>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Coppa Italia 09/10

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nie wiem czemu Seedorf jest awizowany w pierwszym składzie, gdyż nie został powołany do kadry meczowej ...
Kadra Milanu:
Abbiati, Roma, Abate, Antonini, Bonera, De Vito (nr 56), Favalli, Jankulovski, Kaladze, Thiago Silva, Zambrotta, Ambrosini, Flamini, Gattuso, Pirlo, Borriello, Di Gennaro, Huntelaar, Inzaghi, Verdi (nr 58), Zigoni (nr 17).
Niedostępni: Nesta, Oddo, Onyewu, Pato.
Niepowołani: Dida, Beckham, Seedorf.
Zdyskwalifikowany: Ronaldinho.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
SimonS wrzucił przewidywane składy, wydaje mi się żę taką grafike pokazuje Eurosport, ale oni to rzadko trafiają ze składem niestety. Przekonałem sie o tym nie raz już.
Sprawdziłem na polskim portalu Milanu że dzisiaj w ich zespole z pewnością nie zagrają kontuzjowani Onyewu, Nesta, Pato i Oddo. Dodatkowo wolne w tym meczu dostali Dida, Seedorf, Beckham. A zawieszony jest Ronaldinho(nawet nie wiem za co) i dopiero jego występ w Coppie będzie możliwy w finale. Problemem Rossonerich są z pewnością boki obrony. Abate i Antonini w derbach sobie nie radzili. Możliwy zatem jest dzisiaj powrót do XI wkoncu Zambrotty na prawą strone. Po lewej Antonini. Większośc składu podanego powyżej się powinna sprawdzic. Jedynie Seedorf wg moich informacji ktorych się doszukałem dostał wolne.
Udine jak widac poważnie traktuje puchar. Oba zespoły dwukrotnie spotykały się ze sobą w Pucharze Włoch i rzeczywiście padało dużo bramek. Raz 3:2 a drugim razem 4:1. Tak więc dla mnie też typ oba strzelą wydaje się bardzo ciekawy :

⚽AC MILAN - UDINESE Typ : Oba strzelą? TAK @ 1,73 Betsafe ⛔0:1

No i ciesze się że wcozraj awansowała AS Roma do pólfinału ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
rzeczywiscie, chcialem ladnie wkleic sklady ale wyglada na to ze ladnie wyglada i na tym koniec ... poniewaz Di Natale rowniez ma nie zagrac, w ataku bedzie Floro Flores i Sanchez ... takze powyzszym skladem prosze sie nie kierowac.

Mimo to statystycznie wiecej padalo over chyba 21 do 18 takze over moze byc.
Ja tam nie wierze Kaladze na srodku, licze na jego nieskutecznosc ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Inter - Fiorentina 1.68 3.79 5.92

Fiorentina (4-4-1-1) - Frey; Comotto, Gamberini, Natali, Gobbi; Montolivo, Bolatti, Vargas, Marchionni; Jovetic; Gilardino

składu Interu nie widze, więc powołani:

Toldo, Julio Cesar, Orlandoni.

Cordoba, Zanetti, Lucio, Maicon, Materazzi, Lucio, Santon.

Quaresma, Motta, Sneijder, Muntari, Krhin, Mariga, Cambiasso.

Milito, Pandev, Balotelli, Arnautovic.

________________

Dla mnie cięzkie spotkanie jezeli chodzi o kursy bo prawie 6.00 na Fiorentine kusi, ale osobiscie odpuszczam typowanie 1x2.
Dla mnie to under 2.5 @ 1.87 Pinnacle✅✅✅

Mecz istotny dla obu drużyn, kazda chce zawalczyc o to trofeum i na tym poziomie nei ma sie co dziwić. Typ głównie patzrac na sklad Fiorentiny - brak Mutu a Gilardino nie w formie, do tego gra na wyjezdzie nie wrozy to moim zdaniem goleady, z kolei Frey w bramce zawsze zapewnia spore bezpeczenstwo bramki.
Inter ciezko powiedziec czy duzo strzela, raczej strzelaja tyle, na ile pozwola druga druzyna, bo cudownie to oni tez nie graja. Raczej widzialbym tu remis albo zwyciestwo jedna bramka Interu i oczywiscie underek ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Inter Mediolan - Fiorentina
Niby Inter lubi te undery i zamulac swoją grą kiedy strzela pierwszy bramke, ale warto się zastanowic bo w bramce znowu Toldo... A to nie jest taki pewny punkt jak Julio Cesar. Popis dał w meczu z Juve ????

