>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO DreamHack Masters Las Vegas 2017

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Według mnie najpewiejszy bet dzisiejszego dnia :

Gambit - North over 2,5 mapy bet365 @1,72

Według mnie ekipy na podobnym poziomie w tym momencie, mecz będzie wyrównany. Zespoły raczej różnorodne pod względem dominujących map, myślę, że każdy rozstrzygnie swój pick na swoją korzyść i zadecyduje ostatnia mapa. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy dzisiaj i tak też gram.
Gracze Gambit znów zachorowali

https://mobile.twitter.com/ZeusCS_GO/status/832972100289884162

Pograłem North ML i North+1,5 mapy✅✅✅ w obecnych okolicznościach
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Virtus.pro - mousesports @1.334 Pinnacle✅✅✅

Chciałem grać 2:0 na VP, ale one-man army Niko jest zdolny do wszystkiego. Dodatkowo w meczu z FaZe oskar pokazał że potrafi strzelać z AWP.

Veto:
- Train (Mouz)
- Cache (VP)
+ Mirage (Mouz)
+ Nuke/Cobble (VP)
- Nuke/Cobble (Mouz)
- Inferno (VP)
+ Overpass

Nuke/Cobble raczej dla VP, osobiście wydaje mi się, że widząc co zrobił Niko z NaVi na cobblu i mając na uwadze przegraną z Gambit na cobblu VP wybierze Nuke. Co do mirage to zarówno mouz w meczu z FaZe jak i VP w meczu z fnatic pokazali, że tę mapę potrafią grać. Jeżeli dojdzie do Overpassa widzę tam zwycięstwo VP, mouz w ostatnich 3 miesiącach są 0-2 na overpassie:

5/2 17 mousesports (13) Heroic (16)overpassIEM Katowice 2017 EU Clos..
4/2 17 mousesports (6) fnatic (16)overpassIEM Katowice 2017 EU Clos..

Astralis -1,5- NiP @2.000 Pinnacle✅✅✅

Gdyby nie wczorajsze #NiPMagic w meczu z Cloud9 gdy wywaliło serwer przy 1v3 friberga to NiP mógłby już nie grać dalej. Do wczorajszego meczu z Cloud9 NiP wygrał w ostatnich 3 miesiącach tylko z Renegades i TyLoo, w obecnej formie gdyby nie fakt, że do LV zostali zaproszeni mieliby problem z zakwalifikowaniem się do tego turnieju.
2:0 Astralis bez historii.

SK Gaming - Natus Vincere 1 @1.617 Pinnacle✅✅✅

SK z felpsem, TACO w wywiadzie po jednym z meczów mówił, że musieli wkomponować felpsa do systemu którym grają, ale wyszło im to na dobre, ponieważ agresywny styl felpsa sprawił, że zmienili nieco swoją grę po 1,5 roku grania tym samym stylem.

Co do NaVi to w wywiadzie Guardian mówił, że przy 12:8 z mousesports zawodnicy zaczęli &quot;rage&#39;ować&quot; i skończyło się 12:16. Siłę ognia mają niesamowitą, porównywalną z SK Gaming, miałem tu grać over 2,5mapy, jednak widmo wewnętrznych kłótni po przegraniu mapy/clutcha/eco przez NaVi skłania mnie bardziej ku SK Gaming. NaVi w tym składzie wciąż musi udowodnić, że potrafią wygrywać spotkania BO3 na lanie, bo od ESL NY minęło sporo czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Gracze Gambit znów zachorowali

https://mobile.twitter.com/ZeusCS_GO/status/832972100289884162

Pograłem North ML i North+1,5 mapy w obecnych okolicznościach
Ja nie wierzę w takie podpuchy. Nawet jeżeli coś im jest to i tak będą grali na maksa swoich umiejętności. Pamiętam jak w jakimś ważnym meczu w NIPie panowała jelitówka, zachorował Pyth i ktoś jeszcze, nie pamiętam dokładnie kto, ale przynajmniej dwóch gości chorych. No i co? Pyth MOTM i NIP wygrali ten mecz. Póki co zostaje tylko przy swoim overze i radzę uważać na granie na North, kursy już spadają, ale lepiej chyba się nie napalać (chociaż przed info o chorobie to i tak był dla mnie mecz 50/50 i zastanawiałem się, czy czasem coś nie rzucić na North, bo wczoraj zaprezentowali się bardzo dobrze)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ja nie wierzę w takie podpuchy. Nawet jeżeli coś im jest to i tak będą grali na maksa swoich umiejętności. Pamiętam jak w jakimś ważnym meczu w NIPie panowała jelitówka, zachorował Pyth i ktoś jeszcze, nie pamiętam dokładnie kto, ale przynajmniej dwóch gości chorych. No i co? Pyth MOTM i NIP wygrali ten mecz. Póki co zostaje tylko przy swoim overze i radzę uważać na granie na North, kursy już spadają, ale lepiej chyba się nie napalać (chociaż przed info o chorobie to i tak był dla mnie mecz 50/50 i zastanawiałem się, czy czasem coś nie rzucić na North, bo wczoraj zaprezentowali się bardzo dobrze)
Mapy to prawdopodobnie:

- Cache/Mirage (Gambit)
- Train (North)
+ Cobble (Gambit)
+ Nuke (North)
- Cache/Mirage (Gambit)
- Inferno (North)
+ Overpass

Gambit z Zeusem nie przegrali cobbla, ale VP do meczu z Gambit też mieli serię 10W na cobblu.

Mecz będzie na styku, ale do tej pory Gambit jedyne bo3 jakie wygrali z wyżej notowanym zespołem to bo3 z cloud9, którzy jednak nie należą do tier1
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
North @2.03 wygląda na dzisiaj zachęcająco.

Takie pytanko jak wstawiacie takie zielone + i czerwone -?
Zaawansowana edycja posta.

Pasek - w sumie masz racje, cały dzień myślałem o tym meczu i pomijając choroby i inne okoliczności, faktycznie, wydaje mi się, że North mogą to ogarnąć. Wczoraj dobrze wyglądali, wydaje mi się, że powoli forma wraca. Jak ktoś ma do pogrania za 2.03 to czemu nie
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Pytanie do was, bo na hltv sie nie doszukałem, który team to team a i team b, co o tym decyduje? Bo chciałbym postawić Astralis z handicapem -3,5 rundy ale na ich mapie i nie wiem czy to bedzie pierwsza czy druga? Ktoś ma info?
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Pytanie do was, bo na hltv sie nie doszukałem, który team to team a i team b, co o tym decyduje? Bo chciałbym postawić Astralis z handicapem -3,5 rundy ale na ich mapie i nie wiem czy to bedzie pierwsza czy druga? Ktoś ma info?
rzut monetą
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Virtus.pro - mousesports map 1 - 1 @1.45 Unibet (live)✅✅✅

mouz nie gra traina, grają na nim dramatycznie słabo, teraz gdy wiadomo jaka mapa będzie pierwsza pobieram grubo 1.45 na VP. Mapa jeszcze nie wystartowała
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Lecimy dalej z tematem, ostatni dzień - półfinał i finał ;) bet365
Virtus.Pro - Astralis
Jedni i drudzy wczoraj szybkie 2:0. Virtusom oczywiście najwięcej krwi wczoraj napsuł Niko, ale generalnie mecz pod kontrolą. Za to Astralis to był pewniak dnia i wiadomo było, że przejadą się szybko i przyjemnie po NiP, mecz bez historii. Jeśli chodzi o to starcie, to muszą być 3 mapy. Na Majorze Virtusi pokpili sprawę na trainie i dali sobie wyrwać praktycznie pewne zwycięstwo i oddali mapę bodajże z 13:6. Teraz szumne zapowiedzi, że zniszczą Astralis i dużo wywiadów, choćby po wczorajszym meczu, że czekają na nich w półfinale, zobaczymy. Dla mnie mega wyrównane zespoły i stawiam, że będą te 3 mapy ale z lekkim wskazaniem na Astralis z tego względu, że Virtusom często zdarza się słabo zaczynać mapę a przy Astralis w takiej formie to może mieć spore znaczenie ;)
over 2.5 mapy @1.72 ✅
Astralis @1.61 ⛔
Astralis 1 mapa @1.66 (prawdopodobnie ich pick) ⛔ na odwrót ????
Virtus.Pro 2 mapa @2.10 (prawdopodobnie ich pick) ⛔ miało być ????
__________________
North - SK
SK w świetnej formie po przyjściu Felpsa, fajnie się ich ogląda od samego początku tego turnieju i wg mnie to właśnie oni wygrają całego Dreamhacka. Ale najpierw mecz z North i wydaje mi się, że będzie 2:0. Duńczykom się głowy zagotują od stawki tego spotkania, już wczoraj z Gambit można było zobaczyć jak Magisk panikował jak ich Gambit doszło na remis. A jednak SK to półka wyżej i spokojnie biorą ten mecz, pewnie nawet 2:0.
SK @1.36 ✅
SK 2:0 @2.25 ✅
SK 1 mapa @1.50 (prawdopodobnie ich pick) ✅
__________________
SK zwycięzca Dreamhack Las Vegas @2.80 ⛔
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Astralis - Virtus.pro 2 @2.20 royriche✅✅✅
Rewanż za finał Majora, oba zespoły to tej pory w Las Vegas grały z zespołami przeciętnymi.
Astralis z coL, Optic (po dojściu Hiko to nie ta sama drużyna) i NiP (totalnie bez formy o czym pisałem powyżej).
Virtus.pro męczyli się w pierwszym meczu z Misfits, przegrali z Gambit na cobblu (Gambit nie przegrali cobbla w obecnym składzie, VP do meczu z Gambit miało 10W winstreak na tej mapie) i nie oddali mapy przeciwko mousesports z Niko na czele.
Finał Majora wyglądał tak:

Mapy będą wyglądać podobnie, jedyne różnice jakie mogą być to:
1. VP zamiast dusta, którego nie ma w mappoolu zavetują cache
4. Astralis zamiast overpassa mogą spróbować wybrać inferno
5. Jeżeli Astralis wybierze inferno to VP veto overpass, jeżeli Astralis wybierze overpassa to VP veto inferno.
Także mapy: nuke; inferno/overpass; train.
IMO Astralis może wybrać inferno, VP powinni mieć tam mniejsze szanse niż na overpassie.
Mecz może się skończyć w każdy możliwy sposób, poza inferno wszystkie 3 mapy są na styku dla tych zespołów. Równie dobrze może być 2:0 jak i 1:2 jak i 0:2.
Gram pod kursy, Astralis 1.60, VP 2.20, przy meczu 50/50 wybór jest oczywisty.

SK Gaming - North 1 @1.36 bet365;✅✅✅ 2:0 @2.25 bet365
✅✅✅
Kursy na te dwa typy w pinnacle to 1.32 i 2.07, więc okazja złapana. SK wczoraj grało na kosmicznym poziomie, mirage to póki co mapa roku, na trainie to była prawdziwa rzeź, Fallen z AWP, cold z AWP/karabinem, felps i fer na entry, TACO na B, wszyscy pokazali się z najlepszej strony, wygląda na to, że felps szybko zaaklimatyzował się w SK Gaming.
Veto:
SK wyrzuci Nuke, North wyrzuci Traina, oba zespoły nie grają tych map
SK wybierze Overpassa lub Cobblestone, druga z tych map będzie prawdopodobnie mapą nr 3, North wybierze Mirage, lub po wczorajszym pokazie najlepszego CS&#39;a w meczu SK-Navi zaryzykują z inferno.
SK lubiło grać stare inferno, jednak nie grali go jeszcze w oficjalnym meczu odkąd nowe inferno wróciło do mappoola. North grali wczoraj z Gambit, od 15:6 pozwolili się dogonić do 15:15 i wygrali mapę po dwóch dogrywkach.
Po wczorajszym pokazie od SK Gaming jestem prawie pewny, że niezależnie czy North wybierze Cache/Mirage/Inferno to SK wygra ten mecz, myślę że nawet 2:0.
Dodatkowo sytuacji nie poprawia ten tweet od MSL&#39;a - kapitana North:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom