>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Copa Libertadores 2011

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Witamy, mam nadzieję, że na dłużej dołączysz do naszego grona ;-)

Piłkarze Godoy zawiedli w tym spotkaniu nic nie dało oszczędzanie zawodników w ostatnim
spotkaniu ligowym gubiła sie obrona druga linia nie funkcjonowala tak jak należy.
No właśnie do obrony Godoy można mieć najwięcej pretensji... Obrońcy byli kompletnie zagubieni i przy żadnym z goli Penarolu nie pilnowali rywala... Penarol mógł spokojnie jeszcze kilka bramek strzelić, a Argentyńczycy w ogóle im w tym nie przeszkadzali. Poza tym bramka w 2 minucie spotkania już kompletnie popsuła plany Godoy, a Penarol mógł spokojnie kontrolować mecz kontrami. Szkoda Godoy, ale z taką grą w obronie nie mieli szans na żadne punkty w tym meczu.


Dzisiaj kolejne spotkania:

Cruzeiro czeka pierwszy poważniejszy sprawdzian. Po dwóch domowych zwycięstwach jadą na trudny teren do Kolumbii i myślę, że ich dobra seria się skończy. Już z Guarani nie grali nic nadzwyczajnego, a Tolima pokazała w dwumeczu z Corinthians, że nie boi się niczego. Liczę na niespodziankę i pierwszą stratę punków brazylijskiego Cruzeiro.

Przewidywane składy:
TOLIMA: Anthony Silva; Gerardo Vallejo, Yair Arrechea, Julián Hurtado, Félix Noguera; Gustavo Bolívar, Diego Chará, Cristian Marrugo y Elkin Murillo; Wilder Medina y Danny Santoya.
CRUZEIRO: Fabio; Pablo, Gil, Mauricio Victorino, Diego Renan; Marquinhos Paraná, Henrique, Roger, Walter Montillo; Wallyson y Wellington.



Nie wiem jak ugryźć spotkanie Fluminense. Pierwsze dwa mecze u siebie im nie wyszły, a teraz na wyjeździe w Meksyku będzie dużo trudniej. Jeżeli nie potrafili pokonać Argentinos i Nacionalu na Engenhao, to nie powinni sobie poradzić w Meksyku. Tym bardziej, że skład się nie zmienia - dalej nie ma Freda i Souzy, nie mówiąc już o kontuzjowanych Emersonie i Rodriguinho, którzy jeszcze długo nie wrócą do gry. Po tym co Brazylijczycy pokazali w ostatnich meczach nie zasługują na wyjazdowe punkty, jednak nadal się łudzę, że wreszcie się zmobilizują i coś się w tym zespole ruszy. Przecież muszą być świadomi, że kolejna strata punktów komplikuje ich wyjście z grupy. Szkoda tylko, że America na własnym terenie jest w stanie ich ograć.

Przewidywane składy:
AMÉRICA: Guillermo Ochoa; Aquivaldo Mosquera, Miguel Layún, Juan Carlos Valenzuela, Óscar Rojas; Adolfo Rosinei, Antonio Reyes, Nicolás Oliveira, Daniel Montenegro, Vicente Sánchez y Ángel Reyna.
FLUMINENSE: Ricardo Berna; Gum, Digao, Leandro Eusebio; Mariano, Diguinho, Edinho, Darío Conca, Carlinhos; Rafael Moura y Araújo.



W Urugwaju walka o ważne punkty pomiędzy ekipami Nacionalu i Argentinos. Słaba forma Fluminense, które było głównym faworytem do awansu, dała nadzieje innym ekipom w grupie numer 3. Fluminense z taką grą i wynikami może nie awansować do następnej rundy, a to oznacza, że reszta ma się o co bić. Szanse na awans nadal mają wszystkie drużyny. Teoretycznie w tym meczu lepsi powinni być goście, ale jak to w Ameryce Południowej bywa, gospodarzy w międzynarodowych pucharach stać na więcej. Myślę, że zobaczymy wyrównany mecz i jednak Argentyńczycy mogą stracić jakieś punkty.

Przewidywane składy:
NACIONAL: Leonardo Burián; Gabriel Marques, Alejandro Lembo, Sebastián Coates, Cristian Núñez; Mauricio Pereyra, Facundo Píriz, Matías Cabrera; Santiago García, Bruno Fornaroli y Horacio Peralta.
ARGENTINOS JUNIORS: Nicolás Navarro; Juan Sabia, Miguel Ángel Torren, Santiago Gentiletti; Gonzalo Prósperi, Pablo Hernández, Cristian Sánchez Prette, Sergio Escudero; Gustavo Oberman; Franco Niell y Santiago Salcedo.



W Meksyku mecz o 6 punktów. San Luis musi wreszcie wykorzystać atut własnego terenu, bo 3 porażka w CL już raczej przesądzi o ich pożegnaniu z CL. Powalczyć mogą, bo podejmują dzisiaj Once Caldas. Największym problemem Kolumbijczyków jest brak wyników. W pierwszym meczu, chociaż byli faworytami i nie grali źle, to przegrali aż 0:3! W drugim meczu prowadzili jedną bramką do 90 minuty i nie udało im się dowieźć zwycięstwa do końca. Wyniki tragiczne, chociaż na boisku raczej nie wygląda to tak źle. Jednak z drugiej strony, jeżeli nie potrafili wygrać żadnego spotkania u siebie, to tym bardziej na wyjeździe nie wierzę w ich wygraną.

Przewidywane składy:
SAN LUIS: César Lozano; Aníbal Matellán, Luis Omar Hernández, Osmar Mares, Juan Carlos Medina; Sergio Amaury Ponce, Jaime Correa, Ignacio Torres, Noé Maya; Michael Arroyo y Wilmer Aguirre. Técnico: Ignacio Ambriz.
ONCE CALDAS: Luis Enrique Martínez; Diego Amaya, Alexis Henríquez, Carlos Ramírez; Elkin Calle, Hárrison Henao, Alexander Mejía, Luis Núñez; Dayro Moreno, Carlos Carbonero y Wason Rentería.



Mecz Santosu opisał już kapszti. Brazylijczycy zwolnili trenera kilka dni temu i to może być dla nich problemem. W tym meczu drużynę poprowadzi szkoleniowiec tymczasowy, bo nadal nie udało się znaleźć kogoś na stałe. Santos bez trenera, a do tego w ostatnich meczach grają jakby słabiej. Chociaż nazwiska te same, to nie widać tej wielkiej siły w ofensywie i drużyna traci punkty w rozgrywkach stanowych z amatorami. Teraz mecz z dużo silniejszą drużyną, bo to wreszcie poważne rozgrywki. Santos traci bramki w wielu meczach z amatorami w rozgrywkach stanowych, więc tym bardziej Cerro na pewno jest tu w stanie strzelić przynajmniej jedną bramkę. BTS i over wydają się tu ciekawymi opcjami.

Przewidywane składy:
SANTOS: Rafael, Jonathan, Edu Dracena, Durval e Léo; Rodrigo Possebon, Danilo e Elano; Diogo, Zé Eduardo e Neymar.
CERRO: Diego Barreto; Ivan Piris, Pedro Benítez, Luis Cardozo e Lautaro Formica; Jorge Núñez, Luis Cáceres, Rodrigo Burgos e Ivan Torres; Jonathan Fabbro e Roberto Nanni.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No niby opisałem już spotkanie Santosu i jestem przekonany do tego bts-u. Dlaczego nie chce grać na zwycięstwo Santosu tak jak choćby robson United xD? Po pierwsze w ataku mamy niby trzy nazwiska, a graczy tak naprawdę 2... Wiem, że wielu będzie się z tego śmiać ale uważam, że Diogo to pół zawodnika, a jak Neymar zacznie robić jakieś swoje głupoty to również będzie tyle warto co Diogo. Naprawdę trudno mi zrozumieć trenera Santosu dlaczego nie gra Robson. Przecież na początku w Paulistao prezentował się kapitalnie i na pewno byłoby większym pożytkiem zagrać z nim w pomocy i wyrzucić ze składu Diogo. Obrona prezentuje się kadrowo dobrze ale poziom jej jest jak dobrze wiemy słaby i dzisiaj mogą mieć spore problemy. Ja liczę na szybki i dobry mecz, gdyż Santos zaatakuje co zwiastuję, że i Cerro nie będzie miało problemów ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych.
Mecz Tolima-Cruzeiro również zapowiada się bardzo ciekawie. Na sam początek dodam, że w tej edycji Copa Libertadores wraz z eliminacjami brazylijskie ekipy dwukrotnie grały w Kolumbii i co ciekawe dwa razy ulegały swoim rywalom!!! Najpierw Corinthians przegrał właśnie z Tolimą 0:2, a w ostatni czwartek Gremio uległo Juniorowi Barranquilla. Ciekawe czy do trzech razy sztuka? Tutaj też liczę na dobry mecz i myślę, że wynik powinien oscylować w okolicach remisu z małym wskazaniem na będące w dobrej formie Cruzeiro. Aż żal, że nie ma zakładów na strzelca gola, bo chętnie bym pograł na Wallysona, który strzela gola za golem.
America-Fluminense| BTS @ 1,67 Bwin⛔1:0
O tym meczu napisano już tutaj wiele. Więc co ja mogę dodać. Dla mnie to jedyny słuszny wybór. Fakt gry na 2200 metrów na pewno wpłynie niekorzystnie na gości. Jednak Conca i spółka prezentują na tyle wysoki poziom, że powinni coś ukłuć. Co do gospodarzy to nie mam żadnych wątpliwości, że dzisiaj strzelą gola co pokazują ich statystyki z ligi i CL. Fluminense z kolei dzisiaj w ustawieniu 3-5-2. Obrona może mieć spore problemy ale w ofensywie wygląda to lepiej. Szczególnie druga linia prezentuje się kapitalnie. Edinho i Diguinho będą zabezpieczać tyły i bardziej skupią się na pomocy obrońcom. Z kolei fajnie, że Mariano i Carlinhos będą takimi bardziej skrzydłowymi z mniejszą ilością zadań defensywnych. Nawet gdy obaj grają w obronie to wiele razy włączają się do ofensywy. A teraz, gdyż już na samym początku są wyżej ustawieni to tylko może pomóc. Liczę, że dzisiaj się wreszcie obudzi Conca i zrobi swoje. W ataku musi strzelać Rafael Moura, bo jak nie to kto? Obok niego jest Araujo o, którym zdania najlepszego nie mam. Tak więc moim zdaniem i America i Fluminense spokojnie są w stanie zapewnić nam ciekawe widowisko z dużą ilością bramek.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No wczoraj padło jedynie 6 goli w 5 meczach co jest wynikiem bardzo słabym, bo przecież we wtorek padło goli 10, a mecze były tylko 2. Kolejny raz zawiodło Flu i przegrali 0:1 z Americą. Teraz sytuacja mistrza Brazylii zaczyna robić się ciężka, gdyż wobec zwycięstwa Argentinos w Urugwaju już mają 4 punkty straty do drugiego miejsca. Trzeba pamiętać także, że Fluminense ma dwa mecze wyjazdowe. O ile spotkanie z Nacionalem wydaję się to wygrania to już zwycięstwo z Argentinos może być o wiele cięższe do wykonania.
Santos zanotował drugi remis. Tym razem zremisowali 1:1 z Cerro Porteno. Oba gole padły z rzutów karnych, a strzelali je najlepsi gracze obu zespołów czyli Elano i Nanni. Jak na razie Santos jest w podobnej sytuacji do Fluminense z tą różnicą, że mają tylko 2 mecze rozegrane oraz tym, że poza rywali mają dwóch, bo ciężko się spodziewać by ktoś mógł tracić punkty na Wenezuelczykach z Tachiry.
Wydawało się, że do trzech razy sztuka jeśli chodzi o zwycięstwo Brazylijczyków w Kolumbii. A jednak nie. Ja oglądałem pierwsze 30 minut meczu Tolima-Cruzeiro i była to jedna wielka kopanina. Straszna nuda i dlatego poszedłem szybko spać. Jednak Cruzeiro na pewno nie ma na co narzekać, gdyż do awansu potrzeba im zwycięstwa u siebie z Tolimą właśnie oraz zapewne remisu z Guarani. Tak więc można już powiedzieć, że Cruzeiro blisko wyjścia z grupy.
Dzisiaj zostaną rozegrane 4 kolejne spotkania Copa Libertadores. Na poprzedniej stronie opisałem już trzy spotkania oraz typy jakie tam zamieściłem. Na dobry początek spotkanie w Porto Alegre. Gremio podejmuje Leon de Huanuco i każdy inny wynik aniżeli wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką. Różnica klas jaka dzieli obie te ekipy jest dla mnie duża. Leon po dwóch spotkaniach u siebie może się pochwalić bilansem 3 punktów i 2:2 w bramkach. Ledwo co udało im się wygrać ze słabym Oriente Petrolero 1:0 oraz przegrali 1:2 z Juniorem Barranquilla, a wiadomo, że Kolumbijczycy na wyjazdach do mocarzy nie należą. Gremio dzisiaj bez Paulao, który najprawdopodobniej będzie grał w Chinach... oraz bez Lucio, który musi jeszcze zmagać się z kontuzją.
GREMIO (BRA): Víctor; Gabriel, Rafael Marques, Rodolfo, Gilson; Fabio Rochemback, Adilson, Carlos Alberto, Douglas; Borges y André Lima

LEÓN DE HUÁNUCO (PER):
Juan Flores; Luis Cardoza, Gianfranco Espinoza, Roger Cambindo, Jair Céspedes; Carlos Zegarra, Víctor Peña, Jean Ferrari, Carlos Elías; Carlos Orejuela y Juan Diego González Vigil

Najciekawszym meczem dla mnie będzie starcie wicemistrza Argentyny - Velez Sarsfield i mistrza Chile - Universidad Catolica. Faworytem wydają się być gospodarze, którzy z powracającym do składu &quot;El Tanque&quot; Silvą będą chcieli zgarnąć drugi komplet punktów w tej edycji. W pierwszym meczu wygrali 3:0 z Caracas ale grą nie zachwycili, a poza tym rywal był słaby i grał od 10 minuty w osłabieniu więc ciężko by tamto spotkanie było jakimś wyznacznikiem formy. Catolica dzisiaj w najmocniejszym składzie. W pomocy liczę na Mirosevicia i Costę, a w ataku na duet Pratto-Gutierrez. Zapowiada się bardzo ciekawie.
VÉLEZ (ARG): Marcelo Barovero; Fabián Cubero, Sebastián Domínguez, Fernando Ortiz, Emiliano Papa; Augusto Fernández, Franco Razzotti, Maxi Moralez; David Ramírez; Juan Manuel Martínez y Santiago Silva

UNIVERSIDAD CATÓLICA (CHI):
Cristopher Toselli; Fernando Meneses, David Henríquez, Hans Martínez, Juan Eluchans; Tomás Costa, Jorge Ormeño, Francisco Silva, Milovan Mirosevic; Lucas Pratto y Roberto Gutiérrez

W Quito dojdzie do kolejnego hitu. LDU będzie podejmować Independiente. Goście przyjadą mocno osłabieni brakiem: Julián Velázquez, Matías Defederico, Eduardo Tuzzio, Nicolás Cabrera y Roberto Battión. Jednak liczę, że i tutaj gości się postawią i zrobią dobry wynik na co ich na pewno stać. Fakt, że w niedziele zagrali słaby mecz z River ale Los Dialbos Rojos zupełnie inaczej prezentują się w pucharach aniżeli w lidze.
LIGA DE QUITO (ECU): Alexander Domínguez; Jorge Guagua, Geovanny Caicedo, Diego Calderón; Néicer Reasco, Fernando Hidalgo, Ulises De la Cruz, Enrique Vera, Patricio Urrutia, Ezequiel González y Hernán Barcos

INDEPENDIENTE (ARG):
Fabián Assmann; Leonel Galeano, Carlos Matheu, Ignacio Barcia; José Vélez, Hernán Fredes, Fernando Godoy, Lucas Mareque; Leandro Gracián; Andrés Silvera y Leonel Núñez

Równolegle do meczu w Quito odbędzie się spotkanie w stolicy Wenezueli. Caracas będzie podejmować Union Espanola. Chilijczycy jeśli chcą myśleć o awansie muszą tutaj pokusić się o punkty, gdyż w pierwszym meczu tylko zremisowali u siebie 2:2 z Catolicą czym utrudnili sobie sprawę wyjścia z grupy. Rywal na pewno w ich zasięgu i są w stanie ograć Caracas. Wśród Caracas jest skrzydłowy Alexander Gonzalez, który w Buenos Aires zagrał świetne zawody i wiele razy pokazywał swój kunszt i technikę jaką posiada. Wśród gości zabraknie obrońcy Rodolfo Madrida, który doznał kontuzji w meczu z Unionem San Felipe oraz również zagrożony jest występ napastnika Sebastiana Jaime. Ja uważam, że tutaj należy się spodziewać raczej spokojnego meczu i na fajerwerki bym się nie nastawiał ale to zależy od tego jak wyjdą obie ekipy na to spotkanie.
CARACAS (VEN): Renny Vega; Giovanni Romero, Julio Machado, Franklin Lucena, Rohel Briceño; Edgar Jiménez, Juan Guerra, Alexander González, Nelson Barahona; Luis Cabezas y Josef Martínez

UNIÓN ESPAÑOLA (CHI):
Eduardo Lobos; Esteban González, Leandro Delgado, Rafael Olarra, Giovanny Espinoza; José Pérez, Braulio Leal, Martín Ligüera; Fernando Cordero, Sebastián Jaime (o Raúl Estévez) y Ramsés Bustos
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Moim zdaniem faworytem tutaj są gospodarze, którzy póki co po dwóch kolejkach mają 3 punkty. Zawdzięczają to zwycięstwu 2:0 nad Jorge Wilstermann, gdzie zmarnowali mnóstwo okazji na gole i stąd tak niska wygrana. Potem przegrali z Internacionalem 0:4. Jednak tutaj ciężko o dobry wynik, gdyż Internacional jest w moim odczuciu poza zasięgiem wszystkich ekip z tej grupy. Emelec z kolei zremisował u siebie szczęśliwie 1:1 z Interem po golu w 94 minucie i wcześniej niewykorzystanych wielu okazjach przez Brazylijczyków. Dzisiaj Jaguares wzmocnione zostaje powrotem do składu kontuzjowanych ostatnio, obrońcy Ismaela Fuentesa, napastników Jackson Martínez i Antonio Pedroza. Dwóch pierwszych zagra od początku, a trzeci zacznie na ławce. Na dodatek w weekend zremisowali 0:0 z San Luis, a w tamtym meczu zagrało tylko 5 graczy, którzy dzisiaj wybiegną na boisko w Tuxtli. Emelec z kolei osłabiony brakiem dwóch podstawowych obrońców z tego co wiem czyli: Eduardo Morente i Marcelo Fleitas. Jak zawsze przy okazji Ekwadorczyków to jestem zdania, że poza swoim krajem nie są w stanie zagrozić dobrym drużynom. Jaguares może mocarzem nie jest ale w Meksyku mało kto wygrywa i dzisiaj nie sądzę by goście wywieźli chociażby punkt, który byłby dla nich sporym sukcesem. Należy pamiętać, że jeśli Jaguares chcą awansować do 1/8 finału CL to muszą to spotkanie wygrać, gdyż Emelec to ich bezpośredni konkurent w walce o awans.
CHIAPAS: Jorge Villalpando; Marvín Cabrera, Ismael Fuentes, Hugo Sánchez, Omar Flores; Edgar Andrade, Christian Valdez, Marcelo Rodríguez, Damián Manso; Julio Daniel Frías y Jackson Martínez

EMELEC:
Javier Klimowicz; Gabriel Achilier, José Luis Quiñónez, Óscar Bagüí; Pedro Quiñónez, David Quiróz, Edison Méndez, Fernando Giménez, Leandro Torres; Ángel Mena y Cristian Menéndez
Moje typy:
Jaguares @ 1,80 Bwin✅2:1
Jaguares over 1,5 @ 2,05
✅
VS

Do ciekawego spotkani dojdzie w Assuncion. Libertad będzie podejmować Deportivo San Martin i będzie to starcie na szczycie grupy 1. Jednak dla mnie Peruwiańczycy, że znajdują się obecnie na pierwszym miejscu to wielkie zaskoczenie. Najpierw wygrali na wyjeździe 3:0 z Once Caldas ale TrackBank opowiadał mi, że tak naprawdę to były jedyne akcje gości i to bramkowe. U siebie z kolei ograli Meksykański, San Luis 2:0. Libertad z kolei wygrało na wyjeździe 2:1 z San Luis oraz zremisowali szczęśliwie 1:1 z Once Caldas również na wyjeździe. Dla Libertadu spotkania u siebie to mecze, które powinni wygrywać, gdyż o awans po mimo dobrego startu to łatwo nie będzie dlatego mecze w Assuncion muszą wygrywać w 100%. Goście po dwóch wygranych mogą sobie teraz pozwolić na spokojniejszą grę i nie muszą się spinać na to spotkanie. Moim zdaniem również Paragwajczycy są lepsi od mistrza Peru po mimo tego, że w tabeli wygląda to inaczej. Libertad w poprzednim sezonie co ciekawe był w ćwierćfinale odpadając tam z Chivas, które doszło do finału. Gospodarze i goście bez problemów kadrowych.
LIBERTAD: Tobías Vargas; Carlos Bonet, Miguel Samudio, Pedro Sarabia o Pedro Portocarrero y Ignacio Canuto; Sergio Aquino, Víctor Cáceres, Rodrigo Rojas y Rodolfo Gamarra; Manuel Maciel y Nicolás Pavlovlich

DEPORTIVO SAN MARTÍN:
Ricardo Farro; Aldo Corzo, Julio Moreyra, Orlando Contreras y Guillermo Guizasola; Adán Balbín, John Hinostroza, Ronald Quinteros y Carlos Fernández; Germán Alemanno y Hébert Arriola
Moje typy:
Libertad @ 1,45 Bwin✅5:1
Libertad over 1,5 @ 1,70
✅
San Martin(+2) @ 1,53⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj elegancko siadło praktycznie wszystko. Nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa Libertadu. Ale z przebiegu meczu jest ono jak najbardziej zasłużone, gdyż byli o wiele lepsi. Oczywiście San Martin strzelił gola praktycznie z niczego, co staje się już ich domeną w tej edycji Copa Libertadores. W drugim meczu zwycięstwo Jaguares Chiapas, którego się spodziewałem co z resztą widać po typach.
Dzisiaj cztery spotkania i ja widzę w sumie kilka ciekawych typów:
VS

Universidad Catolica po ubiegłotygodniowym kapitalnym zwycięstwie nad Velezem przystępuj do kolejnego starcia w CL. Tym razem rywal o wiele wiele słabszy, gdyż przyjeżdżają piłkarze Caracasu, którzy tydzień temu ograli Union Espanola 2:0 co dla mnie jest lekkim zaskoczeniem. Gospodarze dzisiaj co prawda bez swojego najlepszego gracza Milovana Mirosevicia ale spokojnie są w stanie zastąpić tego gracza. Wiele meczów w tym sezonie grali już bez niego, gdyż na początku miał wyjechać do Arabii ale ostatecznie do transferu nie doszło i wrócił do mistrza Chile. Szczególnie liczę na atak Pratto i Gutierrez. Ten pierwszy tydzień temu strzelił dwa gole w Argentynie i rozegrał świetne zawody podobnie jak Juan Eluchans i Tomas Costa. Wśród gości po raz kolejny radze zwrócić uwagę na Alexandra Gonzaleza, który bardzo mi się podoba na skrzydle. Tak więc dzisiaj Chilijczycy powinni spokojnie ograć Caracas, który punktów powinien szukać jedynie w meczach u siebie, gdyż pozostałe ekipy są zbyt mocne by tracić punkty u siebie z nimi.
UNIVERSIDAD CATÓLICA (CHI): Christopher Toselli; Hans Martínez, David Henríquez, Alfonso Parot; Juan Eluchans, Jorge Ormeño, Fernando Meneses, Tomás Costa, Felipe Gutiérrez; Lucas Pratto y Roberto Gutiérrez

CARACAS FC (VEN):
Renny Vega; Giovanny Romero, Franklin Lucena, Julio Machado, Rohel Briceño; Juan Guerra, Edgar Jiménez, Alexander González, Nelson Barahona; Luis Cabezas y Josef Martínez
Moje typy:
Catolica @ 1,35 Bwin⛔1:3
Catolica(-1) @ 1,95
⛔
Catolica over 1,5 @ 1,38⛔
Catolica 3 gole lub więcej @ 2,20⛔
VS

Tutaj faworyt w drużynie Penarolu. Jak wiadomo Ekwadorczycy, a szczególnie LDU Quito poza swoimi górami są do ogrania przez każdego. Skoro ograł ich nawet w Sudamericanie Union San Felipe, który do mocarzy w Chile nie należy to pokazuję, że mocy na wyjazdach nie ma. Penarol po pierwszej klęsce w Argentynie z Independiente 0:3, potem wygrali 3:1 z Godoy Cruz na wyjeździe. Skoro tak potrafili zrobić na wyjeździe z Godoy to jestem ciekaw jak potraktują LDU, które jak już pisałem poza Ekwadorem sobie kompletnie nie radzi. Fakt, że goście z tego co widzę w podstawowym składzie ale to nic nie zmienia. Penarol dalej bez Cariniego ale jego godnie zastąpił Sosa i należy mu ufać. Moim zdaniem kursy trochę dziwne, gdyż to gospodarze nie powinni mieć problemu z wygraniem tego spotkania i tego oczekuję.
PEÑAROL (URU): Sebastián Sosa; Matías Corujo, Carlos Valdez, Alejandro González, Darío Rodríguez; Jonathan Urretaviscaya, Nicolás Freitas, Luis Aguiar, Matías Mier; Antonio Pacheco y Juan Manuel Olivera
LIGA DE QUITO (ECU): Alexander Domínguez; Jorge Guagua, Geovanny Caicedo, Diego Calderón; Néicer Reasco, Ulises De la Cruz, Enrique Vera, Miller Bolaños (Fernando Hidalgo), Paul Ambrossi; Ezequiel González y Hernán Barcos
Moje typy:
Penarol @ 1,90 Bwin✅1:0
Penarol over 1,5 @ 2,10⛔
Penarol DNB @ 1,40
✅

O pozostałych dwóch meczach nie chce mi się pisać, bo nie bardzo widzę tam jakieś typy ale składy wrzucam dla zorientowania się w temacie.
ORIENTE PETROLERO (BOL): Hugo Suárez; Miguel Hoyos, Alejando Camaño, Alejandro Schiapparelli, Luis Gutiérrez, Diego Terrazas, Fernando Saucedo, Jhasmani Campos, Joselito Vaca, Mauricio Saucedo y Juan Carlos Arce
ATLETICO JUNIOR (COL):
Carlos Rodríguez, Jossymar Gómez, Anselmo de Almeida, Harold Macías, César Fawcett, Jhon Viáfara, Braynner García, Víctor Cortés (José Amaya), Giovanni Hernández, Carlos Bacca y Luis Páez

GUARANÍ (PAR): Pablo Aurrecochea; Eduardo Filippini, Federico Carballo, Joel Benítez, Elvis Marecos; Osvaldo Hobecker, Miguel Paniagua, Angel Ortíz o Jorge Mendoza, Ortíz o Julián Benítez; Pablo Caballero y Fabio Escobar

ESTUDIANTES (ARG):
Agustín Orion; Facundo Roncaglia, Federico Fernández, Leandro Desábato; Gabriel Mercado, Rodrigo Braña, Matías Sánchez, Raúl Iberbia; Enzo Pérez, Pablo Barrientos; Leandro González o Rodrigo López​
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Penarol po najmniejszej linii oporu... Szału nie było, ale cel osiągnęli i liczą się trzy punkty.

Dziwią mnie takie wysokie kursy na over w meczu Independiente - Godoy. Inde w lidze znowu sobie nie radzi, ale Inde ligowe a pucharowe to dwa różne oblicza drużyny. W pucharach potrafią grać i strzelać (tym bardziej u siebie). Godoy też potrafi strzelać i coś powinni od siebie dołożyć, ale ich ostatnie mecze to przede wszystkim tragiczna obrona. W ostatnich meczach rywale robili z ich obrońcami co chcieli, tracą dużo goli i z Independiente powinno być podobnie.
Independiente - Godoy: over 2 (1.65 Bet365) ✅ 1:3
a biorąc pod uwagę, że liczę głównie na gospodarzy to ciekawy wydaje się zakład:
Independiente powyżej 1.5 (2.55 Sportingbet) ⛔

W pozostałych piątkowych meczach liczę na kilka bramek w spotkaniu Unionu z Velezem. Obie ekipy ofensywnie nastawione, dlatego bts wydaje się ciekawy. Drugiego meczu nie ruszam. Cerro u siebie gra różnie i wiele zależy od nastawienia rywala. Z Colo Colo zobaczyliśmy dużo bramek i ofensywny mecz. Jednak w jutrzejszym spotkaniu ze słabą Tachirą spodziewam się raczej czegoś w stylu meczu kwalifikacyjnego Cerro - Petare. Słabsza ekipa gości przyjeżdża się bronić i dla nich remis będzie świetnym rezultatem. Cerro w takich sytuacjach nie zawsze sobie radzi i jeżeli Wenezuelczycy się dobrze zamurują to skończy się na minimalnym zwycięstwie gospodarzy. Jednak jeżeli Cerro szybko poradzi sobie z obroną rywala to Tachira się pogubi, będzie próbowała się otworzyć i posypią się bramki.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W nocy niezłe jajca z Catolicą. Szkoda, że nie oglądałem tego spotkania ale wynik 3:1 dla Caracasu jest co najmniej dziwny jeśli nie powiedzieć, że bardzo dziwny. Na początku drugiej połowy 3 gole w ciągu kilku minut dla gości to chyba efekt jakiegoś kilkuminutowego zaćmienia graczy z Chile, bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć.
O dzisiejszych meczach jakoś nie mam chęci i czasu pisać więc na szybko. Co do typu na Independiente zgadzam się w 100%, gdyż grają w CL zupełnie inaczej, aniżeli w lidze. Godoy Cruz z kolei ostatnio co chwilę traci po kilka goli i to w sposób, który nie przystoi jednej z najlepszych drużyn z Argentyny. Co do meczu Cerro-Tachira to powiem tak. Mecz zapowiada się podobnie jak Catolica-Caracas ale chyba jednak Tachira to nie ten sam pozom jak Caracas. Cerro jak widziałem skład bez kilku graczy w podstawowym składzie, a to znaczy, że trener chyba chce spróbować innych zawodników. Ja się cieszę, że zagra w ataku młodziutki Iturbe, którego ogląda się z wielką przyjemnością. Najciekawiej zapowiada się mecz w Santiago de Chile. Union Espanola gra z Velezem Sarsfield. Obie ekipy po zeszłotygodniowych porażkach muszą się podnieść, gdyż w przypadku kolejnej porażki mogą sobie w sposób znaczący utrudnić awans do kolejnej fazy. Niby Velez ma 3 punkty więc jak przegrają to katastrofy nie będzie ale już Union ma nóż na gardle, bo w przypadku porażki będzie po 5 punktów straty do Velezu i Caracasu i dwa mecze na wyjeździe do rozegrania. Jak widzę obie ekipy ofensywnie ustawione co zwiastuję nam tutaj dobry mecz i na to czekam, a że godzina sprzyjająca(23:30) to chętnie obejrzę.
Moje typy:
Union-Velez| BTS @ 1,65 Bwin✅2:1 i over 2,5 @ 1,85✅
Cerro-Tachira| Cerro @ 1,40 Bwin⛔1:1
Independiente-Godoy| Inde @ 2,30 Bwin⛔1:3 i Inde over 1,5 @ 2,40⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Po zeszłotygodniowych niespodziankach czas na kolejne mecze w Copa Libertadores. Jeśli miałbym coś dodać do meczów z poprzedniego tygodnia to jak dla mnie największa niespodzianka w Santiago. Universidad Catolica grała wypoczętymi zawodnikami oraz byli podbudowani zwycięstwem nad Velezem, a tymczasem dostali 3 ciosy na początku drugiej połowy od Caracasu i było po robocie. Na dodatek Velez przegrał z Unionem Espanola i mamy w tej grupie bardzo ciekawą sytuację przed rundą rewanżową. Również jestem lekko zaskoczony zwycięstwem Godoy nad Independiente. Ale piłkarze z Mendozy są strasznie nie obliczalni więc na nich trzeba uważać.


Na ten tydzień znowu sporo spotkań. Na pierwszy rzut oka już widać kilka ciekawych typów. Spokojnie można pobierać Cruzeiro, które w lidze stanowej ostatnio wygrało 7:0. Również ich rywali z grupy Estudiantes nie ma co się bać, gdyż są faworytem potyczki u siebie. LDU Quito naturalnie u siebie do pobrania z nieobliczalnym również Penarolem Montevideo ale jednak tutaj Urusi nie powinni mieć za wiele do powiedzenia tym bardziej, że LDU musi zacząć wygrywać, gdyż 3 punkty po 3 meczach to zdecydowanie za mało by móc sobie grać na luzie. Ja również polecam Junior Barranquilla, którzy w starciu z Oriente nie powinni mieć najmniejszych problemów i handicap po kursie 2,00 jest jak najbardziej do rozważenia. Poza tym można spróbować sobie Once Caldas. W meczu Argentinos-Nacional widzę zwycięstwo gospodarzy ale również undera po kursie 1,75. Tak samo fajną opcją jest over 2,5 po kursie 1,75 czy bts po 1,53 w meczu Colo Colo-Santos, który jest dla mnie zdecydowanym hitem tego tygodnia. Mecz zapowiada się super ciekawie, gdyż obie ekipy lubią i strzelać ale również tracić więc nudy nie powinno być. Ciekaw jestem jak sobie poradzą drużyny z Porto Alegre w Boliwii i Peru. Rywale niby o wiele słabsi ale u siebie na ciężkich terenach są w stanie sprawić niespodziankę i tutaj bardziej widzę szanse po stronie Leona de Huanuco. To takie luźne przemyślenia, a więcej analiz powinno się z mojej strony pojawić gdy pojawią się już składy i będzie wiadomo kto jak wychodzi na spotkanie.
Zapraszam do dyskusji
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzisiaj ciekawym typem wydaje się być zwycięstwo Argentinos. Jak na razie są najsolidniejszą drużyną w grupie i jako jedyni nie przegrali jeszcze żadnego spotkania, a przecież grali już dwa mecze wyjazdowe. Tydzień temu wygrali z Nacionalem w Urugwaju, a dzisiaj mieliby z nimi nie wygrać we własnym kraju? Byłoby to dziwne z ich strony i myślę, że stać ich na zwycięstwo w tym meczu.

W jutrzejszych meczach popieram tym na over i bts w spotkaniu Colo Colo - Santos. Dwie ofensywne drużyny, które lubią strzelać, a z obroną mają problemy. Poza tym liczę na punkty Santosu, bo Neymar przypomniał sobie jak się strzela gole i do składu wróćił już Ganso. W niedzielę z Botafogo zaliczył dobre 45 minut i z każdym meczem powinien być coraz większym wzmocnieniem zespołu.

Internacional gra z jedną z najsłabszych ekip w tegorocznej edycji Copa Libertadores, ale kurs 1.40 na wyjeździe to lekka przesada... Emelec powinien odebrać Jaguares to co stracili tydzień temu w Meksyku, chociaż do nich można mieć wątpliwości, bo jednak nie grają ostatnio jakoś szczególnie dobrze... Problemów ze zwycięstwem nie powinno mieć Cruzeiro, które radzi sobie najlepiej ze wszystkich brazylijskich ekip, a Tolima to nie jest drużyna, która może namieszać na wyjeździe.

W czwartkowych spotkaniach najbardziej podoba mi się LDU. Chociaż kurs niski to nie wyobrażam sobie, żeby tego nie wygrali. Widziałem ich mecz z Penarolem na wyjeździe i u siebie powinni ich pokonać nawet z handicapem. Penarol mimo gry na własnym terenie, w nie najlepszym stylu wymęczył tylko jednobramkowe zwycięstwo. Teraz w wysokogórskim Quito mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej i inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj sensacyjna porażka Argentinos... Najpierw zdobywają 3 punkty w Urugwaju, a tydzień później wszystko oddają na własnym terenie, więc mają czego żałować. Once Caldas to chyba najbardziej pechowa drużyna w tegorocznym CL. Już drugi raz u siebie tracą zwycięstwo w 90 minucie meczu. Wczoraj już przesadzili, bo stracić gola w doliczonym czasie gry, kiedy rywal grał w 9 (dwie czerwone kartki).

Dzisiaj mieszane uczucia mam do spotkania Interu. Z jednej strony silna brazylijska drużyna gra z najsłabszą ekipą tegorocznej Copa Libertadores - z drugoligową drużyną boliwijską. Jednak z drugiej strony niskie kursy odstraszają od Interu. Boliwia to ciężki teren, dzisiejszy mecz będzie rozgrywany na wysokości 2500 m n.p.m., a wiadomo, że Brazylijczycy nie lubią wysokości. Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Jorge. Nigdy ich nie widziałem w akcji, a w tegorocznej CL mieli do tej pory jedynie mecze wyjazdowe. Może własny teren im jakoś pomoże? Dla mnie w takich okolicznościach kursy 1.4-1.5 na Internacional zdecydowanie za niskie. To nie są odpowiednie kursy na taki specyficzny wyjazd.

Hitem dzisiejszej nocy powinno być spotkanie Colo Colo - Santos. Dwie ofensywnie ustawione drużyny, które lubią strzelać i dużo tracą. Na pierwszy rzut oka wydaje się wysoki over, chociaż ja staram się nie bawić w U/O. Jeżeli miałbym coś stawiać w tym meczu to najbardziej podoba mi się opcja Santos DNB (2.00 Bet365). Santos nadal bez stałego trenera, ale radzą sobie nienajgorzej. Mieli być objawieniem Copa Libertadores 2011, a nie wygrali tu jeszcze żadnego spotkania. Po dwóch remisach muszą szukać punktów, bo sytuacja powoli robi się nieciekawa. Z Tachirą zabrakło skuteczności, z Cerro Porteno szczęścia (remis po karnym Cerro w 90 minucie meczu). Teraz czas na pierwsze zwycięstwo. Skład Santosu robi wrażenie - jest Elano, Ganso, Neymar i Ze Eduardo. Z taką linią ofensywną można pokonać dużo lepsze drużyny niż chilijskie Colo Colo. Liczę na geniusz Ganso, który wrócił do gry po kontuzji i już w niedzielę zagrał bardzo dobre zawody w lidze stanowej. Do tego Neymar przypomniał sobie, jak się strzela i znowu zdobywa bramki dla ekipy Peixe. CC na pewno nie będą łatwym przeciwnikiem, ale widząc skład Brazylijczyków, ich potrzebę zdobycia punktów i kursy, myślę, że można zaryzykować DNB 2.

O meczu Cruzeiro - Tolima nie trzeba dużo pisać. Zdecydowanym faworytem są gospodarze i powinni ten mecz bez problemu wygrać. Cruzeiro na własnym terenie w CL ma bilans 2-0-0 i bramki 9:0. Do tego warto przypomnieć ich zwycięstwo 5:0 z Estudiantes, które wymieniane jest w gronie faworytów CL. Tolima osiągnęła sukces eliminując Corinthians w kwalifikacjach. Tylko, że nadal uważam tamten mecz bardziej przegrało Timao niż wygrała Tolima.. W takiej formie Timao nie mieli szans z Kolumbijczyjkami. Teraz formy Cruzeiro nie można w żaden sposób porównać do tego, co prezentowało Corinthians, dlatego nie ma sensu się sugerować tamtym meczem. Tolima mogła powalczyć tydzień temu u siebie (1:1), ale w Belo Horizonte nie daje im większych szans na jakikolwiek punkt.

Emelec jest dzisiaj faworytem w meczu z Jaguares, ale według mnie będzie to trudny mecz i remis mnie nie zdziwi. Meksykanie grają głównie na swoim podwórku, a wyjazdy im mniej wychodzą. I tak dobrze, że jadą do Ekwadoru, ale nie muszą grać w Quito, bo tam raczej nie mieliby szans. Nie wiem w jakiej formie jest obecnie Emelec. Na początku sezonu prezentowali się bardzo przeciętnie. W ataku zawodziła skuteczność, a obrona popełniała dużo błędów. Teraz ich dawno nie oglądałem, dlatego trudno mi powiedzieć czy coś się zmieniło. Jednak jeżeli u siebie ze słabeuszami z Jorge wymęczyli zwycięstwo 1:0, a Jaguares to mocniejszy przeciwnik - to nie odważyłbym się grać na win Ekwadorczyków.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i kolejna niespodzianka faktem. Tym razem Argentinos poległo u siebie z Nacionalem. Tego się nie spodziewałem ale już undera tak, o którym wspominałem na wstępie poprzedniego postu. Once Caldas znowu zawaliło mecz i teraz czekają ich dwa wyjazdy i szansa na awans powiedzmy sobie szczerze jest praktycznie zerowa. Nie lepiej wygląda San Luis. W grupie 1 właśnie sobie Libertad zapewnił awans jako pierwszy spośród wszystkich ekip. San Martin również jest już blisko tego i brakuje im jednego zwycięstwa w najbliższej kolejce.
Dzisiaj natomiast kolejnych kilka spotkań. Jak dla mnie zdecydowany hit w Santiago de Chile ale o każdym spotkaniu po kilka zdań:
VS

Mecz Colo Colo-Santos ma wszystko to czego potrzeba do zrobienia dobrego widowiska. Mocne ataki w obu zespołach oraz słabe obrony. Colo Colo dzisiaj osłabione brakiem kilku ważnych graczy. W obronie na dobrą sprawę tylko Andres Scotti wystąpi z podstawowych graczy, no może jeszcze Patricio Jereza do takowych można zaliczyć ale reszta raczej zbyt często nie grywa. W pomocy również brakuje Marco Medela, Rodrigo Millara czy Lucasa Wilcheza. Jednak ja liczę głównie na Cristobala Jorquerę, który odpowiada za piłki do napastników. Również Jose Pedro Fuenzalida zalicza się do niezłych graczy. W ataku chyba najlepszy duet napastników w Chile czyli Paredes i Miralles. Ostatnio Colo Colo radzi sobie w lidze co raz lepiej o czym świadczy passa 3 kolejnych wygranych, a jakby liczyć wygraną z Tachirą na wyjeździe w CL to już mamy 4 kolejne wygrane. Jak widać ręka trenera Americo Gallego robi swoje. Mecze u siebie Los Albos powinni wygrywać, gdyż poza Santosem to jeszcze Cerro Porteno będzie rywalem Chilijczyków. Santos z kolei wychodzi w najmocniejszym składzie. W ataku duet Neymar i Ze Eduardo. Za nimi są dwaj znakomici rozgrywający Ganso, który wrócił po kontuzji oraz Elano, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. W obronie nie ma co liczyć raczej na dobry występ Durvala i Edu Draceny, gdyż obaj są mało zwrotni i ich mijać to nie problem. Para i Leo powinni nie raz pomagać w ofensywie, a że robią to świetnie to już mieliśmy okazje się przekonać niejednokrotnie. Tak więc mecz zapowiada się kapitalnie, gdyż Colo Colo chce wygrać w tegorocznym debiucie na własnym stadionie, a że jest w dobrej formie to jest to możliwe. Jednak osłabienia Los Albos oraz pełną kadrę Santosu raczej każe nam sądzić, że to właśnie Peixe są faworytami. Ja wolę się skupić na typowaniu goli, gdyż zapowiada się na prawdziwą goleadę jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem.
COLO COLO (CHI): Juan Castillo; José Luis Cabión, Andrés Scotti, Nelson Cabrera, Patricio Jerez; Luis Mena, José Domingo Salcedo, José Pedro Fuenzalida, Cristóbal Jorquera; Esteban Paredes y Ezequiel Miralles

SANTOS (BRA):
Rafael; Pará, Edú Dracena, Durval, Leo; Adriano, Danilo, Elano, Paulom Henrique Ganso; Neymar y Ze Eduardo
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,75 Bwin✅3:2
Over 3,5 @ 2,85
✅
BTS @ 1,53✅

VS
orge Wilstermann-Internacional tak jak napisał Kacmon to spotkanie drugoligowca z Boliwii z obrońcą tytułu. Niby faworyt wydaje się być jeden czyli Inter. jednak ja nie jestem jakoś szczególnie tak przekonany do tego. Jorge raczej sobie zdaje sprawę, że nie zdziała tutaj niczego poza punktami ewentualnymi u siebie. Inter przyjeżdża po zwycięstwo ale nawet jak nie wygrają to nic się nie stanie, bo będą mieli u siebie jeszcze dwa spotkania, które z pewnością wygrają. Wśród gości jedyną osobą do strzelania goli jaką widzę jest Leandro Damiao i jeżeli on dzisiaj nie będzie w dobrej dyspozycji to może być źle. Ja tam się nie spodziewam jakiegoś super meczu tylko zwykłego wymęczonego zwycięstwa Interu, gdyż nie mają specjalnie powodów by grać na pełną moc.
WILTERMANN (BOL): Mauro Machado; Lucas Fernández, Juan Ignacio Brown, Juccelio Domizette, Juan Carlos Ojeda; Ezequiel Abregú, Cristian Machado, Víctor Hugo Melgar, Luis García Uribe; Jesús Toscanini y Fabio Lima
INTERNACIONAL (BRA): Lauro; Nei, Indio, Rodrigo, Kléber; Mario Bolatti, Wilson Matías, Pablo Guiñazu, Tinga, Zé Roberto; Leandro Damiao
Moje typy:
Under 2,5 @ 1,95 Bwin⛔
1:4
Under 3,5 @ 1,37⛔

VS

Tutaj faworyt jest jeden i jest nim Cruzeiro. Po wygranych 5:0 z Estudiantes i 4:0 z Guarani przyszedł czas na pożegnanie się z kibicami w fazie grupowej. Jednocześnie to spotkanie jest okazją do zapewnienia sobie już i tak prawie pewnego awansu do 1/8 finału. Okazja bardzo dobra, bo u siebie oraz pełny skład na czele z Wallyson w ataku, który w tym roku jak piszę już enty raz jest kapitalny. Tolima pewnie przyjedzie po 0:0, które im przedłuży ewentualne nadzieje na awans do kolejnej fazy. Ale pewnie zagrają na typowe &quot;udo&quot; czyli &quot;albo się im udo ale nie udo&quot;... Ja raczej spodziewam, że będzie to drugie, gdyż Cruzeiro jest mocno rozpędzone co pokazali w niedziele wygrywając w rozgrywkach stanowych aż 7:0. Może będzie wysoka wygrana Cruzeiro, a może będzie tak jak w meczu Corinthians-Tolima, gdzie Kolumbijczykom udało się przetrwać pierwszy mecz i awansowali u siebie w drugim.
CRUZEIRO (BRA): Fabio; Pablo, Gil, Mauricio Victorino, Diego Renan; Marquinhos Paraná, Henrique, Roger, Walter Montillo; Wallyson y Wellington Paulista

DEPORTES TOLIMA (COL):
Anthony Silva; Gerardo Vallejo, Yesid Martínez, Julián Hurtado, Félix Noguera; Gustavo Bolívar, Diego Chará, Cristian Marrugo, Danny Santoya, Elkin Murillo; y Wilder Medina
Moje typy:
Cruzeiro @ 1,31 Bwin✅6:1
Cruzeiro(-1) @ 1,95
Cruzeiro over 1,5 @ 1,48
✅

Mecz Emelec-Jaguares również nie podejmuje się typowania ale tutaj jeśli już to ja się skłaniam ku gospodarzom, którzy muszą u siebie wygrać to spotkanie, gdyż w przeciwnym razie mogą już się pożegnać z Copa Libertadores, bo tak to wynika z kalendarza. Ja tylko wklejam składy na to spotkanie:
EMELEC (ECU): Javier Klimowicz; Carlos Quiñónez, José Luis Quiñónez (Eduardo Morante), Gabriel Achilier, Óscar Bagüí; Pedro Quiñónez, David Quiroz, Édison Méndez, Fernando Giménez; Ángel Mena y Cristian Menéndez
JAGUARES (MEX): Jorge Villalpando; Omar Flores, Oscar Razo, Hugo Sánchez, Christian Valdez; Guillermo Rojas, Ricardo Esqueda, Alan Zamora, Damián Manso; Francisco Torres y Antonio Salazar​
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Napiszę swoje przemyślenia:
Colo Colo -Santos dwie ofensywne ekipy ,nie ma w tym meczu według mnie mowy o bronieniu się Colo Colo u siebie bardzo groźna ekipa.Obu ekipom zależy na 3pkt więc żadnego oszczędzania się nie będzie .Obie strzelą i over 2.5 to dobre typy.Nie będę wymieniał piłkarzy Colo Colo i Santosu ale trzeba przyznać ofensywa to w tych ekipach podstawa.
Cruzeiro - Dep. Tolima ciekawy mecz w którym stawiałbym na faworyta buków czyli Cruzeiro choć goście z Kolumbii to wymagająca ekipa ,na jakieś szaleństwa w tym meczu nie liczę Tolima będzie się bronić i grać z kontry ,wpadnie szybka bramka dla Cruzeiro to po zawodach.
LDU Quito - Penarol w tym meczu grałbym obie strzelą LDU ekipa swojego podwórka musi strzelać i wygrywać u siebie jeśli o czymś konkretnym myśli ,goście z Urugwaju grają w kratkę ale ciekawą piłkę ostatnio widać chęci bronić pewnie strasznie się nie będą defensywa gospodarzy błędy lubi popełniać myślę że wykorzystają to ,kurs będzie za pewne w granicach 2.00 według mnie wart ryzyka .Tydzień temu Penarol wygrał 1:0.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Tym razem spróbuje dwóch &quot;pewniejszych&quot; typów po niższych kursach:

Cruzeiro - Tolima 1 (1.35) ✅ 6:1
LDU - Penarol 1 (1.40) ✅ 5:0
1.89 BAH

Cruzeiro już wyżej opisałem, a do tego dorzucam LDU, które u siebie zazwyczaj nie traci punktów. W Quito przegrywały już lepsze drużyny, a tym razem LDU ma o co grać. Ekwadorczycy zaliczyli już dwie wyjazdowe porażki, a grają w tym roku w silnej i wyrównanej grupie. Jeżeli chcą awansować do następnej rundy to powinni wygrać wszystkie domowe mecze. Tydzień temu przegrali na wyjeździe z Penarolem tylko jedną bramką, a i tak spodziewałem się, że będzie gorzej. Biorąc pod uwagę tamten mecz, potrzebę zdobycia trzech punktów i własny zabójczy teren - nie wyobrażam sobie innego wyniku niż pewna wygrana LDU.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Kolejna miazga Cruzeiro! W 3 meczach u siebie wygrali wszystko i ich bilans bramkowy wynosi 15:1! Jak na razie to najlepsza drużyna w CL, ale zobaczymy jak poradzą sobie w następnej fazie. Inter jednak sobie poradził, chociaż przegrywali po kilku minutach gry. Niestety Jorge to nie ta półka i nawet u siebie nie są w stanie nic zrobić. W Chile świetne widowisko, chociaż szkoda, że Santos znowu traci cenne punkty... 2 punkty na półmetku to trochę mało, ale zobaczymy co zrobią w następnych meczach. Na pewno dla takich meczów jak CC - Santos warto zarywać nocki ;) Emelec zgodnie z planem wymęczył jednobramkowe zwycięstwo, chociaż obie ekipy miały okazje, żeby sobie postrzelać...
Dzisiaj najlepszym typem wydaje się być LDU. Grają u siebie, w wysokogórskim Quito, gdzie w międzynarodowych pucharach wygrywają prawie wszystko co się da. Ja już nawet nie pamiętam straty punktów LDU u siebie w pucharach. W kadrze Penarolu na ten mecz nie znaleźli się: Carini (bramkarz), Pacheco (kapitan) i Urreta (napastnik). To poważne osłabienia, dlatego nie wierzę, że Penarol może dzisiaj coś ugrać w Ekwadorze. W pełnym składzie mieliby marne szanse, a co dopiero teraz. Tydzień temu Penarol wcale nie zniszczył LDU u siebie, a mieli do tego warunki. Teraz role się odwracają i LDU czeka kolejne wysokie zwycięstwo. Z Independiente wygrali tu 3:0 i z Penarolem liczę na podobny wynik.
LDU (-1 AH) - Penarol 1 (1.70 Bet365) ✅ 5:0
Pozostałe dzisiejsze mecze odpuszczam. O ekipach Juniora i Oriente niewiele wiem, chociaż statystyki zdecydowanie wskazują na gospodarzy. Gremio jest faworytem w meczu z Leonem, ale jakoś nie jestem przekonany do ich wyjazdowego zwycięstwa po takim kursie. Estudiantes wypada wreszcie wygrać w lepszym stylu, ale po tym jak grali w ostatnich meczach, na pewno nie zagram tego typu po kursie 1.25...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do wczorajszych spotkań to nie można powiedzieć, że było nudno. Internacional na początku meczu dostał gola, a powinien jeszcze jednego. Jednak po chwili zamroczenia już wstał i rozbił rywala. Pewnie gdyby Boliwijczycy nie zdobyli tego gola tak szybko to scenariusz byłby taki jak pisałem przed meczem czyli spokojna i wymęczona wygrana gości. W tej samej grupie zwycięstwo, które nie dziwi Emelecu nad Jaguares i teraz sprawa awansu rozegra się w Boliwii.. Bo właśnie tam w meczach z Jorge Wilstermann obie ekipy będą musiały zdobyć komplet punktów. No i spotkanie z Interem mają obie drużyny. Z tą różnicą, że Jaguares u siebie ma szanse powalczyć o jakieś punkty, natomiast Emelec na wyjeździe to może sobie co najwyżej pomarzyć o punktach jeśli Inter zagra normalny mecz. Tak jak pisaliśmy we trzech(Track, Kacmon i ja) kapitalne widowisko w Santiago de Chile. Na początku Elano strzelił gola z ponad 40 metrów!!! Potem jednak to gospodarze doszli do głosu i do przerwy wbili 3 gole. W drugiej połowie wiele kontr Colo Colo i próby wyrównania ze strony Santosu ale ostatecznie to Los Albos pokonali Peixe 3:2. Trzeba przyznać, że w tym spotkaniu było wszystko czego potrzeba do stworzenia dobrego widowiska jakim ten mecz nie wątpliwie był. Również jestem pod wrażeniem kolejnej wysokiej wygranej Cruzeiro u siebie.
Dzisiaj natomiast kolejne kilka spotkań spośród, których można sobie coś wybrać dla siebie. Ja już widzę kilka potencjalnych typów:
VS

Na początek o godzinie 21 rozpocznie się spotkanie Leon de Huanuco-Gremio. Mecz zostanie rozegrany na wysokości 1900 m.n.p.m, co piłkarze Gremio wskazują jako jeden z największych problemów przed tym spotkaniem. Jeśli Gremio uda się wygrać w Peru to już praktycznie awans będzie w kieszeni ale również muszą wygrać to spotkanie jeśli marzą jeszcze o pierwszym miejscu, gdyż dzisiaj mogą już praktycznie stracić szanse na lepsze rozstawienie przed fazą pucharową. Problemem może być absencja kilku graczy. Brakuje Vilsona, Mario Fernandesa, Adilsona, Andre Limy i rezerwowego bramkarza Marcelo Grohe. Z tej grupy w pierwszym składzie zapewne wyszliby Adilson i Andre Lima. Jednak trener Renato Gaucho nie ma się czym martwić, bo właśnie w takich przypadkach może skorzystać ze swojej szerokiej kadry. W składach, które wrzuciłem poniżej widać ustawienie 4-4-2 ale ja sądzę, że to będzie bardziej takie 4-5-1 ale dość ofensywne, bo Douglas, Carlos Alberto i Lucio to zawodnicy o sporych umiejętnościach ofensywnych. Ciekaw jestem występu Fernando, którego zobaczę po raz pierwszy od mistrzostw Ameryki Płd. do lat 20. Gospodarze dzisiaj w pełnym składzie z powracającym po kontuzji bramkarzem Juanem Floresem ale z tego co czytałem to jeszcze odczuwa skutki kontuzji więc może nie być w najlepszej dyspozycji. Leon ma zaledwie 3 punkty, gdyż udało im się ograć tylko Oriente Petrolero, a przegrali u siebie z Juniorem 1:2. Tak więc to jest ostatnia szansa na walkę o awans, który i tak jak dla mnie jest marzeniem ściętej głowy, bo Gremio nie pozwoli na to by ktoś ich wyprzedził. Jak dla mnie tutaj należy się jednak spodziewać wyrównanego meczu i goli z obu stron na co liczę.
LEÓN DE HUÁNUCO (PER): Juan Flores, Gianfranco Espinosa, Roller Cambindo, Luis Cardoza, Guillermo Salas, Carlos Zegarra, Jean Ferrari, Carlos Elías, Jair Céspedes, Carlos Orejuela y Juan Diego González-Vigil
GREMIO (BRA): Víctor; Gabriel, Rafael Marques, Rodolfo y Gilson; Fabio Rochemback, Fernando, Lucio y Douglas; Carlos Alberto y Borges
Moje typy:
BTS @ 1,80 Bwin✅1:1
Gremio over 1,5 @ 1,91⛔


VS

Natomiast w drugim spotkaniu tej grupy zdecydowanym faworytem są gospodarze. Junior Barranquilla staje przed szansą zapewnienia sobie awansu do kolejnej fazy. Widziałem ich w meczu z Gremio i grali naprawdę ciekawy futbol. U siebie jak zawsze Kolumbijczycy są mocni co potwierdzają wynikami chociażby w tym sezonie w starciach z mocnymi Brazylijskimi drużynami. 2 zwycięstwa i remis to dorobek Deportes Tolimy i Juniora w meczach kolejno z Corinthiansem, Cruzeiro i Gremio czyli najwyższą półką w Brazylii. Tak więc moim zdaniem takie Oriente Petrolero nie jest w stanie tutaj zagrozić, ani przez minute. W pierwszym meczu wygrał Junior 2:1 na wyjeździe, a gol dla Oriente padło po katastrofalnym błędzie jednego z obrońców oraz bramkarza gości. Wśród gospodarzy jak widzę pełny skład i najbardziej liczę na Viafarę oraz Hernandeza, którzy pokazali z Gremio świetny futbol. Z ciekawości obejrzałem ich raz w lidze i też wypadli bardzo ładnie u siebie. Goście z kolei bez obrońcy Luisa Gutierreza, który w pierwszym meczu dostał czerwoną kartkę, a występ Juana Carlosa Arce jest niepewny, gdyż ten zawodnik dopiero co wyleczył kontuzję nosa i nie wiadomo czy zagra. Tak więc faworytem zdecydowanym są gospodarze i liczę na ich okazałe zwycięstwo.
ATLÉTICO JÚNIOR (COL): Carlos Rodríguez; Jossymar Gómez, Harold Macías, Anselmo de Almeida, César Fawcett; Braynner García, John Viáfara, Juan David Valencia, Víctor Cortés, Giovanny Hernández y Carlos Bacca

ORIENTE PETROLERO (BOL):
Hugo Suárez; Miguel Hoyos, Alejando Caamaño, Alejandro Schiapparelli, Luis Gutiérrez; Fernando Saucedo, Jhasmani Campos, Marcelo Aguirre, Joselito Vaca, Mauricio Saucedo; Juan Carlos Arce

Moje typy:
Junior @ 1,44 Bwin✅2:1
Junior(-1) @ 2,25⛔
Junior Over 1,5 @ 1,55✅

Junior 3 gole lub więcej @ 2,70⛔

VS
O meczu LDU Quito-Penarol już napisał Kacmon więc nie mam ochoty powielać i powtarzać to co już zostało powiedziane. Jak dla mnie tutaj faworyt jest w drużynie LDU i spokojnie powinni wygrać i przy okazji pokryć hc i jakieś overy bramkowe na drużynę i na to też liczę. Jednak sądzę, że pomysł z bts-em w tym spotkaniu nie jest zły, gdyż jak patrzę na pierwszą linię gości to uważam, że spokojnie powinni coś strzelić. Juan Manuel Olivera w poprzednim sezonie strzelał dla Universidadu de Chile i to sporo, a Fabiana Estoyanoffa to powinno kojarzyć wielu kibiców ligi hiszpańskiej, w której grał ten Urugwajczyk.
LIGA DE QUITO (ECU): Alexander Domínguez; Jorge Guagua, Geovanny Caicedo, Diego Calderón; Néicer Reasco, Enrique Vera, Fernando Hidalgo, Paúl Ambrosi y Ezequiel González; Hernán Barcos y Walter Calderón (Carlos Luna)

PEÑAROL (URU):
Sebastián Sosa; Matías Corujo, Alejandro González, Carlos Valdez, Darío Rodríguez, Emiliano Albín; Nicolás Fleitas, Luis Aguiar, Matías Mier; Juan Manuel Olivera y Fabián Estoyanoff
Moje typy:
LDU Quito @ 1,40 Bwin✅5:0
LDU(-1) @ 2,15
✅
LDU Over 1,5 @ 1,57✅
Over 2,5 @ 1,80✅
BTS @ 1,95⛔

VS
Mecz Estudiantes-Guarani to dla mnie typowy under. Estudiantes są w tym sezonie w słabej formie i grają strasznie nie równo. Jedyne co zostało im z poprzedniego sezonu to te wygrane najmniejszym nakładem sił. Strasznie nie lubię ich oglądać, gdyż wiele razy widziałem jak wygrywają tak po 1:0 albo 2:0 ale po ciężkich bojach, a mimo to są jednym z faworytów do wygrania Copa Libertadores, chociaż ja wyżej widzę akcję Colo Colo czy Libertadu. Guarani pewnie przyjedzie po 0:0 i będą czekać na kontry, a że Estudiantes ma dobrą obronę to nie należy się spodziewać by za wiele tu ugrali jeśli już w ogóle coś strzelą.
ESTUDIANTES (ARG): Agustín Orión, Federico Fernández, Leandro Desábato, Facundo Roncaglia, Gabriel Mercado, Rodrigo Braña, Juan Sebastián Verón, Raúl Iberbia, Enzo Pérez, Hernán Rodrigo López y Leandro González

GUARANÍ (PAR):
Pablo Aurrecochea; Eduardo Filippini, Joel Benítez, Federico Carballo, Elvis Marecos, Osvaldo Hobecker, Miguel Paniagua, Jorge Mendoza, Julián Benítez; Pablo Caballero y Fabio Escobar
Moje typy:
Under 2,5 @ 2,10 Bwin⛔5:1
Under 3,5 @ 1,42⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Napiszę swoje przemyślenia:
Colo Colo -Santos dwie ofensywne ekipy ,nie ma w tym meczu według mnie mowy o bronieniu się Colo Colo u siebie bardzo groźna ekipa.Obu ekipom zależy na 3pkt więc żadnego oszczędzania się nie będzie .Obie strzelą i over 2.5 to dobre typy.Nie będę wymieniał piłkarzy Colo Colo i Santosu ale trzeba przyznać ofensywa to w tych ekipach podstawa.
Cruzeiro - Dep. Tolima ciekawy mecz w którym stawiałbym na faworyta buków czyli Cruzeiro choć goście z Kolumbii to wymagająca ekipa ,na jakieś szaleństwa w tym meczu nie liczę Tolima będzie się bronić i grać z kontry ,wpadnie szybka bramka dla Cruzeiro to po zawodach.
LDU Quito - Penarol w tym meczu grałbym obie strzelą LDU ekipa swojego podwórka musi strzelać i wygrywać u siebie jeśli o czymś konkretnym myśli ,goście z Urugwaju grają w kratkę ale ciekawą piłkę ostatnio widać chęci bronić pewnie strasznie się nie będą defensywa gospodarzy błędy lubi popełniać myślę że wykorzystają to ,kurs będzie za pewne w granicach 2.00 według mnie wart ryzyka .Tydzień temu Penarol wygrał 1:0.
Pierwszy mecz po myśl tak jak sądziłem/sądziliśmy super mecz dużo bramek izzi;)
W drugim meczu kolejna deklasacja rywala przez Cruzeiro ale tak jak pisałem szybka bramka i po zawodach.
Trzeci mecz to można powiedzieć kabaret ze strony Penarolu jedną bramkę to powinni strzelić nie wykorzystany karny parę setek a LDU jak kat zagrało ale też pomogła w tym niezdarność obrony i bramkarza gości.Szkoda bo Penarol grał z 22min w przewadze i nie potrafili tego wykorzystać.

;)
Czekam z nie cierpliwością na następną kolejke.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
TrackBank faktycznie miałeś pecha z tym Penarolem... Kilka setek, karny i gra w przewadze... ;) Szanse mieli, ale dziwi mnie podejście Penarolu do tego spotkania. Zostawili w kraju Pacheco i Urretę. Czytałem gdzieś, że mieli odpoczywać, a nie byli kontuzjowani (chociaż nie znalazłem potwierdzenia tych informacji na innych stronach), a w podstawie w ataku nie wyszli Olivera i Estoyanoff, tylko Martinuccio i Guevgeozian. Duet Olivera-Estoyanoff wszedł dopiero w 60 minucie meczu przy wyniku 0:3... Ogólnie wynik trochę za wysoki, LDU aż tak nie zmiażdżyło rywala. A najgorzej zaprezentował się Hidalgo, który minutę po wejściu na boisko dostaje czerwoną kartkę...

Ogólnie tydzień z CL udany. Nie było większych niespodzianek i faworyci miażdżyli rywali. Nawet Estudiantes potrafiło się na tyle spiąć, żeby pokonać Guarani 5:1. Najbardziej szkoda mi Santosu. Po trzech kolejkach tylko 2 punkty i o awans będą musieli walczyć do ostatniej kolejki.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i kolejny tydzień z Copa Libertadores przed nami. Wiele ciekawych spotkań, jednak jak dla mnie hitem jest spotkanie Fluminense-America. Dla Flu to praktycznie ostatnia szansa na to by wyjść z grupy. Każdy inny wynik niż ich zwycięstwo już ich przekreśla w walce o awans, gdyż dwa ostatnie mecze grają na wyjeździe na trudnych terenach. W grupie pierwszej ostatnia szansa dla graczy Once Caldas na podjęcie walki o awans. Jednak przeciw nim staje Libertad, który w przypadku zwycięstwa zapewni sobie wygranie grupy i ostatni mecz z San Luisem, będzie dla nich o kant dupy, a w drugim meczu właśnie San Luis podejmuje San Martin i tutaj również ostatnia szansa dla Meksykańczyków na awans. Dla mnie ciekawie jest w grupie &quot;Chilijskiej&quot;. Catolica jedzie na wyjazd do Caracas i będą chcieli się zrewanżować za wstydliwą porażkę u siebie 1:3. Velez za to musi pokonać u siebie Union Espanola. Argentyńczycy będą wypoczęci, bo przecież 7 minut z San Lorenzo na pewno im nie zaszkodziło... Ciekawe spotkanie w Mendozie, gdzie Godoy spotka się z Independiente. Jeśli wygrają Los Diablos Rojos to w grupie 8 wszystkie ekipy będą miały po 6 punktów co byłoby kapitalne dla oglądających, gdyż emocje trzymałyby do ostatniej kolejki. W Boliwii z kolei spotkanie o pietruszkę praktycznie, bo i tak chyba ciężko uwierzyć by Gremio miało się dać wyprzedzić Leonowi...
Zapraszam do dyskusji
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Kilka meczów w tym tygodniu zapowiada się ciekawie, jednak na dzień dzisiejszy nie widzę żadnych fajnych typów...

Mecz Caracas - Catolica na pewno odpuszczę. Teoretycznie Catolica jest drużyną lepszą, ale jeżeli u siebie przegrali z Caracas 1:3, to tym bardziej na wyjeździe mogą nie zdobyć ani jednego punktu...

Nie mam też pomysłu na Godoy - Independiente, ponieważ obie ekipy spisują się słabo. Inde poza jednym meczem z NOB w lidze, gra beznadziejnie. W CL wyszedł im tylko mecz z Penarolem. Liczyłem na coś więcej z ich strony w spotkaniu z Godoy, jednak jeżeli przegrali u siebie 1:3, to na wyjeździe jakoś w nich nie wierzę. Niestety grupa wydaje się dla nich za silna i pewnie jako pierwsi pożegnają się z turniejem. Natomiast Godoy ostatnie wyniki ma znakomite, ale wcale nie grają dobrze. W temacie ligi argentyńskiej opisałem już ich ostatni mecz ligowy (nieuznany gol dla Lanus, samobójczy gol i tragiczna skuteczność rywali). Poza tym już pokazali, jak łatwo można ich ograć kontrami (mecz z Penarolem). Mecz wydaje się wyrównany, obie ekipy spisują się ostatnio słabo, jednak patrząc na ostatnie mecze, to Godoy ma więcej argumentów po swojej stronie.

Fluminense staje przed ostatnią szansą... Teoretycznie stać ich na przełamanie i zwycięstwo, ale... Niestety są bez formy i grają ostatnio słabo. W Copa Libertadores nie idzie im zupełnie, a w weekend obejrzałem część ich meczu z Boavistą (przegrali 0:2) i po tym spotkaniu na pewno na nich nie postawię w meczu z Americą. Fluminense zapomniało jak się strzela bramki i nawet w rozgrywkach stanowych nie potrafią wygrywać, a co dopiero walka w CL...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj nie mam ochoty na długie wypociny. Jednak zdecydowałem się opisać pokrótce każde spotkanie i typ do niego.
VS

Tutaj ciężko wskazać faworyta. W tej grupie już sporo niespodzianek za nami i jak sądzę to nie koniec. Niby lepsi piłkarsko wydają się być Chilijczycy. Jednak pamiętajmy, że mecz jest rozgrywany w Wenezueli, gdzie gospodarze muszą zdobywać punkty by myśleć o awansie. Gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie co na pewno im pomoże w walce o 3 punkty, które bardzo by przybliżyły ich do awansu. Z kolei Catolica ma trochę problemów kadrowych. W obronie brakuje Hansa Martineza i Rodrigo Valanzueli. Ich miejsce zajmą Alfonso Parot oraz pomocnik Tomas Costa, który lepiej się czuje i spisuje w pomocy ale jak trzeba to zagra i w linii obronnej. W pomocy brakuje Felipe Gutierreza powołanego do kadry Chile na mecze z Portugalią i Kolumbią. Zabraknie kontuzjowanego dalej Milovana Mirosevicia. W ataku Pratto i Roberto Gutierreze powinni być gwarantem goli w tym meczu dla gości. Ja się skłaniam bardziej ku Chilijczykom ale jak to wyjdzie to zobaczymy.
CARACAS: Renny Vega; Giovanny Romero, Franklin Lucena, Julio Machado, Rohel Briceño; Edgar Jiménez, Alexander González, Nelson Barahona y Ángelo Peña; Luis Cabezas y Edwards Jiménez(Josef Martínez)

UNIVERSIDAD CATÓLICA:
Paulo Garcés(Christopher Toselli); Tomás Costa, David Henríquez, Alfonso Parot, Juan Eluchans; Jorge Ormeño, Francisco Silva, Fernando Meneses, Marcelo Cañete; Lucas Pratto y Roberto Gutiérrez
Moje typy:
Catolica DNB @ 1,78 Bwin
✅0:2
Catolica(+1) @ 1,44✅
Catolica over 1,5 @ 2,30
✅
Over 2,5 @ 1,85⛔
BTS @ 1,60
⛔

VS

Tutaj dla mnie faworytem gospodarze. Jeśli dzisiaj Gumarelos wygrają to spotkanie to zapewnią sobie już pierwsze miejsce w grupie co na pewno pomoże im w 1/8 przy rozstawieniu odpowiednim, które może im sprezentować słabego rywala do przejścia. W zespole gospodarze zabraknie tylko obrońcy Pedro Portocarrero, który nabawił się kontuzji w meczu derbowym z Olimpią i nie zagra przeciw swoim rodakom. W zespole gości z kolei zabraknie kapitana i też obrońcy Alexisa Henriqueza, który odpokutuje za czerwoną kartkę z meczu z San Luis. Goście tutaj przyjeżdżają po 3 punkty, gdyż dla nich to jest ostatnia szansa na awans do 1/8. Jeśli tutaj nie wygrają to praktycznie mogą zapomnieć o tym awansie. Jednak o 3 punkty, a nawet o punkt będzie im bardzo ciężko, gdyż Libertad na pewno zechce sobie przypieczętować zwycięstwo w grupie przed własnymi kibicami. Emocji więc nie zabraknie, a kto wygra? Ja liczę na gospodarzy.
LIBERTAD: Tobías Vargas; Miguel Samudio, Pedro Portocarrero, Ignacio Canuto, Carlos Bonet; Víctor Cáceres, Sergio Aquino, Jorge González, Rodrigo Rojas; Nicolás Pavlovich y Manuel Maciel

ONCE CALDAS: Luis Martínez; Elkin Calle, Oliver Fula, Matías Mirabaje, Luis Núñez; Alexander Mejía, Mario González, Félix Micolta, Carlos Carbonero; Wason Rentería y Dayro Moreno
Moje typy:
Libertad @ 1,65 Bwin⛔2:2
Libertad over 1,5 @ 1,85✅
BTS @ 1,88
✅
Over 2,5 @ 1,95
✅

VS

Tutaj ciężko wskazać faworyta. Niby Meksykanie u siebie radzą sobie zazwyczaj dobrze. Niby rywal nie zbyt mocny. Jednak San Luis nie wygrali od 5 lutego i ciężko im się jest podnieść po kolejnych niepowodzeniach. Czyżby teraz mieli się obudzić? No czas najwyższy, bo jest to dla nich ostatni dzwonek by wyjść z grupy i przy okazji dogonić Peruwiańczyków, którzy dzisiaj na pewno nastawią się na kontry i pewnie coś ustrzelą. San Martin jest mistrzem kontr na wyjazdach co pokazali z Once Caldas i Libertadem łącznie strzelając aż 4 gole w taki sposób. Jako, że San Luis będą atakować to pewnie i okazje do kontry się trafią i goście coś ustrzelą. Dla gości to okazja do zapewnienia sobie awansu ale ostatni mecz mają u siebie więc tutaj mogą spokojnie podejść na luzie i grać bez presji co na pewno im pomoże. Goście osłabieni brakiem Heberta Arrioli(napastnik - kontuzja) i Julio César Moreira(obrońca - kartki). Gospodarze w pełnym składzie z Wilmerem Aguirre na czele, na którego trener bardzo liczy.
SAN LUIS: César Lozano; Amaury Ponce, Aníbal Matellán, Osmar Máres, Omar Hernández; Ignacio Torres, Jaime Correa, Juan Carlos Medina, Michael Arroyo; Othoniel Arce y Wilmer Aguirre

UNIVERSIDAD SAN MARTÍN:
Ricardo Farro; Aldo Corzo, Jorge Reyes, Orlando Contreras, Guillermo Guizasola; Adán Balbín, John Hinostroza, José Carlos Fernández, Ronald Quinteros; Germán Alemanno y Gianfranco Labarthe
Mój typ:
San Martin strzeli @ 1,57✅3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom