>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nuke był zawsze pod CT, teraz został zmieniony i w teorii mapa jest bardziej zbalansowana. Za mało meczy zagrały pro teamy na nowym Nuke żeby wyciągnąć jakieś konkretne wnioski
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Bardzo ważna runda przy 12:7 przegrana w przewadze. Gdyby wygrali byłby reset ekonomii u Francuzów i k1o wyciągną to. Będzie ciężko. Jest ktoś w stanie jakoś racjonalnie wytłumaczyć jak to się stało że kazachstan Wybierał pierwszą mapę będąc &quot;gościem&quot; a Francja drugą skoro we wszystkich innych Meczach było na odwrót?? Przepraszam jeszcze raz za wprowadzenie w błąd, następnym razem jak czegoś nie będzie jasno określonego to napisze o tym. Ale byłem święcie przekonany że jest tak jak w każdym innym meczu...
 
L 0

leyto94

Użytkownik
Nie masz za co przepraszać, bo % trafnych w typach z csa i tak masz nieziemski...aczkolwiek no... ostatnie fundusze poplynalem na tym, ze nastapila zmiana kolejki wyboru...a skoda ???? teraz czekac do 10 na wyplate i powrot do bukmacherki :&lt;
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Najlepsze jest to, że mnóstwo osób grało Kazachstan z tego forum ???? Dosia był najlepszym &quot;Kazachem&quot;, dzięki niemu zaksięgowane pieniążki :p Oj ten E-sport ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ale jaja, tego się nie spodziewałem ^^. Co by dużo nie mówić może by to nie wyszło gdyby zlex tj. Dosia nie grał tak dobrze, aż się dziwiłem czasem co zlex robi a teraz wszystko jasne ^^
IMO dobrze się stało bo Francja nie mogła być w optymalnym składzie, ale mimo wszystko kazachowie wygrali ????
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Mouse teraz gra właśnie z godsent. Jak dla mnie warto grać na pewno mouse +1,5 @1.50 a takze na wina @2.10. Godsent na prawde jest bardzo słaby po tych zmianach. Ograją ich na lajjjcie ;)
@edit Kursy już spadły ???? Chyba buki słuchały streama gdzie obstawiają easy win mouse ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Myślę, że będzie bomba
Team 1 - ACG
Team 1 -1.5 mapy / DW 2:0 @1.50 b365 ✅ ✅

Zeus, Ange1, Bondik, smike, arch.
Drużyna zlepiona na te kwalifikacje. Pierwsza trójka to ścisła czołówka w CSGO. Smike i Arch nieco odstają, ale i tak powinni sobie dać spokojnie radę z rywalami, którzy są o kilka klas słabsi. Myślę, że gdyby Team1 nie chcieli awansować, to by się za to nie brali. Myślę, że jest motywacja.
.Russia - wickeds1ck
.Russia -1.5 MAPY / DW 2:0 @1.61 b365 ZWROT
Grają jedną mapę, ale pewnie wygrali.
Hooh, Dosia, WorldEdit, Kucher, Electronic
vs
nołnejmy.
warto.
---
Gambit v Tricked BO2
Do Gambit w miejsce Spaze dołączył Kucher. To zmiana na duży plus.
Takim składem już mogą coś zamieszać. O ile będzie motywacja, to mogą wygrać z Tricked.
Gambit wygra @4.33 b365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dwóch zawodników z francuskiej ekipy ponoć zapomniała hasła do loginów do programów ESL ESEA, które uruchamiają przed grą (coś w tym stylu). Na drugiej grają, bo organizatorzy przesłali im nowe hasła, jednak jako że nie zdążyli na 1 mecz w wyznaczonym terminie to Virtusi to wygrali walkowerem.

Mecz Russia v wickeds1ck jest bo1 więc pewnie całoroczny go wycofa bo to pomyłka na ich stronie
No racja, a ja głupi nie zauważyłem i zagrałem. Myślałem, że grają już półfinały jak w Ukrainie, natomiast tu jeszcze 1/4 mamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Mousesports + Team1 @ 1,83 Bet365 ⛔

Takiego dubla gram dzisiaj.Finał Gfinity dla mnie bierze mous.Wczoraj łatwo ograli Godsent,świetna organizacja gry,nieprzewidywalne zagrania,super taktyki,aimowo też elegancko widać,że im &quot;siedzi&quot; po prostu.Niko jest w niesamowitym gazie.
Envy już od dłuższego czasu to jest zjazd w dół,Devil jak ma dzień to jeszcze w miarę ale często to jest dramat co on gra i łapie z 10 fragów przez mapę.NBK i Happy to też nie Ci sami gracze co kiedyś,miewają przebłyski oczywiście ale to jest dalekie od dobrej formy.Kenny i Apex moim zdaniem trzymają poziom i grają najrówniej.Nie ma w ich grze w ogóle polotu,męczą się często ze słabszymi rywalami,potrafią roztrownić każdą przewagę.Mous nie dawno miało bootcamp,gra jest doskonale dopracowana,poukładana jak trzeba i dla mnie wezmą ten finał.

Dokładam do dubla Team1.Finał WESG i faworyt tutaj jest jeden.Wczoraj łatwo ograli swoich rywali,widać było jaka jest różnica ale w takim składzie nikt tutaj do nich nie ma podjazdu kompletnie.Dzisiaj rywal trochę mocniejszy bo mają Share czy fixa w składzie ale reszta to no nejmy z którymi Zeus i spółka sobie poradzą.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
team1 - spray&amp;pray
Team 1 -1.5 mapy @1.83 b365 ✅ ✅

Idziemy za ciosem. Drużyna, Team1 tutaj jak już wczoraj wspominałem ma cel tylko jeden - awans. Jako, że rywale już nieco mocniejsi, to mamy ciut lepsze kursy, ale nie sądzę, by tutaj team Zeusa się długo męczył z rywalami. Prezentują zupełnie inny poziom. Rywal męczył się z innymi nołnejmami i wygrali 2-1. Wczoraj team 1 w drugiej mapie pozwolił sobie na chwilę dekoncentracji ale mogli sobie na to pozwolić i tak nie przeszkodziło im to w pewnym zwycięstwie 2-0. Dzisiaj myślę, że przez cały mecz będzie wielka mobilizacja, by nie dać nawet cienia szansy rywalom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Final Adrealine
FlipSid3 - Tengri 2 @ 3,48⛔2:1
Ukrainski zespol jest faworytem tego meczu ale ja ide wstrone kazachow.
Dlamnie Tengri sa wlepszej formie niz FlipSid3. U kazachow wdobrej formie kean,dastan, hoobit co powinno wystarzyc na zespol FlipSid3 gdzie unich ostanio gra cos tylko Worldedit i markeloff. Przewiduje tu wynik 2:0 dla Tengri chyba ze beda grac cobblestona to FlipSid3 powinno wygrac mape bo cobbla graja dobrze . Ale itak dlamnie fowaorytem jest tu Tengri
Dastan i Kean slabo
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina: 1:00
Mecz: Optic- Immortals
Mapa:Overpass
Typ: Mecz 2 Immortals +2.5 @1.66 4/10
Mecz 2 Immortals win @1.90 3/10
Mecz 50/50 , immortals jak i optic super forma, jednak gramy na overpassie , a jak powszechnie wiadomo brazylijczycy (zarówno SK jak i Immortals) są na nim jednymi z najlepszych na świecie. Kochają grać tą mapę, dlatego też idę w stronę doga i licze na zwycięstwo immortals.
Godzina: 2:00
Mecz: Liquid-Cloud9
Mapa:Train
Typ:
Mecz 1 Cloud9 -3.5 @1.80 3/10
Mecz 1 Cloud9 win @1.40 4/10
Gramy online, a Cloud9 nie zwykło przegrywać Online. Do tego mapa to train -&gt; jedna z ulubionych (jak nie ulubiona) mapa Cloud9-ów. Mimo że forma ostatnio pod znakiem zapytania to i tak nie powinni mieć problemów z liquidami, którzy wczoraj na trainie ulegli CLG
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Godzina: 1:00
Mecz: Optic- Immortals
Mapa:Overpass
Typ: Mecz 2 Immortals +2.5 @1.66 4/10
Mecz 2 Immortals win @1.90 3/10
✅ ✅ ✅
Co za comeback! Przegrywali 15:12 i wygrali 19:12. To co immortals zaczęło grać to masakra. A akcja hen1&#39;ego w takim momencie to po prostu majstersztyk! Najlepsza akcja tygodnia ????
Liczymy pieniądze które chyba każdy już skazał na straty ^^


Mecz 50/50 , immortals jak i optic super forma, jednak gramy na overpassie , a jak powszechnie wiadomo brazylijczycy (zarówno SK jak i Immortals) są na nim jednymi z najlepszych na świecie. Kochają grać tą mapę, dlatego też idę w stronę doga i licze na zwycięstwo immortals.
2.
Godzina: 2:00
Mecz: Liquid-Cloud9
Mapa:Train
Typ:
Mecz 1 Cloud9 -3.5 @1.80 3/10
Mecz 1 Cloud9 win @1.40 4/10
Gramy online, a Cloud9 nie zwykło przegrywać Online. Do tego mapa to train -&gt; jedna z ulubionych (jak nie ulubiona) mapa Cloud9-ów. Mimo że forma ostatnio pod znakiem zapytania to i tak nie powinni mieć problemów z liquidami, którzy wczoraj na trainie ulegli CLG
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Jak oceniacie na dziś walkę Fnatic vs VP na Cache 1 mapa i druga na Cbll?
Wczoraj polacy niezle dali ciala na Cachu.. a dobrze wiemy jak Fnatic dobrze gra na tej mapie, ale i Polacy mają swoje dobre chwile na tej mapie. Kurs na polaków na Cachu wynosi ponad 2 zł korci mnie na 0:2 ale boje sie ze przegraja
Drugi dobry mecz to Envyus vs Dignitas cbll 1 mapa only co sądzicie?

Kursy są bez jednostki./Macko18
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Przydałby się nowy temat do ligi ECS
Mecz: NiceShot vs Alpha
Godzina: 19:45
Mój typ: NiceShot
Będzie to finał turnieju QuickShot Arena #26, gdzie zwycięzca zgarnie 1000$, a przegrany zespół o połowę mniej. Zacznijmy od tego, że Alpha nie powinna znaleźć się w finale. Muszą dziękować polskiej formacji Pride, że tak słabo zagrali w półfinale, bo byli jednoznacznym faworytem, a ich gra w tym dniu była tragiczna.
W przeciwnym zespole możemy zauważyć trzy znane twarze - Percy, który grał w Tricked, smF oraz tabu. Jeżeli weźmiemy pod uwagę umiejętności, to NiceShot ma zawodników lepszych aimowo niż Alpha. W większości gier online na niższym poziomie (tier 3), aim jest ważniejszy niż gra taktyczna. Sam stawiam na NiceShot i spodziewam się tutaj maksymalnie jednej wyrównanej mapy.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Quick shot Arena finał.
Dark Passage vs VwS 1st map
Dark Passage 1,416 5/5 ✅ 16:13
Dark Passage -3,5 1,813 1,5/5 ⛔ 16:13
✅ 0,58j
Przy 12:8 chyba pomyśleli, że samo się wygra i przez to zabrakło tej jednej rundy.
Kurs po postawieniu od razu poleciał. ALe ja tutaj nie widzę innej opcji. Turcy mają dużo więcej lepszych i solidniejszych graczy. Litwini to jednak jeszcze półka niżej. DP wybrali dust2, na któym VwS praktycznie nie grywał jeszcze oficjalnych meczów w tym składzie. Oficjalnie zagrali 5x na tej mapie i przegrali 4 spotkania a wygrali raz z jakimś zlepkiem, który nie występuje razem.
Turcy jak pisałem solidniejszy zespół, który tą mapę po pierwsze gra częściej a po drugie notuje na niej przyzwoite wyniki. Potrafili pokać na niej nawet Epsilon a to już rozpoznawalna drużyna czy zagrać wyrónany pojedynek z LDLC, którzy na dust2 są killerami chociaż w 2016 nie grywają już z dobrymi zespołami. Nie jestem w temacie sceny cs:go od dawna ale rok dwa lata temu ten zespół odnosił naprawdę solidne wyniki, ale chyba musieli zmienić skład.
Tak czy inaczej statystyki Turków zarówno indywidualne ratingi jak i cała reszta sprawiają, że tutaj praktycznie nie ma prawa być niespodzianki na tej mapie i DP powinni łatwo to ogarnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom