>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ComeOn

madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Wiem,że dostanę ???? ale mam dead line do poniedziałku wieczór, dlatego do nich wpłaciłem bo kiedyś, jeszcze za czasów skrilla wszystko było tam bardzo sprawnie. Ogólnie gram tam, bo w kasynie idzie wygrać, oferta zakładów przejrzysta i dość bogata, szkoda że mają tylko beznadziejnego pokera
Z tą ofertą to nie byłbym taki optymistyczny, bo jesli chodzi o handicapy to mają srednia oferte, juz expekt ma lepsza, tak samo kartki,ale kursy nawet na pilke nozna maja duze, pare razy porownalem pare firm np betsson, expekt z come on stworzylem taki sam kupon na tych bukach i come on wyszedl najwiekszy kurs, brak handicapow -2, -3, , +2, +3 mi najbardizej doskwiera.
Tak na marginesie zadam jedno pytanie, kto gra w tym buku to powinien wiedziec, jaka jest najmniejsza stawka bo jak raz chcailem puscic za dwa zl to wyskoczyl napis minimalna stawka na kupon to 2,03, wpisalem to 2,03 i nie chcialo mi puscic kupona wiec nie wiem o co kuma... orientuje sie ktos
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Mi,też tak wyskakiwało - raz 2,01 raz 2,03 ,a dziś mi wyskoczyło,że 2 pln jest powyżej jakiegoś limitu i musi być zaakceptowane,podejrzewam,że już teraz na live wszystko mi się bedzie akceptować 20 sekund dłużej,miał już ktoś tak?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W comeon są przeliczniki z euro. Zarówno wpłaty/wypłaty, jak i np. minimalne stawki. Ta minimalna stawka na zakład to chyba 0.50 euro.
 
S 0

senatorol

Użytkownik
Witam!
W comeon! minimum do wypłaty to coś koło 85PLN, a mi do tej kwoty niestety trochę brakuje :/ Czy jeśli wpłacę brakującą kwotę, nie włączę żadnego bonusu, to będę mógł jeszcze tego samego dnia wypłacić??
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Witam.
Mam takie nietypowe pytanie, przy próbie wypłaty i wprowadzeniu wszystkich danych poprawnie(zielone znaczki obok danych) po kliknięciu na przycisk dokonaj wypłaty nic sie nie dzieje (jak jakies dane są źle wpisane to wywala błąd, ale przy poprawnych danych zero reakcji) miał ktoś cos podobnego u nich ?


Edit: Problem rozwiązany.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
jak się z tą firmą skontaktować ? wysłałem im wczoraj maile i nikt nie odpisuje, czat niby od 12 miał być i nikogo nie ma. Jeśli oni chcą mieć ludzi to niech poprawią komunikację, bo u innych buków odp. dostałbym już 3 razy
ps. Jak wgrać dokumenty ? chcę wgrać skan dowodu itp i wszystko robię dobrze, ale wgrywanie pliku nie ma końca...
 
B 202

-bp-

Użytkownik
jak się z tą firmą skontaktować ? wysłałem im wczoraj maile i nikt nie odpisuje, czat niby od 12 miał być i nikogo nie ma. Jeśli oni chcą mieć ludzi to niech poprawią komunikację, bo u innych buków odp. dostałbym już 3 razy
ps. Jak wgrać dokumenty ? chcę wgrać skan dowodu itp i wszystko robię dobrze, ale wgrywanie pliku nie ma końca...
U mnie wgrywanie dokumentów poszło bez problemów.
Weryfikacja w 24h wszystko zaakceptowane.
Wypłata zlecona w czwartek o 16 do teraz wisi przetwarzają oni wypłaty w weekend ? Czy dopiero w poniedziałek ją zatwierdzą ? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie u nich ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jakie to comeon jest nędzne to się w głowie nie mieści.Wygrywam kupon,brak kasy na koncie mimo rozliczenia kuponu.Po kilkunastu minutach łaskawie dopisują i nie mogę stawiać zakładów,bo rzekomo brak środków.Później udaje się obstawić za część i zostawiam sobie resztę na kontrę i nagle tej kasy nie ma na koncie...i jeszcze brak skrilla i netellera...ŻAŁOSNY BUK.
E:I jeszcze k...a &quot;autokasowanie przeterminowanego bonusu&quot; wziętego wczoraj i ważnego do 22ego...poje...o psa i łańcuch.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Potwierdzam,dokumentów się wgrać nie da,na maile odpowiadają powoli,jeden mój bonus zagubili,drugi anulowany z datą wczorajszą chociaż jeszcze dzisiaj był widoczny.
Live kuleje.
No i oczywiście czasami wyskakuje &quot;brak środków na koncie&quot; chociaż to nieprawda,lub że stawka jest za wysoka i musi być zaakcewptowana,nawet jeśli to 2 zł.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Trzymajmy poziom na forum, a nie tylko płacze i narzekania. To nie onet.
Ile można czytać jedno i to samo?
Kasy Wam nikt nie zwróci - otrzymacie w ramach rekompensaty darmowe spiny bez depozytu. Wina leży po stronie technicznej. Nic więcej nie wskóracie. Zrozumcie to?
Posty nic nie wnoszące, powtarzające się, o dupie Marynie zostaną skasowane.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Czy komus oprocz mi wisi wypłata do akceptacji dluzszy czas? Wyplata zlecona w srode wieczorem do tego czasu nie zrealizowana ???? A i konto jest po weryfikacji
 
Do góry Bottom