>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kinguin - Tyloo @2,43 1xbet (było 2,55), u polskich chyba @2,35 najwięcej w totalbet ✅✅ 14-16 16-14 16-9
Miałem napisaną całą analizę usunąłem :headbang::headbang:
Drugi raz już nie mam siły, więc krótko. Rytm meczowy na pewno po stronie Tyloo, którzy cały czas jakieś eliminacje grają, doświadczenie w tym składzie też, ten turniej jest dla nich kolejnym przystankiem w przygotowaniach do Majora.
Dla Kinguin po nieudanych eliminacjach do Majora jest to turniej docelowy w najbliższym czasie. Pula nagród bardzo solidna, obsada mocno przeciętna - jest szansa się dobrze się zaprezentować szerszej publiczności, bo w tym składzie to ich pierwszy większy turniej. Bootcamp zrobiony, powinni być przygotowani.
Azjaci banują nuke, pingwiny inferno - to raczej pewniak. Dalej wybór Mirka od Tyloo i raczej Overpass od polaków - grają tam solidnie a Tyloo raczej unika tej mapy, nawet jeśli już grają to wyniki słabe. Co do decidera nie mam pomysłu bo w sumie ten mappool dosyć podobny.
Biorąc pod uwagę, że tego Overpassa powinni ugrać, to na pozostałych dwóch mapach również bym ich nie skreślał, powinni spokojnie powalczyć. No i każdy z tych zawodników czuje się zdecydowanie lepiej na LAN&#39;ie.co powinno być dodatkowym atutem. Jakieś lekkie value IMO w tym kursie jest. Format turnieju sprawia, że po 1 porażce się odpada, a na pewno nie po to lecieli na drugi koniec świata, żeby wyjechać z pustymi rękoma. Chyba warte spróbowania, oczywiście bez szaleństw.
Jak ktoś chce coś bezpieczeniejszego do dubla to handicap Kinguin +1,5 mapy jest po @1,5, to powinno &quot;spokojnie&quot; wejść.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
North - Heroic 2:0 kurs 2,30 ✅ lub North wygra mecz 1,45 ✅
Faworytem już wcześniej był North.
Info sprzed godzinny z twittera :
I can&#39;t play with the team today in the IEM qualifier due to my moms funeral Good luck boys, i know you Can do it #beheroic
Idę mocniej w stronę North.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Swoją drogą dawno nie było tak beznadziejnie zorganizowanego turnieju jak Zotac (Gaming Paradise?). 8h na rozegranie 1 pojedynku BO3 to jakaś kompromitacja dla organizatorów, do tego fatalna jakość dźwięku na początku transmisji. Ok, opóźnienia na lanach są często, ale na pewno nie takie. W tym tempie to do jutra może zagramy resztę 1/4 i od razu będziemy startować bez żadnej przerwy z 1/2. W ogóle pojawiło się jakieś info co tam nie gra ciągle?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Za chwilę problemem tam może być późna godzina. Pewnie dograją ale pasha już narzeka
1032946551537029120
Tam już jest 19:06 a dopiero pierwszą mapę grają w drugim meczu O_O Ciekawe czy w ogóle organizator okaże się wypłacalny. Serio 4 h opóźnienia na początku drugiego BO3 to jakaś kpina
mchal odnośnie opóźnień
1032858305616437249
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Przyznam, że nieźle się uśmiałem z tej wiadomości ???? Oni wcześniej nie robili żadnych testów serwerów czy co? Turniej z naprawdę sporą pulą nagród jak na takie drużyny a takie rzeczy się pojawiają. Optic chyba postanowiło dostosować się poziomem gry do organizatora na pierwszej mapie, chociaż trzeba przyznać że niespodziewanie Ghost pokazało się strasznie solidnie i duńczykom moze być ciężko wrócić do meczu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Przeglądałem ofertę Totalbetu na mecz VP i rzucił mi się w oczy typ że michu więcej entry od snatchiego. Ja rozumiem, że snatchie jest agresywnym snajperem, ale czy i jak VP sobie poukładało grę. Tym nie mniej 2,20 to IMHO warto spróbować. Pewnie sporo zależy od map (bo jednak mappool VP i AGO , w którym grał snatchie jest nieco inny) i ekonomii - spodziewam się w miarę równego meczu (bez żadnej dominacji gigantycznej VP) więc zobaczymy jak się to poukłada. No i czy snatchie rzeczywiście już teraz będzie main AWPer skoro nie trenowali wcale dużo.
michu więcej entry od snatchiego @2.20 Totalbet 12-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Virtus Pro uzyska status Legendy - NIE @1.45 STS
Sorry, bez jaj. Wiem że do majora trochę czasu, ale Virtus Pro totalnie pod formą od bardzo dawna, właściwie od majora w Atlancie w styczniu 2017 roku, czy może od lutego. Tak czy owak to półtora roku, w CS:GO to więcej niż dużo czasu. A teraz jeszcze zaczynają przygotowania bardzo późno - nawet zakładając że mają wolne od DH Masters rozpoczęcie przygotowań 2 tygodnie przed tak ważnym turniejem, w sytuacji gdy ich gra właściwie nie istnieje to jakiś żart, patrząc jak do tego podchodzą inne formacje. Męczą się na lanach z zespołami zdecydowanie słabszymi niż te które zobaczymy na majorze, grę ze snatchiem muszą sobie ułożyć. Ja tego nie widzę, zwłaszcza że przecież do poniedziałku będą w Hong Kongu (zakładam, że nie mają biletów na jutro ???? ) więc do majora zostaje tydzień. Taki kurs na TOP16 spoko, możnaby rozważyć, ale TOP8 na majorze z ich grą? Ja nawet w awans do II fazy średnio wierzę na ten moment - Astralis i Liquid to raczej poza dyskusją, że meldują się w &quot;16&quot; a do tego całe grono całkiem solidnych ekip ( a nawet jeśli nie solidnych to podobnie niestabilnych jak VP), a to dopiero pierwsza faza. W drugiej obok Astralis i Liquid mamy NaVi, Faze, fnatic, MiBr, mouz, G2 . To już jest 8 zespołów a przecież NiP, Space Soldiers, North także nie są gorsze od VP. Dla mnie ideolo bet do dubelka, nawet jeśli bukmacher generalnie nie grzeszy ofertą
 
uzytkownik-24118 2,1K
Byali odchodzi z VP po majorze. Dla mnie to kolejny powód dla którego powyższy typ to dobry pomysł, a dla Virtus Pro kolejne problemy. Jedyne o co powalczą ( a i tak nie wiem czy zakończą sukcesem) to awans do TOP16 i zachowanie slota w New Challengers na Katowice 2019.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Tempo Storm VS Unique Team 2 @3.45, LVBet ???? Pierwsza mapa przegrana przy 12:3...Dodatkowo Unique też z 1 stand-inem.
Jeszcze 4 godziny temu Innocent (zawodnik Tempo) pisał na TT, że nie wie w jaki składzie zagrają i na pewno nie będzie to skład na stałe. Zamiast Happy i Rpk zagrają Tenzki i Shadow. Moim zdaniem jednak zmiana in minus. Zespół w totalnie rozsypce, w takcie przebudowy. Dodatkowo, większość zawodników Tempo Storm wraca po ponad 2 tygodniach wakacji np. Innocent ostatni tydzień był na turnieju PUBG. Przeciwnicy oczywiście mniej znani i doświadczeni, jednak cały czas w rytmie meczowym i na pewno zdecydowanie lepiej zgrani. Myślę, że ten mecz to takie przetarcie dla Tempo i zagrają sobie po prostu na mixowym luzie. Może wypalić, lecz taki kurs jest zdecydowanie kuszący na Unique.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dziś propozycje ode mnie.
Pingwiny po całkiem udanym ZOTAC Cup wracają do Europy. Minise jeszcze w nocy wrzucał zdjęcia z lotniska więc w najlepszym razie będą zmęczeni podróżą. A dziś grają 5 meczów w ramach kwalifikacji do ESL European Championship, których finały będą rozgrywane podczas PGA w Poznaniu.
Kinguin - No Quarter Cartel +7.5 @2.26 eToto Wygrane przez Turków obie pistolki, po czym przegrane oba forcebuye :/


Mapa co prawda sprzyja Polakom, ale linia stosunkowo dość wysoka, kurs też niezły. Zdarzały się zawodnikom Kinguin przestoje, tutaj do tego mało znany rywal z Turcji w BO1 - dla mnie jest potencjał na niespodziankę
Kinguin - EndPoint +3.5 @1.89 eToto
Tym razem ostatni pojedynek dla Pingwinków w ramach dzisiejszego maratonu. Mapa dust 2 - umieją ją grać Pingwinki, ale rywal też ma fajny bilans na tej mapie, co prawda Endpoint raczej bilans nabity na słabych rywalach ale liczę że będzie dobrze ;)
Generalnie dziś cały dzień raczej uważałbym na granie na Polaków
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Dziś propozycje ode mnie.
Pingwiny po całkiem udanym ZOTAC Cup wracają do Europy. Minise jeszcze w nocy wrzucał zdjęcia z lotniska więc w najlepszym razie będą zmęczeni podróżą. A dziś grają 5 meczów w ramach kwalifikacji do ESL European Championship, których finały będą rozgrywane podczas PGA w Poznaniu.
Kinguin - No Quarter Cartel +7.5 @2.26 eToto

Mapa co prawda sprzyja Polakom, ale linia stosunkowo dość wysoka, kurs też niezły. Zdarzały się zawodnikom Kinguin przestoje, tutaj do tego mało znany rywal z Turcji w BO1 - dla mnie jest potencjał na niespodziankę
Też szukam tutaj niespodzianki i pogram nawet 6.5 na win Turków. Grają Traina na której Kinguin dostało ostatnio z MiBR 1:16 i było totalnie zagubione. Dzisiaj dopiero przylatują do Polski z Hong Kongu. Musi się to w jakiś sposób odbić - zmęczenie po długiej podróży, jetlag itd. Dodatkowo jest to pierwszy mecz, więc mogą go potraktować trochę na przetarcie, bo i tak wychodzą z grupy 3 zespoły. Turcy kompletnie nie znani, ale skoro wygrali rozgrywki u siebie, to coś chyba grają.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
madmax22 w Totalbecie 7.85!! za wygraną No Qaurter Cartel, 4fun dlaczego nie?
Dzięki za info. Trzeba pograć, handicapy mocno pewne. Niecałe 2h temu chłopaki wylądowali w Warszawie po 18h podróży. Bez żadnej rozgrzewki i bez żadnej wiedzy na temat rywala. W umiejętnościach na pewno przepaść, ale to tylko 1 mapa i będzie ciężko jak źle wejdą w mecz.
⛔⛔⛔ Jednak totalni amatorzy. Wygrać 2 pistoletówki i przegrać po nich 2 force&#39;y.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dzisiaj zaczynamy DreamHack. Jakie są wasze typy i oczekiwania ? Ja myśle ze Astralis pokaże kosmiczna formę.
Na dzień dobry Astralis vs Grayhound. Astralis lepsze taktycznie skillowo i aimowo praktycznie na każdej mapie. Grayhound brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia gdzie w Astralis tych liderów jest kilku.
Astralis -7.5 na mapie @ 1.85 fortuna
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Dzisiaj startuje DreamHack Masters Stockholmie a w temacie cisza. Dla większości drużyn ostatni sprawdzian przez zaczynającym się za tydzień Majorze, w puli 250 000$. Dodatkową motywację powinno mieć tutaj Faze, które ma ostatnią szansę na zgarnięcie Inter Grand Slamu i okrągłej sumy 1 000 000$ w przypadku zwycięstwa. 4 grupy po 4 drużyny. Pierwsze mecze w grupach BO1, cała reszta BO3. Ja na początek spróbuję coś takiego.
NRG - NIP @1,87 13-8 --&gt;13-16????
Jedyny mecz, gdzie kursy są wyrównane, w całej reszcie trzeba by szukać dogów, bo kursy 1,3 w większości spotkań nie do gry. Tutaj kursy wyrównane i spróbuję na drużynę z Ameryki. W sumie dwie drużyny po wakacjach, NIP przygotowuje się do Majora, NRG wraca powoli do jakiegoś grania. Ostatnio chyba DAPS mówił, że odrzucili zaproszenie do Montrealu, bo nie chcą jechać na 2 turnieje pod rząd nie do końca przygotowani. NRG było objawieniem poprzedniego sezonu, sporo udanych turniejów, zwieńczonych wygraniem IEM Szanghaj na sam koniec sezonu. Jedyne czego zabrakło to niespodziewanie dobrego występu na Minorze, gdzie byli wielkim faworytem. Mimo wszystko wkroczenie do ścisłego topu można uznać za sukces dla tak mało znanych jeszcze kilka miesięcy temu zawodników.
NIP po przebojach w końcu dostał się na Majora. Fajna, sentymentalna sprawa ale tylko tyle. Czy grali dobrze w tych eliminacjach? Dla mnie nie. NIP od paru lat to ciągły plac budowy, gdzie nie widać końca. Zmieniają zawodników, a poprawy rezultatów nie widać (z wyłączeniem dostania się na Majora). W mapy nie wchodzę, bo pisanie z telefonu mocno mi to utrudnia, spodziewałbym się Overpassa, bo obie drużyny często go pickują.
Wiadomo, forma po takiej przerwie obu drużyn niewiadoma, obie mają aktualnie inne cele, ja jednak skuszę się na drużynę z Ameryki.
Który z zawodników ukończy turniej z wyższym wskaźnikiem HLTV Rating 2.0
Cerq -
Fallen @2 totalbet
Dla mnie całkiem sympatyczny bet w tym pojedynku dwóch snajperów. Cerq młody zawodnik dopiero wchodzący na najwyższy poziom, ale już największa gwiazda NRG. Fallen wiadomo - lata doświadczenia i gry na najwyższym poziomie. Tylko, że Fallen ma innych zawodników, którzy powinni robić grę w powracającym do formy MIBR&#39;rze (stewie, cold), a Cerq zazwyczaj sam ciągnie drużynę i te statystyki potrafi wykręcać kosmiczne. Jeśli będzie w formie, to spokojnie może wygrać ten pojedynek.
 
D 8

dziki007

Użytkownik
Navi-6,5 - Ghost
Astralis - Grayhound +9.5
Ako 3.24 Unibet

Co do meczu astralis liczę na szczęście i na udane rundy pistoletowe druzyny z Australi myślę ze stać ich na 7 rund z przynajmniej jedna pistoletówką. Na prawie kazdym turnieju faworyci mają problemy w pierwszych meczach.
Co do navi to jeśli nie zagrają niuka to jestem o typ spokojny na kazdej inne mapie myslę ze powinni spokojnie pokryć linie.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Jak macie jeszcze szansę, to dawajcie ujemny handicap (nawet -7,5) na Astralis. Australijczycy, to cały czas pół profesjonaliści (pracuję na nocki i rano lubię sobie oglądać CS&#39;a do spania). Cuda się dzieją w meczach z ich udziałem. Lubią skracać pozycją i na tym się sypie ich gra praktycznie zawsze. W bet365 wycofali handicap w tym meczu.
Osobiście na razie gram dodatni handicap na Ghost (+ 6,5 1.72 bet365). ✅
NRG również kusi, a także Tyloo meczu z North (oni grają tak chimerycznie jak Optic).
Szykujcie się na niespodzianki. Pieron wie, jak gracze się prezentują po wakacjach.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Oprócz NRG i Navi pograłem jeszcze jeden skromy dubelek, a mianowicie: mousesports + North @1.75 w totolotku
✅✅


Pograłem na myszki bo w moim odczuciu na chwilę obecną wyglądają na bardziej stabilna ekipę od Gambit. Widać, że Snax zadomowił się fajnie w nowym teamie i nieźle sobie radzi. Do tego mousesports mają przewagę skilla i map.
W drugim meczu w dublu w końcu zagram przeciw TyLoo. Często im ufałem i nic z tego dobrego nie wychodziło. Może w Azji są w topce natomiast w Europie często im czegoś brakuje. Jeśli North utrzyma dobrą formę z IEMa z Chicago, to nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem. Nie ukrywam, że mocno liczę na Kjaerbye&#39;go ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
husarz22 jak grasz w polskich bukach, to np w totalbecie z takiego dubla miałbyś 1,96.
Typu nie neguje, chociaż ja osobiście w życiu bym nie postawił na Mous po 1,25 w BO1. Od dołączenie snaxa kompletnie im nie idzie, a sam snax nie grał do tej pory nic szczególnego i w mojej opinii bardziej zawodził niż się dobrze wprowadził. Do tego ostatnio chyba Dekay (a on akurat ma często bardzo dobre info) pisał na twitterze, że myszą ciężko się trenuje w tym składzie i po majorze prawdopodobne są kolejne zmiany o ile nie osiągną solidnego wyniku. W każdym razie GL ;).
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzięki za uwage dotyczącą bukmachera ale akurat miałem coś kasy na Totolotku i tam zagrałem. Następnym razem będę sprawdzał również innych :p
Co do typu, to nie wydaje mi się żeby Gambit czymś zaskoczyło mousesports. Mimo wszystko ich wyniki nie są złe. Co prawda, było to miesac temu ale doszli jednak do półfinału ELEAGUE. Kurs jest moim zdaniem prawidłowo wystawiony. Myszy są zdecydowanym faworytem ale w BO1 faktycznie równie to bywa ???? aczkolwiek pierwszy dzień to zawsze ryzyko. Powinno się odpusic, jednak człowiekowi ciężko się oprzeć. Być może troszkę na siłę ale co inne miałem wybrać? Miałem dylemat pomiędzy Fnatic a mousesports i jednak wybralem tych drugich. Czy słusznie? Przekonamy się
PS. A co do zmian po majorze to myślę, że teraz często się zmienia zawodników w drużynach po porazakch kilku turniejów i jeżeli mówiąc kolokwialnie &quot;nie idzie&quot;. Myślę, że na ten moment jest kilka ekip, które zostaną razem na dłużej w tym samym składzie np.Astalis, a jednak większość drużyn jest niepewna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom