>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO: ESL Pro League Season 4 - Europe/NA [17.08 - 13.10.2016]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Wszyscy mowia o Cobblu a jaka jest 1 mapa? Moze tamw arto isc w strone Mous?
1 mapa to mirage, w teorii virtusi wybrali ją z mappoola mousów ale virtus także potrafi tam grać, w sumie to też jedna z ich mocniejszych map (w półfinale z SK ją wybrali jako swoją mapę) ... Mimo wszystko większe szanse im daje na cobblu.
Raczej nobet, lub na live grać obserwując jak idzie
 
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
Virtus.pro vs mousesports
Godzina: 21:20
Mapa: mirage
Typ: Mousesports @ 1.90
Bet365


Po raz kolejny idę w stronę mouz. Mirage to najlepsza ich mapa. Grają na danej mapie niesamowicie. Dobrze opanowana strona ct i tt. Mają świetnego snipera w druzynie, którego fragi są bardzo ważne przy zdobywaniu rund. Niesamowity force buy druzyny mousesports przyda się na mirage w 100%. VP zmęczeni, myśle, że nie będą potrafili się skupić i przegrają oba mecze.

Wszyscy mowia o Cobblu a jaka jest 1 mapa? Moze tamw arto isc w strone Mous?
Warto, idę mocno.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Mecz: Virtus.pro vs Mousesports

Chciałoby się zagrać na Myszy ale mega słabe value. Liczyłem na kursy w granicach 3 i zawiodłem się, być może bet365 już ogarnął jak VP gra na lanach, a jak online.
Co do meczu, VP generalnie strasznie narzekało na klienta ESEA, Byali często narzekał na swój internet, wiecznie w meczach online mają coś pod górkę, dodatkowo dopiero co wrócili z ameryki, więc na pewno będzie ciężko z grą, poza tym tylko raz zgromadzili komplet punktów w kolejce.
Mouse ma według mnie, jednego z najlepszych snajperów - Oskara i jednego z najlepszych graczy - Niko. Już od dawna wiadomo, że Virtusom ciężko się gra z drużynami, gdzie jest kompletny snajper, w tym wypadku Oskar lub nawet ChrisJ.
Co do szans na grę w Sao Paulo, my musimy wygrać praktycznie wszystkie mecze, Mouz w tym meczu zadowoli na pewno 1 mapa, gdyż mają o wiele lepszą sytuację punktową.
Mapy Cobble, Miraż - na Cobblu obie drużyny mają mega mocne terro, według mnie lepsze pistolki grają Myszy, głównie dzięki Niko. Miraż - ciężko powiedzieć, kiedyś się mówiło że to najlepsza mapa Mouz, nie wiem jak jest teraz. Virtus na tej mapie solidne i też była to jedna z naszych najlepszych map. Gdyby to był lan to nie miałbym dylematu, a tak to postanowiłem zagrać.

1 mapa - Mouz, kurs 1.90 Bet365 - stawka 100zł ✅✅
2 mapa - Mouz, kurs 2.10 Bet365 - o ile wejdzie pierwszy mecz, stawka 50zł, jeżeli nie wejdzie podwajam stawkę z pierwszego meczu.

Jak dla mnie - remis.

@EDIT
Post dodany i pierwszy mecz postawiony przed dodaniem info o zmianie Oskara na Nexa, tak czy inaczej mecz wchodzi, a drugi bet całkowicie odpuszczam ze względu na zmianę.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ważna informacja odnośnie meczu Mousesports-Virtus Pro
Oskar nie będzie grał, zastąpi go nex. Gigantyczne osłabienie myszek.
@Edit. Tak w zasadzie oskar został całkowicie odsunięty od podstawowego składu myszek ze względu na problemy personalne.
 
D 0

dziadu

Użytkownik
Witam serdecznie!
VP zagra przeciwko myszom, mapa 1 to mirage.
Oczywiście z braku Oskara, wrzucam pewny bet na VP.
Przemawia za tym fakt standina w myszach oraz fenomenalna gra VP na lanie.
@VP on map1 - 1.66 całoroczny
Fnatic - NiP
Tutaj szukam sensacji, kurs znakomity by pograć olofa i ekipę. Mapa dd2, czyli jedziemy na skilla w łapie i powinno się udać. Typowa mapa do takich możliwości, jakie mogą zaoferować nam gracze młodego składu Fnatic

@Fnatic on map 1 2.37

//EDIT
No i są pieniążki na sensacji, w którą nie wierzył któryś z użytkowników forum ????
 
K 0

kwiatek0401

Użytkownik
Witam,

Ja dziś jednak pójdę mimo wszystko w stronę VP. Niby po ciężkim turnieju, po podróży, do tego mecz online, klient ESEA... Jednak przed nimi ostatnie 4 meczyki i patrząc na układ tabeli to żeby zachować szansę na awans muszą wyciągnąć z tego jak najwięcej. Na LANowe finały w Sao Paulo wciąż są drzwi otwarte. Miejmy nadzieję, że niedosyt po NY da im motywację w tych meczach. Osobiście cobbla pogram z handi wraz z Mirage - taki dubelek.

Powodzenia wszystkim!
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Co do Fnatic to ci nowi zawodnicy nie zachwycili w Nowym Jorku. Caly czas Dennis ciagnal team bo Olof tez tak sobie pogrywal. Imo nie warto isc w strone Fnatic. Trzeba im dac troche czasu
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
NIP vs Flipsid3
Godzina: 19:00
Mapa: overpass
Typ: Handi -5,5 @1,83 NIP
✅ ✅ IZI 16:1 ✅ ✅
Bet365
Ja dziś obieram na cel pierwszy mecz NIP vs flipsid3. Co wczorajszej porażce z fnatic , myślę , że NIP przystąpi do gry mocno zmotywowane tym bardziej , że stawką są bardzo ważne punkty. NIP na mapie overpass jest bardzo mocne , co nawet na pierwszy rzut oka pokazują statystyki ( 67% NIP , Flip 28%).
// pozwoliłem sobie rozliczyć, jako że rozliczyłeś w osobnym poście @valentine28
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Myślę aby pójść w stronę Envyus z Fnatic na cobble. Wczoraj świetnie grał Kennys, myślę jak utrzyma wczorajszą dyspozycje to powinni wygrać. Co wy myślicie ?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Godzina: 21:20
Mecz: Mousesports-Heroic
Mapa: Mirage
Typ:
Mousesports -3.5 @1.80 6/10 ⛔ ⛔ ⛔ 16:14 Szkoda bo było bardzo blisko i spokojnie mogli to ugrać... szkoda też że zaczynali po tt
Mousesports win @1.40 7/10 ✅ ✅ ✅ 16:14
Oglądając wczorajszy mecz virtusów z mousesports nasuwało się jedno pytanie. Jak mousesports może być tak dobre na Mirage&#39;u... Oczywiście, polacy po podróży, zmęczeni, do tego grają online, jednakże w dalszym ciągu to była jedna z lepszych map virtusów, a myszki polakom nie dali żadnych szans. Może i grają bez oskara, ale w jego miejsce wszedł nex, który jak pokazały wczorajsze mecze z vp także potrafi strzelać. Warta zaznaczenia jest też MEGA forma ChrisJ&#39;a z awp, to co ten gość wczoraj robił to było niesamowite. Heroic z kolei ostatnio nie zachwyca. na ostatnie 6 meczy przegrali 4 z nich... Do tego gramy Online, a Snappi, valde i gla1ve grając online wyglądają jakby byli w jakiejś kafejce internetowej i grali na pingu +100... Do tego dochodzi fakt, że nie przepadają za mirage&#39;m i na pewno nie jest to ich mocna mapa. Handi -3.5 na mousesports biorę w ciemno, bo 13 rund ugranych przez heroic to będzie co najmniej sensacja...

Doszukiwałbym się także wygranej dignitas z navi na mapie cobblestone. NaVi nigdy tam mocne nie było, do tego są po turnieju w nowym yorku oraz gramy online.

2.
Godzina: 02:00
Mecz: 1 mecz NRG-Splyce
Mapa: Cobblestone
Typ: NRG -5.5 @1.80 5/10
✅ ✅ ✅ 16:4
5 w tabeli NRG Esports z 39 punktami podejmuje dzisiaj przedostatni zespół Splyce, który zgromadził po 18 meczach tylko 9 punktów (gorsi są tylko eUnited 6pkt) ...
Generalnie jest to mecz dawida z goliatem. Gramy na Cobblestonie gdzie NRG czuje się mocne. Ostatnio wygrali tam z Team Liquid, Selfless czy też z team Optic. Tak naprawdę prócz Cloud9 oraz brazylijczyków NRG nie ma kogo się bać. Punkty bardzo im się przydadzą a już na pewno z takim zespołem jak splyce. Handicap może i duży, ale team splyce zbiera baty od prawie każdego w tej lidze. 11 rund splyce&#39;ów jest zdecydowanie nieosiągalne, chyba że tabsen będzie grał bez monitora ????
3.
Godzina: 04:00
Mecz: 1 mecz Renegades-CLG
Mapa: Cobblestone
Typ: Renegades [email protected] 6/10
16:2
Renegades w tym momencie ma &quot;tylko 33&quot; punkty. Jeżeli chce myśleć o awansie na turniej do brazylii to musi wygrywać takie mecze. CLG w esl league gra TRAGICZNIE...18 punktów w 20 meczach, są już bez jakichkolwiek szans na awans do turnieju. Nie mam czasu na dogłębną analizę, ale ostatnia forma tych dwóch zespołów także diametralnie się różni. Australijczycy ostatnio grali świetnie. Cały wrzesień grali chyba życiowego CS-a. CLG słaba gra co przełożyło się na miejsce w tabeli. Do tego gramy cobblestone&#39;a i lepiej mimo wszystko czują się tam renegades
4.
Godzina: 21:20
Mecz: 1 mecz NaVi- Dignitas
Mapa: Cobblestone
Typ: Dignitas +2.5 @1.80 4/10 ✅ ✅ ✅
Dignitas win @2.00 3/10
✅ ✅ ✅

Navi wraca z nowego yorku jako nowi mistrzowie ESL ONE. O tyle o ile grali tam świetnie, to tutaj gramy Online i już tak kolorowo może nie być. Problemy z internetem, klientem i nie wiadomo z czym jeszcze zawsze ich dotykały. Wydaje mi się że tak samo jak wczoraj virtusi, tak samo dzisiaj ukraińcy będą odczuwać skutki jetlaga, podróży i zmęczenia. Dodatkowym atutem Dignitasów jest mapa Cobblestone... NaVi na tej mapie jest delikatnie mówiąc po prostu słabe. Dignitas za to bardzo mocno się tam czują i myślę że są w stanie to wygrać. A dodatnie handicapy i kurs 2 na wygraną? Jeszcze bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu że bukmacher patrzy na to spotkanie przez pryzmat ostatniego turnieju w nowym jorku ???? Ryzykowny ale bardzo prawdopodobny typ z dużym VALUE!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 136

szaronik

Użytkownik
Tak jak myślałem, świetna dyspozycja kennys dała 1 mape żabojadom choć na farcie bo ugrali ostatnią rundę eko. W drugiej mapie idę w stronę Fnatic. Na cobble dużą przewagę dały Envyus pistoletówki które jak wiadomo mogą się potoczyć w obydwie strony. Jeśli obie drużyny grały na fullu trochę lepiej wyglądali Szwedzi.
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
EnVyus - fnatic
Godzina: 20.20
Typ:fnatic 1.61 bet365

Analiza :
typ na szybko , fnatic w game1 pokazało klasę na snipe i przy graniu fulla.
Myślę , że na 2 mapie spokojnie ugrają , bo tą mapę mają o wiele lepszą chociaż jest nieprzewidywalna ????
Statystyki i ostatni mecz są za fnatic - moja kasa także ????

✅✅
Pieniądze były na ziemi , kto wziął niech zostawi PLUSA ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina: 20:00
Mecz: Mousesports - Flipsid3
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE EU
MAPA: Mirage
Typ:
mousesports -4.5 rundy @1.80
✅ ✅ ✅ 16:4 kompletna dominacja, gwałt w biały dzień ????
Analiza:
Mousesports w gazie. Ostatnie zwycięstwa z Virtus Pro, 2 razy z heroic oraz wczoraj świetna gra z fnatic utwierdzają tylko w przekonaniu że mousesports wraca powoli do ścisłej czołówki. Gramy w Esl pro league w którym mousesports walczy o awans i punkty z flipami się na pewno przydadzą. Flipsid3 natomiast nie ma już nic do ugrania w tych rozgrywkac. W mousesports zmiany, zamiast oskara i nexa mamy lowela z penta sports. Według mnie zmiana bardzo na plus, gdyż lowel jest zawodnikiem dużo lepszym od wymienionej dwójki. Już wczorajsze mecze z fnatic pokazały że nie będzie miał problemów z wpasowaniem się do zespołu, któremu niewątpliwie może dać bardzo wiele. Kolejna rzecz jest taka że worldedit oraz electronic z Flipsid3 wraca dopiero co z lanów wesg. Okej mało znaczący fakt bo odbywały się te rozgrywki na Ukraini, jednak podróż i ilość rozegranych meczy może się odbić na ich grze. Kolejny fakt jest taki że gramy online, a jak wiemy ruskie zbyt dobrego internetu nie mają, co także może pomóc Niemcom. Ostatni aspekt i najważniejszy to fakt że gramy mirage&#39;a. Ulubiona mapa Niemców na której grają wyśmienicie i niewiele zespołów jest tam w stanie im się przeciwstawić. To wszystko składa się na fakt że idę dość mocno w mousesports, bo linia -4.5 jest wręcz śmieszna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Godzina: 21:10
Mecz: Mousesports - Flipsid3
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE EU
MAPA: Cobblestone
Typ: Flipside @ 3.75 całoroczny
⛔⛔⛔

Na Mirage powinno być izi dla Myszek, natomiast na Cobblestone warto delikatnie pójść w stronę Ruskich. O ile ma mirage nie warto stawiać na Ruskich po 4.33, o tyle na Koblu te 3.75 warto pobrać. Myszy i tak będą faworytem, natomiast po takim kursie i na tej mapie raczej bym ich nie tykał. Nabrałem nieco zaufania do Ruskich, bo wyrzucili ze składu tragicznego Sharę, a zastąpili Electronicem, który na WESG pokazał się z kapitalnej strony. Czekam na pojedynek snajperski: ChrisJ kontra WorldEdit, z którego mam nadzieję zwycięsko wyjdzie Rosjanin (niech Wasilij Zajcew mu się przypomni).

jakieś argumenty za nietykaniem myszek na cobblu prócz nadziei że worldedit wygra z ChrisJ? //valentine28

E: argumentem jest kurs, no i mapa. Nie ma co się silić na jakieś głębsze analizy. E-sport to trochę dziwna dyscyplina jeśli chodzi o obstawianie. Tzn mam na myśli, że jeśli jest jakaś dyscyplina, gdzie kursy &quot;nie grają&quot; to taki CS:GO jak najbardziej wpisuje się w to. Pełno meczów, gdzie różnice między drużynami są w miarę nieduże, a dysproporcja w kursach ogromna i warto z tego skorzystać.

W CS:GO przy obstawianiu biorę tylko pod uwagę kurs oraz mapę na jakiej odbędzie się mecz i zazwyczaj na tym będą się opierały moje typy. Są jeszcze pomniejsze czynniki, jak np. zmęczenie poprzednimi turniejami (Virtusi zawsze po jakimś większym sukcesie grają warzywo, przykład niedawne WSEG), albo zmiany personalne (Simple bardzo wzmocnił Navi, Zeus aimowo był słabiakiem)
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Godzina: 19:00
Mecz: Fnatic- heroic
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE EU
MAPA: Cobblestone
Typ:

Fnatic -3.5 1 [email protected] 6/10 ⛔ ⛔ ⛔
Fnatic -4.5 1 mecz @1.83 4/10 (dodaje bo w trakcie pisania analizy linia podskoczyła...)
⛔⛔⛔
Fnatic win 1 [email protected] 7/10 ✅✅✅
Analiza:

6 Fnatic zmierzy się z 12 zespołem Heroic. Heroic od jakiegoś czasu gra coraz gorzej. Świadczy o tym ich pozycja w tabeli a także ostatnie mecze. Na ostatnich 10 pojedynków przegrali aż 7 i wygrali 3 z nich. Z drugiej strony mamy Fnatic, który zajmuje aktualnie 6 miejsce i nie może być pewnym awansu na LAN-y. Punkty te bardzo im się przydadzą w walce o awans, a jako że heroic nic nie gra ostatnimi czasy oraz nie ma już szans na awans gram zwycięstwo fnatic. Mapa to cobblestone, tak naprawdę ani jedni ani drudzy nie grywają jej zbyt często, jednakże to fnatic wybrał tą mapę do mappoola, co świadczy o tym że trenowali ją dość mocno. Pokazała to chociażby wygrana z EnvyUs 5.10 gdzie wygrali z nimi cobblestone&#39;a.

2
Godzina: 19:00
Mecz: Mousesports - Hellraisers
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE EU
MAPA: Mirage
Typ:
mousesports -4.5 rundy 1 [email protected] 6/10 ✅✅✅
mousesports win 1 mecz @1.30 7/10 ✅✅✅
Analiza:

Myszki w rozgrywkach ESL Pro League czują się jak ryba w wodzie. Mają już zapewniony awans na lany, jednak na pewno będą chcieli ukończyć ligę na 1 miejscu. W tym momencie zajmują 1 miejsce razem z NiP&#39;ami mając po 45 punktów. Do drużyny niemieckiej dołączył Lowel z Penta Sports, który jest dużym wzmocnieniem zespołu. Ostatnia forma myszek zachwyca, zwycięstwa raz za razem, na ostatnie 8 meczy, przegrali tylko 1 spotkanie (z Virtus Pro)na jednej z ulubionych map polaków i to dopiero po 4 dogrywkach! Do tego faktu dochodzi mapa Mirage. Myszki na tej mapie są zabójczo skuteczni, od porażki z Godsent na początku września, gromią tutaj takie zespoły jak: Virtus pro (do 8), EnvyUs (do 9), FaZe (do 3), Heroic (do 14) czy w końcu wczoraj Flipside3 (do 4). Grać będą z hellraisers którzy nie mają już szans na awans na lany. Mirage to ich jedna z gorszych map, ostatnie wyniki pomimo świetnego września nie zachwycają. Porażki z 2x z nV, 2x z Epsilon a także porażka z Tengri na mirage pokazują że ponownie hellraisers przeżywa gorszy moment. Handi -4.5 na myszki to śmiech na sali i biorę to, bo to pieniądze które leżą na ziemi ????
3.
Godzina: 21:20
Mecz: NiP - Penta Sports
Rozgrywki: ESL PRO LEAGUE EU
MAPA: Nuke
Typ:
NiP -6.5 rundy 1 [email protected] 7/10 ✅✅✅
NiP win 1 mecz @1.12 10/10 domy, samochody, teściowa, żona, dzieci ✅✅✅
Analiza:

Przedostatnia penta spotyka się z 2 nipem. Szwedzi pewni awansu i walka o 1 miejsce w lidze wciąż trwa. Penta sports nie dość że przegrywa z każdym jak leci to do tego odszedł ich chyba najlepszy gracz Lowel. Nie wiadomo do końca kto będzie grał w jego miejsce, ale nie spodziewałbym się żadnego szału. Gramy na Nuke&#39;u, bardzo jednostronnej mapie, jednak nawet jeżeli NiP zacznie po stronie Terro, nie daje większych szans na 10 rund Penty. Warto dodać że jeszcze przed reworkiem Nuke to była najlepsza mapa NiP-ów i w sumie niewiele się zmieniło w tej kwestii, poza tym że grają go dużo rzadziej niż wcześniej... Ostatnia porażka NiPów na tej mapie miała miejsce na początku lutego 2016 roku z Virtusami i od tego czasu wygrali pewnie 12 kolejnych meczy. Dalej są bardzo mocni i będzie tutaj pogrom ???? .

@Edit, Więcej analiz już dzisiaj nie będzie bo wychodzę właśnie, ale polecam w nocy grać w stronę:
Renegades na Cobblestone, Liquidów na Trainie oraz NRG na Cache
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
A co sądzicie o meczu CLG z Echo Fox?
Najlepiej najpierw sam napisz swoje zdanie, argumenty za jedną, bądź drugą drużyną, a wtedy ktoś inny będzie miał możliwość ustosunkować się do tego i wyrazić swoją opinię na temat tego meczu./Macko18
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Dlaczego kurs na Navi jest taki wysoki w meczu z Envy ? Są jakies absencje przeciez kurs 2.00 to nieporozumienie chyba jakieś, mapa cobblestone. Envy ostatnio wygrało z Navi 03.12.2015, od tego czasu grali 2 cobblestony i wszystkie na korzyć Natus Vincere.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wg. mnie to powinien być jeszcze wyższy. Navi nie grywa tej map online w ogóle, więc mogą mieć na niej spory problem bo Envy ostatnio gra ją bardzo często i bardzo skutecznie. Do tego te dwa wspomniane mecze były na początku roku. Ostatnio NAvi przegrywa online bardzo dużo spotkań i patrząc na to, ze oni tej mapy praktycznie w ogóle nie grają to Envy powinno być większym faworytem w moim mniemaniu.
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
czy ktoś zaznajomiony z cs go mógłby mi napisać którą mapę wybierali Immortals a którą Winterfox oraz jak widzicie to spotkanie pod kątem handicapów w stronę Immortals na ich mapie ? Popatrzyłem sobie na tabelę i na kursy na wygraną w tym spotkaniu i wg. mnie wynika z tego tyle że Immortals to bity faworyt tego spotkania chciałbym podbić kurs handi czy -5.5 rundy będzie dla Immortali osiągalne w tym spotkaniu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom