>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Coppa Italia 2010-2011

Status
Zamknięty.
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Dzisiejszy mecz między Napoli-Bologna jak wiadomo Napoli mierzy w LM i dzięki pucharowi może to osiągnąć.Niektórzy mówią że Napoli odpuści i skupi się na Serie A i LE ja uważam inaczej.Nie bede opisywał ostatnich meczy oby klubów bo wszyscy mieli niedosyt po zremisowaniu z violą za to Bologna przegrała na wyjeździe z interem 4:1.Trener dzisiejszych gości do Neapolu zabierze tych zawodników:
Portieri: Lombardi, Lupatelli.
Difensori: Juan Cruz, Cherubin, Esposito, Garics, Portanova, Rubin.
Centrocampisti: Buscè, Casarini, Ekdal, Krhin, Mutarelli, Pisanu, Radovanovic, Siligardi, Ramirez.
Attaccanti: Gavilan, Gimenez, Meggiorini.
Jak widać zabraknie di vaio,G. Mudingayi,D. Pérez,F. Della Rocca, M. Britos i E. Viviano czyli podstawowych piłkarzy najlepszego strzelca i pierwszego bramkarza co do składu gospodarzy to podobno nie zagra pierwszy bramkarz a reszta bez zmian tak więcej stawiam na wygraną gospodarzy.
Napoli-Bologna typ 1 kurs 1,50 (betsafe) Wynik 2:1✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
Prawdopodobne składy na dziś:

NAPOLI 3-4-2-1
Iezzo
Santacroce, Cribari, Aronica;
Zuniga, Maiello, Yebda, Vitale;
Sosa, Hamsik
Lavezzi

BOLOGNA 4-3-1-2
Lupatelli;
Garics, Cherubin, Esposito, Rubin;
Khrin, Casarini, Buscè;
Ekdal;
Gimenez, Meggiorini

Napoli wydaję się mieć zdecydowanie lepszy skład także to 1.50 wygląda OK.

Ja już wziąłem Lazio x2 na jutro po 1.80 na b365. Kursy dla mnie mega dziwne, jakby Lazio grało na wyjeździe, a wiadomo, że derby. Roma ma pare problemików (Vucinic i Mexes niezadowoleni mówią o odejściu). Poza tym w ligowym derby w tym roku, trochę sędziowie pomogli także po 1.80 x2 dla mnie jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Podzielam zdanie SimonSa odnośnie pucharowych derbów Rzymu. Roma nie prezentuje się aż tak dużo lepiej, by być takim faworytem, patrząc wyłącznie na kursy. Co prawda w niedziele wydarli 3 punkty Cesenie, ale zrobili to w nieciekawym stylu. Zdecydowanie brakowało skuteczności, a w końcówce doszły całkowicie niezrozumiałe dla mnie zmiany, bo Ranieri ściągnął Meneza i Vucinica, czyli najgroźniejszych dotąd zawodników. Szkoda, że nie zagra dzisiaj Totti, bo jego nieobecność jest niewątpliwie wzmocnieniem Romy, gdyż Il Capitano jest zupełnie bez formy. Poza tym byłby pewniakiem do żółtej, a może nawet czerwonej kartki.
Z kolei wyniki Lazio są sporym zaskoczeniem w tym sezonie. Widać, że Ed Reja odnalazł złoty środek i znakomicie poukładał ten zespół. Bardzo dobrze grają w obronie, a i z przodu mają kim straszyć, bo dobrze prezentuje się w tym sezonie Mauri, Ledesma i Zarate. Podobać się musi również Hernanes, obdarzony świetnym strzałem z dystansu. Nie tak dawno zdarzyła im się poważna wpadka (1:2 z Lecce), ale w ostatniej kolejce udowodnili, że był to raczej wypadek przy pracy.
Derby to derby i wiadomo, że nikt tu nogi nie będzie odstawiał. Lazio jedne już w tym sezonie przegrało, a przecież to oni byli wtedy faworytem. Tamta porażka po dwóch karnych była na pewno bolesna, więc dzisiaj specjalnie mobilizować graczy Biancocelestich nie trzeba będzie. Licząc na wyrównany pojedynek stawiam w kierunku dzisiejszych &quot;gości&quot;.
AS Roma - SS Lazio Rzym - SS Lazio Rzym (+1) # 1,75 Sportingbet ⛔ (2:1)
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Mecze derbowe są nieobliczalne o czym możemy się przekonać patrząc na kilka wcześniejszych meczy:
Ostatnie spotkania zespołów:
07.11.2010 Lazio – ROMA 0-2 (Borriello, Vucinic)
18.04.2010 Lazio – ROMA 1-2 (Rocchi – Vucinic x2)
06.12.2009 ROMA – Lazio 1-0 (Cassetti)
11.04.2009 Lazio – ROMA 4-2 (Pandev, Zarate, Lichsteiner, Kolarov - Mexes, De Rossi)
16.11.2008 ROMA – Lazio 1-0 (Baptista)
Jak widać może paść każdy wynik dlatego nie obstawiam tego meczu tylko go obejrzę ????
W lazio Kontuzjowany:Muslera w Romie Kontuzjowani: Pizarro i zawieszony Totti w ataku zagrają Vucinic i Boriello.Roma myśle coś strzeli ale dowiemy się tego po 20:45
FORZA ROMA!!
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu Palermo-Parma oba zespoły wygrały swoje spotkania w Serie A.
Palermo wygrało z bresia 1:0 chodz wszyscy wiemy ile okazji na strzelenie bramki mieli gospodarze.Parma wygrała z catania 2:0 Giovinco ten zawodnik pokazał że potrafi grać nie dostawał dużo szans gry w juve w parmie zachwyca 2bramki strzelone juventusowi jak dla mnie jest to najgroźniejszy zawodnik dzisiejszych gości.Palermo w swoim składzie ma Ilica,Pastore,Miccoliego który zagrał bardzo dobry mecz z Brescią był wszędzie na boisku oglądałem to widziałem.Ciężki mecz ale uważam że gospodarze nie przegrają dzisiaj meczu mają lepszy skład chodz w sporcie nigdy nic nie wiadomo
Palermo-Parma 1 kurs 1,74⛔(betsafe)
obie drużyny strzelą 1,72⛔
Kolejny mecz w wykonaniu Palermo wiele szans na bramke i żadnej nie wykorzystali w drużynie gości Bojinov miał 2 dobre okazje i nic nie strzelił wygrana Palermo w karnych 5:4
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Analiza pisana za 5 dwunasta ale uważam, że warto zwrócić uwagę na Palermo i zagrać ich zwycięstwo w meczu z Parmą. Oficjalne składy już są – Palermo w optymalnym ustawieniu, Parma z Mirante, Giovinco, Crespo na ławce. Siła Palermo u siebie jest niezaprzeczalna, w ostatnim meczu z Brescią mimo skromnego zwycięstwa dzięki golowi z wolnego w 86 minucie stwarzało przez cały mecz dziesiątki sytuacji. Parma w lidze na wyjeździe 2-2-6 dodatkowo kilku podstawowych graczy na ławce, dla mnie zwycięstwo Palermo.
Palermo – Parma 1 1,65 Expekt ⛔
Bardzo mi szkoda tego typu, Palermo całe mnóstwo sytuacji a tylko 0:0
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs


⚽SSC Napoli - Inter Mediolan 20.45
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
Kurs 1.85✅
0-0


Kolejny ćwierćfinał zapowiada się również niezwykle interesująco. Na własnym terenie walczące o mistrzostwo Włoch Napoli gościło będzie Inter. Obie ekipy walczą w tym sezonie o identyczne cele. Aktualnie w lidze wyżej sklasyfikowani są gospodarze, jednak do końca sezonu wiele może się zmienić. Tutaj, podobnie jak w meczu powyższym, trudno ocenić motywację obu stron. Dla nich priorytetem jest Serie A i Puchar może być tylko kłopotliwym frontem rywalizacji. Czy jednak tak będzie, przekonamy się w środę.

Droga do finału i ewentualnego sukcesu jest daleka i trudna. PO ewentualnym awansie czeka rywal z pary Juventus – Roma, a następnie drużyna z drugiej części drabinki – czyli Milan, Sampdoria, Parma lub Palermo. Jak zatem widać do rozegranie jest jeszcze kilka niezwykle trudnych pojedynków, a to może być po prostu przeszkodą w koncentracji na lidze. Warto również zaznaczyć, iż obie drużyny w najbliższej kolejce mają trudne mecze. Inter zmierzy się z Palermo, a Napoli z Sampdorią. Obie ekipy mają przed sobą trudne tygodnie. Poza pucharem kraju i ligą występują bowiem także w Europie.

Gospodarze to aktualnie wicelider. Do Milanu tracą ledwie cztery punkty. Wprawdzie nieczęsto włodarze wspominają o Scudetto, to jednak z kolejki na kolejkę jego wywalczenie wydaje się być realne. Od początku roku miejscowi jeszcze nie przegrali. Pokonali w tym czasie Juventus i Bari. Punkt wywalczyli z kolei z meczu z Fiorentiną. Forma jest zatem solidna, a na własnym terenie Napoli nieczęsto przegrywa.

Inter po zmianie trenera w końcu zaczął grac lepiej. Odniósł kilka ważnych zwycięstw i awansował na piątą lokatę w tabeli. Nadal jednak strata do Milanu jest bardzo duża i jej odrobienie wydaje się nierealne. Niemniej jednak aktualni mistrzowie Włoch otwarcie wspominają, że ich celem jest Scudetto. Po serii świetnych spotkań przytrafiła się jednak przed tygodniem porażka z Udinese 1:3. Ten wynik pokazał, że forma nadal nie jest stabilna i, szczególnie na wyjazdach, drużyna gra po prostu przeciętnie.

Obie ekipy mierzyły się ze sobą w Mediolanie przed kilkoma tygodniami. Wówczas góra był Inter, który wygrał pewnie 3:1. Teraz gospodarze mają szansę na rewanż, szczególnie, że w ostatnich trzech meczach na własnym terenie z Interem ani razu nie przegrali (2:eek:ne:0). Wydaje się, że obie drużyny nie podejdą do tego meczu z wielką determinacją. Dla nich priorytetem jest Serie A oraz międzynarodowe rozgrywki. Atut własnego boiska przemawia za miejscowymi i to może okazać się decydujące.

W pojedynkach obydwu ekip trzeba zauważyć pewną prawidłowość gdy gospodarzem w ostatnich 6 potyczkach był Inter zawsze zwyciężał do tego 5 razy padł over a gdy gospodarzem jest Napoli na ostatnie 4 mecze w każdym padł under i 3 razy wygrywało Napoli 1 raz był remis. To pokazuje żę Inter nie radzi sobie najlepiej na wyjeździe w Neapolu.





⚽Sampdoria-Milan

Dla mnie no bet uważam że lepiej ominąć to spotkanie ponieważ Milan niby walczyć ma na wszystkich frontach ale skład wygląda blado na ten mecz


Massimiliano Allegri powołał 20 zawodników na jutrzejsze spotkanie 1/4 Pucharu Włoch, w którym Milan zmierzy się z Sampdorią. Wśród powołanych znalazły się dwa nowe nabytki klubu - Urby Emanuelson oraz Mark van Bommel. Po raz drugi z rzędu w kadrze na mecz pierwszej drużyny widnieją Rodrigo Ely i Simone Calvano. W kadrze nie ma natomiast Massimo Ambrosiniego. Oto pełna lista powołanych:

Bramkarze: Abbiati, Di Fabio, Roma;
Obrońcy: Abate, Antonini, Ely (n.53), Jankulovski, Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes;
Pomocnicy: Calvano (n.54), Emanuelson (n.28), Merkel, Van Bommel (n.4);
Napastnicy: Cassano, Ibrahimovic, Oduamadi, Pato, Robinho.
Ac Milan.pl​


Uważam że Milan będzie miał ciężko wygrać ten mecz tym bardziej że nie radzą sobie z Sampdorią na wyjazdach. Jeśli już miał bym coś grać to Sampdoria lub x do przerwy kurs przyzwoity 1.40 lub Sampdoria awansuje. Aczkolwiek sam bym tego nie grał mimo tego że Milan poważnie osłabiony w pomocy i w obronie łącznie z bramkarzem to nigdy nie wiadomo co w przodzie może zrobić Ibra, Pato, Cassano czy Robinho.



Oglądałem mecz Milanu i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony grą Milanu w takim składzie. Pierwsze 30 min wyborne całkowicie stłamsili rywala czego dowodem 2 bramki Pato potem Milan oddał pole gry no i Sampa doszła do głosu stworzyła sobie kilka sytuacji jedną wykorzystała wynik w sumie sprawiedliwy. Tak jak przewidziałem ciężko było wytypować rozstrzygnięcie spodziewałem się tak jak grzesiek że padnie under i że zakręci się to wokół remisu ale wolałem ten mecz opuścić. Mówiłem że atak jest złożony z gwiazd i nigdy nie wiadomo co oni mogą wymyślić no i w sumie tak to wyglądało. Merkel na prawdę zdolny zawodnik świetny mecz w pierwszej połówce widać że potrafi grać i wziąć ciężar gry na swoje barki.
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Sampdoria – AC Milan Under 2,5 1,77 Expekt ⛔ 1:2
W 100% zgadzam się z tym co o tym meczu napisał pirlo2122. Milan bardzo osłabiony, wyjściowy skład pomocy na ten mecz to 1 nominalny środkowy obrońca(Thiago Silva), Merkel – gracz szalenie zdolny ale nie będący w stanie co 3 dni rozgrywać meczu na wysokim poziomie oraz jeden z nowo zakupionych Holendrów (zagra chyba Emanuelson, który jednak jest z drużyną dłużej, van Bommel dopiero wczoraj wieczorem zameldował się w Mediolanie). Wygląda to naprawdę nieciekawie, dodatkowo w obronie brak Nesty i przesuniętego do pomocy Silvy, w związku z tym zobaczymy najprawdopodobniej obronę w zestawieniu: Antonini, Yepes, Papa, Oddo i mimo braków liczę na pewny występ tej czwórki. W bramce 3 bramkarz – Roma( tak Allegri zasygnalizował na konferencji prasowej). Tylko atak wygląda imponująco i pozostawia duże pole manewru. W Sampdorii dla odmiany największe osłabienia w ataku – nie zagra Pazzini i Pozzi, czyli główne armaty zespołu. Sam Macheda mimo niewątpliwego talentu to jednak trochę mało. Partnerował mu będzie prawdopodobnie nowy nabytek Maccarone. Obrona prezentuje się naprawdę dobrze, na pewno odczuwalny będzie brak podstawowych obrońców - Lucchiniego, który dostał w ostatnim meczu urazu oraz Daniele Gastaldello. Ale i w takim składzie linia obrony powinna spisać się dobrze.
Dla potwierdzenia typu można dodać, iż Milan w meczach wyjazdowych w Serie A w 7 meczach na 10 notował under, Sampdoria under w 6 meczach na 10 u siebie. Będzie to na pewno mecz walki i mecz dwóch drużyn poważnie osłabionych, poza tym w tej rundzie mamy jeszcze tylko jeden mecz między zespołami, więc myślę, że obie drużyny skupią się przede wszystkim na obronie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
NAPOLI - INTER MEDIOLAN
Typ : Inter awans do 1/2 Coppa Italia @ 2,260 Pinnacle ✅0:0 karne 4:5

Oba zespoły mają zagrac w najlepszych składach jkakie mogą wystawic na ten moment, bo braknie Sneijdera i Julio Cesara którzy nie grają od jakiegoś czasu.. Pod wodzą Leonardo zaczeli grac ofensywnie i z polotem. Nie męczą już kibiców jak za ery Beniteza. Ponadto w ostatnich latach mają jakiś monopol na dochodzenie conajmniej do finału rozgrywek Coppa Italia. I co ciekawe najczęściej rywalizują tam z Romą Rzut oka na kurs i już mi się to zaczyna podobac.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik


⚽Juventus - AS Roma 21.00
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: AS Roma
Kurs 2.00✅
0-2



W ostatnim ćwierćfinałowym pojedynku Pucharu Włoch zmierzą się ze sobą dwie najbardziej utytułowane w tych rozgrywkach drużyny. W Turynie miejscowy Juventus gościł będzie Romę. Rywalizacja zapowiada się niezwykle interesująco i o sporą dawkę emocji powinniśmy być spokojni. Zapraszamy na zapowiedź meczu.


Zarówno Stara Dama jak i Rzymianie w rozgrywkach Coppa Italia triumfowali dziewięciokrotnie. Dla każdej z tych drużyn puchar ma zatem spore znaczenie i wydaje się, że zagrają one mocno zmotywowane. Faworyta wskazać niezwykle trudno, choć atut własnego boiska może okazać się decydujący. Do końcowego sukcesu w tych rozgrywkach pozostało jednak jeszcze wiele czasu. W tej części drabinki znalazło się kilka bardzo silnych drużyn i zwycięzca tej konfrontacji będzie mierzył się z lepszym z pary Napoli – Inter.

Stara Dama znajduje się aktualnie na pozycji szóstej w Serie A. Jest to lokata znacznie poniżej oczekiwań i bez wątpienia zawodnicy z Turynu zrobią wszystko, aby rozgrywki zakończyć na podium. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż forma stabilna nie jest. W ostatnich pięciu meczach Juventus wygrał zaledwie raz ze słabiutkim Bari 2:1. Pozostałe mecze wyglądały znacznie gorzej, a szczególnie bolesne były wpadki z Parmą 1:4 oraz Napoli 0:3. Przed tygodniem z kolei udało się wywalczyć ledwie jeden punkt z niżej notowaną Sampdorią. Nie jest to zatem dyspozycja, która pozwala z wielkim optymizmem spoglądać w przyszłość. W tym kontekście warto zastanowić się jak istotne znaczenie dla klubu ma puchar i czy drużyna podejdzie do niego w odpowiednio mocnym składzie i z wysoką determinacją wyniku. Warto zaznaczyć, iż gospodarze mają przed sobą dwa trudne mecze z Udinese oraz Palermo.

Aktualnie lepiej prezentuje się Roma. Rzymianie są trzecim zespołem Serie A i ostatnio grają bardzo dobrze. Pokonali kolejno, bez straty bramki, Cesenę 1:0 oraz Cagliari 3:0. W międzyczasie w prestiżowym spotkaniu w Coppa Italia wygrali z Lazio 2:1. Forma jest więc stabilna, a na uwagę zasługuje skuteczna gra w ofensywie. Rzymianie mają przed sobą teoretycznie łatwiejsze mecze niż Juve. Będą mierzyli się z Bologną oraz Brescią. Sytuacja kadrowa gości jest znacznie lepsza niż rywali. Szczególnie w ataku mają kilku równorzędnych zawodników, stąd mogą pozwolić sobie na spokojne roszady. Ten element w kontekście całego sezonu może okazać się decydujący.

W ostatnich latach w Pucharze Włoch lepiej radziła sobie Roma. To Ona triumfowała w roku 2008. Ponadto w historii przy dziewięciu wygranych, występowała aż szesnastokrotnie w finale. Stara Dama ma także na swoim koncie dziewięć triumfów, jednak w finałach występowała nieco rzadziej (14 spotkań). Ostatnie lata w tych rozgrywkach nie były jednak szczególnie okazałe.

Obie drużyny spotkały się w listopadzie ubiegłego roku w Turynie. Wówczas padł remis 1:1. Teraz także zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym każdy wynik jest równie prawdopodobny. Dla obu ekip w tym momencie znacznie ważniejsze są rozgrywki ligowe. Niemniej jednak na tym etapie puchar ma oczywiście swój prestiż. Przed Juventusem trudny mecz z Udinese, stąd trudno ocenić jaki skład zobaczymy w czwartek na boisku. Roma ostatnio prezentuje wysoką formę i nawet gdy wystawi teoretycznie zmienników, to i tak ma „kim straszyć”.

Jak zawsze typ podpieram statystykami h2h na ostatnie 6 meczy w Turynie Roma wygrała zaledwie 2 razy w tym raz w lidze za to Juve wygrywało też 2 razy no i w dwóch meczach padł wynik bez rozstrzygnięcia. W 4 meczach na 6 obie drożyny strzelały przynajmniej po golu. Statystyka jest wyrównana i pokazuje że Roma radzie sobie z meczami w Turynie całkiem dobrze.

Po przemyśleniach dochodzę do typy Roma awansuje po fajnym kursie. Uważam że raczej w typowanie bramkowe nie ma co się bawić raczej nie powinno być ich wiele ale ciężko to przewidzieć dla pewności proponuje też typ Roma lub x po też przyzwoitym kursie.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Juventus - Roma
Typ: Obie Drużyny Strzelą: Tak 1.65 Betsafe
⛔
0:2
Przed nami, bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Naprzeciwko siebie staną dwie utytułowane drużyny bowiem Juventus zmierzy się z Romą. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze wywołują spore zainteresowania, a ich mecze są godne uwagi. Być może na to zainteresowania wpływa fakt, iż obie drużyny w bezpośrednich starciach strzelają sporo bramek, często pada over 2.5, a także bramki strzelają obie drużyny. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się także kilku bramek i uważam, że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce tak jak to było w czterech ostatnich bezpośrednich spotkaniach. W obecnym sezonie drużyna &quot;Bianconeri&quot; może mówić o pewnych problemach w obronie, bo na pewno wysoki porażki z Parmą czy Napoli to po części wina defensywy Juventusu. Natomiast drużyna Romy w tym sezonie prezentuj się solidnie w grze ofensywnej o czym mówi średnia strzelanych goli na mecz (ostatnie 5 meczów - 11 bramek). Jeśli chodzi o kadry obu zespołów to w drużynie Romy zabraknie Tottiego, który pauzuje za czerwoną kartkę z finału poprzednich rozgrywek. Z powodu kontuzji nie zagra Adriano oraz Pizarro. Problemy z kontuzjami także nie opuszczają podopiecznych Del Neri. Z powodu kontuzji nie zagrają Quagliarella, Toni także nie wiadomo czy zagra Iaquinta, który dopiero wraca po kontuzji. Nie w pełni sił jest także Martineza. Dziś zabraknie także Traore i De Ceglie. Podsumowując liczę na ciekawe spotkanie, a także oczekuję bramek z obu stron.​
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Ja nie był bym przekonany co do tego typy że obie strzelą.

Juve słabo ostatnio sobie radzi nie ma kto strzelać bramek jeśli rzeczywiście będą tak osłabienie w ataku to kto ma im strzelać bramki??? Roma oczywiście ma solidną kadrę a Boriero ( nigdy nie wiem jak to się dokładnie pisze) radzi sobie na prawdę dobrze do tego jest Vucinic tworzą dobrany duet strzelający sporo bramek do tego trzeba dodać Meneza to wygląda to całkiem nie źle. Moim zdaniem nie ma co ryzykować grania na gole ponieważ jest to puchar i drożyny raczej nie pójdą na wymianę ciosów. Wszystko zależy moim zdaniem od tego jak szybko i czy w ogóle padnie szybko bramka. Ja skłaniał bym się ku underze moim zdaniem może paść podobny wynik co w meczu Palermo czy Interu. Osobiście odradzam typowania na bramki.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Nie mówię że Juve nie strzeli bramki tylko odradzam typy na gole bo każdy wynik jest możliwy może być 2-2 a i również 0-0. Dla mnie osobiście najbardziej prawdopodobny wynik to under może 0-0.




Moje słowa okazały się prorocze. Odradzałem granie na bramki obie stzrzelą i overy, mówiłem że może paść każdy wynik i że under jest najbardziej prawdopodobny. Mam nadzieję że ktoś posłuchał. Nawiasem mówiąc Juve grało tragicznie brakuje im kompletnie stylu nic tam nie funkcjonuje. Może i mecz był wyrównany ale klasę drożyny poznaje się właśnie w pojedynczych akcjach. Roma niczego wielkiego nie grała ale wygrała zasłużenie!!! Ogólnie mecz walki tak jak można było się spodziewać. Myślę że Juve z taką grą na LM się nie załapie. Jeśli chcą wygrywać to muszą zbudować kolektyw bo raczej na gwiazdy nie ma co liczyć bo takich tu nie widzę może po za starym Del Piero na nim nie można budować drożyny bo to już gracz raczej taki jak Inzaghi w Milanie trochę za zasługi a Krasica nie można uznać za gwiazdę nie ten poziom. Skoro nie ma zawodników którzy mogli by &quot;w pojedynkę&quot; rozstrzygnąć mecz jak choćby Eto w Interze czy Ibra w Milanie i nie ma się kolektywu to nie ma co liczyć na wyniki. Brak Juve takiego zawodnika który potrafił by szarpnąć grę i rozruszać ten wózek, wózek na spuszczonych z powietrza kołach.


Trochę mojego zdania na temat Juve mam nadzieję że nikogo nie urazę tymi słowami to tylko moja opinia na ich temat pomijam kontuzje itd. bo w Milanie też są i to dozo a wyniki są jakie są. Na pewno ktoś się znajdzie do pod warzenia tej opinii ale niech spojrzy prawdzie w oczy i sobie sam odpowie na pytanie czemu Juve nie idzie.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj słaby mecz, ale znowu kolejny kapitalny gol Dejana Stankovica!
http://www.youtube.com/watch?v=k5GtTExU4mc
Roma bez pomysłu i bez błysku. Taddei się starał. Vucinic zaprzepaścił najlepszą okazje tzw &quot;patelnie&quot;.. Rewanż będzie ciezki dla Galliorossich.
VS
MILAN - PALERMO
Typ : Milan @ 1,55 Unibet⛔2:2
Dzisiaj faworytem jest Milan. Oto przewidywane składy jakie udało mi się znaleśc na to spotkanie :
MILAN (4-3-1-2): Amelia; Oddo, Thiago Silva, Sokratis, Antonini; Pirlo, Gattuso, Flamini; Boateng; Cassano, Ibrahimovic.
PALERMO (4-3-2-1): Sirigu; Cassani, Goian, Bovo, Balzaretti; Migliaccio, Bacinovic, Nocerino; Pastore Miccoli; Pinilla
Po obejrzeniu wczorajszego meczu Romy wcale mnie więc nie dziwi triumf Palermo na Olimpico 3:2 w sobotni wieczór. Czy na San Siro ma Palermo szanse? Jakieś z pewnością tak, ale licze na koronkowe akcje Cassano z Boatengiem. Ibra od początku bo w lidze zawieszony jest. Może wkoncu pokaże się z dobrej strony.
Dla mnie Milan wygra to pierwsze starcie mimo braku Pato, Abiattiego i paru jeszcze. Wraca Pirlo. Skład wygląda ok.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs


⚽Palermo - AC Milan 20.45
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: AC Milan
Kurs 1.90



We wtorek zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie pomiędzy Palermo a nowym mistrzem Włoch AC Milanem w ramach półfinału Pucharu Włoch. Pierwsza potyczka zakończyła się korzystnym dla Palermo wynikiem, ale rywale zachowali szanse na awans do wielkiego finału.


We wtorek wieczorem na Stadio Renzo Barbera, miejscowe Palermo będzie rywalizować z nowo ukoronowanym mistrzem Włoch AC Milanem o awans do finału Pucharu krajowego. Dla porządku warto przypomnieć, że pierwsze starcie rozegrane na San Siro zakończyło się remisem 2:2, który przed rewanżem stawia gospodarzy w roli umiarkowanych faworytów.

Sycylijczycy w lidze nie grają już praktycznie o nic, co najwyżej o zajęcie miejsca w pierwszej ósemce na koniec sezonu. Podopieczni Delio Rossi’ego dużo większe znaczenie przykładają do innych rozgrywek, a mianowicie do Pucharu Włoch, którego zdobycie może zapewnić im miejsce w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Rewanżowy pojedynek z Milanem zadecyduje o ich być albo nie być w następnej edycji Ligi Europy.

Dlatego muszą zagrać na najwyższym poziomie, jeśli chcą wyeliminować Rossonerrich. Generalnym sprawdzianem formy Palermo było minione domowe spotkanie ligowe ze zdegradowanym już AS Bari (2:1). Gospodarze, mimo że nie grali w najmocniejszym składzie, bowiem trener dał szansę gry kilku zmiennikom, zdołało ograć rywala i po meczu dopisać do swego konta trzy punkty.

Milan w poprzedniej kolejce spotkań ligowych zrealizował swój najważniejszy cel w tym sezonie, czyli sięgnął po mistrzowską koronę po raz 18. w swojej historii. Było to możliwe dzięki zdobyciu jednego punktu w Rzymie w meczu z AS Romą zakończonym remisem (0:0), bowiem Rossonerri na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu mieli aż osiem punktów przewagi nad drugim Interem, tak więc do szczęścia wystarczyło im nie przegrać w stolicy Włoch, co też zrealizowali z zadziwiającą wręcz skrupulatnością.

Podopieczni Massimiliano Allegri’ego w tamtym pojedynku pokazali dwie twarze. W pierwszej jego części grali bardzo nerwowo, skupiali się głównie na zabezpieczeniu tyłów, toteż z rzadka gościli pod bramką przeciwników praktycznie stwarzając poważniejszego zagrożenia. Znacznie lepiej zaprezentowali się po przerwie, ożywiła się ofensywa, która kilak razy postraszyła miejscowych, najbliżej zdobycia gola był Robinho, lecz piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku.

Teraz drużyna z Mediolanu w blasku chwały po wywalczeniu pierwszego od 2004 mistrzostwa stoi przed szansą na ustrzelenie dubletu w tym sezonie. Zdobycie Pucharu Włoch byłoby pięknym ukoronowaniem tego sezonu. Lecz najpierw piłkarze przywdziewający czerwono-czarne barwy będą musieli uporać się z ambitnymi Sycylijczykami. Co nie będzie łatwym zdaniem biorąc pod uwagę, że Milan nie ma dobrych wspomnień z wizyt w Palermo. Po raz ostatni wygrał tam w sezonie 2005/2006, od tego czasu raz zremisował oraz doznał czterech porażek z rzędu, ostatnią w poprzednim sezonie.

Z drugiej strony warto pamiętać, że pod względem piłkarskim to właśnie przyjezdni mają większe argumenty, choć jasne jest, iż nazwiska nie grają. Radość z zapewnienia sobie mistrzostwa przed końcem sezonu powinna jednak wyciągnąć z zespołu nowe pokłady siły i chęci i jeszcze bardziej zachęcić ich do kolejnego wysiłku mającego w perspektywie powiększyć klubową kolekcję trofeów. Palermo, choć dla Milanu jest twierdzą nie do zdobycia, to gospodarze ciągle mają poważne kłopoty z defensywą, co sprzyjać będzie ofensywnym poczynaniom gości, którzy jeśli sami ustrzegą się błędów, a wykorzystają kłopoty rywal powinni awansować do finału.



Trzeba dodać że ten mecz będzie miał wielką wagę dla drożyny Milanu ponieważ prezydent Milanu chce podwójnej korony i ten puchar jest dla niego bardzo ważny ponieważ Milan wygrał go o ile się nie mylę tylko raz i Berlusconi otwarcie mówi wygrajcie ten puchar a sypnę groszem na transfery. Nie muszę mówić jak ważne dla Milanu są teraz pieniądze i kupno 2,3 bardzo dobrych klasowych zawodników aby liczyć się w Europie. Zawodnicy po wygraniu scudeco będą w bardzo dobrych humorach dlatego ich gra powinna być radosna i powinni grać z polotem jeśli trener ich dobrze umotywuje to ze zwycięstwem nie powinni mieć najmniejszych problemów. Martwić trochę może skład Milanu bo najprawdopodobniej nie zagra w obronie Nesta i Zambrotta a na ich miejsce wejdzie Antonini i Yepes ale to już nie ta sama jakość. Po za tymi problemami nie pewny jest występ Ibry ale sądzę że on zagra bez problemu no i zawieszony jest Gatusso. Moim zdaniem jeśli zobaczymy na boisku któregoś z wymienionych zawodników to nie będzie to żadna niespodzianka bo ogólnie wydaje mi się że to taka próba zmylenia przeciwnika dlatego to nie jest takie pewne.



Przed meczem z Palermo

Dzisiaj Milan będzie walczył w Palermo o awans do finału rozgrywek Pucharu Włoch. W pierwszym spotkaniu z Sycylijczykami rossoneri ugrali zaledwie remis na własnym stadionie, ocierając się momentami o porażkę. Dzisiaj podopiecznym Allegriego wystarczy jednobramkowe zwycięstwo, by dostać się do finału, jednakże Palermo z pewnością tanio skóry nie sprzeda zwłaszcza, że z Mediolanu wróciło z dwubramkową zaliczką i nie ma obecnie nic do stracenia. Co prawda sprawcą pierwszej, tegorocznej przegranej Milanu w lidze byli właśnie rosanero, ale od tej pory rossoneri utrzymują serię sześciu spotkań bez porażki, w których zgromadzili łącznie 15 punktów. Dzięki temu w minioną sobotę Milan został nowym mistrzem Włoch, więc obecnie może się skoncentrować i skupić swoje główne siły na walce o ostatnie dostępne trofeum, czyli Puchar Włoch. Palermo z kolei walczy wciąż o możliwość gry w Lidze Europejskiej i ewentualny awans do finału Coppa Italia mógłby to Sycylijczykom zapewnić. Należy się więc spodziewać, że dzisiejszy rywal Milanu rzuci również wszystkie siły i zrobi wszystko, by awansować dalej.

Media spodziewają się, że trener Delio Rossi wystawi dzisiaj skład, który w pierwszym spotkaniu wywiózł cenny remis z San Siro. Spodziewać się można zatem, że w ataku Sycylijczyków zobaczymy dzisiaj Pinillę w duecie z Hernandezem, który trafił do siatki poprzednio na San Siro, a tuż za nimi czaił się będzie argentyński fantasista - Javier Pastore. Na środku pomocy zagrać powinni Migliaccio i Nocerino, a tuz przed linią defensywy zobaczymy najprawdopodobniej Acquaha, który cieszy się w tym momencie większym zaufaniem szkoleniowca niż Bacinovic. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu linię defensywy tworzyć powinna para stoperów: Bovo i Goian, oraz skrzydłowi: Cassani i Balzaretti. Dostępu do bramki gospodarzy będzie bronił Sirigu.

Oprócz kontuzjowanego Jankulovskiego, w kadrze Milanu na Palermo nie znaleźli się między innymi również Pippo Inzaghi, oraz zawieszony za kartki Gattuso. Trener ujawnił, że Ibrahimovic boryka się ze drobnym urazem, ale robi się wszystko by mógł dzisiaj wystąpić od pierwszej minuty obok Pato. Boateng, Nesta i Zambrotta odbywali ostatnio indywidualny treningi i według dzisiejszej LGdS jedynie Ghańczyka zobaczymy dzisiaj od początku na boisku. Sandro rozpocznie mecz na ławce, więc u boku Thiago Silvy zagra najpewniej Yepes, z kolei Zambrottę, który najprawdopodobniej obejrzy mecz z trybun zastąpi na lewej obronie Antonini. Prawa stroną defensywy zajmie się Abate. Na pozycji defensywnego pomocnika spodziewać się możemy Van Bommela, a Seedorf i Flamini zastępujący zdyskwalifikowanego Gattuso utworzą duet środkowych pomocników. W bramce rossonerich stanie Abbiati.


PALERMO - MILAN
Bilans meczów pucharowych na Sycylii: 2-0-2, bramki: 5-3.
Przewidywane składy:
Palermo: Sirigu, Cassani, Bovo, Goian, Balzaretti; Nocerino, Acquah, Migliaccio; Pastore: Pinilla, Hernandez.
Milan: Abbiati; Abate, Yepes, Thiago Silva, Antonini; Flamini, Van Bommel, Seedorf; Boateng; Pato, Ibrahimovic.
Ławki:
Palermo: Benussi, Munoz, Darmian, Bacinovic, Liverani, Ilicic, Miccoli.
Milan: Amelia, Nesta, Emanuelson, Pirlo, Ambrosini, Robinho, Cassano.
Trenerzy:
Palermo: Delio Rossi.
Milan: Massimiliano Allegri.
Kontuzjowani, inne:
Palermo: brak.
Milan: Inzaghi, Jankulovski, Zambrotta.
Zawieszeni:
Palermo: brak.
Milan: Gattuso.
Zagrożeni zawieszeniem:
Palermo: Bacinovic, Bovo, Liverani.
Milan: Oddo, Sokratis.
Byli gracze:
Palermo: Darmian, Miccoli.
Milan: Amelia.
Sędziuje: Gianluca Rocchi z Florencji.
ACMilan.pl​


Sędzia też pechowy dla Milanu oba mecze w których sędziował Milan-Palremo wygrało Palermo ale to jest właśnie piękno futbolu nic nie da się przewidzieć dlatego dziś stawiam na Milan.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Trzeba dodać że ten mecz będzie miał wielką wagę dla drożyny Milanu ponieważ prezydent Milanu chce podwójnej korony i ten puchar jest dla niego bardzo ważny ponieważ Milan wygrał go o ile się nie mylę tylko raz i Berlusconi otwarcie mówi wygrajcie ten puchar a sypnę groszem na transfery. Nie muszę mówić jak ważne dla Milanu są teraz pieniądze i kupno 2,3 bardzo dobrych klasowych zawodników aby liczyć się w Europie.
No więc tak: to, że prezydent mówi, że sypnie kasą na transfery to wg mnie nie cieszy zawodników. No sorry, ale nowe transfery to odesłanie kogoś na ławę, wiec jakbym osobiście grał to średnio bym się starał wygrać wiedząc, że tą wygraną mogę wylecieć ze składu.

Dlatego ten argument wg mnie jest trochę nie teges. Dlaczego Berlusconi chce dać kasę po wygraniu pucharu? Czy nie powinien dać tak czy siak na walkę w Lidze Mistrzów? Trochę to wszystko jakieś nie do końca trafne. Jakby im premie obiecał to byłby to argument, a tak to własnie chyba wszystko opowiada się przeciw Milanowi w tym meczu.

Ja myślę, że dziś Milan może nieszczególnie się postarać o ten puchar i zrobić miejsce Palermo w europejskich pucharach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom