>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ComeOn

M 837

marcios

Użytkownik
screen konta bankowego z widocznym adresem i danymi + screen z MB + 2 strony dowód wystarcza i bez rachunku przejdzie
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
screen konta bankowego z widocznym adresem i danymi + screen z MB + 2 strony dowód wystarcza i bez rachunku przejdzie
Ok. Zanim zacznę tu grać spróbuję najpierw zweryfikować konto w taki sposób, żeby później problemów nie było. Dziękuję.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Jak wygląda weryfikacja ? Nie trzeba przesyłać żadnego skanu zapłaconego rachunku, wystarczy sam dowód i ... ?
Pytam o rachunek, bo w domu nic na mnie nie jest.
ja miałem skan dowodu i wyciag z konta bankwego
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
zweryfikuj sobie meila tel i wysil dość wyraźny skan dowodu albo czegoś w zamian wszystko maja na stronie ja dawno temu weryfikowałem i rachunku nie chcieli
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Jak wygląda weryfikacja ? Nie trzeba przesyłać żadnego skanu zapłaconego rachunku, wystarczy sam dowód i ... ?
Pytam o rachunek, bo w domu nic na mnie nie jest.
Screen z dowodu i zależy gdzie wypłacasz .

Odpowiednio na konto bankowe.
-screen z konta bankowego albo wyciąg z konta do 3 miesięcy

MB
- screen konta
 
X 2

xahiv

Użytkownik
Ogólnie buk jak na razie (korzystam z niego trzeci dzień), nie za bardzo mi się podoba. Pierwsza wada, to dosyć mała oferta (raczej główne ligi tylko) - no ale do tego da się przyzwyczaić. Druga sprawa, to śmiesznie małe kursy (nie zawsze, ale jednak zazwyczaj) - z reguły jest tak, że jak jeden bukmacher ma większy kurs na gospodarzy, a drugi ma mniejszy, to ten drugi ma większy na gości i na odwrót. No a tutaj kursy są po prostu znacznie niższe niż u reszty (szczególnie dużo niższe niż te w bet365 gdzie grałem wcześniej).
Trzecia sprawa, która dziś mnie szczególnie wkurzyła, mam na koncie 100 zł - chcę złożyć zakład za 100zł, a tu mi wywala komunikat, że brak środków na koncie! A jest po 19.00 i supportu nie ma, no jak tu się nie wk...

Do zalet zaliczam:
- ładna strona - pod względem graficznym
- punkty lojalnościowe - co prawda wybór nagród bardzo małe, a te gwarantowane są kosmicznie drogie, ale zawsze są też loterie - lepsze takie coś niż nic
 
K 1

koza2109

Użytkownik
To i ja się wypowiem, co do plusów to jak już wspomniano bardzo szybka weryfikacja dokumentów oraz wypłata(w moim wypadku na konto bankowe nie całe 48h). Bonus 3x od depozytu też fajny, jestem na 2 stopniu, 1 udało się wypłacić z prawie 5x zyskiem;) Minusy to dla mnie przede wszystkim brak możliwości grania NHL(nie wiem jak z resztą hokeja, ale pewnie podobnie) bez dogrywki, niestety samej zeszłej nocy 2 mecze wygrane po OT. No a kolejny tak jak ktoś wspominał, wycofują zakłady(mi się zdarzyło zakład live-wygrany, został &quot;odwołany&quot;) oraz ogólnie zakłady live ubogie, długi czas oczekiwania na przyjęcie co w meczach NBA jest dość istotne.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Zauwazylem ze ucina nazwiska jak chce obstawic np tenis, taki uklad strony maja ze dlugie nazwiska sie nie mieszcza Taki maly blad a rzuca sie w oczy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kwietniowa promocja w ComeOn


ROMAN KOŁTOŃ Poleca:
Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
plus 300PLN więcej na STAR T - tylko u nas!

W kwietniu po raz ostatni mamy promocję z nagrodami rzeczowymi + gwarantowane dodatkowe bonusy dla nowych klientów

Ostatni raz okazja wygrać:

1. LG 42LM620S - najnowszej klasy TV LED 3D FULL HD
2. nagroda &quot;życzenie&quot; do 200PLN
3, Zestaw pokerowy
4. pendrive 8 GB
5. 8 bonusów, każdy o wartości 25PLN
6. 8 x 25 darmowych spinów
7. 4 unikalnych koszulek forum.bukmacherskie.com
8. Pozostali gracze mają gwarantowane 10 freespinów w kasynie

Bonusy oraz spiny są wolne od obrotu!

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:
Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN na START - Tylko u nas!

Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 06 - 30 kwietnia z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt;
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z ComeOn
- nagroda &quot;życzenie&quot; (w przypadku wylosowanie właśnie Ciebie, otrzymasz wymarzoną nagrodę np. słuchawki czy grę na PC/PS3 itd do kwoty 200pln)
W tytule proszę wpisać &quot;W kwietniu gram i wygrywam z ComeOn&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 30 kwietnia i nie będzie przedłużana!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w ComeOn niż teraz :wink:
Każdy kto się zgłosi do promocji otrzyma nagrodę w ComeOn!

Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 15 maja.

Do tej pory rozdaliśmy:
- ipad 3
- PS3 z grą fifa13 + zestaw sportowy
- wysokiej jakości sprzęt elektroniczny
- zestawy pokerowe
- ponad 1200PLN dodatkowych bonusów na zakłady
- ponad 1500 spinów w kasynie


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz! - ROMAN KOŁ TOŃ Poleca!
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Wyplacilem kase na konto bankowe, zlecilem wyplate w srode wieczorem, wczoraj tj. w czwartek o godzinie 16 dostalem informacje, ze moja wyplata zostala przetworzona. Teraz mamy godzine prawie 13 - jest szansa, ze jeszcze dzisiaj dostane wyplate? Ktos ma doswiadczenie w tej sferze? Z jakiego banku oni przelewaja?
 
K 1

koza2109

Użytkownik
Niestety nie mam 10 postów i nie mogłem Ci odpisać na PW. Sprawdziłem e-mail i konto bankowe, ja dostałem wypłatę po niespełna 48h.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki z promocji za miesiąc marzec:

1. Rumian** - PS3+FIFA13+zestaw
2. Malina** - Kij hokejowy
3. Koto** - zestaw pokerowy
4. dorc** - pendrive
5. davcc** - pendrive
6. kokonek** - 25PLN BONUS SPORT
7. ste** - 25PLN BONUS SPORT
8. rumo** - 25PLN BONUS SPORT
9. michalo** - 25PLN BONUS SPORT
10. ukash** - 25PLN BONUS SPORT
11. slaw** - 25PLN BONUS SPORT
12. webb** - 25PLN BONUS SPORT
13. Pagni20** - 25PLN BONUS SPORT
14. radeeek** - 25PLN BONUS SPORT
15. Lucas** - 25PLN BONUS SPORT
16. kkucharcz** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
17. Moniek1** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
18. pmiku** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
19. krist** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
20. iwano** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
21. lukanio** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
22. marcinmil** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
23. wasu** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
24. grzegorz90** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
25. kozub** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
26. saraa03** - 25 FREESPINÓW na Gonzo
27. devil02_19** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
28. dziubo** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
29. Milson** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
30. zaleschi** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
31. zepsute_rad** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
32. pannaolenc** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
33. kryspin19** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
34. damian1993** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
35. mizziek** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
36. rah0** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
37. blint** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
38. olek** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
39. rozy** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
40. escada** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
41. mervei** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
42. mumin** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
43. pawlo1** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
44. Witekwitek** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
45. damon** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
46. PaWL** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
47. cicinho** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
48. l3wy** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
49. ostrowsk** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
50. godnezyc** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
51. gwojtek1** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
52. bibik** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
53. mlucen** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
54. marcin** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
55. imanu** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
56. lloyd** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
57. Marcin** - 10 FREESPINÓW na Gonzo
58. kar5** - 5 FREESPINÓW na Gonzo
59. rost** - 5 FREESPINÓW na Gonzo
60. Damci** - 5 FREESPINÓW na Gonzo
61. blue3** - 5 FREESPINÓW na Gonzo
62. comeonus19** - 5 FREESPINÓW na Gonzo

Gratuluję.
Osoby, które wygrały nagrody rzeczowe proszę wysłać na adres email: [email protected] dane do wysyłki.
Proszę podać także numer telefonu do kontaktu np. kuriera. Nagrody zostaną wysłane w przyszłym tygodniu. Proszę odebrać nagrody, gdyż poprzednim razem firma otrzymała zwrot, bo osoba nie odebrała paczki.
Jeśli kogoś nie ma na liście, a zgłaszał się do promocji to pisać na maila lub na PW.
Wszystkie spiny są na gozno quest.
Freespiny na Gonzo są możliwe do dodania tylko w sytuacji, kiedy gracz zagrał przynajmniej 1 rundę na Gonzo Quest wcześniej za własne pieniądze. Taki wymóg techniczny NetEnt.

Pozdrawiam

Zobacz koniecznie:

Kwietniowa promocja z ComeOn - wygraj TV LG 42&quot; 3D, bonusy, gadżety itd. Tylko u nas!
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Sluchajcie... nie moge wygrac walki e-mailowej z ComeOn. Nie wiem, czy support polski jest taki tepy (ja nie obrazam, stwierdzam fakt) czy tez zlewaja mnie po prostu... Tragedia.
W skrocie: postawilem na live w nocy mecz baseballa, postawilem na druzyne X przy wyniku 1:4, kurs byl 5.25. I ta druzyna wygrala 6:5!! Problem w tym.. ze na ComeOn nazwy druzyn byly odwrotnie. I pod sam koniec zamienili nazwy druzyn na dobre.
Czyli rozliczaja mi ten kupon tak, ze moja druzyna wygrywala 4:1 (i ja postawilem po kursie 5.25 jej zwyciestwo) a potem przegrala.
Przeciez to absurd... Jak kurs mogl byc na druzyne wygrywajaca 5.25? Dalem screeny z kuponu, gdzie jest napisane przy jakim wyniku bylo to stawiane, dalem screeny z oryginalnej strony MLB.COM a oni pisza, ze przeanalizowali to i jest wszystko dobrze.

Jak mam im to wyjasnic chalupniczo, aby zrozumieli? Albo moze pisac od razu do angielskiego supportu? Angielski znam b. dobrze.
 
K 1

koza2109

Użytkownik
Ja miałem identyczna sytuacje, w nocy był mecz LA Kings - PHX i dali na live kursy na odwrót na Kings było 3,25, nie wiele myśląc postawiłem, a po ok 20 min miałem zwrot za ten singiel &quot;anulowano&quot; na chatcie napisali, że to ich pomyłka i zakłady wycofane.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Ja miałem identyczna sytuacje, w nocy był mecz LA Kings - PHX i dali na live kursy na odwrót na Kings było 3,25, nie wiele myśląc postawiłem, a po ok 20 min miałem zwrot za ten singiel &quot;anulowano&quot; na chatcie napisali, że to ich pomyłka i zakłady wycofane.
Wiesz, ja obstawilem nie patrzac na wynik na mlb.com, po prostu chcialem cos postawic, a ze wiedzialem, ze faworytem byla druzyna, ktora przegrywala 1:4 to postawilem na nia. Po prawdzie to ja chce, aby rozliczyli mi moj kupon jako wygrany, kurs sie zgadza.. Ale jezeli oni uznaja to za blad to chociaz zwrot, stowa piechota nie chodzi.
A masz jakis sposob, jak z nimi walczyc? Bo jak napisalem maila to mi odpisali po 3 dniach.. Jak uderzam na czacie to babka mowi, ze moja sprawa zostanie przekazana do dzialu sportowego - i potem tez trzeba czekac. Chyba uderze do angielskiego supportu.
Lubie ComeOn, ale niestety zdarzaja im sie glupie wpadki..
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Chodiz Wam strona normalnie??Bo ja np od wczorja w nocy nie moge sie w ogole zalogowac.Wpisuje login i haslo i zadnej reakcji nie ma.Probowalem juz na 3 przegladarkach i nic
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Niestety nie mam 10 postów i nie mogłem Ci odpisać na PW. Sprawdziłem e-mail i konto bankowe, ja dostałem wypłatę po niespełna 48h.

Pozdrawiam
Co do wypłat to dodam tylko info uzupełniające, że od pewnego czasu zarówno na MB jak i Neteller wypłacają on-line w czasie rzeczywistym.
Logujesz sie na swoje konto w e-portfelu i kasa już jest.
 
Do góry Bottom