>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Correct score + u/o 1,5 2,5 - zapraszam tęgie głowy :)

L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam,

giełdą interesuję się jakieś 2,5 roku, natomiast jakąkolwiek przygodę z nią rozpocząłem jakieś pół roku temu. Rezultaty różne, raz plus raz minus. Ogólny rozrachunek to chyba bilans zerowy ???? Jako, że czasu zawsze mało i nigdy nie mogłem tak naprawdę do tego przysiąść, efekty moich zmagań z betfair są mizerne ;) Co tradowałem? Głównie piłkę nożną i correct score w połączeniu z różnymi rynkami. Szło raz dobrze, raz źle. Brakuje samodyscypliny ???? Aktualnie tenis in play. Ale nie o tym temat.

Piszę ten temat, gdyż potrzebuję tutaj podyskutować o czymś, co moim zdaniem warte jest uwagi. Grałem sporo correct score i co rzuciło mi się w oczy. W przypadku braku bramek, wszystkie kursy lecą w dół lub w górę, ale jest jeden wyjątek. Jest to dokładnie kurs na 1-1. Jeśli nie ma bramek, to kurs ten zachowuje się stabilnie. W zależności od ligi, oscyluje w granicach 7-8. Starałem się to połączyć z innymi rynkami, jednak tylko na wersji demo i powiem szczerze, że wygląda to bardzo dobrze. Co grałem?

lay 1:1 (oczywiście wystawiam swój kurs) do tego kombinacja under 1,5 i over 2,5 a także under 1,5 HT. Jedyną opcją kiedy kurs pójdzie w dół, jest strzelenie brami przez underdoga. Jeśli bramka wpadnie do 30 minuty i strzelona jest własnie przez underdoga to kurs będzie oscylował w granicach 6-6,4 w zależności od meczu.

Czy ktoś tu z obecnych na forum grał podobnie, ale właśnie mając na uwadze tylko ten konkretny rynek CS 1:1?

Zapraszam do dyskusji.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Grałem prawie całe Copa America i tam 90% meczów wychodziło na plus, spory plus. Grałem zawsze lay 1:1 na zysk 100 euro (zobowiązanie ok 600 euro), do tego over 2,5 w meczu (musi być &gt;2) i under 1,5 (również musi być &gt;2) Żałuję, że robiłem mało screenów, ale przy 2 bramkach do 30 minuty, nawet jak będzie 1:1 to i tak jest tylko mały minus na 1:1 (4, 5 euro) natomiast zysk z over 2,5 już pokrywa stratę z under 1,5 ale trzeba dobrze dobierać stawkowanie. Ja trafiałem na mecze, gdzie było sporo bramek, więc na mecz wychodziło spokojnie 110 euro zysku.
Najgorszą sytuację jaką miałem, to jak w 40 minucie underdog strzelił bramkę na 1:0. Wtedy minus się świecił na -40 euro na rynku CS. Zacząłem robić później screeny, wstawię kilka. Wszystko grałem na demo, więc łatwo szastać pieniędzmy. Ligi za moment ruszają, dlatego szukam czegoś do grania. Aha, bardzo ważna jest płynność. Ligi angielskie, hiszpańskie itd w porządku. Ale liga polska odpada moim zdaniem.
Na pewno jest to o wiele lepsze niż granie na back 0:0 i over 2,5 moim zdaniem.
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Co w przypadku gdy mecz zmierza do końca z wynikiem 1-1? Tracisz na wszystkich trzech rynkach, lub nawet czterech jeśli taki wynik jest od pierwszej połowy a wziąłeś tam też under 1.5.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Nigdy nie grasz do końca meczu ???? Optimum to 30-45 minut, chyba, że (zdarzały się takie mecze) padają 2 bramki w 20-30 minut (dog musi strzelić pierwszy) wtedy masz zysk z lay 1:1 (pójdzie w górę, bo wszyscy spodziewają się, ze będzie więcej bramek) over 2,5 masz już prawie 92% zysku, więc spokojnie pokrywasz reda z under 1,5. Jest tu bardzo dużo możliwości, ale ten wynik 1:1 trzeba traktować jako zabezpieczenie do końća 1 połowy. Ogólnie jeśli nie ma bramek do 30 minuty, to będziesz mniej więcej na zero w cały rozrachunku (nie wiem jeszcze jakie dobierać stawkowanie do over 2,5 i under 1,5) bo lay 1:1 będzie stały. Od ok 35 minuty będziesz miał już małego greena w rozrachunku u/o 2,5 i u/o 1,5, do tego będzie już green na lay 1:1, ale nie za duży
Postaram się dzisiaj wrzucić kilka screenów z różnymi opcjami jakie grałem, ale to po pracy
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Jak dzisiaj dam radę i zdążę wrócić przed 21 do domu to pogram mecz Lecha, albo cokolwiek, jeśli nie, to powrzucam screeny te które mam zapisane ;)
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam, przepraszam za małe opóźnienie, gdzieś nie mogę znaleźć tych moich zapisków. Dlatego też od dziś, najpóźniej od jutra, zaczynam po prostu grać tym systemem na forum ????

Jest kilka opcji grania, ale do każdej brałem i biorę zawsze lay cs 1:1. Jedynym warunkiem na to jest to, że muszą mnie złapać kursem 7, tzn wystawiam swojego lay na 7, ewentualnie niżej, jak znajdzie się jakiś chętny na taki zakup.

Jeśli mam już lay 1:1 złapany na całą stawkę - jest to 100euro - zobowiązanie 600euro, to wystawiam kursy na over 2,5 i under 1,5. W zależności jak są te kursy wobec siebie, to stawiam na oba te rynki łączna stawkę 100 euro. Tj jeśli under 1,5 jest np w okolicach 3,6-3,8 to gram go za 35-40 euro, natomiast już over 2,5 za 100-stawka z under 1,5. Czyli nie ma płaskiej stawki, raczej to dobieram jak leci.

Sprawdzałem kilka możliwości:

1. lay cs 1:1 i over 2,5 (moim zdaniem nie warto) - założenie polega na graniu do 1 połowy ewentualnie 35-40 minuta. Jeśli do tego czasu bramki nie padają, mamy niezłego reda na over 2,5 i małego reda (jeśli weźmiemy czyjś kurs, czego nie polecam) ewentualnie jesteśmy na zero, jeśli ktoś kupił nasz kurs przed meczem

2. lay cs 1:1 i under 1,5 (też nie warto) - jeśli nie ma bramek do 30-40 minuty, to wszystko pięknie ładnie, bo mamy ładnego greena z under 1,5 i bardzo mały red z lay 1:1 (jak wyżej wszystko zależy od tego jaki kurs na lay 1:1 złapiemy) ewentualnie mały plus, bądź będziemy na zero na tym rynku. Ale to jest dobra opcja.
Opcja mniej optymistyczna, to kiedy w 30-40 minucie uderdog strzela bramkę, wtedy mamy reda na ok 8% na zobowiązaniu na CS (ok 45 euro z 600) do tego red na under 1,5 na jakieś 50-60% stawki. Wszystko zależy od czasu kiedy pada bramka.

3. lay cs 1:1 i under 1,5 HT - to grałem rzadko, bo moim zdaniem jest trochę niebezpieczne, a żeby coś ugrać to trzeba niezły wkład mieć. Kursy na under 1,5Ht to w niektórych spotkaniach 1,25-1,35. Wszystko pójdzie spoko, jeśli do połowy będzie 0:0 albo faworyt strzeli jako pierwszy. Wtedy mamy rzeczywiście plusa na u 1,5HT i plusa bądź zero na lay CS 1:1. Jeśli strzeli underdog to plus z u 1,5HT nie pokrywa nam reda z CS 1:1.

4.Lay Cs 1:1 do tego under 1,5 i over 2.5. Moim zdaniem na tym trzeba się skupić. Stawkowanie dobrałem jak wyżej, czyli lay 1:1 zawsze by profit był 100 euro no i oczywiście łapiemy jak najniższy kurs (szukamy tylko mecze z dobrą płynnością na CS). Potem już stawkowanie w zależności od kursów o 2,5 i u 1,5.

piotrek0422 - nie mam tych wykresów. jeszcze ???? Ale ogólnie wszystko trzeba rozpatrywać do minuty 0-30 (0-40 max) - jeśli do tej minuty faworyt strzela bramkę, lay 1:1 pójdzie w górę, ale nieznacznie. Gorzej jak strzela bramkę underdog. Wtedy kurs spada. Nie miałem sytuacji, kiedy faworyt strzelał bramkę jako pierwszy a kurs poszedł mi w dół. Nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa w drugiej połowie. Można się pokusić o granie tylko i wyłącznie drugiej połowy, ale tego nie badałem. Ogólnie z tego co zauważyłem to właśnie ta granica 30-38 gdzieś minuty to granica stabilności 1:1. Jeśli nie ma bramek to w zależności od spotkania wtedy kurs na 1:1 zaczyna nam rosnąć (czasami od 32, czasami 35, czasami później).

Ciężko mi tak wszystko przedstawić na forum, bo każdy mecz ma tak jakby swoją specyfikę.

Ten temat stworzyłem też po to, by również mnie zmotywować do systematyczności i pracy nad tym.

Aha, i nie jest to żyła złota, gdzie bierzemy co chcemy i wyciągamy od groma hajsu ???? natomiast to zachowanie rynku CS 1:1 jest pewnego rodzaju anomalią, którą staram się wykorzystać jako zabezpieczenie do grania. A tak naprawdę główny rynek naszego grania to under 1,5 i over 2,5.

Jest jeszcze taka opcja, że jeśli minie powiedzmy minuta 35 to stawiamy na rynku next goal na underdoga, ale nie wiem jeszcze jaką stawką, bo tutaj nie grałem.

Jeszcze tak na koniec, ten temat jest stworzony, by nam wszystkim (jeśli to możliwe) udało się z niego wycisnąć ile się da greenów ???? nie jestem cudotwórcą i nie twierdzę, że udało mi się odkryć studnię bez dna, ale myślę, że dzięki Wam i badaniu różnych wariantów uda nam się WSPÓLNIE dojść do pewnych wniosków, które przyniosą obfite plony ????


Tak, jak powiedziałem wcześniej, dzisiaj wieczorem przejrzę ofertę na bf i pokażę jak wyglądają konkretne rynki w czasie. Połączę też chyba dzisiaj under 1,5 w meczu i under 1,5 HT. Grałem CS sporo czasu i jak do tej pory to CS 1:1 jest chyba najlepszym zabezpieczeniem, bo w przypadku bramek to inne kursy lecą w górę, albo jak CS 0:0 w dół, co jest oczywiste.

Wszystkich zainteresowanych prosiłbym o swoje spostrzeżenia, bo być może wg Was stawkowanie jest zbyt agresywne, bądź źle dobrane. Wybierałem zawsze spotkania, gdzie można położyc 100 euro do wzięcia na CS 1:1 i zostanie wzięte bez problemu, dlatego że po sprawdzeniu tego systemu właśnie takimi stawkami mam zamiar grać. Budżet który będę chciał na to przeznaczyć to 1000 euro. Nie wiem natomiast czy grać jeden mecz i kłaść tam zobowiązanie 600 euro, czy lepiej 10 meczy ale zobowiązanie 10krotnie mniejsze.

Za wszystkie rady z góry dziękuję.

Paweł ????
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Ok, na ten moment wybrałem 3 mecze z el LM:
Lech, Ajax i Steaua : w każdym spotkaniu wystawiłem swoje lay&#39;e na 7,2 z nadzieją, że ktoś je kupi przed meczem, ewentualnie na samym jego początku, kiedy sporo osób wycofuje swoje ruchy przed wejściem in play. Będę informował na bieżąco jak to wygląda ????
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam, pograłem wczoraj trochę, jest sporo screenów z gry, ale nie mam teraz czasu na edytowanie tego, więc wstawię wszystko wieczorem z opisami ;)
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, ale już tłumaczę dlaczego. Wczoraj grałem praktycznie WSZYSTKIE WARIANTY, żeby sprawdzić, co wychodzi najlepiej, moim zdaniem zdało to egzamin, ale wczorajsze mecze, na szczęście potoczyły się nie po myśli, czyli underdog strzelał jako pierwszy, więc była okazja zobaczyć jak kursy się zachowują w tych złych sytuacjach. Podam bilans dziś wieczorem, albo w nocy, ze względu na późny powrót do domu. Na pewno będę to testował dalej, z tym że będzie to jeden mecz, bo ciężko się tak skupić nad trzema na raz i do każdego robić screeny. Na pewno podam obszerną relację i jakieś wnioski, a także poproszę Was o zdanie ????
Pozdrawiam
 
A 52

androlo

Użytkownik
jestem ciekaw jak wyszło w praniu
a szczegolnie w tym najgorszym wariancie nie po naszej myśli
czekam na relację
pozdrawiam
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
jestem ciekaw jak wyszło w praniu
a szczegolnie w tym najgorszym wariancie nie po naszej myśli
czekam na relację
pozdrawiam
Z tego, co teraz zauważyłem, to trzeba grać chyba na next goal na underdoga (jako zabezpieczenie) tak od 20-30 minuty (wszystko zależy ile chcemy siedzieć na rynku). Ale moim zdaniem 35 minuta to max i uciekamy ????
Co do reszty, wstawię dzisiaj wszystko późno w nocy, bo żona mi będzie marudzić, że od razu po pracy siadam na kompa. System w dalszym ciągu moim zdaniem jest wart uwagi. Może poszukamy później innych rynków do kombinacji z rynkiem CS 1:1.
Szukałem trochę informacji w necie, ale nie znalazłem nic, poza jakimś forum, gdzie gość napisał, że również zauważył, że kurs 1:1 zachowuje się inaczej i że on łączy to z jakimś innym rynkiem, tak by po 30 minutach wychodzić na 0 lub ✅ ale nie wiem, czy nie ściemniał, bo jeśli nie złapiemy lay 1:1 w dobrym kursie, to i tak mały minus moim zdaniem się pojawi.
 
Do góry Bottom