nieobliczalne.
Tak można opisać pozostałe mecze, nawet z tym Liquid radzę być ostrożny z handicapami.
OpTic - VP tu aż się prosi coś pograć z dodatnim handi na VP bo OpTic zdecydowanie daleko od formy i od w ogóle czegokolwiek - podobnie jak Polacy . Dobry mecz na przełamanie obu drużyn. Może szukałabym czegoś na VP ale mam pograne ich bilans 0:3 a @1.30 na Duńczyków w takiej dyspozycji to mimo wszystko jakiś absurd.
Pozostaje tylko Rene - Gambit. Dzisiaj znów kurs ponad 2 na australijczykow. Ale tym razem Gambit ma dobry mappol pod nich.
A może macie jakieś inne ciekawe propozycje bo typowac dzisiaj czysto 1 / 2 się chyba nie opłaca. Może jakieś fragi zawodników +/-??
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jest trochę tak jak piszesz. Te kursy na faworytów trochę nieadekwatne do ryzyka zapowiada się dzień do odpuszczenia albo szukania czegoś w kierunku underdoga w którymś spotkaniu. W naszych bukach to raczej nic ciekawego do grania nie ma. Trzeba by szukać z zagranicznych.
Dobrze widzę że 1xbet ma typy na wygranie połowy? (bo nie gram tam ale może czas to zmienić?) W tej sytuacji wygrana VP w pierwszej połowie po kursie 2.54 wydaje się fajną opcją. Jako uczestnik majora w Atlancie powinni mieć prawo wyboru strony. O ile veto nie pójdzie jakoś beznadziejnie to jak sobie wybiorą komfortową stronę to może na tle tego co najwyżej przeciętnego (jak dotąd po wakacjach) Optic. W drugiej mogą mecz przegrać, nawet nie pokrywając overa czy handi, patrząc jak czasem nierówno gra VP po jednej i po drugiej stronie.
Podobny bet może mieć rację bytu w przypadku SS. Complexity chyba teoretycznie ciut słabsze niż Rogue, a już wczoraj było równo. W ataku jak im mapa podejdzie to mogą &quot;przykryć&quot; tego trenera na tyle że może po wygraniu pistoli dociągnęliby do wygranej połowy. Ale tu znowu zależy jakie będą kursy.
Ja Gambit - Rene nie ruszam, Kazachowie strasznie nieprzewidywalni - może live gdzieś coś jakoś ;)
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Meczu VP nie rusza, bo jak kilka osób mam ich 0-3 w stsie. Jestem trochę zły na losowanie, bo mam wrażenie, że Polacy trafili dobrze. Nie jestem zawistnym polaczkiem, który źle życzy rodakom, ale jak już się rozpadają w pył to niech dadzą zarobić ????
Wczoraj mi fajny kupon nie wszedł przez North. Zrobili taaaaki comeback, wyszli na 16-15 i się zacieli. Szkoda. Nie ma co płakać o zakład długoterminowy, bo właśnie dlatego stawia się na 3-4 zespoły po bardzo dużych kursach.
Dzisiaj mam ochotę od góry do dołu postawić na wszystkich faworytów po łącznym kursie 7.00, bo nie widzę gdzie faworyt może przegrać, ale wiadomo, że w którymś meczu to się stanie na pewno, więc chyba nie ma sensu.
Renegades - Gambit Gaming (Typ) 2 - 1.76
Team Liquid - HellRaisers (Typ) 1 - 1.31
Ninjas in Pyjamas - Tyloo (Winner - Map 1) 1 - 1.50 - bez dogrywki
kurs łączny 3.46 BAH - Gram takie coś za niską stawkę. Nie ma co dzisiaj się porywać, trzeba poczekać na eliminacje i decidery. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
konrad313 46

konrad313

Użytkownik
Ja dzisiaj jednak na faworyta postawię, a mianowicie na BIG. Moim zdaniem spokojnie powinni sobie dać radę na drużynę Vegi. BIG na overpassie pokazało się świetnie po stronie CT i 11 rund z taką drużyną jak Renegades może napawać entuzjazmem. Vega może zaliczyła fajny comeback,ale zrobili to z drużyną, która podobnie jak oni nie potrafi się bronić. Mam wrażenie, że w tym meczu dojdzie do overpassa i mecz będzie miał wtedy 2 opcje przebiegu:
Vega startuje po stronie CT &gt; 3-12 dla BIG &gt; 7-16 BIG
Vega startuje po stronie T &gt; 6-9 dla BIG &gt; 9-16 BIG
BIG - 4.5
@1.70
@ónibet
Ryzyko nie wydaję się tak duże, żeby nie skorzystać z tego kursu. Pozdrawiam
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Ja na dziś pobieram over 19,5 killa K0nfiga. Chłopak wyróżnia się na tle drużyny do tego powinien to być równy pojedynek, a jak wiadomo im więcej rund tym większe prawdopodobieństwo zabójstw.
North (-5,5) również fajnie wygląda @1.75. Rożnica klas jest po prostu za duża. Duńczycy słabszy moment w postaci pierwszej połowy z HR mają już za sobą, teraz essa i do przodu.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Ja zagram na NIP, Liquid i handi na BIG. Chociaz z tych meczy to tylko Liquid uwazam za bezpieczny. NIP w niezlej formie, grali ladnie na DH Sztokholm, wczoraj rosniesli VP, ale tyloo moze zaskoczyć zwlaszcza jesli bedzie mirage i w sumie tylko tu widze ich zwyciestwo, na innych mapach nie. Liquid wg mnie powinien wygrac na 100%, chociaz wiadomo jak to bywa, wczoraj North tez dawalem duzo, moze nie 100% ale tak z 80-90. Big zagram na handi pewnie -3.5.
Reszta meczy to dla mnie 50/50. Rene gambit, dwa kiepskie zespoly, tu jest prawdziwe 50/50. North nie oplaca sie grac, za niski kurs, a z ich gra handi jest ryzykowne, zwlaszcza ze Spirit calkiem niezle sie prezentuje, a Optic Virtus to bedzie pewnie shitshow, obie druzyny graja tragicznie. Tutaj to nawet wg mnie Virtusi moga pokusic sie o zwyciestwo.
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
xccurate (+18.5) @ 1.80
tyloo @ 2.80 bardzo lekko
chciałem grać na DD ale linia słaba oraz kurs, xccurate potrafi, pokazal sie wczoraj z dobrej strony, uwazam ze pojdzie za ciosem.
gram na tyloo tylko z tego wzgledu ze wczoraj piekny comeback
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Space Soldiers – Complexity
Kto wygra 1 połowę? Space Soldiers @2,32 1xbet⛔⛔ 4-11
Nie będę ukrywać, że pomysł podsunął mi mikael_14 ale żal nie skorzystać bo wygląda to fajnie. Po tym co widziałem to zdecydowanie Rogue &gt; Complexity a tam Space potrafiło ugrać 7 rund w terro czyli byli bliscy wygrania polowy. Istotnym faktem jest to, że jako uczestnik poprzedniego Majora będą mogli wybrać stronę, po której zaczną. Nietrudno się domyślić, że przy graniu z trenerem będzie to tt - tam łatwiej jest coś zrobić w 4 i ukryć braki..Co prawda ciężko coś powiedzieć o grze Complexity w ct, bo za dużo tam nie pograli, ale szału się nie spodziewam - kilka rund z Astralis już pokazało, że braki będzie można tam znaleźć. Dla mnie ze wszystkich grających drużyn wypadli jak na razie zdecydowanie najgorzej i fakt, że grali przeciwko Astralis nie jest żadnym argumentem. Przecież oni żadnej taktycznej rundy nie zagrali na tym inferno zaczynając w terro, w ct wygrane pistole i potem wtopa na same pistolety bez kevlarów. Indywidualnie również wyglądało to fatalnie.
W takim STS na zwycięstwo w meczu SS dają 2.05, tutaj mamy 2,32 na wygranie połowy co jest dużo bardziej realne. Dla mnie warte spróbowania.
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
Po 4 runach NIP za bardzo inwidualnie, dennis nie strzela to NIP nie gra. Tyloo czyżby namiesza na majorze?
PS: Śmieszy mnie DD jak żuje te gumy nikotynowe.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
NIP 1.50 - bez dogrywki siadło, trochę nerwowo, ale siadło. ;) Mam nadzieję, że ktoś ukąsił, po nienajgorszym kursie.
konrad313 Nie obstawiaj nigdy przeciwko Astralis. Taka moja mała sugestia. ;) Czegokolwiek. Szkoda nerwów. Mogą się odpalić i wygrać do 2. I nikt się nie zdziwi.
Moim zdaniem są tylko dwie ekipy, które mogą ich wypchnąć z turnieju - Liquid i MIBR. Zobaczymy.
ps. czekam na VP. Jeśli przegrają to robię jutro kontre tego zakładu z STS-a na 0-3 VP. W najgorszym wypadku będzie zero, w najlepszym dobra impreza w weekend na koszt VP. GO GO OPTIC ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 0

nanana

Użytkownik
Tak na szybko, znowu mi 1 mecz nie wejdzie. Wczoraj north, dzisiaj big -3.5. Najgorsze ze big spokojnie traina moglo wygrac 16:9, przy 12:9 przegrali eco, albo slabiutkiego forca, a potem 1v1 gob b peekowal jak jakis silver. Gosc nie mial defa.
No niezle vega wygrala.....
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
To niesamowite jak ten 31-letni prowadzący zespołu BIG jest przygotowany aimowo. gob b bo o nim mowa ratuje remis swojej ekipie wykręcając najwięcej fragów. Nasz NEO powinien brać z niego przykład, że jednak można bo są w tym samym wieku. Szkoda, że inni w drużynie zawodzą bo mogli być już o krok od majora z bilansem 2:0. Wczoraj słabo zagrał tizian, dzisiaj nex ma 7 fragów po 30 rundach! Dziwnie się na to patrzy i BIG naprawdę może mieć problem z awansem...
Drugi mecz drugiej kolejki i już niezły undergod wszedł z kursem ponad @3
Vega Squadron 19 - 16 BIG
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
North - TS u25,5 po @1,83 fortuna
Gambit win @1.70 ✅
VP handi +4,5 @1.85
SS+3,5 @1.7
HR +4,5 @1,85⛔
Astralis -26,5 @1,45⛔
North wczoraj porażka na własne życzenie, jest to mocna drużyna która ze Spirit powinna sobie dać radę. Nie uważam żeby był to close mecz stąd typ na under. North to w końcu top5 a TS nie mieści się nawet w pierwszej 30.
Gambit dokładnie tak samo jak North - z własnej głupoty przegrali pierwszy mecz na poczutych po pierwszych rundach chińczyków, sam grałem w tym meczu na over który wszedł ze względu na dogrywkę, ale Gambit jest drużyną lepszą Renegades które wczoraj po prostu nie istniało w starciu ze słabym BIG.
Vp... jak to VP, te mecze sie po prostu omija ale spróbowałem dorzucić ich do swojego kuponu. Wiadomym jest, że po majorze ta drużyna może się bardzo zmienić jeśli chodzi o skład, jednak póki co mają u siebie mocnych zawodników takich jak Michu i Snatchie, którzy jeśli wejdą dobrze w mecz mogą poprowadzić VP nawet do zwycięstwa z kiepskim ostatnio Optic. Powiedziałem sobie parę lat temu że nie będę już nigdy na VP stawiał ale no w tym meczu może się zdarzyć wszystko i mimo tego uważam, że będzie to close mecz, a VP w tym składzie jest w stanie zrobić te 12 rund.
SS, wszyscy spisują ich na straty z uwagi na grę z (jak się okazało) kiepskim standinem, czyli swoim trenerem. Kursy mocno wzrosły na turków z tego względu. Ale nie oszukujmy się. SS a CoL to różnica dwóch klas. IMO w 4 nawet dali by sobie radę ze słabym CoL, które przez ostatnie parę miesięcy z poważniejszych drużyn wygrało jedynie z Renegades, i to w BO1, na dodatek RNG to nie jest wymagająca drużyna.
HR pokazali się wczoraj świetnie wręcz na Overpassie ugrywając meczyk na 4 drużynę świata - North. Widać że byli w gazie, mimo close meczu dali radę wygrać z wymagającym przeciwnikiem. Sam osobiście stawiałem na czyste North, a tu takie zdziwko. Myślę, że chłopaki pocisną troszkę z równie wymagającym przeciwnikiem jakim jest Liquid i mimo, że uważam że nie wygrają, to będzie to bliskie starcie gdzie zadecydują popełnione minimalne błędy. Nie spodziewam się tu deklasacji a walki jak równy z równym.
Na koniec idzie GODstralis, najlepsza drużyna na świecie. Rouge ledwo ledwo wygrało grając 4v5. Tutaj chłopaki z Danii pokażą amerykańcą brutalną rzeczywistość i według mnie zdeklasują rywala. Under murowany.
Na koniec wrzucam kontry, które również zagrałem w paru kuponach:
HR -26,5✅ @1.80 w przypadku bardzo dobrego wejścia w mecz Liquid.
Renegades @2.03⛔ (j****e g***a z tych renegades, jedna runda, throw musiał polecieć) (!) +26,5 spodziewam się tu close meczu, więc raz stawiam na mocniejsze Gambit, ale mimo wszystko mam na uwadze, że może tu dojść nawet do dogrywki.
TS (+5,5) @1.90 jest to mało prawdopodobny typ z mojego punktu widzenia ale przemawiają do mnie dwa argumenty. 1. BO1 rządzi się swoimi prawami 2. Info od znajomych ze sceny, którzy podrzucili ten pomysł w sumie, bardzo dobrze wypowiadali się o tej drużynie. Myślę osobiście, że na North może to być za mało, aczkolwiek gdy zagrają jak wczoraj, a Spirit pokaże skilla to mogą ugrać te 11 rund.
Rogue +7,5 @1.84 ✅ wczoraj pokazali się fajnie, dzisiaj będzie prawdziwy sprawdzian.
VP -26,5 @1.70 w przypadku braku woli walki i pogromu.
CoL @1.55 w przypadku gdy SS na prawdę nie będzie w stanie udźwignąć gry 4v5 albo gdy nie poukłada z trenerem jego roli w drużynie. Nie przewiduje raczej takiego scenariusza, ale różnie może być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom