>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa do Brasil 2011

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
COPA DO BRASIL 2011

W tym tygodniu rusza puchar Brazylii, czyli Copa do Brasil 2011. Obrońcą tytułu jest Santos, który w finale poprzednich rozgrywek pokonał Vitorię Salvador. Jak zawsze, jest o co walczyć, ponieważ zdobywca Copa do Brasil gwarantuje sobie miejsce w Copa Libertadores 2012 i to już w początkowej fazie rozgrywek ligowych! Wielkie kluby nie będą tego turnieju odpuszczać i na pewno te rozgrywki będą dla nich ważniejsze niż rozgrywki stanowe. Od pierwszej fazy obowiązuje system mecz i rewanż, wyjątkiem jest sytuacja, kiedy goście w pierwszym meczu wygrają różnicą przynajmniej dwóch bramek. W takim wypadku awans goście uzyskują już po pierwszym spotkaniu. Faworyci będą chcieli to wykorzystać, żeby odpocząć w terminie rewanżu.


Na pierwszy rzut oka można znaleźć kilka ciekawych kursów. Na pewno warto zastanowić się nad Flamengo i Sao Paulo, które są zdecydowanymi faworytami w swoich pojedynkach i pewnie będą chcieli już w pierwszy meczu wygrać dwoma bramkami, żeby bez rewanżu awansować do następnej rundy. Kilka kursów wydaje się też zawyżonych, jak np. Gremio Prudente 3.95 w meczu z Iraty. Jednak mecze za kilka dni, więc z typami poczekajmy na przewidywane składy.

Zapraszam do dyskusji.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i zaczynamy kolejną edycję Copa do Brasil. Taki właśnie krajowy puchary mi się podoba, gdyż nie ma mowy o odpuszczaniu przez największe kluby i wszyscy grają na maksa. Do faworytów rozgrywek należy zaliczyć na pewno te ekipy, które zawiodły w ostatnim Brasileirao. W tej grupie mamy Sao Paulo FC, Atletico Mineiro, Palmeiras czy chociażby Vasco i Flamengo. Również takie drużyny jak Botafogo czy Atletico Paranaense, którym niewiele zabrakło do awansu do Copa Libertadores będą chciały powalczyć o ten puchar. Jak widać więc faworytów wielu, a puchar jeden. Należy również pamiętać, że zawsze ktoś wyskoczy zza pleców wielkich drużyn i sprawi nie jedną niespodziankę. Rok temu za takowe niespodzianki można uznać było awans do finału Vitorii czy awans do półfinału Atletico Goianiense. Myślę, że w tym tygodniu nie ma co kombinować i zagrać najprostszego dubla jaki jest dostępny:
Treze-Sao Paulo FC| 2 @ 1.45 Bwin✅0:3
Jeden z najciekawiej zapowiadających się spotkań. Naprzeciw siebie staje aktualny lider i mistrz stanu Paraiba - Treze oraz najbardziej utytułowany zespół na krajowym podwórku w Brazylii w XXI w. Wiadomo, że faworytem są goście, którzy chcą jak wiele ekip wygrać ten puchar by szybko cieszyć się z awansu do CL i na większym luzie podejść do ligi ogólnokrajowej. W związku z tym, że jest to dla nich priorytet na pierwszą połowę sezonu to zobaczymy na boisku najsilniejszy skład. Zobaczymy w pomocy Lucasa i Casemiro czyli dwójkę zawodników, która w weekend świętowała zdobycie mistrzostwa Ameryki Płd. U20. W moim odczuciu to byli obok Neymara dwaj najlepsi zawodnicy reprezentacji Brazylii co potwierdzają liczby. Lucas 4 gole i 4 asysty. Casemiro 3 gole i pierwsze miejsce w klasyfikacji przechwytów. Do dyspozycji trenera jest również Willian Jose ale on zasiądzie na ławce chociaż po tym co Fernandinho marnował przeciw Portuguesie ostatnio to chyba lepiej by Willian zagrał od początku. Nie ma w składzie Rivaldo, który doznał urazu uda i został w Sao Paulo. O gospodarzach niewiele mogę powiedzieć, bo i też oni nic nie znaczą na arenie ogólnokrajowej w Brazylii. Stan Paraiba nie jest zaliczany do stanów mocnych piłkarsko więc i drużyny stamtąd nie są zbyt mocne. Jedynie jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że napastnik gospodarzy - Cleo Paraense ma tylko 159 cm wzrostu! Tak więc rośli Alex Silva i Miranda będą taranować tego gracza przy każdym pojedynku główkowym. Jednak w pojedynkach sprinterskich mogą mięc z nim spore kłopoty. Tak więc chyba dobrze zobrazowałem jak wygląda sytuacja obu zespołów i dlatego decyduję się na zwycięstwo Sampy, która jeśli wygra dwoma bramkami to awansuję już po pierwszym meczu, a w innych przypadkach będzie potrzebny rewanż w SP.
TREZE (PB): Marcello Galvão, Ferreira, Raniere, andré lima, e Paulinho Potiguar; Thiago Almeida, Marcio Pinho, Julio César e Laércio; Cléo e Warley

SÃO PAULO:
Rogério Ceni, Jean, Alex Silva, Miranda e Juan; Rodrigo Souto, Casemiro (Rhodolfo), Carlinhos e Lucas; Fernandinho e Dagoberto

