>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Heroic grało już Anubisa, dlatego nie realne było by GL dopuściło do tej mapy.
Heroic wybrało jednak Inferno nie Mirage jak typowalem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
GAMERLEGION WYGRA MAPĘ @1.95 UNIBET


Uważam, że jeśli w którymś z dzisiejszych meczów mogłaby paść niespodzianka to jest to tylko to spotkanie, a o dziwo bukmacherzy ciut większe szanse dają Apeks niż GL. O GamerLegion pisałem wczoraj i chłopaki tylko potwierdzili, że na tym Majorze rosną z meczu na mecz. Overpass w ich wykonaniu wygląda imponująco. No właśnie Overpass... Zastanawiam się czy Heroic nie zdecyduje się na zagrywkę żeby zbanować im tę mapę. Dla obu ekip first banem jest Anubis, więc tutaj duńczycy nie powinni się obawiać wybrania tej mapy przez GL, a widzimy jak świetnie sobie radzi ekipa siuhego na Overpassie. Gdybym to ja był trenerem Heroic to pewnie optował bym za takim rozwiązaniem :).

Jeśli nie zobaczymy Overpassa to na pewno będzie to argument przeciwko temu typowi, ale wydaje mi się, że GamerLegion jest w tym momencie w takiej dyspozycji, że są w stanie nawiązać walkę na każdej mapie, nawet tej wybranej przez Heroic.
✅✅✅✅✅✅

Za połowę wygranej próbuję jeszcze GL wygra trzecia mapę po kursie 3.00. Dla mnie przesada, GL nie pęka, ok Mirage, ale z Monte dali wczoraj radę, tutaj też mogą powalczyć

Ps. Było dzisiaj oburzenie że raczyłem napisać że Vitality może być niesione dopingiem przez publiczność jakbym conajmniej jakąś herezję napisał. Oglądam właśnie mecz i kibice dają radę także nie wiem o co chodzi?
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
GamerLegion wygra minimum jedna mapę @1.75 unibet
Niestety GL przygniotła presja finału, nie dali sobie z tym rady. Fantastyczny doping dla vitality, GL już na wejściu byli rozstrzesieni


Konsekwentnie ten sam typ bo dal juz zarobić po uszy a w zasadzie nic się nie zmienia. Oddsmakerzy cały czas kierują się bardziej nazwa drużyn niż aktualna forma i tym co prezentują dane zespoły. Ja aktualnie nie widzę aż takiej dysproporcji (w zasadzie to GL bardziej mi się podoba) pomiędzy obiema formacjami, żeby dawać na ekipę siuhego 3.50.

GL przeszło bardzo ciekawą drogę żeby się tu znaleźć. Bedac wyraźnymi faworytami w pierwszych dwóch meczach ponieśli dotkliwe porażki, a następnie będąc w każdym meczu underdogiem wygrali 8/9 spotkań :D

Coś nie pyklo na starcie, ale od meczu z Mouz ta drużyna cały czas rośnie i wygląda coraz lepiej. Wczorajsza wygrana z Heroic kiedy przegrali swoją pierwsza mapę zasługuje na duży szacunek.

Przedewszystkim GL wygląda bardzo pewnie, w tej drużynie nie widać nerwowości, siuhy genialnie prowadzi, a cały zespół nie ma słabych punktów. Tam każdy coś od siebie daje. Można było się spodziewać że to GL nie wytrzyma wczoraj ciśnienia, a to Heroic wyglądało bardzo nerwowo a GL szło jak po swoje wygrywając Mirage do 6(!)

Dzisiaj zagrają z Vitality, które również gra bardzo dobrze, ale we wczorajszym półfinale było sporo rzeczy do których by się można przyczepić. Apex grał bardzo zle i dobrze ze zywoo wczoraj był w formie bo mogło to się skończyć różnie.

Mnie kompletnie nie zdziwi, jeśli GL w ogole weźmie ten finał, ale gram trochę bezpieczniej bo kurs na wygranie mapy mnie zadowala.

Zwłaszcza że GL będzie mogło zagrac Overpassa na którym czują się doskonale.

GL wybierze Overpass @1.25 - kurs bez szału , ale ja bym tu dal maks 1.05. Nie widzę innej możliwości
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Myślicie że GL się rozpadnie po Majorze? Ktoś weźmie siuhego i IM? Bo przetasowanie raczej będzie, ja myślę że G2 może coś zmienić, może Faze.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Ja slyszaem plotke ze Kei ma zrobic sobie przerwe i 9nine chca sciagnac siuchego albo ralena ale niewiem ile wtym prawdy
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Najlepsze jest to, że jeszcze rok temu siuhy był za słaby dla Illuminar 😂 a on już w Izako pokazywał, że to będzie topka.
Zmiana za Faze ciągnie się już od jakiegoś czasu, pewnie to nastąpi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom