>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
BNE vs ENCE
Ence win @ 1,50 pinnacle

Dorzucam do jakiegoś dubelka jak najbardziej. BNE to oczywiście nie jest jakaś najniższa półka, ale do Ence to im na chwilę obecną, moim zdaniem brakuje. Bezpośrednia obecność ich tutaj na pewno jest zaskoczeniem, ograli Faze, które przegrało wtedy trzy spotkania, po za tym GL 2:1 i z tych lepszych to by było na tyle.
Wiemy czego się spodziewać po Ence i jeśli pokażą to co w ostatnich dniach to nie zbyt wierzę w ich porażkę.

Heroic vs Faze
Heroic +2.5 @ 1,60 pinnacle

Faze w ostatnich tygodniach nie wyglądało najlepiej i tutaj wcale nie pokazali, że są w świetnej formie bo tak najzwyczajniej nie jest. Tak pod kontrolą to oni mieli tutaj tylko spotkanie z cieniutkim obecnie Forze. Po drugiej stronie Heroic a Heroic równa się stabilność. Wiemy, jak skończył się finał Rio, ale po za tym to miazga. Obecnie jako kolektyw jest to moim zdaniem najlepsza ekipa. Zabezpieczam się małym handicapem bo oczywiście Faze powalczy, pytanie jak bardzo.

9INE vs Liquid
Liquid +3.5 @ 1,49 pinnacle

Nie będzie Vertigo, więc zabezpieczam się handicapem na Liquid. Po spotkaniu z fluxo nie zagrał bym tego, ale po Complex się przejechali, że szkoda było zasiadać do spotkania, po Grayh również. Oczywiście to nie jest najwyższa półka jeśli chodzi o rywali, ale 9INE to również nie jest ścisła topka.
Ostatnio strata mapy z sprout, itb czy porażka z Astralis i tutaj nie można było mówić o jakim kolwiek braku motywacji przy takiej obsadzie i puli. To nie będzie jednostronne spotkanie, ale doświadczenie leży po stronie TL i uważam, że jeśli nie wygrają, to nie przegrają więcej niż trzema rundami.

Vitality vs G2
over 25.5 @ 1,51 pinnacle

Początkowo miałem grać na Vita, ale minimum 16-10 jest tutaj bardzo prawdopodobne i mniej loteryjne niż 1/2
Zywoooo w formie jak i całe Vitality, G2 również wygląda dobrze i nie widzi mi się tutaj jakiś pogrom jednej z ekip.

Furia vs Monte
Furia @ 1,72 @ pinnacle

Gram Brazylijczyków, są nieprzewidywalni, Monte nie ma doświadczenia z takimi drużynami. Monte formą w ostatnich tygodniach potężna, ale tutaj bez trenera i wcale nie przekonali mnie, dobry mecz z Faze, które nie jest tutaj wybitne, po za tym paIN, Mongolz czy 6 rund z tragicznym forze. Osobiście uważam, że jeśli Furia zagra swoje, to zwycięży i po takim kursie spróbuję.

Oczywiście wszystkie spotkania to bo1 i bez szaleństw, ale takie luźne przemyślenia ode mnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1370
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
FNATIC - NINJAS IN PYJAMAS
Typ: NINJAS IN PYJAMAS
Kurs: 1,76
Betfan

17 drużyna z 10 (Pyjamas) na Świecie. Tutaj nie można odpuszczać. Liczę że Ninjas podtrzymają swoją pasę i wygrają tutaj. Dobre osatnie 4 turnieje: wygrana oraz 3/4 miejsce i miejsca 7/8 wygląda to obiecująco. FNATIC gra w krat 2 miejsce w Danie a potem poza dziesiątka w Brazylii. Więc zobaczymy jak będzie teraz, kto będzie w lepszej formie KRIMZ czy REZ.
 
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No to zaczynamy, dzisiaj mecze bo1. Każdy głodny ostatniego majora. Standardowo, kto w roli faworyta, kto czarnym koniem turnieju, a kto zawiedzie i poleci po bandzie.
Czeka nas dzisiaj 16 spotkań. Pierwsze 8 już znamy, kolejne 8 dowiem się po spotkaniu:


Natus Vincere - GamerLegion
Iść w NaVi w bo1 po kusie 1.29 no nie, szukać handi w drugą stronę też nie, typ no bet jak dla mnie. Znalazłem fajne zdarzenie mianowicie że npl zdobędzie więcej zabójstw od siuhego po kursie @ 2.02, idę w to. npl młodzianiaszek na prawde skillowo nie odstaje, a czasami zastępuje w kratkę grającego b1t'a. Co do siuhego też bywa rusznie potrafi otworzyć tabelę, ale często ją przymyka. NaVi nie będzie się mocno otwierało uważam w pierwszym spotkaniu, więc widzę tutaj grę bardziej skillową niż taktyczną po stronie NaVi, czy widzę tutaj overowe zacięte spotkanie, nie sądze. Co prawda KDA lepsze ma siuhy od npla, ale weźmy rangi rozgrywanych spotkań, jakie i ile mecze gra NaVi oraz GL.


9Ine - Team Liquid
Pięknie widzieć Polską drużynie w fazie legend, pięknie, ba to jest na prawdę bardzo fajna formacja, jest tam atmosfera, jest skill i pomysł, aleee Team Liquid to TL, drużyna z przemocężnym doświadczenie, Ja wiem że ostatnie miesiące TL przeciętnie, a nawet słabo. Tutaj na majorze z 0;2 wyszli na 3:2 oglądałem każdy ich mecz i z meczu na mecz grali co raz lepiej, nie ma co zapominać o takich zawodnikach jak yeki czy elige, ba nawet nitr0 ostatnio postrzelał oraz osee dołożych kilka ładnych trafień ze snajperki. Co do dziewiątek buki trochę przesadziły, to świeża formacja widzieliśmy ją raz dopiero na jakiś oficjalach, więc ja bym tutaj uważał, wiemy jak scena zmienia zespoły oraz otoczenie, ale również wierze i tutaj trzeba obserwować bo jak będą w gazie również mogą namieszać. , ogólnie w całym turnieju nie spisuje ich na straty.

fnatic - NIP

Pisałem, pisze i będę pisał co robi jeszcze headtrick i ten aleksib w NIP, taka drużyna z taką historia i brollanem rezem czy konfigem się zatraca. Fnatic Krimz powolna emrytura, grają próbują ale słąbo to jakoś wygląda, NIP w większym trybie meczowy i może po przyjściu konfiga wygląda to już lepiej niż na początku, człowiek się zaklimatyzował i po wywiadzie mówi że atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Kursy na NIP lecą w dół nie wiem czy do 13 nie polecą do jakiś 1.6

Furia - Monte
Tutaj w zwycięstwo furii, są też w dobrej dyspozycji pokazali na ostatnim turnieju, Monte każdy gwiżdżę bez trenera, są w gazie nie ukrywam, ale czy agresywny styl furii im podpasuję, nie sądze, Monte w mojej ocenie też grają offensywnego cs'a, a z rotacją po stronie ct nie wyglądają dobrze, często stawiają jedną kartę bsy i skracają a z szybkim csem brazoli może to być niespodzianka.


Into The Breach - Apeks
Kuben wraca na scenę, a w raz nim na prawdę soolidny zespół. Dla mnie 1.55 to value na Apeks są na prawde w gazie, też są w trybie meczowym. ITB też nie wyglądało źle, ale uważam że to jeszcze nie to.

Apeks win @ 1.55
TL win @ 2.02
Furia win @ 1.70
NiP win @ 1.73
npl więcej eliminacji od siuhego @ 2.02
betfan i totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +729
T 4

thelukasz2

Użytkownik
Ja również stawiam na liquid, dla mnie to BET dnia, kompletnie nie rozumiem ludzi dlaczego stawiają na naszych, jak patrzę na tego mynia to śmiać mi się chce xD
Liquid to dobra doświadczona ekipa, ograna na takich turniejach, sam yekindar może naszą ekipe spakować do worka.
Wgl moim zdaniem wszyscy polscy kibice będą rozczarowani, ale moim zdaniem 9ine robi 0:3 i wyjazd rowerem do Polski.
Tak jak pasza szybko tak pędzi to spodziewam się że w połowie drogi zawróci bo nasi jutro już wsiadają na rowery, tak jak virtusi mieli dr train do Warszawy oni mają de_bicickle do polszy xd

Reasumując daję niewielkie szanse naszym na pokonanie nafa eliża i Wielkiego yekindara!

Liquid win betclic super kursy 2.07
 
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Nie no aż tak krytycznie nie podchodziłbym do dziewiątek. Mynio ? On na prawdę gra inteligentego csa, skillowo może lekko odstaje, ale głowa ustawienie i rotacja w jego wykonaniu na wysokim poziomie, ba powiem że najlepiej jest najlepiej rotującym. Olek snajper, który według ostatnich meczy AWP'erów może śmiało się łapać do top5. Ogólnie cała formacja wygląda bardzo dobrze, kwestia tego jak będą się czuli w grze poza domem, bo doświadczenia takiego nie mają, może z wyjątkiem hadesa właśnie. Scena cantera jak i każdego sportu się zmienia, dla mnie dziewiątki to zespół wraz z obok apeks czy BNE, to drużyny które szybko wskoczyły topowe turnieje. Weźmy pod uwagę że rok temu o 9 nikt nawet nie słyszał w Europie
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zgodzę się z przedmowcami, zarówno Furia jak i ENCE wydają się najlepszymi pickami na pierwszy dzień fazy legend.
Brazylijczycy w gazie, dobry występ przed własną publicznością w Rio, a te Monte jakoś mi nie pasuje. Wygrana na Fluxe czy Mongołów to nie jest dla mnie wyznacznik, jedynie w miarę wyrównany mecz z Faze, gdzie dopiero po CT zaczęli grać na poważnie.
Kursy zbyt wyrównane w moim odczuciu, czuć tutaj jakieś value.
FURIA @1.67
FURIA -2.5 1 mapa @1.85


Co do ENCE, nie spodziewałem się tutaj 3:0, raczej uwzględniane tutaj margines błędu i potrzeba rozegrania 4 meczu. Mile jestem zaskoczony i na BNE z którymi jeszcze nigdy nie przegrali nie przewiduje innego wyniku dziś.
SunPayus przespal jedna mapę z Faze, tak to robi swoją robotę, na zmianę Maden I Dycha przejmował stery i wyglądało to naprawdę fajnie.
ENCE win @1.43
maden vs Dycha - 1 @2.55
maden vs SunPayus- 1 @2.3

Dodatkowo
Vitality @2.09
Apeks @1.51
9ine over 26.5 rundy @1.85

ForBet @@@
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
To ja dorzucę kilka słów od siebie

Navi-GL - Navi wygra i powyżej 22.5 @1.80

Szczerze, nie spodziewałem się, że GL po porażkach z niżej notowanymi Complexity i Mongolz się podniesie. Udało im się wygrać później 3 mecze w których nie byli faworytami i należy im się za to szacunek. Dzisiaj mierzą się z Navi i tutaj już sądzę, że ich zwycięski marsz się zakończy. Navi według mnie w ostatnim czasie gra coraz lepiej i są dla mnie murwanym faworytem tego pojedynku. @1.30 to dla mnie za mało więc podbijam overem, bo liczę, że GL da radę zgarnąć te 7 rund.

9nine - Liquid - bez typu

Podobnie jak GL, Liquid wróciło z bilansu 0-2 i są w fazie legend. Z tym, że oni mieli sporego farta jeśli chodzi o późniejszych rywali, bo jak tu porównać Mouz, Og, Forze do Fluxo, Complexity, Grayhound? Zastanawiałem się co ugryźć z tego meczu, myślałem nad jakimś overem, ale jednak nic na siłę. Wierzę w naszych chłopaków, ale jednocześnie mam pewne obawy. Siadam, oglądam i trzymam kciuki.

Furia - Monte - bez typu

Dwa ofensywne style, myślałem może nad overem, ale jednak odpuszczam, bo tutaj nie spodziewam się taktycznego meczu i jak któraś drużyna nie dojedzie to może pójść gładko. W którą stronę? Nie mam pojęcia. Ja uważałbym natomiast na granie w stronę Furii. Monte cały czas wygrywa, ok Furia to rywal z wysokiej półki, ale przecież Monte nie tak dawno ogrywało chociażby Cloud9. Z Pain Anubis im nie wyszedł, ale później na Nuke totalna dominacja i na Miragu również dali radę. Mnie absolutnie nie zaskoczy wygrana żadnej ze stron.

Fnatic - NIP - 2 @1.77

Dla mnie NIP to bierze. Fnatic od dłuższego czasu nie zachwyca. Ok w RMR zrobili 3-0 i znaleźli się w fazie legend automatycznie, no ale oni w zasadzie nikogo poważnego tam nie pokonali. NIP jest dla mnie lepszym zespołem, grają tutaj dobrze, zaufam im.

Heroic - Faze

Heroic wygra @1.86
Over 26.5 rundy @1.80


Dwa giganty i jedni z faworytów do końcowego triumfu. Decyduje się na Heroic, bo według mnie w ostatnim czasie prezentują się lepiej i są bardziej stabilni. Faze potrafi zagrać fantastycznie, ale też ma wahania w trakcie meczu. Do tego over bo przynajmniej w teorii nie powinno to być spotkanie ,,do jednej bramki"

Apeks - ITB - Apeks wygra i powyżej 19.5 rundy @1.80

ITB podobnie jak FNATIC znalazło się w fazie legend bardziej ze względu na słabość swoich rywali. Dla mnie to chyba najsłabsza drużyna ze stawki. APEKS ostatnio gra na równym wysokim poziomie, i wydaje mi się, że powinni sobie spokojnie poradzić. Aby podbić trochę kurs dokładam over, 4 rundy chyba ITB zdobędzie a 1.8 wygląda lepiej niż 1.55. Mam nadzieję że się nie przejadę :)

Vitality - G2 -

G2 @1.88
Over 26.5 rundy @1.80


Analogicznie jak w meczu Heroic - Faze. Biorę G2. Mam słabość do monesyego, oczywiście po drugiej stronie Zywoo, ale moim zdaniem młody rusek jest w ostatnio lepszej dyspozycji niż francuz. Dodatkowo G2 wyglądało bardzo solidnie w porzedniej rundzie, Vitality miało trochę przerwy więc ich forma jest lekką niewiadomą. Oczywiście nie gram tego mocno bo jest to mecz z gatunku 50/50 i zadecyduję dyspozycja dnia.

Ence - BNE - Ence wygra i over 20.5 rundy @1.80

Wiele razy się zawiodłem na Ence, ale póki co grają tutaj rewelacyjnie. Dycha rządzi. Jeśli tylko utrzymają formę z poprzednich meczów to powinni sobie poradzić. Ich przeciwnik to również uznana marka, ale nie jest to ścisły top. Pobieram Ence i jak w poprzednich typach dokładam niski over aby ten kurs był lepszy. BNE to raczej nie jest ekipa która nie będzie w stanie urwać 5 rund... W zasadzie wystarczy wygrana pistoletówka i powinno być z górki.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
M 2,4K

maciek2510

Użytkownik
TL powinno wypaść z tego Majora wynikiem 0:3. Dlaczego się tak nie stało? Dlatego, ze Fluxo nie chciało wygrać tego spotkania - łapałem się za głowę patrząc na ich grę i TL jakoś to wyciągnęło. Kolejny mecz z Complexity całkiem okej, ale czy to jest wyznacznik formy TL? Według mnie nie. Ostatni krok w drodze do awansu to Grayhound i jak dla mnie to bardziej Grayhound przegrało niż TL wygrało. Australijczycy podejmowali niezrozumiałe decyzje, jakieś dziwne rotacje (akcja na Anubisie z paką na widoku), dużo przegranych clutchy.

Co do naszych rezprezentantów to dali oni ostatnio zarobić na Ancient, bo grają tam bardzo słabo i stąd tracone mapy ze Sprout czy ItB. Poza tym porażka z Astralis, która nie jest żadną ujmą (tu niestety po dogrywce przegrane Vertigo i zamknięcie meczu na wspomnianym wcześniej Ancient).

Oczywiście sam mecz to BO1, i możemy tutaj grać Mirage, Overpassa lub Anubis. Ja idę w stronę 9ine.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ja również stawiam na liquid, dla mnie to BET dnia, kompletnie nie rozumiem ludzi dlaczego stawiają na naszych, jak patrzę na tego mynia to śmiać mi się chce xD
Liquid to dobra doświadczona ekipa, ograna na takich turniejach, sam yekindar może naszą ekipe spakować do worka.
Wgl moim zdaniem wszyscy polscy kibice będą rozczarowani, ale moim zdaniem 9ine robi 0:3 i wyjazd rowerem do Polski.
Tak jak pasza szybko tak pędzi to spodziewam się że w połowie drogi zawróci bo nasi jutro już wsiadają na rowery, tak jak virtusi mieli dr train do Warszawy oni mają de_bicickle do polszy xd

Reasumując daję niewielkie szanse naszym na pokonanie nafa eliża i Wielkiego yekindara!

Liquid win betclic super kursy 2.07
patrzysz na mynia i chce ci się śmiać? Chłopaki pokonali g2, vitality, bliskie mecze z c9 i Heroic a teraz dostają Liquid które aktualnie jest poziom gorsze od tych ekip. Dla mnie 9ine to bierze, mamy dobre bo1, Liquid już lepsze nie będzie, naf czy nitro to już raczej zawodnicy past prime.

jeśli głowa dojedzie to na miękko dziś to bierzemy🙂
 
T 4

thelukasz2

Użytkownik
patrzysz na mynia i chce ci się śmiać? Chłopaki pokonali g2, vitality, bliskie mecze z c9 i Heroic a teraz dostają Liquid które aktualnie jest poziom gorsze od tych ekip. Dla mnie 9ine to bierze, mamy dobre bo1, Liquid już lepsze nie będzie, naf czy nitro to już raczej zawodnicy past prime.

jeśli głowa dojedzie to na miękko dziś to bierzemy🙂
Liquid też w tym roku pokonywało g2, pokonali fazę. Pod koniec ubiegłego roku pokonali navi.
Na pewno strzelać potrafią, a taki powrót z 0:2 na 3:2 da im z pewnością kopa żeby przebrnąć szybko przez tą grupę, a z takimi zespołami jak polski muszą sobie poradzić.
Wiem że dziewiątki pokonały vit, ale nie oszukujemy się że w każdym ich meczu z kimś z topu odnosiłem wrażenie że drużyny ich lekceważą po prostu i oddają im za dużo, a potem powroty były ciężkie.

Tutaj nie grają tylko umiejętności lecz głowa, liquid będzie ogarnięte a przed nami to pierwszy taki turniej i jak zawsze wszyscy oczekują Bóg wie czego od naszych to mogę wam zagwarantować że dostaniemy to co zawsze - czyli nic;)

Tak jak mówiłem BET dnia, polecam liquid
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Już nie chce się do wszystkiego odnowić bo musiał bym tracić cenny czas na głupoty, ale o co wam chodzi z myniem? Wy wg wiecie jakiej charakterystyki to jest zawodnik i z jaką rolą w zespole? Boże, miejcie litość.
Gram przeciwko naszym, ale nie mogę czytać co niektórych wypowiedzi. Eot i miłego popołudnia z csem!
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Jest chwila to podzielę się swoimi przemyśleniami, taka główna myśl na dzisiaj to pamiętajcie, że to jest pierwsza runda, dla połowy drużyn pierwsze mecze, część jest w rytmie meczowym. Jeszcze będzie dużo czasu, żeby zarobić, a te początkowe spotkania są obarczone większym ryzykiem. Lepiej nie zarobić niż stracić.

11:30 Natus Vincere vs GamerLegion.
Navi spory faworyt, nie powinni mieć problemu, ale GL jest w rytmie meczowym, spotkanie BO1 w meczu otwarcia, może się zdarzyć wszystko. Ostatnio w RMR Navi prawie przegrało z Into the Breach. Powinno Navi gładko, ale kurs nie do gry. Nie znalazłem nic ciekawego w tym meczu.

11:30 9INE vs Liquid
Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Będące w świetnej formie 9INE vs Liquid po przebudzeniu. Ogólnie to trochę przeciwko większości, ale typuje awans Liquid do fazy Playoff. Szkoda, że trafili akurat na 9INE w pierwszym meczu, które również jest dla mnie czarnym koniem. Z każdym innym rywalem szedłbym w zwycięstwo Liquid. A tak to próbuję over 26.5 w tym meczu.

13:00 Furia vs Monte
Dla mnie kolejny nobet. Furia ogólnie jest zdecydowanie lepsza i w dalszej fazie grałbym ich bez zastanowienia, ale tutaj w BO1 nie widzę sensu. Dla mnie za duże ryzyko, pierwszy mecz turnieju, Monte w rytmie meczowym.

13:00 Fnatic vs Nip
Ogólnie dla mnie lepszą drużyną jest NiP. Fnatic miało bardzo łatwego RMRa.

14:30 Heroic vs Faze
Bardzo nie podobała mi się gra Faze w challengersach. Heroic to jedna z najstabilniejszych drużyn na świecie. Gdyby Faze nie było w rytmie meczowym to szedłbym mocno w Heroic. Tak też idę w ich stronę, ale redukuję stawkę.

14:30 ITB vs Apeks
Na pewno nie warto grać Apeks po 1.50.

16:00 Vitality vs G2
Idealny mecz pod over. Całościowo w turnieju wyżej ostatecznie widzę G2, ale w tym meczu wszystko może się zdarzyć.

16:00 BNE vs Ence

Ence jest dla mnie lepsze pod każdym względem, ale po raz kolejny - pierwsza runda, spotkanie BO1. W BO3 grałbym bardzo mocno ence, a tak to zapala mi się lampka ostrzegawcza.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
patrzysz na mynia i chce ci się śmiać? Chłopaki pokonali g2, vitality, bliskie mecze z c9 i Heroic a teraz dostają Liquid które aktualnie jest poziom gorsze od tych ekip. Dla mnie 9ine to bierze, mamy dobre bo1, Liquid już lepsze nie będzie, naf czy nitro to już raczej zawodnicy past prime.

jeśli głowa dojedzie to na miękko dziś to bierzemy🙂
przecież Liquid ma na każdej pozycji lepszego grajka od 9ine, o czym Ty gadasz w ogóle i jeszcze, że Liquid lepsze nie będzie :D
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Teraz jest czas żeby eksperci i znawcy mogli się odpalić jakiej oni to nie mieli racji
Post automatycznie złączony:

przecież Liquid ma na każdej pozycji lepszego grajka od 9ine, o czym Ty gadasz w ogóle i jeszcze, że Liquid lepsze nie będzie :D
Tak, osEE jest lepsze od Hadesa na przestrzeni powiedzmy ostatniego roku. No na pewno XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +340
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Teraz jest czas żeby eksperci i znawcy mogli się odpalić jakiej oni to nie mieli racji
Post automatycznie złączony:


Tak, osEE jest lepsze od Hadesa na przestrzeni powiedzmy ostatniego roku. No na pewno XD
nom Hades ostatnio odpalił, tak to oSee lepszy grajek
 
T 4

thelukasz2

Użytkownik
Tak samo uważam że osee jest lepszy niż hades, czekamy na drugi mecz dziewiątek wolałbym zerówek:D ale oczywiście gramy przeciwko naszym.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
'Corek 'Corek Siemka, można byłoby prosić tak jak zrobiłeś to wczoraj? Luźne Twoje typy i przemyślenia na każdy (lub prawie każdy) mecz drugiej ,,kolejki,,? Nie ukrywam, że często korzystam z Twoich przemyśleń i porównuje z tym co ja bym zagrał i jeśli się pokrywa to gram. Oczywiście jak czas Ci pozwoli. Może być bez zbędnej analizy. Chcę po prostu zobaczyć Twoją czutkę. Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Furia vs NiP
Furia win @ 1,77 pinnacle

Krótko. Dobry ten kurs na Brazylijczyków. Furia z Monte poległa, ale nie biorę tego pod uwagę jako główny wyznacznik. Brazylijczycy są moim zdaniem lepszą ekipą na chwilę obecną, na pewno bardziej zgraną.
Nip już chwilę gra ze sobą, ale średnio z tego coś wynika....trochę taki syndrom OG.
W tym starciu ufam Furii.

Gamer Legion vs 9INE
GamerL +4.5 @ 1,46 pinnacle

Dorzucę sobie to do jakiegoś dubelka. Dziewiątki zgonie z przewidywaniami niestety poległy. Czy skończymy z 0:3? Niestety by mnie to nie zdziwiło...ale miejmy nadzieję, że nie. GL z Navi nie zagrali tragicznie a dziewiątki wcale nie są kilka półek wyżej od siuhego i spółki. Dla mnie jest to spotkanie 50/50 i zabezpieczam się w tym przypadku hanciapem 12. Kibicujemy naszym! ( Najlepiej max 4 heh)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom