>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2017

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

Wygraj wyjazd na mecz Arsenal - Man. Utd - 2 bilety VIP + 1500PLN. Tylko u nas!

Nie ma odpoczynku od najlepszej klubowej piłki w Ameryce Południowej. Copa Libertadores powoli się rozkręca. Ten tydzień przyniesie kilka ciekawych pojedynków. Najciekawiej powinno być w meczach Botafogo - Estudiantes i Independiente Medellin - River Plate.


SPORTKLUB tym razem pokaże nam dwa mecze:
Independiente Medellin - River Plate
Chapecoense - Lanus

Kluby argentyńskie rozpoczęły wreszcie rozgrywki ligowe, czy to wpłynie pozytywnie na kluby z tego kraju? Poprzedni tydzień nie był zbyt udany dla przedstawicieli Argentyny w Libertadores.
Macie już swoich faworytów?
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Botafogo (Bra) - Estudiantes (Arg) (2:1)

bts - @2,1 ✅
Dziś stawiam że oba zespoły strzelą gola. Po pierwsze. Brazylijczycy tracili gole z takimi zespołami jak Colo Colo, Olimpia Asuncion, Boavista, Macae czy Nova Iguacu. Może ostatnie 3 zespoły to były mecze w lidze stanowej, ale dwa pierwsze to eliminacje do Copa Libertadores. A tam już powinni się sprężyć. To nie świadczy najlepiej o obronie Boty. A dziś przyjeżdża zespół, który ostatnie dwa mecze potraktował mega overowo - najpierw towarzyska wygrana z Aldosivi 5:2 a ostatnio ligowa porażka z Velezem 3:2. Dziś zobaczymy skład niemal identyczny jak ten z ligi. No i jeszcze dochodzi odwieczna rywalizacja między Brazylią a Argentyną. Jeżeli tylko jakoś szybko nie posypią się czerwone kartki to liczę na zacięty, overowy mecz.
składy na mecz:
Brazylijczycy:


Argentyńczycy:
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nacional over 1,5+Flamengo gol+Palmeiras over 1,5 @ 2,33 Betsafe⛔
Tripel na gole. Nacional gra u siebie z Zulią, więc powinien wygrać bez problemów. Tydzień temu ograli Lanus na wyjeździe 1:0, a więc zrobili duży krok w kierunku awansu z grupy. Dzisiaj rywalem Zulia, która poza Juanem Arango nie ma nikogo wartego uwagi, do tego przegrali na inauguracje z Chapecoense 1:2, a w mojej ocenie Urugwajczycy są mocniejszą ekipą kadrowo, do tego raczej Wenezuelczycy na wyjazdach zbierają lanie i tutaj raczej nie powinno być inaczej, tym bardziej że Zulia w lidze traci naprawdę sporo goli, nawet nie patrząc na ostatni mecz, gdzie wyszli rezerwowym składem.
Flamengo w pierwszym meczu rozbiło San Lorenzo i zrobili wrażenie. Oczywiście dzisiaj raczej tego nie powtórzą, ale co najmniej sztukę w Chile spokojnie wbiją, bo Catolica nic wielkiego nie gra w defensywie, więc o to się nie martwie, a kurs całkiem przyjemny(1,3). Ostatni jest Palmeiras, który ma ciekawego rywala. Jorge Wilstermann w pierwszej kolejce rozbił Penarol, ale stracił dwa gole, a dzisiaj nie będzie już przewagi terenu - gór - a do tego rywal bardzo mocny - jeden z głównych kandydatów do wygrania Libertadores 2017 i dlatego uważam, że Verdao spokojnie dwie sztuki załadują i dzisiaj wygrają.
Dodatkowo w singlu może pogram over 1,5 na Flamengo, ale to jeszcze sobie poczeka.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
a ja dziś gram ostrożnie:
Universidad Catolica (Chi) - Flamengo (Bra) (1:0)
ov2,5 - @2 ⛔
2+bts - @5,5 ⛔
Chilijczycy grają mocno ofensywnie. W ostatnich 10 meczach w 6 padł ov 2,5.
Ostatni mecz w Copa Libertadoers z brazylijskim Atletico zakończył się remisem 2:2. Dziś do Chile jedzie znacznie groźniejszy zespół. A gospodarze mieli już w tym sezonie kilka wpadek - Colo Colo (porażka 2:0), Espaniola (porażka 2:3) czy Wanderes (porażka 3:0). Flamengo chyba nie muszę przedstawiać - warto przypomnieć ostanie wygrane - Copa Libertadores - San Lorenzo 4:0, Vasco 1:0 oraz remis z Fluminense (3:3). Liczę dziś na kilka bramek - z obu stron... no i na kolejną wygraną zespołu z Brazylii.
Składy na dziś:
Flamengo: Alex Muralha, Pará, Réver, Rafael Vaz e Trauco; Romulo, Willian ArĂŁo e Diego; Berrío (Gabriel); Everton e Guerrero
Universidad Católica: Toselli Espinoza, Kuscevic, Lanaro, Parot, Fuentes, Kalinski Fuenzalida, Buonanotte, Noir e Santiago Silva.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś celuje w mecz w Kolumbii:

Santa Fe (Kol) - Sporting Cristal (Per) (3:0)

no bts - @1,57 ✅
1+un2,5 - @3 ⛔
Po wpadce Kolumbijczyków w poprzedniej kolejce Copa Libertadores (wyjazdowa porażka 2:0 w Boliwii z The Strongest) pora na powrót do walki o 1 miejsce w grupie. Nadal podtrzymuje swoje zdanie, że Santa Fe to przede wszystkim obrona.. a dopiero potem atak. W lidze po 7 kolejkach mamy 5 goli zdobytych i 1 stracony. Przegrany mecz z The Strongest także pokazuje, że mieliśmy do czynienia raczej z szachami niż szaleńczymi atakami:
The Strongest - Santa Fe
strzały celne: 2-3
strzały niecelne: 6-9
rzuty rożne: 3-0
spalone 1-2
Sporting Cristal jest wg mnie zespołem porównywalnym do The Strongest - ale przy obu zespołach połowa sukcesu to własne boisko (w przypadkach zespołu z Boliwii dochodzi jeszcze wysokość, na jakiej rozgrywany jest mecz). Dziś w Kolumbii myślę, Santa Fe wygra, i wygra we własnym stylu - czyli minimalnie i do zera. A Sportingowi nie pozostanie nic innego jak obrona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
dziś czeka nas kolejna noc z Copa Libertadores:

Gremio (Bra) - Iquique (Chi) (3:2)
1 - @1,45 - forbet ✅

Składy na dziś:
Gremio: Marcelo Grohe; Edílson, Geromel, Kannemann e Marcelo Oliveira; Ramiro, Michel (Maicon), Léo Moura, BolaĂąos e Pedro Rocha; Luan.
Braki: Maicon, Douglas, Jael e Beto da Silva

Iquique:
Brayan Cortés; Hernán Lopes, Enzo Guerrero, Mauricio Zenteno, Misael Dávila; Rafael Caroca, Mathías Riquero; Luis Bustamante, Misael Cubillos, Diego Torres; Álvaro Ramos.
Gremio w najmocniejszym składzie - z przodu z Luanem i Bolanosem, z tyłu z Geromelem, Oliveirom i Grohe na bramce. Nie widzę tutaj innego wyniku jak pewna wygrana gospodarzy. Gospodarzy, którzy mają serię 3 wygranych pod rząd, którzy dodatkowo w tych 3 meczach nie stracili bramki. Dziś może i przeciwnik trudniejszy, ale nie aż taki, który jest w stanie urwać jakiekolwiek pkty Brazylijczykom.

Estudiantes La Plata (Arg) - Barcelona (Ecu) (0:2)

1 - @1,6 - forbet ⛔
Gospodarze powinni zgarnąć w tym meczy 3 punkty. Zwłaszcza, że tych punktów potrzebują po wyjazdowej porażce 2:1 z brazylijskim Botafogo. Dziś grają przed własną publicznością więc będą na pewno dodatkowo zmotywowani. Mają serię 4 meczy bez porażki (mecze w lidze), ale przeciwnicy byli raczej z dołu tabeli. Z kolei goście to mistrz Ekwadoru, ale w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań - po 8 kolejkach zajmują 5 pozycję - 3-3-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@majekx, ja też mam dziś Gremio pograne ;) Zamykają mi dubla z Santosem z wczoraj.
Iquique widziałem w skrócie z meczu z 1 kolejki Libertadores. Wyglądali bardzo źle. Gremio u siebie musi takie mecze wygrywać. Jak mówisz skład się zgadza. Jest Luan i Bolanos więc w ofensywie najwieksze działa wytoczone.
Co do Estudiantes, to jakoś tej ekipy nie lubię grać bo to tacy minimaliści, ich wyniki zawsze na styku i albo remisy, albo te wygrane 1:0/2:1 itp. Poza tym dawno ich w akcji nie widziałem, więc jakoś nie ufam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
słowem komentarza - Gremio prowadząc 3:0 odpuściło.. skończyło się 3:2 jednak wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, i Gremio mogło wygrać zdecydowanie wyżej.

@Robson
- jednak miałeś rację co do Estudiantes. Niby w lidze grają dobrze, ale do tej pory grali z zespołami z dołu tabeli. W kolejnych meczach będzie trzeba podejść do nich wyjątkowo ostrożnie. A Barcelona wyrasta powoli na czarnego konia CL.. Jak by nie było pokonali już i Estudiantes i Atletico Nacional.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Universidad Catolica (Chl) - San Lorenzo (Arg) (1:1)
bts - @1,75 - forbet ✅
bts+ov2,5 - @2,2 - forbet ⛔
San Lorenzo pod ścianą, dzisiaj strata punktów oznacza praktycznie pożegnanie się z CL. W grupie zajmują ostatnie miejsce z 0 pkt, bramkami 0:5. Nie ma tutaj 2 zdań - muszą atakować i muszą starać się o wygraną. Zwłaszcza, że powoli jak by zespół odzyskiwał wcześniejszą formę - mam namyśli całkiem dobrą grę w meczach ligowych z Quilmes (wygrana 3:0), Tigre (porażka 4:3) i Junin (wygrana 1:0).
Zespół z Chile jednak na pewno nie zamierza oddawać pola. Wygrana z Flamengo (1:0) i remis z Atletico (2:2) stawiają ich na wysokim 2 miejscu w grupie z 4 pkt. W lidze Catolica jest dopiero na 9 miejscu, ale podejście do CL jest na pewno mocniejsze niż do meczy ligowych (przynajmniej teraz). Położenie Argentyńczyków i umiejętność gry Chilijczyków powinny zapewnić nam tutaj dobry, ofensywny football.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
jeszcze trochę do meczu, ale jak dla mnie kurs lekko zawyżony, więc staram się na nim skorzystać:

Atletico Nacional (Kol) - Botafogo (Bra) (0:2)
bts - @2,25 - forbet ⛔
Piłkarze Bota już są w Kolumbii. W tym meczu faworytem są Kolumbijczycy, jednak ja uważam, że gości stać na zdobycie bramki. Oba zespoły prezentują ofensywny styl gry. Oba grają odważnie, Oba strzelają dużo bramek. W pierwszej kolejce CL Atletico przegrało w Ekwadorze z tamtejszą Barceloną 2:1. Później po serii zwycięstw w lidze w Recopa Sudamericana znowu była porażka - z Chapocoense 2:1.
Goście w pierwszym meczu w CL pokonali u siebie argentyński Estudiantes 2:1. Potem były mecze w lidze stanowej Carioca - remis 0:0 z Vasco, porażka 2:3 z Fluminense oraz seria 4 zwycięstw (w tym 3:1 ponownie z Fluminense w ostatnim meczu).
Skład Botafogo na ten mecz:
Bramkarze: Gatito Fernández, Helton Leite e Saulo
Obrona: Gilson e Victor Luís, Carli, Emerson Santos, Emerson Silva e Igor Rabello
Pomoc: Bruno Silva, Dudu Cearense, Fernandes, JoĂŁo Paulo e Lindoso, Camilo e Leandrinho
Atak: Guilherme, Rodrigo PimpĂŁo, Roger e Sassá
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Sport Boys
Typ: over 3.5
Kurs 1.95
Buk Unibet
Analiza: Już dzisiejszej nocy czasu Polskiego odbędzie się 2 kolejka spotkań w Copa Libertadores w grupie 6. Atletico MG na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Sport Boys, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są stawiani w roli 100% faworytów do zdobycia kompletu punktów, w chwili obecnej obie ekipy po pierwszych swoich spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie po 1 punkcie notując remisy, Atletico na wyjeździe zremisowało z zespołem Godoy Cruz który jest obecnie liderem w tabeli , natomiast Sport Boys na swoim stadionie podzielił się punktami z zespołem Libertad, tam padł wynik po 3. Gospodarze pokazują w ostatnich spotkaniach iż są zespołem do nie do zatrzymania , ich poprzednie 8 spotkań to same zwycięstwa jakby tego było mało praktycznie wcale nie tracą bramek, strzelili w nich 20 bramek tracąc zaledwie 2, goście natomiast na wyjazdach bramki potrafią strzelać, ale w swoich poprzednich 8 meczach zanotowali słaby bilans 3 wygranych 1 remisu oraz 4 porażek, w tym meczu też nie daje im zbyt wielu szans,ale myślę że bramkę będą w stanie tutaj strzelić bowiem jak widać na wyjazdach stzrelać bramki potrafią, stawiam tutaj na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sporting Cristal - The Strongest
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela tej grupy:

Peruwiański Sporting Cristal spotyka się w tej kolejce u siebie z boliwijskim The Strongest. Gospodarze jeżeli chcą jeszcze powalczyć o wyjście z grupy to muszą to spotkanie obowiązkowo wygrać. Ja myślę, że tak się stanie, bo zespół Strongest będzie dzisiaj poważnie osłabiony. U gości nie zagrają obrońca Bejarano (23 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie), pomocnik Veizaga (28 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszy strzelec w drużynie napastnik Escobar (26 występów w tym sezonie, 18 goli na koncie). Największa strata to oczywiście nieobecnośc Escobara, który jest nie tylko najlepszym strzelcem w drużynie ale też kapitanem i prawdziwym liderem. Nie ma ludzi niezastąpionych ale tego zawodnika gościom będzie niezwykle ciężko zastąpić. Drużyna bez niego traci bardzo wiele i myślę, że Sporting wygra to spotkanie. Bez swojego lidera wątpię, że goście będą w stanie coś tutaj ugrać. Dla większych ryzykantów proponuję tez pograć to spotkanie z handicapem 0:1 na wygraną gospodarzy, kurs na to wynosi koło 3,30 a myślę, że może to fajnie wejść.
⛔ 0-0
EDIT:
Sporting lepszy, miał swoje sytuacje ale niestety zabrakło wykończenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Libertad (Par) - Atletico MG (Bra) (1:0)
ov 2,5 - @2 - forbet ⛔
Ja na dziś wybieram spotkanie grupy 6. Oba zespoły overowe - Gospodarze do tej pory 1 pkt - wyjazdowy remis 3:3 ze Sport Boys i domowa porażka 2:1 z Godoy. Goście - 4 pkt - najpierw 1:1 w Argentynie i potem 5:2 u siebie ze Sport Boys. Mamy więc sytuację, że Libertad musi atakować, natomiast wygrana Atletico praktycznie zapewni im wyjście z grupy. Oba zespoły muszą, lubią i co najważniejsze umieją grać ofensywnie - to powinno zagwarantować bramki.
Skład Brazylijczyków niemal optymalny:
Giovanni; Marcos Rocha, Leonardo Silva, Gabriel e Fábio Santos; Rafael Carioca, Elias, Danilo (Cazares) e Otero; Robinho e Fred
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Estudiantes La Plata-Atletico Nacional
Obie ekipy w takiej sytuacji, że nie mogą sobie już pozwolić na jakiekolwiek zachowawcze granie. Bez punktów i sześć oczek straty do prowadzącej dwójki - Barcelony i Botafogo. Sytuacja fatalna, a przegrywający w tym meczu odpada praktycznie z rozgrywek. Vivas - trener Estudiantes - mówił, że z 10 punktami są w stanie awansować, ale to najpierw trzeba zrobić. W defensywach nie jest zbyt dobrze, bo 4 gole stracone w dwóch meczach nie jest dobrym osiągnięciem. W ofensywie póki co cienko, bo po golu, mimo że jednak spory potencjał ofensywny jest w obu ekipach.
W weekend jedni i drudzy się oszczędzali. Gospodarze 6 zmian w porównaniu do meczu z Newell&#39;s, więc tamtego 0:0 bym nie brał pod uwagę. Atletico Nacional zagrało kompletnymi rezerwami, a mimo tego ograli Envigado 2:0. Niestety po stronie Kolumbijczyków wypadł Mac Torres, a to kluczowa postać w ofensywie i jakoś będą musieli sobie bez niego radzić.
Liczę na otwarty mecz z obu stron, bo jedni i drudzy nie mają nic do stracenia. Nawet remis tutaj nikogo nie zadowoli, bo przecież straty są spore i trzeba to odrabiać, a jedyny sposób to zwycięstwo. Dlatego liczę na dobry mecz i bramki z obu stron.
Estudiantes: Mariano Andújar; Facundo Sánchez, Jonatan Schunke, Leandro Desábato, Matías Aguirregaray; Santiago Ascacibar, Juan Sebastián Verón, Lucas Rodríguez; Augusto Solari, Lucas Viatri y Juan Otero
Atletico Nacional: Franco Armani; Daniel Bocanegra, Francisco Nájera, Alexis Henríquez, Farid Díaz; Diego Arias, Alejandro Bernal; Dayro Moreno, Aldo Leao Ramírez, Andrés Ibargüen; Luis Carlos Ruiz
Over 2,5+BTS @ 2,55 forBet⛔1:0
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Ta kolejka CL nie idzie po naszej myśli.. Dlatego ostatnie podejście (w tej kolejce):
Barcelona (Ecu) - Botofago (Bra) (1:1)

bts - 1,9 - @forbet ✅
Gra oczywiście za stawkę symboliczną.
Barcelona prezentuje się w tej edycji CL nadzwyczaj dobrze. Z kompletem pkt i bilansem bramkowym 4:1 zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Identyczna sytuacja i identyczne statystyki ma Botofago.
Barcelona w lidze ostatni mecz przegrała 1:0 z Emelecem.. ale po pierwsze to liga a po drugie na mecze CL jest dodatkowa motywacja - zwłaszcza u drużyn gdzie te ligi są biedniejsze typu Ekwador, Wenezuela czy Boliwia. Dzisiejszy gospodarz w dotychczasowych meczach ograł u siebie Atletico Nacional (Kolumbia) 2:1 i na wyjeździe Estudiantes (Argentyna) 2:0. Robi to wrażenie, ale ostatni mecz z Argentyńczykami uważam, za mało miarodajny, bo większość spotkania to gospodarze przeważali, a dostali pierwszego gola po stałym fragmencie gry, a drugiego w 92&#39; po kontrze. Myślę równie dobrze tutaj mógł być wynik w drugą stronę.
Goście ostatni mecz także przegrali - 2:0 z Vasco - finał ligi stanowej Carioca (etap Rio). Wcześniej w CL na wyjeździe ograli Atletico 2:0. W pierwszym meczu Libertadores u siebie wygrali z Estudiantes 2:1. Botofago umie grać pod presją - co pokazały mecze z Atletico czy Fluminense (liga stanowa).
Wychodzi na to, że dziś spotkają się dwa zespoły potrafiące oddać pole gry przeciwnikowi i wygrać spotkanie akcją z kontry. Ale dziś to Barcelona powinna atakować, ponieważ ma ciut trudniejszy terminarz. Po pierwsze gra u siebie, przed nią wyjazdowe rewanże z Botafogo i Atletico, oraz mecz u siebie z Estudiantes (który chyba ciężko będzie zaskoczyć drugi raz). Bota pozostały mecze u siebie właśnie z Barceloną i Atletico i wyjazd do Argentyny (gdzie może być bardzo ciężko o komplet pkt). Jednym słowem kto dziś wygra bardzo przybliży się do awansu do następnej fazy CL. Dlatego liczę na bramki i liczę, ze to oba zespoły te bramki strzelą.
Za gospodarzami przemawia miejsce rozgrywania meczu (Ekwador), oraz fakt, że powinni atakować. Za gośćmi fakt, że są bardzo groźni z kontry oraz dotychczasowe mecze, które pokazały, że atak jest ich mocną stroną.
PS. Ostatnie dni w Ekwadorze to mocne opady deszczu.
PS2. Składów jeszcze nie znalazłem - jak znajdę to na pewno dodam.
ad PS2 - i składy:
Botafogo

Gatito; Emerson Santos, Carli, Emerson Silva e Victor Luis; Bruno Silva, Rodrigo Lindoso, João Paulo e Camilo; Rodrigo Pimpão e Roger.


Barcelona de Guayaqui

Banguera; Tito Valencia; Mena; Aimar; Pineida; Minda ; Marques; Caicedo; Esterilla ; Alves; Nahuelpan.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Godoy Cruz-Sport Boys
Typ: over 2.5 gola w 2 połowie
Buk Unibet
Kurs 4.20
Analiza: Juz jutro kolejne spotkanie w ramach Copa Libertadores, będący na pozycji wicelidera w swojej tabeli Godoy Cruz na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Sport Boys, który zajmuję ostatnią pozycję . Gospodarze naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek . Sport Boys bowiem na wyjazdach traci mnóstwo bramek, nie powiem bo sam stwarza sobie sytuację do ich zdobycia, ale na przykład ostatnia porażka wyjazdowa 5:2 pokazała w jakim stanie na chwilę obecną znajduję się ich defensywa, poprzednie spotkania wyjazdowe to stracone kolejno: 2,3,3 bramki , Godoy natomiast ostatnio również gra do przodu i ich spotkania są ładne dla oka , również defensywa pozostawia sporo do życzenia , więc zapowiada nam się kolejne spotkanie z niemałą ilością bramek . Sytuacja w tej grupie jest bardzo wyrównana i gospodarze nie moga sobie pozwolić na stratę punktów, 3 drużyny mają po 4 oczka, odstaje tylko Sport Boys, która ma na koniec zaledwie 1 punkt, moim zdaniem na to spotkanie można zagrać kilka opcji, ja osobiście polecam na granie albo na wygraną gospodarzy, albo na overy bramkowe, poszukałbym opcji na około 4 bramki w tym spotkaniu ponieważ myślę że gospodarze 3 bramki są w stanie tutaj zdobyć a i goście 1 trafienie dołożą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mch91 261

mch91

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona SC - Botofago RJ
Typ: Wygrana gości⛔⛔⛔Brazylijczycy zawalili po całość bo mieli wszystko, żeby wygrać ...Karny i 45 min gry w przewadze no trudno
Kurs: 3,75

Po wczorajszym udanym typie na Estudiantes postaram się rozpracować drugi mecz z tej grupy a mianowicie Barcelona SC - Botofago RJ. Oba zespoły wygrały swoje dwa mecze zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie. Mecz zainteresował mnie z prostej przyczyny a mianowicie z powodu kursu na Botofago ponieważ wynosi on aż 3,75 a klub z Brazylii ostatnio jest w na prawdę niezłej formie nawet mimo porażki z finale ligi stanowej, ale 5 wcześniejszych meczów wygrali i strzelali w nich przynajmniej 2 bramki a bilans bramkowy wynosił 15-4 więc prawie 3 bramki na mecz. Barcelona SC również bardzo dobrze radzi sobie w tej edycji Copa Libertadores, ale ostatni mecz ligowy przegrali z innym uczestnikiem CL czyli Emelec. Dodatkowym argumentem za Botofago może być fakt, że wczoraj swoje spotkanie wygrało Estudiantes z który Brazylijczycy będą grali na wyjeździe a tak jak pisałem wczoraj w Argentynie niezwykle ścieżko o punkt, lecz to własnie Barcelona SC wygrała tam i to 2-0 lecz wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Ja w dzisiejszym meczu stawiam na zwycięstwo gości ponieważ są oni w bardzo dobrej formie strzeleckiej a dzięki temu zwycięstwu będą mogli spokojniej myśleć o dalszej fazie CL

A Wy jak oceniacie dzisiaj szanse Botofago ?? Myśle, że po takim kursie żal nie spróbować ;)
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Copa Libertadores, 22:15
Deportes Iquique - Zamora
Typ: Deportes Iquique -1 ⛔//Kolejny dziwny mecz (4:3)
Kurs: 2.25
Dzisiaj o 22:15 odbędzie się 4 seria spotkań. Będzie to bardzo ważny mecz dla Chilijczyków ponieważ mają oni tylko 3 pkt a dwa pierwsze zespoły mają po 7 pkt więc jakakolwiek strata punktów może wyeliminować gospodarzy z dalszej fazy rozgrywek. Co do gości to jest to chyba najgorsza drużyna w rozgrywkach ponieważ do tej pory nie zdobyli nawet punktu a ich bilans bramkowy to 2-9. W poprzedniej kolejce Zomora przegrała u siebie z Deportes aż 1-4 co tylko pokazuje, że drużyna z Wenezueli jest w fatalnej formie a w ostatnich 5 meczach wyjazdowych raz zremisowali i aż 4 razy przegrali. Wracając do gospodarzy to ich forma również pozostawia wiele do życzenia chociaż potrafili w ostatnim czasie wygrać w lidze z Colo Colo. W ostatnim meczu ligowym u siebie tylko zremisowali z U.Espanola chociaż mogło być to spowodowane pewnymi rotacjami w skladzie ponieważ w drużynie gospodarzy, że względu na mecz CL nie zagrało 4 podstawowych zawodników.
Ja idę dzisiaj zdecydowanie w stronę gospodarzy ponieważ uważam, że będą bardzo zmotywowani i będą chcieli zdecydowanie wygrać. Pozostałe typy na ten mecz:
Deportes Iquique - Zamora, typ: gospodarze, kurs: 1,45 ✅//Szczęście to mało powiedziane
Obie drużyny strzelą, typ: NIE, kurs: 1.74 ⛔
Gospodarze strzelą w obu połowach, typ: TAK, kurs: 2.1
✅
bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dzięki @mch91 za znalezienie meczu (Deportes - Zamora)... mecz naprawdę fajny i przyjemny do oglądania. Overa się spodziewałem, i wygranej Deportes - myślałem jednak, że będzie dużo łatwiejsze... A na końcu mina trenera Zamory - bezcenne.
ja dziś celuje w spotkanie grupy 6:
Atletico Mineiro (Bra) - Libertad Asuncion (Par) (2:0)
1+ov2,5 - @2,3 - forbet ⛔
ov2,5+bts - @2,2 - forbet ⛔
1+bts - @3,3 - forbet ⛔

\\edit - niestety... Libertad miało swoje szanse ale zawiodło. Atletico zagrało zwoje i zasłużenie wygrało

Ogólnie liczę tutaj na kilka goli. Pierwszy gol w Paragwaju zakończył się wynikiem 1:0 dla Libertad. Sytuacja w grupie wygląda tak, że oba zespoły mają po 4 pkt z 3 punktami straty do pierwszego Godoy i 3 punktami przewagi nad Sport Boys. To powoduje, że w lepszej sytuacji jest Atletico. Przed nimi jeszcze mecze z Sport Boys (wyjazd), Goday (dom). Libertad czekają mecze z Godoy (wyjazd) i Sport Boys (dom). Taki rozkład meczy powoduje, że to Brazylijczycy są dziś faworytami i to im bardziej powinno zależeć na zdobyciu 3 pkt. Sprzyja im własny stadion i na pewno chęć rewanżu za porażkę na wyjeździe. Jednak zespół z Paragwaju na pewno nie podda się bez walki i nie tak łatwo odda 3 pkty, te punkty mogą zaważyć o awansie do następnej rundy.
Kadra Atletico na ten mecz:
Goleiros: Victor e Giovanni
Laterais: Marcos Rocha, Fábio Santos, Danilo e Carlos César
Zagueiros: Leonardo Silva, Gabriel e Felipe Santana
Meio-campistas: Rafael Carioca, Elias, Adilson, Otero, Cazares e Maicosuel
Atacantes: Robinho, Fred e Rafael Moura
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Libertad
Typ: over 2.5
Kurs 1,84
Buk Unibet
Analiza: W nocy z środy na czwartek znów będziemy mieli okazję popatrzeć na Copa Libertadores, Atletico MG na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Libertad. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na razie obie ekipy rozegrały po 3 spotkania, Atletico MG ma 2 pozycję w tabeli ma na swoim koncie 4 zdobyte punkty i tylko lepszym stosunkiem bramek jest zespołem lepszym niż ekipa Libertadu , która ma tyle samo punktów i jest umiejscowiona 1 pozycję niżej. Gospodarze są zdecydowanie na własnym stadionie niesamowitym zespołem , który wygrywa praktycznie wszystko , ostatnie spotkanie gospodarze przegrali w listopadzie roku poprzedniego, od tamtej pory wygrywali 10 kolejnych spotkań przed własną publicznością. Ze strony gości to wygląda już troszkę gorzej przegrali w poprzedniej kolejce ,ale wcześniej notowali korzystne wyniki , dla obu ekip to jest spotkanie o 6 punktów, bowiem kto tutaj zwycięży przybliży się do awansu do rundy następnej, ja tutaj stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, myślę że na swoim stadionie powinni być zespołem delikatnie lepszym od zespołu Libertadu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom