>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Counter Striker 2

W 18,7K

WENTOR

Użytkownik
O co chodzi z terminem gospodarze/goście w Counter-Strike? Nie znam się za bardzo na tej grze, mógłbyś objaśnić? Czy chodzi o to, że drużyna gospodarzy gra w swoim mieszkaniu i gości w pokoju obok swoich rywali, którzy przyjeżdżają grając na obcym sprzęcie, przez co gospodarze są lekko premiowani obeznaniem "swojego podwórka" oraz dopingiem innych domowników tak jak to wygląda na stadionach lub halach w przypadku klasycznych sportów?
 
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Liquid vs Faze / Faze wygra @ 1,80 betclic

Znajdę później chwilę to coś skrobnę więcej, ale Faze mimo że średnio wygląda to dla mnie na Liquid który jest stabilny jak nasza Polska piłkarska ekstraklasa powinno wystarczyć

Astralis vs Heroic / Astralis win @ 1,72
betclic


Nie lubię ich bardzo, ale zagram na ich zwycięstwo, Heroic na papierze wygląda dobrze i to nie od dziś, ale brakuje cały czas czegoś. Astralis podobało mi się w tym bo1 wczoraj a myślałem że będzie to wyglądać znacznie gorzej. Stąd mój typ na Duńczyków
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1212
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Sinners - Monte godz 19
Monte handicap map -1,5 @ 2.07 fortuna

Sinners zajmujace miejsce 34, kontra Monte z miejscem 33. Sinners na ostatnie 10 meczy wygralo 4, w tym notujac ostatnio passe 4 porazek pod rzad wynikiem 0:2. Monte na 10 meczy wygrało 8. Oba zespoly spotkaly sie we wrzesniu gdzie Monte rowniez wygralo 2:0 odpowiednio do 1 i 9 mapy. Zadnego innego sensownego zakladu na ten mecz nie widze, mimo ze wiem ze Monte czasami lubi odwalić no ale kurs ponad 2 to biore.
 
Ostatnia edycja:
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
TSM - 9 Pandas godz 19
Dokladny wynik 1:2 @ 3,55 STS

Na innych bukmacherach kursy 2,80-3,20 wiec korzystam z STS. TSM z 63 miejscem w rankingu kontra 9 Pandas z miejscem 42. W lipcu oba zespoly spotkaly sie gdzie TSM wygralo 2:1. TSM na ostatnie 10 meczy wygrało 3, 5 razy przegrywali wynikiem 1:2 (w tym 3 razy pod rzad), natomiast 9 Pandas na ostatnie 10 meczy wygrało 5 w tym ostatni mecz 2:1. Teoretycznie sądzac po formie pierwszych powinno sie stawiać wynik 0:2 ale wiadomo to CS i nienajwyzszy tier wiec roznie tutaj bywa, co przykuło moją uwage to ze TSM bardzo często gra 3 mapy, lecz patrzac na aktualna forme to jesli mam iść w 3 mapy to celuje w taki wynik dla Pand, które ostatnio trochę zaczyna grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1036
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Rebels - 9z godz 18:30

Rebels @ 2.80 nigdy wiecej meczy z polakami

Slaba oferta ale trzeba cos wybrać. Rebels z miejscem 48 w rankingu kontra 9z z miejscem 25. Przegrany odpada z turnieju. Rebels na ostatnie 10 meczy wygralo 5, natomiast 9z na 10 meczy wygralo 3, w tym ostatnio maja serie 4 porazek pod rzad. Nie lubię grać na polskie zespoly bo zazwyczaj nie mam do nich szczescia ale widząc forme 9z mysle ze jak sie postaraja to wygraja z nimi, tym bardziej ze przegrany odpada a brazylijczycy przegrali gladko z ENCE a Rebels trochę postawiło sie duzo lepszemu Heroic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom