>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa do Brasil 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i mamy już pary półfinałowe. W środę Ceara wyeliminowała Flamengo po remisie 2:2. Najpierw dwa gole strzelił Thiago Neves, a potem wyrównał Washington. Gracze i zarząd Flamengo mają ogromne pretensje do sędziego o uznanie gola dla Ceara na 2:2 oraz za czerwoną kartkę dla Ronaldo Angelima. Ja tam uważam, że ta druga żółta kartka się należała Angelimowi, a gol również mógł zostać uznany więc Fla niech się zajmie sobą niż protestowaniem. Tej samej nocy Palmeiras wygrał u siebie 2:0 z Coritibą i chociaż trochę zmazał plamę po porażce 0:6. Coritiba na pewno się nie przejmuję tą porażką tylko szkoda, że z boiska wyleciał Bill, gdyż na pewno przydałby się w obu meczach półfinałowych.
Ostatniej nocy Vasco tylko zremisowało 1:1 u siebie z Atletico PR. Liczyłem na proste zwycięstwo Vasco, a tymczasem ledwie co wyciągnęli na remis po golu z 80 minuty Eltona. Obok nich awansowało Avai, które niespodziewanie pokonało Sao Paulo aż 3:1. I znowu utwierdzili mnie w przekonaniu, że Ressacada ma swoją otoczkę. Może będzie to drugie Barradao tak jak w Salvadorze. Pewnie wiele osób wie, że znowu ich prowadzi Silas, który z nimi przecież był wysoko w roku 2010. Tak więc mamy już półfinały, w których zmierzą się ze sobą:
Ceara-Coritiba
Vasco-Avai
Faworytami raczej są Coritiba i Vasco ale na pewno nie można lekceważyć ich rywali, gdyż Ceara wyeliminowała Flamengo, a Avai już wyrzuciło za burtę Botafogo i Sao Paulo.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

W tym tygodniu zaczynamy już półfinały Copa do Brasil. Ciężko wskazać na tym etapie rywalizacji faworytów ale jednak ja pozostaje przy tym, że Coritiba i Vasco znajdą się w finale. Ceara wyeliminowała jednak Flamengo więc czego nie wygrać z Coxą? To samo może powiedzieć Avai, które ograło Sao Paulo i Botafogo.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Coritiba - Ceara 1,50 - 3,60 - 6,00
Avai - Vasco 2,25 - 3,20 - 2,80

W nocy z środy na czwartek dojdzie do rewanżowych spotkań Copa do Brasil. W pierwszych meczach padły remisy. Ceara-Coritiba 0:0, a Vasco-Avai 1:1. W pierwszej parze faworytem wydaję się być Coxa, która jednak od 3 meczy nie zdobywa goli i jeśli tego nie zmieni to może odpaść z rozgrywek. W drugim meczu dla mnie jakoś cichym faworytem są gracze Avai, którzy kompletnie odpuścili ligę z Flamengo, podobnie jak Vasco z Cearą. Tyle, że Avai pokazało już jak się gra z potencjalnie mocniejszym rywalem w CdB. Mam nadzieję, że po wyeliminowaniu Botafogo i Sao Paulo teraz przyjdzie czas na kolejną niby mocniejszą od nich ekipą.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ciekawe i wyrównane półfinały, ale obstawianie sobie odpuszczę. Początkowo chciałem polować na Coritibę, ale jakoś nie jest do nich przekonany. Fakt, że w stanowych byli rewelacyjni i później 6:0 z Palmeiras zrobiło duże wrażenie, ale teraz jakoś są w słabszej formie. Trzy mecze bez zdobytego gola. O ile wyjazdy z Palmeiras i Cearą można jakoś zrozumieć, to już w pierwszej kolejce Brasileirao u siebie z Atletico GO zawiedli. Mieli być objawieniem tego sezonu, grali podstawowym składem z jedną z najsłabszych drużyn i przegrali. Po tym meczu mam mieszane uczucia i kurs 1.50 w meczu z nieobliczalną Cearą sobie odpuszczę.

Drugi mecz też wyrównany. Avai u siebie może wygrywać z takimi drużynami, jak Vasco i myślę, że w tym tygodniu mają duże szanse, żeby pokonać rywala z Rio. Sprawa awansu jest nadal otwarta.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Najbliższej nocy na Couto Pereira w Kurytybie rozstrzygnie się kto awansuję do finału Copa do Brasil. Po pierwszym spotkaniu, w którym padł remis 0:0 faworytem są dzisiejsi gospodarze czyli Coritiba. Jednak ostatnie ich mecze na pewno nie napawają optymizmem. O ile Ceara zagrała praktycznie w rezerwowym składzie przeciw Vasco, o tyle Coxa wyszła podstawowym składem przeciwko Atletico Goianiense i na pewno stracili trochę sił. W ich poczynaniach nie było widać dobrej gry i passa bez strzelonego gola przedłużyła się do 3 meczów. Dzisia Coxa ma trudniejsze zadanie niż przeciwko Atletico, gdyż Ceara ma świetnego bramkarza - Fernando Henrique oraz lepszą obronę od Dragao. W moim mniemaniu wszystko może się rozstrzygnąć w granicach jednej bramki, gdyż Vozao pewnie przyjadą po remis 0:0, który da im karne lub też nastawią się na głęboką defensywę i spróbują tylko kontrować. Obie drużyny w najmocniejszych składach i widzę Marcelo Nicacio się już dogadał z działaczami Ceary i znowu możemy go oglądać. Ja tam jakoś specjalnie nie jestem napalony na granie na Coxe, a kursy zdecydowanie jak dla mnie za niskie więc biorę inne opcje.
Coritiba
Édson Bastos, Jonas, Demerson, Emerson e Lucas Mendes; Leandro Donizete, Léo Gago, Rafinha e Davi; Anderson Aquino e Bill
Ceará
Fernando Henrique, Boiadeiro, Fabrício, Erivélton e Vicente; João Marcos, Michel, Thiago Humberto e Geraldo; Iarley e Marcelo Nicácio
Moje typy:
Ceara(+2) @ 1,50 Bwin✅1:0
Under 2,5 @ 1,95✅


VS

Również w Florianapolis będzie się toczył bój o finał Copa do Brasil. W pierwszym spotkaniu na Sao Januario padł remis 1:1 i teraz to Leao da Ilha jak nazywani są gracze Avai stawiani są w lepszej sytuacji. Gospodarzom wystarcza remis 0:0 do szczęścia jakim nie wątpliwie byłby awans do finału. Trener Silas wobec takiej szansy kompletnie olał ligę i wystawił rezerwy na Flamengo co zaowocowało porażką 4:0 na wyjeździe. Jednak teraz ma wypoczętych graczy, którzy na Ressacada są w stanie każdego pokonać. Z drugiej strony mocne Vasco, które w pierwszej kolejce Brasileirao wygrało 3:1 na wyjeździe z Ceara ale co ciekawe też grali w rezerwowym składzie. Diego Souza, Eder Luis czy Alecsandro powinni dzisiaj wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, jeśli chcą by ich zespół awansował. Zapowiada się zatem ciekawe spotkanie, w którym nie powinno zabraknąć bramek.
Avaí
Renan; Gustavo Bastos, Bruno (Cássio) e Revson; Felipe, Marcinho Guerreiro, Acleisson, Marquinhos e Julinho; Marquinhos Gabriel e William
Vasco
Fernando Prass; Allan, Dedé, Anderson Martins e Ramon; Rômulo, Eduardo Costa, Felipe e Diego Souza; Eder Luís e Alecsandro
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,91 Bwin⛔0:2
BTS @ 1,65⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A więc już znamy finalistów Copa do Brasil 2011. Niestety wobec natłoku zajęć nie udało mi się obejrzeć, ani jednego spotkania. Ale znalazłem czas na obejrzenie obszernych skrótów z tych spotkań, na podstawie, których stwierdzam następująco:
Avai-Vasco 0:2
Tutaj dobry mecz w wykonaniu Vasco, a szczególnie Diego Souzy, który nie dość, że strzelił gola na 2:0 to jeszcze wygrywał wiele pojedynków jeden na jeden oraz pokazał kilka razy ciekawe zagrania. Na dodatek sędzia nie uznał jednej prawidłowo moim zdaniem zdobytej bramki przez Alecsandro ale na szczęście dla gości nie miało to znaczenia, w przeciwieństwie do mnie, gdyż grałem over.
Coritiba-Ceara 1:0
Gol Andersona Aquino dał awans Coritibie do finału. Trzeba przyznać, że znowu Coxa biła głową w mur, gdyż sporo okazji nie udało im się wykorzystać, a Rafinha tak jak w niedziele jeździł wiele akcji samemu. Dla Ceary to zawód, bo byli przecież tak blisko finału.

Rywalizację finałową zaczynamy w nocy z 1 na 2 czerwca o godzinie 2:50 polskiego czasu. Pierwszy mecz odbędzie się na Sao Januario w Rio de Janeiro, a drugi w Kurytybie na Couto Perreira.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vasco da Gama - Coritiba 1,95 - 3,30 - 3,40

Zwycięzca pucharu:
Vasco - 1,85
Coritiba - 1,85

Kursy Bwin​

No i już w nocy z środy na czwartek na Sao Januario zaczynamy rywalizację finałową. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania i chyba więcej będziemy mogli powiedzieć tuż przed samymi meczami, gdy poznamy składy oraz dowiemy się o tym co działo się na treningach i poznamy inne istotne szczegóły. Tak więc bój o Copa Libertadores 2012 czas zacząć.
Zapraszam do dyskusji
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
No w tym roku Vasco ma wyrównana kadre nawet w rezerwowym składzie mamy kilku dobrych pilkarzy jak Bernardo,Jeferson,Enrico czy były alkoholik z Legii Elton . Mysle że w finale poradzą sobie z Coritibą a i w Brasileirao moga sie liczyć a jeszcze ma dojsc stary ale jary Juninho Pernambucano,
i pomoc jeszcze bedzie silniejsza.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Bilans i historia:
Najbliższej nocy zaczynamy rywalizację w 23 finale Copa do Brasil. Na przeciw siebie staną Vasco da Gama i Coritiba. Żadna z tych drużyn jeszcze nie wygrała tego trofeum. Vasco w historii tych rozgrywek raz był w finale i aż 6 razy w półfinale. Coritiba z kolei 3 krotnie była w półfinale. Tak więc dla obu ekip jest to świetna okazja na zdobycie tego pucharu i przede wszystkim na awans do Copa Libertadores 2011. Vasco w tej edycji Copa do Brasil rozegrało 9 meczów. 5 zwycięstw i 4 remisy to ich dorobek. Coritiba zagrała o jedno spotkanie więcej ale ich bilans prezentuję się trochę lepiej, bo wygląda 8-1-1. Jednak teraz wszystko zaczyna się od początku i poprzednie mecze nie mają absolutnie żadnego znaczenia.
Sytuacja kadrowa:
Trener Ricardo Gomes nie może skorzystać w tym spotkaniu z Edera Luisa i Ramona. W ich miejsce wskakują: Bernardo, który jak na razie prowadzi w klasyfikacji strzelców Brasileirao z 3 trafieniami oraz Marcio Careca. Główną postacią Vasco w tym finale ma być Diego Souza. Kapitalny rewanż z Avai w jego wykonaniu przywrócił nadzieję, na to że będzie liderem z prawdziwego zdarzenia. Ja jednak uważam, że spory wpływ może mieć gra właśnie Bernardo, który w Brasileirao jest główną postacią w zespole podczas nieobecności podstawowych graczy. Dziwić może fakt braku Jeffersona, który z tego co wiem nie znalazł się nawet w kadrze, a z Americą Mineiro zagrał przecież dobry mecz, a asysta przy jednej z bramek była po prostu cudowna. Coxa dzisiaj bez Marcosa Aurelio, Pereiry i Leandro Donizete. Z czego pierwsza dwójka nie grała już od jakiegoś czasu więc tego zbytnio trener Marcelo Oliveira nie poczuję. W ostatnią niedziele w meczu przeciwko Corinthiansowi Marcelo Oliveira wystawił rezerwy, by dać odpocząć swoim zawodnikom przed najważniejszymi dwoma meczami w tym sezonie jak na razie. Podobnie zrobił trener Gomes w dwóch pierwszych meczach sezonu i póki co Vasco jest liderem ligi wraz z Atletico MG.
Podsumowanie:
Obie drużyny w tym sezonie grają naprawdę ciekawy futbol, który może się podobać. Obie również chcą sobie szybko zapewnić awans do Copa Libertadores i w lidze grać na luzie bez zbędnych nerwów. Pierwszy pojedynek odbędzie się na Sao Januario w Rio de Janeiro więc w moim odczuciu faworytem jest tutaj Vasco.
Vasco da Gama
Fernando Prass; Allan (Fagner), Dedé, Anderson Martins e Márcio Careca; Eduardo Costa, Rômulo, Felipe e Bernardo; Diego Souza e Alecsandro
Coritiba
Édson Bastos; Jonas, Demerson, Emerson e Lucas Mendes; Willian (Djair), Léo Gago, Rafinha e Davi; Anderson Aquino e Bill
Mój typ:
Vasco @ 1,92 PinnacleSports✅1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Vasco wygrało Copa do Brasil 2011. W finale pokonali Coritibę. W pierwszym meczu rozegranym w Rio de Janeiro gracze Vasco wygrali 1:0, a na wyjeździe padł wynik 3:2 dla Coritiby i to właśnie dzięki tym golom na wyjeździe Vasco wygrało ten puchar. Oznacza to, że w 2012 roku będziemy oglądać ten zespół w Copa Libertadores. Ten tytuł to wielki sukces trenera Ricardo Gomesa oraz prezesa Roberto Dinamite, którzy zbudowali naprawdę mocny zespół, który już niedługo wzmocni Juninho Pernambucano! Co ciekawe dla klubu jest to drugi puchar w tym roku, gdyż wcześniej drużyna Vasco sięgnęła po Klubowe Mistrzostwo Świata w beach soccerze... Poniżej dla tych, którzy nie mogli oglądać finału lub też chcą zobaczyć to jeszcze raz wrucam skrót tego spotkania:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom