>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO ECS SEASON 2 NA/Europe

Status
Zamknięty.
P 60

provz

Użytkownik
TSM - OPTIC, 1 mapa dd2
powyżej 26.5 rund @ 1.96 pinek
strasznie mi tu pachnie wyrównanym pojedynkiem, mapa dd2, można powiedzieć, że obie ekipy dobrze się na niej czują, tsm ostatnie spotkanie rozegrali własnie na dd2 z c9 i też powalczyli, 16:13 gdzie byli spisywani na sromotną porażke, z optic grali niedawno i tez zacięty mecz 16:14 na dd2, tsm jest dogiem ale powinini chłopacy sie pokazac, semphis troche ostatnio u nich kuleje ale optic tez ostatnio spuścili z tonu, polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
EnVyUs vs Godsent
Mapa: de_cache
Typ: nV / nV (-3.5)
Kurs: 1.50 / 1.90
Bet365
⛔⛔
nV - po wyrzuceniu Devila i wprowadzeniu do teamu Sixera, gra Francuzów znacznie sie poprawiła, gładkie zwycięstwo wczoraj z Fnatic na dwóch mapach. W ostatnich meczach online bardzo dobrze spisuje się Kenny, widać że jakoś lepiej wychodzi mu strzelanie z awp przed komputerem niż przed publicznością, Apex i NBK stabilnie, praktycznie nie ma teraz słabego ogniwa w tym zespole. Cache, jedna z ich najlepszych map, stworzona do szybkich, agresywnych wjazdów, tak jak nV lubi.

Godsent - byłe Fnatic, drużyna która pokazała jak z teamu top5 zrobić team top30. Pronax - totalne dno, Snajder - to samo, Krimz bez Olofa to nie Krimz. Czegoś tej drużynie wciąż brakuje. Nie wiem - może zbyt duża pewność siebie? JW i Flusha często okazywali brak respektu dla pozostałych drużyn, jeszcze podczas gry w Fnatic gdzie niszczyli wszystkich jak chcieli, a po przyjściu do Godsent widać problemy z grą i wydaje mi się, że to głównie Olof był tym motorem napędowym.

Podsumowując, za nV przemawia lepsza gra AWP, lepsze pistolki, silniejszy forcebuy, co jak co ale nV razem z SK grają chyba najlepsze forcebuye na scenie cs&#39;a.
Tak jak to ostatnio pisałem, że nV w składzie z Devilem grało we 4, tak Godsent też ma takiego swojego Devila - Pronaxa.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Astralis vs Face 1st map
Faze 1,625 4/5 pinnacle ⛔ 13:16
Faze -2,5 1,847 1/5 pinnacle ⛔ 13:16

Faze zagrało bardzo słabo tą mapę.
Gramy overpass.
1 mapa to overpass i jest to już bardzo ważna informacja. Astralis ostatnio nie jest w formie. Przegrali ostatnio bardzo dużo map. Od turnieju w Nowym Jorku wygrali zaledwie 8 map z 21 (5x dust2 i 3x mirage). Overpassa zagrali w tym czasie 4 razy i ich wyniki to porażki z dignitasem 2:16, 12:16 na ECS Europe oraz porazki z Cloud9 12:16 oraz SK 13:16 w NY. Jest to mapa mimo wszystko CT, chociaż na pewno nie można powiedzieć, że po stronie CT gra się łatwo ale przy dobrze ogarniętych strategiach wg. mnie CT mają sporą przewagę, co można zaobserwować po wynikach po stronie CT ekip, które tą mapę grają bardzo dobrze. A Astralis jak przeglądam wyniki ma ogromne problemy z bronieniem bs na tej mapie i notuje bardzo słabe wyniki po tej stronie.
Jest to z drugiej strony jedna z ulubionych map Faze. Nie jest to najczęściej wybierana mapa, ale ostatnio zdecydowanie najskuteczniej na niej grają i myślę, że nie bez powodu wybrali właśnie overpassa, wiedząc że Astralis ostatnio na niej nie zachwyca. W samym październiku Faze zagrało tą mapę 7 razy wygrywając 5 spotkań.
Wg. mnie warto pokusić się o zagranie w stronie Faze, chociaż jak kursy jeszcze trochę polecą to stanie się to już nieopłacalne wg. mnie.
Dignitas vs Fnatic 1st map
Fnatic +2,5 1,621 3/5 pinnacle ✅ 19:16
Fnatic 1,74 1/5 pinnacle ✅ 19:16

Dust 2 znowu ;)
Fnatic nowy skład i wg. mnie to jest ekipa na miarę najlepszej na świecie. Mają fajnie sklecony ten skład i do tego nowy nabytek w osobie disco doplana to na pewno solidne wzmocnienie. Ostatnio nie grywał też KRIMZ a to przecież ważne ogniwo tego zespołu. Dust2 to jedna z ulubionych map Fnatic. Znakomicie radzą sobie po stronie TT co na tej mapie jest bardzo ważne, szczególnie jeżeli ma się dobrych snajperów. Dignitas niby cyferki teamowe na tej mapie znośne, ale jak patrzę kogo ogrywali na tej mapie to szału to nie robi. Przegrywali z całą czołówką: EnVyUs, Astralis, Faze, VP. Fnatic poprzez ostatnie problemy także ze składem nie grali tak dobrze jak się od nich oczekuje ale po zmianach i oczekiwanym powrocie KRIMZ&#39;A oczekuje, że na swojej mapie wygrają.
Na 2 mapie kursy nawet lekko wg. mnie zaniżone na dignitas, ale 2 mapę zostawię w spokoju i ewentualnie jak zobaczę jak będzie to wyglądać na dust2 i wtedy coś wrzucę na overpassa.
⛔ 2,397j
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na dzisiaj. Wszystkie kursy z pinnacle.
Fnatic vs Faze
Faze +3,5 1st map 1,917 2/5 ✅ 13:16
Faze 1st map 2,67 1/5 ⛔ 13:16
Faze +3,5 2nd map 1,671 3/5 ⛔ 7:16
Faze 2nd map 2,26 1/5 ⛔ 7:16


Nie widziałem co się stało na mirage po stronie CT bo byłem poza domem ale wynik mnie zdziwił strasznie.

Nie kupuje tych kursów.
Fnatic mimo, że umiejętności spore indywidualnych graczy to jednak widać było wczoraj, że muszą chwilę pograć by się zgrać. Nie wybierają dzisiaj dust2 tylko train, więc wg. mnie chcą ćwiczyć mapy w nowym składzie. Na tym poziomie najważniejsze to komunikacja i zrozumienie wg. mnie i mając zmieniony skład, do tego KRIMZ nie był z zespołem bodajże ponad miesiąc, to musi mieć znaczenie.
Faze solidny zespół na trainie gorzej ale na pewno nie fatalnie. Ostatnio z C9 przegrali dopiero po dogrywce. Na mirage mocni więc wg. mnie na mirage można pograć troszkę mocniej.
⛔ 3,166j
Proponuję grać to co podaję w dziale live tam skuteczność o wiele lepsza ;)
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Mecz: compLexity vs Liquid
Rozgrywki: ECS Season 2 North America
Godzina: 1:00
Mapa: Dust2
Typ: Team Liquid -6.5 @2.00 5/10
✅ ✅ ✅ 16:7 dla Liquid
Analiza:
Po pewnej przerwie w typowaniu oraz problemach, wracam do CS-a i pisania analiz (oby jak najwięcej zielono ???? )
Complexity to oprócz TSM jedna z najgorszych zespołów w zestawieniu w ECS ameryka.
Do tej pory na 8 rozegranych meczy wygrali 2 z nich, a 6 przegrali. Przyjdzie zmierzyć im się dzisiejszej nocy z podrażnionym Team Liquid, który po rozegraniu 10 meczów ma tylko 4 zwycięstwa i aż 6 porażek... Jeżeli liquidy chcą jeszcze o czymkolwiek marzyć (chociaż i tak uważam że już za późno) to nie mogą pozwolić sobie na porażkę z kimś takim jak compLex... Mimo że ostatnie wyniki pozostawiają wiele do życzenia, to liquidy w końcu wzięły się za siebie. W ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z świetnie dysponowanym Teamem Optic po 2 wyrównanych grach. CompLex zbiera lanie od każdego pokolei jak leci, na pewno daleko im do jako takiej gry jaką prezentowali jeszcze miesiąc temu. Na ostatnie 7 spotkań przegrali aż 6 uznając wyższość nawet Muffinek. Do tej pory oba zespoły spotykały się 4 razy i za każdym razem Team Liquid pewnie pokonywał graczy Complex. Handicap duży, ale biorąc pod uwagę umiejętności graczy a także mapę jaką rozgrywamy jest on spokojnie do zrobienia. Dust2 typowo skillowa mapa i na pewno handicap ten jest bardziej prawdopodobny niż na trainie, gdzie może się potoczyć mecz różnie.
2.
Mecz: Cloud9 - NRG
Rozgrywki: ECS Season 2 North America
Godzina: 2:00
Mapa: Mirage
Typ: Cloud9 -6.5 @2.00 4/10
⛔ ⛔ ⛔16:8 dla NRG : O
Analiza:
Pierwszy powód który przemawia za cloud9 to fakt że gramy online. Jak wszyscy doskonale wiedzą, cloud9 to jeden z najlepszych zespołów, ale tylko online... Gdy przychodzi im się zmierzyć na LAN-ie zapominają chyba wziąć skilla z domu. Pierwsza rzecz jest taka, że NRG w piątek rozpoczyna zmagania w montrealu w Northern Arena, co za tym idzie powinni już być w kanadzie, idąc dalej tym tokiem myślenia są już w hotelu i tak naprawdę nie wiadomo czego spodziewać się po ich internecie, aklimatyzacji itd. Ale wróćmy do meczu. Gramy Mirage&#39;a, mapę na której cloud9 w ostatnim czasie czuje się jak ryba w wodzie. Zwycięstwa z SK, Dignitas czy Mousesports na tej mapie robią wrażenie. Ostatnio w bardzo dobrej formie, czego nie można powiedzieć o przeciwnikach... Tabsen i spółka daleka od optymalnej formy, w której mogliby nawet wygrać ten mecz, jednak dzisiaj myślę że są bez szans. H2H definitywnie na korzyść cloud9, mapa na korzyść cloud9, czas rozgrywania meczu także. Myślę że NRG będą już myślami przy piątkowych finałach, bo w ECS i tak nie mają zbytnio na co liczyć przy takich przeciwnikach...
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mecz: TSM vs Immortals
Rozgrywki: ECS Season 2 North America
Godzina: 2:00 i 3:00
Mapy: Train i Mirage
Typ:

1 mecz (train) Immortals @1.30 6/10 ✅ ✅ ✅ 16:12
1 mecz (train) Immortals -4.5 @1.83 4/10 ⛔ ⛔ ⛔ 16:12, brakło 1 rundy, brazole mieli 7:1, potem udar mózgu wszystkich i zrobiło się nagle 9:12...
2 mecz (mirage) Immortals @1.30 8/10 ✅ ✅ ✅ 16:7
2 mecz (mirage) Immortals -4.5 @1.90 5/10
✅ ✅ ✅ 16:7
Analiza:
Szczerze? dziwią mnie te kursy. Spotykają się 2 zespoły które w tym momencie są w 2 całkowicie różnych punktach... immortals na fali, po zwycięstwie w turnieju iButPower i z bardzo dobrą grą, naprzeciwko TSM szukające formy, a także zawodzące na całej linii. Okej, niby organizacja TSM zwiększyła ostatnio środki które przeznaczone są na CS:GO, jednakże nie zmieniając składu zespołu, samym zwiększeniem środków, raczej nic nie wskurają... H2H na korzyść brazylijczyków, 5 ostatnich spotkań zakończonych zwycięstwem. W końcu udało im się wygrać na LAN-ie gdzie zawodzili. Na korzyść może działać fakt że teraz gramy online, gdzie zawsze byli bardzo mocni. Gramy Mirage oraz Traina. Na mirage&#39;u grali wczoraj oraz przedwczoraj pokonując bardzo mocne cloud9 oraz renegades. Mapa ta może nie jest ich ulubioną, ale czują się tutaj bardzo mocni o czym świadczy 70% winrate patrząc od czerwca... lepszą statystykę mają tylko na cobblestone&#39;ie oraz overpassie. TSM z kolei nie wygrali na tej mapie od września, grając 5 krotnie. Patrząc na obecną formę handi jak najbardziej do ogarnięcia przez fawelan. Co do traina, oba zespoły lubią tutaj grać i osiągają całkiem niezłe wyniki. Jeżeli tsm myśli o jakichkolwiek punktach to tylko tutaj, jednakże brazylijczycy tak samo jak SK są piekielnie mocni na pociągach , a handi -4.5 myślę że nie bez problemów, ale powinni ogarnąć (dużo będzie zależało czy zaczną po stronie terro) Kolejna zaleta dla immortals to fakt że przed spotkaniem z tsm będą grali 2 mecze z luminosity, gdzie zmierzą się także na mirage&#39;u... na pewno zadziała to na ich korzyść bo będą mieli rozgrzewkę. Brazylijczycy na pewno zarówno skillem jak i taktyką na chwilę obecną przewyższają amerykan i to znacząco, a kursy i handicapy są mocno nieadekwatne do aktualnej gry zespołów
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: Astralis vs Ninjas In Pyjamas
Godzina: 15:00 (overpass)
Typ:
Na dziś postanowiłem wybrać 3 typy spośród tego meczu. Mianowicie czyste zwycięstwo Astralis ✅@1.86, device ponad 20 fragów ✅@1.80, forest poniżej 18 fragów ✅@1.98. Wszystkie kursy z betsson.

Analiza:
Wiemy jak to na ogół wygląda z drużynami, które wygrywają turnieje, forma po nich jest chwiejna, często potrzeba kilku/kilkunastu map żeby wrócić na właściwe tory. Na iemie nic nie zapowiadało zwycięstwa NIPu a jednak się udało po zaciętym finale, przede wszystkim dzięki nieziemskiej formie Foresta, który wykręcał dużo fragów, oddawał chore strzały, niemal nie do trafienia, ugrywał clutche. Po wczorajszych meczach z FaZe, czuć i widać było że forest grał za dwóch na iemie i nastąpił z jego strony może spadek formy, może rozluźnienie, tak czy inaczej nie prezentował tego samego poziomu, dwa razy zamykał, buk chyba wciąż sugeruje się formą z iemu, dlatego taki kurs na tę linię, na drugiej mapie - cachu może ją spokojnie pokryć, jednak na overpassie, który jest mapą Astralis, i którzy grają ją lepiej od NIPu, zwłaszcza online, powinien nie dać rady pokryć tej linii.
Astralis na iemie wygrywając grupę bardzo zaskoczyli, a i w półfinale nie odstąpili nogi SK, w prawdzie w tamtym bo3 device nie radził sobie najlepiej, ale wszyscy wiemy że jest on bardziej graczem online niż lanowym, ponadto z brazolami nie może się odnaleźć. We wczorajszych i przedwczorajszych meczach podczas ECS na 4 mecze, aż 3 razy pokrył linię 20 fragów, jeden raz miał równo 20. Na swoich mapach za równo on jak i całe astralis czyści aż miło, dlatego na ich mapie idę znów ku niemu jak i całemu Astralis, które powinno być faworytem na tej mapie, kursy 50-50 są moim zdaniem błędne
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: G2 vs NIP
Godzina: 17:00 (cache)
Typ: G2 ✅@1.97, Xizt poniżej 20 fragów ✅@1.8 (betsson)

Analiza:
Grają chyba na najlepsze mapie G2, kurs to moim zdaniem nieporozumienie, dodatkowo NIP bez friberga (chociaż to może akurat dla Nipu dobrze?), tak czy inaczej póki kurs nie spadnie, bo spadnie na pewno zapewne do okolic 1.7 trzeba brać aż miło, a 1.7 wydaje się warty również pobrania. G2 na tej mapie nie wyobrażam sobie, żeby przegrało z Nipem, któe gra dziś naprawdę padakę, do tego teraz grają ze stand-inem jak wspominałem. Podejmowanie decyzji dziś po stronie Szwedów leży. G2 to bierze i to najprawdopodobniej z handicapem -2.5. Dodatkowo Xizt, który w drużynie NIPu zawsze dla mnie był średniakiem (w cs go) wg mnie da rady na pokryć linii aż 20 fragów. Generalnie cały NIP dziś nie porywa, więc można zastanawiać się nad underem tak naprawdę każdego zawodnika, ale linia na Xizta jest aż 20. Na nuke&#39;u jak najbardziej do pokrycia, jednak na cachu mało prawdopodobne żeby podołał przeciw Screamowi i jego ekipie, która online wygląda na mocniejszą niż lanowo (chociaż ostatnio lan z ich strony uległ poprawie). Dodatkowo można pograć over 21 fragów Screama ⛔@1.8, który w ostatnich grach otwiera tabelę na niemal każdej mapie jaką gra G2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: G2 vs Fnatic
Godzina: 19:00 (overpass, dust2)
Typ: ✅G2 -2.5rundy (overpass) + G2 (dust2) @3,05 betsson Bardzo dobry dzionek dziś ????
Analiza:
Fnatic po rotacji Fnatic-Godsent gra tragicznie, z jednej mega mocnej ekipy, zrobiły się dwie średnie. Nie mogą się pozbierać, jakiś czas temu wrócił Krimz za LekrO, ale i to na niewiele pomogło jak na razie. G2 ogólnie w ostatnich grach prezentuje się bardzo dobrze, gra równo, jak widać nuke im jedynie bardzo nie podchodzi, tutaj na szczęście tej mapy nie ma, jest overpass i dust, na overpassie w moim przekonaniu powinno dojść do deklasacji, g2 jest w rytmie meczowym i powinni gładko się po fnc przejachać.
Na drugiej mapie, czyli na dust, który rzekomo jest mapą fnc, ale na tej mapie g2 również jest obeznane i z ekipą jaką obecnie jest fnatic, nie powinni mieć problemów, zaliczając tym samym dwie wygrane. Gram to odważnie w dublu, ale jak ktoś się obawia, to dwa single też są dobrą opcją.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
NiP - EnVyUs 1 (Nuke) 17:00 @1.57 b365
-2.5 NIP @1.72 b365
Dziś kończą się kwalifikacje do ESC League. Trzy zespoły są pewne awansu, a mianowicie EnVyus, Astrallis i Faze.
Obecnie 4 miejsce okupuje VP, ale szansę mają również NiP, oraz mousesports.
Szwedzi potrzebują aż 3 zwycięstw, Niemcy ledwie dwa, ale oba będą rozgrywane na samym końcu między sobą w meczu mousesports- NIP.
Przedtem jednak NiP zagra z jak już wspomniałem francuską formacją, która już nie musi się spinać. Gdzie jak gdzie, ale na Nuke to NiP czuje się jak ryba w wodzie i jest to ich najlepsza mapa. W niedalekiej przeszłości pokonali na niej EnVyUs dwukrotnie ze sporym bagażem rund. Dziś to pierwszy pojedynek z czterech NiPu. Jeżeli mają chęć na awans, to tutaj musi być pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
NiP - EnVyUs 1 (Nuke) 17:00 @1.57 b365
-2.5 NIP @1.72 b365

Dziś kończą się kwalifikacje do ESC League. Trzy zespoły są pewne awansu, a mianowicie EnVyus, Astrallis i Faze.

Obecnie 4 miejsce okupuje VP, ale szansę mają również NiP, oraz mousesports.
Szwedzi potrzebują aż 3 zwycięstw, Niemcy ledwie dwa, ale oba będą rozgrywane na samym końcu między sobą w meczu mousesports- NIP.
Przedtem jednak NiP zagra z jak już wspomniałem francuską formacją, która już nie musi się spinać. Gdzie jak gdzie, ale na Nuke to NiP czuje się jak ryba w wodzie i jest to ich najlepsza mapa. W niedalekiej przeszłości pokonali na niej EnVyUs dwukrotnie ze sporym bagażem rund. Dziś to pierwszy pojedynek z czterech NiPu. Jeżeli mają chęć na awans, to tutaj musi być pewne zwycięstwo.

Typ popieram, sam gram dzisiaj 3 razy na NIP (oprócz spotkania na cache), gdyż uważam, że stać ich na awans. Pragnę jednak poprawić, że VP znajduje się obecnie na 7 miejscu, bez szans na awans. W walce o ostatnie miejsce premiowane awansem pozostali Dignitas, Mousesports i wspomniany wyżej NIP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Miałem zabierać się właśnie za analizę, aczkolwiek na oficjalnej stronie ECS jest podana informacja, że mecze mają być BO3 a nie BO1 tak jest to podane na hltv czy u bukmacherów, ktoś coś wie?
 
M 1

mediev

Użytkownik
ja proponuje w kazdym meczu pograc over 26.5 rundy gdzie kursy na pinku sa w okolicy 1.9 , bardzo wyrownane pary, jezeli by grac na dany team to zdecydowanie w underdogow bo to typowe 50/50 w moim odczuciu.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja bym polecał dziś sobie pooglądać bez spiny, ewentualnie bawić się live na całorocznym natomiast grać jutro. Przecież jeżeli jest bo1 to odpadają 3 mapy na których drużynie może iść lub nie więc zostaje mapa przeciętna nie dająca przewagi nikomu.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: SK Gaming - Dignitas
Typ: SK -3.5 rundy @1.9 B365 ⛔⛔e; jeśli zajdą w tym turnieju daleko to udowodni, że oni chyba lubią grać jak najwięcej meczy, ale patrząc tylko na ten mecz - tragedia, nie ma sensu stawiać na nich teraz złamanego grosza, zwłaszcza że zapewne w każdym meczu będą faworytem, kompletnie nic nie wychodziło ;/
Godzina: 00:00 (choć w rzeczywistości odbędzie się zapewne nie szybciej niż 1;30)
Analiza:


Na dziś jedynym sensownym betem, ale i tak bez szaleństw ze stawką, jest handicap rundowy na SK. Obie drużyny grają bez jednego gracza, z tą różnicą, że w drużynie Dignitas wypadł Magiskboy ze względów prywatnych (egzaminy na uczelni) i w jego miejsce wskoczył valde, zawodnik Heroes Gaming. Sytuacja wygląda całkowicie opozycjnie z SK - wypadł fnx, lecz przez decyzje całej drużyny. Ostatnimi czasy prezentował naprawdę niski poziom i dodatkowo (PODOBNO) doszło do poważnego zatargu między nim a coldzerą, przez co team spirit i komunikacja siadły. W jego miejsce wskoczył weteran counter-strike - portugalski snajper Fox, który kręcił naprawdę spore cyferki w Faze zanim jego miejsce zajął allu. Fox od sierpnia był bez teamu, wraca od razu na turniej LANowy sporej wagi. Jestem mocno przekonany, że gdyby nie bariera językowa, padłoby na kogoś innego, a nie na starego już jak na csa zawodnika, niemniej jednak zauważyć warto że ze wszystkich zawodników na tym lanie to właśnie Portugalczyk ma najlepsze statystyki, bo jego rating to aż 1.38. W tym turnieju SK podchodzi jako obrońca tytułu - ten fakt plus zmiana w składzie, wywołana kiepskimi wynikami i &quot;posuchą&quot; może spowodować dodatkową motywację. Znaleźli się w tej prostszej grupie, trzeba ten fakt wykorzystać i możliwie w najszybszy sposób dostać się dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Immortals - SK
Immortals @2.3 Pinnacle
Zdecydowanie mój bet dnia. To co SK ostatnio robi to kryminał. Jeszcze za FNXa ściągneli totalnego pachoła, który nawet nie potrafi kontrolować full auto z AK :eek: Fallen gra słabo, Taco raz mu gra wyjdzie raz nie, Fer niby stabilnie ale wczoraj patola, a jedyny pozytywny punkt tej drużyny na ten moment to Coldzera ale, ciężko ugrać grę 1v5. Dignitas bez Magiska ich rozwaliło. Immortals wczoraj niezły throw i porażka po dogrywce z Envy, ale mimo wszystko wyglądali solidnie i są według mnie sporymi faworytami w dzisiejszym spotkaniu. Buki sugerują się marką a nie aktualną formą obu ekip. Mocno polecam!
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Wszystko fajnie ale derby rządzą się swoimi prawami. Immortals ma taki problem z pokonaniem SK jak Kinguin - Virtus Pro. Ja poczekam i może zagram coś na live.
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Wszystko fajnie ale derby rządzą się swoimi prawami. Immortals ma taki problem z pokonaniem SK jak Kinguin - Virtus Pro. Ja poczekam i może zagram coś na live.
Nawet jeśli derby rządzą się swoimi prawami, to ja i tak wolę zagrać na kursie i pójść w stronę Immortals. Mam nadzieję, że hen1, boltz i felps zagrają na swoje możliwości, wtedy powinni wygrać z SK
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom