>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Ten temat został stworzony do podawania typów i analiz z pozostałych turniejów, do których nie ma założonego osobnego wątku. Między ważniejszymi turniejami pojawia się sporo meczów, które są godne uwagi a często przeplatają się z innymi informacjami o CS&#39;ie. Oddzielimy w ten sposób różne newsy, które nie będą związane z obstawianiem a będą podawane w TYM temacie.
Serdecznie zapraszam do dyskusji ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
PACT - X-kom
17:00

tak się akurat złożyło, że pierwszym oficjalnym meczem rozegranym w 2019 roku będą polskie derby. Oczywiście nie sposób mi nic o tym meczu nie napisać, a więc do rzeczy. Będzie to starcie w grupie B w ramach turnieju Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe. Zwycięzce tego pojedynku zobaczymy w play-offach, przegrany natomiast odpada.
W PACT doszło do kilku zmian. I aktualnie będą szukac nowych zawodników zamiast jednego z wyróżniających się graczy tego zespołu czyli &quot;ToM223&quot; oraz &quot;MOLSI&quot;. Zagrają za za nich:
* &quot;Miki&quot; - były zawodnik PRIDE i Seal Esport
* &quot;Sidney&quot; - były zawodnik Illuminar Gaming i MIKSTURY
W związku z tym, X-Kom wydają się być faworytami tego spotkania, co również widzimy w kursach. Pomimo, że na papierze mają lepszy skład, to również zagrają można powiedzieć, że na mix więc tym bardziej powinni pokusić się o zwycięstwo. Co do map, to zbanują pewnie dust2 a wybiorą zapewne inferno, na którym ostatnio wygrali z PACT 16:6. Uważam zatem, że mogą nawet zamknąć spotkanie na dwóch mapach.
X-kom wygra @1.40 forBet
X-kom wygra z handi (-1,5) @2.15 forBet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
uzytkownik-24118 2,1K
Zaznaczę sobie temat ;)
AGO - expert
Typ: AGO @2.33 fortuna
AGO dopiero wraca po urlopach, jutro zaczynają w swoim warszawskim gnieździe przygotowania do nowego sezonu. Jeżeli ktoś się boi i chce poczekać to oczywiście można czekać - mecz dopiero o 19:00, wcześniej grają na 3DMAX w tej samej lidze. Tu warto nadmienić - Best of 2. expert też ze swoimi problemami - po zmianach w składzie na oficjalnej stronie ligi w składzie drużyny widnieje Alexr, Lyght, Syken, Scrunk i P4Trick. AGO banuje nuke - to też kolejna zaleta. Do tego leci overpass i inferno od expert. Ciekawe co zrobią Polacy - pickiem powinno być mirage, natomiast expert weźmie traina lub dusta, w zależności co im AGO zostawi. Myślę, że jutro jeśli pojawi się gdzieś oferta to skuszę się na AGO DNB i AGO wygra 1. mapę (ale nie widzę w ofercie w tej chwili), najwyżej jutro dodam kolejne typy, ale do tematu wlecą pewnie jakaś 18:00 - 18:30 więc zwracam uwage na to teraz. Chociaż mówię - AGO dopiero wracają do treningów po świąteczno - noworocznej przerwie więc nie chcę to pakować jakiejś gigantycznej ilości jednostek. Zwracam uwagę na inne opcje teraz, bo jutro odpowiednio wcześniej nie będzie na to czasu.
Edit.
AGO - 1 mapa @1.52 Totalbet 16-6 Bardziej do jakiegoś dubla co prawda
W razie pojawienia się w ofercie buka gdzieś typu na 1. mapę po sensownym kursie oczywiście zedytuję post ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przed nami dzień ze sporą ilością spotkań! Nie zabraknie w nim polskich akcentów, więc zapraszam do dyskusji. Tak aktualnie wygląda lista meczów, które odbędą się 8 stycznia:

Turniej Hunt Wave League raczej odpuszczę ze względu na format BO1. Natomiast skupię się bardziej na barażach o awans do 30. sezonu ESEA.
PACT - forZe

moim zdaniem PACT jest tutaj skazane na porażkę. Tak jak wspominałem w poście powyżej odeszło od nich dwóch graczy, miedzy innymi przez słabe wyniki w 2018 roku. Nic jednak nie wskazuje na to, żeby ich gra się poprawiła. Natomiast ich przeciwnicy (rosyjska ekipa) końcówkę ubiegłego roku może zaliczyć do udanych. Zwycięstwa z G2 oraz AVANGAR i niezła gra na fnatic pokazuje, że forZe jest bardzo niewygodną drużyną. Nie licze na niespodzianke i widzę tutaj 2:0 dla Rosjan.
Typ: ForZe wygra z handicapem (-1,5) map @1.57 Totalbet
✅

do tego typu dodaję wygraną Spirit z Bpro po kursie @1.30. Nie mówię, że będzie bardzo łatwo, jednak Spirit wydają się być lepszą i bardziej doświadczoną ekipą z bardzo skillowymi zawodnikami.
Łącznie daje nam to kurs @2.04 w Totalbecie.
✅✅

Póki co tyle ode mnie. Może pokuszę się jeszcze o coś do pogrania i napiszę o tym pózniej.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jutro grania niby sporo (11 spotkań na HLTV) ale jak się tak przyjrzeć bliżej to nie ma bardzo co do grania
x6tence Galaxy - HAVU
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.89 BaH
Znowu delikatnie, bo to początek nowego sezonu. Te zespoły grały ze sobą ostatnio dość sporo - 5 pojedynków od października - 3:0 HAVU, 2:0 x6tence (UML) 2:1 Havu 2:0 Havu (UML) 2:1 x6. Uważam, że podany typ to niezła opcja na jutro. Szwedzi z x6tence mają dwie, a nawet trzy luki w puli - traina, dusta i cache. Coś więc Finowie znaleźć dla siebie powinni. Ci z kolei odrzucą inferno, co zostawia overpassa jako wybór x6tence. Deciderem nuke pewnie znowu - HAVU odrzuci dalej mirage a x6tence ostatnie co zostanie z w/w trójki map. Znowu jest naprawdę spora szansa na pojedynek na 3 mapach, w środku sezonu byłoby pewnie 4 - 5 j, teraz zaczynamy zabawę w 2019 (zespoły, nie ja ;) ) więc gram delikatnie za 2 j, bo różnie może być z formą po powrocie z urlopów.

Co poza tym - poza tym niewiele do grania. Kursy na Vitality i Valiance to okolice 1,05 więc sami wiecie. Forze jest wg mnie mega nierówne i o ile pewnie z PACT sobie poradzą, o tyle nie gram zespołów tej klasy po takich kursach. Zwłaszcza, że PACT powinno się pokazać lepiej niż na x-kom bo wraca lunatic. Podobnie nieco w przypadku Spirit - powinni ogarnąć, ale ja nie chcę się w to pchać po kursach ~1,30. W meczu iBoars z Tricked z kolei grać będą dwa nowe zestawienia więc będę się co najwyżej przyglądał. Euronics się rozpadło więc nie wiem jaką będą mieć motywacje - kurs nieco kusi, ale rozsądek mówi skip.
Natomiast to Hunt Wave League to jakieś mało poważne rozgrywki (10 000 $ w puli). Takie AGO moim zdaniem popełnia błąd z poprzedniego sezonu - znowu grają wszystko jak leci - już są zapisani tutaj i w jakimś LOOT.Becie z podobnie niską pulą i zaraz będzie płacz że przegrywają bo nie mają kiedy trenować a rywale nie chcą przekładać gier. To Bo1 z drużyną na bazie Euronics to właśnie idealny mecz żeby zaliczyli wpadkę. Best of 1, jakiś no name turniej, na mało znany zespół , z niewygodnymi rywalami (na dawne Euronics ostatnie wyniki AGO były close). Oczywiście to AGO i jak zagrają swoje to może być 16:2, ale ja się trzymam z daleka bo dużo bardziej widzi mi się niespodzianka.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Izako Boars - Tricked
Uważam, że pomimo niezbyt wysokiego kursu, warto jest pograć na Tricked. Nie chcę wyjść na kogoś uprzedzonego do polskich zespołów ale po prostu nie widzę dla nas tych baraży. Mimo, że IB lepiej wygląda indywidualnie od PACT, to i tak nie sądzę by awansowali. Po pierwsze gramy BO3, co już stawia w lepszej roli faworyta. Po drugie Polacy zagrają pierwsze oficjalnie spotkanie w tym składzie. No i po trzecie Duńczycy przewyższają naszych ograniem i umiejętnościami. Według mnie to fajny typ do jakiegoś kuponu, dla mnie jak znalazł ????
Typ: Tricked wygra @1.45 forBet (u zagranicznych buków też podobnie to wygląda)
⛔
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Izako Boars - Tricked
Uważam, że pomimo niezbyt wysokiego kursu, warto jest pograć na Tricked. Nie chcę wyjść na kogoś uprzedzonego do polskich zespołów ale po prostu nie widzę dla nas tych baraży. Mimo, że IB lepiej wygląda indywidualnie od PACT, to i tak nie sądzę by awansowali. Po pierwsze gramy BO3, co już stawia w lepszej roli faworyta. Po drugie Polacy zagrają pierwsze oficjalnie spotkanie w tym składzie. No i po trzecie Duńczycy przewyższają naszych ograniem i umiejętnościami. Według mnie to fajny typ do jakiegoś kuponu, dla mnie jak znalazł ????
Typ: Tricked wygra @1.45 forBet (u zagranicznych buków też podobnie to wygląda)
⛔
Zwracam honor ???? Izako Boars awansowali do 30. sezonu ESEA MDL!!
X-kom - NeverPlay
Jest to mecz pomiędzy polską a niemiecką drużyną. Walka będzie się toczyć o pozostanie w turnieju Hunt Wave League. Obie ekipy mają na koncie po jednej porażce w grupie A i przegrana wiąże się z odpadnięciem.
Generalnie są to ekipy na podobnym poziomie. Nie powiedział bym, że x-kom jest takim murowanym fawortem, że jest na nich kurs 1.30. Faktem jest, że po Nowym Roku wygrali 2:0 na Pact, które jest po prostu w słabej formie.
NeverPlay natomiast to trzon byłego składu EURONICS, w którym grali tacy zawodnicy jak crisby, kzy i maRky. Uważam, że niemieccy zawodnicy wygrają przynajmniej jedną mape, co na tym poziomie jest bardzo prawdopodobne. Kurs jak na takie zdarzenie, nie jest zły.
Typ: NeverPlay z handicapem (+1,5) mapy
@1.73 (LVBet, Unibet)
✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO właśnie przegralo 2:0 na Chaos i teraz zagrają o wyjście z grupy z wygranym X-kom/NeverPlay.
Mamy idealny przykład jak ważna w tej grze jest pięcioosobowa drużyna. Nie chcę mi się wierzyć, aby z Furlanem oddali ten mecz 2:0. Jeszcze najbardziej szkoda tego cache bo przewaga była spora. Kto bystrzejszy może się cieszysz z fajnego kursu 1.70 na Chaos, który wszedł bez problemu. Niestety nie mam informacji czy FURLAN zagra w meczu o wyjście z grupy. Ktoś coś wie?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
husarz22 AGO informowało na TT, że nie grał dziś przez &quot;sprawy rodzinne&quot;
Jak wynika z hltv - Furlan już dzisiaj ma zagrać. Co prawda, nie jest to zbyt wiarygodne źródło informacji. Natomiast już po samych kursach, które oscylują pomiędzy 1.15 a 1.20, widać że mają rację. W związku z tym AGO powinni awansować ale nie gram tego ze względu na kurs.
Najpierw jednak zobaczy mecz w grupie A Vega - SuperJymy
Nie wiem co sądzicie o tym meczu ale Vega ma z pewnością mocniejszy skład. Jednak nie zbyt dobrze grają w tym roku. 3DMAX ich zdominowało 2:0 oddając tylko 9 rund. No i te męczarnie z ViCi. Z początku chciałem pograć na Rosyjski zespół ale już nie jestem do tego taki przekonany. Może over 2.5 mapy? Szczerze mówiąc raczej wolę sobie to odpuścić, nic na siłę.
Poza tym zdecydowana większość pozostałych meczów jest grana w formacie BO2. Nie lubię tego typować zatem dzisiajszy dzień będzie bez typów z mojej strony :/
 
uzytkownik-24118 2,1K
Furlan gra, AGO potwierdziło na Twitterze. Natomiast co do drugiego meczu ja odpuszczam też, jakiś mały turniej, team z CIS online . Zgadzam się że powinni to ogarnąć ale raczej nie warto stawiać
 
uzytkownik-24118 2,1K
Chaos - SuperJymy
Drugi półfinał Hunt Wave League. Chaos znaleźli się tutaj nieco szczęśliwie - najpierw wygrana na x-kom team, a potem 2-0 na osłabione (minir0x za Furlana) AGO. Teraz trafiają na SuperJymy, które miało wg mnie trudniejszą przeprawę - najpierw dość wyraźnie ulegli 3DMAX (6:16), ale później wygrali z ViCi (2:0) i z Vega Squadronem (2:1). Może to nie są wybitne zespoły ale coś tam potrafią. Teraz zaczyna się zabawa z odrzucaniem - u Finów sprawa prosta - odrzucają dusta 2. Natomiast Szwedzi z Chaos mają większy problem - nie grają nuke&#39;a a na trainie mimo 6 gier, nie wygrali żadnej. Rywale to kolejno - Fragsters, Kinguin, Virtus Pro, PACT, HAVU i Flow i tylko z HAVU i Virtusami uzyskiwali dwucyfrową liczbę rund. nuke grany dwukrotnie - i oba przegrane - na Winstrike do zera i Optic do 9. SuperJymy to nie żadni wirtuozi tych map, generalnie bardzo przeciętna drużyna ale przy tak grającym te mapy Chaos mapę myślę mogą urwać. Czy coś więcej - nie wiem. Nie zachwycają te procenty wygranych (klasa rywali w sumie też) ani na mirku ani na cache. Overpass może być jednak pułapką - bo o ile procent i ilość meczów tam stoi po stronie szwedzkiej, to już rywale SuperJymy nieco bardziej znani. A tam się może ten mecz rozstrzygać. Zresztą ta drużyna to w ogóle jest fajny &quot;dog&quot; do grania wg mnie. Tym nie mniej ja się zadowalam +1.5, bardziej do jakiegoś dubla pewnie, ale może komuś się przyda
SuperJymy +1.5 @1.40 Uni (polskie buki też mają tyle)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chaos - 3DMAX
Fanom CS&#39;a niedzielne popołudnie może umilić finał Hunt Wave League. Będzie to spotkanie pomiędzy szwedzką a francuską ekipą. Powinno być ciekawie, bowiem drużyny te nie przegrały żadnego meczu na tym turnieju. Zaczeli od dominacji w swoich grupach aż w końcu w półfinałach wygrali pewnie po 2:0.
Spodziewałem sie, że 3DMAX będą faworytami ale nie po takim kursie, nie na tym poziomie i nie z takim dość wyrównanym przeciwnikiem. Postaram się zatem to wykorzystać i poszukać minimum jednej mapy wygranej przez underdoga.
Zacznę może od kwestii map. Nie powinniśmy zobaczyć nuke i traina. Pick 3DMAX będzie prawdopodobnie inferno a Chaos - overpass. Nie będzie to chyba sporym zaskoczeniem, że właśnie w tym overpassie widzę największe szanse powodzenia typu. Szwedzi na 12 rozegranych map na overpassie mają aż 75% wygranych. Jeżeli miałbym wskazać jeszcze jakiś słaby punkt Francuzów to jest to zawodnik DEVIL. Przeważnie na dole tabeli z najgorszymi statystykami.
Stawka niska ze względu na fakt, że będzie to spotkanie finałowe.
Typ: Chaos handicap (+1,5) mapy @1.70 Unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
A ja przyznam się szczerze - pierwsza myśl była identyczna jak ta powyżej. Ale im bardziej się zastanawiam tym bardziej mam wątpliwości. Patrząc na mapy - lecą tak jak husarz22 pisał wyżej - nuke i train. Dalej - inferno od 3DMAX i pewnie overpass od Chaos. A co dalej? Chaos raczej wywali cache i zostaje dust lub mirage - pewnie to drugie będzie deciderem.
Inferno Francuzi powinni zgarnąć, pytanie co z overpassem. Procenty zdecydowanie po stronie szwedzkiej. Ale co z klasą rywali? Tutaj przewagę ma już moim zdaniem 3DMAX. Bo jak to wyglądało ?
Francuzi:

Szwedzi:

Co widać? Szwedzi grają tą mapę częściej. Ale rywale - ZERO, Endpoint, Euronics PACT, Epsilon, x-kom, osłabione AGO i SuperJymy. Porażki na HAVU, Winstrike, LDLC. A Francuzi? Wygrana na Windigo, Nemigę i AGO (w pełnym zestawieniu). Porażki na 2019, x6tence, Alternate i Epsilon Może to nie są jacyś super rywale ale wydaje mi się że niemal w komplecie lepsi od zespołów na które Chaos wygrywało.
Tutaj też ważna uwaga - skład Epsilon na który Chaos wygrało do 1: blameF, miNd, Cruc1al, Kryptix, Surreal
Skład Epsilon na który 3DMAX przegrało do 13: blameF, Surreal, Cruc1al, frei, djl. Więc dwa nieco różne składy z których nieco wyżej cenię ten z meczu z Francuzami.
O ile kursy na wygraną 3D są średnio grywalne (mimo, że niespecjalnie widzę szansę dla Chaos w Bo3) to już kursy w okolicach 2,00 czy ciut wyżej na wygraną 2:0 jak najbardziej. A jeśli miałbym się skłaniać do czegoś w kierunku Chaos to chyba bezpośrednio przed meczem (wczoraj mapy na pierwszy półfinał były znane wcześniej, jakieś ~10 minut) szukanie handicapu/wygranej na mapie którą sami wygrali. Na tą chwilę niezbyt mocno ale:
3DMAX -1.5 mapy @ 2.10 STS / 2.05 BaH - zależy czy ktoś gra w legalnym czy mniej legalnym buku
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
uzytkownik-24118 2,1K
Dziś będzie ryzykownie. Pod lupę biorę pojedynek Sprout z Red Reserve. Obie formacje mają swoje problemy - Sprout dopiero zaczyna granie po zmianie na w pełni niemiecki skład. Co prawda dość solidnie się przygotowywali, mieli choćby bootcamp co potwierdzał choćby faven na swoim Twitterze:
1083756159310405632
Widać z tego że atmosfera też jest niezła. Natomiast Szwedzi będą w tym tygodniu grać uzupełnieni o hs i Screama. O ile Estończyk i Belg są doświadczeni w grze w międzynarodowych zestawieniach o tyle mam wrażenie czy podstawowa, że tak to nazwę trójka szwedzkiej formacji będzie się czuła w pełni komfortowo w komunikacji po angielsku. Zresztą Scream się chyba średnio skupia na standinowaniu skoro przed meczem miał jeszcze znaleźć czas na stream:
1084822694464536582
Szwedzi raczej nie grają inferno i nuke, nie czują się chyba też jakoś super na trainie. Sprout pewnie ban overpass a dalej trochę zagadka dla mnie - w poprzednim meczu banowali mirage, zobaczymy jak teraz. Tak czy owak będzie mecz mix vs prawdziwy team. Kursy zaskakujące dla mnie bo faworytem, może przez wzgląd na indywidualności są gracze ze Szwecji. Ja uważam, że może o cache się pokuszą, ale to Sprout stawiam nieco wyżej.
Sprout DNB @2.10 STS 2-0 (16-7, 16-10)

Edit. Zmieniło się na 1.60
Ciekawe czy mi zrobią zwrot za to 2.10
 
uzytkownik-24118 2,1K
AGO - Red Reserve
Typ: AGO wygra 1 mapę @2.35 STS
6-0 -&gt; 8-7. Szkoda....
Typ na jutrzejszą UML. AGO ma problemy, mam tego pełną świadomość. Zmienili IGLa (teraz ich grę prowadzi Szpero), grają bardzo nierówno i w ogóle. Ale znowu - rywal też ma problemy. Wg HTLV mają ich jutro wspierać Scream i HS. Obaj indywidualnie niby nieźle, ale wiadomo, jak się gra na dwóch standinów. &quot;Szwedzi&quot; odrzucą inferno i traina, Polacy powinni zrobić ban nuke i ban cache lub dust. Pickiem AGO powinnno być mirage. Ja uważam, że mają tam szanse powalczyć o wygraną. Podobno widać jakiś postęp. Zobaczymy - dla mnie to trochę kręcenie się w kółko, historia zatacza koło. Może oni potrzebują zmian w składzie po prostu. Skoro Furlan nie czuł się pewnie na IGLu to ktoś (Gruby, Furlan, kap3r) powinien odejść i zrobić miejsce IGL. Ale podobno teraz, jak prowadzi Szpero to czują się lepiej. RR nie ma jakiegoś fantastycznego map poola, mogą Polacy o swój pick powalczyć. Tego że nie jestem fanem takich zlepek (bo tak trzeba traktować RR obecnie) pewnie już wiecie. Wolałbym czekać aż to wejdzie gdzieś, gdzie można spróbować bez podatku, ale jeśli ma być typ z analizą to mam czas tylko teraz, a oferta w STS już jest.
Grają też jutro z expert, nawet wcześniej, ale IMHO 1,40 na wygranie swojej (czyli drugiej) mapy nie jest adekwatne do ryzyka, tym bardziej niespełna dwa na wygraną 2-0.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
E;
No, jak się ma tak tragiczne tt, to nie ma na co liczyć. Do tego początek po ct, gdzie kap3r nie trafił ani jednym pociskiem skaczącego przeciwnika mającego 10hp, ale to tam mniejsza akurat. No TT leży i kwiczy, 0 planu. Mecz nudny mocno, pełna dominacja po ct jednej drużyny a potem drugiej.
I jak widzicie dzis oficjalny pierwszy mecz vp? Dla mnie 1.55 to pomyłka. Wiadomo, że na ten mecz wszyscy bedą spięci. W koncu dwa polskie teamy. I jak dla mnie 2.35 na ago w unibecie to zdecydowanie value. Zwłaszcza ze to Bo1 na trainie gdzie ago ma najwyższy winrate obok dusta. Nie jest to prosta mapa, dla nowych teamów, niezgranych ze sobą jeszcze. Do tego toao byali i snax, zwłaszcza toao długo byli bez oficjalnych meczów. Ago w prawdzie gra bez szału ostatnio ale bez tragedii w sumie też. Ja ten kurs chętnie biorę, do tego jeszcze 25% powiększenie kursu na esport uni oferuje co daje 2.7
Ago - VP: AGO wygra @2.35 unibet
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom