>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Kolejny typ ode mnie. Tym razem zaszaleję, ale do odważnych świat należy. Komuś się typ nie podoba, nie grajcie
17:00 3DMAX - Boys in Blue
Wewnętrzne starcie francuskie. 3DMAX to jedna z rewelacji ostatnich tygodni wśród tych mniej znanych formacji. Ich rywale to właściwie mix, ale mam przeczucie że mogą się pokusić o niespodziankę. Przede wszystkim naprawdę w starciach dwóch ekip z jednego kraju często zdarzają się cuda, zwłaszcza wśród drużyn spoza ścisłego światowego topu które mają mniej okazji do treningu w międzynarodowym środowisku. Poza tym mapa wydaje mi się delikatnie sprzyja zespołowi BiB. Inferno - grali tutaj 3 razy - wygrana z SuperJymy (16:12), porażka z Red Reserve (do 12), Sprout (do 11) i z Friendly Fire (do 7). Ale 3DMAX na tej mapie też niezbyt rewelacyjnie porażka z Chaos i wygrana ze Smoke Criminals (do 14). Poza tym np. z AGO porażka do 3. Dla mnie jest value
Boys in Blue (3 drogowo) @3.55
BiB + 4.5 @1.90
Over 25.5 @1.80

Rozjechani do 4 . Tylko Happy strzelał na poziomie pozwalającym marzyć o sprawieniu niespodzianki

Kursy Totalbet
Edit. Mecz przełożony na jutro na 16:00. Paradoksalnie IMHO zwiększa to szanse na powodzenie typu
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Fajny typ. Sam o nim dzisiaj rano myślałem i jestem przekonany żeby coś na tego underdoga pograć. Jest jednak różnica w składzie bo ostatnio grał z nimi SIXER a dzisiaj widzę jest rpk, też bardzo dobry zawodnik. Jednak nieco na innej pozyzji bo mamy wymianę shootera za snajpera.
Natomiast przed chwilą w decydujacym meczu o wyjście z grupy Asia Minior vG Flash - boot dS obstawilem na VG..myślę że też ciekawe vaule a kursy cały czas na nich idą w góre z niezrozumiałego dla mnie powodu. Start za 15 minut!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja ten mecz odpuszczam. Mówiąc szczerze gdyby nie fakt, że BOOT przyleciało na ostatnią chwilę to bym pewnie grał w ich stronę. A tak to odpuszczam. VG bez Attackera traci sporo ze swojej siły ognia IMHO, do tego w maju było 2-0 dla B.O.O.T
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A ja dzisiaj gram jeszcze na przegrane Chaos
Nie oszukujmy się ale widać, że pronax i makelele nie umieją sobie znaleźć miejsca w żadnym teamie. Aktualnie grają z trojką byłych graczy Red Reserve/Japaleno. Nie przekonuje mnie ten skład. W przeciwieństwie do PAPERPLANES
S, którzy potrafili wygrać na Kinguin, Valiance no i postawili się bardzo skillowemu zespolowi z hampusem i Brollanem na czele przegrywajac 16:13 właśnie na mirage
PAPERPLANES - Chaos
Typ: PAPERPLANES
@2.63 Unibet
✅
Kinguin - Chaos
Typ: Kinguin
@1.50
grają dd2 więc warto moim zdaniem poszikac jakichś handicapow
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
Dziś kluczowy dzień w kontekście utrzymania w zmniejszonej ESEA MDL na kolejny sezon, przynajmniej jeżeli do skutku dojdą wszystkie zaplanowane na dziś spotkania. Z ligi bezpośrednio spadają dwa najgorsze zespoły a 7 kolejnych ma grać w barażach o utrzymanie slota, rozgrywanych we wrześniu. Co prawda wychodzi mi wówczas 20, a nie 18 (jak zapowiadano) zespołowa liga ale takie są informacje dostępne na stronach ESEI
Z ligi leci Gambit i ktoś jeszcze. Najprawdopodobniej Boys in Blue (bilans 1-10), względnie iGame (3-10), PACT (4-10) lub VP (4-8). Przy czym bezpośredni spadek którejś z polskich formacji jest mało realny. Virtusi dziś mają zaplanowane dwa spotkania: najpierw najważniejszy dla nich w całej lidze mecz z BiB o utrzymanie. W ogóle jak to brzmi, że VP musi walczyć o utrzymanie na zapleczu ESL PL, ale takie są fakty. Na utrzymanie bez baraży praktycznie nie mają szans (musieliby wygrać pozostałe 5 map i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innnych meczach), do zapewnienia sobie prawa gry w barażu o utrzymanie wystarczy im wygrana nad BiB na cache.
Virtus Pro - Boys in Blue
Tak wiem, wyżej grałem na BiB i typ podtrzymuję. Ale tutaj jednak inny rywal, inna mapa no i VP grające ostatni naprawdę istotny mecz. Jeżeli nie chce im się grać turniejów online to powinni zdecydować się na krok Gambit i wycofać z ligi argumentując że ważniejsze turnieje lanowe przed nimi. A takiej formacji jak Virtus Pro zwyczajnie nie przystoi przegrana. Zwłaszcza, że na tym cache potrafili ograć np. Heroic które jest kilka półek wyżej. Spodziewałem się sporo niższych kursów na VP i szukania jakiegoś handi na BiB ale 3.5 to trochę za niska linia (i bardzo jej osobiście nie lubię) więc idę w Polaków
Virtus Pro @1.55 (trójdrogowo)
VP @1.42 (z dogrywką)

Kursy TOTALBET
BTW.

Ktoś mi wytłumaczy skąd różnica w kursach?
Virtus Pro - PACT
No i właśnie polskie derby. Mówiąc szczerze zanim spojrzałem na kursy to patrząc na zestawienie i mapę miałem pomysł pójścia w overa lub handi na Pact. Ale kurde wyższe kursy na Virtus Pro w meczu z PACT? Rozumiem, że to dobra mapa PACTU, że wygrali tam z GODSENT (bez Brollana, który nie miał jeszcze spełnionego limitu wieku, ale za to z feddanem który zabił wtedy całe 3 fragi). Tak, wiem że VP na trainie ostatnio fatalnie (generalnie fatalnie ostatnio) ale gdzie ich rywale (NaVI, SS, Fragsters to obecnie T1 lub T2) a gdzie PACT? Dla mnie mimo wszystko jakieś value jest
Virtus Pro @1.90 TOTALBET
Virtus Pro @2.08 trójdrogowo

Michu smerfował. To skracanie bezkarne odnogi w pierwszej połowie w co drugiej rundzie chyba ???? . CT wyglądało mocno, ale głównie przez świetną dyspozycję Micha i kontrolę mapy (skróty odnogi i kontrola B z górnego zamku, pozwalając na krycie 4-1). Mecz pewnie byłby do 2 gdyby sprawdzili za szpulami w pistoletach. A tak trochę powrotu wyszło przez problemy z kasą i dwuosobowe granie VP (byali + michu)
Jak z to z VP bywa - uwaga na stawki ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na dzisiaj gram tylko mecz VP z PACT. Jestem zdziwiony, że mamy takie samo zdanie o tym meczu. Ciekawe czy przynjesie to zysk ????
moje przemyślenia z konkursu Typy dnia,
go go VP
Spotkanie: Virtus Pro - PACT
Typ: Virtus Pro
Kurs: 1.99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś o godzinie 20 o punkty w lidze ESEA powalczą dwie polskie drużyny VP i Pact.
Ci drudzy spisują się zdecydowanie lepiej ponieważ mają dwa razy więcej punktów od ekipy VP (24). Nie jest to jednak dla mnie argument, żeby grać na nich.
Nad Virtus Pro ostatnio wiszą czarne chmury. Ich gra nie jest już tak porywająca jak za starych dobrych czasów. Aczkolwiek nie skreślam ich z tego wzglewu, że na trainie NEO i spółka często sobie dobrze radzili. Druga sprawa jest taka, że mimo tych wszystkich przeciwności będą chcieli sie pokazać z najlepszej strony.
Gdzie mogą szukać zwyciestwa jak nie na własnym podwórku, gdzie chcąc nie chcąc nadal utrzymują się w topce. Liczę na ich przełamanie
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Już drugi raz uniewazlili mi zakład z powodu złego zapisu.
To są jakieś jaja. Najpierw fortuna a teraz Unibet. Jeszcze w tym pierwszym przypadku zauważyłem przed meczami więc mogłem zadziałać i postawić na nowo. Ale teraz niestety tego wcześniej nie zauważyłem. Niby tylko 20 zł więc afery nie ma ale jednak..powinna chociaż przychodzić jakaś informacja na maila.
W załączniku screen i powód przez jaki dostałem zwrot
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak naprawdę ja bym się kłócił. Czysto formalnie to jest właśnie ESEA Premier z tym że przemianowane na Mountain Dew League z powodu umowy sponsorskiej. Dla mnie to tak jakby anulowali typ z hiszpańskiej piłki za 1. Hiszpania zamiast Primera Division
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzień dobry ????
Ciekawie się zrobiło w azjatyckich kwalifikacjach do Majora, bowiem z dwóch faworytow do Londynu - TyLoo i Renegades - pojedzie tylko jeden. Szczerze mówiąc nie mam pomysłu na żadne głębsze przemyślenia poniewaz są to ekipy, na które od bardzo dawna nie stawiam. Z tego powodu, że no według mnie grają bardzo przeciętnie i to jest loteria czy wygraja. Najświeższym przykładem jest chociażby ten Minior. Jeżeli jednak miałbym kogoś wybierać to było by to Renegades. Jest to tylko moje przeczucie ale znając życie puszczę coś na nich za jakąś symboliczną stawkę ????
W drugim półfinale o miejsce na majorze powalczą SCARZ Absolute i Tainted Minds. Nie jestem ekspertem od CS&#39;a na Dalekim Wschodzie jednak wykorzystam fakt, że SCARZ było rewelacją w fazie grupowej więc myślę, że zdolają jeszcze coś powalczyć z australiską ekipą, tymbadziej że kurs @2.20 w LVBet nie wygląda najgorzej
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
husarz22 w każdym z minorow jest jeszcze drabinka przegranych w play offach, więc nadal obie drużyny maja szansę na awans ;)
Dokończenie eliminacji w Azji jest jeszcze jutro i w sobotę.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
husarz22 w każdym z minorow jest jeszcze drabinka przegranych w play offach, więc nadal obie drużyny maja szansę na awans ;)
Dokończenie eliminacji w Azji jest jeszcze jutro i w sobotę.
Faktycznie widzę teraz bardziej rozbudowaną drabinkę na streamie, której wcześniej nie zauważyłem bo spoglądałem tylko na hltv :p przepraszam za wprowadzenie w błąd. Myślałem, Że Asia Minior się dzisiaj kończy. Dzięki za zwrócenie uwagi. swoje typy jednak podtrzymuje mimo wszystko
 
uzytkownik-24118 2,1K
W ESEA MDL obserwujemy końcówkę rywalizacji. Końcówkę coraz trudniejszą do obstawiania, bo zwiększa się ilość ekip nie walczących o nic w lidze. Wśród nielicznych wyjątków to chyba walka o uniknięcie bezpośredniego spadku z ligi pomiędzy fińskim iGame a francuskim mixem Boys in Blue. Dziś obie te formacje zmierzą się z rywalami dwukrotnie. W lepszej sytuacji są gracze iGame którzy mają 3 zwycięstwa przy 10 porażkach. Natomiast Boys in Blue tylko raz wygrali, przy tej samej ilości porażek
Boys in Blue - EURONICS
Niemcy są jedną z rewelacji sezonu. Potrafili wygrać kilka spotkań, może klasa rywali nie imponuje, ale Virtus Pro, WinStrike czy Windigo to nie ogórki w świecie CS:GO. Wczoraj Boys in Blue dwa mecze, w obu generalnie zaprezentowali się bardzo słabo. Na tle przeciętnych VP nie istnieli w pierwszej połowie, z 3DMAX również słaby mecz. Na obu mapach strzelało po jednym zawodniku (z VP starał się Rpk, przeciwko rodakom z 3DMAX nieźle wyglądał Happy). Co łączyło obie te potyczki? Słaba forma mistou. Niemcy z kolei grają nieźle ale zdarzają im się koszmarne przestoje - ten nieszczęsny dust gdzie nie umieli domknąć meczu z 12-3, przegrywając ostatecznie 12-16. Poza tym wygrywając z Francuzami, niemiecka formacja może sobie zapewnić udział w play-off. Wiadomo, że to sezon bez awansu ale dla zespołu z półki EURONICS te kilkanaście tysięcy dolarów w puli to jest już jakaś wartość po którą warto się schylić. Kurs na wygraną EURONICS w okolicach 1,25 trochę nie do gry. Handi dość wysokie ale myślę że spokojnie do pokrycia
EURONICS -5.5 @1.84 LVBET
EURONICS -4.5 @1.64 STS
W sumie niezbyt łatwe do typowania są pozostałe mecze. Na papierze łatwych rywali ma Epsilon (Boys in Blue, PRIDE i iGame) ale oni właściwie chcą dokończyć sezon w tym składzie, bo wiadomo, że oskarish odchodzi (został już ogloszony w nowym polskim składzie) więc wcale się nie zdziwię jakąś ich porażką. Dodatkowo widzę, że w awizowanych składach jest keita zamiast cosmeena w meczach z Polakami i Finami więc może będzie jakaś niespodzianka? Ktoś wie czemu już wczoraj w ostatnim meczu keita go zastępował. Ale z kolei z Boys in Blue jest cosmeen. Jeśli brak cosmeena z Polakami i Finami się potwierdzi to myślę że warto za drobne:
Pride +5.5 @1.80 Totalbet
iGame +3.5 @1.75 Totalbet
iGame @ 2.40 Totalbet
Edit: Dla jasności to powyżej w meczach vs Epsilon ;)
Natomiast dziś kompletnie nie jestem przekonany do wygranej Virtus Pro. Wczoraj w dużej mierze wygrali dwa z trzech meczów dzięki fenomenalnej grze indywidualnej micha. Starał się do tego dokładać swoje byali. Natomiast pozostała trójka co najwyżej przeciętnie (choć bliżej mi do stwierdzenia że słabo). VP właściwie nie gra już o nic, muszą dograć dzisiejszy mecz a potem spróbować obronić miejsce w lidze we wrześniowych barażach. Natomiast dzisiejsza wygrana ich rywali (iGame) dawałaby im utrzymanie w lidze.
 
uzytkownik-24118 2,1K
No cóż, iGame niestety w obu dzisiejszych meczach poniżej tego co się spodziewałem. Właściwie tylko xarte grał nieźle. Była nawet próba comebacku na Epsilon ale oczywiście przegrali 1 na 4 ;)
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Bo Epsilon zjada wszystkie te teamy z MDLa na train, nie licząc głupiej wpadki wczoraj na pride gdzie przegrali masę głupich rund i eko.
Dzisiaj na pewno można pograć euronics po 1,33, na cachu miażdżą wszystkich ostatnio, do tego dorzucam trochę ryzykownie ence
Euronics 1,33 @ unibet +
Ence 1,52 @ unibet
ako 2,02 ✅✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
WinStrike - GoodJob
Krótka piłka - dla mnie tu over mapowy do grania. Grali ze sobą 2 x Bo3 w tym roku. Oba na pełnym dystansie. Bany na overpassa i traina. GoodJob bierze i wygrywa nuke, WinStrike bierze i wygrywa mirage. Dalej GoodJob wyrzuci inferno, WinStrike dusta i mecz rozstrzygnie się na cache. 2:1 dla Białorusinów też do spróbowania. Oczywiście niezbyt grubo oba, bo czase w CIS dzieją się cuda ;)
Powyżej 2.5 @1.90
DW: 1:2 @3.85

Kursy Totalbet
 
uzytkownik-24118 2,1K
https://www.dbltap.com/posts/6125738-sources-virtus-pro-targeting-ago-s-snatchie-as-potential-permanent-replacement/partners/40714
Jeżeli doszłoby to do skutku to na pewno ciekawy ruch dla snatchiego. Pytanie tylko czy nie przeszedłby w takiej sytuacji do mimo wszystko słabszej, ale bardziej znanej formacji. To znaczy mamy w tej chwili w Polsce 3 zespoły T2-3 (AGO, Kinguin, VP) i w obecnych składach to nie bardzo widzę dla nich szanse awansu do T1. Więc jakieś roszady byłyby wskazane. Generalnie byłbym skłonny pokusić się o stwierdzenie, że przydałaby się jakaś głębsza przebudowa , być może związana z pożegnaniem Neo i Pashy (zwłaszcza tego pierwszego) ale to niestety dopiero po majorze, bo VP musi utrzymać trójkę Pasha, Neo, Byali aby zachować slota w Londynie
 
uzytkownik-24118 2,1K
1021798867552161794
To niejako potwierdza powyższe IMHO. Mam wrażenie że &quot;góra&quot; AGO patrzy na monetyzację przedsiębiorstwa zdecydowanie bardziej niż na wyniki więc myślę, że się dogadają.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Przy okazji wjechał news o zmianach w x-kom, gdzie w miejsce tecka zakontraktowali mynia. Do VP pójdzie snatchie, a w jego miejsce tecek. Na twitterze tecek i AGO też zaczęli się już obserwować, więc wszystko składa się w całość.
 
uzytkownik-24118 2,1K
a tecek nie trafił/miał trafić do izako boars? Na pewno starania o niego potwierdzał menedżer tej formacji. Poza tym tecek nie pasuje mi wiekiem do AGO. Ma już 25 lat, więc może nie jest stary ale młody na pewno też nie jest. Jakaś roszada na polskiej scenie wśród tej topki jest potrzebna, przy czym wydaje mi się, że -morelz +snatchie o ile powinno wyjść na plus VP o tyle nie sądzę żeby rozwiązało problemy. Poza tym pytanie czy snatchie będzie zawodnikom VP pasował. Bo już TaZ nie pasował, teraz morelz nie pasuje. Ja myślę, że to z jednej strony przedłużanie agonii tej najbardziej doświadczonej dwójki i uważam, że dopóki nie będzie kolejnych zmian to VP będzie +/- stało w miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom