>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ESL One New York + BLAST Pro Series Istanbul

Status
Zamknięty.
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Myśle, ze nasz buk przysnął i radzę taki kurs łapać bo w każdej chwili to się może zmienić. Nie ma za co, akurat przeglądałem ofertę ????
Jeśli tak było to szybko reagują bo ja widzę 1.48
e: a nie przepraszam zwracam honor 2.31
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Dzięki załadowane, przy którymś kuponie już mi odrzuciło i spadło na 2.2 ale i tak dalej jest mega value. Leci reputa.
Śmieszne bo pomijając 3:0 to teoretycznie over 3.5 mapy i 0-3 dawało surebeta grając tylko na fortunie
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Na jednym ekranie bedzie lecial final Polska - Brazylia w siate, na drugim CS ???? Dla mnie kursy to jakies nieporozumienie. Liquid jest faworytem, ale dawac kurs 4.1 na Mousesports? W 1xbet jest Mouse+2.5 mapy (czyli, ze ugraja conajmniej 1 mape) kurs 1.32 i ja prawdopodobnie wejde w to jak reksio w szynke. Nie wyobrazam sobie, ze Mousesports nie ugra chociaz jednej mapy w formacie BO5.
Ja zostawiam sobie takie bety jak over 3.5 mapy, bo juz sie na tym spazylem. A nuz Mouse ogarnie to 3:0? :p
Ale serio, 1.32 na conajmniej jedna mape dla Mousesports to bajka.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja pograłem ten over 3,5 map w BAH po 1.51 rano w dublu z Heroic, więc ładnie ktoś tu wypatrzył ten kurs.
Też mi się jakoś nie chcę wierzyć w szybkie 3-0, Liquid nie gra aż tak rewelacyjnie jak na początku Majora, a z kolei Mouz gra dużo lepiej niż jeszcze parę tygodni temu. Mapy raczej na 100% to ban na Cache i Train.
zworek Mouz tego nie wygra 3:0 choćbym miał dać sobie rękę odciąć. (lepiej daj typ na siatkę ???? )
W długoterminowym mam jeszcze Mvp hltv Twistza po 7... Mam nadzieję, że ktoś zagrał, bo przy zwycięstwie Liquid to jest szansa 50/50 wejścia. Walczy o tytuł z nitro. Ten kurs był w .... value
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Unibet ma 1.44 więc to 1,32 to średni kurs
Wiesz. Kwestia jak kto gra i jaka sobie ceni jakosc uslugi. Ja musze kombinowac jak tylko moge, gram od 13 lat, we wszystkich unibetach, expektach, bahach i innych podobnych jestem polimitowany a gram za wieksze stawki. Gram u ruskich bukow, bo wyplaty niemal blyskawiczne a po weryfikacji nigdy nie mialem problemu z nimi. Wyplata 30k doszla mi ostatnio w 3 minuty..
eryk93
Ale ja nigdzie nie napisalem, ze wygra na pewno :p ja pogralem grubasnie, ze wygra conajmniej 1 mape. Siatkowke na Mistrzostwach mam 6/6 i zarobiony. Dzisiejsze mecze prawdopodobnie odpuszczam, bo wczoraj Polacy zrobili mi za duzy horror, mam zasade, ze w niedziele to bardziej relaks i fun bety!
 
C 82

chriskola

Użytkownik
U mnie już jest block ostatni kupon poszedł po 2.12 czyli jeszcze 1.86 pp podatku. Więcej nie przyjmują.

Widzę, ze fortuna pousuwala wszystko co zagrałem nie wiem czy jest sens z nimi walczyć dość grubo grałem
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja nie jestem zdziwiony - kursy były odwrotnie, na takie ewentualności mają oczywisty błąd bukmachera. Myślałem, że może puszczą, ale trzeba było zakładać zwroty, zwłaszcza jak poszła na to masówka.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Nie no litości... kurs był 2,31, później, 2,20.. później spadło do 2,12.. nic nie blokowali i to kilka godzin wisiało. Połączyłem to z innymi zdarzeniami i jeśli te wejdą to idę z nimi na wojnę, bo tak nie może być, że będą z nas idiotów robili. Nie zagrałbym dziś w fortunie absolutnie nic, gdyby nie ten over 3,5 po kursie &gt;2
 
uzytkownik-24118 2,1K
Będzie oczywisty błąd - skoro cała konkurencja miała dokładnie odwrotne te kursy. Ja zdziwiony nie jestem, ale chcesz to walcz, moim zdaniem wiele nie ugrasz.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Nie miałem jeszcze takiej sytuacji, ze szedłem na „wojnę” z nimi ale jak się da sprawę do sądu to sąd na 100% klepnie nakaz zapłaty i pytanie czy fortuna będzie otwierać sprawę czy wtedy oleje
A mailowo etc. to szkoda tracić czas, ale nie wiem jak maja regulamin bo błąd jest oczywisty
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Szczerze mówiąc.. nie mam pojęcia jakie były kursy u konkurencji, nie wiem - nie sprawdzałem. Mam kupon postawiony w punkcie naziemnym, zawarłem umowę z Fortuną i będę domagał się jej realizacji. Jeśli nie, to odpowiednia kancelaria się tym zajmie.
Ale do tego to daleka droga, bo jeszcze wszystkie zdarzenia muszą wejść.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Ja miałem za kilka K pograne wiec pomyśle co robić później czy jest w ogóle sens się bawić w to, jeszcze zobaczę czy wejdzie przede wszystkim ;)
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Czyli wystawili błędnie 2,31, później obniżyli błędnie do 2,20, do 2,12, do 2,0, a w końcu wycofali ???? Przecież to się kupy nie trzyma. Weryfikacja błędu zajełą im kilka dobrych godzin. Kpina. Tak jak napisałem, mam dwa treble z tym zdarzeniem i w ogóle bym tych kuponów nie zagrał, gdyby nie ten atrakcyjny kurs na over 3,5 map. Prawnikiem nie jestem, ale na moje, to mają po dupie i tyle. Oczywiście jeśli ich przyciśnie jakiś prawnik.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ty tak serio? Przepraszam, ale ile lat zawierasz zaklady u bukmachera? Chcesz buka straszyc prawnikiem? ????
Ja, bez obrazania ciebie, chociaz mnie to rozsmieszylo, gram u buka ponad 13 lat, z czego ostatnie lata praktycznie &#39;zawodowo&#39;. I oszczedze ci szukania - NIC NIE WYGRASZ Z BUKIEM. Jezeli bukmacher ma cos napisane w swoim regulaminie to ty grajac u danego buka akceptujesz ten regulamin i tyle. Jezeli mieliby napisane, ze moga obstawiac u buka tylko osoby powyzej 180 cm, leworeczne i w dodatku rude to maja prawo miec taki punkt.
To jest oczywista pomylka bukmachera, na ktora maja punkt w regulaminie i tyle. Oni nie oszukali cie w zaden sposob. To ty chciales oszukac ich i postawic na blednie wystawione kursy. Serio, zaakceptuj to i idz dalej..Bukmacherka jest dla osob, ktore z goraca glowa nie leca do prawnika, bo fortuna uniewaznila zaklad..
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Czyli wystawili błędnie 2,31, później obniżyli błędnie do 2,20, do 2,12, do 2,0, a w końcu wycofali ???? Przecież to się kupy nie trzyma.
To na pewno wina tych małych stworków, które siedzą za ekranem i zmieniają kursy w magiczny sposób. ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nikt zbyt mądry, za dużo turniejów jak na jeden wrzesień, ale zawodnicy się cieszą. Przynajmniej Ci, którzy chcą zarobić dodatkowe siano. Apropo takiego zawodnika, który widać ma ambicje bycia top 1...
Na Bet at home jest zakład na MVP hltv tunieju w NY. Zazwyczaj jest to osoba z najwyższym ratingiem 2.0. Po ludzku, ten co najlepiej fraguje, a jego drużyna wygrywa turniej. Zobaczcie jedną rzecz. Liquid dzisiaj wygrywa i są w półfinale (wygrają na 90%). Czyli zostają im dwa mecze do walnięcia, Faze bez błysku karrigan fatalny, Navi nie swoje i po długim Majorze, w inne ekipy nie wierzę, aby wygrały. Prawdopodobieństwo, że Liquid wygra jest spore.
A kto u nich gra najlepiej? Moim zdaniem zdecydowanie od dłuższego czasu Twistzz, kanadyjczyk po prostu wymiata. W pierwszym meczu zaliczył +- 25 zabójstw na plusie, rating 1.39 czyli rewelacja.
Moim zdaniem warto za drobne chociażby ukąsić po kursie 7.00 bet-at-home Twistzz HLTV MVP NY // Zwycięstwo w tunieju Liquid jest tylko po 2.50, więc moim zdaniem przepaść duża. Grają u siebie, publika poniesie trochę. W końcu muszą wygrać jakiś turniej.
✅✅✅ Mam nadzieję, że ktoś zarobił. Z siatkówką delikatnie mówiąc mi nie idzie, ale do CS-a jeszcze czucie mam...
Twistzz rozwalił system
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom