>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter Striker 2

'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, myślę że śmiało można założyć nowy temat. Przechodzimy na nową wersję, czy lepszą to się okaże tak na prawdę za jakiś czas już po ostatnich poprawkach, na ten moment zdania są mocno mieszane, choć ze wskazaniem na negatywne, ale potrzeba czasu. Warto pamiętać, że gdy wchodził cs:go, również było sporo negatywnych opinii i wielu zawodników powiedzieć, że nie było zadowolonych to jak nie powiedzieć nic a na ten moment wszyscy płaczą za tym cs go.

Jutro a właściwie za kilka godzin startujemy z IEM Sydney, który bez wątpienia będzie piekielnie ciekawy i obdarzony w masę niespodzianek, trzeba mieć to na uwadze. Bardzo dużo będzie zależeć od tego ile dana ekipa przegrała, co wymyśliła, jak opanowała dwójkę. Zobaczymy czy buki będą bardzo faworyzować teoretycznych faworytów, bez wątpienia szukanie gry na underdogow w niektórych spotkaniach może być mocno korzystne na tym turnieju.

Przede wszystkim dwie bardzo ważne informacje dla graczy, którzy typują typowo turniejowo i zbytnie nie zagłębiają się w świat CSa.
W ekipie Navi nie zagra Simple a w jego miejsce zagra trener B1ad3 co jest ogromnym osłabieniem, więc bardzo ostrożnie z grą w Stronę Navi.
Druga sporą nieobecnością jest brak Jimmphat w Mouz, zwycięzców ostatniej edycji ProLigi a zaprezentował się ze znakomitej strony i momentami to właśnie ten młodziak ciągnął ekipę myszy. Jego miejsce zajmie Nexius, gracz akademii i jako osłabienie w Navi jest potężne to tutaj już nie tak bardzo bo młody jest w grze i w młodych radzi sobie na prawdę fajnie. Mimo wszystko również tutaj trzeba uważać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1781
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Natus Vincere vs Apeks
wygrana Apeks @ 1,61 pinnacle trener ugrał 4 fragi...tragicznie Apex.
widzimy pierwsze niespodzianki o których mówiłem, Snax ograł Faze, Vitality przegrało z BB, czekamy na rozwój wydarzeń, nie zdziwi mnie kompletnie niespodziewany zwycięzca tego IEMa


Osobiście miałem nie grać niczego w tych pierwszych spotkaniach, ale po tej informacji spróbuję. Idę w zwycięstwo Apeks z prostego powodu, brak najmocniejszego ogniwa Navi, które nawet z Ukraińcem w składzie mogło by mieć problemy z wygraniem tego spotkania, choć nie twierdzę, że by tego nie uczynili. Obecnie sytuacja jest zupełnie inna i gra B1ad3, czyli świetnego trenera, podkreślam trenera jest sporym osłabieniem. Odnośnie gry trenerów, pisałem w ostatnim spotkaniu Team Liquid, jak się skończyło wszyscy wiemy. Zmienia to bardzo dużo, nie dość że trzeba łapać nową grę, nowe informacje, nowe rozwiązania to dochodzi do tego kierowanie trenerem i jest to spory kłopot. Oczywiście bez szaleństw bo nie dość, że nowa gra to jeszcze gramy BO1 i przypominam iż wracamy na stary format gry do 13 rund.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ja dodam tutaj tyle. Ciężko się przerzucić profesjonalnym graczom z gry 1 na 2 w tak krótkim odstępie czasu. Niby była beta ale w między czasie mieli gry z CS GO. Komiczne dla mnie to, że nie wprowadzili tego w wakacje gdzie jest przerwa. I żadnych kwalifikacji, officiali. Tylko od razu IEM Sydney. Mam taktyke na ten IEM, mianowicie nie ma tutaj ani faworyta ani , ani czarnego konia, nic. Ja będę zawsze szedł w stronę doga kursowego, dopóki nie naogladam się i drużyny nie pokażą jak w tą grę graja. Tak na marginesie gra jest jeszcze niedopracowana i ma wiele bugów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
prof 8,8K

prof

Użytkownik
FaZe - Natus Vincere under 2.5 mapy @ 1.56

Blade nie gra w csa w ogole podejrzewam. Jako Stand in znow zdobedzie kilka fragow na mecz. 4.5 vs 5 graczy Faze to nie ma prawa bytu zeby wygrac mape. Na Apeks sie udalo wygrac w ten sposob ale Faze po pokonaniu Vitality nie pozwoli sobie na takie cos :D

Aha to Faze Clan masakra xD :minus:
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
9INE vs Betera / 9INE wygra @ 1,55 pinnacle

Witam, na szybko. Tak jak zwykle gram przeciwko naszym chłopakom, tak dziś wręcz przeciwnie. Nowy świat CSa, dajmy im szansę, ale tak zupełnie poważnie to dziś ich przeciwnikiem Betera, czyli młodziaki z
lollipopem na czele, czyli świetnym gościem który błyszczał w choć by Neigmie, ale nadal są to niedoświadczone na takiej scenie, młode chłopaki. Owszem, nowa gra i można powiedzieć, że szanse są wyrównują, ale jednak zdecydowanie doświadczenie i zgranie po stronie naszych chłopaków.
Betera wygrała w dwóch mapach spotkanie z Movistar czy IKLA co może pozytywnie zaskakiwać, ale przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że szanse są zupełnie inne w każdym spotkaniu niż w przypadku csgo. Jeśli nasi Panowie chcą znów w pewien sposób zaistnieć na scenie csa to wygrywanie takich spotkań jest obowiązkiem. Tak pół żartem to gramy do 13, więc nasi już nie będą musieć domykać do 16 co za tym idzie, walec na wszysktich 🤣 dorzucam do dubelka naszych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1664
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport

CadiaN bliski dołączenia do Teamu Liquid, artykuł sprzed dwóch dni, ale obecnie już znaczenie więcej informacji pojawia się na ten temat i od podpisania jest na prawdę bardzo blisko i prawdopodobnie to nastąpi w najbliższych dniach. Będzie to prawdziwa bomba, choć na Liquid powoli będzie ciążyć coraz większa presja mając taki skład, ale Yekindar, Cadian do tego młodziutki Patsi, jeśli to zacznie grać to dla mnie osobiście walka o ścisłą topkę. Coraz ciekawiej robi się na scenie csa a to na pewno nie koniec.
 
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Mouz vs Faze / Faze wygra @ 1,63 ggbet

Witam na szybcioszka bo na śpiąco. Gram karrigana i spółkę po tym co prezentują w Sydney. Mouz tutaj nadal solidnie, choć te zwycięstwa nie są przekonywujące i równie dobrze mogło by ich tutaj nie być, ale nie ma co gdybać. Brakuje jimpphata i mimo, że jego zastępca Nexius całkiem dobrze sobie radzi, tak przy tym co wnosił Fin do Mouz w ostatnich tygodniach, to jest to ogromna różnica. Ich zwycięstwo nad Navi to raczej klapa a nie sukces, zresztą podobnie można powiedzieć o Faze bo tyle że brak Simpla jakoś mogło się załatać na kilka spotkań jakimś przyzwoitym grajkiem, tak gra trenera jest jest brak zawodnika, więcej z nim problemu niż pożytku, tyle że informacji ciut więcej. Zespół Neo jest w gazie, rozegrali tutaj już 12 map, natomiast Mouz 7. Faze zmiażdżyło Ence, dla nich to był zwykły trening strzelecki, tam grało wszystko i nareszcie brawa dla naszego Neo. Uważam, że dziś biorą rewanż na myszach i to ekipa Polaka zamelduje się w finale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1103
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs Complexity / Twistzz powyżej 30.5 eliminacji ( 1 i 2 mapa ) @ 1,75 betfan

Całkiem przyzwoita linia na Kanadyjczyka.
Russell obecnie jest w świetnej dyspozycji, odżył na nowo.
31 fragów patrząc na jego grę w Sydney to nie powinien być większy problem. Faze przejechało się gładko po Ence jak i Mouz, natomiast jutro moim zdaniem będzie to znacznie trudniejsze zadanie bo widać gołym okiem, że Complexity czuje tą grę i są tego rezultaty.
W spotkaniu z Mouz rozegrali 39 rund a Kanadyjczyk mimo to wykręcił 34 fragi, w spotkaniu z Ence zaledwie 31 rund w tej demolce, również pokrył kończąc z 32 fragami. Jutro uważam, że spotkanie potrwa znaczenie dłużej. Jeśli obie ekipy zagrają to co tutaj prezentują do tej pory, to obie mapy powinny być zdecydowanie bardziej zacięte co przełoży się na więcej okazji dla Russella. Ja to próbuję.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam. Niesamowite rzeczy dzieją się na rynku csa i szykuje się jakaś petarda i nie mówię tutaj o sytuacji Faze i Complexity bo tam będzie tworzone coś bardzo ciekawego. Heroic chciało zatrzymać stavna i jabbiego, więc odszedł Cadian i wszyscy mieli być zadowoleni a szczególnie ta dwójka...co dalej? Heroic wykłada nowe kontrakty dla obu Panów a ci robią beng! I informują, że trwają rozmowy odnośnie ich przenosin do Astralis!!! Dziś mecz, obaj Panowie posiedzenie na ławce. Oczywiście Astralis to robi pocichutku....oj Panowie tak się nie robi! Bez wątpienia będzie gorąco, czekamy na rozwój wydarzeń, ale na rynku transferowym ciekawiej niż w spotkaniach 🤣
 
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Fnatic vs NiP / Fnatic wygra @ 1,60 Unibet 1-2

Na szybko bo brak czasu a i spotkanie o ~18.00 idę w zwycięstwo Fnatic bo widzę znacznie więcej argumentów na ten moment po ich stronie. Nip już od długich miesięcy nie jest sobą i nikt tam nie może być zbytnio z niczego zadowolony bo od takiej formacji oczekuje się sukcesów a nie gry w kratkę i porażki przeplatane zwycięstwami a jeśli wydawało się, że zaczynało coś łapać to z kolejnym spotkaniem równia pochyla i kompletna klapa. Obecnie znów posadzono hampusa na ławce a w jego miejsce estag...ta formacja powinna się nazywać Ninja Hampusy bo to co tam się wyprawia to monetami trudno powstrzymać śmiech. NiP nie rozegrał oficjalnego spotkania w cs2, natomiast Fnatic nie wypadło najgorzej. Ograli bo1 Cloud9, by następnie przegrać z Monte i Ence w trzech mapach. W spotkaniu z Ence na prawdę fajnie się to oglądało i mogło to pójść w każdą stronę. Nie widzę wraz z nową grą nagle jakiegoś nowego Narodzenia NIPu i uważam że Fnatic powinno sobie tutaj poradzić.

Odnośnie Navi to mam nadzieję, że nie patrzymy na powolny rozpad tego świetnego Navi..pomyśleć, że Domino poleciało wraz z oskarżeniami i zawieszeniem Bombelka...a było tak mocarnie, ale to nie temat na dziś.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, Cej0t oficjalnie zawodnikiem pierwszego składu Sprout! Coś niesamowitego jaki talent nam rośnie, oby tylko to nie stanęło i taka informacja może i nie była by tak potężna, gdyby nie fakt że Janek ma dopiero 16 lat! Udowodnił już w tej formacji, że na to miejsce zasłużył, mam nadzieję że zostanie w składzie wonderful, który również jest młodziutki, ale z większym doświadczeniem bo jeśli będzie to iść w takim kierunku to może być prawdziwa bomba. Oczywiście wiemy że są informacje odnośnie wonderfula jako zastępcy Simpla w Navi, co moim zdaniem było by świetnym wyborem, mimo wieku ma swoje już pograne na najlepszej scenie a najlepsza gra jeszcze przed nim, choć pokazywał niejednokrotnie, że jego poziom już sięga bardzo wysoko. Odejście Simpla, to co się dzieje w Heroic, Astralis...Falcons okazuje się, że poważnie myśli nad ściągnięciem snappiego, Monesy czy Niko, zobaczymy kto się tam pojawi bo zapowiada się imponująca piątka, choć oczywiście żaden z tej trójki tam raczej nie trafi, ale i tak będziemy na pewno zaskoczeni a to jakie rzeczy na rynku wychodzą w ostatnim czasie to można napisać o tym książkę.
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
Entropiq - witchers
Typ: 2 kurs STS - 1.98 ✅

Młodzi Ukraińcy pod wodza smooyi radzą sobie na prawdę całkiem porządnie, oglądałem ich wczorajsze mecze i jest mega potencjał w tej drużynie, łatwo poradzili sobie z pompa wygrywając 2:0, z drugiej strony składanka grajków, których nikt nie chce, może grali w dobrych teamach ale nigdy długo nie zagrzali miejsca w składzie

Col - m80
Hamdicap mapowy +1.5mapy dla m80 STS kurs 1.98 ❌

Po finale w sydney, gdzie col przegrało po ładnej walce z faze, americanie dostali lekkiej zadyszki i wczoraj ulegli łatwo spirit 2:0, maja dobrych grajkow, po transferze eligie ta drużyna poszła o lvl wyżej niż była ale turaj gram na przełamanie m80, czuje ze col nie wygra 2:0 i trochę się pomecza
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Aurora vs Apeks / Aurora wygra @ 1,80 pinek

Podoba mi się ten kurs na Aurore.
Miałem przyjemność oglądać ich trzy ostatnie spotkania i jestem pełen podziwu jak to chodzi. Panowie są w formie i to nie podlega dyskusji. Ograli BIG, które coraz lepiej czuje się w dwójce, nie oddając mapy. Ograli Heroic w trzech mapach, które nie jest prawdziwym Heroic, więc to mimo wszystko żaden wyznacznik. Ograli Eternal 2:1 po świetnych dwóch ostatnich mapach w ich wykonaniu, piękna gra z ich strony i Xantares z kolegami nic nie był w stanie więcej zrobić. Rosjanie jeśli podtrzymają dyspozycję to dziś powinni wyjść z tego zwycięsko. Jeśli chodzi o Apeks to początkowo wiele osób straciło zaufanie po odejściu Kubena i miał być ogromny dołek, a wcale to nie wygląda tak źle. Fajnie pograli z Astralis, gdzie ostatecznie wyszli z tego zwycięsko czy z Sprout, ale to nie jest gra na ścisłą topkę, oczywiście Aurora również nie jest takim zespołem, ale kto wie co przyniesie nam ta nowa odsłona. Rosjanie już przegrali z Apeks w cs2 i uważam że obecnie wyglądają znacznie lepiej niż w tamtym spotkaniu i jak dla mnie biorą dziś rewanż.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2148
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Karrigan więcej eliminacji od Norberta @ 2.40 totalbet

Weteran karrigan na prawdę dobrze sobie radzi w nowym csie. Kursy mega przesadzone. Dla mnie to value. Ja widzę tutaj lekka dominację FaZe. Obecnie można powiedzieć że to najbardziej stabilna drużyna w cs2. Norbert forma ostatnio nie blyszczy i nigdy dla mnie nie był super graczem. Wygrana FaZe po 1.5-1.6 nie zadawala. Ten bet wydaje się wielce prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Saw - The Prodigies

The Prodigies +1.5 mapy @2.25
The Prodigies wygra @5.50


Myślę że warto. W zespole SAW braknie Mutirisa, którego już wczoraj zastępował aragorN. Chłopak nie zagrał jakoś tragicznie, ale też jego staty nie powalały 44-51, ADR 75.3. Dodać do tego ogólnie słabą formę SAW (ostatnio 2 zwycięstwa ze słabymi Wildcard i Rubik i 7 porażek), oraz nową grę której każdy się jeszcze uczy to ten kurs wygląda całkiem fajnie.

Rywal ostatnio 3 porażki, ale jeszcze 3-4 tygodnie temu potrafili ograć mocne Sprout i Aurorę, a z Sinners i Preasy ugrywali mapę.

Nie jest to żaden pewniak, ale dla mnie 1.12 na Saw w tej sytuacji jest kompletnie niezrozumiałe. Mapę gram mocniej, ale rzucam też drobne na czysty win

E: użytkownik elan96 słusznie zwrócił uwagę, że w The Prodigies też braki (dwóch zawodników zostaje zastąpionych), czego nie sprawdziłem - typ kierowałem po prostu przeciwko SAW które jest w słabej dyspozycji od kilku tygodni, a dodatkowo jeszcze zmiana w składzie. Posypuję głowę popiołem, ale typ zostawiam. Uważam, że spokojnie tak czy siak mapę mogą oddać, ale oczywiście to już nie do mocnego grania
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam, że to jest temat o CS, swoje osobiste wycieczki zostawcie dla siebie, a tu jest miejsce na typy i analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Vitality vs Cloud9 / Cloud9 wygra @ 2,40 marathonbet 2:1
piękny to był mecz! Można powiedzieć że C9 już wiatlo się z gąska by oddać w ostatnich rundach


Witam! Cóż to buki wystawiły kurs na Cloud9. W marathonie obecnie spore value na ten typ. Nie rozumiem na chwilę obecną aż tak mocnego faworyzowania Vitality.
C9 wyglądają na prawdę bardzo solidnie i ich ostatnie spotkania to pokaz bardzo dobrego csa, który powinien wystarczyć nawet na Vitality. Zwycięstwa z Fnatic, virtrusami z big, z Navi, świetne spotkania z genialnym obecnie Faze. Natomiast Vitality nie pokazało żadnego progresu w przeciwieństwie do C9. Zywoo i spółka póki co muszą wprowadzić do jak należy, do zespołu mezziego. Wygrali z Heroic, które nie jest już sobą czy z Complexity, które jest zbytnio pompowane w ostatnim czasie w świecie Csa. Na podstawie ostatnich spotkań obu ekip i ich obecnej dyspozycji to śmiem twierdzić, że to Cloud9 powinno być minimalnym faworytem, choć można śmiało rzec że spotkanie 50/50. Tak jak mówię, kurs zbyt wysoki na C9 i uważam że spokojnie mogą wyjść dziś z tej rywalizacji zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Gamer Legion vs Fnatic @ 1,70 Fortuna

Hmmm nie do końca rozumiem ten kurs, Fnatic z trzema nowymi zawodnikami i taki kurs na GL? Dodatkowo są to zawodnicy bardziej z tier 2 tzn Matys, Bodyy oraz Kyuubii. GL ze Snaxem grało już dwa turnieje lanowe, uważam, ze tutaj poradzą sobie z Fnatic które jak widzę nie grali żadnych oficjali w tym składzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Furia vs Mouz / Furia +1.5 mapy @ 1,64 pinnacle

Witam. Wielokrotnie pisałem tutaj odnośnie Furii i tego, że z tymi transferami i tym składem to oni nic nie zdziałają, sprawdzają się moje słowa w 100%. Nie ma tam polotu, ściągnęli jak już wspominałem dziadka fallena, który najlepsza lata ma za sobą i do tego już nie wróci. Oczywiście są pojedyncze zwycięstwa bo muszą być, ale po za tym to jeden wielki haos. Tak jak Furia zawsze była piekielnie groźna i nie przewidywalna dla rywali to tak teraz są dla samych siebie jedną wielką niewiadomą. Porażki przeplatane zwycięstwami. Wygrywasz bo1 z Complexity gdzie możesz mówić o ogromnym szczęściu by następnie dostać od Apeks ugrywając 10 rund na dwóch mapach. Tak jak w furii brakowało zawsze tej stabilności w formie indywidualnej i nie tylko, tak teraz brakuje tego jeszcze bardziej. Jadę po tych Brazylijczykach i jadę a przecież gram w ich stronę. To 1,30 na Mouz to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie lub ja o czymś nie wiem. Myszy są stawiane w roli ogromnych faworytów. Bez wątpienia są faworytami w tym spotkaniu, ale 1,30? Przesada i podkreślam, iż głównie gram tego beta ze względu na value w kursie i mimo wszystko nieprzewidywalność Brazylijczyków. Brazylijczyków, którzy nie są w świetnej formie. Myszy dobry wynik i gra na IEM. Ciekawostką jest że na ostatnie ich 6 porażek aż cztery to były spotkania z Faze! Więc można ich po części usprawiedliwić. Tutaj mysz mnie nie przekonują aż tak, aby grać ich z handicapem. Przegrali bo1 z Apeks, następnie przez głupotę Complexity bo tylko tak to można nazwać, ograli ich 2:1, przegrywając pierwszą mapę i na drugiej mając 3:9 wygrali ten mecz, choć to bardziej Complex banałami przegrało tą drugą mapę. Jeśli kurs na wygraną myszy był by w okolicach 1,55/1,6 to bym ich zagrał w dublu nawet nie myśląc o tym becie, ale w takim przypadku idę w mapę Furii.


GamerLegion vs ENCE / Snax ov 30.5 eliminacji (1i2m) @ 1,85 betfan 2
28


Początkowo miałem grać mape GamerLegion, ale odpuściłem ze względu na kurs i lżej pograłem ich zwycięstwo bo widzę małe value. Typ troszkę że względu na sympatię jaką darze Janusza ( tak tak, sercem się nie stawia, ale ja lubię:), ale i że względu na to, iż widzę spore szanse. Wiemy, że w Ence się pozmieniało. Jest Kuben jak i glave i na papierze wygląda to bardzo dobrze, ale na pewno potrzeba czasu. Dwa oficjalne spotkania w nowym składzie i bardzo przeciętnie, ale tutaj nikt się nie spodziewa cudów od początku. W końcu odszedł snapii, król ostatnich sukcesów Ence. Gamer Legion oczywiście nie jest to jakaś ścisła topka, ale również nie są chłopcami do bicia a Snax wygląda całkiem dobrze i potrafi pociągnąć całe GL. Udowadniał nie raz, że spokojnie może grać na najwyższym poziomie i nie tylko ja uważam, że spokojnie mógł by grać w jeszcze lepszej ekipie. Jeśli chodzi o typ to sporo zależy od przebiegu spotkania. Jeśli któraś z ekip wygra łatwym 2:0 to bez wątpienia o powodzenie tego typu będzie bardzo ciężko. Ja widzę wyrównane spotkanie i nie widzę jakiś pogromów, stąd uważam że Janusz będzie mieć sporo okazji na fragowanie. Trzeba zagrać dwie mapy na przyzwoitym poziomie bądź jedną swietną a szanse będą spore. Ja próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
Do góry Bottom