Murici-Flamengo| 2 @ 1,30 Bwin✅0:3
Murici ze stanu Alagoas będzie podejmować wielkie Flamengo. Faworytem są oczywiście goście z Rio de Janeiro, którzy w tym roku jak na razie wszystko wygrywali jeśli chodzi o oficjalne mecze. Murici jak na razie po 6 kolejkach w rozgrywkach stanowych zajmuję w tabeli 2 miejsce tuż za Corinthians-AL i przed drugoligowym zespołem ASA. Jak już pisałem Flamengo jest w gronie faworytów tegorocznego Copa do Brasil i jest to dla nich najłatwiejsza droga do awansu do Copa Libertadores. W składzie na mecz z Murici nie ma tylko Renato Abreu, który na ostatnim treningu zderzył się z bramkarzem Paulo Victorem i doznał urazu kolana. Rubro-Negro będą wspierani przez wielką rzeszę fanów, która powitała ich chociażby na miejscowym lotnisku. Powitanie było takie jakby Fla wracali po zdobyciu mistrzostwa, a nie tylko na mecz pierwszej rundy CdB. Tak więc Flamengo na pewno postara się by wygrać tutaj dwoma golami, gdyż dałoby im to awans do kolejnej rudny już jutro i przy okazji zaoszczędzili by siły, które przydadzą im się na kolejne spotkania CdB czy Campeonato Carioca.
Flamengo: Felipe, Léo Moura, Welinton, David e Ronaldinho Angelim; Willians, Maldonado, Renato (Marquinhos ou Vander), Thiago Neves e Ronaldinho Gaúcho; Deivid
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tym tygodniu część kolejna pierwszej rundy Copa do Brasil. Niektóre pary rozegrają rewanże, a dla niektórych będzie to pierwsze starcie w tegorocznej edycji pucharu. Do gry wchodzą faworyci: Vasco, Palmeiras, Botafogo czy Atletico Mineiro. Również nie można lekceważyć Atletico PR i Atletico GO, Ceary.
IAPE-Atletico Mineiro| Atletico Mineiro @ 1,35 Bwin✅2:3

Atletico Mineiro przystępuje do Copa do Brasil z zamiarem zwycięstwa w tych rozgrywkach. W pierwszej rundzie nie mogli mieć mocnego rywala i dostali IAPE ze stanu Maranhao. Faworyt jest jasny i teraz tylko jedno pytanie czy Galo zapewnią sobie awans już w pierwszym meczu wygrywając co najmniej dwoma golami czy u siebie w rewanżu. Jak na razie Atletico Mineiro kapitalnie spisuję się w rozgrywkach stanowych i w każdym meczu aplikują rywalowi po kilka goli. Nie inaczej było, gdy grali z Cruzeiro gdy to wygrali 4:3. W rozgrywkach stanowych póki co po 4 gole mają Magno Alves, Diego Tardelli i Neto Berola. Pierwsi dwaj zawodnicy powinni wybiec w podstawowym składzie w meczu z IAPE. Jeszcze jest w drużynie przecież Jobson, który przyszedł z Botafogo. W pomocy również nie można narzekać na jakość zawodników, bo tacy gracze jak Ricardinho czy Diego Souza(akurat kontuzjowany) robią wrażenie na każdym. W obronie zabraknie Revera, który kuruję się po kontuzji ale jego zastępcy spokojnie powinni nie dopuścić do groźnych sytuacji pod ich bramką. Moim zdaniem Galo spokojnie zapewnią sobie awans już w pierwszym meczu, a kurs na ich zwykłe zwycięstwo można w ciemno brać do dubla lub jakiegoś tripla.
River Plate(Sergipano)-Botafogo| Botafogo @ 1,40 Bwin⛔1:0
Botafogo będzie się mierzyć z River Plate w pierwszej rundzie pucharu Brazylii. Nie zwariowałem pisząc te zdanie. Uspokajam, że ten RIver Plate nie ma nic wspólnego poza nazwą ze słynnym klubem z Buenos Aires. Po prostu pewnej grupie ludzie spodobał się ten klub i założyli taki sam w stanie Sergipano, który na piłkarskiej mapie Brazylii nic nie znaczy. Botafogo po przegranym półfinale Taca Guanabara w Campeonato Carioca teraz czeka na mecz z River. Są faworyrem tego spotkania jak i jednym z faworytów do zdobycia całego pucharu. Na pewno mają chrapkę na taki puchar, bo to byłby łatwy awans do Copa Libertadroes 2012. Trener Joel Santana wystawia na to spotkanie najsilniejszy skład i wszyscy gracze powinni nawet bez większego wysiłku spokojnie &quot;pyknąć&quot; amatorów River Plate.
Bahia-Sao Domingo| Bahia @ 1,25 Bwin✅5:1
Bahia będzie na własnym boisku podejmować kolejnego przedstawiciela stanu Sergipano czyli Sao Domingo. Faworyt jest jeden i są nimi gospodarze. W pierwszym meczu nieoczekiwanie było 0:0 więc teraz kto wygra ten awansuje. Również każdy remis bramkowy będzie premiował gości. Czyli żadna strata &quot;punktów&quot; przez Bahię nie wchodzi w grę. Co prawda w rozgrywkach stanowych nie idzie im najlepiej ale dla mnie w stanie Baiano ma znaczenie tylko mecz z Vitorią. W ostatnią niedziele wygrali ten mecz właśnie 2:0 pod wodzą nowego trenera Vagnera Benazziego i teraz ich kolejnym celem będzie awans do drugiej rundy Copa do Brasil. Bardzo dobre transfery przed sezonem pokazują, że mają chrapkę na dobry rok w swoim wyonaniu. Trójka graczy z Corinthiansu: Dodo, Souza i Boquita to nie są anonimowe nazwiska. Również Ramon z CSKA Moskwa czy Titi z Vasco to uznane marki w brazylijskim futbolu. Ostanim nabytkiem został Fahel z Botafogo ale jego nie zobaczymy w meczu z Sao Domingo. Fakt, że również wielu graczy odeszło to jednak moim zdaniem to okienko transferowe należy zaliczyć na plus dla Bahii. Jak dla mnie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego spotkania i awansem do kolejnej rundy, a kurs jest na podbicie ako idealny.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Coritiba-Ypiranga| Coritiba @ 1,30 Bwin✅2:0
Coritiba pierwszy mecz wygrała 1:0 ale dzisiaj grają u siebie i wypadałoby po wygranym klasyku z Atletico PR 4:2 teraz walnąć amatorów ze stanu Gaucho. Ypiranga dostała ostatnio lanie od Gremio 5:0 w ćwierćfinale Gauchao i na pewno nastroje po tym spotkaniu nie są najlepsze. Na dodatek dzisiaj goście przyjadą osłabieni brakiem 4 podstawowych graczy co na pewno im nie pomoże w uzyskaniu jak najlepszego wyniku. Sprawa awansu już jest rozstrzygnięta i teraz Coxa zagra dla kibiców i liczę na kilka goli z ich strony.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W poprzednim tygodniu wszystko wyglądało ok: Flamengo i Sao Paulo zaliczyły wygrane po 3:0 i łatwo po pierwszym meczu obie drużyny awansowały do następnej rundy. Szkoda tylko, że w tym tygodniu znowu zaczął się brazylijski cyrk... Pierwszoligowe drużyny, chociaż biją swoich rywali na głowę (pieniędzmi, zawodnikami, umiejętnościami, wszystkim!) to nie potrafią sobie z nimi poradzić na boisku. Copa do Brasil to teraz najważniejszy turniej dla wszystkich uczestników. Rozgrywki stanowe tak naprawdę nic nie dają, a tutaj można łatwo zdobyć awans do Copa Libertadores. Wszyscy narzekają na dużą ilość meczów, napięty terminarz, a jak można sobie zrobić wolne dzięki dwubramkowej wygranej to nikomu się nie chce. Palmeiras i Atletico Mineiro wymęczyli jednobramkowe wygrane z amatorami, Botafogo chociaż miało ogromną przewagę, przegrało z River Plate! Dalej posunęły się inne zespoły: Portuguesa, która co roku walczy o awans do pierwszej ligi odpada ze słabiutkim Bangu, a Vitoria - ubiegłoroczny finalista, odpada z amatorami z Botafogo PB!

Jeszcze gdyby te drużyny się starały, to mógłbym zrozumieć jednorazowe wpadki. Ale tempo tych spotkań jest cholernie wolne, w ogóle nie widać, żeby faworytom zależało na szybkim awansie. Niby najłatwiejsza droga do Copa Libertadores, a nikomu szczególnie na tym nie zależy. W tym tygodniu obstawianie CdB sobie odpuściłem, ale widząc wyniki i podejście większości zespołów, na razie wcale nie ciągnie mnie do tych rozgrywek.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

W tym tygodniu odbędą się rewanżowe spotkania w 13 parach pierwszej rundy Copa do Brasil. Co ciekawe po zeszłotygodniowych męczarniach rewanże będzie musiało grać kilku pierwszoligowców. Aż 5 drużyn z Serie A w pierwszych meczach nie potrafiło wygrać na wyjeździe dwoma bramkami by awansować już tydzień temu. Mało tego: tylko Palmeiras i Atletico Mineiro potrafiły wygrać swoje mecze!!! Kursy jak widać marne na faworytów ale można spróbować zrobić jakąś taśmę, która nie powinna zawieźć, gdyż Atletico PR, Ponte Preta, ABC Natal, Palmeiras, Botafogo, Atletico Mineiro, Atletico Goianiense, Sport Recife czy Nautico to faworyci swoich par i nie powinni mieć żadnych problemów z awansem, jak i również wygraniem rewanżu. Również Ipatinga czy Brasilense powinni spokojnie ograć swoich rywali jednak ja wole ich raczej odpuścić. Jedyną parą wyrównaną jest mecz Paulista-Sao Jose RS. W pierwszym meczu drużyna ze stanu Rio Grande do Sul wygrała u siebie 1:0 ale teraz to gracze ze stanu Sao Paulo u siebie będą faworytem tego starcia i kurs 1,65 jest jak najbardziej do rozważenia.
Zapraszam do dyskusji
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Kursy mizerne co prawda.Ja wybiorę 2 typy Atletico GO i over w meczu Nautico myślę że to dobre typy w pierwszym meczu raczej bez niespodzianki powinno być zespół o klasę lepszy,drugi mecz ciekawy obie ekipy sporo strzelają gospodarze muszą dużo atakować jeśli myślą o przejściu dalej w pierwszym meczu Nautico przegrało 2-1 więc zapowiada się ciekawie kurs na over około 1.50.
dubel kurs :1.88✅✅ tragedii nie ma choć kursy słabe.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też wydaję mi się, że Paulista powinna sobie poradzić z Sao Jose. Widziałem obie ekipy w kilku meczach w tym roku i Paulista sprawia wrażenie drużyny silniejszej. Przegrali na wyjeździe, ale u siebie powinni sobie już poradzić. Jednak wszystko zależy od składu, w jakim zagrają.

Jak co tydzień jest kilku zdecydowanych faworytów. W najbliższych dniach najpewniej wyglądają Atletico MG, Palmeiras i Botafogo. Wszystkie drużyny powinny bez problemu awansować do następnej rundy. Chociaż Atletico MG i Palmeiras boję się zagrać, bo po wyjazdowych zwycięstwach, do awansu wystarczą im remisy. Nie wiem jak będzie u nich z motywacją, niby powinni wygrać, bo na papierze biją rywali pod każdym względem, jednak nie lubię grać takich kursów, kiedy te zwycięstwa wcale nie są konieczne. Inaczej wygląda Botafogo. Chociaż przeważali w pierwszym meczu z River Plate to przegrali. Teraz do awansu potrzebują wygrać dwoma bramkami, dlatego handicap na Botafogo wygląda dobrze. Może Bota nie prezentuje nic szczególnego, ale odpaść w pierwszej rundzie CdB z amatorami i to na własnym stadionie przed swoimi kibicami? Jeżeli skład będzie wyglądał dobrze, to zdecyduje się na handicap.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tym tygodniu zaczynamy 1/16 finału Copa do Brasil. Jednak aż 6 spotkań odbędzie się dopiero po meczach międzypaństwowych na przełomie marca i kwietnia. Jednak na 10 najbliższych spotkań mamy już ofertę, którą wklejam tutaj:

Najciekawiej zapowiadają się pary takie jak: Atletico GO-Coritiba, Fortaleza-Flamengo czy Paulista-Atletico PR. W tych trzech meczach moim zdaniem będzie najciężej wytypować zwycięzce pierwszej potyczki ale nie mniej wydaje się, że to goście są faworytami dwumeczu. Flamengo jedzie na północ i na wielkim Estadio Castelao będzie musiało stawić co prawda 3-ligowcowi ale drużynie, która ma spore tradycje i ambicje sięgające wysoko ale pechowy ostatni sezon sprawił, że nie udało się wrócić do grona drugoligowców. Atletico Paranaense jeśli zagra na poważnie i tak jak potrafi najlepiej już w pierwszym meczu załatwić sprawę awansu. Jednak sądzę, że piłkarze ze stanu Sao Paulo postawią trudne warunki i obejrzymy ciekawe widowisko. Również emocji nie powinno zabraknąć w spotkaniach Brasiliense-Ceara i tutaj dla mnie goście faworytem, Ipatinga-Avai i tutaj spodziewam się sporej ilości goli oraz Bangu-Nautico. Spokojnie wygrać powinien Palmeiras, który jedzie do stanu Minas Gerais na spotkanie z Uberabą.
Zapraszam do dyskusji
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Paulista-Atletico Paranaense| Atletico PR DNB @ 1,83 Bet365✅0:2
Tutaj faworytem dwumeczu są goście. Jednak pierwszy mecz rozgrywany w Jundiai to szansa dla Paulisty na zrobienie dobrego wyniku przed rewanżem. Takim dobrym wynikiem byłby remis 0:0 lub jakiekolwiek zwycięstwo. Jednak różnica klas obu drużyn moim zdaniem nie pozwoli na takie coś Pauliscie. Atletico w najmocniejszym składzie. Szczególnie mocno prezentuje się druga linia i atak. Kleberson, Ale, Paulo Baier oraz Madson będą stwarzać okazje na gole, a duet Nieto-Guerron powinien je wykorzystywać. Kurs jak najbardziej do grania moim zdaniem.
Uberaba-Palmeiras| Palmeiras @ 1,66 Bet365✅0:4
Palmeiras wybiera się do stanu Minas Gerais na spotkanie z 9 drużyną w tabeli Campeonato Mineiro. Palmeiras jak wiadomo od sezonu 2009, gdy zawalono końcówkę jakoś się wolno podnosi. Teraz zaczęli ten sezon jakoś nieźle i cel jest wygrać Copa do Brasil by móc grać w Copa Libertadores 2012. Jest pełny skład z najlepszym strzelcem pucharu Adriano-5 goli. Liczę na przebudzenie Valdivii i może nastąpi to w tym meczu, a właściwie od tego meczu. Różnica klas raczej nie pozwala na dobry wynik, jakim byłby remis dla Uberaby. Kurs jak najbardziej do zaakceptowania.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj rozegrano 8 spotkań w ramach Copa do Brasil. Jako, że w tej rundzie jeszcze obowiązuje zasada, że kto wygrywa na wyjeździe 2 bramkami i wyżej to awansuje bez rewanżu to już dzięki temu poznaliśmy 4 drużyny, które awansowały do 1/8 finału. W tym gronie jest Palmeiras, Flamengo, Atletico Paranaense i Nautico. Jedyną niespodzianką wczorajszych spotkań było zwycięstwo Sampaio Correa nad Santo Andre 3:2. Drużyna ze stanu Maranhao pokonała już w poprzedniej rundzie Sport Recife, a teraz ma spore szanse by wyeliminować kolejnego wyżej notowanego od siebie rywala. Dzisiaj z kolei dwa mecze. Horizonte podejmuje u siebie Guarani ale sam nie wiem czego się spodziewać po tym meczu więc jego nie podejmuje się typowania, natomiast drugie spotkanie to hit i tutaj mam kilka słów.
VS

Spotkanie dwóch pierwszoligowców już w tej rundzie zwiastuje nam spore emocje. Ciężko jest wytypować faworyta tego dwumeczu ale ja bym się skłaniał ku Coritibie. Fakt, że Atletico u siebie jest mocne i dzisiaj to oni powinni sięgnąć po zwycięstwo to jednak Dragao chyba raczej nie powtórzą sukcesu z przed roku, gdy to doszli do półfinału. Coxa dla mnie wygląda lepiej kadrowo po mimo ogromnej straty jaką było odejście trenera Neya Franco(obecnie kadra olimpijska Brazylii). W Atletico brakuje obecnie takiego kogoś jak Elias w poprzednim sezonie, który potrafił pociągnąć wynik gdy nie szło i strzelił mnóstwo goli, a także zaliczył sporo asyst. Ja się dzisiaj spodziewam ciekawego otwartego spotkania. Szczególnie gospodarze muszą zaatakować, bo na Kurytybie ich szanse będą o wiele mniejsze, a to zwiększa też szanse na gola dla gości.
Atlético-GO
Márcio; Adriano, Gilson, Paulo Henrique e Thiago Feltri; Agenor, Pituca, Ramalho e Anailson; Felipe e Marcão.

Coritiba
Edson Bastos; Jonas, Pereira, Emerson e Willian; Eltinho, Léo Gago, Davi e Rafinha; Marcos Aurélio e Bill
Moje typy:
BTS @ 1,48 Bwin✅1:2
Over 2,5 @ 1,65✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tym tygodniu kolejne mecze 1/16 finału Copa do Brasil. W 6 parach dopiero zacznie się rywalizacja, natomiast w kolejnych 4 zostaną rozegrane rewanże. Przypomnę, że awans do 1/8 finału wywalczyły już drużyny: Flamengo, Palmeiras, Atletico PR i Nautico. I jeszcze przypomnę wyniki pierwszych spotkań, jeśli chodzi o tego tygodniowe rewanże:
Brasiliense-Ceara 0:0
Ipatinga-Avai 1:1
Horizonte-Guarani 1:1
Atletico GO-Coritiba 1:2

Jeśli chodzi o moje typy na ten tydzień to tak wstępnie widzę już kilka ciekawych propozycji. Na pewno warto brać taki kurs na Atletico Mineiro. Gremio Prudente obecnie to ruina i bardzo możliwe, że spadną do drugiej ligi stanowej. Galo lubią sobie postrzelać więc tam też można spokojnie szukać overa. Myślę, że bardzo fajnymi typami, które spokojnie można złączyć w dublu są Avai i Ceara. Obie ekipy grały z trzecioligowcami na wyjeździe i obie zremisowały. Fakt, że Avai wystarcza do szczęścia czyli awansu remis 0:0 ale to nie jest drużyna, która potrafi się bronić tylko lubi atakować. Ipatinga poza tym katastrofalnie w stanie Minas Gerais więc innego wyjścia nie ma jak awans drużyny z Florianapolis. Ceara również jest wyraźnym faworytem swojej pary i nie powinni mieć problemów z dużo niżej notowanym Brasiliense, a własny teren, na którym w poprzednim sezonie przegrywały dużo mocniejsze ekipy od Aligatorów będzie nie wątpliwie atutem dla Vozao. Pewniakiem raczej jest Guarani, które również miało farta w losowaniu. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Santa Cruz-Sao Paulo ale dlaczego o tym napiszę już w analizie tego spotkania. Również nudy nie powinno być w meczach Parana-Botafogo RJ i ABC-Vasco.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Mi wpadł w oko kurs na Vasco da Gama ostatnio sobie świetnie radzą i według mnie warto się przyjrzeć bliżej temu spotkaniu +over 2.5.
Następnie over w meczu Cortiba -Atletico GO gospodarze ostatnio świetne wyniki same wygrane dużo strzelają ,goście też nie źle zapowiada się ciekawe spotkanie .I na tych spotkaniach będę się skupiał ;)
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Propozycje podane przez TrackBank są bardzo ciekawe, a w szczególności typ na Vasco da Gamę.
Mi natomiast do gustu przypadło inne spotkanie, a mianowicie mecz pomiędzy Avai i Ipatingą. Tak jak wyżej kapszti napisał do awansu gospodarzą wystarcza tylko remis. Ale czy zagrają defensywnie i będą bronić korzystnego wyniku ? Wątpię. Gdyby ten mecz byłby na wyjeździe można by było trochę pomyśleć, ale ten mecz jest na własnym boisku na którym strzelają dość sporo bramek. A strzelać ma kto np. Rafael Coelho i William Souza, którzy są w znakomitej formie.
Ipatinga jak na trzecioligowca nie ma zbyt wielu atutów na terenie rywala. Nawet po statystykach widać że wyjazdy całkowicie im nie idą. W zeszłorocznych rozgrywkach Brasilero Serie B zdołali wygrać tylko 2 z 20 meczów na terenie rywala, co spowodowało spadkiem do 3 ligi. Również kadra jest dość słaba i raczej nie ma kto postraszyć.
Podsumowując, inny wynik niż wygrana Avai będzie wielką sensacją.
▶ Avai - Ipatinga 1 @ 1,50 Unibet ✅
▶ Avai - Ipatinga HT - Avai @ 1,90 Bet365 ✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Prudente - Atletico MG: Atletico 0 (1.575 Bet365) ⛔ 2:1
Dziwią mnie trochę kursy na to spotkanie. Atletico MG zawsze miało papiery na dobrą grę i wreszcie pod koniec sezonu, po zatrudnieniu Dorivala, odzyskali blask i w stanowych prezentują się bardzo dobrze. Według mnie mogą namieszać w tym pucharze i nawet jeśli go nie zdobędą, to powinni dość bardzo daleko. Rywal? Nazwa może straszyć, bo Prudente jeszcze kilka miesięcy grało w pierwszej lidze. Jednak to ruina tego zespołu. Najmłodszy klub na wyższych szczeblach rozgrywkowych. W kilka sezonów dostali się do pierwszej ligi, a teraz jeszcze szybciej wrócą na samo dno. Władze po udanym sezonie zaczęły odstawiać szopkę. Zmiana miasta, stadionu, siedziby (bo niby w Barueri było za drogo...), sprzedaż prawie całej kadry i zastąpienie jej słabszymi zawodnikami i młodzieżówką... Trudno się dziwić, że zespół po takim cyrku od razu spadł z pierwszej ligi. Teraz, jako drugoligowiec, grają w rozgrywkach stanowych Paulistao i... tutaj też grozi im spadek do drugiej ligi stanowej... Ostatnie miejsce, bilans 2-5-9 i bramki 17:32. Jeżeli oni w 16 spotkaniach przeciwko 3-4 ligowym zespołom potrafili wygrać tylko 2 razy, to co mogą zrobić w meczu z mocnym Atletico? Według mnie nic.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Coritiba v Atletico GO

Spotkanie bardzo ciekawe gospodarze solidna drużyna grająca ofensywnie od 19 meczy nie pokonana robi wrażenie strzelają bardzo dużo bramek ,spotkają się również z nie złą drużyną która też notuje pozytywne wyniki strzelają nie źle tracą sporo ,dla gości to bardzo ważne spotkanie które muszą wygrać aby cieszyć się z awansu (pierwszy mecz Cortiba 2-1 wygrała na wyjeździe oczywiście) więc wszystkie gwiazdy na niebie mi mówią że oglądniemy sporo bramek .Ofensywny futbol obie drużyny preferują więc ja nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu na over.W drużynie gospodarzy liczę na bramkostrzelnego Marcosa Aurélio który ostatnio jest w formie u gości Marcão bardzo solidny atakujący.Tak więc moim typem jest:
over 2.5 1.60 bet365 3-1✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przychylam się do opinii poprzedników co do typów. Mecz Prudente-Atletico MG jeszcze sam opiszę, ale spotkania Coritiba-Atletico GO oraz Avai-Ipatinga już zostawię w spokoju, gdyż jutro czasu nie będzie, a dzisiaj też spać mi się chce więc opiszę resztę, o której nie mówiono.
Ceara-Brasiliense| Ceara @ 1,45 Bwin✅2:1
Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze. Jak powszechnie wiadomo u siebie na Estadio Castelao są w stanie wygrać z każdym w Brazylii więc czemu nie pokonać mieliby trzecioligowca ze stolicy kraju? No właśnie przesłanek ku awansowi gości nie ma żadnych. Ceara ma dużo lepszy skład i praktycznie bez osłabień(Osvaldo tylko nie zagra), własny teren. To wszystko mi wygląda na łatwe zwycięstwo Vozao. Jak mam przed oczami kadrę Ceary na to spotkanie to naprawdę poza obroną robi ona ogromne wrażenie i sądzę, że tutaj Ceara spokojnie wygra, nawet kilkoma golami. Na dodatek trener gości Reinaldo Gueldini ma problemy kadrowe, gdyż do jego dyspozycji nie będzie 4 graczy: Adrianinho(of.pomocnik), Deda(def.pomocnik), Acosta(napastnik) i Cicinho(boczny obrońca). Poza tym pamiętam jak Jacare(przydomek Brasiliense) grali w Serie B w roku 2010 to zazwyczaj jeśli już coś ugrywali to w domu. Na wyjazdach każdy był z nimi w stanie zrobić co chciał, gdyż byli po prostu tragiczni i dlatego też spadli z ligi i nie pomógł im nawet Omar Andrade, który rok wcześniej doprowadził do mistrzostwa Flamengo.
Paysandu-Bahia| Over 2,5 @ 1,60 Bwin⛔0:0
Miałem grać tutaj zwycięstwo gości ale po przeczytaniu pewnego artykułu na globo zmieniłem zdanie i wole pograć na gole. Otóż przeczytałem, że piłkarz Paysandu w tym sezonie w słabych co prawda rozgrywkach stanu Paraense strzelił już 17 goli w 11 meczach!!! Wynik bardzo dobry tylko właśnie poziom tej ligi stanowej jest słaby. Ten gracz nazywa się - Rafael Oliveira. Jest on awizowany w składzie na jutrzejsze spotkanie i na pewno będzie on największą bronią ze strony gospodarzy. Wiadomo, że jeśli chcą sprawić sensację jaką by było nie wątpliwie wyeliminowanie Bahii to dobry wynik muszą uzyskać u siebie, gdyż w Salvadorze zapewne polegną z kretesem. Goście również mają się czym pochwalić jeśli idzie o atak. Pewnie mało z was wie ale w ataku Tricolor de Aco gra taki gracz jak Robert, który do nie dawna reprezentował barwy Cruzeiro, a w poprzednim sezonie Palmeirasu. Wiele osób może go pamiętać jeszcze z gry w PSV Eindhoven, a także w wielu innych klubach, gdyż to prawdziwy obieżyświat. Jest jeszcze Souza, który ma na swoim koncie dwa występy w kadrze Canarinhos. W pomocy chociażby wypożyczony z Coritnhiansu, Boquita. Tak więc jak widać ma kto strzelać i myślę, że warto pobrać kurs na to zdarzenie.
ABC-RN-Vasco da Gama| Vasco @ 1,95 Bwin⛔0:0
Ciekawie zapowiada się spotkanie na północy Brazylii w stanie Rio Grande do Norte. W miejscowym Natal dojdzie do starcia beniaminka Serie B czyli drużyny, która wraca po roku gry w Serie C - ABC oraz jednej z największych ekip w Kraju Kawy czyli Vasco. Początek sezonu w wykonaniu Vasco katastrofalny wręcz ale od jakiegoś czasu co raz lepiej w obronie i to jest klucz do sukcesu. Co ciekawe Vasco udało się nie stracić gola w dwóch ostatnich spotkaniach, a grali przecież z Botafogo i Fluminense. Na najbliższy mecz nie pojedzie jedynie Felipe, który narzeka na jakiś uraz ale jego miejsce zajmie wyczekiwany w ataku Alecsandro i uważam, że na tej zmianie mogą nawet skorzystać. Jak dla mnie kurs ciekawy, gdyż Vasco ostatnio fajnie gra więc można spróbować.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Coritiba PR - Atletico GO 1,70 3:1 ✅
Przeglądając dzisiejszą ofertę już miałem skusić się na mecze WTA, ale jednak po dłuższym namyśle odpuściłem tą ruletkę.
Znalazłem ciekawe spotkanie w pucharze Brazylii o dość fajnym kursie. Coritiba PR ostatnio prezentuje genialną formę od 15 meczy zanotowali serię 15 zwycięstw, co jest na prawdę świetnym wynikiem. A od koło 20 nie zaznali smaku porażki.
Do tego na wyjeździe z Atletico GO ugrali korzystny wynik 1:2 który jest olbrzymim krokiem do awansu do dalszej fazy pucharu kraju. Atletico co prawda nie gra jakoś źle, sporo strzelają, ale pomimo tych okoliczności skłaniam się bardziej ku gospodarzy którzy na własnym terenie będą chcieli przypieczętować pewny awans.
Goście w tym meczu będą musieli się otworzyć o ile myślą jeszcze o awansie, dlatego można spodziewać się też sporej ilości bramek. Ostatni fakt przemawiający za Coritiba PR to to, że Atletico dość słabo gra na wyjazdach w pucharze o czym świadczą ich wyniki:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Zdecydowanie najciekawsze i najlepiej zapowiadające się spotkanie w tym tygodniu, a dla mnie w tej rundzie odbędzie się w Recife(stan Pernambuco), gdzie Santa Cruz będzie podejmować Sao Paulo FC. Wiadomo, że różnica w poziomie piłkarskim jest, gdyż drużyna z czwartej ligi nie może być na równi z jedną z najlepszych ekip w Brazylii i na całym kontynencie. Jednak fakt, że kibice Santa Cruz to jedni z najbardziej oddanych i fanatycznych w całej Brazylii jeśli nie są na pierwszym miejscu, to na pewno są w absolutnej czołówce o czym może mało osób wiedzieć. Dzisiaj na Estadio Arruda przyjdzie zapewne komplet 60 000 osób i będzie żywiołowo i głośno dopingować swoich ulubieńców, by ci wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i sprawili niespodziankę czy też sensację jaką byłoby zwycięstwo nad Sampą. To właśnie ta otoczka wokół meczu sprawia, że ja czekam już od czasu losowania na to spotkanie i mam wielką ochotę by je obejrzeć. O gościach nie ma co pisać, bo każdy wie co mamy tutaj za drużynę więc darujmy sobie to. Santa Cruz jak już pisałem gra w czwartej lidze. Jeśli chodzi o ich grę w stanie Pernambuco to w tym roku wygląda to bardzo dobrze, bo po 19 kolejkach są liderem wraz z Nautico, a wyprzedzają Sport Recife i Salgueiro(cała trójka gra w drugiej lidze). Co do typu na to spotkanie to jakoś takowego sobie nie upatrzyłem, gdyż ja trzymam kciuki za gospodarzy, bo chciałbym by ten tłum miał trochę radości z pokonania albo chociaż remisu z tak renomowanym rywalem jakim jest Sampa.
Santa Cruz
Tiago Cardoso; Jackson, Thiago Matias, Leandro Souza e Renatinho; Jeovânio, Cleber Goiano, Natan e Têti; Landu e Gilberto.

São Paulo
Rogério Ceni; Rhodolfo, Alex Silva e Miranda (Xandão ou Rivaldo); Jean, Carlinhos, Rodrigo Souto, Lucas e Juan; Dagoberto e Fernandinho
1:0
VS
Również zechciało mi się opisać spotkanie Parana-Botafogo. Gospodarze nie najlepiej zaczęli ten sezon. Jednak po kilku dobrych spotkaniach już zajmują 5 lokatę w rozgrywkach stanu Parana. To, że wyprzedzają ich Coritiba i Atletico PR to żaden wstyd, ale już fakt, że przed nimi są takie ekipy jak Paranavai czy Opererio Ferroviario to dumy na pewno z tego powodu czuć nie mogą... Jednak Botafogo też nie zbyt dobrze sobie radzi w tym sezonie. Jedynie półfinał pierwszej części rozgrywek stanowych to był tylko cel minimum, a teraz co prawda w swojej grupie 2 miejsce ale przed nimi nie jest Fluminense, a Olaria... Ostatnie dwa spotkania Fogao nie napawają zbytnio optymizmem. Najpierw 0:2 z Vasco, a ostatnio 0:0 z Boavistą i w obu tych spotkaniach zagrali co najwyżej przeciętnie. Dzisiaj Botafogo zagra po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera Caio Juniora. Ostatni mecz oglądał z trybun i na pewno podziela moje zdanie, że jest trochę do roboty. Jednak co on był w stanie zrobić przez te kilka dni poza motywacją drużyny i jedynie tutaj Botafogo może uratować &quot;efekt nowej miotły&quot; powszechnie znany na całym świecie. Parana raczej nie zachwyca w ataku, a na dodatek dzisiaj ma nie zagrać ich najlepszy pomocnik Kelvin, który ma jakieś zobowiązania wobec Botafogo. Dla Parany to spory cios, gdyż ten gracz robi wiele dobrego i bez niego ciężko będzie stwarzać dużą ilość sytuacji podbramkowych. Z kolei Botafogo dalej bez Loco Abreu i Arevalo Riosa, którzy wczoraj grali w Dublinie z Irlandią więc normalne jest, że nie zdążyli wrócić. W poprzedniej rundzie Botafogo ledwo co ograło nie grające nawet w 4 lidze River Plate-SE, ale teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie, gdyż Parana to nie byle jaki zespół. Spodziewam się wyrównanego spotkania i dlatego można skorzystać z opcji grania na 1X czy under.
Paraná
Thiago Rodrigues; Paulo Henrique, Luciano Castán, Rodrigo Defendi e Henrique; Anderson, Luiz Camargo, Marquinhos (Kelvin) e Lima; Diego e Léo.
Botafogo
Jefferson; Alessandro, Antônio Carlos, Márcio Rosário e Márcio Azevedo; Rodrigo Mancha, Marcelo Mattos, Somália e Everton; Caio e Herrera
Moje typy:
Parana(+0,5) @ 1,55 Bet365⛔1:2
Under 2,5 @ 2,20 Betway⛔
Under 3,5 @ 1,45 Gamebookers✅
BTS? NO @ 2,35 Bwin⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczorajsza noc nie była dla mnie zbyt dobra co widać wyżej. Fartowne zwycięstwo i awans Ceary, która dopiero w 92 minucie po golu Marcelo Nicacio zapewniła sobie awans do kolejnej rundy. Na uwagę zasługuję gol dla Brasiliense po kapitalnym rajdzie Ruya. Niespodzianek raczej nie było poza remisem Paysandu z Bahią i przede wszystkim zwycięstwa Santa Cruz z Sao Paulo FC 1:0. Goście byli o wiele lepsi ale wystarczyła chwila słabości i Rodrigo Souto strzelił samobója. Dzisiaj dwa kolejne spotkania:
VS

W Presidente Prudente na stadionie Prudentao dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania Gremio Prudente z Atletico Mineiro. Nie wątpliwym faworytem tej potyczki są dzisiejsi goście. Galo po katastrofalnym poprzednim sezonie chce w tym wiele osiągnąć i dlatego też wzmocniono przed sezonem skład. Niestety odszedł Diego Tardelli i jest to spora strata dla linii ofensywnej ale Dorival Junior dysponuje takim bogactwem w linii ataku, że spokojnie każdy jest w stanie coś ustrzelić. Gremio Prudente po spadku z Brasileirao teraz broni się przed spadkiem z Paulistao. Jednak ostatnie miejsce i najgorsza obrona to wszystko mówi wyraźnie, że dyspozycja podopiecznych Marcio Goiano jest tragiczna. W 16 meczach stracili już 32 gole czyli równo dwa na mecz. Dzisiaj mają stawić czoło bardzo mocnej ofensywie więc na dwóch golach może się nie skończyć. Obie ekipy bez osłabień. Gremio jeśli idzie o atak to tak tragiczne nie jest jeśli strzela Rhayner, bo to ich zdecydowanie najlepszy gracz w linii ofensywnej. Myślę, że warto skorzystać z kursu jaki oferują nam buki na gości, gdyż jest jak dla mnie wysoki i widzę tutaj value.
Grêmio Prudente
Márcio; Ângelo, Douglas, Edinei e Jadilson; Anderson Pedra, Mateus, Saldanha e Alex Maranhão; Rhayner e Eraldo
Atlético-MG
Renan Ribeiro; Rafael Cruz, Réver, Leonardo Silva e Leandro; Toró, Serginho, Ricardinho e Renan Oliveira; Magno Alves e Ricardo Bueno

Moje typy:
Atletico MG @ Bwin⛔2:1
Over 2,75 @ 1,85 PinnacleSports✅

W drugim spotkaniu Ponte Preta podejmować będzie Goias. To spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane dlatego, też nie mam zamiaru się bawić w typowanie zwycięzcy tego pojedynku. Dla zainteresowanych jedynie wklejam składy:
Ponte Preta
Bruno; Eduardo Arroz, Leandro Silva, Ferron e João Paulo; Josimar, Macuso, Gil (Xaves) e Válber; Tiago Luís e Ricardo Jesus (Márcio Diogo).

Goiás
Harlei; Rafael Tolói, Marcão e Ernando; Oziel, Carlos Alberto, Zé Antônio, Marcelo Costa e Diogo; Felipe Amorin e Guto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom