>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia mężczyzn i kobiet 2015

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Coppa Italia mężczyzn 2015:

Ćwierćfinały (06.01.2014):
Energy T.I. Diatec Trentino – Copra Piacenza
Sir Safety Perugia – Calzedonia Verona
Modena Volley - CMC Ravenna
Cucine Lube Banca Marche Treia - Top Volley Latina

Półfinały i finały rozgrywane są 10-11.01 w Bologni.
Oficjalna strona rozgrywek: KLIK!

Zapraszam do dyskusji i podawania typów!​
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie chce mi się robić screenów, ale są dwa buki które wystawiły kursy na Wygranie Coppa Italia:
Bet365:
Lube Banca Marche: 2.90
Modena Volley 3.60
Trentino 5.00
Perugia 6.00
Unibełt:
Modena Volley: 2.45
Trentino 3,95
Lube Banca Marche
Perugia 5.80
Pierwsze mecze gramy na boiskach faworytów - dopiero od fazy półfinału przenosimy się do Bolonii na Final Four Coppa Italia sezonu 2014/2015.
Oczywiście pobieram Modene w Bet365, którą o dziwo da się spiąć w pakiecie z Trentino i... Modeną - tak więc zrobiłem i wyszło mi w sumie 4.55. O Trentino tylko tyle, że Piacenza straciła rozgrywającego Vermiglio i to w sumie tyle. Piacenza bez presji ale też bez większych szans na papierze na cokolwiek.
Teraz będziemy bronić Modeny - jestem ich gorącym kibicem aczkolwiek to była, jest i chyba dalej będzie drużyna nieco chimeryczna (patrz plecak z Trentino) - gra tam pajac Earvin N&#39;Gapeth, którego cenie za finezje i potencjał ale pajacuje jak pajacował i to mi się za bardzo nie podoba. Modena ma dobrego atakującego, trzech równorzędnych przyjmujących i środkowych bloku oraz świetnego rozgrywającego Bruno Rezende.
Bruno - Vettori, Petric - N&#39;Gapeth, Piano - Verhees, Rossini (L)
Na papierze nikt we Włoszech lepszej ekipy nie ma. Perugia operuje na Atanasijevicu, Trentino gra swojego maxa i więcej już nie są w stanie zagrać, a ekipa Bartka Kurka są w ostatnim czasie... ciężko to określić, ale żal patrzeć na ich grę - i jak tam bomba na Treie nie spadnie to pod koniec sezonu obudzą się z ręką w nocniku - myślę, że mimo wszystko problem jest w Baranowiczu bo reszta zawodników z nazwiskami uznanymi.
Teraz formuła:
1. Energy T.I. Diatec Trentino – Copra Piacenza
2. Sir Safety Perugia – Calzedonia Verona
3. Modena Volley - CMC Ravenna
4. Cucine Lube Banca Marche Treia - Top Volley Latina
W półfinałach gramy tak: 1-2, 3-4 - a więc teoretycznie: Trentino - Perugia, Modena Volley - Lube Banca Treia.
Czyli w półfinale Modena najprawdopodobniej trafi na Lube (jeżeli Kurek i spółka pokonają u siebie Latine, która ich ograła 21 grudnia 3:1 i to na parkiecie Lube - więc tutaj niewygodny rywal dla Lube) - w finale spotyka się z kimś z trójki: Trentino, Perugia, Verona.
I teraz liczymy: Z Rawenną kurs - 1.15, z Lube kurs 1.80, w finale kurs max 1.50 = razem daje coś w okolicach 3.00 - więc mniej niż 3.60, które oferuje Nam Bet365.
Tak więc moim zdaniem 3.60 to value (przy tych kursach z Unibełta na pewno :cool ???? , ponieważ reszta drużyn mnie po prostu... nie przekonuje i jeżeli Modena zagra &quot;swoje&quot; w tych 3 spotkaniach to zdobędzie pierwsze od... 2002 trofeum na włoskiej ziemi. - Tak od 13 lat Modena nie wygrała żadnego trofeum (Pucharu CEV i Challenge nie liczę).
Tyle w temacie, nie mam dzisiaj widocznie weny na tłumaczenie,ale zapraszamy do dyskusji - bo turniej powinien stać na naprawdę wysokim poziomie bo mamy 4 drużyny na wysokim poziomie i kilka spotkań w 2 dni między nimi :cool:
I oczywiście pograne w taki sposób: Modena wygra Coppa Italia 3.60 + Modena z Rawenną 1.16 + Trentino z Piacenzą 1.08 = 4.55 Bet365
https://www.youtube.com/watch?v=PFRkTAUkmrk#t=33
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ruszamy z ćwierćfinałami w Coppa Italia.
Cucine Lube Banca Marche Treia - Top Volley Latina​

Faworytem oczywiście ekipa Lube Banci, ale mam nadzieję, że Latina powalczy, bo w tym sezonie prezentują się naprawdę całkiem dobrze.
Macerata na pewno nie gra na miarę możliwości. W LM średnio to wygląda, żeby nie powiedzieć słabo. W A1 już 4 porażki. Na wyjazdach z Trento, Molfettą i Veroną i na własnym parkiecie z... Latiną.
Latina obecnie na 7 pozycji, więc jest całkiem nieźle. W weekend przegrali dość niespodziewanie z Monzą. Może miała na to wpływ przerwa w grze, bo jeszcze wcześniej pauzowali. A przed tą przerwą pokonali Maceratę i ogólnie grali dobrą siatkówkę.
W końcówce meczu z Veroną kontuzji nabawił się atakujący Maceraty Giullio Sabbi. Z tego co czytałem jutro powinno go na parkiecie zabraknąć. Ciekawe co wymyśli trener Giuliani. Podejrzewam jednak wariant z Fei, a nie grę na trzech przyjmujących.
Lube Banca u siebie bardzo mocna i rzadko jednak przegrywa (nawet wtedy, gdy nie gra najlepszego spotkania).
Latinie nie wyszedł mecz z Monzą, wydaje mi się, że ta pauza w poprzedniej kolejce trochę ich wybiła z rytmu. Dobrze w tym sezonie gra Starovic (słaby ostatni mecz), Urnaut tak samo, świetnie w bloku wypada Van De Voorde (4.2 bloki punktowe na mecz). Trochę szkoda, że Skrimov gra albo mało albo słabo, bo możliwości na pewno ma.
Wiadomo, że faworytem są gospodarze. Raz już w tym sezonie z Latiną na własnym parkiecie przegrali. Tutaj jednak stawka meczu trochę większa, bo zwycięzca awansuje do półfinału Coppa Italia.
Nokautu jednak być nie powinno. Zwłaszcza, że zabraknie Sabbiego, a w sumie w tym sezonie jest jednym z jaśniejszych punktów (oprócz Parodiego) Maceraty.

Typ:

Over 135.5 pkt @ 1.45 Betsafe ✅

Sir Safety Perugia – Calzedonia Verona​

Chyba najciekawszy z ćwierćfinałów.
Obie drużyny blisko siebie w tabeli. Perugia na 4 miejscu, Verona na 5 pozycji. W tym sezonie już te zespoły się spotkały i Perugia na własnym parkiecie wygrała 3:1, ale mecz był bardzo wyrównany.
Verona sporo traci poza własnym parkietem, ale z drugiej strony to nie jest tak, że na wyjazdach grają słabo.
Perugia w sumie w tym sezonie gra bardzo równo. 4 porażki, ale z mocnymi zespołami.
Świetnie gra Atanasijevic od początku sezonu, dobrze też Fromm, ale Niemcowi zbyt często przytrafiają się jednak znacznie słabsze spotkania. Jak na De Cecco to mało jest gry środkiem. Mocno średnio gra Maruotti, więc dosyć często musi grać Vujevic.
Co do Verony to zbudowali bardzo ciekawy zespół i fajnie się na nich patrzy, zwłaszcza jak grają na własnym parkiecie (tam dochodzi jeszcze atmosferka na trybunach). Młoda para przyjmujących Deroo i Sander, doświadczony Coscione na rozegraniu, świetna para środkowych Anzani i Zingel. I do tego Gasparini na pozycji atakującego. Szkoda, że Gasparini nie jest bardziej regularny, bo wtedy to byłby naprawdę ciężki do powstrzymania zespół.
Ktoś powie, że przesadzam z tą parą środkowych, ale naprawdę spisują się w tym sezonie świetnie. Zarówno w bloku jak i w ataku prezentują bardzo wysoki poziom.
Perugia u siebie jest faworytem, ale podejrzewam, że to będzie dobry mecz i widzę też tutaj szansę dla Verony, która na pewno będzie podbudowana zwycięstwem (i to zwycięstwem w dobrym stylu) z Maceratą.
Over 3.5 seta według mnie naprawdę warto grać. +1.5 seta ryzykowne, bo Perugia u siebie zawsze mocna, ale z drugiej strony to nie ma przepaści między tymi zespołami.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.52 Pinnacle ⛔
Calzedonia Verona (+1.5 seta) @ 2.11 Pinnacle ⛔

Pozostałe spotkania to:
Energy T.I. Diatec Trentino – Copra Piacenza
Modena Volley - CMC Ravenna


Nie da się ukryć, że w tych spotkaniach ciężko liczyć na jakąś niespodziankę.

Trentino na własnym parkiecie bardzo mocne. Swoją drogą nie spodziewałem się, że po 14 kolejkach będą liderami A1 z tylko jedną porażką na koncie (0:3 z Veroną). Ogólnie zespół w sumie bez słabszych punktów.
Piacenza wygląda słabo w tym sezonie. Zlatanov trzyma poziom, ale też już lepszy nie będzie. Brakuje klasowego atakującego. Nie do końca zrozumiałe dla mnie decyzje trenera, głównie chodzi mi o brak szans dla Ter Horsta przy słabej postawie pozostałych przyjmujących.
Jeżeli Trento zagra na takim poziomie do jakiego przyzwyczaiło w tym sezonie to skończy się pewnie 3:0 lub 3:1.

Ostatni ćwierćfinał pomiędzy Modeną i Ravenną. I szczerze mówiąc to nie widzę elementu, którym Ravenna mogła by zaskoczyć Modenę.
Modena ogromny potencjał, bardzo mocny skład. Sporo indywidualności, technicznie zawodnicy z najwyższej półki. Przyjemnie się patrzy na ten zespół, bo widać też w ich grze sporo improwizacji i chyba też o to w tym wszystkim chodzi.
Ravenna po odejściu Toniuttiego gra i pewnie będzie grać przeciętnie. W dobrej dyspozycji od początku sezonu Cebulj i to on trzyma całą grę Ravenny. Nie ma co patrzeć w statystyki (nie są jakieś wybitne), ale wystarczy zobaczyć jakiś mecz z jego udziałem, żeby zrozumieć ile on daje drużynie.
Tutaj też wszystko zależeć będzie od Modeny. Jeżeli narzucą swój styl gry i wykorzystają swój potencjał to Ravenna szybko zakończy swój udział w Coppa Italia.
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Bardzo ladnie i madrze rozpisany puchar wloch.
aleee... czy nie lepiej (bezpieczniej) pograc w strone Modeny i Trentino?
Stawiajac Modene(1.16) + Trento(1.08) i Modene(3.60) ze wygra puchar, przykladowo za 200zł masz kurs(B365) lacznie 4.55 czyli do wygrania 910zł a wiec 700+ a grajac w strone Trento 1.08 i ich zwyciestwo w pucharze(5) jest kurs ogolny 5,41 czyli niecale 1100zł do wygrania. Przy tej samej stawce 200zł wychodzi 900zł na czysto.
W przypadku wygrania &#39;calych zawodów&#39; przez Modene, bedzie to na czysto przy obydwu zakladach 500zł, a jezeli wygra Trento wyniesie to 700zł. Jeżeli obydwie ekipy zamelduja sie w finale to wiadomo juz, ze bez wzgledu na to, która wygra bedzie ✅
Natomiast, gdyby komus powinela się noga w półfinale, zakladajac, ze nie bedzie niespodzianek w cwiercfinalach, mamy wtedy juz 1 kandydata, ktorego bedziemy zagorzale dopingowac. Nie chce mi sie wierzyc ze przebudzi sie Macerata. Predzej bedziemy swiadkami fenomenu Verony czy zawsze groznej Perugi z Atanem.. ale ile on pociagnie to sam nie wie ;)
Jestem fanem Modeny ale moze sie przytrafic scenariusz z meczu ligowego, gdzie Trentino zjadlo ekipe N&#39;Gapeta i raczej pogram w/w 2 warianty.
Earvin moglby juz nie fakeowac tego &#39;pajpa&#39; i rozgrywac normlanie z 2 pilki ale widze ze mu sie to jeszcze nie znudzilo. Robi duzo błedów ale skoro Kovacevic sie nie sprawdza no to ktos musi grac. Wiadomo, ze liga Włoska z kolejki na kolejke zaskakuje wynikami ale mysle ze w pucharze wszyscy zagraja swoje (włącznie z bardzo słabą gra kolegów Kurka) poniewaz szansy na zdobycie trofeum, szybciej nie beda mieli, jak na przestrzeni tych kilku dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Puchar Włoch
Godzina: 17:30
Spotkanie: Perugia - Verona⛔3-0
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś moim zdaniem bardzo ciekawy mecz ćwierćfinałowy pucharu Włoch w siatkówce. W Perugii spotkają się 4 i 5 drużyna Serie A. Perugia początek sezonu bardzo udany jednak ostatnio lekka zadyszka. Oglądałem mecz z Modeną i Perugia niewiele miała do powiedzenia wydaje mi się ,że sam Atanasijevic nie da rady wygrać wszystkich meczów. Gra Perugii stała się łatwiejsza do rozszyfrowania gdy nie ma pomysłu to wystawa do Serba. De Cecco to moim zdaniem przereklamowany rozgrywający co pokazał Bruno w niedzielnym meczu. Fromm nie przekonuje widziałem go w dużo lepszej formie. Vujevic to jednak melodia przeszłości i jego zmiany niewiele wnoszą gdy drużynie nie idzie. Verona oczywiście ma mniejszy potencjał , ale ogranie w ostatniej kolejce Lube robi wrażenie. Nazwiska nie porywają ale gra tak. Coscione mało znany rozgrywający jednak niedoceniany. Sander i Deroo grają bardzo solidnie. Moim zdaniem więcej należy wymagać od Gaspariniego. Bardzo ciekawy środek szczególnie podoba mi się Anzani. Według mnie faworytem jest Perugia wiadomo atut własnego parkietu ja jednak dziś próbuję grać na Veronę według mnie lepszy kolektyw poza tym jeden mecz a w przypadku słabszego dnia Atanasijevica szanse Verony wzrastają bardzo.
Verona dzisiaj nie istniała. Atanasijevic zagrał dziś świetny mecz szkoda , że nie gra już w Skrze.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pojawiły się pierwsze kursy na półfinały Coppa Italia, które odbędą się w hali PalaDozza w Bolonii:

Trentino 1.70 - 2.20 Perugia
Modena 1.85 - 2.00 Treia
Kilka słów:
Perugia zlała Verone 3:0 - praktycznie mecz bez większej historii. W drugim i trzecim secie goście nawiązywali walkę, ale przychodziły końcówki setów i Perugia robiła swoje. Niestety coraz bardziej zauważalne jest to, że Perugie w pojedynkę sam musi ciągnąć Atanasijevic, któremu próbują pomagać Fromm (bardzo dobra zagrywka, ale w ataku mizeria - a szkoda bo warunki ma) oraz Maruotti wspomagany Vujevicem. Na początku sezonu myślałem, że przyjecie jest solidne - ale dzisiaj stwierdzam, że parą De Cecco - Atanasijevic nie ma większych szans na równorzędną walkę zespołami z Trei i Modeny.
Trentino - powinni odpaść i to dostając 0:3 od wybrakowanej Piacenzy, ale to nie jest tak, że zagrali tragicznie - to Piacenza zagrała równy mecz na ponadprzeciętnym poziomie i to im trzeba oddać. Trento w przeciwieństwie do Perugii ma te skrzydła świetnie wyważone bo piłki do Nemeca, Kaziyskiego i Lanzy rozchodzą się w miarę równomiernie. Na lidera zespołu wyrasta Filippo Lanza, który coraz głośniej bardziej zasługuje na pierwszy skład reprezentacji Włoch (na tę chwilę). Żygadło - o jego grze się nie mówi - więc gra swoje, znaczy bardzo solidnie - cenią go w Trento - w sumie mają za co bo nie świruje.
Macerata - wreszcie bez większego pajacowania wygrali mecz z solidną drużyną. Dwa sety pełna kontrola, w II secie wygrali końcówkę na przewagi. Ale... grali u siebie ???? W lidze na wyjeździe bilans 3:3 - a więc trzy razy plecak. 2:3 z Trentino czy 1:3 z Weroną - ok, można było się spodziewać, ale przegrana Molfettą już nie przystoi Mistrzowi Włoch. Podkręcił ostatnio staw skokowy atakujący Giullio Sabii - ale już wszystko jest ok. Obudził się Parodi i jest myślę liderem na tę chwilę, Kovar słabiutko ale uruchomił się Bartek Kurek, któremu zdarzyło się ostatnio nawet być najczęściej serwującym zawodnikiem w meczu - ale w przyjęciu dalej jest chowany.
Modena - do Bolonii mają 50 km - tak w ramach ciekawostki - w sensie najbliżej z wszystkich drużyn. Wykluczony z Final Four jest przyjmujący Uros Kovacevic - więc dla Petrica i N&#39;Gapetha będzie na zmianę tylko Japończyk Ishikawa. Także przy ewentualnej kontuzji w trakcie gry, ekipa Lorenzettiego zostaje praktycznie ze sporą dziurą w porównaniu do poziomu podstawowych przyjmujących. Cieniuje ostatnio Vettori, który jest nieco z tyłu i dostaje mniej piłek.​
 
H 221

heksan

Użytkownik
Trentino vs Modena
typ: Powyżej 183,5 pkt
Kurs:1,90
Nie sądzę żeby to był tak jednostronny mecz jak ich ostatni pojedynek ligowy. Trentino cały czas utrzymuje swoją formę a Modena wydaję się, że powoli wraca do gry z początku sezonu. Dodatkowo siatkarze z Modeny na pewno pałają żądzą rewanżu za niedawną zawstydzającą porażkę. Mam nadzieję ujrzeć siatkówkę na najwyższym poziomie( co ostatnio we Włoszech nie było takie oczywiste) walkę o każdą piłkę i pełną mobilizację. To jest finał, nikt tu nie będzie odpuszczał, powinniśmy ujrzeć wyrównane widowisko, zacięte sety i dużo, dużo emocji. Oj będzie się działo. Punkt 17:00 czekamy na prawdziwą ucztę siatkarską. Co za tym idzie mój typ powinien wejść spokojnie :cool:.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Energy T.I. Diatec Trentino – Modena Volley​


Finał Coppa Italia.
Wczoraj obie drużyny musiały rozegrać naprawdę trudne, pięciosetowe mecze. Warto wspomnieć, że zarówno Trentino jak i Modena przegrywały wczoraj 1:2.

Trentino zdecydowanie powyżej oczekiwań w tym sezonie. Oczywiście wiadomo, że Stoytchev to świetny fachowiec i ma też do dyspozycji bardzo dobrych zawodników, ale wydawało się też, że ten zespół może mieć więcej braków.
Ostatnio trochę słabsza, szarpana gra. Lanza w bardzo dobrej formie, rozgrywa naprawdę świetny sezon i chyba czas, żeby na stałe wskoczył do podstawowego składu reprezentacji Italii. Gra Trento na kolana nie rzuca, może to trochę prosta siatkówka, ale bardzo efektywna.

Modeny nie da się nie lubić. Bardzo mocny skład, sporo indywidualności. Dla takich zawodników jak N&#39;Gapeth czy Bruno ludzie przychodzą na hale. N&#39;Gapeth czasami za dużo pajacuje, ale świetnie się patrzy na ich często improwizowaną grę.

Modena ma spory potencjał, widać też chemię w tym zespole i tutaj pewnie spora zasługa trenera Lorenzettiego.
Trentino na pewno nie gra tak szybko jak Modena, ale też tak grać nie musi.

Ciężko tutaj wskazać faworyta. Wydaje się, że Modena jest na papierze lepszym zespołem, ale z drugiej strony właśnie z tak twardo grającymi zespołami jak Trento może im się grać najgorzej.

Lekko w stronę Trento. Nie ma co szaleć ze stawką. Finał, więc mam nadzieję, że będzie wysoki poziom.


Typy:
Energy T.I. Diatec Trentino @ 2.37 Bet365
Energy T.I. Diatec Trentino (+1.5 seta) @ 1.70 Bet365
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Puchar Włoch - Finał
Diatec Trentino - Modena typ 1 kurs 2.37 Bet 365⛔1-3
Finał Pucharu Włoch wczoraj obie drużyny wygrały po 5 setach. Trentino ograło wczoraj Perugię po zaciętej walce. Bukmacherzy wyżej stawiają szansę Modeny jednak według mnie Stojczew już dobrze ułożył zespół Trentino. Zaskakuje forma Lanzy, Kazijski wiadomo czas jego powoli mija ,ale poziom trzyma. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Nemec. Wczoraj gorzej moim zdaniem na środku trochę słabiej Sole. Natomiast rozegranie Żygadły jak najbardziej ok. W lidze niedawno Trentino rozgromiło Modenę 3-0 ,która podjęła walkę w jednym secie. Modena jednak w tym sezonie ma bardzo dobry skład moim zdaniem najlepiej zbilansowany. Problemem jest brak Kovacevica jednak mimo obaw Petric dał wczoraj radę. Ngapeth wiadomo to klasa sama w sobie. Bruno świetnie na rozegraniu zagrywką też potrafi namieszać. Moim zdaniem wszystko sie może zdarzyć ale stawiam na Trentino widzę tam przewagę doświadczenia w meczach o stawkę oraz przewagę na ławce trenerskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Subiektywna ocena możliwości:​

Bruno 9:8 Żygadło
Vettori 8:7 Nemec
Petric 9:7 Kaziyski
N&#39;Gapeth 8:9 Lanza
Piano 8:8 Birarelli
Verhees 8:8 Sole
Rossini 8:9 Colaci

Modena 58:56 Trentino

Na dzień dzisiejszy dla mnie jest jedno pytanie - czy Modena pokaże, że jest solidną drużyną, która w meczach o poważne trofea nie będzie pajacować bo na papierze są po prostu lepsi i muszą pokazać na co ich stać.

Liderami drużyn są na dzień dzisiejszy Nemanja Petric i Filippo Lanza.
Różnicę może zrobić (ogólną) Bruno na rozegraniu, chociaż moim zdaniem lepiej środkowych wykorzystuje Żygadło.
Kaziyski cieniuje, bardzo słabo w ataku zagrał w meczu z Perugią (27% skuteczności i aż 6 błędów własnych)

Rozkład ilości ataków wśród skrzydłowych Trentino: 43, 37, 25 w kolejności Lanza, Kaziyski, Nemec.
Rozkład ilości ataków wśród skrzydłowych Modeny: 34, 29, 29 w kolejności Petric, N&#39;Gapeth, Vettori.

Jeżeli na bardzo dobrym poziomie zagra tylko Lanza to może być spory kłopot - dziwią mnie piłki do Nemeca bo jeszcze kilka tygodni temu był na prawdę liderem drużyny, którym teraz jest o dziwo Pippo Lanza - po prostu jest w znakomitej formie.

Trentino grają rzeczywiście solidną=prostą siatkówkę i efekt jest bardzo dobry - są taktycznie dobrze przygotowani, nie ma miejsca na chaos i nieporozumienia - właśnie w stylu Trentino musi zagrać dzisiaj Modena aby małymi krokami budować sobie podwaliny pod pierwszy od wielu, wielu lat sukces na własnym podwórku.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
W pełni zgadzam się z typem Redwitza. Fakt faktem oba teamy bardzo zbliżone, gdzie porównania dokonał Gystlik ale Trento jest bardziej doświadczone. W porównaniu wyżej nie zgadzam się z remisem przy dwóch włoskich środkowych. Bira zdecydowanie chociażby na zagrywce jest efektywniejszy.Tak samo para przyjmujących Petric i Kazijski. Bułgar to mega doświadczony gracz i spokojnie może odpalić. Modena nie ma zabezpieczenia, bo gdy wypadnie któryś z dwójki N&#39;Gapeth, Petric zostaje młody kitajec, który nie jest ograny na tym poziomie. Wczoraj zaliczył pierwszy mecz w zawodowej lidze. Mecz niby równy ale ten jeden procent doświadczenia po stronie Trento. A kursy każdy widzi.. Lubie ciężką toporną siatkówkę, która jest chociażby w Rosji, gdzie po każdej ze stron stoją bombardierzy zarówno w ataku jak i polu serwisowym. Takim topornym zespołem wydaje się być ekipa z Trydentu.
Trento 2,37 ⛔
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Bruno Rezende melduje wykonanie zadania!
Modena Volley 3:1 Energy TI Diatec Trentino (25:19 25:19 23:25 25:12)
Finał Coppa Italia w bolońskiej PalaDozza przy komplecie publiczności dla Modeny. A działo się wiele! Czerwone kartki, gierki słowne pod siatką, cyrkowe popisy Earvina N&#39;Gapetha i świetna gra reszty zespołu Angelo Lorenzettiego!
Pierwszy od 13 lat sukces drużyny z Modeny!
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Modena gwałci słabiutkie dziś Busto. Brak przyjęcia + kompletnie pogubiona Wołosz. Lecą z tematem dość szybko.
live Bet365
Modena -1,5 @1,83 (25-18, 7-6) ✅ 3-1 busto przeszło kompletnie obok meczu.
e: Żal nie zagrać tym bardziej, że całoroczny nadal wierzy...
3 set Modena
1,80 bet365
1,60 Fonbet
Promo pomimo, że babki to Busto nie istnieje dzisiaj kompletnie.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Nie zapomnij, że to są kobiety i wszystko szybko zaraz moze sie odwrócić. Właśnie jest juz 2-1 i nie zdziwie się jak to się skończy w TB. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom