>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Coppa Italia kobiet i mężczyzn 2012

Status
Zamknięty.
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Co Ty myślisz że Trentino narobi w gacie przed kibicami Teviso ? ????. Juantorena to na pewno się strasznie przejmuje że stado baranów na niego gwiżdże , jeśli już to może to zmotywować do gry a nie przeszkadzać. Argument co do formy i zmęczenia sezonem absolutnie nie trafiony bo Trentino obecnie gra najlepszą siatkówkę od dobrych kilku miesięcy , grają genialnie , drużyny mają problem żeby ugrać z nimi seta , to co obecnie prezentują to kosmiczna gra i absolutnie nieosiągalna dla żadnego innego zespołu na świecie. Nie wiem kim Treviso miałoby tutaj nawiązać walkę , mają jednego Feia , jednego zawodnika którego można porównywać do kosmitów z Trentino , reszta się do nich nie umywa. Myślę że opcja na 3:0 bardzo ciekawa , aczkolwiek jak to w siatkówce , zawsze może zdarzyć się chwila dekoncentracji i wtopiony jeden set , myśle jednak że handi -1.5 seta na Trentino nie ma tutaj prawa nie wejść. A mi się wydaje że stwierdzenie jest absolutnie trafione , Modena ma ciekawych zawodników , ale do klasy siatkarzy Maceraty jeszcze im trochę brakuje. Para przyjmujących Savani - Parodi moim zdaniem zdecydowanie lepsza od Andersona i Martino , wiadomo że główną armatą Modeny jest Denis , ale jego vis a vis to fenomenalny Omrcen i to tej przewaga wydaje się być po stronie Maceraty. O środku nie ma co się wypowiadać bo tutaj Macerata góruje zdecydowanie , podobnie jak na pozycji libero co sam zresztą zauważyłeś. Chyba jedyna pozycja na której Modena ma lepszego zawodnika to rozegranie , chociaż serwis Travicy również daje mu lekka przewagę nad zagrywką Fina Esko.
Bla, bla, bla. Nie twierdzę, że Trentino się przestraszy i przegra. Wygra ale moim zdaniem warto 3:0 dla Trento odpuścic albo zagrac raczej w stronę Belluno - które powinno ugrac seta. Fei - spoko. Ale w obecnej sytuacji Robert Horstink nie jest na pewno gorszym siatkarzem od Mateya - na dzień dzisiejszy. Bułgar dawno nie dorównał poziomem swojej gry Juantorenie a Horstink obok Feia jest motorem napędowym Belluno i nie rzadko zdobywa podobne lub większe ilości punktów w spotkaniach. Tak więc. - Raczej nie będzie to spotkanie w którym Trentino nie będzie dało wyjśc Sisleyowi z 20 punktów w każdym z setów. In my opinion. Wszystko będzie zależec od zagrywki graczy z Trydentu - Farina ostatnio popełnił kilka błędów przy zagrywce Javiera Gonzaleza, ale wydaje mi się że razem z Horstinkiem i bardziej defensywnym Ogurcakiem ricenzione w zespole Belluno powinno byc na wysokim poziomie. Swoją drogą Italia do Osmanego jest już domem, raczej nigdzie się z Włoch do końca kariery ruszał nie będzie, dostał obywatelstwo - więc w sumie jest swój. I twierdzę, że PalaLottomatica będzie wspierała Belluno - bo raz: jest skazane na pożarcie, dwa: Juantorena zachował się niegrzecznie - a to kibice pamiętają długo.
Edit: Quicki Mikko Esko do Angela Dennia - nawet kiedy ten jest w drugiej linii.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Spotkanie Macaraty z Modeną powinno byc zdecydowanie ciekawsze niz Trento z Sisleyem. Spodziewam sie wyrownanego meczu jednak w po obecnej formie druzyn widzę spore volue po stronie Modeny. Para Anderson, Martino wcale nie jest gorsza od Savaniego i Parodiego.Szczegolnie dobrze prezentuje sie Anderson ktory do dobrego % w ataku dodaje silną zagrywkę.Pare przyjmujących Macaraty wydaje sie byc bez formy. Savani ostatnim czasy strasznie męczy sie w ataku a jego przyjecie rowniez nie jest jakies powalające. Na pozycji przyjmujących widze przewagepo stronie Modeny.Na rozegraniu Esko zdecydowanie przywyzsza Travice. Latwiej przychodzi mu gubienie bloku niz Travicy. Na pozycji atakującego lepszym zawodnikiem wydaje mi się być Omrcem pomimo ze dostaje ogromną ilośc pilek to gra na dobrym % ataku. Do tego posiada bardzo silną zagrywke. Dennis w mojej opini odstaje trochę od Omrcena cięzej przychodzi mu konczenie sytuacyjnych pilek na 3-bloku.Na srodku siatki powinna rządzic Macarata. Libero obu druzyn oceniam podobnie.
Wychodzi mi z tego wychodzi 3-3 takze kursy powinny byc wyrównane.
Moj typ
Modena @2.50
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino (Finał)
W finale Pucharu Włoch spotykają się w tej chwili dwie najlepsze drużyny we Włoskiej Serie A1. O obu ekipach wiemy praktycznie wszystko, zawodnicy światowej klasy, reprezentanci swoich krajów i w ogóle zapowiada się fantastyczne widowisko. Faworyt jednak jest oczywisty, to oczywiście Stojczew i spółka. Uważam, że w obecnej formie Trento Macerata nie ma za dużych szans na wygranie tego finału, pomimo tego, że wczoraj na tle niby lepszej od Sisleya ekipy Modeny Macerata zaprezentowała się całkiem dobrze. Kurs oczywiście też nie powala na kolana, ale czysty win to już spora lokata, dla hardkorów opcja -1,5 wydaje się być prawdziwą gratką.
Typy
Itas Diatec Trentino
@1,30 Unibet ✅ 2:3 co za mecz!
Itas Diatec Trentino -1,5 seta @1,60 Unibet ⛔ 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 32

kefol

Użytkownik
dla hardkorów opcja -1,5 wydaje się być prawdziwą gratką.
Jeśli Trentino zagra tak jak wczoraj z Sisleyem to będziemy mieli tu rzeź niewiniątek. To co wczoraj robili było niesamowite. Dzisiaj jednak obawiam się tego meczu i osobiście go nie ruszam. Macerata na pewno wyjdzie zdeterminowana, a Trentino jak historia pokazuje nie musi wszystkiego we Włoszech wygrać.
Co nie zmienia faktu, że to Trentino jest zdecydowanym faworytem ????
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Finał to zawsze ryzyko ale Trentino w tej chwili poza zasięgiem i Maceraty tym bardziej ze ich forma wcale nie jest jescze całkiem optymalna .Mecz moze byc wyrównanany ale przy koncówkach setów to Trento powinno pokazac wyzszosc .
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Trentino -6,5 pkt 1.80 Betclic
Jezeli obie druzyny zagrają tak jak wczoraj to powinniśmy zobaczyć świetne widowisko. Macerata zagrała wczoraj o niebo lepiej niz w ostatnich tygodniach ale Trentino wyglądało jeszcze lepiej. Nie ulega wątpliwości, ze Macerata zagrała bardzo dobrze ale tez trzeba zaznaczyć, ze bardzo zawiodła Modena, Esko rozgrywał na prawdę słabe spotkanie, Anderson jak to on kończył trudne piłki a na czystej siatce walił w aut. Nad dzisiejszym rywalem Trentino ma duza przewagę na pozycji przyjmujących, Savani i Parodi mają po kiladziesiąt centymetrów mniejszy zasięg w ataku niz Kazijski i Juantorena. Na rozegraniu w okolicach remisu z tym, ze Rafael moze wystawiać wysokie piłki a jezeli Travica zle wystawi np. Parodiemu to szansa na skończenie jest niewielka. Na środku Trentino ma najsłabszego zawodnika z szóstki czyli Birarelliego ale drugi środkowy Djuric jest czołgiem lepszym, moim zdaniem, od obu Serbów z Maceraty. W ataku moze minimalna przewaga Maceraty ale Omrcen dostaje zbyt duzo piłek w ataku i to moze byc dzis problem Maceraty. Trentino presizowe mecze gra dwa razy lepiej niz jakies zwykle ligowe potyczki a kibice przeciwników Juantorene czy innych zawodników jedynie motywują.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
FINAŁ
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino

Przed półfinałami biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję poszczególnych zespołów wydawało mi się, że Trentino nie będzie miało w finale godnego rywala. Wczoraj Macerata pokazała się jednak z dobrej strony i troszkę mnie to zaskoczyło.

Wczoraj genialne spotkanie rozegrał Simone Parodi, który w poprzednich spotkaniach po prostu zawodził. Simone jest wszechstronnym, bardzo dynamicznym zawodnikiem. Cristian Savani i Igor Omrcen dobrze zagrywali, ale w ataku poniżej oczekiwań. Świetnie wczoraj funkcjonował środek i za to brawa należą się Draganovi Travicy.

Trentino nie dało wczoraj ekipie z Belluno żadnych szans. Doskonałą partię rozgrywał Osmany Juantorena, który w 3 setach zdobył aż 20 punktów. Wszyscy wiedzą jaką siłą i jakim potencjałem dysponuje Trentino.

Jeżeli miałbym porównywać wyjściowe siódemki z wczorajszych półfinałów patrząc na dyspozycję poszczególnych zawodników i ogólny potencjał/możliwości to Trento ma zdecydowaną przewagę na skrzydłach. Środek siatki i pozycja libero to przewaga Maceraty. Rozegranie na porównywalnym poziomie (Wczoraj z dobrej strony pokazał się Travica, który czasami właśnie w ważnych meczach zawodził.).

Faworytem jest ekipa Trenera Stoytcheva, ale wczorajsze zwycięstwo Maceraty z Modeną pokazało, że ten zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wszystko rozstrzygnie się w polu serwisowym. Trentino w tym elemencie na pewno jest bardziej regularne, ale Macerata wydaje się groźniejsza.

Finały rządzą się swoimi prawami. Wczoraj w spotkaniach półfinałowych nie było niespodzianek. Może dzisiaj będziemy świadkiem sensacji ?

Typy:
Lube Banca Marche Macerata (+1.5 seta) @ 2.20 Unibet ✅
Lube Banca Marche Macerata @ 3.50 Bwin ⛔


EDIT: Genialny mecz ! Póżniej może coś więcej napiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Wczoraj genialne spotkanie rozegrał Simone Parodi, który w poprzednich spotkaniach po prostu zawodził. Simone jest wszechstronnym, bardzo dynamicznym zawodnikiem.
Tutaj ciekawą odpowiedź dają nam pomeczowe statystyki - nie umniejszając oczywiście nic Simone, bo ten zagrał zapewne jedno z lepszych spotkań w karierze. Parodi atakował 26 razy, przy 24 atakach które wykonali zarówno Omrcen i Savani - dziwne, prawda? Ciekawa taktyka, bo nie wydaje mi się, aby Travica znalazł sobie lidera w zespole Lube w postaci Simone Parodiego. Z drugiej strony dziwnie też wyglądał rozkład przyjęcie w Lube. Simone przyjmował 30 razy przy tylko 8 przyjęciach Savaniego- a więc Simone świetnie wywiązał się ze swoich zadań zarówno w defensywie jak i ofensywie - bo atakował ze skutecznością 62% (najskuteczniejszy ze skrzydłowych) przyjęcie to 73%/50% bez żadnego błędu w przyjęciu oraz 5 punktowych bloków. Co jeżeli Parodi dzisiaj również będzie mocno eksploatowany przez raz: Dragana Travice, dwa: zagrywających Trentino. Co jeżeli go zabraknie z przodu? - Zobaczymy już za niespełna pół godziny.
Wszystko rozstrzygnie się w polu serwisowym. Trentino w tym elemencie na pewno jest bardziej regularne, ale Macerata wydaje się groźniejsza.
Dzisiaj jakoś tak od strony statystycznej, bo cały sezon po statystykach obserwuję Osmany Juantorene. Jak ostatnio powiedziałem kumplowi, że Juantorena na 1 swój błąd serwisowy - zagrywa 3 asy - to mnie wyśmiał. A tutaj niespodzianeczka. Zagrywka w liczbach:
Lube: 1725 zagrywek, 145 asów i 350 błędów serwisowych - 1.93 asa na set
Trentino: 1629 zagrywek, 153 asy i 207 błędów seriwowych - 2.25 asa na set​
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Wczoraj Modena nic nie grała i przede wszystkim słabo zagrywała to i Parodi sobie poszalał z szybkich piłek. Dzisiaj jak Trentino się wstrzeli w zagrywce to Simone po wystawach z 5. metra będzie bezradny w większości przypadków. Roznica miedzy Trentino a Maceratą jest taka, ze jak Trenitno przymie na 5. metr to mozna spokojnie wystawic do trzech zawodników i wciąz większośc skończą a w Maceracie zostaje wtedy Omrcen, który zazwyczaj i tak dostaje zbyt duzo ataków. Wszystko będzie zalezalo tak na prawdę od zagrywki, Macerata zeby wygrać musi fenomenalnie zagrywać.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Po prostu widowisko godne finału Pucharu Włoch! Wreszcie ktoś zdołał postawić godne warunki Trentino i wydawałoby się, że będzie o krok od sensacji i to gigantycznego rzędu, jednak mistrzowie pokazali klasę i nie na darmo nazywa się ich galaktycznymi. Na dodatek w pewnym momencie tie-breaka wyszło, ile brakuje jeszcze Travicy do bycia klasowym rozgrywającym - to, co posyłał przy stanie 9-9 w TB, to było po prostu zabójstwo. Chyba ze 3 wystawy śmieciowe z rzędu, trochę potem zrewanżował się asem przy 13-14 dla Trento. Generalnie huśtawka nastrojów zarówno w jednym jak i drugim zespole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 5

killkoss

Użytkownik
Po tym finale Trento bardzo mocne bedzie jeszcze mocniejsze przede wszystkim psychicznie .Podniesc sie w takim meczu i w takim stanie seta nic tylko brawa .Myśle ze to w tej chwili była jedyna druzyna która jakkolwiek mogla im zagrozic.W final four będzie niesamomicie cięzko któremu kolwiek z zespołow cos z nimi ugrac.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino 2-3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co za mecz.... Nie ogladam siatkowki, chyba ze gra nasza reprezentacja lub gdy mecz jest spotkaniem 2 znakomitych druzyn...

CO ZA FINAL!!!!!!!!!!!!!!

Bylo tutaj wszystko.... Macerata przez 2.5 seta dzielnie zmierzala po puchar i dosc pewnie wygrala 2 sety do 21 i 22.... w 3 secie po obiecujacym poczatku 5-3 dla Trentino zrobilo sie 8-12.... a pozniej 13-18..... Kurs na live w okolicach 15-20 na zwyciestwo Itasu w tym spotkaniu.... Pozniej wspaniale przebudzenie mistrzow, szczescie bylo po ich stronie, ale przede wszystkim umiejetnosci.... Znakomita gra w bloku i nagle zrobilo sie 23-19 dla Trentino run 10-1 w spotkaniu o taka stawke z takimi zawodnikami to jest cos niewyobrazalnego... 4 set to miazga do przerwy i mistrzowie Wloch schodza na przerwe 8-1... po kilku minutach gry nagle robi sie 11-9, ale Trentino wygrywa kilka kolejnych pilek i wynik 15-10 oraz bezpieczna przewaga, ktora bez nerwow pozwala wygrac 4 seta...

Mamy 2-2 i jest TB.... Maja racje Ci, ze TB to po czesci loteria... Gra do 15 punktow, emocje, ktore udzielaja sie zawodnikom, tutaj przewaga 2 pts moze byc kluczowa...
Lepiej zaczynaja pozniejsi zdobywcy pucharu przy stanie 7-5 i kontrze Trentino jeden z zawonikow przeklada reke za siatke i z szansy na 8-5 robi sie nagle 7-9 gdzie Macerata zdobywa 4 punkty z rzedu. Czas na zadanie i Macerata sie gubi, traci 4 punkty pod rzad i znow przegrywa 2 punktami tym razem, a Itas wychodzi na prowadzenie 11-9. Pozniej walka punkt za punkt, choc to Itas mial kilka okazji by skontrowac to nic z tego nie wynika, Lube dzielnie sie broni i ma troche szczescia.... Granica 15 pts coraz blizej na liczniku Itasu prowadza 14-12 , 1 meczowa obroniona po ataku Maceraty... Nastepnie cud dla Lube siatka przy serwisie i spadajaca pilke na strone Itasu.... po 14 i ciagle nerwy Itas trzyma caly czas prowadzenie, ale nie potrafi skonczyc... Wreszcie przy stanie 17-16 Lube atakuje i z emocji juz nie wiem czy byl aut, czy blok, czy cokolwiek innego, ale Mistrz jest tylko jeden...

Reasumujac....

Kto nie wygrywa meczu 3-0 przegrywa 2-3... Tylko ta zasada sprawdza sie do wybitnych druzyn, ktore graja swoje niewazne jaki jest wynik....

Sam liczylem na cud i cudu sie doczekalem...

Final na miare najlepszej ligi swiata i najlepszych druzyn swiata... Tutaj nie bylo ani na chwile nudy, rece same sie pocily, dlonie zaciskaly a farba schodzila z jeansow....Tetno podwyzszone po 1 secie a w decydujacej czesci TB sporo ponad 150...

Piekny final i niesamowite emocje... jak dla mnie mecz roku 2012, bo ciezko mi sobie wyobrazic rownie zaciete spotkanie czy to w lidze swiatowej czy w innych rozgrywkach ... Oby wiecej takich spotkan...

ITAS zdobywa PUCHAR :browar565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Prawda to był niesamowity finał z niebywałymi emocjami niesamowitymi zwrotami akcji chodż w pewnym momencie 3 seta byłem już niemal pewny że jestem świadkiem powtórki sprzed roku i sprzed dwóch lat kiedy to Trentino będąc faworytem dostawało srogie lanie od Cuneo. W zasadzie nie ulegam emocją gdy oglądam mecz który obstawiałem ale przy 14-13 i tej szczęśliwej zagrywce Travicy też tętno mi skoczyło. Z pewnością był to mecz roku i finał jakiego dawano nie było.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Generalnie mecz mógł się podobać, bo obie strony grały ile fabryka dała. Zero kompromisu. Pod względem taktycznym bez rewelacji. Raphael jak przychodziły nerwowe momenty to zero gry środkiem - tylko Juantorena i czasami Stokr, a że Kubańczyk jest klasą samą w sobie to bez znaczenia dla niego czy podwójny czy potrójny blok - i tak kończył. Po drugiej stronie na rozegraniu przez pierwsze dwa sety bardzo dobrze grał Travica, jednak jak już ktoś wcześniej pisał w Tie Breaku miał pełne gacie i sypał bardzo niedokładnie.
Jak już wspomniałem mecz się dobrze oglądało, gdyż była masa mocnych ataków, oba zespoły mają czym postraszyć na skrzydłach. Chciałbym zobaczyć jak wyglądałby mecz Brazylii za ich najlepszych czasów z Trentino z czasów obecnych. Czy wygrałaby szybkość i technika czy fizyka jaką dzisiaj zaproponowały obie drużyny. Mi osobiście bardziej odpowiadał styl Brazylijczyków ale czy byłby on skuteczniejszy?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Obejrzałem mecz i to było najlepsze spotkanie jakie w tym sezonie oglądałem. Jeśli Macerata jest w formie (albo gra tak jak w Pucharze Włoch) to mecze z Trentino można nazwać meczem najlepszych drużyn świata. 1 set to słabsza gra Trentino mało Raphael grał środkiem w porównaniu do Travicy. Obie drużyny świetnie w obronie ale Exeiga bił wszystkich na głowę. Wyraźnie też rzucało się niedokładne rozegranie do Stokra który męczył się na kilku atakach. MVP meczu - Juantorena, co tu komentować najlepszy siatkarz świata. Pierwszy set był tylko zwiastunem co miał do zaprezentowania w tym meczu. 2 set zdecydowanie Kazijski na minus, ogólne Bułgar dość przeciętnie zagrał, chociaż w ważnych momentach w TB nie zawiódł. Dobra zagrywka i tylko to go broni. Drugi set to masa błędów własnych ze strony Trentino. Bardzo dużo błędów w polu serwisowym, ogółem Macerata aż 27 błędów, Trentino 13, asy Macerata 9, Trentino 6. Także słowa Redwitza o tym że Macerata ma groźniejszą zagrywkę ale mniej regularną miały pełne pokrycie w tym spotkaniu ???? W 3 secie znając już wynik nie oglądałem tego z niedowierzaniem, przy 18-13 chyba niemożliwym było wyciągnięcie seta, a jednak mocna zagrywka, dobry blok, blok obrona i zrobiło się 19-23, run 1-10 robi wrażenie na tym poziomie. Znowu rzucał się w oczy brak gry środkiem przez Rafaela. Co prawda Trento w 3 secie miało bardzo słabe przyjęcie także wysokie piłki na boki były tylko opcją. 4 set dominacja Trentino i oczekiwanie na TB przez Maceratę. 1-8 na 1 przerwie technicznej a za chwilę 9-11 i po chwili 12-17. W 4 secie Travica już się zagotował i nie grał nic środkiem co było ogromnym atutem w pierwszych dwóch setach. Śmiem twierdzić że przez to Lube przegrała mecz. TB emocjonujący, ale Juantorena przyćmił wszystkich w tym czasie. Był w takim gazie że nikt i nic nie mogło go zatrzymać. Najpierw seria potężnych zagrywek, przy atakach wszystko na pajpa do Juantoreny. 3 albo 4 akcje Trento przy 4 kontaktach z piłką, 3 kontakty miał Kubańczyk. Najpierw zagrywka, piłka przechodząca, sam przyjmował, Rafael i pajp i punkt. Macerata swoją egzekucję przesunęła poprzez fartowną zagrywkę Travicy, ale później wygrał drużyna lepsza tego dnia niestety. Kibicowsko było mi przykro bo nie dość że grałem Trentino -1,5 to jeszcze Macerata przegrała 3-2, ale na szczęście udało mi się złapać kursy 2,50 w Unibecie i 2,45 w Bah-u przy stanie 2-1 dla Maceraty. Także straty nie tylko odrobione ale też udało się zarobić na tym pięknym meczu.
Oby więcej takich spotkań, takich partii w wykonaniu Łantoreny. Już nie mogę się doczekać FF i półfinału Skra - Trentino/Macerata.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja uwazam ze Macerata przegrala przez straszny 3 set i ten run 1-10...w tym runie najbardziej zawalil Travica i Parodi... wiadomo nie mozna kogos oceniac po jakims okresie meczu ale to byl przelomowy kluczowy moment meczu... rozegranie Travicy w tym okresie tragiczne a i Parodi gdzies sie zagubil... wtedy ja takze lapalem ale za drobne Trentino bo czulem ze jak cos takiego wyciagneli to sa 2 x silniejsi a Lube bedzie mialo to w glowach ...niby juz koniec 2-0 i 18-13 nic sie nie powinno stac...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Coppa Italia meżczyzn 2012

Ćwierćfinały:
Lube Banca Marche Macerata - M.Roma Volley 3:0 (25:21, 25:20, 25:19)
Casa Modena - Acqua Paradiso Monza Brianza 3:1 (35:33, 25:21, 25:27, 25:17)
Itas Diatec Trentino - Tonno Callipo Vibo Valentia 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
Bre Banca Lanutti Cuneo - Sisley Belluno 1:3 (22:25, 25:21, 16:25, 22:25)

Półfinały:
Lube Banca Marche Macerata - Casa Modena 3:1 (25:14, 25:18, 22:25, 25:22)
Itas Diatec Trentino - Sisley Belluno 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)

FINAŁ:
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino 2:3 (25:21, 25:22, 22:25, 21:25, 16:18)

MVP: Osmany Juantorena (Itas Diatec Trentino)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom