>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO Dreamhack Open Fall 2020

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
dh.png

Data: 15-25 październik 2020
Miejsce: Europa (online)
Pula nagród: 115 000 $
Liczba drużyn: 16
Grupy: KLIK

Kursy na pierwszą kolejkę z STS prezentują się następująco:
dh.png

Zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na pewno wielu polskich kibiców e-sportu czeka z niecierpliwieniem na mecz NIP vs Sprout. Ponieważ w Sprout gra snatchie i dycha. Osobiście odpuszczę sobie obstawienie tego spotkania.

Pójdę w inne spotkanie o godzinie 13:00, mianowicie:

Vitality - mousesports
Byłem pod wrażeniem występów Francuzów na IEM New York do momentu meczu z Faze. Bo ekipa Niko obnażyła słabe punkty Vitality.
Mousesport natomiast fajnie spisali się podczas ESL Pro League. Wygrali tam miedzy innymi z Vitality ale oprocz tego z BIG i po mapie z Navi oraz Astralis. Myśle, że mogą dzisiaj powalczyć.
typ: mousesports
@2.01 fortuna

@edit:
coś ostatnio słabo idzie. Przepraszam wszystkich, którzy pograli ten typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Na pewno wielu polskich kibiców e-sportu czeka z niecierpliwieniem na mecz NIP vs Sprout. Ponieważ w Sprout gra snatchie i dycha. Osobiście odpuszczę sobie obstawienie tego spotkania.

Pójdę w inne spotkanie o godzinie 13:00, mianowicie:

Vitality - mousesports
Byłem pod wrażeniem występów Francuzów na IEM New York do momentu meczu z Faze. Bo ekipa Niko obnażyła słabe punkty Vitality.
Mousesport natomiast fajnie spisali się podczas ESL Pro League. Wygrali tam miedzy innymi z Vitality ale oprocz tego z BIG i po mapie z Navi oraz Astralis. Myśle, że mogą dzisiaj powalczyć.
typ: mousesports
@2.01 fortuna
Ja tez bylem podwrazeniem gry Vitality meczu z Faze nieogladalem ale z Complexity i Fnatic tak gdzie naprawde dobrze grali no oprucz rpk.
Byli faworytem do wygrania IEM mysle ze Faze trafilo na slbszy dzie francuzow.
Dzis powini wygrac z myszkami.
A tak pozym to jeszcze:
Big 1
Goodsent 1
Ģ2 1
Gram na Big bo niewierze ze Faze zagra taki drugi turniej podrzad jak na IMIE.
Faze to teraz takie Herotic raczej
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Astralis - Heroic
Typ: Astralis win @1.45 (STS)


Odpuszcze sobie inne mecze, bo pary są 50/50 wg mnie, natomiast Astralis ostatnio w gazie, Heroic odwrotnie, odkąd wygrali turniej, grają co raz to słabiej, pierwsze mecze na turniejach często przegrywają, a i z trenerem wciąż są problemy. Astralis gra co raz lepiej i Es3tag okazał się bardzo dobrym transferem. Gla1ve od jakiegoś czasu już znów prowadzi ten team od zwycięstwa do zwycięstwa. Map pool zdecydowanie pod Astralis, liczę na gładką wygraną i oczywiście wybieram bezpieczną opcję wygraną Astralis, natomiast warto za drobniejszą stawkę zagrać Astralis -1.5 @2.22 (STS) .
 
Ostatnia edycja:
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Astralis - Heroic
Typ: Astralis win @1.45 (STS)


Odpuszcze sobie inne mecze, bo pary są 50/50 wg mnie, natomiast Astralis ostatnio w gazie, Heroic odwrotnie, odkąd wygrali turniej, grają co raz to słabiej, pierwsze mecze na turniejach często przegrywają, a i z trenerem wciąż są problemy. Astralis gra co raz lepiej i Es3tag okazał się bardzo dobrym transferem. Gla1ve od jakiegoś czasu już znów prowadzi ten team od zwycięstwa do zwycięstwa. Map pool zdecydowanie pod Astralis, liczę na gładką wygraną i oczywiście wybieram bezpieczną opcję wygraną Astralis, natomiast warto za drobniejszą stawkę zagrać Astralis -1.5 @2.22 (STS).
Tylko to ostani turniej Estaga w Astralis
Idzie ponoc do Cloud i jestem teraz ciekaw jak zagraja.

P.S Vitalty wsumie latwo 2:0
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Jak juz to idz wstrone OG.
A jak niechcesz to over 2.5
Ja Gram OG i overa
Post automatycznie złączony:

Ja dziś polecam Furię, Faze oraz Astralis - wszystkie drużyny w lepszej dyspozycji niż rywale :)
Ja niejestem pewny Astralis Estag bedzie gral czy jakis standind?
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Ja tez bylem podwrazeniem gry Vitality meczu z Faze nieogladalem ale z Complexity i Fnatic tak gdzie naprawde dobrze grali no oprucz rpk.
Byli faworytem do wygrania IEM mysle ze Faze trafilo na slbszy dzie francuzow.
Dzis powini wygrac z myszkami.
A tak pozym to jeszcze:
Big 1
Goodsent 1
Ģ2 1
Gram na Big bo niewierze ze Faze zagra taki drugi turniej podrzad jak na IMIE.
Faze to teraz takie Herotic raczej
No cs dzis fajnie dal zarobic
Vatality
Big
Godsent
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Vitality - fnatic
Typ: Misutaaa lepszy od Golden @1.72 (ewinner)


Biorę pod uwagę dwa czynniki, pierwszy to taki, że Golden to najsłabszy gracz fnatic od dłuższego czasu, i rozumiem politykę, że nie wymieniamy składu ponieważ są zgrani, ale on po prostu jest zbędnym balastem dla tej drużyny, w przeciwieństwie do Misuty który gra dobrze, ostatnio troszkę słabsza forma, ale wierzę, że w tym meczu będzie od niego lepszy. 2 aspekt to pierwsze mecze w tym turnieju, Golden na 3(!) mapach zrobił 34 fragi, natomiast Misutaaa na 2(!) mapach zrobił 33 fragi, to mówi chyba samo za siebie. Dodatkowo Vitality bierze ten mecz (@1.53), co powinno pomóc francuskiemu zawodnikowi zdobyć więcej fragów.

Sprout - North
Typ: Sprout win @1.53 (ewinner)


Wczoraj bardzo gładko Sprout wygrało z moim zdaniem najtrudniejszym przeciwnikiem w Grupie 4 czyli NiP, North męczyło się z grającym z jednym rezerwowym ENCE, na ten moment drużyna z dwoma Polskimi zawodnikami w składzie jest drużyną lepszą od North, Dycha prezentuje niesamowitego skilla od jakiegoś czasu, Snatchie jakby przypomniał sobie jak się strzela z AWP, Faven i spidii również się dobrze spisują. Map pool zdecydowanie po stronie Sprout, nawet main North czyli Vertigo może zostać przełamane, wczoraj Sprout udowodniło, że na tej mapie spisują się bardzo dobrze przełamując NiP.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Mousports - OG 2 @ 1.88
Biorac forme obu zedpolow ide tu wzespol mante.
W myszkach to natachwile cos tam gra to brynas ale sam niewygra.
W OG wszyscy rowno i sa w formie.
NiP - ENCE 1 @ 1.64
Endpoint - Herotic 0:2 @ 1.51
Tu niewidze innego wyniku jak 0:2 dla dunczykow sa zdecydowanie lepsi.
Vitalyty - Fnatic 0:2 @ 2.55
Patrzac to co robia francuzi i wjakiej sa formie to niewidze tu innego wyniku jak 2:0 choc fnatic moze powalczyc.
Ale biorac to co robi shox,apex czy misuta to niewidze innej opcji niz te 2:0.
Dlatych mniej odwaznych oczywiscie 1 po 1.57.
Godsent - Big 2 @ 1.34
Sprout - North 1 @ 1.51
Post automatycznie złączony:

Mousports - OG 2 @ 1.88
Biorac forme obu zedpolow ide tu wzespol mante.
W myszkach to natachwile cos tam gra to brynas ale sam niewygra.
W OG wszyscy rowno i sa w formie.
NiP - ENCE 1 @ 1.64
Endpoint - Herotic 0:2 @ 1.51
Tu niewidze innego wyniku jak 0:2 dla dunczykow sa zdecydowanie lepsi.
Vitalyty - Fnatic 0:2 @ 2.55
Patrzac to co robia francuzi i wjakiej sa formie to niewidze tu innego wyniku jak 2:0 choc fnatic moze powalczyc.
Ale biorac to co robi shox,apex czy misuta to niewidze innej opcji niz te 2:0.
Dlatych mniej odwaznych oczywiscie 1 po 1.57.
Godsent - Big 2 @ 1.34
Sprout - North 1 @ 1.51
Sorki oczywiscie mialo byc 2:0 dla Vitalyty
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Wczoraj Furia nie zawiodła i myślę, że dziś również dadzą radę - jest to już półfinał i nie ma miejsca na błędy. Oglądałem ostatnie 2 mecze z EG i Furia dużo lepiej się prezentowała
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Mousports - OG 2 @ 1.88
Biorac forme obu zedpolow ide tu wzespol mante.
W myszkach to natachwile cos tam gra to brynas ale sam niewygra.
W OG wszyscy rowno i sa w formie.
NiP - ENCE 1 @ 1.64
Endpoint - Herotic 0:2 @ 1.51
Tu niewidze innego wyniku jak 0:2 dla dunczykow sa zdecydowanie lepsi.
Vitalyty - Fnatic 0:2 @ 2.55
Patrzac to co robia francuzi i wjakiej sa formie to niewidze tu innego wyniku jak 2:0 choc fnatic moze powalczyc.
Ale biorac to co robi shox,apex czy misuta to niewidze innej opcji niz te 2:0.
Dlatych mniej odwaznych oczywiscie 1 po 1.57.
Godsent - Big 2 @ 1.34
Sprout - North 1 @ 1.51
Post automatycznie złączony:


Sorki oczywiscie mialo byc 2:0 dla Vitalyty
eh to Sprout
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A co myślisz o dzisiejszym meczu faze vs godsent ? Wg mnie mecz 50/50, godsent wczoraj solidnie się pokazało przeciwko big i mysle ze kursy Ok 2,70 są dobrym value, Ew. +1.5 mapy
jeżeli o mnie chodzi to tez się zastanawiałem nad GODSENT ale ja gram AKO więc gram bezpieczniejszą opcję, czyli że ugrają przynajmniej jedną mapę.
Do tego dołożyłbym wygraną NIPu ze Sprout. Myśle, że Szwedzi nie dadzą się już drugi raz zaskoczyć przez ekipe snatchiego. Dobrze, że pierwszy mecz odpuściłem ale dzisiaj ide w strone NIPu.
Heroic to dla mnie spory faworyt. Powinni wygrać to spotkanie i biore ich win do AKO. Jak ktoś gra single to polecam nawet 2:0.

No a mecz OG vs fnatic to dla mnie loteria. To będzie juz trzeci mecz pomiędzy tymi drużynami w przeciągu tygodnia. Jak dla mnie bardzo wyrównane ekipy i najpewniej było by postawić na over 2.5 map ale ja to sobie odpuszczam.

Reasumując:
NIP + Heroic + GODSENT handicap (+1,5) mapy
@3.43 eWinner
 
Ostatnia edycja:
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dzisiejsze mecze do typowania to na live raczej. Ale za drobne probuje takie cos.
Fnatic - OG over 2.5 @ 1.88
Ostanie ich wszystkie mecze to overy,
To tym razem ide wta strone zwlaszcza jak bedzie inferno.
Herotic - G2 1 @ 1.47
Dunczycy jednat tu sie wydaja dosc sporo lepsi.
Ale tak jak wyzej ostanie ich mecze to 3 mapy to tez pojde za drobne w over.
Over 2.5 @ 1.99
NiP - Sprout 2 @ 2.16
Ten pojedynek to zdecydowanie jest na live,ale probuje w team niemiecko-polski.
Za taki kurs czemu nie , przedwczoraj wsumie dosc latwo ograli szwedow to teraz tez moga.
Mam nadzieje ze zrewanzuja sie zawczoraj.
Jak dlamnie to NiP niejest takim faworytem jak pokazuja buki zwlaszcza ze przegrali znimi,a wygrali ze slabym ENCE.
Godsent - Faze 2 @ 1.49
Szwdzi pokazali sie sie wczorsj przyzwoicie z Big ale niedajem im zbyt duzo szans z Faze.
Faze jest lepsza ekipa bardziej doswiadczona no i wygrali niespodziewanie tego IMEA.
Ale tak jak pisalem wczesniej wiekszosc dzisiejszych meczy na live.
Moze ktos cos se wybierze ztych typow co napisalem.
Ja licze na te overy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
jeżeli o mnie chodzi to tez się zastanawiałem nad GODSENT ale ja gram AKO więc gram bezpieczniejszą opcję, czyli że ugrają przynajmniej jedną mapę.
Do tego dołożyłbym wygraną NIPu ze Sprout. Myśle, że Szwedzi nie dadzą się już drugi raz zaskoczyć przez ekipe snatchiego. Dobrze, że pierwszy mecz odpuściłem ale dzisiaj ide w strone NIPu.
Heroic to dla mnie spory faworyt. Powinni wygrać to spotkanie i biore ich win do AKO. Jak ktoś gra single to polecam nawet 2:0.

No a mecz OG vs fnatic to dla mnie loteria. To będzie juz trzeci mecz pomiędzy tymi drużynami w przeciągu tygodnia. Jak dla mnie bardzo wyrównane ekipy i najpewniej było by postawić na over 2.5 map ale ja to sobie odpuszczam.

Reasumując:
NIP + Heroic + GODSENT handicap (+1,5) mapy
@3.43 eWinner
Husarz co do Herotic to powini wygrac ale ztym 2:0 tobym uwazal zwlaszcza jak bedzie vertigo.
Co do NiP to jednak wstrone dychy i snachiego. Choc ten meczy zdecydowanie na live.
Ale ten overek tu powinien byvc
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Panowie Furia dziś 3:0 co myślicie? Poza dd2 który będzie zbanowany nie widzę mapy na której 100t jest w stanie ugrać przy obecnej formie Furii
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jak ktos mial obstawiony mecz NaVi - ForZe to prawdopodobnie bedzie zwrot bo mecz zostal przelozony
Post automatycznie złączony:

Panowie Furia dziś 3:0 co myślicie? Poza dd2 który będzie zbanowany nie widzę mapy na której 100t jest w stanie ugrać przy obecnej formie Furii
Jak masz takie przeczucie to graj. Ale to chyba spore ryzyko, mimo wszystko jest to final. Zalezy jakie beda 3 pierwsze mapy, jezeli bedzie w nich inferno to moze byc szansa dla 100t
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
TYPY NA DZISIAJ DREAMHACK:
niestety spóźniłem się na pierwszy mecz. Po prostu nie miałem czasu w pracy nic obstawić ale możecie wierzyć lub nie - chciałem dać, że Astralis wygra 2:0 z GODSENT.
No trudno, zostały jeszcze dzisiaj dwa mecze

North - fnatic
początkowo chciałem szukac jakies +1,5 mapy dla North czy powyżej 2.5 mapy w meczu ale postanowiłem nie kombinować. Gram czysty win Szwedów. Dlaczego? Uważam, że na DH prezentuja sie lepiej od swoich dzisiejszych rywali. W rewanżu za IEM, na inauguracje turnieju wygrali z OG. Potem porażka z Vitality ale trzeba zaznaczyć, że na inferno ich zniszczyli 16:5. No i znów wygrana z OG. Czuje, że dało im to sporo pewności siebie. A Noth? Wygrało ze słabiutkim ENCE, które notabene już odpadło i wygrali na Sprout, które pewnie też jutro odpadnie ponieważ trafili na GODSENT.
typ: fnatic wygra
@1.42 STS


BIG - G2 Esports

Bez wahania stawiam tutaj na niemiecką drużynę - BIG. Zagrali solidny mecz na Faze i GODSENT. A Francuzi pomimo wygranej z Heroic jakoś mnie nie przekonują. Powiedzcie mi tez jakim cudem oni wygrali z Astralis 16:2 na dust2?? Bo akurat nie mogłem tego oglądać.
Porównując obydwa składy to skillowo lepiej wygląda BIG, które gra raczej równo. A w G2 jest tylko nexa i czasami Kenny. Hunter chyba nie powtórzy tak dobrego meczu jak zagrał w sobote.
typ: BIG wygra
@1.65 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom