>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Coppa Italia 09/10

Status
Zamknięty.
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Przewidywane składy

Udinese:

------------Handanovic------------
Ferronetti-Zapata-Lukovic-Pasquale
--------Isla--Inler--Asamoah------
---Sanchez----------------Pepe----
--------------Di Natale-----------

Roma:

--------------Doni----------------
---Cassetti-Mexes-Burdisso-Riise--
----------De Rossi---Brighi-------
-----Taddei---Menez---Vucinic-----
--------------Totti---------------
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ta no wczoraj dostalem info ze odpuszczaja to spotkanie, dzis czytam ze Ranieri mowi ze nie ma zamiaru odpuszczac pucharu ... nie ma to jak dobre informacje.
Z powodow zmiany zdania co do skladow bylbym sklonny stawiac X i over 2.5 piknie tez wyglada ????
 
B 0

bratmessiego

Użytkownik
Patrząc na skład, widzę, że Roma nie odpuszcza, a 2-0 to nie jest wynik pewny ???? Ja postawiłem, że pierwszą połowę wygra roma. Kurs 3,40. Pozdrawiam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Już w środę finał COPPA ITALIA:
Inter - Roma
2.70 | 3.10 | 2.70
Tobet
Jak widać szanse według bukmacherów są równe. Po raz 5 w przeciągu lat 6ciu te 2 drużyny spotykają się w finale, w którym to Roma wygrała 3 z 5 spotkań. Czy dojdzie do &quot;wyrównania rachunków&quot; ?​
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Ja osobiscie licze na ostra gre i duzo kartek. Wczoraj nie moglem nic ciekawego znalezc w ofercie to dalem typ:
Spotkanie: AS Roma - Inter
Typ: Czy Thiago Motta otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Stawiajac w ten sposob sugeruje sie paroma argumentami. Przede wszystkim bedzie to spotkanie bardzo emocjonujace, a co za tym idzie niektorych pilkarzy moze ponosic i beda grac agresywnie. Zwlaszcza ci grajacy defensywnie. Poprzednie spotkanie w Rzymie wygrala Roma 2-1, i wtedy Inter otrzymal az 6 zoltych kartek przy 2 Romy. Otrzymali je wlasciwie prawie sami defensywni gracze (w tym Motta) plus Eto. Dzisiaj defensywnym pomocnikiem bedzie prawdopodobnie Thiago Motta, a wiec faule taktyczne i zatrzymywanie atakow przeciwnika na jego glowie. Przy takim potencjale Romy i pod presja wyniku bedzie sie pewnie czesto uciekal do faulu. Nie tak dawno z Barcelona dostal 2 zolte kartki. Dzisiaj z Roma licze, ze przynamniej 1 dostanie.
(W Typach Dnia pomylilem sie w ilosci kartek, bo nie uwzglednilem rezerwowych. Kartek zoltych bylo 10, a nie 8)
Dzisiaj widze ciekawa oferte w Unibet:
Suma punktow karnych 65,5 ponad 1.80
Inter punkty karne ponad 30,5 1.75
Ostatnio padlo 10 zoltych kartonikow w Rzymie, gdy przyjechal Inter. Ciekawe ile tym razem ?...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Fajny typ na ta sume powyzej 65.5 , wychodzi an to ze lacznie 7 zoltych kartek ma byc (kazda zolta to 10 pkt, czerwona 25) patzrac na to ze jest to final, to zawodnicy nie beda raczej oszczedzac sobie fauli i tym podobnych karalnych wejsc, tym bardziej patzrac na &quot;napiecie przedmeczowe&quot; i presje jaka sie kladzie na obie druzyny - mecz bedzie ostry.
typy 1x2 sa bardziej, moim zdaniem na zasadzie loterii, gdyby Roma nie grala u siebie to IMO warto by bylo sprobowac zagrac Inter win, ale tak to 1x2 wszystko moze pasc :p. Z tegoz wzgledu tez podoba mi sie zaklad:
Inter więcej punktów karnych @ 2.00 Unibet
Ogolnie licze na to ze Inter wylapie wiecej kartek od Romy ???? - przelicznik na punkty karne unibetowskie pdoalem wyzej w nawiasie ;)
Z sensowniejszych zakladow mozna postawic obie strzela albo over 2.5 kursy wygladaja spoko a dosc prawdopodobne ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
AS Roma - Inter Mediolan
Już o godzinie 20:45 rozpocznie się finałowe spotkanie Pucharu Włoch, zmierzą się dwie najlepsze drużyny Serie A, dwie najlepsze biorąc pod uwagę kilka ostatnich lat w Coppa Italia bo przecież dopiero w ubiegłym sezonie Lazio i Sampdoria przerwały czteroletnią tradycję finałowych pojedynków Giallorossi i Nerazzurri. Ci pierwsi tryumfowali w tych rozgrywkach już dziewięciokrotnie, drudzy - pięciokrotnie. Oba zespoły musiały rozegrać cztery mecze aby dostać się do wielkiego finału. Na drodze Romy w 1/8 stanęła Triestina (3:1), następnie Catania (1:0) i w końcu półfniałowy dwumecz z Udinese, ostatecznie 2:1 dla podopiecznych Claudio Ranieriego. Inter musiał zmierzyć się z Livorno (1:0), Juventusem (2:1) i dwukrotnie z Fiorentiną, za każdym razem 1:0 dla Mediolańczyków. Obecna forma zespołów jako faworyta wskazuje Inter, piłkarze Jose Mourinho wyeliminowali z Ligi Mistrzów wielką Barcelonę grając niezwykle poukładany futbol, widać jak wielki kolektyw tworzą, jak świetnie potrafią się uzupełniać. W Serie A zwycięstwem nad Lazio przedłużyli serię trzech kolejnych wygranych i są bardzo blisko sięgnięcia po mistrzostwo Włoch. Roma traci do nich dwa punkty, myślę, że to zbyt duża strata aby realnie myśleć o trofeum, do końca już przecież tylko dwie serie spotkań. Tragiczny wieczór dla sympatyków Rzymian miał miejsce 24 kwietnia, na Stadio Olimpico zjawiła się Sampdoria. Pomimo świetnej pierwszej połowy, momentami bajecznej gry Roma roztrwoniła jednobramkową przewage jaką dał im strzał Tottiego i ostatecznie przegrała 1:2. Przed Interem dwa teoretycznie łatwe sprawdziany, najpierw na San Siro zagrają z Chievo, a w ostatniej kolejce ze zdegradową już Sieną. Szansę na pierwszy puchar mają natomiast już dzisiaj, ale jestem przekonany, że Roma zrobi wszystko aby na własnym obiekcie utrzeć nosa Interowi, przeprosić kibiców za tę wpadkę z Sampdorią i dać im ogromne powody do radości. W barwach Nerazzurri zabraknie najprawdopodobniej Sneijdera i Pandeva, nie zagra również defensor Lucio. Zwłaszcza brak Holendra i Brazylijczyka może dać się we znaki i wpłynąć na grę Interu. Liczę na świetne widowisko, spodziewam się kilku bramek jak to zwykle bywa gdy na przeciwko siebie staje AS Roma i Inter Mediolan. Osobiście będę kibicować Giallorossi, jest to zespół, którego mecze oglądam z wielką przyjemnością, imponuje mi gra większości zawodników Rzymian z Vuciniciem na czele, który może przyczynić się do ich wygranej.
Przypuszczalne składy:
Roma: Julio Sergio – Burdisso, Juan, Mexes, Riise – De Rossi, Pizarro – Taddei, Totti, Vucinic – Toni
Inter: Julio Cesar – Maicon, Cordoba, Samuel, Chivu – Cambiasso, Thiago Motta, Zanetti - Stankovic – Eto&#39;o, Milito

Moje propozycje:

obie drużyny strzelą bramkę - 1,72 Betclic
strzelec - Mirko Vucinic - 3,20 Expekt
zwycięzca rozgrywek - AS Roma - 1,85 Betclic
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Może nie analiza, ale kilka spostrzeżeń na temat tego spotkania ponieważ zapowiada się świetnie, a ja nie pamiętam kiedy ostatnio spotkania tych drużyn zawiodły.

Na początek kilka statystyk - na pewno warto zwrócić uwagę, że obie drużyny mają monopol na ten Puchar ponieważ w ostatnich pięciu latach mieliśmy taki sam finał jak dziś.Bardziej utytułowana jest Roma bo ma 9. zwycięstw, zaś Inter 5.
Jeśli chodzi o spotkania tych drużyn w Coppa Italia to zawsze wspominał ich potyczki jaki świetne widowiska z dużą ilością goli [ &#39;06 Inter - Roma 3:1, &#39;07 Inter - Roma 2:1, &#39;09 Inter - Roma 2:1 ] do tego dochodzą mecze w Superpucharze gdzie również piłkarze nie szczędzą zdrowia i przeważnie po pasjonujących meczach wygrywał Inter.Tak więc dziś liczę, że drużyna Ranieriego weźmie rewanż za ostatnio porażki w tych rozgrywkach.Interowi dobrze się wiedzie w tych rozgrywkach, pokonali Romę aż czterokrotnie w przeciągu pięciu lat.
Co do drabinki to wydawać się może, że trudniejszą miał Inter bo musieli pokonać m.in Juve i Fiorentinę, ale tak na dobrą sprawę to oby dwie drużyny zaczynało od 1/8 finału także nie musieli grać wielu spotkań.Roma spokojnie ograła Triestinę, Catanię oraz Udine.
Jeśli chodzi o formę obu ekip to powiem szczerze, że żadna mi nie imponuje.Inter walczy na trzech frontach, widziałem ich mecze w LM oraz czasem w Serie A to wiadomo - na swoim podwórku prowadzą grę bo raczej nie mają sobie równych, ale znów pokonywanie Bari, Cagliari czy Sieny nie należy do wielkiego wyczynu.Co innego w LM, gdzie zagrali jeden dobry, ofensywny mecz z Barceloną na San Siro.Reszta spotkań to niemożność ofensywna i jak niektórzy twierdzą &#39;&#39;genialna taktyka &#39;&#39; Mourinho.Ale nie można powiedzieć, udało im się i są tu gdzie są.
Roma wydaje mi się jeszcze słabsza pod względem dobrej gry.Ostatnio widzę często ich mecze i w żadnym z nich nie zagrali nic ciekawego, to przeciwnicy [ Lazio, Parma ] grali lepiej i mogli spokojnie wygrać.Ale Ranieri stworzył zespół, który gra zawsze o wygraną, nie ważne w jakim stylu.
Co do samego meczu to chciałbym bardzo ofensywnego widowiska z dużą ilością goli oraz jednak wygraną Rzymian.Nie lubię za bardzo Interu i będę kibicował Tottiemu i spółce.
Absencje wydają się bardziej uprzykrzać życie gościom bo na pewno nie zagra Lucio, a pod znakiem zapytania stoi występ Snejdera.
W Romie nie będzie Cassetiego oraz Doniego.
Najbardziej odpowiada mi tym obie strzelą bądź over, ale moim zdaniem ta pierwsza opcja jest bezpieczniejsza oraz bardziej realna.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jak wspomniał Qozi oba zespoły mają patent na uczestnictwo w finale Coppa Italia. I te mecze które pamiętam zawsze były ciekawe. Wcześniej kojarze że dwa mecze rozrgywano w finale i tam także mimo iż jeden z zespołów wygrywał pewnie pierwszy mecz to w drugim emocji ciągle nie brakowało.
Niby Roma ostatnio nie gra super widowiskowo. Totti może spowalnia gre bo brakuje mu szybkości. Ale jak pokazał mecz z Parmą potrafi ciągle dawac wiele zespołowi. Asysta przy bramce Taddeiego i kapitalny lob przy golu na 1-0. Także raz uderzył w słupek. Niby statyczny,ale dalej groźny. Ogólem Roma z widowiskowo grającej za Spalettiego przeistoczyłą się w diabelsko skuteczną za Ranierego. Dziisaj jak już wpsomnieliscie nie zagrają Doni i Cassetti. W jego miejsce w defensywie wskoczy Mexes a Burdisso przejdzie na prawą strone ze środka. POnadto optymalne zestawienie.
Inter jak wiemy bez Lucio. Jak trzeba to się zamuruje,ale w takim meczu raczej nie będzie murowania. Coppa Italia akurat to rozgrywki w których można pokazac dobry futbol. Może szanse dostanie Balotelli? Zresztą sam mecz będzie już ciekawy. Osobiście 3mam za Rome, o scudetto może im byc ciężko, ale nie powiedziane też że nie sprostają.Za to dzisiaj już mogą uradowac swoich tifosich ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Niestety finał rozczarował.Mnie się w ogóle nie podobał, mało sytuacji bramkowych, mało składnych akcji.Czego nie można odmówić graczom to woli walki, ale ta nawet czasem była zbyt duża.
W pierwszej połowie widzieliśmy mnóstwo fauli, brzydkich i chamskich zagrać, dyskusji i przepychanek.Co do askeptu sportowego to należy odnotować strzał Maicona i piękną bramkę Milito.Ze strony Romy żadnego zagrożenia, sam Vucinic nie mógł sobie poradzić z obrońcami Interu.Był też Toni, ale kompletnie bezproduktywny, starał się walczyć o górne piłki, ale jak nie faulował to był na spalonym.

II część to nieznacznie lepsza połowa, trochę więcej dobrej gry Romy, kilka strzałów.Wszedł na boisko Totti i Menez to rozruszali szyki ofensywne gospodarzy.Nie zmieniła się sytuacja jeśli mówimy o ostrości w grze, nadal takie same zagrania i przepychanki.Zły przykład dał Totti, który pracował na czerwoną kartkę przez całą połowę, w końcu za brutalny faul w stylu kicka z MMA wyleciał słusznie z boiska.Nie ustępowali mu inni, Mexes, Taddei, Perotta, Muntari, Etoo ciągle byli w centrum wydarzeń.

Podsumowując to niestety zawiodłem się na tym spotkaniu, mało skutecznej gry, potwierdzają to statystyki, które w 70 minucie pokazywały, że piłka w grze była przez...30 minut.
Szkoda mi Romy bo im kibicowałem, ale cóż począć, byli trochę słabsi.​
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
Przede wszystkim rozczarowała Roma. Inter zagrał jak zwykle swoje - strzelili bramkę, stworzyli kilka dobrych sytuacji na dalsze bramki, w końcówce skutecznie wybijali Rzymianom marzenia o wyrównaniu. Ci z kolei coraz bardziej się pogrążali, w bezsilności kopali Nero-Azzurrich po wszystkim po czym tylko mogli. Po raz kolejny fatalnie zachował się Totti (od razu przypomniał mi się mecz Dania - Włochy w Portugalii w 2004 r.). Bardzo dobrze zagrał Balotelli, ciągle urywał się lewym skrzydłem stwarzając poważne zagrożenie pod bramką Julio Sergio.
Diego Milito ????
Szkoda że trafił do tak wielkiego klubu w tak zaawansowanym wieku, bo udowadnia, że jest napastnikiem z światowego &#39;topu&#39;.
FORZA INTER - wszyscy fani Serie A 22.05 są z Mediolańczykami !!!
 
simons 646

simons

Forum VIP
Roma rzeczywiscie bardzo slabo zagrala, Inter kontrolowalo gre, mialo posiadanie pilki i tworzylo sytuacje. Roma starala sie nadrobic faulami, a to co zrobil Totti to juz no comment ... wszedl chyba z mysla zeby zejsc za kartki ... bo w zasadzie nic nie zdzialal tylko kopal zawodnikow.
Ogolem chyba kazdy sie spodziewal lepszego widowiska, ale nie bylo najgorzej. Nalezala sie wygrana Interowi i sa bardzo blisko zdobyciu 3 tytulow i moim zdaniem tez tak bedzie.
PS: Cos slabo siecieszyli z wygranej
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Mourinho na dobrej drodze do powtórzenia sukcesu Pepa Guardioli z roku poprzedniego. Pierwszy krok ku temu już dokonał wygrywając dzisiaj Coppa Italia. Mecz może nie był piękny, ale miał swoją specyfike. Wiele szarpanej gry, ale niektóre akcje bardzo ciekawe. Niestety górę brały emocje i na boisku jakby panowała zła energia. Kulminacją tego było chamskie zachowanie kapitana Francesco Tottiego! Co mu strzeliło do głowy by tak brutalnie kopac od tyłu Balotellego? A potem jeszcze butem sprawdzał jego stan kopiąc go w głowe! Wcześniej przecież to samo zrobił na Brazylijczyku Thiago Motta! Skandaliczne zachowanie, ale ostatnio Francesco ma coraz więcej takich wybryków jak chociażby wspomniec ostatni mecz z Lazio... Niestety ale takie zachowanie powinno byc stanowczo tępione! Nie zdziwie się wcale jak komisja Calcio nałoży na niego kare kilku meczów dyskwalifikacji, a przynajmniej powinna tak postąpic. Tak więc Totti negatywnym bohaterem finału.
Drugim antybohaterem dla mnie osobiście Marco Materazzi, prowokator numero uno! Chłop jak dąb, a płacze jak to Dariusz Szpakowski powiedział jak panienka! Od pamiętnego finału MŚ i starcia z Zizou nie lubie tego Włocha, dzisiaj tylko jeszcze bardziej mnie irytował.
Co można powiedziec o samym meczu, brutalny przebieg tak jak wspomnialem. Masa fauli. Ba juz pierwsza akcja wyeliminowała z gry Wesleya Sneijdera! Oby to nic poważnego bo może skomplikowac poważnie plany The Special One w walce o Champions League. A wyglądało to na poważną kontuzje niestety. Inter stworzył kilka ciekawych akcji. Szczególnie akcje prawą stroną wyglądły ciekawie. Aż szkoda że po jednej z nich w której udział brał Zanetti i miał już idealną okazje do strzał próbował odegrac piłkę przed pole karne- niecelnie. Roma starała się bardziej w drugiej połowie lecz sytuacje które mieli nie przyniosły efektu w postaci bramki, a przynieśc powinny jak chociażby dobitka głową Juana z około 6 metrów, która przeleciała tuż nad poprzczką! Niestety Roma nie zasłużyla na ten puchar. Trudno oczekiwac by teraz w lidze udało im się wywalczyc scudetto.
Warto także odnotowac zachowanie Jose Mourinho. Mnie osobiście rozbawiła sytuacja gdy spalonego odgwizdano Milito a Jose podszedł do stolika i chciał zobaczec to w powtórce czy rzeczywiście był spalony. A pan stolikowy utrudniał mu to zadanie. Jose grał razem ze swoimi piłkarzami. Można go lubiec bądź nie, ale bez niego futbol nie byłby tak kolorowy i wszystkie wywiady, polemiki nie miałyby tej pikanterii.
I jeszcze coś o komentatorach. To wkurzało mnie gadanie pana Engela. Mówił on coś o tym że Roma długo prowadziła w SerieA i ostatnio dała się wyprzedzic Interowi.. A przecież to kompletna bzdura. To Inter prowadzi przez większą częśc rozgrywek a Roma goniła ich i to że przegoniła trwało raptem kilka kolejek(dokładnie nie sprawdzam, piszę z głowy). Pomijając już wszystkie inne aspekty że każdy faul to udawanie przez zawodników. Albo ocena sytuacji gdy Taddei ledwo co doszedł do piłki próbując dograc do Toniego, gdzie ubiegł go Julio Cesar ten ni z gruszki ni z pietruszki mówi że idealna sytuacja do oddania strzał. A ja się pytam jak z tego strzelac? Przecież ledwo co zdołał zagarnąc piłkę! Dariusz Szpakowski oczywiście nie był lepszy sugerując że Riise potrafi uderzyc więc powinien tego szukac, a mówił to w momencie kiedy przed nim stało trzech rywali w czerwono niebieskich strojach i do bramki było ponad 25metrów! A przecież z miejsca nie da się panie Darku z takiej odległości pokonac Julio Cesara! Aż się boje pomyślec co to za poziom komentowania będzie podczas Mundialu... Którego początek już za 42dni ! Odliczanie czas zacząc ;)
INTER MEDIOLAN– ROMA 1-0 (1-0)
1-0 Milito 40’
INTER (4-3-1-2): Julio Cesar - Maicon, Materazzi, Cordoba (Samuel 39’), Chivu - Zanetti, Cambiasso, Motta – Sneijder (Balotelli 6’ (Muntari 90’)) - Eto&#39;o, Milito
ROMA (4-2-3-1): Julio Sergio – Burdisso (Motta 46’), Mexes, Juan, Riise – Pizarro (Totti 46’), De Rossi - Taddei, Perrotta, Vucinic – Toni (Menez 63’)
Żółte kartki: Materazzi, Samuel (Inter), Burdisso, Perrotta (Roma)
Czerwone kartki: Totti 89&#39; (Roma)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Hehe.
Robson przekazał myśli, o których ja zapomniałem napisać, mam takie same odczucia.
Pierwsza sprawa to sytuacja z komentatorami to jak wszedł Engel i pierwsze co powiedział &#39;&#39;to jest szalenie ważne&#39;&#39; to wiedziałem, że będzie wesoło ;).Generalnie słaba forma Szpakowskiego, również tak bez emocji, a i parę błędów mu się przydarzyło, ale ok.Jeszcze odniose się do sytuacje Mourinho - jak chciał zobaczyć powtórkę, niesamowicie zabawne ;)., dochodzi do tego akcja gdzie kibice Romy świecili mu po oczach laserem.
Także po za boiskiem nawet trochę ciekawiej niż na nim niestety.
EDIT : Co do kartek to jeszcze żółte : Totti, Chivu, Mexes, Balotelli.
Robson// Faktycznie o laserach zapomniałem nawet :p Ale smaczków było sporo trzeba powiedziec. A komentarz to jeszcze to głupie generalizowanie że kto nie zna Calcio ten musi się przyzwyczaic, a akurat wyszło na to że oni nie znają...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom