>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ComeOn

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Odpowiedź z suportu
W związku ze zbyt dużymi kosztami obsługi płatności poprzez Skrill oraz Neteller podjęliśmy decyzję o wyłączeniu tych opcji na stronie ComeOn.com od 14 Czerwca 2013.

Komentarz
Skrill oraz Neteller mają przelewy za darmo. Być może uruchomianie opcji do przesyłania pieniędzy kosztuje, ale jeśli dla bukmachera jest to &quot;duży koszt&quot; - to ja więcej pytań nie mam. Syfioza i tyle w temacie.
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Serdecznie ODRADZAM tego buka... Robią wszystko żeby utrudnić życie graczowi. Weryfikacja kilku dokumentów, wpłata i wypłata koniecznie na to samo konto itp. Do tego słabe kursy, słaby live i wolna strona. Jedyny plus to niezłe promocje.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Serdecznie ODRADZAM tego buka... Robią wszystko żeby utrudnić życie graczowi. Weryfikacja kilku dokumentów, wpłata i wypłata koniecznie na to samo konto itp. Do tego słabe kursy, słaby live i wolna strona. Jedyny plus to niezłe promocje.
A co na inne konto chciałbyś wypłacać , wiadome ze sie wyplaca na to samo konto podane przy rejestracji,
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
A co na inne konto chciałbyś wypłacać , wiadome ze sie wyplaca na to samo konto podane przy rejestracji,
Wpłata i wypłata tak, ale pierwszy raz się spotykam żeby buk żądał screenshota konta bankowego i to konto musi należeć do właściciela konta na ComeOn.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Wpłata i wypłata tak, ale pierwszy raz się spotykam żeby buk żądał screenshota konta bankowego i to konto musi należeć do właściciela konta na ComeOn.
Normalna praktyka - weryfikacja, wielu bukmacherów tak robi...
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Napisałem tylko swoje zdanie i swoje odczucia. Nie zgadzasz się z tym? Masz do tego prawo, ale nie próbuj zmienić mojego zdania, bo Ci się to na pewno nie uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja tam przestałem grać odkąd zlikwidowali metody płatności przez MB i Neteller.
Sytuacja bardzo dziwna,bo jako oficjalny powód podaja zbyt duży koszt obsługi tych płatności.
Dziwne to jest dla mnie dlatego,że są chyba jedyną firma ,która nie ma MB i Neteller.
Ciekawe co jest prawdziwą przyczyną podjęcia takiej decyzji przez ComeOn?
Z pewnościa nie zwiększyło to im liczby klientów i ilości wpłat.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ja też zrezygnowałem zupelnie ze Skrilla po ostatniej ich zlodziejskiej podwyzce prowizji za przelewy miedzy kontami oraz wyplaty i przeszedlem juz zupelnie na wplaty / wyplaty za pomoca p24 i CC takze jestem w stanie ich zrozumiec ????
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mi sie nie podoba prowizja za wpłate przez paysafecard 5%, w zadnym buku nie ma chyba takiej prowizji a oni nalozyli, a czesto wplacalem ta metoda takze minus dla nich
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Serdecznie ODRADZAM tego buka... Robią wszystko żeby utrudnić życie graczowi. Weryfikacja kilku dokumentów, wpłata i wypłata koniecznie na to samo konto itp. Do tego słabe kursy, słaby live i wolna strona. Jedyny plus to niezłe promocje.
to chyba tylko u Ciebie, ja się loguje na lapku, w domu i robocie i nie ma żadnych problemów z wypłatami od 2 lat
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Jak wyglada aktualnie sytacja z limitami u nich ? Nie grałem tam od dość dawna.Przysłali mi bonus 50% do 500 PLN. Da rade u nich pograć kilka kuponów stawkami po 1500 pln na zakład ?( tylko popularne zdarzenia - głównie piłka nożna europejska i nba ).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
40 000 PLN do wygrania w sporcie na ComeOn




Chciałbyś wygrać chociaż część z 40 000 PLN bez żadnego obrotu?



Postaw zakład na co najmniej 20PLN codziennie przez 7 dni i wygraj część z 40000PLN w naszej sportowej promocji


Nie masz konta gracza? Zarejestruj się teraz

To najlepsza oferta w tym roku! Przez 7 dni wszyscy gracze , którzy postawią zakład w dniach 30 Listopada do 6 Grudnia mogą wygrać aż do 40 000 PLN.

Żeby zakwalifikować się do zabawy i przejść do następnego dnia rozgrywek musisz CODZIENNIE postawić zakład zgodny z warunkami wymienionymi poniżej od dnia 30 Listopada aż do końca promocji ( każdego dnia trzeba postawić nowy zakład zgodny z poniższymi warunkami ):
Warunki zakładu:

  • Zakład musi być za minimum 20 PLN
  • Kurs minimalny to 2.0 (zakłady kombinacyjne i pojedyńcze)
  • Musi być postawiony pomiędzy 00:01 - 23:59 CET każdego dnia

Warunki promocji:

- Całkowita pula nagrody to 40 000 PLN. Kwota ta zostanie podzielona pomiędzy osoby, które wezmą udział w promocji przez pełne 7 dni i spełnią jej warunki np: Jeżeli będzie 100 zwyciężców tp 40 000 / 100 = 400 PLN - tyle dostanie każdy gracz, który wziął udział w promocji.
- Wszyscy zwyciężcy będą wymienieniu na tej stronie na górze listy. Wyniki zostaną ogłoszone 7 Grudnia, dzień po zakończeniu promocji.
- Wygrana będzie dodana na konta w postaci gotówki bez obrotu w dniu 9 grudnia około 19:00 CET.
- DRUGA SZANSA ! Rezerwujemy sobie prawo do dania drugiej szansy dla graczy , którzy przegapili termin. Jeżeli taka opcja będzie dostępna wszyscy gracze, którzy będą chcieli wziąć udział PO ROZPOCZĘCIU promocji i z jakiegoś powodu ominęli poprzednie dni - będę mogli to zrobić podczas 4 dnia promocji - 3 Grudnia. Warunki zakładu będą jednak inne dla tych graczy, znacznie trudniejsze, więc zalecamy wzięcie udziału w promocji od dnia 1.
- BŁĘDY. ComeOn rezerwuje sobie prawo do zmiany, aktualizacji i zdjęcia promocji z oferty bez żadnego ostrzeżenia w przypadku wystąpienia błędów w systemie.

LISTA GRACZY
Od 1 Grudnia będziemy aktualozować listę graczy biorących udział w promocji.
Możesz wyszukać swoją nazwę uzytkownika, żeby sprawdzić czy zakwalifikowałeś się do promocji.
Ostatnia aktualizacja 18:00 25-11-13 CET


Zobacz więcej na ComeOn


---

Pamiętaj, że dzisiaj masz ostatnią szansę wygrać nagrody i bonusy w promocji:
Promocja w ComeOn- wygraj m.in Galaxy S4, Asus Nexus7, bonusy i spiny...
 
M 3

m94

Użytkownik
Witam, posiadam konto internetowe w banku, ale dokonałem przelewu na comeon na poczcie,jako zwykły przelew. Czy mogę mieć później problemy z wypłatą (czytałem gdzieś, że wypłata może być tylko na to konto z którego dokonano depozytu) ?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Nie będziesz miał problemu.Do wypłaty podajesz swoje konto bankowe.Mogą ewentualnie poprosić o screen z konta lub inny dokument.
Ja swego czasu wysyłałem zeskanową umowę prowadzenia rachunku a w drugim przypadku po zalogowaniu sie przez internet wygenerowałem dokument-potwierdzenie w formacie PDF.
To w zupełności wystarczyło.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Ugrałem z 10 darmowych spinow z kalendarza adventowego w come on 12 zł. trzeba je jakoś obracać? bo nigdzie nie moge znalezc info o tej promocji.
 
Do góry Bottom