Znalazłem składy które najprawdopodobniej wyjdą w tym meczu :
INTER (4-3-1-2): Toldo; Maicon, Lucio, Materazzi, Santon; Zanetti, Cambiasso, Muntari; Sneijder; Milito, Balotelli.

FIORENTINA (4-4-2): Frey; Comotto, Gamberini, Felipe, Gobbi; Marchionni, Bolatti, Montolivo, Vargas; Gilardino, Jovetic.


Widac że nawet poważny mecz się zapowiada. Mourinho takich rezerw znowu nie wystawia, jedynie Toldo zagadka jak zagra. Obrona w miare optymalna. Jedynie Materazzi dostanie szanse. W pomocy stabilnosc a atak to nieobliczalny Super Mario. Mourinhoi musi się obejść bez takich graczy jak Chivu, Khrin, Stankovic, Mariga i Eto&#39;o.
Fiora jeszcze bez Keirrisona. W dodatku Mutu za doping a Donadel za karki zawieszeni. Kontuzjowani Zanetti i Kroldrup.
Tak się zastanawiam że Inter raczej wygra w tym meczu. Fiorentina na wyjazdach nie prezentuje się za dobrze, głowną siłe pokazuje u sibie na Friulli. Z ciekawostek jakie przed tym meczem wyczytałem na polskiej stronie FIorentiny i teraz je wkleje to :
- Na &quot;San Siro&quot; Inter pokonał Fiorentinę w ostatnich 8 meczach w Serie A.
-Podopieczni Jose Mourinho nie stracili bramki z Fiorentiną w ostatnich 5 meczach campionato.
-Inter nie przegrał w Coppa Italia na &quot;San Siro&quot; od 12 grudnia 2002 roku, kiedy to Bari wygrało w 1/8 finału (rewanż) 2-1. OPd tego czasu rozegrali 23 mecze; bilans 18 zwycięstw i 5 remisów.

Przechodząc do typu to ja bym spróbował na Nerroazzurich zagrac.

Typ : Inter Mediolan @ 1,65 Unibet ✅1:0
-
 
simons 646

simons

Forum VIP
Niby Inter lubi te undery i zamulac swoją grą kiedy strzela pierwszy bramke, ale warto się zastanowic bo w bramce znowu Toldo... A to nie jest taki pewny punkt jak Julio Cesar. Popis dał w meczu z Juve
To moim zdaniem warto w takim badz razie dac Jovetic strzeli @ 3.60⛔
. Ladny kurs idac tym tokiem myslenia - Toldo cos wpusci, Gila nie w formie wiec kolej na młodego &quot;Jojo&quot; ????

EDIT:
No statyski rzeczywiscie przemawiaja za Interem, ale dla mnie kurs okolo 6.00 na Fiorentine to troche przesada. Jak tz psialem odpuszczam 1x2 , dalbym awans Inter albo 1x ale kurs jest jaki jest ...
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Włochy -&gt; Coppa Italia


20:45
Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan

Inter Mediolan vs. Fiorentina

Typ: over 2,5
Kurs: 2.06
Bukmacher: PinnacleSports

Bardzo ciekawie zapowiadający się półfinał Pucharu Włoch. Lider Serie A podejmuje słabo spisującą się w tym sezonie Fiorentinę. Inter strzela na własnym boisku w lidze średnio 2,14 bramki na mecz, goście z kolei nieco mniej, bo 1,33. Statystyki meczów ligowych tych drużyn:

Inter Mediolan - 11/21 meczów over 2,5
Fiorentina 10/21 meczów over 2,5

Z zapowiedzi przedmeczowych wynika, że obydwa zespoły wystąpią w swoich optymalnych składach. Prognoza warunków pogodowych również nie jest najgorsza, zapowiadane jest kilka stopni powyżej zera i brak opadów. Mam nadzieję, że to wszystko sprawi, że dzisiaj obejrzymy wiele bramek z obydwu stron.
 
sliver90 0

sliver90

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Fiorentina(+1) (handicap europejski)
Typ: x
Kurs: 3,4
Bukmacher: Tobet
Analiza:

W środę na San Siro Inter Mediolan podejmie drużynę Fiorentiny. Faworytem rzecz jasne są gospodarze ,jednak nie przekreślałbym szans drużyny z Florencji.
W lidze idzie im poniżej oczekiwań - zajmują dopiero 11 pozycję z dorobkiem 31 punktów w 21 meczach oraz mają zaległe spotkanie z Milanem. Jednak jak wiemy puchar rządzi się własnymi prawami a dla drużyny gości może się okazać jedyną przepustką do Europejskich pucharów w tym sezonie. Jeżeli chodzi o gospodarzy to wiele zależy jaki skład wystawi Jose Mourinho. Wiadomo ,że w kadrze meczowej nie znalazł się Samuel Eto&#39;o jednak Nerazzurri dysponują takimi zawodnikami jak chociażby Wesley Sneijder czy będący w znakomitej formie Macedończyk Goran Pandev. Podsumowując sądze że mimo dzielnej postawy Fiorentina ulegnie aktualnemu mistrzowi Włoch jednak na pewno będzie walczyć o jak najkorzystniejszy wynik przed rewanżem. Dodatkowo możemy powiedzieć że ostatnia konfrontacja Interu z Fiorentiną zakończyła się zwycięstwem Mediolańczyków 1-0. Także obecna forma Interu utwierdza mnie w przekonaniu ,że zwycięstwo jedną bramką jest bardzo realne:


28/01-10 Inter vs. Juventus 2:1
24/01-10 Inter vs. Milan 2:0
16/01-10 Bari vs. Inter 2:2
09/01-10 Inter vs. Siena 4:3
06/01-10 Chievo vs. Inter 0:1
20/12-09 Inter vs. Lazio 1:0
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma- Udinese Caccio (pierwsza połowa)
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
4 lutego br. w półfinałowym spotkaniu w Pucharze Włoch zmierzą się drużyny AS Roma i Udinese. W ligowej tabeli drużyny te dzieli prawdziwa przepaść. 3 miejsce Romy i 17 Udinese jednoznacznie wskazuje faworyta. Jednak nie tylko to przemawia za gospodarzami czwartkowego półfinału. Roma na własnym boisku spisuje się bardzo dobrze (9-0-2 bilans spotkań ligowych) i wciąż walczy przynajmniej o udział w Lidze Mistrzów. Udinese w meczach wyjazdowych zaznało w tym sezonie tylko jednego zwycięstwa. Co prawda było to nie z byle kim bo z drużyną AC Milan w ćwierćfinale Coppa Italia. W lidze jednak Udinese jeszcze nie zdobyło kompletu punktów w meczach wyjazdowych. Za to w meczach na stadionie Friuli spisują się całkiem przyzwoicie (5-2-3 bilans w lidze) i dlatego myśle że Roma będzie chciała jak najlepiej wykorzystać atut własnego stadionu i zdobyć jak największą przewagę przed spotkaniem rewanżowym w Udine. Pomimo braku w tym meczu Toniego, Tadeii i Tonetto forma rzymian jest na tyle wysoka ( wygrane w 6 ostatnich spotkaniach) żeby prowadzenie objąć już w pierwszej połowie meczu. Tym bardziej że goście także mają problemy kadrowe. W meczu z Romą zabraknie im Feronettiego, Romero, Domizziego i Siqueiry. Na stadionie Olimpico wszystko powinno iść po myśli gospodarzy już od pierwszych minut i kibice AS Romy będą mieli powody do radości. Na koniec podam jeszcze przewidywane składy obu drużyn.
Roma: Julio Sergio – Burdisso, Mexes, Juan, Riise, Pizarro, De Rossi, Brighi, Perrotta, Julio Baptista, Vucinić
Udinese: Handanovic – Basta, Coda, Lukovic, Pasquale, Sammarco, D’Agostino, Inler, Floro Flores, Sanchez, Di Natale
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zgodze sie z przedmowca Udinese na wyjezdzie jeszcze nie wygralo w lidze (0-4-7), to o czyms swiadczy, Roma doskonaly bilans u siebie. Sklady tez dobrze wygladaja chociaz nie sprawdzalem w innych zrodlach jeszcze.

Do polowy 1 moze byc ciezko, ale wynik koncowy powinien byc dla Romy.

Roma - Udinese 1 @ 1.73 Pinnacle✅

EDIT:
Ale ja bym tu raczej stawial na over, Vucinicm, De Rossi, Di Natale glowni kandydaci ????

EDIT2:

No jednak under interu okazal sie byc lepszym wyborem bo krusik lepszy ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj Inter wygrał 1:0 po błędze obrony Fiory, ale z gry to wlasnie oni mieli więcej trzeba sobie powiedziec. Czyżby w finale zagrali z AS ROma? W ostatnich latach taki skład finału jest chyba najczęstszym. Również w Supercopa Italia często się te dwa zespoły spotykaja tak mi się kojarzy przynajmniej bo pisze z pamięci.

AS ROMA - UDINESE
Typ : Roma @ 1,70 Unibet✅2:0
Typ : Oba strzelą @ 1,80 Unibet⛔

Do składu Romy wraca Francesco Totti. Ma nawet zagrac od poczatku meczu. Claudio Ranieri zapowiada że nie będzie oszczędzał się w tym meczu bo Copa Italia to dla nich wazny puchar. Udinese w lidze musza walczyc o utrzymanie i nei wiadomo jak do meczu podejdą. Roma jednak jest w gazie. W wybornej formie jest Riise. W dzisiejszym mezcu poza składem są bramkarze Artur i Julio Sergio. Zagra więc ktos z dwójki Doni - Lobont ze wskazaniem na tego pierwszego. Ponadto w obronie jeszcze nie zobaczymy Tonetto, ale reszta co ważne zdrowa. Bo o kontuzji Luci Toniego nawet nie pisze bo nie zagra on jeszce przez jakiś czas. Roma wyrywa mecz za meczem , a na Stadio Olimpico ciężko ją pokonac.
W zespole Udinese kontuzjowani są dwaj obrońcy: Domizzi i Ferronetti. W skladzie można się spodziewac Zapaty i Sancheza których nie ma na co oszczędzac bo sa zawieszini na ligowy mecz. Podobnej sytuacji w ROmie można sie spodziewac z Burdisso, który z Fiorą niez agra z powodu kartek.
Co ciekawe Roma po drodze do tego meczu rozgrywala spotkania wyłącznie u siebie. Udine wygrało na San Siro gdzie zdominowlai Milan.
Wychodzi na to że Roma powinna wygrac jeżeli zagra podstawowym ustawieniem na co się zapowiada, jednak Udinese też jest w stanie coś ustrzelic tak sądze więc rozważe typy pomiędzy Roma @ 1,70 a Oba strzelą @ 1,80
 
simons 646

simons

Forum VIP
Teraz jak sie zastanowie to chyba wole w tym meczu postawic over 2.5⛔

Udinese slabo na wyjazdach jak tez napisalem, ale jak Robson zaznaczyl, udalo im sie zdominowac Milan. Dalej to Roma ma dluga passe juz wiec x2 moglby tu pasc, w koncu to puchar i jest jeszcze rewanz. Di Natale pewnie zagra, W Romie Totti to bramek nie powinno zabraknac.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Włochy -&gt; Coppa Italia


21:00
Stadio Olimpico, Rzym

AS Roma vs. Udinese

Typ: under 2,5
Kurs: 1.92 ✅
Bukmacher: PinnacleSports

Drugi półfinał Pucharu Włoch, którego zwycięzca zmierzy się z Interem Mediolan w finale. Gospodarze zajmują w lidze 3 miejsce, natomiast goście dopiero 17 lokatę. Myślę, że obydwa zespoły podejdą do tego spotkania inaczej niż do meczu ligowego i ujrzymy początkowo ostrożną grę z obydwu stron. AS Roma strzela na swoim boisku średnio 1,68 bramki, natomiast goście tracą średnio 1,33 gola na mecz. Biorąc to pod uwagę sądzę, że Rzymianie strzelą co najmniej 1 bramkę. Z Udinese już nie jest tak wesoło, na wyjazdach w lidze strzelają zaledwie 0,55 bramki na mecz, a z tak renomowanym rywalem mogą mieć spore problemy ze strzeleniem chociaż jednego gola. Gospodarze nie powinni mieć większych problemów z wyeliminowaniem niżej notowanego rywala, liczę przede wszystkim na czyste konto Doniego. Co do wyniku to spodziewam się 1-0 lub 2-0 dla AS Romy.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

AS Roma - Udinese Calcio
Przed nami drugi z półfinałowych meczów Coppa Italia. Na Stadio Olimpico zawita ekipa Udinese. Gospodarze ostatnio utrzymują się w naprawdę znakomitej formie, nie przegrali kolejnych 17 spotkań, aż 14 z nich kończyło się zwycięstwem podopiecznych Ranieriego. Co ciekawe ostatnia porażka to mecz z Udinese, który odbył się 28 października ubiegłego roku i zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gości 2-1. Sam jestem ostatnio pod wrażeniem gry Rzymian, podobnego zdania był chyba także komentator meczu ligowego z Juventusem. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi, radzę wklepać na YouTube: John Arne Riise Gool Juventus - Roma 1-2. Może zrobiłem tym reklamę komentującemu, ale nie mogłem się powstrzymać ???? Gdyby nie fatalny początek rozgrywek, to kto wie może gospodarze powalczyliby nawet o mistrzostwo, jednak na chwilę obecną nie mają na nie najmniejszych szans. Na własnym obiekcie odnieśli kolejnych 11 zwycięstw, dzisiaj czas na kolejne. Goście już od dłuższego czasu znajdują się w głębokim kryzysie. Zwolnienie Marino i zatrudnienie De Biasiego na niewiele się zdało, bo goście jak grali fatalnie tak graja dalej. W lidze ostatnio wygrali przeszło dwa miesiące temu. Lepiej idzie im w rozgrywkach pucharowych, które są ostatnią szansą na puchary. W Serie A będą przecież bić się do końca o utrzymanie. W 1/8 pokonali amatorskie Lumezzane, w ćwierćfinale wygrali z Milanem na San Siro 1-0. Tego zwycięstwa jednak nie przeceniałbym, ponieważ podopieczni Leonardo wyszli wtedy w rezerwowym składzie. Zjawiskiem dość częstym w Coppa Italia jest wystawianie rezerw, i dawanie odpoczynku czołowym graczom. Jednak teraz rozgrywki są już na szczeblu półfinałów i myślę, że o żadnej taryfie ulgowej ze strony gospodarzy nie może być mowy. Mają świadomość, że w przypadku dzisiejszego niepowodzenia rewanż w Udinese będzie bardzo trudny. Myślę, że gospodarze dzisiaj swoją grą potwierdzą wysoką formę i odprawią Udinese z kwitkiem. Znalazłem jeszcze jeden bardzo ciekawy fakt, o którym wspomnę. Roma zdobyła jak dotąd Puchar Włoch 9 razy, kolejny triumf oznacza otrzymanie dożywotnio srebrnej gwiazdki na koszulkach. Niby to tylko prosty gest, jednak wymowę ma ogromną. Dodam, że takiego symbolu na swoich trykotach nie ma jeszcze żadna ekipa w Serie A. Tak więc zmotywowani gospodarze dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo. Przypuszczalny skład Romy:
Doni – Cassetti/Motta, Burdisso, Andreolli, Riise – Brighi, Pizarro/De Rossi – Taddei/Cerci, Perrotta, Vucinic – Baptista
Kontuzjowani: Toni
Zawieszeni: -
Poza składem: Artur, J.Sergio, Tonetto
Przypuszczalny skład Udinese:
Handanovic – Isla, Coda, Zapata, Pasquale – Sammarco, D’Agostino, Inler – Sanchez, Floro Flores, Di Natale
Kontuzjowani: Siqueira, Domizzi, Ferronetti
Zawieszeni: -
Mój typ:
Roma 1,70
✅
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Jeden z najpopularniejszych typów, oby nie wał dnia.. ;)
04 luty 2010r
godzina 21:00​
⚽Roma - Udinese | Typ: Roma - Kurs: 1,70 ✅ 2-0
Na drugi typ dzisiaj wybrałem spotkanie z półfinału Coppa Italia. Do stolicy przyjedzie Udinese, aby zmierzyć się z miejscową Romą. Na pierwszy rzut oka faworytem są gospodarze i rzeczywiście powinni oni wygrać.
Po pierwsze dlatego, że jest to już 1/2 finału i nie ma miejsca na oszczędzanie sił. Na wyjeździe w Udine będzie na pewno ciężko zatem myślę, że piłkarze Romy zdają sobie sprawę, że na własnym terenie trzeba uzyskać odpowiednią zaliczkę.
Pod drugie Roma jest po prostu lepszym zespołem i całkiem dobrze radzi sobie w lidze, gdzie znajduje się na 3. pozycji. Ostatnia forma jest po prostu fantastyczna. We wszystkich rozgrywkach gospodarze notują serię 6 meczów wygranych pod rząd i aż 17 bez porażki ! Naprawdę robi to wrażenie. Ciężko przypuszczać, aby dzisiaj Udinese było w stanie przeciwstawić się stołecznym. Tym bardziej, że (no dobra poza wyeliminowaniem Milanu z pucharu) goście grają fatalnie. W lidze nie wygrali już o 7 spotkań. Wiadomo, że puchar rządzi się swoimi prawami i mobilizacja w ekipie Udinese może być spora, jednak przy aktualnej dyspozycji Romy wątpię w to, aby goście potrafili sprawić niespodziankę. Myślę, że porażka 0-1 czy 1-2 nie będzie dla nich najgorsza w kontekście rewanżu i takie wyniki właśnie wydają mi się być najbardziej prawdopodobny.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Spotkanie: AS Roma - Udinese


Dziś o 21:00 dojdzie do półfinałowego spotkania w Pucharze Włoch gdzie naprzeciw siebie staną drużyny Romy i Udinese. To spotkanie jest szczególnie ważne dla ekipy Udinese która w lidze nie ma praktycznie szans na zdobycie miejsca premiowanego awansem do Europejskich Pucharów, więc pozostało im walczenie w Pucharze Włoch. Roma jest na odmiennym i to zdecydowanie lepszym położeniu, zajmują trzecią lokatę w tabeli i nie przegrali meczu od 28 października 2009r. ! Trzeba wziąć pod uwagę to ze drużyna gości za wszelka cene bedzie chciała nie stracić bramki co moze doprowadzic do bardzo defensywnej gry, a patrząc pod kątem spotkania Romy, która w ostatni weekend męczyła się z ostatnią w tabeli Sieną mogą mieć problemy z przebiciem sie do bramki rywala. Myślę ze drużynie &quot;Bianconeri&quot; sił do bronienia własnej bramki wystarczy jedynie w pierwszej połowie, w drugiej powinna zarysować się przewaga gospodarzy choć nie musi. Patrząc pod kątem bezpośrednich pojedynków tych drużyn, na ostatnie cztery potyczki aż trzykrotnie padał remis do przerwy. Ekipa gości na stadiuonie San Siro gdzie podejmowała AC Milan utrzymała remisowy rezultat do przerwy co nie należy do zbyt łatwych rzeczy. W pierwszej połowie spotkanie powinno być wyrównane i licze na to ze padnie remis po 45 minutach.


Mój typ:

remis do przerwy @ 2.20
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dzisiaj ciekawy mecz pucharu włoch ktory w zasadzie widzie byl juz w sobote ale dobrego nigdy za wiele ????
Fiorentina - Inter 1x @ 1.45⛔
Juz bym zagral te zaklady w zeszlym tygodniu tzn pierwsza odslowna Fiora - Inter x2 , a druga tzn dzisiejsza 1x. Trudno przy takich kursach mowic o zawyzeniach badz obnizeniach , ale dla mnie 2 &quot;pewniaki&quot;, jeden okazal sie trafny, czas na drugi ????
Fiorentina w podstawowym skladzie, tzn wracaja do gry Gilardino i Vargas, co wzmocni znacznie ofensywe moim zdaniem, mimo ze Keirrison nie okazal sie wcale taki slaby za jakiego go uwazalem :p Pelna mobilizacja po 1-0 by Milito w porpzednim pucharowym spotkaniu, takze czas odrobic straty, bo dla Fiorentiny to najrozsadniejsza opcja do jakiegos turnieju europejskiego, bo w lidze marnie to wyglada.
Inter chce isc sladem druzyny ktora chyba na dzien dzisiejszy jest uwazana za najsilniejsza (ciekawe co to za tem co ?:p), czyli 3/3 trofea , poki co nie uklada sie to rozowo, w ldize -1 pkt do Romy, ciezki przeciwnik w LM i napiety terminarz. Chociaz w pucharze maja przewage 1-0 z poprzedniego meczu. Mou z oczywistych wzgledow, najbardziej odpuszcza puchar wiec, turnover w pomocy i srodku defensywy, nie widze konkretnych nazwisk wiec sam nei bede spekulowal ...
Dla mnie mecz zdecydowanie na korzysc Violi, od wlasnego boiska poczawszy, na silnej motywacji zakonczywszy (pomijawszy ???? szereg innych argumentow ???? )
 
simons 646

simons

Forum VIP
udinese - roma 1 @ 2.50✅
goście strzelą NIE @ 3.20✅
ladne kursy na te zdarzenia patzrac na to ze Udinese jedzie full paka, usiebie graja dobrze, w lidze o nic nei walcza wiec puchar to ich jedyna szansa. Roma turnover bez istotnych zawodnikow (szczegolnie oslabiony atak), ostatnio slabe mecze grali mimo rezultatow, kurs promocja ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Udinese Calcio - AS Roma X2

kurs - (1.43)
Pierwszy mecz zakończył sie wynikiem 2:0 dla Romy. Teraz zapowiada się że bedzie podobnie , w dodatku finał odbędzie się w Rzymie i Roma nie może odpaść. Nie ma nic piękniejszego jak wywalczenie pucharu Włoch na własny stadionie w finale... Udinese ostatnio w lidze z Romą 4:2 dostało. Nie bedzie rewelacji ze strony udinese

Roma skład na mecz z Udinese:
Bramkarze: Sergio, Doni, Lobont.
Obrońcy: Motta, Cassetti, Burdisso, Juan, Mexes, Andreolli, Riise, Tonetto.
Pomocnicy: De Rossi, Pizarro, Taddei, Perrotta, Menez, Brighi, Cerci, Faty.
Napastnicy: Totti, Toni, Vucinic, Baptista

nie wygląda mi to na rezerwowy skład...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom